Nuray Sayarı 20 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Ekim 2020

Nuray Sayarı 20 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Ekim 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 20 Ekim 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 20 Ekim burç yorumları salı…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 20 Ekim 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 20 Ekim burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Salı günü, dikkatinizi ve enerjinizi sizin için önemli olan, aşk hayatınızı, finansal istikrarınızı, finansal görevlerinizi ve kadınlarla ilişkilerinizi ilgilendiren şeylere odaklayabilirsiniz. Ev ve ev ilişkilerinize yönelik planlarınızın uygulanması için gerçekçi olması gerekir. Sadece kendi ilgi ve arzularınızı takip etmekten, bu amaçla başkalarının duygularını manipüle etmekten kaçının.
  • Yengeç burcunda, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğanlar, evlerinde yaşadıkları sorunlara gözlerini kapatmamalı ve çözümlerini beklemelidir. Salı, farklı mesafelerden insanlarla seyahat etmek ve önemli ilişkiler geliştirmek için hayırlı bir gün olacak. Orta yaşın üstündeki erkekler, istenmeyen sonuçlara yol açabileceğinden, kendi takdirlerine bağlı olarak sorun çözümünü zorlamamalıdır. Bu orta yaşlı kadınlar için önemli bir gün olacak,
  • Eğer Koç burcunda, Aslan burcunda veya Yay burcunda doğduysanız, hafta boyunca sizin için bekleyen bazı yeni harcamalar göz önüne alındığında, bugün aile bütçenizi planlamak için zaman ayırmanız iyi olur. Bu, mali işleriniz için hayırlı bir gün olacak, ancak çoğunlukla ailenizle ilgili olanlar. Salı günü sizi şaşırtmayacak paralar alabilirsiniz. Balık burcu, Akrep burcunda veya Yengeç burcunda doğan insanlarla ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Bugün sürprizler, hayatınızda yaklaşan değişikliklerin temeli olacak.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün önemli kararlar vermekten, yeni girişimler başlatmaktan veya diğer önemli değişikliklerden kaçının. Bugünkü çatışmalar, haftanın çoğu için ruh halinizi ve eylemlerinizi etkileyecektir. Bugün konuşmadan veya hareket etmeden önce daha çok düşünün, çünkü duygusal olarak dengesiz olacaksınız. Gün, çeşitli şaşırtıcı deneyimleri yansıtır. Genç kadınlar, arkadaşlarıyla ilginç toplantılar ve sohbetler yapacak.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Salı günü birçok kişi bir çocukla ilgili beklenmedik olaylar yaşayacaktır. Bu, özellikle kendi çocuğunuz olanlarınız için geçerlidir. Bu, çeşitli gecikmeler, kaba insanlarla çarpışmalar ve daha fazlası olacağı için seyahat etmesi zor bir gün olacak. Bazılarınızın evde veya hastanede hasta bir kişiyi ziyaret etmesi gerekecek. Finansal olarak, gün önemli haberlerin veya bir belgenin alındığını gösterir. Genç erkekler mali işlerini geliştirmek için güzel bir gün geçirecekler.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Salı çevrenizdeki insanların sevgisine ve şefkatine büyük ihtiyaç duyacağınız bir gün olacaktır. İşyerinizdeki uyum, önemli başarıya ulaşmada önemli bir faktör olacaktır. Bugün aileniz için önemli konularda ancak onların yerine getirilmelerine ruh ve yürek saflığı ile girerseniz şanslı olabilirsiniz. Bugün kıskançlık veya kaprisli olmaktan kaçının. Gün, farklı koşullar nedeniyle ayrılan aileler için önemli olaylar veya konuşmalar getiriyor.
Bu da ilginizi çekebilir!  28 Ocak hangi burç oluyor| 28 Ocak burcunun yükseleni

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Koç…

Kendine güvenmek iyidir ama bu güvene sığınıp riske girmeden önce iki kere düşünmen gerekebilir. Bir şeyleri daha farklı bir bakış açısıyla görmek ve kendini güvene almak için biraz dikkatli düşünmen gerekebilir. 

EKİM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sosyal izolasyon konusuna ve mesafelere dikkat etmen gerekebilir. Hastalığın kol gezdiği ortamlara gireceğin zaman önlemini alman gerekebilir. Bir şeyleri göz ardı etmemen gerekecek bugün. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konusunda daha şanslı olabilirsin. Bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. Eğer tıkanan bir iletişim varsa kendiliğinden açıldığını görebilir ve daha rahat olabilirsin. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ileriyi düşünerek adımlar atman daha doğru olabilir. Şu anda eline para geçmese de ileride eline geçebilecek paralar için hazırlıklar yapabilirsin. Maddi konularda kendini kuvvetlendirmen gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Boğa…

Yeni şeylere odaklanmak, kendini geliştirmek, öğrenmek… Bugün zihnini çok daha fazlasına açabileceksin. Kendini geliştirmek ve hayattan beklentilerini bir düzene koymak adına bugünün enerjisinden sonuna kadar faydalanmalısın. 

EKİM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kan dolaşımını artıracak ufak tefek egzersizler sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için daha doğru kararlar alabilirsin. Biraz egzersiz ve ufak bir yürüyüş sana kendini daha iyi hissettirebilir. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiye jest yapmak için iyi bir gün olabilir. Karşındaki insanı mutlu etmek ve onun yüzünü güldürmek için daha fazla çaban olabilir. Bu konuları daha ciddiye alarak hareket edebilirsin. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Paradan eksik olduğun durumlarda senin arkanı kollayacak insanlar olması güzel bir dinamik. Bugün insan ilişkilerine odaklanmak direkt paraya odaklanmaktan daha iyi olabilir. İnsanlara yatırım yapmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili İkizler…

Bugün güzel iletişimler sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin insanlarla daha keyifli konulara odaklanabilirsin. İnsanlarla aranda daha iyi bir iletişim olması, hayata bakış açını da daha pozitif bir hale getirebilir. 

EKİM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yeni bir egzersize başlamak için iyi bir gün olabilir. Daha önceden denediğin ama uzun süreli devam ettiremediğin şeyleri bitirebilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsin. Kendin için daha doğru tercihlerde bulunabilirsin. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevdiğin kişiyle sakin ve romantik bir gün geçirmek size daha iyi gelebilir. Aşk konularına daha pozitif odaklanabilirsin. Bir şeyleri daha sakin bir ortamda çözmek için iyi bir gün olabilir. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün paranın azlığına üzülmek için doğru bir gün değil. Daha fazla çalışıp emek vermek günü. Parasal olarak kendini kuvvetlendirmek için daha doğru kararlar almaya kendini itmen gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Yengeç…

Güzel ve sana yarayacak değişimler beklemelisin bugün. Hayatın sana güzel günler yaşatacağını kendine hatırlatman gerek. Bir şeylere çok uzak gözüyle bakmamalı ve günün tadını çıkarmalısın. 

EKİM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığını düşünerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Eksik gördüğün konulara odaklanmak ve vücudunun direncini artırmak her şeyden önce gelebilir. Sağlığına iki kere odaklanabilirsin bugün. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 4 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 4 Temmuz 2020

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yeni insanlarla iletişime girmen olası. Ancak beklentileri arşa çekmeden önce karşındaki insanı tanıman gerekecek. Kendini dizginlemeli ve büyük beklentilere girmeden flörtün keyfini çıkarmalısın. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Parasal konularda herkesten farklı bir yaklaşım sana çok daha iyi gelebilir. Kendin olmak, emeklerinin farkına varmak sana güzel getiriler sağlayabilir. Parasal açıdan daha kuvvetlenebilirsin bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Aslan…

Enerjin artacak ve daha fazla şeye odaklanmak isteyeceksin. Hayatındaki öncelikleri belirleme konusunda daha detaycı olabilirsin. İleriye odaklanarak daha pozitif etkiler görebilirsin. 

EKİM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Duygusal tepkiler vermen olası. Bu tepkilerin nereden geldiğini görmek için stres düzeyini kontrol etmen gerekecek. Sana gerginlik veren olaylarla arana bir sınır çekmen gerekebilir. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle aranda bazı gerginlikler olabilir. Bu gerginlikleri çözmek için dikkat etmen gerekecek. Bir şeylerde inatlaşmak yerine çözüm üretmeye odaklanmak aşkta daha önemli olabilir. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konuları gözardı etmemelisin. Bir şeyleri ötelemek, reddetmek, görmezden gelmek sana yaramayacak. Hesabını kitabını iyi bilmen gerekebilir bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Başak…

Fikir ayrılıklarına alan tanıman gerekecek. Her şeyi “benim dediğim gibi olsun” diye düşünmek seni gereksiz yere yorabilir. Bir şeyleri oluruna bırakmayı ve hayatın akışına çok fazla müdahale etmemeyi öğrenmen gerekebilir. 

EKİM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı beslenme konularına ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Daha dikkatli beslenmek, sağlıksız tercihlerde bulunmak yerine mutfağa girip kendin için yemekler hazırlamak daha iyi olacak. Bugün yemek konularını ciddiye almalısın. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle aranızdaki muhabbeti daha derinlere götürebilirsiniz. Aranızdaki samimiyet daha da artabilir. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aşkta daha samimi gelişmeler görmen olası. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konularda kafanı toparlamak için biraz kendine zaman ayırman gerekebilir. Parasal konularda planlar yaparken başkalarını da hesaba katmak yerine kendi önceliklerine ve ihtiyaçlarına odaklanmalısın. Maskeyi önce kendine takman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Terazi…

Bugün hareketlerin, davranışların çok göz önünde olabilir. Hem kendin hem de seni sevenler bu davranışları sorgulayabilir. Kendini gözden geçirmek ve bir şeylerin derinine inmek için zaman ayırman gerekebilir. 

EKİM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fiziksel hareketlerini kontrol etmen ve yorgunluğa sebep olanları değiştirmen gerekebilir. Sırt ağrıları ve genel kramplara karşı önlem almalı ve bu konuyu ciddiye alarak hareket etmelisin. Gerektiğinde doktora gitmekten çekinmemen gerekecek. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın kişiye kendini ifade edebileceğin bir gün olacak. Kendini daha rahat ifade etmen içinin rahatlamasına vesile olabilir. Büyük beklentilere girmeden dürüstlüğe özen vermelisin. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi planlarda biraz geriye gidebilirsin. Ancak bu gelgitlere alışman gerekecek. Maddi kazançlar söz konusu olduğunda dalgalanmalara alışman gerek. Hele ki bu ekonomide…

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Akrep…

Bugün hayatındaki öncelikleri daha iyi ayarlaman gereken bir gün olabilir. Gün içerisinde neye çok fazla vakit harcıyorsun? Enerjini emen esas mesele ne? Bunları düşünmek ve değişimler yapmak sana daha iyi gelebilir. 

EKİM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığına daha fazla odaklanacağın bir gün olabilir. Daha keyifli bir ruh hali ve rahat hareket kabiliyeti için bazı değişimler yapabilirsin. Meditasyon ve egzersizi birleştiren yoga gibi egzersizlere daha fazla odaklanabilirsin. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ilişkin söz konusu olduğunda bir şeyleri daha ciddiye alabilirsin. Sevdiğin kişiyle aranızda gerginlik oluşturan meseleleri daha sakin bir dille konuşma yoluna gidebilirsiniz. Çözüm üretmeye çalışmalısın, ayak diretmeye değil… 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün halledilmesi gereken işlere öncelik verebilirsin. Sorumluluklarını tek tek çözmek isteyeceksin. Yapılması gereken masraflar ve faturalar gün içinde ilgilendiğin esas konu olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 8 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Haziran 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Yay…

Bugün enerjini neye harcadığına odaklanmak ve sana yaramayan şeyleri hayatından çıkarmak gerekebilir. Bazı şeyleri detaylarıyla düşünmek sana daha iyi gelebilir. Sağlığına öncelik vermelisin. 

EKİM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeyleri değiştirmeye çekinmemelisin. Yediğin yemekler, yaptığın egzersizler sana yaramıyorsa eğer değişime gidebilirsin. Daha sağlıklı kararlar almak için kendine vakit ayırabilirsin. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevdiğin kişiyle aranda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Önemli olan bu anlaşmazlıkları nasıl aşmaya çalışacağınız. Davranışlarının seni neye yönlendirdiğine dikkat etmelisin. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün para dışında konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Dikkatini para kazanmaya değil de işinde keyif almaya verirsen daha pozitif etkilerle karşılaşabilirsin. Önceliklerini iyi belirlemen gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Oğlak…

Hayatındaki öncelikleri iyi belirlemen gereken bir gün olacak. Kafana taktığın meseleler için harcadığın enerji seni hasta edebilir. Bir şeylere ara vermeli ve kendi sağlığına odaklanmalısın bugün. 

EKİM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Enerjini egzersize yönlendirebilirsin. Bu egzersiz seni daha da yoracak bir şey değil de sana daha fazla enerji verecek bir durum olabilir. Esneme hareketleri ve kan dolaşımını artırmak sana daha iyi gelebilir. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşktan çok hayranlık söz konusu olabilir. İşine, karizmasına veya genel duruşuna hayran olduğun bir kişiyi düşünebilirsin. Ancak aşk ile hayranlığın farklı olduğunu kendine hatırlatmayı unutmamalısın. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün büyük planlara girip paranı bunlara yatırmamalısın. Planlarda esnek olman gerekebilir. Eğer büyük bir para harcanacaksa ille de bugün diye tutturmaman ileride senin için daha iyi olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Kova…

Bugün her zamankinden farklı şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Uzun zamandır konuşmadığın arkadaşlarına vakit ayırmak veya bir süredir ihmal ettiğin şeylerle ilgilenmek gibi… Dikkatini farklı yöne vermek sana daha iyi gelebilir. 

EKİM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Enerjini neye yönlendirdiğine dikkat etmelisin bugün. Eğer harcayacak fazla enerjin varsa bunu sağlıklı egzersizlere yönlendirebilirsin. Eğer enerji azlığı çekiyorsan sebebini öğrenmek için biraz daha dikkat etmen gerekebilir. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle arana bazı soğukluklar girebilir. Bunun sebebini göz ardı etmemelisin. Neyin neden bu hale geldiğini sorgulamak, çözüm üretmek için daha fazla çaba göstermene vesile olabilir bugün. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ufak şeylere odaklanmak sana çok keyifli gelebilir. Ufak jestler, bütçeni yormayacak harcamalar… Bazı şeyler için çok büyük paralar harcamana gerek olmadığını net bir biçimde görebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 20 EKİM 2020 SALI

Sevgili Balık…

Bugün insanlarla ilişkilerini baştan değerlendirmen gereken bir gün olacak. İşi işte, arkadaşlığı dışarıda bırakman gerekebilir. Etrafındaki insanların senden faydalanmasına izin vermemen için bir şeyleri ayırman gerekebilir. 

EKİM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün meditasyon ve yoga gibi şeyler sana daha iyi gelebilir. Hem ruhun hem de bedenin için bir denge oluşturman gerekebilir. Daha sağlıklı hareket etmek için zihnini boşaltarak enerjini yönlendirmelisin. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendince bir gün geçirmek aşkta daha önemli olabilir. Eğer bir ilişkin varsa bu kişiye vakit ayırmak yerine kendi düşüncelerine öncelik verebilirsin. İçine sinmeyen şeylerin hesabını görmen gerekebilir. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün hedeflerin ve planların öncelikli olabilir. Maddi konularda neler yapacağına, neler başardığına odaklanabilirsin. Ancak kendinden mucizeler beklemenin sebebine odaklanman da gerekecek. Neden normal bir insan beklentilerinden fazlası senden bekleniyor? Buna cevap arayabilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.