Nuray Sayarı 19 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 19 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 19 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 19 Aralık burç yorumları cuma…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 19 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 19 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cumartesi günü, önemli başarılara ulaşmak için gücünüzü ve iradenizi gösterebilirsiniz. Bu saklanacak bir gün değil, tam tersine. Eylemlerinizi kontrolden çıkarmadan yüzünüzü, becerilerinizi ve sahip olduğunuz bilginizi cesurca ve gururla gösterin. Bugün, ev işleri veya mülk işleri, iyileştirmeler veya hediye hazırlama ve ayrıca yıl sonu için ruh halini belirlemeyi beklediğiniz diğer her şeyle meşgul olabilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde, bugün arkadaş olarak gördüğünüz biriyle bir anlaşmazlık veya çatışma çıkabilir. Bu, toplantılar ve ziyaretler için hayırlı bir gün olacak, ancak yaşadığınız ülkede empoze edilen epidemiyolojik kurallara uyun. Orta yaşlı kadınlar, şu anda yaşadıkları sorunlara çok uzun süre ve derinlemesine bakmamalıdır. Ve bu senin hayatında geçecek. Sabırlı ol! Orta yaş üstü erkekler iyi haber alabilir veya bir çocukla duygusal deneyimler yaşayabilir,
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün kendi yanılsamanız veya dikkatsizliğiniz nedeniyle bir hata yapabilirsiniz. Bu, mali durumunuz için iyi bir gün olacak, bu yüzden paraya odaklanın. Bugünkü sorun, hafta içindeki aceleci eylemlerinize veya vaatlerinize dayanacaktır. Bugün belgeler veya sözleşmeler hakkında konuşabilir veya kararlar verebilir, ancak somut eylemleri Pazartesi’ye bırakabilirsiniz.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün başkalarıyla konuşurken haberleri, bilgileri dikkatlice takip edin. Bu şekilde ilginç bir fikir edinirsiniz veya sizin için yeni bir fırsat doğar. Bu gün, geleceğiniz için yeni planlar oluşturmaya elverişli olacaktır. Yeni bir başlangıç ​​veya yeni bağlantıların gelişmesi için hayırlı bir gün olacak. Bugün bir şey kaybederseniz veya birinden ayrılırsanız, pişman olmayın. Ailenizi veya akrabalarınızı etkileyen sorunlar veya endişeleri dikkatle izleyin!
  • Cumartesi günü İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, büyük olasılıkla tatil sezonu için atmosferi daha rahat hale getirmek için evinizi toparlamakla meşgul olacaksınız. Cumartesi, gelişmesi yeni haftada da devam edecek olan çeşitli sürprizlere işaret ediyor. Bugün çabuk geçecek anlaşmazlıklar veya yanlış anlamalar ortaya çıkacaktır. Şansınızı bir piyango bileti ile deneyin (eğer yapabiliyorsanız). Genç erkekler çalışmak ve yeni bilgi ve beceriler kazanmak için uygun bir gün geçirecekler.
  • Cumartesi günü Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda , size zevk veren her şeyin yanı sıra seyahat, eğlence ve turizm için umut verici bir gün geçireceksiniz. Bugün tercihlerinize göre alışveriş yapabilir, yeni kıyafetler veya lezzetli yemeklerle kendinizi şımartabilirsiniz. Hile yapmaya, size yalan söylemeye ya da size kötü davranmaya çalışan genç bir kadınla olan çatışma, saldırgan bir çatışmaya dönüşebilir. Birçoğunuz yıl sonuna kadar seyahat planları ve düzenlemeleri yapacak veya seyahat edeceksiniz.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Koç…

Sık sık gündüzdüşlerinizle savaşıyorsunuz. Bazen sizin için keyifli bir kaçış oluyorlar bazen de başarısız bir yaşamın, gerçekleştirilememiş hedeflerin kabusları gibi görünüyorlar. Bugün, gerçek kimliğinize yeni bir açıdan bakmanızı sağlayacak enerjileri barındırıyor. Evren sizi bu hayatta gerçekten yapmanız gereken şeylerle buluşturmak için elinden geleni yapıyor. Şu an yaptığınız şeyler gerçekte yapmanız gerekenler değil. Değişim vakti geldi.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün mistik şeylere yönelik bir ilgiye sahip olacaksın. Bu gibi konulara harcadığın enerji verimli dönüşler getirecek ve derin meselelere dair anlayışın ve duyarlılığın artış gösterecek. Bu konuda uzman kişilerle sohbetler gerçekleştirerek anlamadığın noktalarda onlardan destek alabilirsin. Derin anlamlar arayışın ödüllendirilecektir.Etrafınızda bulunan o kadar iyi tanımadığınız birisi sosyal bir ortamda sizi köşeye sıkıştırıp bir konuda sizinle konuşmaya çalışabilir. Herhangi bir söz vermeden önce bütün gerçekleri öğrenin. İkna kabiliyetleriniz çok güçlü olduğundan bugün birisine adım atmanın ya da en azından stratejinizi hazırlamanın tam zamanı. Bugün başlayacağınız her türlü projede başarılı olacağınıza dair güçlü işaretler söz konusu.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Mücadeleci doğanızı aşk hayatınızda da ortaya çıkarın. Bir yangını tekrar alevlendirmek için küçük bir kıvılcımın gerekli olduğunu görebilirsiniz. Şu sıralar hayatınızın bu alanında bir dönüşümden geçiyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, tüm seçenekleri göz önünde bulundurun ve yeni bir ilişkiden kendinizi geri çekmeyin. Beklediğiniz cevabı alabilirsiniz.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş hayatında başarı önünüze çıkabilir, fakat bugün kendinizi biraz üzgün bulabilir ve bunun nedenini merak edebilirsiniz. Ancak bunun belli bir nedeni yok. Size olan durum ilk olarak bir hayalkırıklığı. Çünkü beyniniz artık endorfin üretmiyor. İkinci olarak ise, muhtemelen bundan sonra nereye gideceğinizi bilemiyorsunuz. Buna sadece siz karar verebilirsiniz. Kendiniz için yeni bir hedef belirleyin ve bu doğrultuda ilerleyin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 8 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Aralık 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Boğa…

Sıcak ve sevecen yanlarınızı göstermeniz için iyi ve yeni bir gün. Sık sık gülümsemeye ve olabildiğince çok insanla sohbet etmek için zaman ayırın. Arkadaş canlısı kişiliğinize doğru çekilecekler ve hep birlikte zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Zor bir gün geçiren birisini bulursanız neden onu önemsediğinizi bilmesine izin vermiyorsun? Sorunlarını dinlemek için birkaç dakika harcayın ve gerçekten anladığınızı onlara göstermeyi düşünün.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün mentorlük rolünü üstlenebilirsin. Uzmanlığına danışılması gereken bir durum içerisinde olabilirsin. Bildiklerin konusunda her zaman güvenli hissetmiyor olsan da, bugün onlara inanmayı dene. Doğru kelimeler sana gelecektir. Sen doğuştan öğretmen özellikleri taşıyorsun ve öğrenme için tutkun adeta bulaşıcı. Kitlene rehberlik ve ilham sunmaktan çekinme. Spot ışıkları seni aydınlattıktan sonra gerisi kendiliğinden gelecektir.Etrafınızda dönen her şeyin farkındasınız ve bugün çok ilginç ve faydalı bir takım bilgiler elde edebilirsiniz. Bugün önümüzdeki iki ya da üç hafta boyunca üzerinde düşüneceğin olağandışı bir takım girişimlere ya da tecrübelere sebep olacak bir takım şeylerin farkına varabilirsiniz. Sizin için önemli olabilecek fırsatlara karşı gözünüzü dört açın!

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Mutsuz bir ail üyesiyle iletişim eksikliği sizi biraz üzmüş olabilir. Bu kişiyi rahatsız edecek bir şey yapıp yapmadığınızı bile merak edebilirsiniz. Büyük olasılıkla öyle bir şey yapmadınız. Bu gibi durumlarla başa çıkmanın en iyi yolu, sizinle iletişim kurmaları için cesaretlendirmek veya eğer kurmuyorlarsa da tekrar tekrar üstelememek. Hüzünlü ruh hali ikiniz için de geçerli olacak, bu yüzden sakin kalmaya çalışın.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş arkadaşlarınız bugün sizi evinizde ziyaret edebilir. Beklediğinizden daha uzun kalabilirler fakat bu olumlu bir gelişme. Daha fazla ümit vadeden girişimler ve hepsini başarıyla tamamlamak için size yollar açan bir sürü ilginç tartışmalar yapabilirsiniz. Sonunda ise dikkatiniz dağılır ve başka şeyler konuşmak isterseniz, sorun değil. Bazen rahatlamak ve kendinize vakit ayırmak iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili İkizler…

Sır saklamak sizin için zor değil. Bugün gezegensel açıdan artan destekle, hiçbir şey size olan güveni sarsmayacaktır. Bununla birlikte ortaya çıkabilecek problem, sessiz kalınması gereken konularda sessiz kalınamayacak olması olabilir. Birisi size yasadışı bir şey ya da başka bir kişinin zarar görmesine neden olabileceğini düşündüğünüz bir şey söylemişse, bu tarz bir sırrı saklamayı yeniden düşünün. Daha sonra için üzüleceğiniz şeyler hakkında sessiz kalıp da onun bir parçası olmayın.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün neşeli ve cömertsin. İnsanlara yardım etmeyi kendine yakıştıracaksın. Ayrıca kendi projelerin de akıcı bir şekilde ilerleyecek. Tamamlanmamış meseleler varsa, önce onları hallet. Mücadele gerektiren işler için de iyi bir zaman. Bunun yanı sıra yardıma ihtiyacı olan birine yardım eli uzatmaktan çekinme. Bu desteğin, onlara olduğu kadar sana da faydalı olacaktır.Etrafına biraz iyi niyet ve şefkat saç bugün. Eğer insanların onları ne kadar önemsediğini ve çabalarını takdir ettiğini bilmelerine izin vereli epey zaman olduysa, bunun zamanı gelmiş de geçiyor bile. Kartlar, telefon konuşmaları, mektuplar, çiçekler ya da kucaklaşmalar, hepsi ilginizi ifade etmenin yolları. İçlerinden birisini öğlen yemeğine çıkararak onu şaşırtmayı düşün, ya da onlar için özel bir şeyler yap. Entelektüel yanının duygusal yanınla birlikte gereken zamanı elde ettikleri konusunda emin ol. Bunların hepsi hayatını dengede tutmak için.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Ne yaparsanız yapın, aşkla yapın. Her şeyi aşırı analiz etme eğiliminiz olabilir fakat aslında tek yapmanız gereken şey sezgilerinize kulak vermek. Kalbinizin derinliklerinde, hangi yöne ilerlemeniz gerektiğini ve çevrenizdeki insanlara nasıl davranmanız gerektiğini biliyorsunuz. Durumu zorlamaya ya da olmayan bir şeye doğru manipüle etmeye çalışmayın. Bu, kendinizin daha büyük bir parçayı insanlarla paylaşma fırsatına sahip olduğunuz harika bir gün. Hak ettiğiniz sevgi ve anlayışı almaya açık olun.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş hayatınızda başkalarıyla ilgili duyduğunuz son zamanlardaki can sıkıcı haberler geleceğiniz için sizi fazlasıyla endişelendirebilir. Sakin kalmaya çalışın. Bu geçici bir durum ve sizi etkilerse de en az şekilde etkileyecek. Paniklemeden önce gerçeklere bir bakın. Şu ana kadar aldığınız bilgiler konusunda tahmin ettiğiniz kadar kötü bir şey yok, göreceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç…

Süper güçleriniz olsaydı diye hayal etmeyi bırakırsanız rahatlayacaksınız. Siz Superman değilsiniz ve hiçbir zaman da olmadınız. Aslına bakarsanız, kimse değil. Öte yandan, geçmişte sonuna dek kullandığınız bazı yetileriniz var fakat şu an bir işe yaramadıklarına ikna olmuş durumdasınız. Bu konu hakkında bir kez daha düşünmenin vakti geldi.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün konu duygularına gelince, büyük ölçüde konforlu ve huzurlu hissedeceksin. Bu hisse sonuna kadar tutun ve onu besle çünkü karşına çıkacak zihinsel zorluklarla mücadele etmek için duygularına ihtiyacın olacak. İnsanlar düşüncelerinde sığ, yavaş ve inatçı olabilir ve bu da onlarla anlaşman biraz zorlaştırabilir.Etrafınızda olan insanlar sizden biraz daha işbirlikçi davranışlar bekliyor olabilirler. Etrafınızda olan insanlara karşı daha nazik davranmalı ve ihtiyaçlarıyla ilgilenmelisiniz. Son zamanlarda biraz huysuz görünüyorsunuz ve zaman zaman bu şekilde davranmaktan da hoşlanıyorsunuz. Dahası bazı günler daha çok oyun oynamak isteyen çocuklar gibisiniz. Eğer içinizdeki çocuğun daha çok oyun oynama isteğini daha sık yerine getirirseniz, çevrenizdekilere karşı daha sevgi dolu yaklaşabileceksiniz.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Muhtemelen hassas bir aşıksınız ve bu büyük olasılıkla doğal empati duygunuzdan kaynaklanıyor. Bu, yatak odasında sizin lehinize olabilir. Ancak, hayatı hızlı yaşama ihtiyacını ara sıra yaşayabilirsiniz. Yatak odasında bu sizi daha agresif hale getirebilir ve bu kötü bir şey olmasa da, daha yavaş bir hıza alışık olabilecek olan partnerinizi şaşırtabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı onunla paylaşmaya, yeni bir yakınlık kurmaya ve birbirinizi daha iyi anlamaya çalışın.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İçinizdeki Ram yüzünden, hepimizin yolculuk yaptığı büyük nehre katılmak sizin için oldukça zor hale geliyor. Küçük akıntılar sizi götürürken tek başınıza yolculuk etmek istiyorsunuz. Ancak, bu günler diğerlerine katılmaya çalışmanız için uygun zamanlar. Bazı olaylar, topluluk halinde hareket etmenin faydalarını size hatırlatabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Aslan…

Sıradışı bir gün olacağa benziyor. Gezegen hareketlerinin etkileri, kafanı, düşüncelerini bastıracak anılarla doldurabilir. Sonucunda da kendini her şeye alırı tepki verirken bulabilir; geçmişten kalma nesneleri, senin için ne kadar önemli oldukları üzerine düşünmeden bir anlık sinirle yok edebilirsin. Şüphesiz ki bu geri dönüşü olmayacak eylemlere girişmek yerine, bu tepkiye yol açan şeyi irdelemeyi dene.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün oldukça iyi bir modda olacaksın; ki normalde karşına büyük olaylar çıktığında hiç de iyi hissetmezsin. Bir durumu kontrol edemiyorsan bile; vereceğin tepkileri kontrol edebilirsin. Mutluluğunun sana bağlı olduğunu unutma. Her şeye rağmen bugün mutluluğunu her zamankinden daha kolay sağlayacak ve sürdüreceksin. Nereye gideceğine bağlı olarak, rüzgar seni destekleyecek şekilde her yönden esecek!Etrafta çok fazla dolaşmak siziçok yormuş ve bitkin düşürmüş olabilir. Aşırı spor yapıyor olabilirsiniz. Bugün spor yapmadan uzanıp dinlenmek için ideal bir gün. Kendinizi çok zorlamayın. Tatil planlamak ya da tatile çıkmak için pek de uygun bir gün değil. Bunun için birkaç gün daha bekleyin çünkü bu dönemde planladığınız seyahatlerde aksaklıklar yaşanması muhtemel.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Temmuz 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Neyi bekliyorsunuz? Dışarıya açılmazsanız yeni biriyle nasıl tanışacaksınız? Bir enstrüman almadan, rock yıldızı olmazsınız. Hiçbir şeyi yarım bırakmayın. Birini seviyorsanız, ona sonsuza dek onunla olmak istediğinizi söyleyin. Yarın ne olacağını asla bilemezsiniz. Durumun kontrolünü elinize alın ve gerçek hislerinizi ifade edin.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş hayatınızla ilgili bazı arzularınız olsa da, şu an isteklerinize göre hareket edeceğiniz bir zaman değil. Bunun zamanı düşündüğünüzden çok daha erken gelecek! İçinizdeki değişimin doğasını anlama aşamasındasınız. Açık bir şekilde sizi yeni yönlere çeken de bu. Sabırlı olun; bırakın dönüşüm rotasını tamamlasın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Başak…

Sözlü iletişimin yetmediği durumda etkili ifade edebilmek için yazılı kelimelere başvurun. Konuşulan kelimelerin yanlış anlaşılması ya da ağızdan yanlış çıkması çok daha kolay olabilir. Boğazınıza takılabilir ve sizi kritik zamanlarda tamamıyla bırakabilirler. Ancak yazma, düşüncelerinize baskı ya da etkileşim olmadan ses verdiği için, hazır olduğunuzda düşündüklerinizi dosdoğru söyleyebileceğiniz güvenli bir yoldur. Üstelik sözlerinizi söylemeden önce düşünecek zamanınız da olur. Bunu bir deneyin; ne kadar etkili olduğuna şaşıracaksınız.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kişiliğinin en acımasız, haşin taraflarından biriyle yüzleşebilirsin. Bu seni bir miktar şoka sokabilir. Öfken alevlenebilir veya kıskançlık hissi seni esir alabilir. Normalde duygularının kontrolünü pek kaybetmezsin. Üzülme – nihayetinde sen de bir insansın! Bu deneyimden öğrenebileceklerini öğren ve tanrı aşkına; yoluna devam et gitsin!Etrafınızdaki bir çok insan güçlü bir yapıya sahip olduğunuzu düşünüyor olabilir. Buna örnek vermek gerekirse, siz toplum için önceden belirlenmiş düzenin tam karşısında duruyorsunuz. Bunun yanı sıra oldukça da yapıcı bir insansınız, daha iyi bir dünya için uğraşıyorsunuz. Bugün, dünyada bunca zamandır olan tüm şeyler ve gelecekte olması gereken şeyler adına meditasyon yapabilirsin.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Muhtemelen bugün çok seksi hissediyorsunuz ve sevgilinizi romantik bir akşam yemeğine çıkartmak isteyebilirsin. Yumuşak kazaklar ve elbise kumaşları bugün özellikle çekici görünebilir, daha cesur kıyafetler giyip makyaj yapmak isteyebilirsiniz. Keyfini sürün! Ayrıyetten bugün, zaman ya da parasal yatırımların karşılığını alabilirsiniz. Gününüz güzel geçsin!

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İsim burcunuzdaki bu ay çevrimi sizin için ilginç şeyler söylüyor. Hayatınızda size büyük memnuniyet veren şeyleri size sunmakta ısrarlı. Eğlenmeye çok fazla zaman harcadığınız söylenemez. Aksine, kendiniz geliştirmek için süregelen çabanızın içinde kaybolup eğlenceden titizlikle kaçıyorsunuz. İnsanlara karşı faydalı oldukça, onlar da size aynı şekilde cevap veriyor. Bu sizin için maddi anlamda bile ilginç bir olanak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Terazi…

Tahminler günün fırtınalı geçeceği yönünde. Evde konuşmalarınızın üzerine adeta bir bulut gibi çökmüş bir gerilimin hakim olduğunu sezmiş olabilirsin. Dargınlıklar ifade edilmemiş ve çözüme odaklanmadan güç oyunları oynanıyor. Bugün bütün bunlar senin için katlanılamaz bir hal alacak. Riskleri ne olursa olsun, işleri yoluna koymak için önlem almak zorundasın.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Oldukça dışadönük bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Cazibenizi büyük bir grup insana karşı kullanmak isteyeceksiniz. Kalabalık bir klübe veya bara gidin. Ya da insanlarla bir kafede sohbet ederek zaman geçirin. Bazı yeni arkadaşlar edinmek ve hayatl ilgili düşüncelerinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Kendinizi tekrardan bir genç gibi hissedebilir, eğlenceli tartışmalara girebilir ve canlı şakalar yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Oldukça dışadönük bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Cazibenizi büyük bir grup insana karşı kullanmak isteyeceksiniz. Kalabalık bir klübe veya bara gidin. Ya da insanlarla bir kafede sohbet ederek zaman geçirin. Bazı yeni arkadaşlar edinmek ve hayatl ilgili düşüncelerinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Kendinizi tekrardan bir genç gibi hissedebilir, eğlenceli tartışmalara girebilir ve canlı şakalar yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş ortamınızdan olması muhtemel ve gördüğünüze çok mutlu olacağınız ve bir kadın arkadaşınız bugün evinize gelebilir. Bu kişi beraber yaratıcı bir girişimin içinde olduğunuz biri olabilir. Oldukça pozitif gözüken maddi konuları tartışabilirsiniz. Neticede, bunun çok önemli ve verimli bir buluşma olacağı kesin. İş konularını konuştuktan sonra, biraz eğlenebilirsiniz. İyi eğlenceler!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Akrep…

Söz konusu romantizm olunca bazen biraz çekingen olabiliyorsunuz. Birisinden ciddi anlamda hoşlansanız da bu kişinin hiçbir zaman bundan haberi olmayabiliyor! Bugün daha cesur olmaya çalışmalısınız. Birisiyle ilgilendiğinizde bunu belli edin. Flörtöz olmaktan korkmayın ve kendinizi özgüvenli bir şekilde takdim edin. Ne kadar cesaret gösterisi yaparsanız, bu kişi sizi o kadar çekici bulacak! Bu yüzden utangaçlığı bir kenara bırakın!

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendini amigoluk rolünü üstlenmiş vaziyette bulabilirsin. Zorlayıcı bir durum insanların motivasyonunu olumsuz yönde etkileyebilir ve sana da onları yüreklendirmek düşebilir. Takım ruhun, insanları daha tutkulu ve ilham dolu hale getirecek cinsten. Etrafa pozitif enerjiler yay. Uyum ve huzur, kısa süre içinde insanlara yardım eli uzatmak üzere gelecektir.Etrafınızdaki eylemlerin bencil isteklerden beslendiğini hissedebilirsiniz. Gerçekten ne olup bittiğini gören tek kişi olabilirsiniz. Yüksek bir dağın tepesinden insanlara tiksinerek bakan bir gözlemci gibi hissediyorsunuz. Durumun siyasetini anlıyorsunuz ancak bulunduğunuz yükseklikten etkili olacak değişimi uygulamak için yeterince gücünüz yok. Şimdi bilgileri toplayın; eyleme sonra geçersiniz.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Muhtemelen bir buluşma ayarlamak isteyen sevgiliniz veya yakın arkadaşınızdan sıcak ve samimi bir telefon alabilirsiniz. Sakın bunu ertelemeyin, eğer yapabilirseniz bu buluşmayı gerçekleştirin. İyi görünecek, iyi hissedecek ve konuşma becerileriniz bugün en yüksek seviyede olacak. Kitaplar, müzik, ruhani sanatlar (meditasyon gibi) ve diğer yaratıcı alanların tartışılması entelektüel bir canlanma sağlayabilir ve sizi bir araya getirebilir.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İnsanlarla önemli iş konularında görüşmeler yaptığınız için iletişim, hayatınızda çok önemli bir yer teşkil ediyor. Pratik, doğrudan ve gerçekci tavırlarınız çok etkileyici. Diğerleri başarısız olurken siz başarınızla biliniyorsunuz. Bu, hiyerarşik düzende diğerlerinin sizin üzerinizden kaybetmesi anlamına gelmiyor. Onlar sizin kolayca kandırılamadığınızı biliyor. İşle ilgili konularda stabil ilerlemeler yaşayabilirsiniz, ayrıca iyi bir teşvikle özgüveniniz artacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yay…

Tam sallantıda olan duygularınızı dengelediğinizi düşünürken işleri yeniden karıştıran büyük bir gücün devreye girdiğini fark edebilirsiniz. Bu engebelere eğlenceli bir maceranın birer parçası olarak bakın. Mizacınızdaki huzur veren sakinlik övgüye değer. Eğer insanlar bu müthiş niteliğinizi takdir edemiyorsa bunu değişmeniz gerektiğine dair bir işaret olarak almayın.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün pratik, sakin bir modda olmalısın. Yapman gereken işleri yapmak için ihtiyacın olan konsantrasyonu bulacaksın. Görevlerinin bir listesini hazırlayabilirsin. Yaptıkça görevlerin üzerine çizikler atmak seni oldukça tatmin edecektir. Ayrıca uzun vadeli planlarına da bir göz atmak isteyeceksin. Hayattan ne istediğine dair ekstra iç görüye sahip olacağın bir gün.Erkek kardeşiniz, kızkardeşiniz veya komşunuz çok iletişim kurmuyor olabilir. Tavırları normal ve arkadaş canlısı değil fakat nedenini de söylemiyor olabilir. Bu kişiye bir şans verin. Muhtemel bu kişi bazı üzücü haberler alacak ve bunu kafasından atamayacak. Ancak yarına kadar, en azından biraz normale dönecek. Sabırlı olun!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 3 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 3 Kasım 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Ortaklarla iletişim bugün özellikle önemli. Size yakın biri (sevgiliniz veya iş arkadaşınız) duygusal bir kargaşadan geçiyor olabilir, bu nedenle size çok fazla ilgi göstermeyebilir. Ondan ne istediğinizi veya neye ihtiyaç duyduğunuz konusunda açık ve net olun. Şu anda romantik hissediyor olabilirsiniz, ancak koşullar bu konuda hiçbir şey yapmanıza izin vermeyebilir. Öğleden sonra ise, alışverişe çıkıp kendinize bir hediye alın.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş ve maddi konuların sizin için yolunda gittiği bir dönemdesiniz. Şu an, bu eğilim doruk noktasına ulaşacak gibi görünüyor. Bugün, finans departmanında sizin için büyük bir farklılık yaratacak bir anlaşmayı başlatabilir veya sonlandırabilirsiniz. Parasal durumunuz hem artıyor hem de olduğundan daha yüksek bir seviyede istikrarda kalacak gibi görünüyor. Gayretli olduğunuz sürece, bu büyüme devam edecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak…

Söz konusu gerçekler olduğunda son derece katı ve acımasız olabiliyorsunuz. Sert mizaçlı biri olarak tanınıyorsunuz ama aslında bu hassas yanınızı gizleyen bir maskeden başka bir şey değil. Kendinizi ifade ediş biçiminiz ve hisleriniz konusunda kendinizden belki de tam anlamıyla emin değilsinizdir. İnsanlar bu durumdan bihaber olabilir çünkü sadece kararlı ve atılgan yanınızı sergilemekte son derece başarılısınız. Diğer insanlardan karakterinizi esirgememeye çalışın.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinde fazlasıyla fiziksel enerji hissedeceksin ve bu enerjiyi aktaracak bir yer arayacaksın. Partnerini, çocuklarını ya da bir dostunu kap ve eğlenceli bir şeyler yapın!Yatak odasında, hayvanat bahçesinde ya da stadyumda; enerji fazlanı atabileceğin yaratıcı ve zevkli bir yol bulacaksındır! Enerjini nasıl harcarsan harca, yanındaki kişi de en az senin kadar eğlenecek!Etrafınızdaki insanlar eğer siz biraz olsun kendinizi rahat hissedip yavaşlarsanız çok mutlu olacaklar. Sürekli orada burada koşuşturup duruyor gibi görünüyorsunuz, aslına bakarsanız size yakın olan insanları bu yüzden ihmal ediyorsunuz, özellikle de ailenizi. Ama size gerçekten ihtiyaçları olduğunda size güvenip güvenmeyecekleri konusunda sorun yaşıyorlar. Kollarınızda rahatlama ihtiyacı hissediyorlar. Kollarınızın öncelikli olarak onlara açık olması gerek…

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Motorunuzu bugün yüksek vitese geçirmek isteyebilirsiniz, ancak enerjinizi nereye odaklayacağınız konusunda emin olamayacaksınız. Kalbinizde hızınızı artırdınız ama harekete geçme konusunda endişeli olabilirsiniz. Ayırca, duygusal açıdan bir şey yapmak için tembel ve isteksiz hissedebilirsiniz fakat arkanıza yaslanın ve heyecanın size gelmesini bekleyin. Ne yaparsanız yapın ama köşenize çekilmeyin. Giyinip kuşanın, iç güzelliğiniz tamam ama dış görünüşünüzü de göstermenin zamanı geldi.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İnsanlara pembe gözlükle bakmaya fazlasıyla eğilimlisiniz. Bu hayranlık uyandıran bir durum… tabii bir noktaya kadar. Bugün birisi güven verici kişiliğinizden faydalanmaya çalışabilir. Eğer biri size inşaata elverişli batalık bir arazi satmaya çalışırsa, ona kesinlike “hayır” diyin. Bir insanın sizi kandırmaya çalışmasına inanmak size zor gelebilir ancak dünyanın düzeni bu. Bunu acı bir deneyimle öğrenmektense bizden duymanız daha iyi.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Kova…

Tamamen özgür olsanız yakınlarınıza asil ve büyük bir proje sunacağınız şüphesiz. Fakat ne yazık ki, bugün sizi dinlemeye pek gönüllü değiller bu yüzden onları, size katılmaya ikna edemeyebilirsiniz. Aslında, göz önünde bulundurmadığınız tümö zorlukları listeleyerek söylediklerinizi eleştirebilirler. Bunu bir uyarı olarak görün. Bugün büyük girişimler için uygun bir gün değil!

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ruhunun yin ve yang kısımlarıyla alakalı olarak hassas bir denge söz konusu. Muhtemelen bir yanın daha fazlasını isterken, öbür yanın enerjinini büyük kısmını başkalarına yansıtman konusunda seni dürtüyor. Kendini her şeyi içine çekebilecek bir prizma gibi düşün, senle uyuşmayan şeyleri filtreden geçirip dışarı atıyor ve böylece bu attıkları parlak bir gökkuşağına dönüşüyor.Entellektüellik, bugünün pratik veya metafiziksel olsun sizi ilgilendiren tüm konularda aydınlatıcı bir gün olması için sezgilerinizle birleşecek. Bu konularla ilgili grup aktiviteleri (özellikle bir arkadaşınızla giderseniz) son derece faydalı olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanları geçmişten tanıyıp tanımadığınızı araştırmak isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Ortaya çıkmak isteyen bir coşku dalgası, tüm gününüzü ele geçirebilir. Sevdiğiniz biriyle samimi bir akşam geçirmek iyi bir fikir olabilir. Yaratıcı tutku oldukça güçlüdür ve bugün aniden uzak yerlerden ilham alabilirsiniz. Bu ilhamın peşinden koşmak için günlük işlerinizi bir kenara bırakın. Yaratıcılık, en az hayatınızdaki her şey kadar önemlidir.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş yöneliminiz hakkında bugün biraz belirsizlik yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuz birden kaybolabilir. Neler oluyor? Evrensel rezonansları olan projelere dahil olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yalnızca çıkarlarınızı ilgilendiren ya da dar kapsamlı projeler artık dikkatinizi çekmiyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 19 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Balık…

Söylemeye çalıştığın şeyde net ol. Bugünkü olaylarla birlikte, sözlerinin yanlış yorumlanması olasılığı normalden daha fazla. Tam olarak açık olduğunu düşündüğünde bile, insanlarda senin söylediklerini anlama değil, duymak istediklerini anlama şansı her zaman vardır. Bir şey söylemeden önce iki kez düşünün ya da eğer olayın risk taşıdığını hissediyorsanız. söylediğiniz şeyi onların kelimeleriyle tekrarlayın.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kafan hayallerle dolu olacak. Yaratmak istediğin bir objenin görüntüsünü zihninde canladırıyor olabilirsin. Evinde yapabileceğin değişiklikleri de düşünüyorsun. Ev atmosferini yenilemek için güzel bir gün. Küçük aksaklıkları gidermek, badana yapmak veya duvar kağıtlarını değiştirmek için uygun bir gündesin.Etrafınızdaki insanların yardımıyla tutkunuzu ateşlemekten çekinmeyin. Benzer düşleri olan kişilerle bir araya gelin ve her ne karar verdiyseniz bunu gerçekleştirmek için bir plan yapın. Planlama, bilgi toplama ve uygulama aşamasında ne kadar yaratıcı olursanız sizin için o kadar iyi olacaktır. İçinizdeki akkor ateş yayılmaya hazır durumda.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Maneviyat, metafizik ya da insani çıkarlarla ilgili grup çalışmaları bugün yakını çevrenizde gerçekleştirilebilir. Bazı yeni insanlarla tanışmanız çok muhtemel ve şu anda bir ilişkiniz yoksa, özel biriyle tanışma fırsatınız olabilir. Harika göründüğünüzden emin olunl! Aklınız çok çalışıyor ve düşünceleriniz günün sonunda daha da yoğun oluyor, bu nedenle yatmadan önce yapılan kısa bir egzersiz seansı uyumanıza yardımcı olabilir.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İnsani ilişkilerde usta olmanız sizi yıpratmış olabilir. Bugün, sanki cepheden yeni dönmüşsünüz ve neden burada olduğunuzu sorguluyor gibisiniz. Fakat, telaşa hacet yok. Biraz kendinizden şüphe etmeniz en sonunda fikirlerinizin doğruluğunu güçlendirecek. Acele etmenize hiç gerek yok, dünya birkaç günlüğüne sizsiz de dönebilir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.