Nuray Sayarı 2 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Ekim 2020

Nuray Sayarı 2 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Ekim 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 2 Ekim 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 2 Ekim burç yorumları cuma…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 2 Ekim 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 2 Ekim burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cuma günü dikkatli ve özellikle de oldukça sakin bir şekilde hareket etmek önemli olacaktır. Endişeleri, korkuları unutun ve gerginlikten kaçının. Bugün çevrenizdeki insanları olumlu bir şekilde etkileyebilmek için kendinizle barış içinde ve uyum içinde olmanız gerekir ve bunun tersi de geçerlidir. Tedavi sürecinde olanlarınız, terapinizi veya başka bir değişikliği değiştirmek için bir karar vermek zorunda kalacak. Orta yaşlı kadınlar, bir fikrin, planın, ilişkinin, sözün veya başka bir şeyin daha ziyade duygusal, ruhsal (maddi olarak değil) gerçekleşmesiyle ilişkili beklenmedik bir kayıp yaşayacaklar. Bu gün, hava burcu altında doğan bir çocuğu olan bazı ebeveynler için önemli bir olayı müjdeliyor. Genç kadınlar, beklenmedik mali veya mali sorunlarla karşılaşabilir.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün bulunduğunuz yerin dışındaki bir kişiyle olan etkiniz veya ilişkiniz kişisel veya mesleki ilişkileriniz için önemli olacaktır. Cuma, kaderin size şans ya da şans vereceği bir gün olacak. Eylemlerinizde samimiyetsizliğe veya manipülasyona izin vermek sizin açınızdan bir hata olur. Bu gün, birçoğunuz tarafından hayatınızı bir şekilde değiştirebilecek beklenmedik bir değişiklik veya olayla hatırlanacak.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün sabırsızlık hoş olmayan anlaşmazlıkların ve çatışmaların kökeninde olabilir. Duygusal durumunuz istikrarsız olacak ve daha büyük hassasiyetiniz sizi geçmişinizden gelen tatsız deneyimlere geri döndürecektir. Cuma günü, günün gelişimi, kendi duygularınız ve eylemleriniz üzerindeki öz kontrolünüze bağlı olacaktır. Bugün önceliğiniz aileniz ve akraba çevrenizle ilgili planlar olmalıdır.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cuma günü birçok kişi farklı mesafelere seyahat etmeyi planlayacaktır. Bugün tanıştığınız insanlarla iletişiminiz temkinli olmalı ve neler paylaşabileceğinizi dikkatlice düşünmelisiniz. Bazılarınız bir akraba ya da arkadaşın sorunlarına dahil olacaksınız. İşinizde, meslektaşlarınız veya müşterilerinizle ilgili duygusal bir olay yaşayacaksınız. Bu, işinizle ilgili sunumlar veya yeni çabalar için profesyonel farkındalık için hayırlı bir gün olacaktır.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Cuma çevrenizdeki insanların ihtiyaç ve özlemlerine şefkat ve anlayış göstermeniz gereken zamandır. Evinizdeki ev sorunları, yalnızca gücünüzü ve enerjinizi boşa harcayacak kasvetli bir ruh haline neden olabilir. Aile ilişkilerinizde zaten çelişkiler bulunan bir mülkiyet davasını çözmek için Cuma hayırlı bir gün olmayacak. Bugün dikkat, içten şüphe duyduğunuz bir şeyi size teklif etmeye, satmaya veya onunla uğraşmaya çalışacak bir adamla konuşmayı gerektirecektir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 10-16 Ocak 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Koç…

Hayaller ve istekler daha ön planda olabilir. Gününün çoğunluğunu isteklerine odaklanarak geçirebilirsin. Bazı şeyleri hemen gerçekleştiremesen de hayalini kurmak bile sana iyi gelecek. 

EKİM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kişisel bakım için kendine zaman ayırmak senin için önemli olabilir. Keyfine göre bir gün planlamak ve bakım konularına özen göstermek duygusal gerginliklerden arınmana vesile olabilir. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında gözünü korkutan durumlarla yüzleşmen gerekebilir. Açık açık birisinden hoşlandığını ifade etmen, bazı konularda daha net durman seni ön plana çıkarabilir. Kendine güvenmelisin. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Geçmişe dönük düşünceler ve kaybettiklerini hissetmek bugüne odaklanmanın önüne geçebilir. Böyle bir durumda kalmamak için ileriye odaklanmalı ve bir şeyleri geçmiş ile kıyaslamayı kesmelisin. Daha pozitif kalmak sana iyi gelebilir bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Boğa…

Bugün meşguliyetin artabilir. Daha fazla şey ile sorumlu olabilirsin. İletişimi kuvvetlendirmen gereken konular gündeme gelebilir. Bazı şeyleri iki kere teyit etmek yararına olacak. 

EKİM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Stres ve gerginliklerle başa çıkabilmek için bol bol güleceğin bir gün düzenlemen gerekebilir. Eğlenceli bir film izlemek, keyfine göre bir yemek yemek ruhuna daha iyi gelebilir. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İhtiyacın olan enerjiye sevdiğin kişiyle yapacağın bir sohbet ile ulaşabilirsin. Keyifli konuşmalar sana daha iyi gelebilir. Hoşlandığın insana vakit ayırmak öncelikli olabilir. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Etrafındaki insanlara gösteriş yapma yoluna gidebilirsin. Ama bunu aşırıya kaçırmaman gerekecek. Sağlıklı davranışlar ve tutarlı harcamalar, insanları daha fazla etkileyebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili İkizler…

İnsanlarla görüşmek (yüz yüze olmasa bile) öncelikli bir konu olabilir. İletişime özen göstermek ve bazı konuları iyileştirmek için çabaların olacak. Kendini daha iyi ifade etmeyi öğrenmen gerekebilir. 

EKİM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Aynada gördüğün insan ile barışman gerekecek. Bunun için ise bakım şart. Kendine bakım yaptıkça ruhsal gerginliklerin azaldığını görebilirsin. Kendince vakit geçirmen gerekebilir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Güzel bir potansiyel ile karşılaşabilirsin. Direkt olarak bir flörtleşme veya ilişki olmasa da karşındaki insan ile alakalı kafanda bir “acaba” olabilir. Bu kişiyi tanımak için kendine zaman ayırabilirsin. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bazı konularda araştırmalar yapabilirsin. Değişim gerektiren mevzular için daha sağlıklı kararlar alman gerekebilir. Parasal açıdan detaylı hesaplar ve değişimler kapıda olacak bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Yengeç…

Alacağın bir telefon veya bir haber, gününün değişmesine vesile olabilir. Pozitif etkilere kendini açmak için iletişime odaklanman gerekecek. Sağlıklı konuşmalar gününün gidişatını etkileyebilir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 11 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 11 Temmuz 2020

EKİM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hijyene ekstra özen göstermen gereken bir gün olacak. Hem içinde bulunduğun ortamı temizlemek hem de kıyafetlerini temiz tutmak bu sıkıntılı zamanlarda zihnini boşaltmaya ve mikroplardan arınmana vesile olabilir. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Etrafındaki insanları biraz fazla baskıcı bulabilirsin. Özellikle aşk konusunda “beni rahat bırakın” havası hakim olabilir. Kendi istek ve düşüncelerine vakit ayırmak isteyeceğin bir gün olabilir bugün. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin insanlara maddi konularda örnek olabilirsin. Tabii kendi önceliklerine daha fazla özen gösterirsen. Çevrendekilere sağlıklı bir örnek teşkil etmek için kendi paranın peşine düşmen gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Aslan…

Mutlu olmak için bazı şartların gerçekleşmesini beklemekten vazgeçebilirsin. Beklentiler ve mutluluğun sonradan gelmesi bir yanılsama olabilir ve bunu çok net görebilirsin. Kendi mutluluğuna odaklanacağın bir gün olacak. 

EKİM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Esneme hareketleri kasların gevşemesine ve daha rahat hareket etmen ve vesile olur. Aynı zamanda vücudunda biriken negatif enerji ve gerginlikleri atmana da yarar. Bugün bu konularda araştırmalar yapabilirsin. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Beklenmedik bir zamanda beklemediğin birisinden ilgi görmen olası. Bu kişinin ilgisini kazanman seni mutlu edecek ama aynı zamanda da düşündürecek. Kendi hislerini görmek ve anlamak isteyebilirsin. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Canını sıkan meselelerin parasal konular olduğunu düşünmek bir yanılsama olabilir. Belki de işin temelindeki farklı konuları görmezden geliyorsundur. Bugün para konularının sıkıntı yarattığını düşünmeden diğer şeylere odaklanman gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Başak…

İnsan ilişkileri ve iletişimler günün önceliği olabilir. Kimle ne konuştuğun, iletişim kanalların önem kazanacak. Bazı konularda daha sağlıklı düşünmek için iletişimi kuvvetlendirmek sana iyi gelebilir. 

EKİM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

COVID-19′ u ciddiye almak ve hem kendi sağlığına hem de çevrene dikkat etmek bugün önem kazanabilir. “Benim başıma gelmez” demeden önce sevdiklerini düşünmen gerekecek bugün. Sorumluluğunu bilmelisin. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında güzel gelişmelere kendini açabilirsin. Beklenmedik gelişmeler, güzel sürprizler keyfini yerine getirebilir. Söz konusu olan gönül işleriyle daha güzel durumlar seni bekliyor olacak. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişilere destek olmak, onların zor zamanlarına koşmak isteyebilirsin. Etrafında olan bitene daha yapıcı yaklaşabilirsin. Çevrendekileri maddi açıdan mutlu edebilirsin bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Terazi…

Kendini daha iyi hissedebilirsin bugün. Sağlığın ve sosyal çevren için daha doğru kararlar alabilirsin. Bu sıkıntılı günlerde sorumluluk sahibi olman, etrafına güzel örnek teşkil etmeni sağlayabilir. 

EKİM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sosyal izolasyonu ciddiye almak ve mikrobun daha da yayılmaması için kendi hareketlerini kontrol etmek bugünün konusu olabilir. Gereksiz yere, keyfine dışarı çıkmak yerine sorumluluk sahibi olmayı deneyebilirsin. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında beklenmedik durumlar meydana gelebilir. Sürprizler veya hiç düşünmediğin konular gündeminde olacak. Yeni etkilere kendini açmak mutluluk getirebilir sana. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konular tam netleşmese de ileride yaşanabilecek güzelliklere daha fazla odaklanabilirsin. Parasal açıdan yapıcı ve pozitif kalman ileride daha güzel gelişmeleri kendine geçecek. Kolay kolay vazgeçmemelisin bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Akrep…

Aşk konularında beklenmedik gelişmeler görmen olası. Yeni ve bilinmeyene doğru kendi merakını açabilirsin. Güzel hislerle ve keyifli sohbetlerle gününü şenlendirebilirsin. 

EKİM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmenin faydasını görebilirsin. Zihnini boşaltmak ve daha rahat hareket etmek için su tüketimini artırman gerekecek. Ayrıca bu konuda daha kalıcı kararlar alarak kendi alışkanlıklarını de değiştirebilirsin. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle aranızdaki muhabbeti daha net ve farklı bir boyuta taşıma isteğinde olabilirsin. Aranızdaki bazı konuşmaların daha da netleşmesi için birbirinize zaman tanımanız gerekebilir. Bazı konuları analiz etmen gerekecek. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 8 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Mayıs 2020

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ufak tefek şeylerler vakit kaybetmemelisin. Parasal açıdan daha bütüne odaklanman gerekebilir. Bir şeylere büyük çerçeveden bakmak, bazı konularda kendi kafanı netleştirmeni sağlayabilir bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Yay…

Bugün zihnini açmak için sanatsal konulara daha fazla odaklanabilirsin. Güzel bir müzik dinlemek, iyi bir kitap okumak sana daha iyi gelebilir. Kendince daha keyifli bir vakit geçirmek isteyebilirsin. 

EKİM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güneşte fazla vakit geçirdiysen veya geçirmen gerekiyorsa vücudunun isteklerine daha fazla özen göstermen gerekebilir. Bol bol su tüketmen ve güneşe karşı kendini koruman önemli olacak. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında beklenmedik bir durum ile karşılaşman olası. Bazı konularda daha sağlıklı hareket etmek için fırsatın olabilir. Eğer hayatında birisi varsa o kişiyi daha iyi anlamaya çalışabilir ve bazı konuları daha net görebilirsin. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bildiğin yoldan şaşmamak sana daha iyi gelebilir. Bildiğin gibi işlere odaklanmak ve bazı konularda risk aramamak senin için doğru olacak. Söz konusu olan para ise daha mantıklı kararlar alabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Oğlak…

Çevrende bildiğin ama bir süredir konuşmadığın insanlarla aranda daha keyifli konuşmalar yaşanabilir. Bazı konularda kendini daha net ifade edebilirsin. Sosyal konularda yüz yüze görüşmeler zor olsa da iletişim açısından keyifli bir gün geçirebilirsin. 

EKİM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığın için doğru kararlar almak ve bunları sürekli hale getirmek öz disiplin gerektirir. Bugün bu konularda kendini zorlayabilir ve sağlıklı bir rutin oluşturmak adına daha fazla çaba gösterebilirsin. Güzel kararlar almaya başlayarak hayatına bir yön verebilirsin. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle paylaşmak isteyeceğin bazı güzel gelişmeler olabilir. Bir telefon konuşması veya görüntülü arama sizi daha da mutlu edebilir. Güzel şeyleri paylaşmak denilince aklına gelen ilk isim kalbine daha da yaklaşabilir ayrıca. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Etrafındaki insanların yavaş kaldığını düşünebilirsin. Güzel gelişmeler beklerken çevrendekilerin bazı şeyleri çok ağırdan aldığını ve bunu kasıtlı yaptıklarını düşünebilirsin. Sinirlenmeden çözüm araman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Kova…

Beklenmedik güzel gelişmeler kapını çalabilir. Sürpriz gelişmeler, yaşanacak güzel olaylar enerjini artırmana vesile olacak. Bazı konularda kendini daha rahat hissedebilirsin. 

EKİM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Egzersiz konularında daha kalıcı kararlar alman gerekebilir. Kendini daha kuvvetlendirmek için öz disiplinin üzerinde çalışman gerekecek. Sadece spor salonuna gitmek değil, kendi ortamında hareketlerini sıklaştırmak önemli, bunu görebilirsin. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiye bir adım atmak için cesurca davranabilirsin. Aşk konularında daha mantıklı ve sağlam adımlar atman olası. Kendini ifade etmek senin için daha kolaylaşabilir. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Alışkanlıklar ve öz disiplin ön plana çıkabilir. Parasal konularda daha güzel gelişmeler görmek için istikrar ve süreklilik isteyebilirsin. Kendi alışkanlıklarının veya para kazanma yolunun doğru olduğuna inanacaksın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 2 EKİM 2020 CUMA

Sevgili Balık…

İletişim konuları gündemini değiştirebilir. Sevdiğin, değer verdiğin insanlarla iletişimini artırmak ve arkadaşlıklarını kuvvetlendirmek sana her şeyden kıymetli gelebilir bugün. 

EKİM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Egzersiz ve diyet konuları daha fazla gündeminde olabilir. Kendin için daha doğru kararlar alabilirsin. Hem beslenmene hem de egzersizine daha fazla özen gösterebilirsin. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bazı konulara sadece kendi bakış açından bakmak yeterli olmayabilir. Aşktaki mutluluğu görmek için empati yapman gerekecek. Karşındaki insanı anlamaya çalışmak aranızdaki uzlaşmacı tavrı destekleyebilir. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Para ile arandaki muhabbet daha farklı bir hal alabilir. Kaçan kovalanır misali, paranın peşine düşebilirsin. Ancak ortada söz konusu olan şeyin bir insan olmadığını fark etmen, davranışlarında değişime gitmene vesile olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.