Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

2019 yılının bitmesi ile astro severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri de özellikle bir uzman eşliğinde olarak Nuray Sayarı 2020 yorumları. Sizin için 2020 burç yorumları araştırması yaptık. İşte Burç Yorumları Nuray Sayarı farkıyla…

Nuray Sayarı 2020 Yorumları neler? Bizi neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Balık, Kova burcu için 2020 yorumları kullanıcılar tarafından oldukça araştırılıyor. İşte gökyüzündeki hareketlerin uzman yorumları ile dikkat etmeniz gerekenler…

Nuray Sayarı Koç 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

Jüpiter şimdi güneş haritanızın tepesine tırmandı. Hırslarınız, kariyeriniz, iş hedefleriniz ve itibarınız büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Yetenekleriniz ve becerileriniz artık daha önce hiç olmadığı gibi tanınıyor (en azından on iki yıl içinde değil). Eğer koyduk zor iş tüm ödemek başlar ve ödüllendirilir-ya da en azından, tanınan. Bu etki Aralık 2019’da başladı.

Bu döngü sırasında bir şekilde ilgi odağı bulunmaktadır. Her ne kadar profesyonel düzeyde genişleme ve tanıma için harika bir dönem olsa da ve bundan faydalanmalısınız, projelerinizi dikkatli bir şekilde seçin. Üstesinden gelebileceğinden fazlasını alma. Dedikodu veya bilgi mishandling için de izleyin. Orantısız veya yanlış anlaşılmış durumlara karşı dikkatli olun. Jüpiter hediyeler verir iken, biz büyük aşırı giderseniz bunlar boşa olabilir. Yanı sıra, genişleme kuralları olan Jüpiter, kasılma kuralları olan Satürn’ün işaret, çünkü, denize gitmek için iyi değil.

Bu, dış dünyada önemli bir ilerleme, statüde şanslı bir değişim ve artan tanıma zamanı olabilir.

Bu geçişte, belirli durumunuza bağlı birkaç olası senaryo vardır. Zor iş ve çaba şimdi kabul edilebilir. Kendinizi gerçekten size uygun bir konumda bulabilirsiniz. Yaptığın işte büyük gurur duyuyorsun. Bazılarınız için, daha fazla prestij ya da daha yüksek bir sosyal duruş şimdi resmin bir parçası olabilir. Yetki veya sorumluluk pozisyonunda oldukça karizmatik olabilirsiniz. Önemli bir hedefe ulaşmada ilerleme şimdi gerçekleşebilir. İtibarınız önemli bir şekilde arttırılabilir. Hayatınızın bu döneminde hedeflerinize ve özlemlerinize daha fazla inancınız var.

Bu, kendinize, yetkinliğinize ve liderlik etme yeteneğinize inanmanın sizin için fırsatlar yarattığı bir zamandır. Çoğunlukla, erişiminizi genişletmek için hayatınızdaki bu dönemden yararlanmanız muhtemeldir. İşinizde çok daha fazla sevinç bulduğunuz veya nereye gideceğiniz konusunda özellikle iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz.

Sizin dünyevi veya kamu durumu daha iyi için değişebilir. Bir promosyon, yeni iş olanakları, diploma, önemli bir ödül veya evlilik olabilir — resmi bir şey.

Bu önemli bir şekilde ilgi odağı haline gelmek için bir zaman olabilir. Otorite rakamlar veya diğer etkili insanlar olumlu size bakmak eğilimindedir, size daha fazla potansiyel görmek, ve kolayca boyunca size yardımcı, bu yüzden iş! Şimdi bir şey olabilir, ya da koşullar öyle ki, kariyeriniz (ya da genel olarak mesleki çıkarlarınız) genişler ve işinizden daha fazla sevinç ve zevk bulursunuz. Kariyerinizde daha fazla özgürlüğün veya hatta sorumlulukların tadını çıkarabilirsiniz. Her iki durumda da, kafanızda daha iyi bir hamle. Dürüstlük, doğruluk ve dürüstlük sizi şimdi her yere götürecektir. Kendinizi ilgi odağı haline getirmeye ne kadar istekli olursanız, ödüller o kadar olumlu olur-bu, küçülen bir menekşe olmanın zamanı değil!

Şubat ayından Ekim ayına kadar, sezgilerinizden, sahnelerin arkasından özel destek alırsınız veya geçmiş çalışmalardan faydalanırsınız. Bu denklem daha fazla hayal gücü ve şefkat getirmek için harika bir zamandır. Başka bir etki çakışır ve Nisan’dan Kasım’a kadar olur: kariyerinize, itibarınıza veya yaşam yolu hedeflerinize bir güç artışı elde edersiniz. Hırs artar, ve böylece ne yaptığınızı ve Nereye gidiyoruz keyfi yapar!

19 aralık’tan itibaren sosyal hayatınız, mutluluk hedefleriniz ve inovasyon ve deney anlayışınız artar, artar ve gelişir. Bu eğilim, 2021 yılının çoğu için sizinle birlikte. Bu size daha girişken bulur, umutlu, bağlı, ve mutluluk artırılması ile ilgili.

Mevcut durumunuza bağlı olarak bu geçişte çeşitli olanaklar ortaya çıkar. Bir yıldan fazla bir süredir sizinle birlikte olsa da, bu döngü sadece on iki yılda bir ortaya çıkıyor. Daha tatmin edici faaliyetler bulmak, ödüllendirici dostluklar veya bağlantılar kurmak ve topluluğa olan ihtiyacınızı keşfetmek için iyi bir zaman.

Bu döngü sırasında, arkadaşlarınız, grup dernekleri ve yepyeni ve umut verici projeler ve girişimler içinde sevinç bulmak olasıdır. Aynı zamanda sembolik olarak konuşan bazı tohum ekme zamanı. Yeni uzun vadeli planlar ve girişimler hayal ediyor.

Başkalarına, grup derneklerine ve arkadaşlıklara olan bağlantılarınız genişler ve büyür. Gelecek hakkında çok daha fazla güvende hissetmenin yanı sıra, en çok sevilen umutlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak planları harekete geçirme yeteneğiniz için bir zamandır.

Bu heyecan verici olsa da, işleyebilir daha fazla almamaya çalışın. Vizyonunuz oldukça iyimser ve yolda neler yapabileceğinizi fazla tahmin edebilirsiniz! Ancak, bir veya iki proje ilham verici ve aynı zamanda oldukça yenilikçi olabilir.

Başkaları ile daha fazla temas ile, bu bağlantıları veya çevrimiçi bir genişletilmiş yüz yüze Grup hakkında olsun, yeni fikirler ile gelip ve ilham eminiz. Diğerleri yeni yönlere işaret edebilir. Hevesle doğru çalışmak bir neden olabilir. Yeni bir iletişim projesi sizi heyecanlandırabilir ve sizi ilginç, yardımcı insanlarla temas ettirebilir. İş geliri artmalıdır.

Bu, tomurcuklanan dostluklar ve/veya grup katılımlarının bir zamanı olabilir. Yeni insanlar hayatınıza gelebilir ve arkadaşlığınızı arayabilir veya mevcut dostluklar yenilenebilir veya geliştirilebilir. Fırsatlar ilerlemek için veya yeni öğrenme deneyimleri için ortakları, dostluklar ve ağ yoluyla gelebilir. Birçok kişi için bu bir ınternet iş için güçlü bir zaman olabilir.

Potansiyel zorluklar: sizi pratik sorumluluklarınızdan uzaklaştıran etkinliklere aşırı vurgu yapmak, çok sık.

Bununla birlikte, çoğunlukla, sosyal yaşamınızı ve arkadaşlarınızı genişletmek ve gelecek için heyecan verici yeni yollar hayal etmek için hayatınızdaki bu dönemden yararlanmanız muhtemeldir. Bu, Jüpiter’in grafiğinizin bu alanında Satürn ile buluştuğu Aralık ayında da maddi düzeyde özellikle pratik ve kullanışlı bir çaba olabilir.

Genişlemeyi bekleyebileceğiniz bu yaşam alanlarının, bir sonraki bölümde özetlenen, sözleşme yapan ve basitleştiren bir etkiye tabi olduğunu belirtmek ilginçtir. Birbirinizi iptal etmek yerine, bu karşı aktif etkiler muhteşem bir denge elde etmenize yardımcı olabilir. Bu yaşam bölümlerinde yeni keşfedilen öz disiplin veya sadeleştirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Nuray Sayarı Boğa 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

inanç sistemleriniz, öğrenme deneyimleriniz ve macera açlığınız hızla gelişmeye, büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Eğer öğrenmek ve almak için daha “orada ” olduğunu hissediyorum gibi daha cesur ve ruhlu hissediyorsun. Bu geçiş mutlu bir tanesidir, o kadar sorunsuz çalışır beri ince görünebilir rağmen!

Bu, normalde yaptığınız kadar küçük şeyleri terlemediğiniz zaman hayatınızdaki bir zamandır. Yaşamla ilgili daha geniş perspektifi görüyorsunuz ve genellikle destekleniyorsunuz, böylece daha küçük rahatsızlıklar sizi oldukça kolay bir şekilde strese sokmuyor. Bu döngü sırasında olumlu bakış açınız dikkate değerdir. Kariyerinizi Merkez sahneye koyan Aralık 2020’de başlayan bir sonraki döngüye hazırlanırken, şimdi olabildiğince çok şey öğrenin. Hazırlıklı olmak isteyeceksiniz!

Geniş anlamda yaşam hakkındaki görüşleriniz değişiyor, büyüyor ve olgunlaşıyor. Uzak kültürler, insanlar veya daha geniş bir bilgi tabanı ile bağlantılar kişisel olarak büyümek için fırsatlar açabilir. Öğretim ve bilgi paylaşımı güçlü odak olabilir. Yayıncılık, yazma ve medya için iyi bir zaman.

Bu on üç aylık döngü sırasında yeteneklerinizi ve becerilerinizi yüksek öğrenim veya deneyim ile ince ayar yapmayı düşünebilirsiniz.

Yeni öğrenme deneyimleri ve “yaşam” deneyimleri (Seyahat, maceralar, sizinkinden çok farklı bir kültürün diğerleriyle temaslar vb.) ortaya çıkması muhtemeldir. Önümüzdeki yıl boyunca, daha geniş bir kitleye ulaşma fırsatına sahip olabilirsiniz. Yeni bir dil öğrenmek veya diğer ilginç çalışmalar almak seçebilirsiniz.

Şubat’tan Ekim’e kadar, arkadaşlarınızdan ve derneklerden özel destek alırsınız veya özellikle büyümek, geliştirmek, keşfetmek, keşfetmek ve konfor bölgenizin dışına çıkmak için ilham alırsınız. Başka bir etki çakışır ve Nisan’dan Kasım’a kadar olur: yeni bir şey öğrenmek veya yeni fikirler ve/veya yerler keşfetmek için motive eden bir güç artışı elde edersiniz. Hırs artar, ve böylece ne yaptığınızı ve Nereye gidiyoruz keyfi yapar! Bu motive ve ilham hem hissetmek için iyi bir zamandır. Normunuzun dışındaki insanlar ve deneyimler sizi etkileyebilir veya ilham verebilir. Ayrıca artık erteleme veya inkar hoşgörülü konum-büyümek, geliştirmek ve şimdi dönüştürmek için arzu tanımak.

Bu, uzak yerlerde arkadaş olduğunuz veya sizden çok farklı geçmişlere veya perspektiflere sahip olduğunuz ve bu güçlendirici döngü sırasında hayatınızı zenginleştiren bir zaman olabilir. Deneyimlerinizi genişletmek ve başkalarını etkilemek için fırsatların tadını çıkarabilirsiniz. Eğitim önemli fırsatlara yol açan, şimdi dönüştürücü olabilir.

19 aralık’tan itibaren, Jüpiter şimdi güneş grafiğinizin tepesine tırmandı. Hırslarınız, kariyeriniz, iş hedefleriniz ve itibarınız çiçek açıyor, gelişiyor ve büyüyor. Yetenekleriniz ve becerileriniz harika şekillerde ve en azından son on iki yıldır yaşamadığınız şekillerde tanınır. Eğer koyduk zor iş tüm ödemek başlar ve ödüllendirilir-ya da en azından, tanınan. Bu etki çoğu için devam edecek 2020.

Bu döngü sırasında bir şekilde ilgi odağı bulunmaktadır. Her ne kadar profesyonel düzeyde genişleme ve tanıma için harika bir dönem olsa da ve bundan faydalanmalısınız, projelerinizi dikkatli bir şekilde seçin. Üstesinden gelebileceğinden fazlasını alma. Dedikodu veya bilgi mishandling için de izleyin. Orantısız veya yanlış anlaşılmış durumlara karşı dikkatli olun. Jüpiter hediyeler verir iken, biz büyük aşırı giderseniz bunlar boşa olabilir. Yanı sıra, genişleme kuralları olan Jüpiter, kasılma kuralları olan Satürn’ün işaret, çünkü, denize gitmek için iyi değil.

Bu, dış dünyada önemli bir ilerleme, statüde şanslı bir değişim ve artan tanıma zamanı olabilir.

Bu geçişte, belirli durumunuza bağlı birkaç olası senaryo vardır. Zor iş ve çaba şimdi kabul edilebilir. Kendinizi gerçekten size uygun bir konumda bulabilirsiniz. Yaptığın işte büyük gurur duyuyorsun. Bazılarınız için, daha fazla prestij ya da daha yüksek bir sosyal duruş şimdi resmin bir parçası olabilir. Yetki veya sorumluluk pozisyonunda oldukça karizmatik olabilirsiniz. Önemli bir hedefe ulaşmada ilerleme şimdi gerçekleşebilir. İtibarınız önemli bir şekilde arttırılabilir. Hayatınızın bu döneminde hedeflerinize ve özlemlerinize daha fazla inancınız var.

Bu, kendinize, yetkinliğinize ve liderlik etme yeteneğinize inanmanın sizin için fırsatlar yarattığı bir zamandır. Çoğunlukla, erişiminizi genişletmek için hayatınızdaki bu dönemden yararlanmanız muhtemeldir. İşinizde çok daha fazla sevinç bulduğunuz veya nereye gideceğiniz konusunda özellikle iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz.

Ayrıca bazı şekilde bu aşamada, başkalarının para, yetenek, ya da kaynakları yönetmek olabilir. Özellikle sezgisel, stratejik ve şu anda planları ile akıllı, size hedeflerinize doğru ilerlemek yardımcı.

Sizin dünyevi veya kamu durumu daha iyi için değişebilir. Bir promosyon, yeni iş olanakları, diploma, önemli bir ödül veya evlilik olabilir — resmi bir şey.

Bu önemli bir şekilde ilgi odağı haline gelmek için bir zaman olabilir. Otorite rakamlar veya diğer etkili insanlar olumlu size bakmak eğilimindedir, size daha fazla potansiyel görmek, ve kolayca boyunca size yardımcı, bu yüzden iş! Şimdi bir şey olabilir, ya da koşullar öyle ki, kariyeriniz (ya da genel olarak mesleki çıkarlarınız) genişler ve işinizden daha fazla sevinç ve zevk bulursunuz. Kariyerinizde daha fazla özgürlüğün veya hatta sorumlulukların tadını çıkarabilirsiniz. Her iki durumda da, kafanızda daha iyi bir hamle. Dürüstlük, doğruluk ve dürüstlük sizi şimdi her yere götürecektir. Kendinizi ilgi odağı haline getirmeye ne kadar istekli olursanız, ödüller o kadar olumlu olur-bu, küçülen bir menekşe olmanın zamanı değil!

Aralık ayında özellikle Jüpiter ve Satürn, güneş grafiğinizin en üstünde hizalandıkça, bir projeyi veya işi kucaklama veya bir sorumluluğu ele alma şansı olabilir. Şu anda bir tür kariyer Zirvesi olabilir.

Nuray Sayarı İkizler 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

özel dünyanıza veya samimi hayatınıza harika, ferahlatıcı bir odak noktası olmaya devam ediyor–bir ilişkinin olası bir derinleşmesi veya iç işleyişinizin daha fazla anlaşılması-kendinizle olan ilişkinizde bir artış! Samimi hayatınız genişler ve genişler, size daha fazla sevinç ve yeni keşifler getirir.

Bu döngü sırasında, daha güçlü hissetmek için içsel değişimi kucaklamayı öğrenirsiniz. Destek, mali ve / veya duygusal bulmak için daha fazla fırsat olabilir, ama kredi yaşayan ve çok ağır gelecekten borçlanma dikkatli olmalıdır.

Bu yıl süren geçiş sırasında, güçlenmiş ve hayatınızın üstünde hissetmenize yardımcı olan fırsatları yakalamanın zamanı geldi. Konuşmalar derin ve verimli keşiflere yol açar. Cinsellik daha zengin. Orada-ebilmek var olmak Faydaları ve destek üzerinden veya diğerlerinden geliyor, bu iadesi, daha kolay bir zaman kredi veya ipotek, bir ortağın gelir artar almak veya değerli bir şey miras olsun. Kaynaklarınızı, yeteneklerinizi ve/veya paranızı bir ortakla birleştirmek finansal görünümünüzü artırabilir. Ayrıca “ekip oluşturma” bölümü olmadan başkalarının kaynaklarını ve yeteneklerini yönetmekten de faydalanabilirsiniz. Tüm mevcut koşullara bağlıdır.

Jüpiter güneş grafikte bunları kuralları beri bu şeyler hayatında bir ortaklık veya anahtar ilişki ile ilgili olasılığı daha yüksektir. Bir ortaklık ile ilgili bir çeşit metamorfoz olabilir.

Potansiyel negatifler: çok fazla borç almak veya destek için başkalarına çok fazla güvenmek. Eğer ödünç eğer zaman/akıllı ol.

Aksi takdirde, kendinizi başkalarına açmak ve duygusal derinlikleriniz hakkında daha fazla güvende hissetmek için güçlü bir dönemdir. Bu oldukça başarılı iç iblisler, suçluluk ve gömülü psikolojik sorunların bazı kendinizi temizlemek bir dönemdir. Bazen bazı gerçeklik kontrolleri olsa da, psikolojik büyüme için güçlü bir zamandır. Yaratıcı faaliyetler veya perde arkası çabaları, ruhsal ve maddi olarak (veya her ikisi de) ödüllendirici olabilir. Cömertlik, inanç ve merhamet artar. Ailenize veya sevdiklerinize açılıyor ve yüklerinizi paylaşıyor olabilirsiniz.

Bu etki, özellikle Şubat-Ekim ayları arasında kariyerinizi olumlu yönde etkiler. Nisan’dan Kasım’a kadar, derinleşmek, hedeflerinizi ilerletmek, destek çekmek ve bir kişi veya proje ile daha derin bir bağlantının tadını çıkarmak için özellikle iyi durumdasınız.

19 aralık’tan itibaren, inanç sistemleriniz, öğrenme deneyimleriniz ve macera için açlığınız hızla büyür ve genişler. Eğer öğrenmek ve almak için daha “orada ” olduğunu hissediyorum gibi daha cesur ve ruhlu hissediyorsun. Bu geçiş mutlu bir tanesidir, o kadar sorunsuz çalışır beri ince görünebilir rağmen!

Bu, normalde yaptığınız kadar küçük şeyleri terlemediğiniz zaman hayatınızdaki bir zamandır. Yaşamla ilgili daha geniş perspektifi görüyorsunuz ve genellikle destekleniyorsunuz, böylece daha küçük rahatsızlıklar sizi oldukça kolay bir şekilde strese sokmuyor. Bu döngü sırasında olumlu bakış açınız dikkate değerdir. Kariyerinizi Merkez sahneye koyan Aralık 2021’de başlayan bir sonraki döngüye hazırlanırken, şimdi olabildiğince çok şey öğrenin. Hazırlıklı olmak isteyeceksiniz!

Geniş anlamda yaşam hakkındaki görüşleriniz değişiyor, büyüyor ve olgunlaşıyor. Uzak kültürler, insanlar veya daha geniş bir bilgi tabanı ile bağlantılar kişisel olarak büyümek için fırsatlar açabilir. Öğretim ve bilgi paylaşımı güçlü odak olabilir. Yayıncılık, yazma ve medya için iyi bir zaman.

Bu döngü sırasında yeteneklerinizi ve becerilerinizi yüksek öğrenim veya deneyim ile ince ayar yapmayı düşünebilirsiniz.

Yeni öğrenme deneyimleri ve “yaşam” deneyimleri (Seyahat, maceralar, sizinkinden çok farklı bir kültürün diğerleriyle temaslar vb.) ortaya çıkması muhtemeldir. Önümüzdeki yıl boyunca, daha geniş bir kitleye ulaşma fırsatına sahip olabilirsiniz. Yeni bir dil öğrenmek veya diğer ilginç çalışmalar almak seçebilirsiniz.

Bu, uzak yerlerde arkadaş olduğunuz veya sizden çok farklı geçmişlere veya perspektiflere sahip olduğunuz ve bu güçlendirici döngü sırasında hayatınızı zenginleştiren bir zaman olabilir. Deneyimlerinizi genişletmek ve başkalarını etkilemek için fırsatların tadını çıkarabilirsiniz. Eğitim önemli fırsatlara yol açan, şimdi dönüştürücü olabilir. Jüpiter ortaklık cetvel ve şimdi yabancı deneyimler, Seyahat, eğitim ve ufkunuzu genişleterek kuralları sektörünüzü geçiş olduğundan, bir seyahat arkadaşı zevk veya bu faaliyetler aracılığıyla özel biriyle tanışabilir.

İlginçtir ki, bu yaşam alanları üzerindeki bu geniş etkinin aynı zamanda, aşağıdaki bir sonraki bölümde göreceğiniz gibi, bir sözleşme etkisi meydana gelir. İdeal olarak, bu yaşam bölümlerini büyütmek ve sınırlamak arasında sallanmak yerine, Aralık ayı sonlarında daha muhtemel olan ince bir dengeye geleceksiniz. Çalışmalar, Seyahat, bir yayıncılık anlaşması veya başka bir önemli konuyu sağlamlaştırma şansına sahip olabilirsiniz. Bazıları için pratik ve yararlı bir şey öğrenmek veya öğrenmek için bir zaman olabilir. Şu anda disiplin ve sağduyu yararlanın. Hayatınızı yoluna koymanız veya yeni, pratik bir girişim başlatmanız için potansiyel olarak güçlü bir zamandır.

Nuray Sayarı Yengeç 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

ilişkileriniz ileriye doğru hareket eden bir enerji artışı almaya devam ediyor. Bir yıldan fazla süren bu döngü (Aralık 2020’ye kadar) ortaklıkta başarılı olmanıza veya ilişki durumunuzu/durumunuzu geliştirmenize yardımcı olur.

Ortaklıklarınız, ilgili yetenekler ve müzakere yetkileri büyümeye ve genişlemeye başlar. Yeni ortaklık fırsatları şimdi gelebilir, ya da mevcut taahhüt ilişkiye taze enerji getirmek için şans ortaya çıkar. Şimdi girilen ilişkiler genellikle başarılı ve mutlu — onlar karşılıklı faydalıdır. Bazen, bu geçiş mevcut bir ortaklığı ortadan kaldırır, ancak bu durumda, bir rahatlama olarak gelmesi muhtemeldir, ya da kılık değiştirmiş bir “nimet.”Hayatınızdaki bu noktada sizin için daha iyi biriyle tanışmak bunun bir nedeni olabilir, ancak körü körüne yeni bir şeye atlamamak önemlidir. Özellikle uzlaşmaya istekli olduğunuz ve her zamankinden daha çekici olduğunuz için başkalarıyla birlikte olma yeteneğiniz geliştirilmiştir.

Bu geçişin olumlu potansiyelleri çoktur: daha başarılı bir şekilde pazarlık yapabilir ve varsa yasal konularda kazanabilirsiniz. Geçmişten yasal konular veya zorlu ilişki sorunları çözülebilir, ve daha rahat anlaşmazlıklar dostça de çözülebilir. Kendinizi danışman veya danışman rol alarak bulabilirsiniz,ya da aynı yardım yararlanabilir. İyi tanıtım yolunuzu gelebilir. Kariyer ile veya kamu önce çalışma varsa, güvenli bir şekilde artan popülerlik şimdi bekleyebilirsiniz, özellikle Danışmanlık veya iş müzakere. İlişkiler ve ortaklıklar geniş, sıcak enerjiden yararlanır, zor ilişkiler ortadan kaldırılabilir ve / veya bu dönemde başarılı yenileri girilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 3 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 3 Mayıs 2020

Jüpiter, iş, sağlık, alışkanlıklar ve rutinler sektörünüzü yönetir. Bunlardan herhangi biri bu süre zarfında ortaklıklarla bağlanabilir. Romantik ya da iş ortaklığı iş yoluyla veya yaşam tarzı değişiklikleri sizin peşinde yapmak bağlantıları aracılığıyla oluşturabilir, ya da bir yaşam tarzı değişikliği/makyaj işbirliği neden olabilir. Bir ortaklık, birlikte çalışırken veya aynı/benzer sağlık programını sürdürürken güçlendirebilir.

Bu aynı zamanda paylaşılan inançlar, çıkarlar ve ideolojilerin yakın bir ilişkide odak noktası olduğu bir zaman olabilir. Bazıları için önemli bir kişi, muhtemelen uzun mesafeli bağlantılar, okullar veya yayıncılık/çevrimiçi etkinlikler aracılığıyla ortak eğitim hedefleri veya inanç sistemleri ile hayatınıza girer. Birçoğunuz için, yardım etmek isteyen, yanınızda olan ve size güçlü bir ilgi duyan insanları çekiyorsunuz.

Potansiyel negatifler: eğer eşleştirme ile daha özgürlük ile daha fazla ilgilenen ortakları çeken olabilir, veya kim oldukça abartılı veya kendilerini dolu gibi görünüyor. Mevcut bir ortağın savurganlığı veya özgürlük talebi ile ilgili sorunlar olabilir.

Bununla birlikte, çoğunlukla, bu döngü sırasında gelişmiş bir sosyal hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Sen önemli bir “diğer ile deneyimleri ve etkileşimleri ile çok şey öğrenirler.”Şubat-Ekim ayları arasında, bu etkinin faydalarından yararlanmak için mükemmel bir fırsat dönemindesiniz. Bu, bir ortakla alternatif veya müfredat dışı etkinliklerin tadını çıkarmak için veya zihni genişleten deneyimler veya rutin olmayan faaliyetler yoluyla önemli biriyle bağlantı kurmak için bir zaman olabilir. Bir ortaklık bir ilham kaynağı olabilir ve bir mutluluk hedefinin gerçekleştirilmesi, bir arkadaşın/ortağın desteği veya pozitifliği ile daha olası görünmektedir. Nisan’dan Kasım’a kadar bir başka etki de ittifak yapmak için güçlü.

19 aralık’tan itibaren, özel dünyanıza veya samimi hayatınıza harika, ferahlatıcı yeni bir odaklanma var-bir ilişkinin olası bir derinleşmesi veya iç işleyişinizin daha fazla anlaşılması. Bu, kendinizle olan ilişkinizde bir destek olabilir! Samimi hayatınız genişler ve genişler, size daha fazla sevinç ve yeni keşifler getirir. Bu döngü sırasında, daha güçlü hissetmek için içsel değişimi kucaklamayı öğrenirsiniz. Destek, mali ve / veya duygusal bulmak için daha fazla fırsat olabilir, ama kredi yaşayan ve çok ağır gelecekten borçlanma dikkatli olmalıdır.

Bu etki, çoğunlukla 2021 Aralık ayına kadar sizinle birlikte ve güçlenmiş ve hayatınızın üstünde hissetmenize yardımcı olan fırsatları yakalamanın zamanı geldi. Konuşmalar derin ve verimli keşiflere yol açar. Cinsellik daha zengin. Orada-ebilmek var olmak yararları ve destek üzerinden veya diğerlerinden geliyor, para geri hükümet, kredi veya ipotek, bir ortağın gelir artar almak daha kolay bir zaman olsun ya da değerli bir şey miras. Kaynaklarınızı, yeteneklerinizi ve/veya paranızı bir ortakla birleştirmek finansal görünümünüzü artırabilir. Ayrıca “ekip oluşturma” bölümü olmadan başkalarının kaynaklarını ve yeteneklerini yönetmekten de faydalanabilirsiniz.

Jüpiter güneş grafikte bunları kuralları beri bunlar iş, rutinleri veya sağlık takipçiliği ile ilgili olabilir. İşinizle ilgili bir çeşit metamorfoz olabilir. Araştırma, şifa, ya da başkalarının kaynaklarını yönetmek Bu yıl işinizde güçlü bir şekilde anlamaya olabilir. Ya da, yaptığınız iş yaşam tarzınızı büyük bir şekilde dönüştürebilir.

Potansiyel negatifler: çok fazla borç almak veya destek için başkalarına çok fazla güvenmek. Eğer ödünç eğer zaman/akıllı ol.

Aksi takdirde, kendinizi başkalarına açmak ve duygusal derinlikleriniz hakkında daha fazla güvende hissetmek için güçlü bir dönemdir. Bu oldukça başarılı iç iblisler, suçluluk ve gömülü psikolojik sorunların bazı kendinizi temizlemek bir dönemdir. Bu döngü sırasında zaman zaman bazı gerçeklik kontrolleri olabilir iken, Aralık öz disiplin ve hayatın bu alanlarda sıralanmış şeyler almak için özellikle güçlüdür.

Nuray Sayarı Aslan 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

çalışmalarınız, günlük rutinleriniz ve sağlık çabalarınız genişlemeye, geliştirmeye ve büyümeye devam ediyor. Bu, iş projelerinizin veya görevlerinizin genişlediği veya istihdam için fırsatların arttığı bir zamandır. Bununla birlikte, projelerinizi ve çabalarınızı üstlenebilme yeteneğinizden çok emin olabilirsiniz, ancak plakalarınızı aşırı yüklersiniz, bu yüzden bunun için dikkat edin. Öyle olsa bile, Satürn’ün eşzamanlı geçişi sizi çizgide ve üretken tutmanıza yardımcı olabilir. Bu etki, yılın son iki haftası hariç, 2020’in tümü için sizinle birlikte.

İşinizde (aşırı yüklemediğiniz sürece) daha fazla sevinç, kendini geliştirme çabaları ve sağlığınıza dikkat edin. Başkalarına bir hizmet verirseniz, büyük ölçüde daha fazla keyif aldığınız için başarılı olmanız muhtemeldir. Eğer varsa, sizin için çalışmak için insanları işe özellikle başarılı ve çalışma ortamı iyileştirmeler muhtemeldir. Şimdi iş bulmak her zamankinden daha kolay olabilir. Bu döngü sırasında yeni bir iş bulabilir veya mevcut olanı önemli ölçüde geliştirebilirsiniz. İş sizin için çok uygun olma eğilimindedir. Çok gerçekten önde almak için önemli ne odaklanmış olabilir, ve çabaları için tanıma önümüzdeki olabilir, özellikle Aralık ileriye, yüksek-up yeteneklerinizi ve çabaları tanımak zaman.

Bu döngü sırasında başkalarına ne kadar yararlı olduğunuzdan gurur duyuyorsunuz. Hizmetlerinize ne kadar çok dürüstlük ve dürüstlük getirirseniz, o kadar çok “geri ödeme” alırsınız. Sağlık şimdi gelişmek olasıdır, ve tıbbi prosedürler veya programlar, gerekirse, başarılı olma olasılığı daha yüksektir. Yaptığınız işe ve sunduğunuz hizmetlere taze ve özgün fikirler getiriyorsunuz. Bu döngü sırasında aşırı yüklenme veya işi çevreleyen problemlerin büyütülmesi yaşanabilir. Şimdi işinizin ayrıntılarına odaklanma eğilimi var ve bazen monoton görevlerle biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Eğer tatlı diş izlemek yoksa, ancak, bazı ağırlık koymak için bir eğilim olabilir.

İşiniz bu döngü sırasında daha fazla hizmet veya başkalarının yardım içerebilir, ve bazıları için, sağlıkla ilgili veya şifa meslekler şu anda çekici olabilir.

Zorluklar sporadik kendinize veya bakım gerektiren başkalarının dikkat çekmek için görevlerinden uzak zaman ihtiyacı ile bu dönemde ortaya çıkabilir, ya da sorun kendiniz için zaman ayırdığınız o kadar alarak sonuçları.

Ancak, çoğunlukla, bu iş bulmak için ve çalışma ilişkileri için, ne zevk, ne ya da becerileri için takdir kazanmak için iyi bir zamandır. Şubat-Ekim ayları arasında meydana gelen bir etki, işinizin ve günlük işlerinizin daha yüksek bir amaç ve genel keyfi duygunuzu destekler. Psikolojik sağlığınıza ve fiziksel sağlığınızı nasıl etkilediğine daha fazla ilgi duyarsınız ve finansal ve/veya samimi seviyelerde ödüller alabilirsiniz.

Başka güçlendirici Kasım Nisan oluşur ve hırs ve halletmek için kişisel güç duygunuzu kadar ramping için güçlüdür. Özellikle sağlıklı bir yaşam tarzı peşinde yoluyla ve günlük rutinleri, alışkanlıkları, işleri, görevler, hizmetler ve iş yoluyla, hayatınızı geliştirmek için süper motive.

Romantizm yakından bu dönemde iş ve sağlık bağlı olabilir, hangi çalışmak veya sağlığınızı iyileştirmek için eşleştirme veya iş yoluyla veya sağlık hedefleri peşinde yoluyla bir aşk ilgi karşılamak anlamına gelebilir. Bunun yerine Rekreasyon veya yaratıcılık ile ilgili olabilir. İşinizin sonucu olarak kendinizi ifade etme veya eğlenme fırsatları olabilir veya işinize daha fazla yaratıcılık getirme şansı olabilir. Bazıları bir hobiyi bir mesleğe dönüştürebilir veya özellikle bir eğlencede çok çalışabilir.

19 Aralık 2020’den itibaren, ilişkileriniz ileriye doğru hareket eden bir enerji artışı alır. Aralık 2021’e kadar çoğunlukla süren bu döngü, bir ortaklıkta başarılı olmanıza veya ilişki durumunuzu/durumunuzu geliştirmenize yardımcı olur.

Ortaklıklarınız, ilgili yetenekler ve müzakere yetkileri büyümeye ve genişlemeye başlar. Yeni ortaklık fırsatları şimdi gelebilir, ya da mevcut taahhüt ilişkiye taze enerji getirmek için şans ortaya çıkar. Şimdi girilen ilişkiler genellikle başarılı ve mutlu — onlar karşılıklı faydalıdır. Bazen, bu geçiş mevcut bir ortaklığı ortadan kaldırır, ancak bu durumda, bir rahatlama olarak gelmesi muhtemeldir, ya da kılık değiştirmiş bir “nimet.”Hayatınızdaki bu noktada sizin için daha iyi biriyle tanışmak bunun bir nedeni olabilir, ancak körü körüne yeni bir şeye atlamamak önemlidir. Özellikle uzlaşmaya istekli olduğunuz ve her zamankinden daha çekici olduğunuz için başkalarıyla birlikte olma yeteneğiniz geliştirilmiştir.

Bu geçişin olumlu potansiyelleri çoktur: daha başarılı bir şekilde pazarlık yapabilir ve varsa yasal konularda kazanabilirsiniz. Geçmişten yasal konular veya zorlu ilişki sorunları çözülebilir, ve daha rahat anlaşmazlıklar dostça de çözülebilir. Kendinizi danışman veya danışman rol alarak bulabilirsiniz,ya da aynı yardım yararlanabilir. İyi tanıtım yolunuzu gelebilir. Kariyer ile veya kamu önce çalışma varsa, güvenli bir şekilde artan popülerlik şimdi bekleyebilirsiniz, özellikle Danışmanlık veya iş müzakere. İlişkiler ve ortaklıklar geniş, sıcak enerjiden yararlanır, zor ilişkiler ortadan kaldırılabilir ve / veya bu dönemde başarılı yenileri girilir.

Jüpiter yaratıcılık, romantizm, Rekreasyon, eğlence ve hobiler sektörünüzü yönetir. Bu şeylerden herhangi biri, bu süre zarfında ortaklıklarla güçlü bir şekilde bağlanabilir. Romantik ya da iş ortaklığı boş zaman etkinlikleri ile oluşturabilir. Bu, bir ilişki yoluyla kendinizi daha yaratıcı bir şekilde ifade etme zamanı olabilir veya başkaları kendinizi ifade etmenizi teşvik ettiğinde. Bazılarınız için, sosyal faaliyetler güçlü bir ortaklık ile ilişkilidir. Kendinizi daha sık zevk veya birlikte yaratıcı bir girişim sürdürmeye bir ortaklık güçlendirebilir.

Bu aynı zamanda paylaşılan inançlar, çıkarlar ve ideolojilerin yakın bir ilişkide odak noktası olduğu bir zaman olabilir. Bazıları için önemli bir kişi, muhtemelen uzun mesafeli bağlantılar, okullar veya yayıncılık/çevrimiçi etkinlikler aracılığıyla ortak eğitim hedefleri veya inanç sistemleri ile hayatınıza girer. Birçoğunuz için, yardım etmek isteyen, yanınızda olan ve size güçlü bir ilgi duyan insanları çekiyorsunuz.

Potansiyel negatifler: eğer eşleştirme ile daha özgürlük ile daha fazla ilgilenen ortakları çeken olabilir, veya kim oldukça abartılı veya kendilerini dolu gibi görünüyor. Mevcut bir ortağın savurganlığı veya özgürlük talebi ile ilgili sorunlar olabilir.

Bununla birlikte, çoğunlukla, bu döngü sırasında gelişmiş bir sosyal hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Sen önemli bir “diğer ile deneyimleri ve etkileşimleri ile çok şey öğrenirler.”Jüpiter ve Satürn’ün ortaklık sektörünüzde hizalandığı Aralık ayında ilginç bir şey oluyor. Jüpiter genişler ve Satürn sözleşmeleri ve birçok yönden, bu enerjiler doğada tersidir. Bununla birlikte, bu bedenler bir araya geldiğinde, bir şeyler yapmaya eğilimliyiz-genellikle çok yararlı, pratik ve yararlı şeyler! İttifaklar yapılabilir ve ortaklık konuları güçlü, kararlı, açık ve faydalıdır. Bir hedefin gerçekleştirilmesi, işbirliği yoluyla veya hayatınızdaki özel bir kişinin desteğiyle daha olası görünebilir.

Aslında, bu yıl genişleyen yaşam alanları da daralıyor. İdeal olarak, ikisi arasında iyi bir dengeye geliyorsunuz. Önümüzdeki yıl da pratik bir ortaklık oluşturabilir, ya da bazıları için, zor bir ilişki dışarı ütüler veya biter, ve bu size doğru hissedebilirsiniz.

Nuray Sayarı Başak 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

yaratıcı, eğlenceli ve romantik tarafınız genişlemeye ve gelişmeye devam ediyor. Bu, kendini ifade etme, yeni eğlence biçimleri ve romantik keşifler için güçlü bir zamandır. Bu geçiş 2019’un sonuna yakın başladı ve Aralık 2020 ortasına kadar uzanıyor.

Odak şimdi eğlenceli bir zaman geçiriyor, hayattan zevk alıyor ve kendinizi özgürleştirerek, ödüllendirici yollarla ifade ediyor. Romantik ve yaratıcı dünyalarınız büyür ve genişler. Benzersiz tarafınızı ve yaratıcılığınızı ifade etme arzunuz artar. Kendinizi özür dilemeden şakacı ve yaratıcı bir şekilde ifade etmeyi öğreniyorsunuz ve bunu yapmak için bazı kişisel riskler almaya daha istekli oluyorsunuz!

Romantik fırsatlar bu döngü sırasında bol eğilimindedir; ya şansını geri tekme ve eğlenmek, benzersiz şekillerde kendinizi ifade, ve hobiler ve eğlence bol takip. Yaratıcı bir şekilde konuşursak, bir rüyayı gerçekleştirmek için fikirler ve planlarla doldurulabilirsiniz.

Bu, fiziksel ve duygusal olarak birçok düzeyde verimli bir zaman olabilir. Bu etki gündelik ile ilişkilidir Escort ve daha çok bağlayıcı ilişkiler daha romantik olanakları keşfetmek.

Bu artırıcı, destekleyici etkisi de ev ve aile ile iyi bir servet için güçlüdür.

Potansiyel negatifler: diğer yaşam bölümlerinin zararına eğlenmek için aşırı vurgu veya dikkat. Bu transit boyunca, Romantik ve yaratıcı ihtiyaçlarına dostluklar ve toplum ve dikkat dikkat arasında bir denge gelmek gerekebilir.

Ancak, çoğunlukla, bu yaklaşık yıl süren döngü sırasında desteklenen ve kendinden emin hissetmeniz muhtemeldir. Bir güçlendirici Şubat ayından Ekim ayına kadar gerçekleşir ve ilişkileriniz için büyülü bir etkidir. Bu dönemde yaratıcı ortaklıklar oluşturulabilir. Ortaklıklar yaratıcılık, hayal gücü ve Rekreasyon artan ilgi ile artırılabilir. Başka bir güçlendirici Nisan’dan Kasım’a kadar gerçekleşir ve hırs, sürücü ve kişisel güç duygusu için güçlüdür. Örneğin, yaratıcı bir proje yapmak için belirlenebilirsiniz. Bu dönemde hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için de mükemmel bir konumdasınız.

19 aralık’tan itibaren, işiniz, günlük rutinleriniz ve sağlık çabalarınız genişlemeye, gelişmeye ve büyümeye başlar. Bu, iş projelerinizin veya görevlerinizin genişlediği veya istihdam için fırsatların arttığı bir zamandır. Bununla birlikte, projelerinizi ve çabalarınızı üstlenebilme yeteneğinizden çok emin olabilirsiniz, ancak plakalarınızı aşırı yüklersiniz, bu yüzden bunun için dikkat edin. Öyle olsa bile, Satürn’ün eşzamanlı geçişi sizi çizgide ve üretken tutmanıza yardımcı olabilir. Bu etki, çoğunlukla 2021 Aralık ayına kadar sizinle birlikte.

Bu etki, mevcut durumunuza bağlı olarak çeşitli şekillerde oynayabilir. İşinizde (aşırı yüklemediğiniz sürece) daha fazla sevinç, kendini geliştirme çabaları ve sağlığınıza dikkat edin. Başkalarına bir hizmet verirseniz, büyük ölçüde daha fazla keyif aldığınız için başarılı olmanız muhtemeldir. Eğer varsa, sizin için çalışmak için insanları işe özellikle başarılı ve çalışma ortamı iyileştirmeler muhtemeldir. Şimdi iş bulmak her zamankinden daha kolay olabilir. Bu döngü sırasında yeni bir iş bulabilir veya mevcut olanı önemli ölçüde geliştirebilirsiniz.

İş önümüzdeki yıl sizin için çok kullanılabilir olma eğilimindedir! Gerçekten öne geçmek için önemli olan şeylere çok odaklanabilirsiniz ve çabalarınızın tanınması önümüzdeki olabilir.

Bu döngü sırasında başkalarına ne kadar yararlı olduğunuzdan gurur duyuyorsunuz. Hizmetlerinize ne kadar çok dürüstlük ve dürüstlük getirirseniz, o kadar çok “geri ödeme” alırsınız. Sağlık şimdi çok iyi gelişebilir ve gerekirse tıbbi prosedürler veya programlar normalden daha başarılı olabilir. Yaptığınız işe ve sunduğunuz hizmetlere taze ve özgün fikirler getiriyorsunuz. Bu döngü sırasında aşırı yüklenme veya işi çevreleyen problemlerin büyütülmesi yaşanabilir. Şimdi işinizin ayrıntılarına odaklanma eğilimi var ve bazen monoton görevlerle biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Bu dönemde biraz kilo vermek için bir eğilim olabilir, ancak şımartma eğilimini izlemek yardımcı olabilir.

İşiniz bu döngü sırasında daha fazla hizmet veya başkalarının yardım içerebilir, ve bazıları için, sağlıkla ilgili veya şifa meslekler şu anda çekici olabilir.

Zorluklar sporadik kendinize veya bakım gerektiren başkalarının dikkat çekmek için görevlerinden uzak zaman ihtiyacı ile bu dönemde ortaya çıkabilir, ya da sorun kendiniz için zaman ayırdığınız o kadar alarak sonuçları.

Ancak, çoğunlukla, bu iş bulmak için ve çalışma ilişkileri için, ne zevk, ne ya da becerileri için takdir kazanmak için iyi bir zamandır. Bu geçişin başlangıcında (Aralık ayında) ilginç bir şey olur-Jüpiter ve Satürn işinize ve sağlık sektörünüze katılır ve bu biraz hırs, sağduyu ve planlarınızı gerçekleştirme yeteneğinin bir zamanı. Sağlıklı bir yaşam tarzı değişikliğine başlamak veya bir işi yapmak ve iyi yapmak için kendinizi disipline etmek için güçlü bir zaman!

Ev ve aile yakından iş ve sağlık bu dönemde bağlı olabilir, hangi sağlık geliştirmek için aile ile katılıyor anlamına gelebilir, evden çalışma, evinize daha fazla organizasyon veya sipariş getiren, veya diğer bu tür bağlantıları.

Nuray Sayarı Terazi 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

aileniz, yaşam düzenlemeleri ve yaşam koşulları hakkında daha fazla eminiz. Bu yaşam alanları genişlemeye ve gelişmeye devam ediyor (Aralık 2019’dan beri). Bu oldukça iç geçiş olsa da, özellikle duygusal olarak bağlı hissettiğiniz herkesle olan ilişkiler yararlanabilir, büyüyebilir ve genişleyebilir.

Konumunuzla rahatsınız ve başkalarıyla sevgi dolu ve güvenli bağlantılar kuruyor olabilirsiniz. Kökleri ile iletişime geçmek için rahatlığı ve evinizin güzelliği ya da daha güçlü bir arzu için özel ilgi olabilir. Sorunlardan geri dönmek için daha büyük bir yetenek de vardır.

İç dünyanız, aile hayatınız, ev Aktiviteleri ve ev düzenlemeleri genişler ve büyür. Aile ile ilişkiler özellikle hoş ve destekleyici olabilir. Mevcut durumunuza bağlı olarak bu enerjinin oynayabileceği çeşitli yollar vardır. Yeni bir ev, büyük olasılıkla daha büyük bir taşımak veya gayrimenkul holdingler genişletin. Bazılarınız ev tabanınızı genişletmenize izin veren bir ipotek veya destek alabilirsiniz. Ailenin kendisi genişleyebilir veya evinize bir ek olabilir. Bazıları örneğin bir oda arkadaşı alabilir veya evlerine daha fazla arkadaş getirebilir. Diğerleri kaynakları bir ortakla birleştirebilir ve birlikte hareket edebilir. Bu sizi mutlu eden bir şey ise evde eğlenceli vurgulanabilir. Aksi takdirde, ev hayatında daha güçlü bir barış ve gizlilik duygusu yaşayabilirsiniz.

Jüpiter iletişim, tutum, öğrenme ve bağlanma güneş üçüncü evin doğal hükümdarı olduğu için, ev hayatı kişisel çıkarları, ziyaretler ve eğitim ile normalden daha yoğun olabilir, ya da daha fazla evde bağlısınız. Ayrıca, ev hayatınız hakkında iletişim kurmak veya iç dünyanızı başkalarıyla paylaşmak için güçlü bir istek olabilir.

Genel olarak konuşursak, iç dünyanıza daha fazla pozitif enerji getirilir ve aile ile uzun süredir devam eden sorunlar yatağa konabilir. Ev iyileştirmeler ile kendinizi overextending hakkında dikkatli olun, veya daha büyük konaklama sizin anlamına gelir. Kişisel yaşamınız bu döngü sırasında mesleki yaşamınızı veya maddi faaliyetlerinizi gölgeleme eğilimindedir. Önceden var olan sorunlar başlangıçta büyütülmüş olabilir, ancak aile ile ilişkiler artık önemli ölçüde artırabilir.

Bu bir ev iş kurmak için ya da ev çalışmaları için iyi bir zaman olabilir. Daha psikolojik düzeyde, kendinize olan güven ve güvenlik duyguları bu dönemde artar.

Potansiyel sorunlar: ev geliştirme harcanan aşırı para, hayatınızın diğer alanlarda acı noktasına ev çok fazla vurgu, ya da ufkunuzu genişletmek için bazı isteksizlik. Sorumluluklardan kaçınmak veya kaçmak zaman zaman bir sorun olabilir. Çok fazla insanı memnun etmek istiyor olabilirsiniz ve aşırı şeyler sizi yorgun bırakır, çünkü tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için asla yeterli zaman ve enerji yoktur.

Bununla birlikte, bu etkiler, aşağıda belirtilen ve sizi stabilize etmeye yardımcı olan biriyle çakışır ve bu potansiyel problemler sonuç olarak daha az olasıdır. Yanı sıra, daha fazla yardımcı iki mükemmel destekleyici yönleri vardır. Şubat’tan Ekim’e kadar, günlük rutinlerinizi ve ev durumunuzu iyileştirmek için harika bir şekildesiniz, böylece iş ve sağlık yararı. Artan anlayışla aile ve iş arkadaşlarınızla olan ilişkileri geliştirebilirsiniz. Hem de, Nisan-Kasım, bir güçlendirici etkisi iç ve kişisel yaşam için ciddi ve uzun ömürlü iyileştirmeler yapmak için hırs artırır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 8 Mart Pazar burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Mart 2020

Çoğunlukla, bu döngü sırasında duygusal olarak güvenli ve desteklenen hissetmeniz muhtemeldir. Bu bir yuva tüylenme zamanı. Aynı zamanda psikoterapi ve sorunların köküne bakmaya istekli olduğunuz için tasfiye için güçlü bir zamandır. Uzun vadeli finansal planlama ve kaynakların havuzu çeşit aracılığıyla mali resminizi güçlendirilmesi için iyi bir dönemdir. Orada-ebilmek var olmak daha fazla güç ve kaynakları kendinizi, özellikle bir ev ya da mülkiyet, ama aynı zamanda uzun vadeli iş çabalar için kurmak için kullanılabilir. Bu ya da ev çevresinde çok çalışma zamanı, ama sen kendin gibi eğleniyorsun!

19 aralık’tan itibaren, yaratıcı, eğlenceli ve romantik tarafınız genişlemeye ve büyümeye başlar. Bu, kendini ifade etme, yeni eğlence biçimleri ve romantik keşifler için güçlü bir zamandır.

Romantik hayatınız bu dönemde olağandışı ve şaşırtıcı tarafta olabilir. Şimdi gevşemek, rahatlamak ve eğlenmenin zamanı geldi ve özel bir tatil veya boşluk için ideal bir dönem olabilir.

Odak, hayattan zevk almak, eğlenmek ve kendinizi özgürleştirmek, ödüllendirmek için ifade etmek için döner. Romantik ve yaratıcı dünyalarınız gelişmeye, gelişmeye ve gelişmeye başlar. Kendinizi özür dilemeden şakacı ve yaratıcı bir şekilde ifade etmeyi öğreniyorsunuz ve bunu yapmak için bazı kişisel riskler almaya daha istekli oluyorsunuz!

Romantik fırsatlar bu döngü sırasında bol eğilimindedir; ya şansını geri tekme ve eğlenmek, benzersiz şekillerde kendinizi ifade, ve hobiler ve eğlence bol takip. Tabii ki, kişiliğinize ve mevcut yaşam koşullarına bu etkinin nasıl oynadığına bağlı. Yaratıcı bir şekilde konuşursak, bir rüyayı gerçekleştirmek için fikirler ve planlarla doldurulabilirsiniz. Yeni Rekreasyon biçimleri şimdi güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir ve seçeneklerinizi keşfetmek heyecan verici olabilir.

Bu, fiziksel ve duygusal olarak birçok düzeyde verimli bir zaman olabilir. Bu etki gündelik ile ilişkilidir Escort ve taahhüt bağlantıları ile olduğundan daha romantik olanakları keşfetmek.

İç sanatçı, yaratıcı, gösterici veya öğretmen şu anda ortaya çıkabilir. Sanatsal ve kültürel satış noktalarıyla çok sevinç yaşarsınız. Bu, fiziksel ve zihinsel olarak verimli bir zaman olabilir. Aile genişleyebilir. İletişim sektörünüz ve yaratıcı/Romantik sektörünüz bu geçiş sırasında bağlı olduğundan, yaratıcı yazma ve iletişim için özellikle iyi durumdasınız. İlişkilerinizi düşünmek ve konuşmak için de güçlü bir zaman. Fikirlerin çoğu yaratıcı odaklı. Kelimelerin gücüyle yazmak, konuşmak ve bağlamak için özel bir zaman olabilir.

Bu arttırıcı, destekleyici etki yaklaşık bir yıldır sizinle — çoğu zaman aralık 2020’den Aralık 2021’e kadar (13 Mayıs-28 Temmuz 2021 hariç).

Potansiyel negatifler: diğer yaşam bölümlerinin zararına eğlenmek için aşırı vurgu veya dikkat. Bu geçiş boyunca, işe dikkat ve sağlık rutinleri ile romantik ve yaratıcı ihtiyaçlara dikkat arasında bir denge kurmanız gerekebilir.

Ancak, çoğunlukla, bu yaklaşık yıl süren döngü sırasında desteklenen ve kendinden emin hissetmeniz muhtemeldir. Geçişin başlangıcına yakın Aralık ayında bir etki, bir projeye mutlu bir taahhütte bulunmak veya hayatınızı iyileştirmek için güçlü bir etkidir. Bir hobiden para kazanmak veya katılaştırmak için harika bir zaman.

Nuray Sayarı Akrep 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

kişisel ilgi alanlarınızı, zihninizi ve bağlantılarınızı genişletmeye devam edersiniz (Aralık 2019’dan beri). Sen büyük projeler almaya hazırız! Geleceğe olan güveniniz, 2020 yılının çoğu için yanınızda olan bu döngü sırasında çok güçlüdür.

Bu eğilim sırasında iletişimleriniz artar ve genişler. Mevcut durumunuza ve benzersiz kişiliğinize/koşullarınıza bağlı olarak, bu etki çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir. Kendinizi ifade etmek için daha büyük bir yeteneğin (ve arzunun) tadını çıkarırsınız ve kişisel çıkarlarınız büyür. Bu yıl zihinsel bir ilgi veya proje geliştirebilirsiniz. Araçlar, ulaşım, kardeşler aracılığıyla ve iletişim endüstrisi ile iyi şanslar bu döngü sırasında yaşanabilir. Daha algılısın ve diğerleri fikirlerinize daha açık. İletişim kurmak için yeni fırsatlar size açabilir. Bu, öğrenme için yoğun, heyecan verici ve ödüllendirici bir dönem olabilir.

Potansiyel sorunlar: çok fazla günlük aktiviteler alarak, iletişim, yeni ilgi alanları, ve öğrenme çabaları veya çalışmalar artık bir sorun olabilir. Tabağını aşırı yükleme. Zaman ve enerji açısından sınırlarınızı unutarak, hepsini yapmak istemek için gerçek bir eğilim olabilir. Çok fazla proje almak veya ayrıntılara çok fazla yerleşmek sorunlara neden olabilir.

Bununla birlikte, çoğunlukla, iletişim yoluyla daha fazla fırsattan keyif almanız ve Aralık 2019’dan Aralık 2020’ye kadar uzanan bu döngü sırasında başkalarıyla iletişim kurmanız muhtemeldir.

Tüm bu destekler bir güçlendirici transit çabaları kayda değer Şubat-Ekim oluşur, özellikle yaratıcı olduğunuzda. İletişim hayatında romantizm ve sevgi artırmak. Hayal gücünüz çiçekleri, ve yaratıcı yazma, konuşma, ve diğer tür takipçiliği gelişmek olabilir. Zihninizi genişletmek ve zihinle başkalarıyla bağlantı kurmak için iyi bir zaman. Kelimelerin gücüyle aşık olmak bu etki ile söz konusu değildir.

Eğer özellikle hevesli hissedebilirsiniz başka bir destek Kasım Nisan oluşur, iddialı, ve çalışmalar aracılığıyla hayatınızı geliştirmek için motive, projeler, ve bağlantıları. Bu sizin iletişim yoluyla kişisel itiraz için güçlü bir zaman, ikna, sesinizi bulma, ve ne yaptığınızı hakkında misyon duygusu duygu, öğrenme, öğretim, ve Paylaşım. Belki de en önemlisi, kendi daha derin emellerinizi ve özlemlerinizi keşfediyorsunuz ve bir projeyi ileriye doğru itmeniz veya hedeflerinize ulaşmanız gerektiğini bile bilmediğiniz kaynaklar ve yetenekler üzerine çiziyorsunuz.

Eğer varsa, daha az seyahat ve yerel yoğun olduğunu bulabilirsiniz. Düşünceniz daha iyimser, olumlu ve ileriye dönük, ve böylece kendinizi ifade yoludur. Aslında, bu iletişim becerilerinizi ve genel tutumunuzu veya zihniyetinizi geliştirmek için mükemmel bir zamandır. Toplantılar yoluyla önemli fırsatlar olabilir, kurslar, öğretim, ve mahallede veya kardeşler aracılığıyla yapılan bağlantılar. Kardeşler veya komşuları ile bazı sorunlar şimdi dinlenmek için koymak olabilir, sorun alanları açık çıkıp nihayet çözülmesi için sırayla başlangıçta büyütülmüş olabilir rağmen. Bazılarınız okula dönebilir veya bazı kurslar alabilir.

Bu dönemde genel olarak kardeşler, sınıf arkadaşları ve akranları ile artan iletişim olabilir. Ulaşım seçenekleri artık kullanılabilir yapmak hayat biraz daha keyifli bulma. Para ve kaynak sektörünüzün yöneticisi bu dönemde iletişim sektörünüz boyunca ilerlediğinden ve geliriniz iletişim ve/veya transit ile sıkı bir şekilde bağlanabilir. Ağız kelime para durumu artırabilir.

İlginç bir şekilde, genişlediğiniz bu yaşam alanları, bir sonraki bölümde özetlenen daralma etkisi alanlarıyla örtüşüyor. Karşıt etkiler olsa da, bu etkileri iptal etmez. Bunun yerine, bu geçişler bir arada bulunur. Bunları başarıyla karıştırmak mümkün olabilir, ya da diğerleri sözleşme yaparken bazı alanlarda genişletmek olduğunu bulabiliriz. Aslında, bu, çalışmalarınızda veya kişisel çıkarlarınızda çok çalışmaktan zevk aldığınız güçlü ve iddialı bir zaman olabilir. Hayatın bu alanlarında öz disiplin yoluyla zevk ve neşe bulabilirsiniz, başka bir deyişle!

19 aralık’tan itibaren, kişisel hayatınızı, ailenizi veya ev deneyiminizi artıran bir etkinin tadını çıkarırsınız. Bu etki, Aralık 2020’den Aralık 2021’e kadar olan dönemin çoğunda sürmektedir (13 Mayıs-28 Temmuz 2021 hariç).

Kişiliğinize ve benzersiz koşullarınıza bağlı olarak, bu geçiş çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir. Aileniz, yaşam düzenlemeleri ve yaşam koşulları hakkında daha fazla eminiz. Bu oldukça iç geçiş olsa da, özellikle duygusal olarak bağlı hissettiğiniz herkesle olan ilişkiler yararlanabilir. Konumunuzla rahatsınız ve başkalarıyla sevgi dolu ve güvenli bağlantılar kuruyor olabilirsiniz. Kökleri ile iletişime geçmek için rahatlığı ve evinizin güzelliği ya da daha güçlü bir arzu için özel ilgi olabilir. Sorunlardan geri dönmek için daha güçlü bir yetenek var.

İç dünyanız, aile hayatınız, ev Aktiviteleri ve ev düzenlemeleri genişler ve büyür. Aile ile ilişkiler özellikle hoş ve destekleyici olabilir. Yeni bir ev, büyük olasılıkla daha büyük bir taşımak veya gayrimenkul holdingler genişletin. Bazılarınız ev tabanınızı genişletmenize izin veren bir ipotek veya destek alabilirsiniz. Ailenin kendisi genişleyebilir veya evinize bir ek olabilir. Bazıları örneğin bir oda arkadaşı alabilir veya evlerine daha fazla arkadaş getirebilir. Diğerleri kaynakları bir ortakla birleştirebilir ve birlikte hareket edebilir. Bu sizi mutlu eden bir şey ise evde eğlenceli vurgulanabilir. Aksi takdirde, ev hayatında daha güçlü bir barış ve gizlilik duygusu yaşayabilirsiniz.

Jüpiter kaynakların güneş ikinci evin doğal hükümdarı olduğu için, bu eğilim sırasında ev veya aile hayatını geliştirmek içine daha fazla para veya kaynak yatırım olabilir. Ev hayatı daha rahat olabilir ve hayatınızda şu anda oldukça güvenlik bilincine sahip olabilirsiniz. Bazı durumlarda, ev ürünleri veya ev kendisi ile ilgili gelir olabilir, ya da / evden çalışma.

Genel olarak konuşursak, iç dünyanıza daha fazla pozitif enerji getirilir ve ailenizle uzun süredir devam eden sorunlar arkanıza konabilir. Ev iyileştirmeler ile kendinizi overextending hakkında dikkatli olun, veya daha büyük konaklama sizin anlamına gelir. Kişisel yaşamınız bu döngü sırasında mesleki yaşamınızı veya maddi faaliyetlerinizi gölgeleme eğilimindedir. Önceden var olan sorunlar başlangıçta büyütülmüş olabilir, ancak aile ile ilişkiler artık önemli ölçüde artırabilir.

Bu bir ev iş kurmak için ya da ev çalışmaları için iyi bir zaman olabilir. Daha psikolojik düzeyde, kendinize olan güven ve güvenlik duyguları bu dönemde artar.

Potansiyel sorunlar: ev geliştirme harcanan aşırı para, hayatınızın diğer alanlarda acı noktasına ev çok fazla vurgu, ya da ufkunuzu genişletmek için bazı isteksizlik. Sorumluluklardan kaçınmak veya kaçmak zaman zaman bir sorun olabilir. Çok fazla insanı memnun etmek istiyor olabilirsiniz ve aşırı şeyler sizi yorgun bırakır, çünkü tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için asla yeterli zaman ve enerji yoktur. Duygusal ya da psişik alan için ihtiyaç yakın bir ilişki içinde müdahale veya aile ve ortaklık zaman zaman çatışma gibi görünüyor gibi drenaj olabilir zaman zaman, sorunlar olabilir. 2021’in başlarında, ilişki dünyanızdaki düzensiz deneyimler veya inişler ve çıkışlar temel güvenlik anlayışınızı etkileyebilir.

Bununla birlikte, bu etkiler, aşağıda belirtilen ve sizi stabilize etmeye yardımcı olan biriyle çakışır. Bu yaşam alanlarını iyileştirmek istiyorsunuz ve bu eşzamanlı etki ile bunu yapmanın en iyi yolu basitleştirmek gibi görünüyor. İşleri düzeltmek için zor işler yapabilirsin, ama bunu yaparken biraz neşe buluyorsun. Ayrıca, bu etki başladıktan kısa bir süre sonra (Aralık ayında) meydana gelen bir güçlendirici geçiş, öz disiplin ve işleri daha iyi hale getirmek için ortaya konan çaba için mükemmeldir.

Çoğunlukla, bu döngü sırasında duygusal olarak güvenli ve desteklenen hissetmeniz muhtemeldir. Bu bir yuva tüylenme zamanı. Sorunların köküne bakmaya istekli olduğunuz için psikoterapi ve tasfiye için güçlü bir zaman. Uzun vadeli finansal planlama ve kaynakların havuzu çeşit aracılığıyla mali resminizi güçlendirmek için iyi bir zaman. Orada-ebilmek var olmak daha fazla güç ve kaynakları kendinizi, özellikle bir ev ya da mülkiyet, ama aynı zamanda uzun vadeli iş çabalar için kurmak için kullanılabilir. Bu ya da ev çevresinde çok çalışma zamanı, ama sen kendin gibi eğleniyorsun!

Nuray Sayarı Yay 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

para, kişisel eşyalarını, değerli ve öz-değer genişletmek, artırmak, geliştirmek ve büyümeye devam. Güvenlik ve konfor için arzu şimdi doyurucu ve daha fazla güven ve şevk ile bunları takip edeceğiz. Daha fazlasını hak ettiğini hissediyorsun!

Bu uzun vadeli değerli eşyalarınızı satın almak için güçlü bir zamandır. Bu dönemde maddi kaynaklarınız hakkında daha büyük kararlar almanız muhtemeldir.

Aralık 2019’da başlayan bu döngü, profesyonel çabalarınızdan daha fazla para çekmek ve bir işi genişletmek için güçlüdür. Aniden, örneğin, bir kredi hattı veya büyükçe kredi almak için konumda iseniz dikkatli olun – akıllıca harcamak. Kesinlikle overspending için dikkat etmelisiniz.

Potansiyel zorluklar: dikkatsiz olan paraya karşı bir tutum için tetikte olun. Kişisel eşyalarını çok hızlı bir şekilde biriktiriyorsanız, bu dağınıklık ve dağınıklığa neden olabilir. Eğer para kazanmak için yeteneği hakkında kendine güvenen iseniz, o zaman aptalca riskler, bu gelecekten ödünç olarak alabilir. Aşırı hoşgörüye dikkat et. Borç verme veya borçlanma durumunda ekstra dikkatli olun.

Aksi takdirde, bu, kendi kendine değer ve değerinize ve iş de dahil olmak üzere pratik işlerinize karşı taze, olumlu ve kendine güvenen bir tutum getirmek için iyi bir dönemdir. Geçimini sağlama konusunda daha hevesli veya iyimser olabilirsiniz. Bir para sorunu kadar açık olabilir. Büyük bir satın alma veya satış güçlü bir şekilde anlayabilir.

Hemen aşağıdaki bölümde özetlenen, bu etkinin zor potansiyellerine karşı koymaya yardımcı olan başka bir eşzamanlı etkiniz var. Yanı sıra, bu yıl somut tezahürü içine hayallerinizi getirmek için pratiklik ve vizyon var gibi görünüyor.

Yanı sıra, yeteneklerinizi geliştirmek ve para durumunuzu geliştirmek, kaynaklarınızı genişleterek destekleyen iki güçlendirici etkiler vardır. Şubat-Ekim, ev, aile veya gayrimenkul ile ilgili maddi faydalar olabilir. Ev hayatını iyileştirmek, bu eğilim sırasında para ve yeteneklere karşı daha iyi bir gelir veya tutum ile bağlanabilir. Nisan’dan Kasım’a kadar uzanan bir başka güçlendirici her şeyi pompalar–iddialı, kendine güvenen ve yeteneklerinizi veya kaynaklarınızı inşa etmeye hazırsınız. Bu yetenekler, para ve iş için bir güç dönemidir.

Kişilik, güven ve verve bu dönemde gelir ekleyebilirsiniz. Yolunuzu kazanç önümüzdeki yıl her zamankinden daha sizin için daha önemlidir. Hoş bir kendi kendine yeterlilik hissi olabilir. Bu dönemde paranızı, kaynaklarınızı, varlıklarınızı, kişisel eşyalarınızı ve doğal yeteneklerinizi veya kazanç gücünüzü nasıl görüntülediğinizde güçlü değişiklikler olabilir.

19 aralık’tan itibaren, daha fazla öğrenme, eğitme, fikir yayma, bilgi yayma, iletişim kurma ve diğerleri arasında iletişimi kolaylaştırma gibi, bu dönemde bir tür haberci olarak iyi bir şey yaparsınız. Fikirleriniz aracılığıyla başkalarına ulaşmak için daha güçlü bir arzunuz olabilir. Diğerleri özellikle eğlenceli bulmak, bilgilendirici, ve etrafında olmak hoş. Çoğu için izlemek için çok fazla çeşitlendirmek ve çok dağınık olması nedeniyle çok başarmak değil şeydir. Kısa yolculuklar, kardeşler, yazı, fikirler, tanıtım veya zihinsel çıkarlar yoluyla kazançlar olabilir.

Sen büyük projeler almaya hazırız. Geleceğe olan güveniniz, 2021 Aralık’a kadar (13 Mayıs-28 Temmuz 2021 hariç) sizinle birlikte olan bu döngü sırasında çok güçlüdür.

Bu geçiş sırasında iletişimleriniz artar ve genişler. Kendinizi ifade etme yeteneğiniz ve arzunuz artık daha büyük ve kişisel çıkarlarınız büyüyor. Araçlar, ulaşım, kardeşler aracılığıyla ve iletişim endüstrisi ile iyi şanslar bu döngü sırasında yaşanabilir. Daha algılısın ve diğerleri fikirlerinize daha açık. İletişim kurmak için yeni fırsatlar size açabilir. Bu öğrenme için yoğun bir dönem olabilir.

Potansiyel sorunlar: çok fazla günlük aktiviteler alarak, iletişim, yeni ilgi alanları, ve öğrenme çabaları veya çalışmalar artık bir sorun olabilir. Tabağını aşırı yükleme. Zaman ve enerji ile ilgili sınırlarınızı unutarak, hepsini yapmak istemek için gerçek bir eğilim olabilir. Çok fazla proje almak veya ayrıntılara çok fazla yerleşmek sorunlara neden olabilir.

Bununla birlikte, çoğunlukla, 2021’in çoğunu renklendirecek olan bu döngü sırasında iletişiminiz ve başkalarıyla iletişim kurmanız yoluyla daha fazla fırsattan yararlanmanız muhtemeldir. Özellikle Aralık ayında kişisel çıkarlarınızı takip etmek için özellikle tahrik hissedebilirsiniz. Pratik uygulama zamanı.

Daha az Seyahat ettiğinizi ve yerel olarak daha yoğun olduğunuzu görebilirsiniz. Düşünceniz daha iyimser, olumlu ve ileriye dönük, ve böylece kendinizi ifade yoludur. Aslında, bu iletişim becerilerinizi ve genel tutumunuzu veya zihniyetinizi geliştirmek için mükemmel bir zamandır. Toplantılar yoluyla önemli fırsatlar olabilir, kurslar, öğretim, ve mahallede veya kardeşler aracılığıyla yapılan bağlantılar. Kardeşler veya komşuları ile bazı sorunlar şimdi dinlenmek için koymak olabilir, sorun alanları açık çıkıp nihayet çözülmesi için sırayla başlangıçta büyütülmüş olabilir rağmen. Bazılarınız okula dönebilir veya bazı kurslar alabilir.

Bu dönemde genel olarak kardeşler, sınıf arkadaşları ve akranları ile artan iletişim olabilir. Ulaşım seçenekleri artık kullanılabilir yapmak hayat biraz daha keyifli bulma.

İlginç bir şekilde, genişlediğiniz bu yaşam alanları, bir sonraki bölümde özetlenen daralma etkisi alanlarıyla örtüşüyor. Karşıt etkiler olsa da, bu etkileri iptal etmez! Bunun yerine, bu geçişler bir arada bulunur. Onları başarıyla karıştırmak mümkün olabilir. Aslında, bu, çalışmalarınızda veya kişisel çıkarlarınızda sıkı çalışma, iletişiminizi veya bir projenizi mükemmelleştirme ve fikir ve bilgileri öğrenme veya paylaşma konusunda sevinç bulduğunuzda güçlü ve iddialı ve olumlu bir zaman olabilir.

Nuray Sayarı Oğlak 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

Jüpiter senin tabelasında! Aralık ayında başlayan bu yaklaşık bir yıllık transit 2019 sadece her on iki yılda bir gelir ve sizi kabuğunuzdan çıkarmaya hizmet eder. Dünyayı ele geçirmeye hazırsın! Bu ihtiyaçlarınızı keşfetmek ve hayallerinizi takip etmek için bir zamandır. Kişiliğiniz, imajınız, beden imajınız ve özgüveniniz Aralık 2019’dan Aralık 2020’ye kadar Jüpiter ile yeni seviyelere çıkıyor. Yepyeni olanaklar görüyorsunuz ve yaşam vizyonunuz panoramik.

Jüpiter, güneş onikinci evinizi Kasım 2018’den Aralık 2019’a geçirirken içinizdeki “işinizi ” iyi yaptıysanız, bu özellikle ödüllendirici bir dönem olabilir. Dünyada kendine güven ve inanç gittikçe artıyor. Özgürlük aradığınız bir şeydir, ancak sorumluluklara dikkat etmeden takip edildiğinde özgürlüğün maliyetlerine karşı dikkatli olun.

Yeni deneyimlerden zevk almaya ve sizi gerçekten yaşamaktan ve hayatınıza sahip olmaktan alıkoyan şeylerden kurtulmaya daha isteklisiniz.

Artık uzun vadeli potansiyele sahip yeni projeler başlamış olabilir. Onlarla nereye gittiğinizi henüz bilmeyebilirsiniz, ancak yeniden başlama konusunda kesinlikle heveslisiniz. Hayatında şu anda güçlü bir intiative deneyim.

Yüksek öğrenim veya seyahat yoluyla ufkunuzu genişletmek de güçlü bir şekilde düşünebilir. Bu, davranışınızı doğru olduğuna inandığınız şeyle hizalamak için bir zamandır. Daha fazla “Ben” zaman alıyorsun, ki bu aslında gecikmiş.

Jüpiter, güneş onikinci evinizin doğal hükümdarı olduğu için, yeni başlangıçlarınız arkanızda bir şey koyarak ya da uzun süredir devam eden bir problemi ya da projeyi sona erdirmekle çok fazla bağlantı kurabilir.

Bu geçiş, bu sektöre (çoğunlukla) bir Satürn geçişi ile aynı zamanda gelir, böylece bu yaşam alanları ile ilgili bazı kısıtlamalar veya burkulma olabilir. Malzeme dünyanıza daha fazla yapı ve basitlik getirmek için genellikle iyi bir enerji vardır. Bu etki, Jüpiter ve Satürn’ün birlikte çalışmasının planları hayata geçirmesine yardımcı olabileceğinden, hayalleri gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Nasıl para ele outlook çok güçlü bu dönemde etkileyebilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 27 Mart cuma burç yorumları

Yeni bir başlangıç arıyorlar – taze bir başlangıç, çeşit – ve doğru yapmak için arzu özellikle güçlüdür. Özel olarak veya perde arkasında çalıştığınız iş veya projeler artık ödeme yapmaya başlayabilir. Şimdi başkalarına hizmet etmek ve yardım etmek için daha az odaklanma var, belki de bu artık gerekli olmadığı için (örneğin, bir çocuk üniversiteye gidebilir, hatta enerjinizi ve kaynaklarınızı çok fazla alan bir ilişkinin sonuna kadar gidebilir, şimdi bir miktar özgürlüğün tadını çıkarıyorsunuz) ve şimdi kişisel çıkarlarınızdan bazılarını ön brülöre koyabilirsiniz.

Hayatının bu döneminde oturmak gibi hissetmeyeceksin. Yeni deneyimler için açsın. Geçmişte sizi hayal kırıklığına uğramış olabilecek günlük stresler, vizyonunuz sıradan olanın üstünde kaldıkça neredeyse önemsiz görünüyor. Bu nedenle, stres ve basıncı yönetme yeteneğiniz artar. Başkalarına karşı tutumunuzda daha hoşgörülüsünüz ve kişiliğinize eğlenceli, yaratıcı ve eğlenceli tarafı ifade etme konusunda çok daha eminsiniz.

Güçlendiriciler boyunca tüm bu şeyleri yardımcı bu yıl meydana gelir. Böyle bir destekleyici geçiş Şubat ayından Ekim ayına kadar gerçekleşir ve iletişim kurma ve bağlanma biçiminizle ilgilidir. Özellikle projeleriniz, çalışmalarınız ve kişileriniz aracılığıyla artan kişisel anlam ve amaç zamanı. Başka bir güçlendirici Nisan’dan Kasım’a kadar olur ve hırs, kişisel güç ve etkinlik duygusu ve iyileştirme yapma arzusunu artırır. Olumlu yaşam tarzı değişiklikleri yapmak, arkadaşlıklar ve bağlantılar için ve kendinizi daha güvenle ifade etmek için güçlü bir zamandır. Kişisel girişim güçlüdür. Kendini iyileştirmek için yoğun bir dönem. Kendinizi güvenle veya öz-görüntü sorunları sunma ile herhangi bir sorun şifa üzerinde çalışıyor olabilir.

Potansiyel sorunlar: kilo alımı, görkemli davranış, huzursuzluk, aşırı güven, savurganlık ve aşırılıklar, genel olarak, Jüpiter’in enerjileri çok ileri alındığında potansiyel tuzaklardır. Bu şeylerin başka türlü mükemmel bir dönemi mahvetmediğini görün. De, baştan başlamak için arzu, belirli şartları ve sorumlulukları kendinizi kör olmadığını izlemek.

Başkaları özgürlük ve bağımsızlık keşfedilen görüntüler tarafından tehdit hissedebilirsiniz zamanlar da olabilir, kişisel arzuları araçlarınızdan daha büyük olduğunda, ya da öz disiplin ile sorun olduğunda, bütçeler, ve sınırlar.

Aksi takdirde, bu bir fırsat zamanı olabilir. Kendini ifade etme ya da büyük bir tutkuyla zihinsel ilgi için yeni bir kanal sürdürmeyi seçebilirsiniz. Daha önce sınırlayıcı, katı veya boğucu koşullardan güçlü bir serbest bırakma ve özgürlük duygusu olabilir. Bu geçiş, daralma alanlarında hemen aşağıda özetlenen bir Satürn transit ile eşzamanlı olarak gerçekleştiğinden, zamanınızı boşa harcamanız veya ortaya çıkan fırsatları geçmeniz daha az olasıdır. Özellikle üretken, hırslı ve etkilidir.

19 aralık’tan itibaren, bina, geliştirme ve eğlenmeye odaklanıyorsunuz. Para, kişisel eşyalarını, değerli, ve öz-değer genişletmek, artırmak, geliştirmek, ve büyümek. Güvenlik ve konfor için arzu şimdi doyurucu ve daha fazla güven ve şevk ile bunları takip edeceğiz. Daha fazlasını hak ettiğini hissediyorsun!

Bu uzun vadeli değerli eşyalarınızı satın almak için güçlü bir zamandır. Bu dönemde maddi kaynaklarınız hakkında daha büyük kararlar almanız muhtemeldir. Bu, yaratıcı teşebbüslerin gelirinizi artırdığı bir zaman olabilir.

Bu, oldukça rahat ve hatta zaman zaman cömert bir yaşam tarzının tadını çıkardığınız bir zaman olabilir. Bu eğilim sırasında mali sıkıntı karşı korumalı hissedebilirsiniz. Geleceğe olan inancınız ve vizyonunuzla, yatırımlarınızın ve projelerinizin büyümesine yardımcı olacak daha fazla sabır geliştiriyorsunuz.

Bu döngü, hayatınızı çoğunlukla 2021 Aralık’a kadar etkileyecektir (13 Mayıs-28 Temmuz 2021 hariç). Profesyonel çabalarınızdan daha fazla para çekmek ve bir işi genişletmek için güçlüdür. Finansal artış oldukça mümkündür veya finansal koşullar iyileştirilebilir. Kesinlikle overspending veya hafife çok fazla şeyler almak için izlemeniz gerekir.

Potansiyel zorluklar: dikkatsiz olan paraya karşı bir tutum için tetikte olun. Kişisel eşyalarını çok hızlı bir şekilde biriktiriyorsanız, bu dağınıklık ve dağınıklığa neden olabilir. Para kazanma yeteneğiniz konusunda aşırı güveniyorsanız, o zaman geleceğinizden çok fazla borç almak gibi aptalca riskler alabilirsiniz. Aşırı hoşgörüye dikkat et. Borç verme veya borçlanma durumunda ekstra dikkatli olun.

Aksi takdirde, bu, kendi kendine değer ve değerinize ve iş de dahil olmak üzere pratik işlerinize karşı taze, olumlu ve kendine güvenen bir tutum getirmek için iyi bir dönemdir. Hemen aşağıdaki bölümde özetlenen, bu etkinin zor potansiyellerine karşı koymaya yardımcı olan başka bir eşzamanlı etkiniz var. Özellikle Aralık ayında bu etki başladıktan hemen sonra, öz disiplin ve para, şeyler, yetenekler ve kişisel gelir ile ilgili bir hedef veya rüya gerçekleştirme çabaları için mükemmel bir şekildesiniz.

Belki de en önemlisi bu süre zarfında, para ve kaynaklarla olan ilişkiniz değişiyor. Bolluk anlayışınız da gelişebilir, çünkü sahip olduğunuz şeyde daha fazla değer Görüyorsunuz ya da artık güvenlik anlayışınızı artırmayan şeyleri tanımlıyorsunuz. Eğer kazanç gücünü görüntülemek nasıl, doğal yetenekleri, ve para ile ilişki geliştirmek ve değiştirebilirsiniz.

Nuray Sayarı Kova 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

ruhsal dünyanız, şefkatiniz, özel hayatınız ve hoşgörünüz genişlemeye ve büyümeye devam ediyor. Bu, iç gücünüzü öğrenmek ve öğrenmek için bir dönemdir. Aynı zamanda bazı yalnızlık seviyelerini takdir etmek için bir zaman.

Geçmişten gelen konular şimdi hayatında büyütülür. Size iyi hizmet eden tutumları ve büyümeniz ve geliştirmeniz için gitmeniz gereken davranışları sıralamaya eğilimlisiniz – Aralık 2019’da başlayan ve bu yıl Aralık ayı ortasına kadar çalışacak bir döngü Jüpiter işaretinize girecek ve kendinizi dünyayla daha tam olarak paylaşmaya hazırsınız.

Bu genellikle sıcak, koruyucu bir döngüdür, ancak grafiğinizdeki arka planda Jüpiter ile, hayatınızı tam olarak yaşamadığınız veya yaşamadığınız ya da yaşamdaki sevincinizin başkalarına açık olmadığı konusunda bir his olabilir. Özel Konular, anonimlik, şifa ve sonlar kuralları, grafik sektöründe çok fazla aktivite ile bu daha geri çekilmiş, yansıtıcı dönemleri hayatınızın biridir. Hayatın gizli unsurlarını keşfetmek ya da şimdi maneviyat gelişmekte olabilir.

Ayrıca özellikle şefkatli ve empatik olabilirsiniz. Şimdi meydana gelen olaylar, iç dünyanızı ve doğuştan gelen şefkatinizi, sıcaklığınızı veya iç gözünüzü genişletme eğilimindedir. Bu, gönüllü çalışma için veya perde arkasında, özel olarak veya yardım mesleklerinde yapılan işler için güçlü bir dönem olabilir. Aynı zamanda arkadaşlıklar biraz daha sıradışı ya da sıradışı yerlerde yapılan bir zamandır. Bu döngü sırasında oluşan yeni dostluklar için gizli veya yanıltıcı unsurlar olabilir.

Potansiyel zorluklar: kaçma. Sık sık günlük sorumlulukları ve zorlukları kaçmak için cazip olabilir, ve uyuşturucu güven kaçınmalısınız, içme, veya kaçış diğer “çekici” formları.

Jüpiter’in etkisi genellikle olumlu olarak kabul edilir ve sonuçta budur. Bununla birlikte, etkilediği grafiğin alanını büyütmek için hareket eder ve bu alanda zorluk yaşıyorsanız bazen rahatsız olabilir. Sizin durumunuzda, yalnızsanız veya çaresiz hissediyorsanız ve geçmişinizle ilgili sorunlarınız varsa, bu etki bu sorunları artırabilir. Sonuçta, bu iyi için. Evren, şimdi bazı eklerinizi teslim etmenizi ve bilinmeyene teslim olmanızı istiyor. Kontrolü serbest bırakmak gereklidir. İnancınızı inşa etmek şu anda yaptığınız iştir. Eğiliminiz başkalarına destekleyici bir rol oynamaktır, eğer çok ileri giderseniz, enerjiniz ve zamanınız söz konusu olduğunda bazı sınırlar çizmeniz gerekecektir. Zihinsel ve fiziksel sağlık üzerinde bazı suşlar olabilir.

Başkalarına hizmet olmanın daha güçlü bir sevinç var, ama kendinize de dikkat ettiğinize dikkat edin.

Geçmişindeki insanlardan güçlü bir şekil ile bağlarken, ya da çok geçmiş dostluklar odaklanmış olabilirsiniz. Bazen bu etkiyle, sevmediğiniz bir önceki düşman ya da kişi şimdi bir arkadaş olur.

Çoğunlukla, bu döngü sırasında duygusal olarak güvenli ve desteklenen hissetmeniz muhtemeldir. Algıların yükseliyor. Diğerleri artışları için fedakarlık yeteneği, Yardım ve diğer destek olarak kendine güven inşa edebilirsiniz.

İlginçtir, daralma alanlarında aşağıda özetlenen aynı yaşam alanları üzerindeki bir başka etki, bir müteahhitlik etkisidir. Harika bir denge ulaşmak için şansınız var demektir. Bu zıt etkiler birbirlerini iptal etmez — birlikte var olurlar ve bazı salınımlara işaret ederler, aynı zamanda bu yaşam alanlarından önemli bir şey yapma şansı da vardır. Öz disiplin ile daha fazla sevinç ve güven bulabilirsiniz.

İki güçlendirici Etkiler Bu döngünün en iyi şekilde yardımcı olur. İlk Şubat-Ekim çalışır ve psişik duyarlılık geliştirmek için mükemmel, algı yetkileri, ve anlayış gerçekten ne istiyorum ve değer. Artan cömertlik ve misafirperverlik zamanı olabilir. Maneviyata daha güçlü bir ilgi mümkündür. İkinci güçlendirici Nisan’dan Kasım’a kadar gerçekleşir ve perde arkasında yapılan işler için veya daha sonraki bir tarihte kullanıma sunduğunuz bir projeye hazırlık için güçlüdür. Bu dönemde arkanızda bir sorun koymak için tüm güç ve irade var!

19 aralık’tan itibaren Jüpiter sizin işaretinizde. Bu yaklaşık bir yıllık transit sadece on iki yılda bir gelir ve sizi kabuğunuzdan çıkarmaya hizmet eder. Dünyayı ele geçirmeye hazırsın! Bu ihtiyaçlarınızı keşfetmek ve hayallerinizi takip etmek için bir zamandır. Kişiliğiniz, imajınız, beden imajınız ve kendinize olan güveniniz, Jüpiter ile Aralık 2020’den aralık 2021’e kadar (13 Mayıs-28 Temmuz 2021 hariç) işaretinizde yeni seviyelere çıkıyor. Yepyeni olanaklar görüyorsunuz ve yaşam vizyonunuz panoramik.

Jüpiter, güneş onikinci evinizi Aralık 2019’dan Aralık 2020’ye geçirirken iç işinizi iyi yaptıysanız, bu özellikle ödüllendirici bir dönem olabilir. Dünyada kendine güven ve inanç gittikçe artıyor. Özgürlük aradığınız bir şeydir, ancak sorumluluklara dikkat etmeden takip edildiğinde özgürlüğün maliyetlerine karşı dikkatli olun.

Yeni deneyimlerden zevk almaya ve sizi gerçekten yaşamaktan ve hayatınıza sahip olmaktan alıkoyan şeylerden kurtulmaya daha isteklisiniz. İleriye bakıyorsun!

Artık uzun vadeli potansiyele sahip yeni projeler başlamış olabilir. Onlarla nereye gittiğinizi henüz bilmeyebilirsiniz, ancak yeniden başlama konusunda kesinlikle heveslisiniz.

Yüksek öğrenim veya seyahat yoluyla ufkunuzu genişletmek de güçlü bir şekilde düşünebilir. Bu, davranışınızı doğru olduğuna inandığınız şeyle hizalamak için bir zamandır. Daha fazla “Ben” zaman alıyorsun, ki bu aslında gecikmiş.

Bu aynı zamanda arkadaşlıklar, topluluk, mutluluk hedefleri, ağ oluşturma, yaratıcılık, internet iş ve sosyal yaşam için güçlü bir zamandır. Jüpiter, güneş grafiğinizdeki onbirinci evin doğal hükümdarıdır.

Bu etki, işaretinize bir Satürn geçişi ile aynı zamanda gelir, böylece bazı kısıtlamalar olabilir veya bu yaşam alanlarıyla da ilgili olarak burkulma olabilir. Hayatınıza daha fazla yapı ve basitlik getirmek için genellikle iyi bir enerji vardır. Bu etki, Jüpiter ve Satürn’ün birlikte çalışmasının planları hayata geçirmesine yardımcı olabileceğinden, hayalleri gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Yeni bir başlangıç arıyorlar – taze bir başlangıç, çeşit – ve doğru yapmak için arzu özellikle güçlüdür. Özel olarak veya perde arkasında çalıştığınız iş veya projeler artık ödeme yapmaya başlayabilir. Şimdi başkalarına hizmet etmek ve yardım etmek için daha az odaklanma var, belki de bu artık gerekli olmadığı için (örneğin, bir çocuk üniversiteye gidebilir, hatta enerjinizi ve kaynaklarınızı çok fazla alan bir ilişkinin sonuna kadar gidebilir, şimdi bir miktar özgürlüğün tadını çıkarıyorsunuz) ve şimdi kişisel çıkarlarınızdan bazılarını ön brülöre koyabilirsiniz.

Hayatının bu döneminde oturmak gibi hissetmeyeceksin. Yeni deneyimler için açsın. Geçmişte sizi hayal kırıklığına uğramış olabilecek günlük stresler, vizyonunuz sıradan olanın üstünde kaldıkça neredeyse önemsiz görünüyor. Bu nedenle, stres ve basıncı yönetme yeteneğiniz artar. Başkalarına karşı tutumunuzda daha hoşgörülüsünüz ve kişiliğinize eğlenceli, yaratıcı ve eğlenceli tarafı ifade etme konusunda çok daha eminsiniz.

Potansiyel sorunlar: yiyecek ve içecek Aşırılıkları, görkemli davranış, huzursuzluk, aşırı güven, savurganlık ve genel olarak savurganlıklar. Bu şeylerin başka türlü mükemmel bir dönemden uzaklaşmadığını görün. De, baştan başlamak için arzu ile kendinizi bazı sorumlulukları kör veya değerli bir şey uzağa atmak değil izle.

Başkalarının özgürlük ve bağımsızlık keşfedilen görüntüler tarafından tehdit hissedebilirsiniz zamanlar da olabilir, kişisel arzuları araçlarınızdan daha büyük olduğunda, ya da öz disiplin ile sorun olduğunda, bütçeler, ve sınırlar.

Aksi takdirde, bu büyük bir fırsat zamanı olabilir. Kendini ifade etme ya da büyük bir tutkuyla zihinsel ilgi için yeni bir kanal sürdürmeyi seçebilirsiniz. Daha önce sınırlayıcı, katı veya boğucu koşullardan güçlü bir serbest bırakma ve özgürlük duygusu olabilir. Bu geçiş, daralma Bölüm alanlarında aşağıda özetlenen bir Satürn transit ile eşzamanlı olarak gerçekleştiğinden, zamanınızı boşa harcamanız veya ortaya çıkan fırsatları geçmeniz daha az olasıdır. Özellikle üretken, hırslı ve etkilidir. Daha fazla öz disiplin ve inisiyatif egzersiz çok zevk ve sevinç bulabilirsiniz. Jüpiter ve Satürn, bu aralık ayında işaretinize hizalandığında, kendinizi disipline etme veya hayatınızı yapılandırma çabalarınız tatmin edici ve ödüllendirici olabilir.

Nuray Sayarı Balık 2020 Burç Yorumu

Nuray Sayarı 2020 Yorumları | Burç Yorumları Nuray Sayarı

başkalarına, grup derneklerine ve arkadaşlıklara olan bağlantılarınız genişlemeye ve büyümeye devam ediyor. Bu etki Aralık 2019’da başladı. Yaklaşık 12 ay boyunca yaklaşık 12 yılda bir gelen hoş ve destekleyici bir geçiş.

Bu, gelecek hakkında çok daha fazla güvende hissetmenin yanı sıra, en çok sevilen umutlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak planları harekete geçirme yeteneğinize olan güveniniz için bir zamandır.

Gelecek hakkında fikirlerle dolu bir zaman. Gelecekte ödülleri toplayacak projelere başlamayı amaçlayan, tabiri caizse tohum ekiyorsunuz. Bu heyecan verici olsa da, işleyebilir daha fazla almamaya çalışın. Vizyonunuz oldukça iyimser ve yolda neler yapabileceğinizi fazla tahmin edebilirsiniz! Ancak, bir veya iki proje ilham verici ve aynı zamanda oldukça yenilikçi olabilir.

Başkaları ile daha fazla temas ile, bu bağlantıları veya çevrimiçi bir genişletilmiş yüz yüze Grup hakkında olsun, yeni fikirler ile gelip ve ilham eminiz. Diğerleri yeni yönlere işaret edebilir. Hevesle doğru çalışmak bir neden olabilir. Yeni bir iletişim projesi sizi heyecanlandırabilir ve sizi ilginç, yardımcı insanlarla temas ettirebilir. İş geliri artmalıdır.

Bu dostluklar ve/veya grup katılımı tomurcuklanan bir zaman olabilir. Yeni insanlar hayatınıza gelebilir ve arkadaşlığınızı arayabilir veya mevcut dostluklar yenilenebilir veya geliştirilebilir. Fırsatlar ilerlemek için veya yeni öğrenme deneyimleri için ortakları, dostluklar ve ağ yoluyla gelebilir. Birçok kişi için bu bir ınternet iş için güçlü bir zaman olabilir.

İnsanlar size her zamankinden daha dostça olabilir ve grup bağlantıları veya ağ yararlanabilir. Gruplar içinde popülerdir ve koşullar sizin lehinize dönüm bir yol var. İnandığınız girişimlerle veya sebeplerle harikalar yaratabilirsiniz.

Son emeğinizin, tanıtımınızın ve başarılarınızın meyvelerinin tadını çıkarmak için harika bir şekildesiniz.

Potansiyel zorluklar: sizi pratik sorumluluklarınızdan uzaklaştıran etkinliklere aşırı vurgu yapmak, çok sık.

Bununla birlikte, çoğunlukla, sosyal hayatınızı ve arkadaşlarınızı genişletmek ve gelecek için heyecan verici yeni yollar hayal etmek için hayatınızdaki bu dönemden yararlanmanız muhtemeldir. Arkadaşlar 2020’de bağlanma ve ağ yararlanan ve güçlendirici etkileri ile hareket planları koymak için özellikle iyi bir konumda değilsin: böyle Bir destek Şubat Ekim tarihleri arasında oluşur ve sosyal hayattan zevk ve etkileşimler ya da yeni projeler ve planlar sonucunda daha güçlü bir amaç duygusu için ilham veren bir zaman. Başka bir destek Kasım Nisan olur ve artan hırs bir zamandır ve hayatınızı geliştirmek için sürücü, ihtiyacınız veya arzu bağlantıları yapma, ve hedeflerinize doğru ilerleyen. Aynı zamanda bir grubun liderliğini almak, organize etmek ve yeni bir çaba, özellikle de yenilikçi bir çaba başlatmak için güçlü bir zamandır.

İlginçtir ki, genişlemeyi bekleyebileceğiniz bu yaşam alanlarının, bir sonraki bölümde, daralma alanlarında özetlenen, sözleşme yapan ve basitleştiren bir etkiye tabi olduğunu belirtmek ilginçtir. Birbirinizi iptal etmek yerine, bu karşı aktif etkiler muhteşem bir denge elde etmenize yardımcı olabilir. Bu yaşam bölümlerinde yeni keşfedilen öz disiplin veya sadeleştirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu yıl arkadaşlıklarınız veya sosyal hayatınızda pratik bir dönüş olabilir.

19 aralık’tan itibaren manevi dünyanız, şefkatiniz, özel hayatınız ve hoşgörünüz genişler ve büyür. Bu, iç gücünüzü öğrenmek ve öğrenmek için bir dönemdir. Aynı zamanda bazı yalnızlık seviyelerini takdir etmek için bir zaman.

Geçmişten gelen konular şimdi hayatında büyütülür. Size iyi hizmet eden tutumları ve büyümeniz ve geliştirmeniz için gitmeniz gereken davranışları sıralamaya eğilimlisiniz – Jüpiter’in işaretinize gireceği aralık 2021’e kadar çoğunlukla süren bir döngü ve kendinizi dünya ile daha tam olarak paylaşmaya hazırsınız. Jüpiter’in bu tarihten önce 2021’de (13 Mayıs-28 Temmuz 2021) birkaç hafta boyunca Balık’a gireceğini, ancak 2021 Aralık ayına kadar geçişini bitirmek için arkanızdaki işarete geri döneceğini unutmayın.

Bu genellikle sıcak, koruyucu bir döngüdür, ancak grafiğinizdeki arka planda Jüpiter ile, hayatınızı tam olarak yaşamadığınız veya yaşamadığınız ya da yaşamdaki sevincinizin başkalarına açık olmadığı konusunda bir his olabilir. Özel Konular, anonimlik, şifa ve sonlar kuralları, grafik sektöründe çok fazla aktivite ile bu daha geri çekilmiş, yansıtıcı dönemleri hayatınızın biridir. Hayatın gizli unsurlarını keşfetmek ya da şimdi maneviyat gelişmekte olabilir.

Ayrıca özellikle şefkatli ve empatik olabilirsiniz. Bu, gönüllü çalışma için veya perde arkasında, özel olarak veya yardım mesleklerinde yapılan işler için güçlü bir dönem olabilir.

Potansiyel zorluklar: kaçma. Sık sık günlük sorumlulukları ve zorlukları kaçmak için cazip olabilir, ve uyuşturucu güven kaçınmalısınız, içme, veya kaçış diğer “çekici” formları.

Jüpiter’in etkisi genellikle olumlu olarak kabul edilir ve sonuçta budur. Bununla birlikte, etkilediği grafiğin alanını büyütmek için hareket eder ve bu alanda zorluk yaşıyorsanız bazen rahatsız olabilir. Sizin durumunuzda, yalnızsanız veya çaresiz hissediyorsanız ve geçmişinizle ilgili sorunlarınız varsa, bu etki bu sorunları artırabilir. Sonuçta, bu iyi için. Evren, şimdi bazı eklerinizi teslim etmenizi ve bilinmeyene teslim olmanızı istiyor. Kontrolü serbest bırakmak gereklidir. İnancınızı inşa etmek şu anda yaptığınız iştir. Eğiliminiz başkalarına destekleyici bir rol oynamaktır, eğer çok ileri giderseniz, enerjiniz ve zamanınız söz konusu olduğunda bazı sınırlar çizmeniz gerekecektir. Zihinsel ve fiziksel sağlık üzerinde bazı suşlar olabilir.

Başkalarına hizmet olmanın daha güçlü bir sevinç var, ama kendinize de dikkat ettiğinize dikkat edin.

Yine de, çoğunlukla, bu döngü sırasında duygusal olarak güvenli ve desteklenen hissetmeniz muhtemeldir. Algıların yükseliyor. Diğerleri artışları için fedakarlık yeteneği, Yardım ve diğer destek olarak kendine güven inşa edebilirsiniz.

2 yorum

  1. Yorum hakkında: Herhangi bir özel bilgi (telefon, adres, e-mail vs.) paylaşımı kanuni gerekçelerle yasak olup küfür ve hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.