Nuray Sayarı 2 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Mart 2021

Nuray Sayarı 2 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Mart 2021

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 2 Mart 2021 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 2 Mart burç yorumları salı…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 2 Mart 2021

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 2 Mart burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Yeni bir başlangıca ve yeni becerilere hazır mısınız? Yılın diğer aylarında daha rahat hissetmek için istikrarı nasıl sağlayacağınıza dair fikirleriniz ve planlarınız var mı? 2021’in zorlu bir başlangıcından çıkmanın ve gerçekçi olarak ulaşılabilir hedeflere ulaşma arzusunu göstermenin zamanı geldi. Bugün aksiyon, performans, seyahat, yeni çabalar ve sizin için önemli olan her şey için bir zaman. Aktif eylemleriniz sadece bugün veya bu hafta değil, ay boyunca gelişiminizi belirleyecektir. Salı günü, ister yakınınızda ister uzak bir yerde olsun, arkadaşlarınızla iletişim kurmaktan veya onlarla tanışmaktan keyif alacaksınız. Kişileriniz daha ilginç olacak veya size daha yararlı bilgiler verecektir. Bugün ortaya çıkabilecek daha ciddi sorunlar, garip arzulardan veya kaprislerden kaynaklanacaktır. diğer insanları veya diğer kurnazlık eylemlerini manipüle etme girişimleri. Bugün, amacı sizi şaşırtacak bir toplantı veya sohbete davet sizi şaşırtabilir.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Salı günü yakın akrabalarınız ve arkadaşlarınızla daha dinamik iletişim için nedenleriniz olacak. Pek çok yönden, çeşitli nedenlerden dolayı bu sizin için zor bir gün olacak. Son günlerde duygusal sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz veya yerine getirilmemiş bir dilek veya plan nedeniyle depresif bir ruh hali yaşıyor olabilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki kadınlar alıngan olacak ve davranışlarıyla kolayca tartışmaya neden olabilir veya çatışabilir.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün akrabalarınızla ve tabii ki her şeyden önce yanınızda olmayanlarla iletişimi sürdürmeniz sizin için önemli olacaktır. Öteki dünyadan insanlar aracılığıyla hayallerinizde iletişim kuracak ve ortak deneyimlerinizden heyecan duyacaksınız. Salı, bir kız veya genç bir kadınla ilgili önemli bir olay veya haberlerle hatırlanacak. Salı, mal, eşya veya mülk alım veya satımıyla ilgili eylemleri destekleyecek.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Salı gününü daha iyimser ve iyi bir ruh hali ile karşılayacaksınız. Doğası gereği zor olan yabancılar veya insanlar sizi geçici olarak rahatsız edebilir, ancak bu ilişkileri uyumlu hale getirebileceksiniz. Bugün, özel bir ilişkiniz olan insanlarla ilgili bir hediyenin, bir satın alma işleminin veya diğer etkinliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bir çocuğun veya gencin etrafında beklenmedik bir olay meydana gelecektir. Oğlanlar ve genç erkekler zor bir gün geçirecek ve riskli eylem ve çabalardan kaçınacaktır.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, bugün sevinmek için daha çok nedeniniz olacak veya daha keyifli deneyimler yaşayacaksınız. Genel olarak, Salı günü, çoğunlukla kadınlarla sohbet, toplantı veya toplantılar için çeşitli hoş günler yaşayacaksınız. Birçoğunun diğer insanların problemleriyle uğraşması gerekecek. Bugün, sersemlikten kaçının ve son zamanlarda yaşadığınız zorlukları abartmayın. Kaçırılan fırsatlardan, başarısızlıklardan veya başarısızlıklardan şikayet ederek veya pişmanlık duyarak zamanınızı boşa harcamayın. Bugün ileriye cesaretle bakmalısınız, çünkü önemli şeyler sizi bekliyor.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Koç…

Bugün size sinirli ya da kızgın olan birisi, belki de bu kişi bir akrabanız, arayabilir. Nazik sözler duymayı bekliyor olabilir, bunun için de siz seçileceksiniz. Bugün bir şeyler yazmak için uygun bir gün; bir arkadaşınıza mektup yazmak olsun ya da romanınızın ilk bölümü olsun önemli değil. Kelimlere olan yatkınlığınız yüksek bir seviyede seyrediyor. Eğer bir gruba bir şeyler öğretmek ya da bir konuşma yapmak niyetindeyseniz, kelimelerin akıp gideceğinden emin olabilirsiniz! Tadını çıkarın!

MART AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Beklenmedik Durumlara Karşı Hazırlıklı Olmalısın”

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birilerinin tavsiyelerine ihtiyacı var. Önemli bilgiler talep eden bir arkadaşın olabilir. Öğretmen rolüne bürünmek hoşuna gidecek. Bu kişiye destek olabilecek şekilde programını ayarla. Şeyleri açıklamada ve karmaşık şeyleri basitleştirmede iyisindir. Öğrencin, rehberliğine hayran olacak!Sizin için en zor şeylerden biri, yalnız kalmak. Ancak şu işe bakın ki, bu muhtemelen yaşamanız gereken en önemli şeylerden de biri. Şu an diğer insanlardan tamamen ayrı olduğunuzda nasıl mutlu olacağınızı öğrenmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz. Bunu kendiniz için bir ceza olarak görmeyin. Aksine büyüyüp kendi içsel durumunuzu geliştirebileceğiniz bir zaman olarak görmelisiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Ekim 2020

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Duygularınız, bugün hayatınızı çekilir kılacak. Hassas, kadınsı tarafınıza dokunduğunuz sürece kendinize daha da güveniyorsunuz. Bugün, sizi benzer hayalleri ve ilhamları paylaşanları aramaya teşvik edecek büyük bir güç var. Hassas duygularınızın sevinçli tarafını bulun ve bu enerjiyi, şu anda hayatınızdaki karanlık noktaları aydınlatmak için kullanın.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmeniz için güzel bir gün. İşle ilgili bir sorun için yaratıcı bir çözüm bulabilirsiniz. Belki de bu bir yerlere not etmek isteyeceğiniz bir hikaye ya da bir şiir. İçinizdeki sese kulak verin. Bazı sesler duyabilir ve inanılmaz sanatkar fikirler için bir vasıta olabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Boğa…

Bugün sizi güzellikler çekebilir. Sanatçı yönünüzün güçlü olması muhtemel. Biraz daha ilham almak için bir sanat müzesini ya da galeriyi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Ya da bir şehri gezmenin keyfini sürebilir ve binaların mimarisine hayran kalabilirsiniz. Bazı favori müziklerinizi dinlemekten de keyif alabilirsiniz. İnsanlığın en güzel eserlerinden bazılarının güzelliğine şahit olun!

MART AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Tek Başına Planlar Yapacaksın”

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birileriyle konuşursan daha iyi hissedeceksin. Şu anda, karmaşık bir ilişkiyi çözmeye çalışıyorsun. Bir aile üyesiyle sıkıntılar yaşıyor olabilirsin. Romantik yaşamında da zorlayıcı bir dönem olabilir Meseleye dahil olan biriyle konuş. Objektif bir bakış açısına ihtiyacın var. Bir dost veya terapistle konuşmak işini görür. Seni gerçekten anlayan biriyle dertleşmelisin.Sizin kadar yetenekli olmayan insanlara karşı daha sabırlı olmaya çalışın. Bazen çok fazla övünebiliyorsunuz. Dikkat etmezseniz kendini beğenmişin teki olup çıkabilirsiniz! Ve böylesi bir davranış son derece itici olabilir. Kendinizi ifade etme şeklinizle ilgili daha ketum olmak isteyeceksiniz. Daha mütevazi ve yardımsever olmaya çalışın. Bilin ki siz de bir zamanlar bu kadar deneyimli değildiniz!

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Duygularınızın bugün biraz düzensiz olduğunu görebilirsiniz. Güçlü enerji dalgalarında ruh haliniz gidip geliyor. Güne, daha önce hiç yapmadığınız bir şekilde başlamanızı sağlayan doğal bir elektrik hissi var. Bir proje üzerinde inisiyatif almanız gerekiyorsa, geri çekilmeyin. Kalbiniz her zaman doğruyu söyler.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinizi çok halsiz hissederseniz şaşırmayın. Eskisi kadar seri bir şekilde yeni fikirler üretemeyeceksiniz veya iletişim becerileriniz çoğu zaman olduğu gibi mükemmel olmayacak. Bugün güçlü olacak yönünüz ise konsentrasyonunuz. Bir şeylere her zamankinden daha iyi odaklanabilirsiniz. Eğer dikkatli bir okuma veya araştırma yapmak istiyorsanız, bugün tam da günü. Kolay gelsin!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili İkizler…

Bugün size engel olduğunu hissettiğiniz her türlü kapıyı zorla açın. Bunu başarmanız için çok büyük bir çaba sarfetmeniz bile gerekmeyebilir. Bugün yapmanız gereken, daha esnek bir yaklaşım benimsemek ve gruplarla savaşmak yerine onlarla dayanışmaya girmek. Kendinizi etrafınızdaki insanlara açtığınızda göreceksiniz ki meğer sizin gibi o kapıyı zorlayan niceleri varmış!

MART AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Alınganlığın Üzerinde Olacak”

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birilerine yardım etmek isteyebilirsin. Küçük bir aile üyesi veya çocuğun senden rehberlik talep edebilir. Yeni bir yetenek öğrenmeye çalışıyor ya da kişisel bazı kaygılar taşıyor olabilirler. Onlara yol gösterebilirsin, bir neşelendirici ve öğretmen karışımı görev üstlenebilirsin. Etrafa biraz yardımsever enerji yayarsan kendini iyi hissedeceksin.Sizi hararetli bir biçimde haksız olduğunuza ikna etmeye çalışanlar olabilir. Biriyle belli bir konuda hemfikir olmadığınız için kendinizi aşağı görme tuzağına düşmeyin. Bugün yaratıcı yönünüze odaklanırsanız sanatsal yeteneğinizi ve entelektüel zekanızı birleştirerek yolunuzdaki tüm engelleri patlatacak bir dinamit oluşturabilirsiniz.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Duygularınız bugün çok yüksek bir hızla ilerliyor ve doğru yolda olduğunuzu hissedeceksiniz. Bu gücü içinizde tutun. Çünkü bugün birileri sizi hızlı konuşmasıyla ve bilgi yağmuruna tutarak uçurumun kenarından atmaya çalışırken buna ihtiyacınız olacak. Düşünceleriniz biraz yanlış olsa bile, kalbinizi doğru yerde.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinizi farklı yönlere çekilmiş gibi hissedebilirsiniz. Odaklanmada ve bir şeyi zamanında bitirmede zorluk yaşayacaksınız. Dikkatinizi toplamak için telefonda geçirdiğiniz zamanı azaltmaya çalışın. Arkadaşlarınıza başka bir zaman görüşebileceğinizi söyleyin. Bugün öğle yemeğine çıkmayın çünkü konsentrasyonunuz bozulabilir. Eğer bugün daah fazla disiplin geliştirmek istiyorsanız merak etmeyin her şeyi yapacaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Yengeç…

Bugün sizi motive edecek pek çok etken var. Yapmak istediğiniz her neyse rahatça kolları sıvayabilirsiniz! Çocuklarla vakit geçirin, yaratıcılığınızı kullanın ve oyunlarınıza başkalarını da katarak eğlenceyi seven yönünüzü değerlendirin. Yeteneklerinizi grup çalışmalarına sunmanın tam zamanı. İçine girdiğiniz hemen her sosyal ortamda memnuniyetle karşılanacaksınız. İyi eğlenceler!

MART AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Sağlığına Dikkat Etmelisin”

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birine mentorlük yaparken kendini bulabilirsin. Kişiliğinin babacan yönü parlayabilir. Bonkör bir yapın var ve iyi bir öğretmensin. Tanıdığın bir kişinin ekstra yardıma ihtiyacı olabilir; bir projeyle başa çıkmakta zorlanıyor olabilir. Organize olmalarına ve odaklanmalarına destek olabilirsin. İhtiyaç varsa rehberlik etmekten çekinme, çünkü pozitif farklılıklar yaratabilirsin.Sizinle ilgilenen birisi, bir başkasına ilgi göstermeye başlayabilir. Bu durum sizin kendinizi güvensiz hissetmenize ve biraz da kıskanmanıza yol açabilir. Kendi kendinizi delirtmeyin. Göründüğü gibi olmayabilir. Bu durumun seni yıkmasına izin vermekten önce gerçekleri fark etmeye çalışın. Aynı gece iççin alacağın iki davetiye seni nahoş bir karar vermeye zorlayacak. Sana en iyi gelecek seçeceği seç.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Duygusal olarak biraz kötü mü hissediyorsunuz? Sevgilinizin sizden şu anda vermeye hazır olduğunuzdan daha fazla şey bekleyeceğinden mi korkuyorsunuz? Sezgileriniz güçlü durumda. Ve bunları sevgilinizin ne hissettiğini anlamak için kullanın. Büyük olasılıkla bu kişi size bir nikah sözü vermiyor sadece eğlenmek istiyor. Siz de rahatlayın ve birlikte eğlenin!

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinizi, bir şeyleri yargılarken bulabilirsiniz. Çoğunlukla profesyonel hayatınızla ilgili iki konuda görüşleriniz istenebilir. Bu konuda şu anki gök haritasının size yardım edeceğini bilmelisiniz. Bunu yaparken taraf tutmaya yönelenleriniz olabilir. Sadakatiniz inanılmaz, sevgili Aslan. Fakat yargılama yaparken tarafsız olmalısınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Aslan…

Bugün siyasi meselelerin peşine düşebilir; bu konularla haşır neşir olabilirsin. Bir topluluk dahilinde, aktif işler yürütebilirsin. Uzun zamandır seni üzerinde büyük bir zevkle düşünmeye iten sosyal bir mesele olabilir. Bu konuda bir karara varıp; bu meseleye olan desteğini veya muhalifliğini ilan edebilirsin. Toplum için bir şeyler yapıyor olmak sana iyi gelecektir. Tutku ve adaleti içinde hissedeceksin.

MART AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Beklediğin Haberler Bugün Gelebilir”

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Biraz özel zamana ihtiyacın var. Bazen tam bir sosyal kelebek oluyorsun, ama şu anda tek başına kalmak istiyorsun. Enerjin düşük ve kendini şarj etmek istiyorsun. Bir buluşmayı, partiyi ya da bir başka sosyal etkinliği başka bir tarihe almak isteyebilirsin. Sinir sistemin yıpranmış gibi duruyor, o halde kendine daha da dikkat et. Telefonları kapa ve kendine zaman ayır.Size özel ilgisi olan bir grup konuk evinize uğrayabilir ve spontane bir parti düzenlenebilir. Pek çok farklı entelektüel meselenin yanında yakınlarda meydana gelen olaylar da tartışılabilir. Bundan büyük keyif alabilir ve pek çok şey öğrenebilirsiniz. Bunun tek olumsuz yanı, bırakırsanız bu partinin gecenin geç saatlerine dek sürmesi ve uyku vaktinizden çok daha geç bir saate dek sizi ve ev halkını uyanık kalmaya zorlaması olacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Ekim 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Duyduğunuz her kelimeyi detaylı bir şekilde incelemekten kaçının. Çünkü bir şeyi derinlemesine düşünürseniz, kendinize zarar vereceksiniz. İlk düşündüğünüz şey, olaylara verdiğiniz ilk tepkiler doğru olacak, bunlara güvenin. İnsanların söylediği her şeyin altında bir şeyler ararsanız kafayı yersiniz. Bugün çok fazla bunu yapma eğilimde olacaksınız.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinizi derin ve yoğun ve düşüncelere dalmış olarak bulabilirsiniz. Muhtemelen endişelendiğiniz belli bir konu veya mesela yok, ancak çok sayıda geniş bilgi kafanızı kurcalıyor ve beyniniz normalden daha fazla çalışıyor. Tipik bir davranış gibi bunları kafanızdan atmayın. Onun yerine, düşüncelerinizi yazın, sonrasında işinize yarayabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Başak…

Bugün sizi yeni bir romantizm bekliyor olabilir, muhtelemen de uzun bir süredir tanıdığınız ancak birdenbire bambaşka bir gözle görmeye başladığınız bir adamla. Bu kişinin, daha önce orada olduğunu hiç fark etmediğiniz, bir tarafını görebilirsiniz ve bu durum sizin onunla ilgili algınızı tamamen değiştirebilir. Bugün şekillenecek her türlü yeni ilişki, ömürlük bir ilişkiye dönüşmek yönünde çok fazla umut vadediyor; zira kurulan bağlar oldukça derin olacak.

MART AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Uzlaşmacısın”

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birini yanlış anlama olasılığı yüksek. Günün enerjisi seni ekstra hassas ve duyarlı kılabilir. Birilerine karşı kırıcı sözler söylemeye eğilimin yüksek bugün. Sabrın biraz az olduğundan, kavga ve tartışmalara katılmamaya çalış. Uzun süredir devam eden tartışmalardan ise özellikle uzak dur. Yaralar açmaktan kaçınman gereken bir gün. Biraz önlemle, günü sağsalim atlatabilirsin.Son bir gayretle, bir süredir aklınızı meşgul eden sorunun temeline ulaşacaksınız. Kimliğinizle ilgili sorunun cevabını köklerinizde bulamayabilirsiniz. Bir aileye ait olduğunuz kadar bir neslin de üyesisiniz. Her ikisinin de tepkilerinizde etkisi var.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Dün, son üç haftanın etkinliklerini analiz etmeniz için bir fırsat olmuş olmalı! Hiç şüphe yok ki, aşk hayatınız hakkında çok önemli sonuçlara varacaksınız. Son analizinizde, bir şeylerde çok az ilerleme kaydettiğinizi görebilirsiniz. Bu elbette ki cesaret kırıcı bir şey ama görünüşler aldatabilir. Unutmayın, her şey her zaman göründüğü gibi değildir.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kesinlikle yeni insanlar ve yeni yerlerle dolu heyecanlı bir gün olacak. Tabii ki çok bu çok eğlenceli fakat kendinizi bu duruma tamamen kaptırmayın. Sizin hakkınızdaki düşüncelerin farkında olun özellikle de daha önce hiç görmediğiniz bir yere gidecekseniz. İş ortamınızda bir fırsat yakalayacaksınız. Bu fırsatı değerlendirmeden önce biraz gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Terazi…

Bugün silahlarınıza sarılın ve insanların sizin huzurunuzu bozmasına müsaade etmeyin. Unutmayın ki bu sizin hayatınız ve onu nasıl yaşadığınızdan siz sorumlusunuz. Başkalarının kötü alışkanlıklarından etkilenmeyin. Kendiniz ve bedeniniz için neyin iyi olduğuna siz karar verebilirsiniz. Kendinize dikkat edin ve bu aralar sizi çevreleyen mahalle baskısına teslim olmayın. Düşündüklerinizi dile getirmekten çekinmeyin.

MART AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Kararsızsın!”

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Biraz utangaç hissediyorsun. Günün enerjisi seni iddialı yapıyor. Çatışmadan kaçan biri olsan da, bu kez kendini savunmaktan geri durma. İhtiyaçlarınla iletişimini sağlam tut. Onların farkında ol. Kişisel gücünü açıklayıp, insanlara karşı bazı gerekli sınırları çektiğinde insanlar sana saygı duyacaktır. O halde gerginliğin seni engellemesine izin verme.Size yakın olan birileri bugün rahatsızlık verici bir şekilde sessiz olabilir. Bir şey onu korkunç bir şekilde rahatsız ediyor ve onlar hakkında konuşmak istemiyor. Her şekilde onları dinlemek veya yardım etmek için istekli olacaksınız, ama arkadaşınızı paylaşmaya zorlamayın. Neler olup bittiğini anlamak için sezgilerinizi kullanın ve neler olduğunu sormadan gerekli olanı yapın. İnanın çabaların fark edilip takdirsiz kalmayacak!

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Doğruluğunuzu bugün mercek altına alabilirsiniz. Hepimizin asla bırakmayacağı çok derin inançlarımız var. Ancak toplum bize baskı yapıyor ve ideallerimize tam anlamıyla uygun yaşamamamız her zaman kolay olmuyor. Bugün kendinize sorduğunuz sorular şunlar: Toplumda yaşayabilmek için en önemli inançlarınızın ne kadarını değiştirebilirsiniz? İnançlarınız konusunda cesaretli misiniz?

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinizi aktif olduğunuz alanda geliştirmek için kitap, magazin köşeleri ve gazete okurken bulabilirsiniz. İstediğiniz gibi finansal konularda bilgi sahibi olduğunu düşündüğünüz insanlara telefon edebilir, onlarla ilginç bir sohbete girebilirsiniz. Yeni insanlar şöyle dursun, yeni planlar ve fikirler sonuç getirebilir. Hepsinin listesini tutmaya devam edin, dinlenmek için kendinize zaman ayırın ve günün tadını çıkarın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Akrep…

Bugün sizin için kelimelerle başa çıkmanız her zaman olduğundan çok daha zor olabilir. Birisi size pek de anlayamadığınız tuhaf bir konuda bir kitap ödünç verebilir. Aslında kitabı -ya da okuduğunuz herhangi bir şeyi- son derece sıkıcı bulacaksınız! Ama yine de, arkadaşınızı kırmak istemiyorsunuz. Kitabı bir kenara koyun ve daha sakin olduğunuz bir zamanda okumaya çalışın. O zaman sözcüklerin anlamları önünüzde bir şebboy gibi açılacak.

MART AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Kişisel Gelişimine Önem Veriyorsun”

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birisi bugün sana kapılmış olabilir. İlgi çekici bir karşılaşma sonrası bu kişiyi etkilemiş olabilirsin. Bu insan senin arkadaşçıl enerjini sevmiş. Bir buluşma ayarlayıp bu kişiyle olan bağlantını keşfetmek istiyorsun. Ya da güçlü birisinin sana yardım etmeye çalıştığına tanık olabilirsin. Bir arkadaş veya tanıdık önemli tavsiyelerde bulunabilir. Yoluna çıkan bu cevherlere dikkat et. Son birkaç aydır hayatınızda dönüm noktaları yaşıyorsunuz. Şu ana kadar arabayı sürerken aynalara çok fazla bakmadınız. Bugün birkaç saatliğine sessiz ve sakin bir yerde durup son birkaç aydır hayatınızda neler olup bittiğine bakmaya çalışmalısınız. Gerçekten bu yolda mı gitmek istiyorsunuz?

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Düşünceleriniz bugün net ve keskin. Zihinsel farkındalığınız oldukça yüksek ve bunu yeni ve ileriye dönük projelerde kullanmalısınız. Lafı uzatarak zaman kaybetmeyin. Sorunun merkezine inin. Bir kelime oyunu veya satranç oynarsanız, rakibinizi kolayca yeneceksiniz. Beyninizi harekete geçirecek aktiviteler yapın. Bugün kendinizden şüphe etmeniz için hiçbir sebep yok.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün konsentrasyon konsunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Gezegensel enerjiler, size hayal kurmak ve bir şeyi hayalinde canlandırma konusunda ilham verebilir. Eğer dikkatiniz dağılıyorsa, sık sık ara verin ve telefon görüşmeleri yapın. Beyninizi aktif tutun ki bu yorucu günde uyanık kalabilsin. Ara verdiğiniz anlardan birinde sirkülasyonun devamını sağlamak için güzel, canlı bir yürüyüşe çıkmaya çalışın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Yay…

Bugün seyahat etme tutkusuyla dolup taşabilirsin. Gökyüzünün enerjisini göz önünde bulundurduğumuzda böyle hissetmen şaşırtıcı değil. Çoktandır gecikmiştin zaten böyle bir şey için. Neden ilgini yönlendirebileceğin bir Kutsal Topraklara seyahat planlamıyorsun? İsrail’e gidebilir ve Masada’nın üzerinden gün doğumunu izleyebilirsin ya da İrlanda’ya gidip zengin kültürlerini ve tarihlerini içine çekebilirsin. Ruhunu doyurmak için gerekli olan şey neyse onu yap.

MART AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Hata Yapmak İstemiyorsun!”

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Biraz telaşlı hissedebileceğin bir gün. Günün enerjisi odaklanmakta sıkıntı yaşamana sebebiyet veriyor. Birçok düşüncenin zihnini meşgul etmek için yarıştığını göreceksin. Bitirmen gerekenlerin bir listesini hazırla. Masana hatırlatıcı notlar koy veya kendine küçük sesli mesajlar kaydet. Yanında bir ajanda taşı ki önemli toplantılara katılmayı da unutma.Size oldukça yakın yaşayan bir kişi size karşı düşündüğünüzden daha güçlü duygulara sahip. Bu kişiyi çok iyi tanımamış olabilirsiniz, ama bugün onun şaşkın bakışlarını üzerinize çekerken bulursanız şaşırmayın. Bu cazibeyi sürdürmeye karar verseniz de vermeseniz de, bu tamamen size bağlı. Bununla birlikte, öyle ya da böyle bununla başa çıkmaya hazır olmalısınız.

Bu da ilginizi çekebilir!  31 Ekim Mavi Dolunay etkileri | 31 Ekim Mavi Dolunay burçlara etkisi

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Doyumsuz merakınızı gidermek için her zaman yeni şeyler öğrenmek istiyorsunuz. Ancak, bugün her şey size çok sıradan görünebilir. Öyleyse neden bir defalığına da olsa daha farklı bir şey yapmıyorsunuz, kendinize iyi bakmak gibi! Ne olur ne olmaz düşüncesiyle doktorunuza gidip muayene olmak isteyebilirsiniz. Bugün sakin olun. Herkes yılın her günü sizin kadar aktif olacak diye bir şey yok!

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendi kabuğunuza çekilip herkesten uzak kalmak isteyeceğiniz bir gün olabilir çünkü etrafınızda apaçık bir sürü iğrençlik var. Bu sizin hatanız değil. Yorucu bir gün ve insanlar buna tepkili. Bugünkü hedeflerinize odaklanın ve negatif enerjiyi üzerinize çekmeyin. Hissedebileceğiniz gereksiz baskıyı başınızdan savmak için, gün içerisinde molalar verseniz iyi olur.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Oğlak…

Bugün sizin için başkalarıyla kıymetli bağlar kurmak açısından son derece önemli. Kendinizi hızlı gelişen ve zekice ilerleyen sobetlerin ve tartışmaların içinde bulabilir ve bunlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Madalyonun her iki yüzünü de görmekte başarılısınız fakat bu sizi kararsızlığa ve ilişki kurmakta zorlanmaya itiyor. Bir yol seçip oradan ilerleyin. Kararlı olun!

MART AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Günün Mottosu: “Hakkında Konuşulanları Takmayacaksın”

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birisiyle farklı fikirde olduğun konusunda hemfikir olmanız gerekebilir. O kişi hakkında keskin görüşlere sahip olduğunu anladığın bir gündesin. Fikirlerini başkalarına zorla kabul ettirmeye çalışabilirsin ve güç çatışmaları yaşanabilir. Biraz sakin olmayı dene. Onların senle aynı görüşleri paylaşması zorunlu değil. Hatta fikir ayrılıkları heyecan verici bile olabilir. Farklı fikirlerden birçok şey öğrenebilirsin!Son birkaç gündür epey yoğundunuz ve bugün biraz rahatlayıp gevşemek isteyeceksiniz. Bin tane işe yetişeceğim diye koşturmayın, zira bedeninizin ve zihninizin biraz yavaşlamaya ihtiyacı var. Mümkünse kendinize tembellik izni tanıyın! Uzun zamandır görmek istediğiniz bir film kiralayıp televizyonun karşısında dinlenin ya da bir süredir okumayı ertelediğiniz bir kitaba gömülün.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

En çok ilginizi çeken şeyleri öğrenmek, bugün keşfetmek isteyebileceğiniz bir şey. İş yerinde ya da evde, ne zaman ne yapmanız gerektiğine dair belirli bir program vardır. Ancak kendi zamanınızda, kalbinizin arzu ettiği herhangi bir şeyi araştırmakta ve öğrenmekte özgürsünüz. Kişisel gelişim burcunuzun bir özelliği, o halde neden Web’de biraz zaman geçirmiyorsunuz ya da en sevdiğiniz şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmek için kütüphaneye gitmiyorsunuz? Bu konular yemek pişirme sanatıyla da ilgili olabilir gen bilimiyle de, her halukarda yeni bir şeyler öğrenceksiniz!

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün modunuz biraz düşük olabilir fakat böyle hissetmenizde bir neden bulamıyor ve neden böyle olduğunuzu anlamıyor olabilirsiniz. Bu durum fiziksek veya mental yorgunluktan kaynaklanıyor olabilir ya da geçmişteki bir şeye olan öfkeniz yeniden ortaya çıkıyor olabilir. Eğer ikinci durum söz konusuysa, bir şey yapmayın. Onunla başa çıkmanın en iyi yolu koşuya çıkmak veya bir aerobik kursuna yazılmak. Bu şekilde çok daha iyi hissedeceksiniz!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Kova…

Bugün senin için olağanüstü bir gün ve neşeli, pozitif tonlarda kendini göstereceği enerjiyi kolaylıkla hissedebilirsin. İnsanları kendine çekeceksin ve bir şeyleri yapış biçimlerindeki bilgeliği farketmelerini sağlayacaksın. Kendine güvenini sağlam tut ve pozitif kal. Maceraperest ruhun yedi denizlere yelken açmaya hazır, o halde karadan uzaklaşmaya hazır ol.

MART AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Sıcakkanlı Oluşun Dikkat Çekebilir”

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Biraz sert bir gün. Gerçekler seni alıp bir maceraya çıkarmak üzere bekliyor. Senin hakkında hiçbir şey gerçekçi değil. Ve eğer hala bir miktar çocuksan veya sorumsuzsan, bugün senin için zor geçecektir. Bu çok da büyütülecek bir şey olmayacak; o yüzden kaygılanma. Yine de, köşeye sıkıştığını hissediyorsan da, tepki gösterme. Başına gelenleri sakince kabul et.Size kalmış olsaydı, yaşadığımız soğuk dünyada olmaktansa bir kitap eşliğinde yataktan çıkmazdınız. Biraz da olsa bu durum sosyalleşmeniz gerektiğini hissettirebilir size. Toplumun dışında kalmamanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ama hiç sizin hissettiklerinizi hisseden birini bulup onlarla paylaşımda bulunmayı düşündünüz mü? Yatakta kalıp kitap okuyarak yine de bir çok bağlantı kurabilirsiniz.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Diğer insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz ve bazen sevdikleriniz tavsiye için size geliyor. Bugün o günlerden biri olabilir. Bir arkadaşınız, kafasını toplamada sizden yardım isteyebilir. Arkadaşınız ilişki ya da kariyeri konusunda stresli bir zaman geçiriyor olabilir. Ailenizden biri size kişisel bir endişesini anlatabilir. İyi yürekli benliğinizle bugün insanlara yardım edebileceksiniz.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kariyerinizle ilgili şanslı bir gün olabilir ki bu da size ekstradan para getirecek. Bunun dezavantajı ise, ekstradan vakit harcamanız gerekebilir, böylece şanslı kaderiniz kişisel hayatınızda geçici sorunlara yol açabilir. Sizin için önemli olan kişilerin yanı sıra ailenizin bu duruma oldukça canı sıkılacak gibi. Onlara bu durumun şu anda rahatsız edici olduğunu fakat uzun vadede herkesin daha iyi olacağını anlatın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Balık…

Bugün sizin için büyük bir gün olacak. Gezegenlerin şu anki enerjisinden gelen manevi güce karşı duyarlı olacaksınız. Akşam eğlenemeye çıkarsanız gece boyunca arkadaşlarınızla aydınlatıcı ve moral verici sohbetleriniz olacak. Hayata dair daha önce bilmediğiniz bir şey keşfedebilirsiniz. Alacağınız bu bildirime açık olun ve uyanışınızın keyfini çıkarın.

MART AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Yeni İnsanlar ile Tanışabilirsin”

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birisiyle yoğun ve derin bir tartışmaya girebilirsin. Günün enerjisi tutkularını ve adalet anlayışını hareketlendirecek. Eğer birisinin acı çekmesi seni etkiliyorsa; bu konuda konuşmaya karar verebilirsin. Gazetede ilgini çeken bir şeyle karşılaşmış olabilirsin. Ya da haberlerde duyduğun bir şey seni derinden etkilemiş olabilir. İnsanları biraz çalkalayacak fikirlerini açıklamak için güzel bir zaman.Son birkaç gündür yaşadığınız aşırı stres partnerinizle tartışmaya girmenize neden olabilir. Bu katiyen bir felaket değil ancak gününüze gölge düşürmesi muhtemel. En iyisi birkaç dakika uzaklaşmanız ve etrafta kimse yokken bütün negatif enerjinizi atmanız olabilir. Böylece ailenizle, arkadaşlarınızla ve hayatınızdaki adam ya da kadınla yüz yüze geldiğinizde daha iyi hissedeceksiniz.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Enerji gerektiren ve sizi canlı hissettiren durumlar sizi motive ediyor. Bugün, aşk hayatınızda bu tür maceraperest bir his yaşayabilirsiniz. Eğer durum böyleyse, duygularınıza çok kapılmamaya çalışın çünkü sizi yorabilir. Unutmayın, her şeyin fazlası zarar.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ne kadar da ciddisiniz! Faaliyetlerinize odaklanacaksınız gibi görünüyor fakat bu tekrardan bunlara odaklanmadan önce yalnızca kısa bir süre için işe yaracak. Tüm bu faaliyetten beklediğiniz şey ne? Şu anda maddi sorunlar yaşadığınız için olabilir mi? Etrafınızdakilerle endişelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Birilerinin size yardım edebilmesi büyük bir şans..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.