Nuray Sayarı 20 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Aralık 2020

Nuray Sayarı 20 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 20 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 20 Aralık burç yorumları pazar…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 20 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 20 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Pazar, hafta boyunca dahil olduğunuz yavaş ilerleyen davalarınızın bazılarını kapatmak için hayırlı bir gün olacak. Bugün bunları uygulamak için muhtemelen daha fazla zamanınız olacak, böylece Pazartesi günü eylemlerinize kısıtlama olmaksızın yeni ve daha özgür bir şekilde başlayabilirsiniz. Kış gündönümünden önceki gün, işlerinize ve ilişkilerinize sevgi gösterin. Sizin için önemli olan ama gelecek için önemli olan sonuçların peşine düşmeyin. Bu, özel bir gün, bir gelişim seviyesinden diğerine geçişten bir an önce.
  • Hayatınızdaki iyi şeyler gelişmeye devam edecek, ancak umutsuz olanlar bugün ya da önümüzdeki günlerde yıl sonunda kendiliğinden kaybolacak. Bir eylemden veya diğerinden kendi yararınız hakkında bencilce düşünmeyin. Şu anda yaşadığınız olaylara küresel olarak bakmayı öğrenin.
  • Arkadaş çevrenizdeki bir kişiyle çatışma çabuk geçecektir, bu nedenle hakaretlerden veya sert sözlerden kaçının. Bu, aşk ilişkiniz için hayırlı bir gün olacak, özellikle de samimiyet, sağduyu ve ortak hedeflere dayanıyorsa. Bazılarınız evinizde beklenmedik bir kazançtan gurur duyacak. Orta yaşlı kadınlar, hoş olmayan bir sorunu veya karmaşık bir ilişkiyi nasıl sonlandıracakları konusunda daha fazla netliğe sahip olacaklar.
  • Eğer Koç burcu, Aslan burcu veya Yay burcunda doğduysanız, Pazar günü hoş olmayan bir yükümlülük veya problemle uğraşmanız gerekecek. Bugünkü olayların çoğu seyahatle veya farklı şehirlerden, köylerden ve ülkelerden gelen insanlarla ilgili olacak. Bir kadının tavsiyesini dinlemeniz veya ondan başka yararlı bilgiler almanız gerekecektir. Günümüzde kişisel eşyalarınızı halka açık yerlerde saklayın, dikkat dağınıklığı veya başka bir nedenle kaybolma tehlikesi var. Pazar günü, bu veya gelecek hafta için planlayacağınız bazı ziyaretler veya toplantıları tartışacaksınız.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysanız, Pazar günü yanlışlıkla önemli olduğunu düşünebileceğiniz harcamalar yapacaksınız. Aceleci hareketlerinizle ilgili hayal kırıklığı ruh halinizi etkileyebilir. Bu, iş veya gelecek planları ile ilgili toplantılar ve sohbetler için hayırlı bir gün olacak. Önümüzdeki hafta için programınızda değişikliklere neden olacak haberler bekleyin. Bugün, parayla ilgisi olan sözlere veya düzenlemelere bağlı kalmaktan kaçının.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Pazar günü ailenizdeki insanlarla önemli sohbetleriniz olacak. Bu, sizinle yaşıyor olsunlar veya uzak bir yerde olsunlar, akrabalarınızla toplantılar ve sohbetler için hayırlı bir gün olacak. Bazılarınız beklenmedik parayla mutlu olacak. Bir akraba veya arkadaşın sağlık sorunu endişe yaratmaya devam edecektir. Eski sağlık probleminizin size tekrar biraz rahatsızlık vermesi olasıdır.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Pazar günü gelecek hafta için görevlerinizi planlamaya başlamak için iyi bir zamanınız olacak. Fiziksel aktiviteden kaçının. Sağlık açısından dikkatli olmalısınız ve bir sağlık durumu ortaya çıkarsa buna gereken özeni göstermelisiniz. Bir kadının sizi yanlış bilgilerle aldatma veya bir sözle sizi aldatma girişimleri başarısız olacaktır. Bugün ailevi nedenlerle seyahat etmek duygusal bir rahatsızlık yaratacaktır. Bugünkü çatışmalar size beklediğinizden daha fazla yük getirecek.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Koç…

Etrafınızda bulunan o kadar iyi tanımadığınız birisi sosyal bir ortamda sizi köşeye sıkıştırıp bir konuda sizinle konuşmaya çalışabilir. Herhangi bir söz vermeden önce bütün gerçekleri öğrenin. İkna kabiliyetleriniz çok güçlü olduğundan bugün birisine adım atmanın ya da en azından stratejinizi hazırlamanın tam zamanı. Bugün başlayacağınız her türlü projede başarılı olacağınıza dair güçlü işaretler söz konusu.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendine ve ihtiyaçlarına özen göster. Başkalarının yaralarını sarmadan önce kendi duygularını dikkate aldığına emin ol. Hislerin bugün oldukça kuvvetli, diğer insanların ise senin inançlarına muhalif hareket ettiğini görebilirsin. Kendini savun ve güçlü dur. Bir durum hakkında nasıl hissettiğini karşındakine aktarmak için son dakikaya kadar bekleme.Bugün insanlar sizi normalde olduğundan daha fazla dinleyebilir. Sıklıkla, bir şeyler söylüyorsunuz, insanlar sizi duyuyor ama söylediklerinizi birkaç dakika sonra unutuyorlar. Bugün öyle olmayacak. Sözleriniz daha derinlere işleyecek ve her zamankinden daha geniş bir alana yayılacak. Söyleyeceklerinizi esirgemeyin. İnsanlara durumla ilgili tüm düşüncelerinizi söyleyin. Önemli bir etki yaratacaksınız.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Birinin arkasından yanınızda olduğunda duymak istemeyeceği şeyleri söylemeyin. Duygular böyle bir günde çok çabuk incinebilir ve insanlar içgüdüsel olarak onlar hakkında olumsuz şeyler söylediğinizi hissedebilirler. Sevdiklerinize karşı itiraflarınızda dürüst olun.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çok uzaklardan alacağınız bir bilgi, içerisinde olduğunuz bir grup ile daha kolay iş yapmanızı sağlayabilir. Her şey, hem iki grup aktiviteleri hem de sizin eğitiminizi ilerletmeniz için ümit vadedeci görünüyor. Bu yüzden, bunlar bugün için güzel odak noktaları diyebiliriz. Kafanızın bir köşesinden seyehat fikri de geçiyor olabilir. Arkadaşlarınız da böyle düşünüyor olabilir, onlarla birlikte akşam şehir merkezine gidip, gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Günün tadını çıkarın!

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Ocak 2021 | Nuray Sayarı Ocak ayı burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Boğa…

Etrafınızda dönen her şeyin farkındasınız ve bugün çok ilginç ve faydalı bir takım bilgiler elde edebilirsiniz. Bugün önümüzdeki iki ya da üç hafta boyunca üzerinde düşüneceğin olağandışı bir takım girişimlere ya da tecrübelere sebep olacak bir takım şeylerin farkına varabilirsiniz. Sizin için önemli olabilecek fırsatlara karşı gözünüzü dört açın!

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendine ve özellikle sağlığına dikkat etmeye karar verdiysen, bunu nasıl yapacağını merak ediyor olabilirsin. Tıbbi pratiklerle homeopatik tıp arasında büyük farklar olduğunu unutma. Sağlığını korumak istesen hangisine yönelirdin? Modern tıbba güvenin nasıl?Bugün insanlar size karşıymış ve her dediğinizi kulak ardı ediyorlarmış gibi hissedebilirsiniz. Belki de bu sizin konuşanı gerçekten dinleyememe sorununuzun bir yansımasıdır. Büyük resme bakın ve gözlerinizi açıp çevrenizde olup biteni görün. Zaman zaman sırf kendinize odaklanmak yerine topluluk düzeyinde bir şeylere dahil olun.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Birinin hayatında olumlu bir değişim yapabilirsiniz. Bazen evren sizi koruyucu melek görevini veriyor. Etrafınızda neşelenmeye ihtiyacı olan biri var gibi ve bu kişi tanımadığınız biri ya da bir arkadaşınız olabilir. Kalbinizi ve şefkatinizi diğer insanlara açmaya çalışın. Sorunlarını tartışırken onları dinleyerek yardımcı olabilirisiniz.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çok yaratıcı bir kişiliğe sahipsiniz, neden bunu ev ortamınızı güzelleştirmede kullanmıyorsunuz? Biraz zaman ayırma ve parayla yapabileceğiniz çok şey var. Basitçe evinizdeki dağınıklığı toplamakla başlayabilirisiniz. Ondan sonra, bazı özel dokunuşlar uygulayabilirsiniz. Mutfağa yeni bir halı atıp, tezgaha dekoratif bir tabak koyabilir, salonunuzu eski siyah beyaz aile fotoğraflarınızla süsleyebilirsiniz. Bu aradığınız dekoratif görüntüyü size sağlayacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili İkizler…

Etrafına biraz iyi niyet ve şefkat saç bugün. Eğer insanların onları ne kadar önemsediğini ve çabalarını takdir ettiğini bilmelerine izin vereli epey zaman olduysa, bunun zamanı gelmiş de geçiyor bile. Kartlar, telefon konuşmaları, mektuplar, çiçekler ya da kucaklaşmalar, hepsi ilginizi ifade etmenin yolları. İçlerinden birisini öğlen yemeğine çıkararak onu şaşırtmayı düşün, ya da onlar için özel bir şeyler yap. Entelektüel yanının duygusal yanınla birlikte gereken zamanı elde ettikleri konusunda emin ol. Bunların hepsi hayatını dengede tutmak için.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendine odaklan ve sağlığının bir değerlendirmesini yap. Elbette doktor her zaman geliştirmen gereken bir şey bulabilir ama aynı zaman bunu buluyor ve sana üzerinde durmanı söylüyorsa da boşuna konuşmuyordur! Sağlığına özen göster ve uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek için yapman gereken her şeyi yapmıyor gibi hissediyorsan, zamanla hayatındaki sağlıklı alışkanlıkları birer birer çoğalt. Bu küçük sözler, yaşam tarzını bütünüyle değiştirmekten daha başarılı olacaktır.Bugün insanlara karşı fazla sabırsız olmamaya özen gösterin. Yerinde duramadığınız ve her şeyin arzu ettiğinizden daha yavaş ilerlediği günlerden biri olabilir. Akışına bırakmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve kendinizi işleri belli bir zamanda bitirmeye o kadar da kaptırmayın. Kalite hızdan daha önemli ve sakin bir kafa stresli olana kıyasla çok daha verimli ve üretkendir.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Birine karşı güçlü bir tutku hissi duyabilirsiniz. Belki de sizinle neredeyse aynı ilgi alanlarına sahip yeni bir arkadaşla tanıştınız. Güçlü bir zihin toplantısı yapabilirsiniz. Bu şekilde sizinle bağlantı kuran birini keşfetmek heyecan verici. Bu, ister güçlü bir arkadaşlık isterse de romantik bir birliktelik olsun, sonuç olumlu olacak. Bu ilişkiyi keşfetmekten korkmayın. Bu kişi sizin için harika bir ruh eşi olabilir.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çevrenizden bir arkadaş ve bir grup üyesi sizi mükemmel bir haberi vermek için arayabilir. Bu haber sizin uzun süredir duymayı beklediğiniz bir haber olabilir. İş ve para konularını ilgilendirebilir fakat aynı zamanda sanatsal projelerle ilgili de bir proje gibi görünüyor. Kesinlikle dışarı çıkıp bunu kutlamalısınız. Ancak, sizinle beraber dışarı çıkmak isteyecek birini bulamayabilirsiniz. Yine de, gecenin keyfini çıkaracaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Yengeç…

Etrafınızda olan insanlar sizden biraz daha işbirlikçi davranışlar bekliyor olabilirler. Etrafınızda olan insanlara karşı daha nazik davranmalı ve ihtiyaçlarıyla ilgilenmelisiniz. Son zamanlarda biraz huysuz görünüyorsunuz ve zaman zaman bu şekilde davranmaktan da hoşlanıyorsunuz. Dahası bazı günler daha çok oyun oynamak isteyen çocuklar gibisiniz. Eğer içinizdeki çocuğun daha çok oyun oynama isteğini daha sık yerine getirirseniz, çevrenizdekilere karşı daha sevgi dolu yaklaşabileceksiniz.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini adeta birden fazla savaşın arasında hissediyorsun ve çatışmaların odağında da temel hedef olarak sen bulunuyorsun. Eğer ardına seni desteklemek üzere kuvvetli güçler yerleştirmediysen bu periyod zor geçebilir. Duygusal olarak, en harika günlerin değil; hislerini içten ve kuvvetli yaşıyor ve onları metodolojik, zihinsel, rasyonel açılardan değerlendirmek üzere oradan oraya koşturuyorsun! Duygularınla ilgileniyormuş ve başa çıkmak istiyormuşsun gibi görünebilir; ama gerçekte, hissetmen gereken duygulardan kaçıyor olabilirsin…Bugün insanlar her zaman yaptığınız şakalara tepki vermeyebilir bu yüzden köşenize çekilmeniz gerekebilir. Daha az konuşup daha çok dinleyin ve sarkastik yorumlarınızı asgari düzeyde tutun. İnsanlar daha ciddi bir ruh halinde olabilirler özellikle de söz konusu duygularıysa. Yaptığınız her şeye disiplinli bir şekilde yaklaşın ve zaman kavramı konusunda dikkatli olun. Dünyada geçireceğimiz zaman oldukça kısıtlı.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Birinin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamasını ve özellikle de duygusal boşluğunuzu doldurmasını istiyorsanız, çok uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Aşktaki paradoks, en az ihtiyaç duyduğunuz anda gelmesidir. Öyleyse, kendinize tamamlamak için gereken adımları atın. Eğer yapmazsanız, size çok yakışmayan şeylere sonsuza kadar bağlı kalacaksınız.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çoğu insan konu hakkında bilgisi olan diğer insanların onlara söyledikleriyle düşüncelerini şekillendirir. Belli başlı fikirler entelektüeller arasında bile moda olabiliyor. Bugün böyle bir şey için hiç sabrınız yok. Aslında, sahte entelektüelleri şaşkına çevirmek için kaba bir dil kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat şaşıracak gibi değiller. Size sadece burun kıvırıp ve kaşlarını çattıktan sonra arkalarını döneceklerdir. Bir çizgi film açın, size iyi gelecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Aslan…

Etrafta çok fazla dolaşmak siziçok yormuş ve bitkin düşürmüş olabilir. Aşırı spor yapıyor olabilirsiniz. Bugün spor yapmadan uzanıp dinlenmek için ideal bir gün. Kendinizi çok zorlamayın. Tatil planlamak ya da tatile çıkmak için pek de uygun bir gün değil. Bunun için birkaç gün daha bekleyin çünkü bu dönemde planladığınız seyahatlerde aksaklıklar yaşanması muhtemel.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendine her zaman vakit ayıramıyorsun, ama bugün buna ihtiyacın olacak. Eğer çocukların varsa dışarıdan yardım al. Bebek bakıcısı çağır ve öğleden sonrasında bakıcı onlarla ilgilensin. Kendin olup rahatlamak için zamana ihtiyacın var. Uzun bir yürüyüşe çık ve tazeleyici bir mineral banyosu yap. Tükenmiş olan pillerini şarj et.Bugün insanlarla -özellikle başka kadınlarla- aranızda duygusal barikatlar olduğunu görebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız -hatta belki de anneniz- sizin için her şeyin en iyisini bilirmiş gibi son derece inatçı bir tavır takınabilir. Bu tavsiyeye uymadan önce dikkatli olun ve büyük resme bakmaya gayret edin. Yüksek ihtimalle, konuştuğunuz kişi durumunuzu tam anlamıyla kavrayamıyor. Kendi fikriniz yerine başkasının fikirleriyle ilerlerseniz, kafa karışıklığı ve sinir bozukluğu kaçınılmaz olacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Mayıs 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Birine bazı faydalı tavsiyeler sunabilirsiniz. Sezgisel bir doğanız var ve psikolojiyi konusunda iyisiniz. Şu anda bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz biri kişisel bir zorluk yaşıyor olabilir. Bu konuda onunla konuşmak ve bazı tavsiyeler vermek isteyebilirsiniz. Ses tonunuz ve üslubunuzla bu kişiye karşı destekleyici olun, onun ruhunu ve enerjisini canlandırmak hoşunuza gidecek.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çevrenizde avantajlı bir sürü değişim olabilir. Yeni işler, size taşınacağınız yerdeki komşularınızı ya da yaptıracağınız bazı gerekli tamiratlarla ilgili yeni kapılar açabilir. Haberleri aktarırken arabada veya telefonda uzun zamanlar harcayabilirsiniz. Heyecan verici bir pozisyon fırsatı yakalayabilir ya da size yakın biri mail veya telefon yoluyla size ulaşabilir. Gününüz güzel geçsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Başak…

Etrafınızdaki bir çok insan güçlü bir yapıya sahip olduğunuzu düşünüyor olabilir. Buna örnek vermek gerekirse, siz toplum için önceden belirlenmiş düzenin tam karşısında duruyorsunuz. Bunun yanı sıra oldukça da yapıcı bir insansınız, daha iyi bir dünya için uğraşıyorsunuz. Bugün, dünyada bunca zamandır olan tüm şeyler ve gelecekte olması gereken şeyler adına meditasyon yapabilirsin.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini ağılına kapatılmış ve yarışa çıkmayı bekleyen bir at gibi hissediyorsun. Küçük bir kutunun içinde ayağını yere vurup heyecanla çıkış sinyalinin verilmesini bekliyorsun. Gözlerindeki at gözlüğünün seni engellemesi ve kapıların ne zaman açılacağını bilememen seni biraz güçsüz hissettiriyor. Fakat o küçük kafeste hoplayıp zıplayarak bütün enerjini yiyip bitirmemelisin. Kapı kısa süre sonra açılacak ve koşmana fırsat verecektir.Bugün insanlar düşüncelerinde en az sizin kadar inatçı olabilirler. Dikkatli olmazsanız bir felakete davetiye çıkarabilirsiniz. Baraj kapaklarını biraz daha açın ve diğerlerinin fikirlerini biraz daha sahiplenin. Bir sorunun çözülmesi için insanların sizin bakış açınızı benimsemesi gerektiğini düşünmeyin. Yüksek ihtimalle, her iki tarafın dahil olduğu bir alış veriş gerekli.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Biriyle ortaklık kurmaya karar verebilirsiniz. Romantik veya iş birliği olabilir. Biriyle frekanslarınızın tuttuğunu hissedeceksiniz. Belki de son zamanlarda özel birisiyle tanıştınız. Bu kişiyle daha ciddi bir düzeyde buluşmaya hazır olabilirsiniz. Veya belki de iyi bir arkadaşınızla işe girişmeye karar verdiniz. Kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi harmanlayarak birlikte bir kurumsal varlık oluşturabilirsiniz.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu an hayatınızdaki her alan gayet yolunda gidiyor. Her türden kişisel ilişkileriniz, özellikle aşk hayatınızla ilgili olanlar gittikçe daha yakın ve ileriye yönelik hale gelirken, iş, finans ve ortaklıklarınız da başarıyla sonuçlanacak gibi görünüyor. Bir şekilde, yeni girişimler ya da belki yeni çalışmalarla ufkunuz genişletmeyi düşünebilirsiniz. Çekingen davranmayın, yapabilirsiniz!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Terazi…

Etkili güçler senden normalde olduğundan daha güvenli ve dik durmanı talep edebilir. Omuzlarını geriye doğrult ve gururlu bir moda gir. İnsanlarla anlaşmazlıklar yaşıyorsun diye kendini hemen yarım insanmış gibi düşünme. Kendine olan saygını sürdür. Söyleyeceklerini güvenle söyle; geri adım atma ve savaşmaya hazırlan.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendine bugün için çok fazla görev ve sorumluluk yükleme çünkü bunları yapacak gücün kalmayabilir. Bazen çok fazla şey için gönüllü oluyorsun ve enerjin ve ruh halin düşüyor. Biraz kendi kendine vakit geçirirsen; yürüyüş ve meditasyon gibi şeylerle ilgilenirsen kendini daha iyi hissedeceğin kesin.Bugün insanlarla dostluğunuzu pekiştirmeye odaklanmak için güzel bir gün. Genelde utangaçsınız, fikirlerinizi kendinize saklıyor ve kişisel sorular sormamaya gayret ediyorsunuz. Fakat diğerleri iyi olup olmadığınızı ve ailenizin durumunu sormakta bir beis görmüyor. Bugün kendinizle ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmaktan çekinmeyin. Yyeni arkadaşlar edinme ve moralinizi düzeltme fırsatını kaçırmayın. Peşinden gidin.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Biraz kafanız karışmış olabilir. Bu durumda derin bir nefes alın ve yavaşlayın. Çılgına dönmeniz size hiçbir şey kazandırmaz. Kalbiniz ve aklınız her yönde çalışıyor, bu yüzden sakinleşmek için elinizden geleni yapın. Özel bir çözüm bulmanız gerektiğini düşünmeyin. İşleri zorlaştırmak sadece sizi sinirlenmenize ve zamanınızın boşa gitmesini sağlar.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Zihniniz entelektüel uğraşlara yönelecek gibi görünüyor ve bunları sorgularken fazlasıyla meşgul olacaksınız. Fakat bugün, beyniniz çok hızlı çalışıyor ve merakınız üst düzeyde diğer işler yapılmayı beklese de bu isteğe karşı koyamayacaksınız. Kitaplar, videolar, web siteleri ve konuyla ilgili herhangi bir bilgi düşüncelerinizi besleyecek. Arkadaşlarla sohbet etmek de ilgi çekici olabilir. Keyfini çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Akrep…

Etrafınızdaki eylemlerin bencil isteklerden beslendiğini hissedebilirsiniz. Gerçekten ne olup bittiğini gören tek kişi olabilirsiniz. Yüksek bir dağın tepesinden insanlara tiksinerek bakan bir gözlemci gibi hissediyorsunuz. Durumun siyasetini anlıyorsunuz ancak bulunduğunuz yükseklikten etkili olacak değişimi uygulamak için yeterince gücünüz yok. Şimdi bilgileri toplayın; eyleme sonra geçersiniz.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini başkalarıyla paylaşmayı o kadar çok seviyorsun ki bazen sana bir şey kalmıyor! Son zamanlarda biraz yorgun ve tükenmiş hissediyorsun. Bugün kendine daha iyi bakma kararı alabilirsin. Vitaminler, bitkiler vs. bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Ya da hayatından zehirli insanları eleyebilirsin. Duygusal enerjini emenlere ve seni yoranlara veda et.Bugün inisiyatif almanın tam zamanı. Bugün sezgisel bir dürtüyle hareket edecek olabilirsiniz. Bir süredir görüşmediğiniz birisiyle sırf bir anlık bir hevesle bağlantıya geçmeye karar verebilirsiniz. Diğerlerinin belki de görmediği yolları keşfetmeye hazır olacaksınız. Bu izi takip ettiğiniz takdirde ilginç bir şeylerle karşılaşacağınız kesin.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bu akşam romantik bir akşam yemeği planınız mı var? Eğer öyleyse, her şeyin umduğunuz gibi gitmesi muhtemel. Güzel görüneceksiniz ve doğal olarak sıcak ve sevgi dolu olacaksınız. Arkadaşlaızla sıradan karşılaşmalarınız bile daha yakın bağlar getirebilir ve yeni tanıdığınız insanlarla arkadaş olmanız mümkün. İletişim becerileriniz şu anda çok yüksek ve her türden insan size karşılık verecek gibi görünüyor. Haydi görelim sizi!

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu anda, sahip olduğunuz şeyler hakkında düşünüyor olabilirsiniz. Yeni birkaç şey almanız gerektiğini düşünebilirsiniz, mesela bazı mobilyalarınız eskimiş ve yıpranmış olabilir. Yeni şeylere para harcama konusunda rahat olun. Bugün alışveriş yapmak size iyi gelebilir ve hatta sadece vitrinlere bakmak bile. Böylece, istediğiniz şeylerin evinizde nasıl duracağını gözünüzde canlandırabilir ve size uygun eşyaları seçmede daha net olabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Yay…

Erkek kardeşiniz, kızkardeşiniz veya komşunuz çok iletişim kurmuyor olabilir. Tavırları normal ve arkadaş canlısı değil fakat nedenini de söylemiyor olabilir. Bu kişiye bir şans verin. Muhtemel bu kişi bazı üzücü haberler alacak ve bunu kafasından atamayacak. Ancak yarına kadar, en azından biraz normale dönecek. Sabırlı olun!

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendin gibi davranabileceğin günlerden birisi. Durumlara uyum sağlamak için kişiliğini değiştirmen gerekiyormuş gibi düşünme. Gruba doğal bir şekilde kendi dinamiğini katıyorsun. Tarafsız, ön yargısız ve bilgili yaklaşımın günün olayları adına oldukça kıymetli olacak. İnsanlar dediklerini hayranlıkla dinleyecek. Kendini ifade ederken cesur ol.Bugün insanlarla o ya da bu şekilde ilişki kurmak kolay olmayabilir. Muhtemelen bu aralar söylemek istediğiniz herhangi bir şeyi aktarabilmek için birisini tercüman olarak işe almanız gerekecek. Gümbür gümbür geliyor olabilirsiniz ve diğerleri bu duygu patlamasıyla baş etmeye hazır olmayabilir. Zekice imalarınızı hemen fark edemezlerse hiç şaşırmayın. En iyi yol her şeyi harf harf hecelemeniz olacak.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri akışına bırakmak bugün size cazip gelmeyebilir. Bu, herkes aşağı doğru yüzerken sizin yukarı doğru yüzen tek balık olmak isteyeceğiniz zamanlardan biri olabilir. Sürünün geri kalanı ne derse desin, siz kendi yolunuzdan gidin. Belli bir şekilde hareket etmeniz veya belli bir yere gitmeniz konusunda sevdiklerinizin baskısını hissedebilirsiniz. Böyle şeyleri yalnızca başkalarını memnun etmek için yapmayın, sizi memnun eden şey ne ise onu yapın.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yıldız haritası bugün finansal anlamda size talih kuşu konacağını gösteriyor. Bu harika bir haber tabii ki ancak henüz kutlamasanız iyi olur. İkramiye alarak veya maaşınız yükselemesi ile kazancınız bir şekilde artacak gibi görünse de, para hemen gelmeyebilir. Şu andan itibaren hayatınıza yine olduğunuz gibi devam edin, tabii ki bir şeylerin yakında düzeleceğini bilmenin verdiği haz ile.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Oğlak…

Etrafınızdaki insanlar eğer siz biraz olsun kendinizi rahat hissedip yavaşlarsanız çok mutlu olacaklar. Sürekli orada burada koşuşturup duruyor gibi görünüyorsunuz, aslına bakarsanız size yakın olan insanları bu yüzden ihmal ediyorsunuz, özellikle de ailenizi. Ama size gerçekten ihtiyaçları olduğunda size güvenip güvenmeyecekleri konusunda sorun yaşıyorlar. Kollarınızda rahatlama ihtiyacı hissediyorlar. Kollarınızın öncelikli olarak onlara açık olması gerek…

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini bir grup önünde açıklamak konusunda başarılı olabileceğin bir gün. Söyleyecek önemli şeylerin olabilir. Genelde hislerini şişeleyip fikirlerini rafa kaldırmaya meyilli bir yapıdasın. Fakat şu anda içindeki bütün enerji köpürerek yüzeye çıkıyor. Düşüncelerini başkalarına aktarmaktan korkma. Her şeyi açığa çıkardığın takdirde daha iyi hissedeceksin. Bugün imajınızı değiştirmeye karar vermeniz muhtemel. Kova burçları çok çabuk sıkılırlar. Birkaç aydır aynı tarzda giyiniyorsanız, yeni bir şeyler denemenizin vakti gelmiş olabilir. Muhafazakar bir giyim tarzınız varsa, biraz renk katmak isteyebilirsiniz. Parlak desenli gömlekler veya kravatlar kullanmaya ne dersiniz? Ya da tamamen siyah giymek gibi yeni bir renk seçimine de gidebilirsiniz.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bu burçlar kuşağındaki Oğlak burçlar savunma hattına sahip olmalarıyla diğerlerinden ayrılırlar. Bugün, etrafınızdaki insanların aşırı coşkusunu sakinleştireceksiniz ve bu insanların hepsi bir projeyi gerçekleştirmede karşılaşılan zorluklardan tamamen habersiz gibi görünüyor. Meslektaşlarınızın akıl yürütmedeki sıkıntılarına değinmek ve ayrıca ailenizdeki çılgın gençler arasında bir disiplin ve kontrol sağlamak zorundasınız. İyi şanslar!

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

2 aydır, İş hayatınızdaki şeylerin hızlandığını hissediyorsunuz. Eğer bi projeye başladıysanız, bunlar düşündüğünüzden daha hızlı gelişebilir ve biraz kontrolden çıkabilir. Şimdiye kadar, kurduğunuz şeyleri daha açıkca fark etmeniz için iyi bir gün olacak belki bazı sürprizler bile yaşayabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Kova…

Entellektüellik, bugünün pratik veya metafiziksel olsun sizi ilgilendiren tüm konularda aydınlatıcı bir gün olması için sezgilerinizle birleşecek. Bu konularla ilgili grup aktiviteleri (özellikle bir arkadaşınızla giderseniz) son derece faydalı olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanları geçmişten tanıyıp tanımadığınızı araştırmak isteyebilirsiniz.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendi projelerini veya arzularını gözden kaçırmamaya çalışı Dikkatli olmadığın takdirde, bugün sana dengeni kaybettirecek büyük miktarda güç ve manipülatif enerji etki edebilir. Kendine güven ve işler çok fazla çelişmeye ve karmaşıklaşmaya başladığında hemen geri adım atma. Arabayı yokuş aşağı serbest bırakmak yerine kontrolünü eline al!Bugün insanları etkilemeye çalışma. Aklın başındaymış gibi davranmaya çalıştığın zamanlarda, kendini bazı fırsatlara erişmekten alıkoyuyorsun. Kaybedecek hiçbir şeyin yokmuş gibi yaşa. Kontrolü elinde tutmadığında, karşına neler neler çıkabileceğini kim bilir!

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyler hakkında güçlü düşüncelere sahip olan insanlar, yolunuza engel olabilir. Bu gerilimin neden olduğu enerjiden en çok etkilenen konular aşk ve romantizm. Herkes düşmanınız değil, unutmayın. Bu konuda paranoyak olmamaya çalışın. Rahat bir yaklaşım sergilemek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve işler iyi sonuçlanacak, inanın.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yeni projeler planlamak için harika bir gün. Beyniniz çok hızlı çalışıyor ve düşüncelerle dolu durumda. Bu da onun ne kadar faydalı bir kaynak olduğunu kanıtlıyor. O an kullanamadığınız fikirleri bir kenara yazın ki sonra unutmayın. Kitaplar, dergiler, internet ve aynı zamanda insanlarla diyalogda olmak sizin için ilham kaynağı olabilir. Gününüz güzel geçsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 20 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Balık…

Etrafınızdaki insanların yardımıyla tutkunuzu ateşlemekten çekinmeyin. Benzer düşleri olan kişilerle bir araya gelin ve her ne karar verdiyseniz bunu gerçekleştirmek için bir plan yapın. Planlama, bilgi toplama ve uygulama aşamasında ne kadar yaratıcı olursanız sizin için o kadar iyi olacaktır. İçinizdeki akkor ateş yayılmaya hazır durumda.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini bir çatışma içinde bulursan, geri adım atmadığına emin ol! Rakiplerine karşı seni üstün kılan şey ise kuvvetli gözlem yeteneğin. Diğer insanların ne düşündüğünü, tartışmalarda kullanacakları savları gerçekten kestirebiliyorsun. Patlayıcı konuları daha başlamadan bastırabiliyorsun ve olayların kontrolden çıkmasını böylece engellemiş oluyorsun. Durumu kontrol alman için agresif olman gerektiğine inanıyorsan bunu yapmalısın!Bugün ilişkileriniz inişli çıkışlı olursa hiç şaşırmayın. Başta bu doğal ve basit bir durum gibi görünürken bir an sonra yalnız ve rahatsız hissedebilirsiniz. Aynı anda birbiriyle çelişen hisler yaşamanın normal olduğunu anlamalısınız. İki ruh halinizi de benimseyin ve kişiliğinizin önemli parçaları olarak kabul edin.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bu gece bir kutlama için bazı arkadaşlarınızı mı davet ettiniz? Öyleyse, misafirleriniz sizi oldukça meşgul edecek! Ama sorun değil. Bugün sevgi ve neşeyle dolu bir enerji var ve bu insanları eğlendirmek onlara olan sevginizi gösterme biçiminiz. Bir ilişkiniz var ise, tüm misafirleriniz gittikten sonra sevgilinizle özel olarak bir kutlama yapabilirsiniz. Rahatlayın, akışına bırakın ve partinin tadını çıkarın!

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

“Kanıt” bugünün anahtar kelimesi. Düşünme ve analiz etmeye zaman ayırabilme becerinizi herkes biliyor. Bugün, diğer bir yandan, bir şeyleri “görmeye” başlayacaksınız. Bu şeyler net olacak ve artık her açıdan onları irdelemek, düşünmek ve incelemek zorunda kalmayacaksınız. Buna, tüm gün boyunca herkesin onayladığı yeni bir teori icat ettiniz de diyebiliriz aslında.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.