Nuray Sayarı 20 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Kasım 2020

Nuray Sayarı 20 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 20 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 20 Kasım burç yorumları cuma…

Günlük burç yorumları 20 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 20 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cuma günü, hafta boyunca elde edilen sonuçların tadını çıkaracaksınız ya da ihmallerinize ve hatalarınıza kızacaksınız. Bu, hayatında istikrarın olduğunu bilmenin önemli olduğu bir gün. Bu şekilde hissetmezseniz, nerede yanıldığınızı, neyi değiştirmeniz gerektiğini düşünün ve risk almaktan korkmayın (gerekirse). Bu, geçmiş başarısızlıklara dayalı yeniden yapılanma, bugünün fırsat ve fırsatlarını kullanma ve bazı zorluklardan enerji ve irade üretme günüdür.
  • Bugün, çalıştığınız yerde istikrarınızın korunması gerekecek. Değişikliklerden veya istifalardan kaçının (dilerseniz). Genç kadınlar ve kızlar, kendileri için bazı alışverişlerle kendilerini şımartabilirler. Orta yaşın üzerindeki kadınlar sağlıklarına dikkat etmeli ve aşklarına – duygusal başarısızlıklarına çok uzun süre bakmamalıdır. Oğlak burcunda doğan erkekler,
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, önünüzde hayatınızda anlamı olacak ilginç bir gün var. Bugün, daha önemli olaylardan bazıları seyahatle veya uzun mesafelerden insanlarla ilgili olacak. İnsanlarla uzaktan iletişim kurmak önemli ve ödüllendirici olacaktır. Bugünkü mali işlerinizde olumlu bir gelişme olacak veya sizin için yeni, olumlu bir yön alacaktır. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan biriyle ilgili muhtemelen ailenizde önemli bir olaydır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün eylemlerinizde güvensizlik gösterebilirsiniz. Birçoğu, akrabalarıyla ilgili bir miktar depresyon veya üzüntü veya önemli aile meselelerinde durgunluk hissedecektir. Sevdiğiniz birinin sağlığı veya kendi sağlığınız bir endişe kaynağı olabilir veya bazı tedavi gerektirebilir. Bu biraz terapiye başlamak için hayırlı bir gün olacak. Mali işleriniz ve ilişkileriniz iyi gelişecek, ancak bu sizi umursamaz yapmamalıdır.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cuma günü çekiciliğini nasıl kullanacağını bilen insanların kurnazlığına dikkat edin. İlginç görünen ama aslında sizi garip bir duruma sokacak vaatlere veya önerilere bağlı kalmaktan kaçının. Bugün hava burçları altında doğan insanlarla ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Genç erkeklerin bu günlerde yüksek beklentileri olacak, ancak katılımınız ve hırsınız olmadan neredeyse hiçbir şey olmayacak.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Cuma günü çevrenizdeki insanlara kendinizin en iyisini vermeye çalışın: akrabalar, arkadaşlar, meslektaşlar veya müşteriler. İlişkinizdeki olumlu şeyleri arayın veya bunları yaratmaya çalışın. Cuma dinamik bir gündür ve uzun süre belirli bir olaya odaklanmak istenmez. Bugün, çevrenizdeki birinin kasıtlı olarak kışkırtacağı bir çatışma sizi şaşırtabilir. Kıskançlıktan ve aşk ilişkinizi netleştirmekten kaçının.
Bu da ilginizi çekebilir!  Koç erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.