Nuray Sayarı 2 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Aralık 2020

Nuray Sayarı 2 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 2 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 2 Aralık burç yorumları çarşamba…

Günlük burç yorumları 2 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 2 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Çarşamba, üç ilginç trendden etkileneceği için ilginç bir gün olacak: nezaket, asalet, sabır. Onların etkisini hissedebilecek misin? Bu etkileri kendi eylemlerinizde ifade edebilecek misiniz? Zor ama olası bir görev, özellikle ruhsal büyümenin öncelikli olduğu sizler için.
  • Bugün, son günlerde ve haftalarda korku ve gerginlik yaratan şeylere bir çözüm bulabilir, ancak yukarıdaki enerjilerin gücünü kullanabilirsiniz. Bu, ailevi nedenlerle veya arkadaşlarla seyahat etmek için hayırlı bir gün olacak. Evinize yapılacak bir toplantı veya ziyaret ertelenebilir veya randevu olarak daha hızlı bitirmenin bir yolunu ararsınız. Bugün, mülk veya eşya ile ilgili önemli konuşmalara, anlaşmalara veya davalara karışmaktan kaçının. Bir kadın hakkındaki kötü haberler çoğunuzu üzebilir.
  • Eğer Koç burcunda, Aslan burcunda veya Yay burcunda doğduysanız, Çarşamba günü en geç bugün veya yarın yerine getirmek zorunda olacağınıza dair bir söz vereceksiniz. Bu, günlük planlarınızı geliştirmek için iyi bir gün olacaktır, özellikle bunlar için bir ön hazırlık veya araştırma yaptıysanız. Bugün hava burçları altında doğan arkadaşlarınızla hoş ve ilginç bir ilişki yaşayacaksınız. Beklenmedik bir durum, bir çocukla ilgili bazı eylemleriniz veya kararlarınız hakkında düşünmenizi sağlayacaktır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Çarşamba günü önemli bir işle meşgul olacaksınız veya aileniz veya işinizle ilgili daha fazla sorumluluğunuz olacak. Bu, alışveriş için, mülkünüzün veya maddi işlerinizin geliştirilmesi, mal ve ürünlerin daha iyi satışı için (eğer böyle bir alanda çalışıyorsanız) hayırlı bir gün olacaktır. Bugün, çoğu evde olabildiğince fazla zaman geçirmeyi tercih edecek. Bugün geçmiş sorunlarınız veya dertleriniz hakkında gerçekleri aramayın. Birisi zaten her şeyi yeterince iyi ele aldı ve yalnızca iç rahatınızı veya bazı hassas ilişkinizi bozma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün paranın veya şansın tadını çıkarabilirsiniz. Çarşamba günü çatışmalardan kaçının, ancak bu sizin suçunuzsa, hızlı bir uzlaşma arayın. Kıskançlık, bencillik tezahürleri hoş olmayan sonuçlar doğuracaktır. Hafif sağlık sorunları veya kısa stresli deneyimler olasıdır. Orta yaşın üzerindeki erkekler, mali işlerini ve görevlerini geliştirmek için ilginç bir gün geçirecekler.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Çarşamba günü hayal kırıklığına uğrayacak veya bir kadının eylemleriyle manipüle edilmiş hissedeceksiniz. Önceki günlerden veya geçmişinizden gelen olaylarla ilgili duygulardan etkileneceğiniz için, bugün olumlu bir ruh hali eksikliği yaşamanız olasıdır. Dünyadaki (siyasi) olaylar da iç karartıcı olabilir. Bugün sürprizler sizi şaşırtmayacaktır, çünkü sezgisel olarak böyle bir olayın veya deneyimin er ya da geç hayatınızda görüneceğini hissettiniz.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 23 Mart pazartesi burç yorumları

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.