Nuray Sayarı 18 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 18 Aralık 2020

Nuray Sayarı 18 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 18 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 18 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 18 Aralık burç yorumları cuma…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 18 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 18 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Bugün olayların ön saflarında olmaya, önderlik etmeye veya fark edilmeye çalışmayın. Bugün arka planda kalmak, gözlemlemek ve çeşitli kaynaklardan bilgi almak daha iyi olacak. Şu anda sahte haberlerden gerçeği elemek zordur, bu nedenle kesin bir tavır almaktan veya yetkinliğiniz dahilinde olmayan konularda tartışmaktan kaçının. Cuma günü alışveriş için uğurlu bir gün olacak, hafta sonu veya önümüzdeki haftadan başlayacak tatiller için önemli olacak.
  • Evinizdeki tadilat veya iyileştirmelerle ilgili işleri bitirin ve son dakikada hiçbir şey bırakmayın. Bugün iş için seyahat ediyorsanız veya işiniz seyahat, ulaşım, iletişim ile ilgiliyse – öngörülemeyen endişeler veya engeller olasılığı vardır. Mali işlerinizde sağduyulu ve azami özen gösterin. Hırsızlık, kayıp, yanlışlık veya kararlar mümkündür. O gün, birçoğunuz tarafından tanıdığınız biriyle ilgili tatsız haberlerle hatırlanacak. Orta yaşlı kadınlar bugün, geçmişte yaşadıkları acı deneyimlere dayanarak kararlar almamalıdır. Sana yardım edebilir ama her durum farklıdır.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün önemli bilgiler, bir mektup veya bir gönderi alacaksınız. Cuma günü daha çok ödevinize odaklanacaksınız. Bugün, ailenizdeki insanların hayatlarındaki son olayları tartışacağınız bir kadınla sohbet edeceksiniz veya nişanlanacaksınız. Bu, ortak ilgi ve hedeflere sahip olduğunuz insanlarla toplantılar için hayırlı bir gün olacaktır. Erkeklerin bugün bakıma ihtiyacı olacak çocuklara ve genç akrabalara daha fazla ilgi göstermesine izin verin.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cuma günü seyahat etmek için elverişsiz bir gündür veya seyahat ederken çeşitli zorlukların üstesinden gelmeniz gerekecektir. Kısa yolculuklar, uzun yolculuklara göre gerçekleşme açısından daha umut verici olacaktır. Bugün, kişisel bütçenizde küçük gelirler mümkündür. Kişisel yaşamınızda, kendi küçük duygusal deneyimlerinize sahip olacaksınız. Bugün gerçekleşecek belirli bir olay, sizi yaşamın olayları hakkında düşünmeye ve kendi eylemlerinizi ve eylemlerinizi anlatmaya teşvik edecektir.
  • Cuma günü İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, mali bir taahhüdünüz olacak. Bu, büyük para kararları vermek için hayırlı bir gün olacak. Hane halkı veya mülk sorunlarını ve sorunlarını çözmek için bu günü kullanın. Ödeviniz önceliğiniz olmalıdır. Pazartesiye kadar ertelerseniz, ek sorunlar ve komplikasyonlar olabilir. Genç kadınlar, romantik partnerleriyle konuşmak, aşk deneyimleri veya yeni bir romantik ilişki kurmak için hayırlı bir gün geçirecekler.
  • Yengeç burcunda, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Cuma sizin için sosyal yaşamınıza ve sizin için önemli olan insanlarla temaslarınıza öncelik vermenin güzel olacağı bir gün olacaktır. Bugün bir akraba veya arkadaşınızla büyük bir olay yaşayacaksınız. Gün, önemli bir aile etkinliği, nişan veya düğün için haberler veya hazırlık getiriyor. Cuma günü aileniz için büyük işler yapabileceksiniz. Enerjinizi oraya yönlendirin ve neşe ve ruh hali yaratın!

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Koç…

Bugün bir maraton yarışı için güdülenmek adına iyi bir gün. Eğer bir amacın varsa, başarmak için daha da yakına gelmelisin. Kararlılığın ve dayanıklılığın bugünlerde test ediliyor, bu yüzden seni zafere taşıma konusunda yardımcı olacak olan daha ufak adımlara odaklan. Bugün bir projen hız kazanabilir ya da gelecek vaat eden bir ilişki alevlenmeye başlayabilir.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Otomatik olarak insanların sana ve ihtiyaçlarına karşı anlayışlı yaklaşacağı gibi bir beklentiye girmemelisin. Duyguların kuvvetli olacak ve irrasyonel ve duygusal ağırlıklı düşüneceğin için insanları kendine çekmenin aksine onları korkutup kendinden kaçırabilirsin. Öfke ve rahatsızlıklarını seni seven ve sana yardım eden insanlara yöneltmemeye dikkat et.Sık sık gündüzdüşlerinizle savaşıyorsunuz. Bazen sizin için keyifli bir kaçış oluyorlar bazen de başarısız bir yaşamın, gerçekleştirilememiş hedeflerin kabusları gibi görünüyorlar. Bugün, gerçek kimliğinize yeni bir açıdan bakmanızı sağlayacak enerjileri barındırıyor. Evren sizi bu hayatta gerçekten yapmanız gereken şeylerle buluşturmak için elinden geleni yapıyor. Şu an yaptığınız şeyler gerçekte yapmanız gerekenler değil. Değişim vakti geldi.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, bir genişleme ve yaratıcılık hissi hakim. Zihniniz, geleceğe yönelik olumlu görüşlerle dolu olabilir. Yeni bir kariyer stratejisi veya kişisel bir ilişkiye yeni bir yaklaşım hakkında fikir edinebilirsiniz. Romantik tutkularınız da güçlü olabilir, böylece hayat arkadaşınızla özel bir gece geçirebilirsiniz. Duygularınızı açıkça ifade edin ve birlikte geçirebileceğiniz özel bir zaman yaratın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 18-24 Ekim 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün çok “gerçekçi” bir gün olacak gibi. Diğer bir deyişle, kendinizi oldukça odaklanmış ve bir şeyleri somutlaştırmak isteyen bir halde bulacaksınız. Bu odaklanma bir kaç hafta sürecek ve bugün bazı meselelere çözüm getireceksiniz. Bu başarının sizi son zamanlardaki yoğun tempoya geri döndürmesine izin vermeyin. Bu kadar yoğunluk hiç kimseye iyi gelmez…

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Boğa…

Bugün bir projede daha aktif bir rol almak için uygun bir gün. Belki de sizin için sorumluluk alma ve çevrenizdekilere yol gösterme vakti gelmiştir. Duruma çözüm getirebilecek içsel bilgiye sahip olabilirsiniz. Diğer insanların size patronluk taslayarak hevesinizi kırmasına izin vermeyin. Yeni sorumluluklar almanın ne demek olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Bir adım atın ve sesinizi duyurun.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Otuz günlük yeni döngünün ilk günündeyiz. Bu yeni açının modu bağımsız ve bireyselci ruhuna biraz zıt. Gelecek ay iş birliği, birliktelik ve paylaşımla şekilleniyor. Bir başka deyişle, olmasını istediğinden biraz daha “içli dışlı”! Ama hala baş rollerdesin çünkü fikirler üretmekte hep başarılısın!Sıcak ve sevecen yanlarınızı göstermeniz için iyi ve yeni bir gün. Sık sık gülümsemeye ve olabildiğince çok insanla sohbet etmek için zaman ayırın. Arkadaş canlısı kişiliğinize doğru çekilecekler ve hep birlikte zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Zor bir gün geçiren birisini bulursanız neden onu önemsediğinizi bilmesine izin vermiyorsun? Sorunlarını dinlemek için birkaç dakika harcayın ve gerçekten anladığınızı onlara göstermeyi düşünün.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, bir ilişkiyi daha iyi bir hale getirmeniz için iyi bir zaman. Zihniniz açık olacak, böylece neyin düzeltilmesi gerektiğini görebileceksiniz. Sadece bunuhnla kalmayıp, pozitif enerjiyi harekete geçirecek kadar da cesur hissedeceksiniz! Aklınızdakileri paylaşın ve sevdiğiniz kişiye karşı açık olun. Paylaşılması gereken bazı düşünceler veya duyguları saklamış olabilirsiniz. Şüpheleri ortadan kaldırarak, daha uyumlu bir ilişkiye doğru yol alacaksınız.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün çok hevesli hissedebilirsiniz ve her şeyin yolunda gittiğine olan inancınız oldukça kuvvetli. Bu hissin nereden geldiğini merak edebilirsiniz çünkü dünden aslında farklı bir şey olmadı, fakat bunda bir neden aramaya çalışmayın. Öngörünüz ile gelecekteki trendleri belirliyorsunuz. İş ve para konuları iyi görünüyor, lişisel hayatınız da aynı şekilde. Sezgilerinize güvenin, devam edin ve içgüdülerinizin sizi yönlendirmensine izin verin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili İkizler…

Bugün bir komedyen gibi hissediyor olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları kahkahalara boğup boğmamanız ya da onları durumdan soyutlamanız, kendinizi ne kadar iyi kontrol edebildiğinize bağlı. İğneleme çok komik olabilir ama aynı zamanda mizahın en acımasız şekli de olabilir. Bir kez başladıktan sonra, işlerin ne kadar çabuk çığrından çıkabileceğini fark etmek zordur, bu yüzden aşırıya kaçmadığınız ve bir başkasına zarar vermediğiniz konusunda dikkatli olun.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Optimizm ve neşe dolusun. Yapılacaklar listeni eksilttikçe keyfin yerine geliyor. Bir konu hakkında yakın arkadaşınla zıtlaşıyorsun. Fakat bu fikir ayrılığı gününü mahvetmek zorunda değil. Rasyonel ve sakin bir şekilde konuşun, sonrasında uzlaşma noktası bulabilirsiniz.Sır saklamak sizin için zor değil. Bugün gezegensel açıdan artan destekle, hiçbir şey size olan güveni sarsmayacaktır. Bununla birlikte ortaya çıkabilecek problem, sessiz kalınması gereken konularda sessiz kalınamayacak olması olabilir. Birisi size yasadışı bir şey ya da başka bir kişinin zarar görmesine neden olabileceğini düşündüğünüz bir şey söylemişse, bu tarz bir sırrı saklamayı yeniden düşünün. Daha sonra için üzüleceğiniz şeyler hakkında sessiz kalıp da onun bir parçası olmayın.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, aşk hayatınızdaki bütün küçük sorunların üstesinden gelmek için iyi bir gün. Eğer sorun yaşamıyorsanız, rahatlayabilirsiniz! Fakat sorunlarınız varsa, kariyerinizden ziyade eşiniz, aileniz veya sevdiğiniz kişiye odaklanmaya çalışın. Hayatınızın hiçbir bölümünü ihmal etmeyin, yoksa dengenizi kaybedebilirsiniz.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yoğun bir gün olacak fakat olayların dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Gelecek planları üzerinde tartışmak için finansal danışmanınızla bir toplantı ayarlamıştınız, unutmayın. Gidin ve mevcut tüm fırsatları yakalayın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Yengeç…

Bugün bir rüya günlüğü tutmanızın tam zamanı. Bazen bir film kadar canlı rüyalar görüyorsunuz. Aklınızda görüntüler ve sahneler canlanıyor ve etkileri oldukça çarpıcı olabilir. Hatırladığınız önemli anları not etmek isteyeceksiniz. An itibariyla bilinçaltınız size önemli mesajlar göndermeye çalışıyor olabilir, bu yüzden onun kaydını tutmaya çalışın!

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Oyunun adı: aksiyon. Topu yuvarlaman için üstünde büyük baskı var. Bu baskılardan bazıları romantik cepheden geliyor olabilir; göz hapsinde olan bu kişi bir sonraki adımı senden bekliyor gibi duruyor. Masanda birçok proje var ve enerjini hangisine vermen gerektiği konusunda emin değilsin. Sadece tek birine konsantre olman gerekiyormuş gibi düşünme. Kilit nokta, hepsini dengelemek.Süper güçleriniz olsaydı diye hayal etmeyi bırakırsanız rahatlayacaksınız. Siz Superman değilsiniz ve hiçbir zaman da olmadınız. Aslına bakarsanız, kimse değil. Öte yandan, geçmişte sonuna dek kullandığınız bazı yetileriniz var fakat şu an bir işe yaramadıklarına ikna olmuş durumdasınız. Bu konu hakkında bir kez daha düşünmenin vakti geldi.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, bir süredir konuşmadığınız birisiyle bağlantı kurabilirsiniz. Gezegensel enerjiler dostluk ve arkadaşlığı ön plana çıkarıyor. Eski bir arkadaşınızı arayıp halini hatrını sormak isteyebilirsiniz. Geçmişteki insanlarla teması kesmek çok kolaydır, onları ihmal ederseniz bağınız kopabilir. Ya da geniş ailenizden sevdiğiniz birini ziyaret edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün çok uzak yerlerden ilginç insanlarla tanışmanızı sağlayacak bir parti veya grup aktivitesine katılabilirsiniz. Sohbetinizi entelektüel anlamda oldukça hararetli bulabilirsiniz ve onlardan çok fazla şey öğreneceksiniz gibi. Bazı durumlarda kitaplar da bu sohbete dahil olabilir. Bu insanlarla yine görüşmek isteyebilirsiniz bu yüzden isimlerini, telefon numaralarını ve e-mail adreslerini aldığınızdan emin olun. Bu sizin için yeni kapılar aralayabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Aslan…

Bugün bir kenara çekilip saklanırsanız kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsatı tepebilirsiniz. İçinizde harekete geçmenizi söyleyen bir dürtü olabilir ve bu ses muhtemelen siz gerekeni yapana kadar susmak bilmeyecek. Arka planda kalıp birilerine fısıldamak yerine ortaya atılıp kendinizi ve inandıklarınızı savunun. Herhangi bir haksızlığa tanık olursanız bunu derhal dile getirmekten çekinmeyin.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Olumlu spiritüel enerjiyle bağ kurmak için güzel bir gün. Dışarı çıkıp yürüyüş yaparak iyileştirici enerjiyi özümsemekten keyif alabilirsin. Şu anda odaklanmaya ihtiyacın var. Kaotik sesleri zihninden atmaya çalışmalısın. Bu zihinsel sesi meditasyon veya ibadetle sustur. Biraz çabayla zihnin berraklaşacaktır. Böylece çözümler de kendiliğinden gelecektir.Sıradışı bir gün olacağa benziyor. Gezegen hareketlerinin etkileri, kafanı, düşüncelerini bastıracak anılarla doldurabilir. Sonucunda da kendini her şeye alırı tepki verirken bulabilir; geçmişten kalma nesneleri, senin için ne kadar önemli oldukları üzerine düşünmeden bir anlık sinirle yok edebilirsin. Şüphesiz ki bu geri dönüşü olmayacak eylemlere girişmek yerine, bu tepkiye yol açan şeyi irdelemeyi dene.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, aşk haaytınızda ileriye doğru adım atmaya istekli olabilirsiniz. Belki de sizin için özel olan birine niyetinizi belli edebilir, evlenme teklifinde bulunabilir veya sizinle beraber olmasını isteyebilirsiniz. Veya şu anda evliyseniz, yeni bir ev satın almayı veya yaşam ortamınızı biraz iyileştirmeyi düşünebilirsiniz. Büyük düşünün ve hayallerinizi gerçekleştirme konusunda cesaretli olun.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Ekim 2020

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yeni yatırım olanaklarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu, zaman, para veya diğer kaynaklar konusunda bir yatırım olabilir. Ayrıca yeni heyecan verici bir iş teklifini de düşünüyor olabilirsiniz. Çok fazla heyecana kapılmayın ve artılarını eksilerini iyice düşünmeden bir işe kalkışmayın. Bir arkadaşınıza belki de hayat arkadaşınıza danışmak isteyebilirsiniz. Hem bu romantik bir akşam yemeği için güzel bir bahane olmuş olur!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Başak…

Bugün bir süredir görmediğiniz bir arkadaşınızdan bir telefon alabilir ya da o sizi ziyaret edebilir. Bu buluşmayı duygusal bir takım konuşmalar takip edebilir. İlgi çekici bir takım haberler sizi bir süreliğine endişelendirebilir. Spiritüel aktiviteler gününüzün büyük bir kısmını oluşturabilir. Konuşan birisini dinlemek normalden çok daha öngörülü biri olmanızı sağlayabilir. Bu durum soyut kavramlara karşı iyi bir içgüdü oluşturmanıza da yardımcı olabilir.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Partiyi erken saatlerde başlat! Kendini görevden göreve, plandan plana koştururken bulabilirsin, bu gayet güzel – aynı anda birçok şey yapabilme konusunda beceriklisindir. Gün ilerledikçe, yavaş yavaş modunu etkilemeye başlayacak bir kısıtlayıcı his havaya hakim olacak ve günün erken saatlerine oranla düşüncelerini anlamlandırmakta zorlanacaksın.Sözlü iletişimin yetmediği durumda etkili ifade edebilmek için yazılı kelimelere başvurun. Konuşulan kelimelerin yanlış anlaşılması ya da ağızdan yanlış çıkması çok daha kolay olabilir. Boğazınıza takılabilir ve sizi kritik zamanlarda tamamıyla bırakabilirler. Ancak yazma, düşüncelerinize baskı ya da etkileşim olmadan ses verdiği için, hazır olduğunuzda düşündüklerinizi dosdoğru söyleyebileceğiniz güvenli bir yoldur. Üstelik sözlerinizi söylemeden önce düşünecek zamanınız da olur. Bunu bir deneyin; ne kadar etkili olduğuna şaşıracaksınız.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, birine aşk hayatıyla ilgili bir tavsiyede bulunmaya karar verebilirsiniz. Gezegenler, aşk konusunda kişisel felsefelerinizi paylaşmanız için size ilham verebilir. Görüşlerinizi kendi kişisel yaşamını aydınlığa kavuşturmaya çalışan biriyle paylaşmak isteyebilirsiniz. Onlara sunacak iyi fikirleriniz olabilir. Sadece onları kontrol etmeye veya manipüle etmeye çalışmayın çünkü onların deneyimleri sizinkinden çok farklı olabilir!

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün özel bir satın alım planlayabilirsiniz, fakat şu anki finansal durumunuza baktığınızda bir sonraki ödeme gününüze kadar beklemenizin iyi olacağını görebilirsiniz. Bu moral bozucu ve heves kırıcı olabilir fakat bir de şöyle bakın: Bu şey için zaten bir süre beklemiştiniz, bir aciliyeti yok ve biraz daha beklemeniz canınızı acıtmaz. Bugün başka bir şeyler yapın ve sabırlı olun.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Terazi…

Bugün bir ilişkinizi yeni bir açıdan yönetmeye karar verebilirsiniz. Biriyle bir süredir flört halindeyseniz, ilişkinizi bir sonraki adıma taşımaya karar verebilirsiniz. Yahut son zamanlarda işler pek de pürüzsüz ilerlemiyorsa, bir mola vermeye karar verebilirsiniz. Eğer halihazırda uzun süreli bir ilişkiniz varsa, yeni rutinler belirlemeye açık olabilirsiniz. Belki de hafta sonları daha farklı şeyler yapmaya başlamalı ya da akşamları tekrarladığınız bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Oldukça heyecan verici bir gün. Gerilime yatkın bir hava olsa da bu seni direkt olarak etkilemeyecek. Daha çok, çevrende olup biten bütün aktivitelerin sessiz gözlemcisi olacaksın. Bir şeyler çevreni karıştırıyor. Bir arkadaş veya aile üyesi hayatında büyük bir değişiklik yapmaya karar vermiş olabilir. Ya da profesyonel hayatında değişim yoluna girmiş olabilirsin. Her ne oluyorsa, bu biraz anlaşmazlık yaratıyor. Sen, akıllı biri olarak, bütün bu kargaşadan uzak kalarak akıllılık yapıyorsun. Kenardan izle, sana hiçbir top atılmadığına emin ol.Tahminler günün fırtınalı geçeceği yönünde. Evde konuşmalarınızın üzerine adeta bir bulut gibi çökmüş bir gerilimin hakim olduğunu sezmiş olabilirsin. Dargınlıklar ifade edilmemiş ve çözüme odaklanmadan güç oyunları oynanıyor. Bugün bütün bunlar senin için katlanılamaz bir hal alacak. Riskleri ne olursa olsun, işleri yoluna koymak için önlem almak zorundasın.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, asla anlamadığınız tekrar eden bir rüyayı düşünüyorsunuz. Birdenbire, buna bir anlam vermeye başlıyorsunuz. Rüya öyle güçlü ki sizi çok derinden etkledniniz örneğin, size yakın olan birinin ne kadar sevdiğinizi anlayabilirsiniz, ancak nasıl hissettiğinizi asla ona söylemediniz. Şimdi söylemenin vakti!

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yaşadıklarınızın gerçek olup olmadığını anlamak için kendinizi bir çok kez çimdikleyebilirsiniz. Başarı ve şans, yalnızca küçük aksilikler ve olayları biraz güçlendirmesinin dışında hızlı ve yoğun bir şekilde size geliyor. İş, para ve kariyer başarınız en yüksek seviyede ancak kendinizi sonrasında ne olacağı konusunda endişelenirken bulabilirsiniz. Endişelenmeyin. Akışına bırakın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Akrep…

Bugün bir sürü işi halletmek için acele ediyor olabilirsiniz. Ancak insanlar size göre biraz fazla yavaş hareket ediyor olabilir! Sabah işe giderken fazla agresifleşmemeye çalışın. Önünüzdeki arabaların orada bulunmak için her türlü hakkı var; sizin kadar hızlı gitmeseler bile! On daha gerçekçi bir sayı iken kendinizi bin tane işi bitirmeye zorlamayın.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Partnerlik konularında yeni girişimlere başlamak için harika bir gün. Arkadaşlarla toplanmalar, grup aktiviteleri, ortak projeler söz konusu ve bunlar tutku ateşini yakabilir. Çevrendekilerin de. Yeni hedefler konulmalı. Bazıları kısa bazıları uzun vadeli olabilir. Gruptan bazılarıyla fikirler uyuşmayabilir ama bunu dert edinme. Diğerleri gayet uyumlu olacaktır.Söz konusu romantizm olunca bazen biraz çekingen olabiliyorsunuz. Birisinden ciddi anlamda hoşlansanız da bu kişinin hiçbir zaman bundan haberi olmayabiliyor! Bugün daha cesur olmaya çalışmalısınız. Birisiyle ilgilendiğinizde bunu belli edin. Flörtöz olmaktan korkmayın ve kendinizi özgüvenli bir şekilde takdim edin. Ne kadar cesaret gösterisi yaparsanız, bu kişi sizi o kadar çekici bulacak! Bu yüzden utangaçlığı bir kenara bırakın!

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, birine karşı güçlü bir şefkat duygusu hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizde zor bir dönemden geçen biri olabilir. Belki de bir adım atıp ona destek vermelisiniz. Ekstra işlerinde ona yardımcı olabilir ve yükünü biraz hafifletebilirsiniz. Bu iyilik, kalbinizi sıcacık hissettirecek! O halde melek kanatlarınızı takın.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün özellikle yaratıcı ve sanatsal hissedebilirsiniz. Yaratıcı becerilerinizi kullanarak biraz para kazanma fırsat yakalayabilirsiniz bu sizi heyecanlandırabilir. Bugün ne yapmaya karar verirseniz verin, hızlıca ve güzel bir şekilde yapabilirsiniz ve etrafınızdakiler de mutlu olacak gibi görünüyor. Eğer bir kredi başvurusu yapmanız gerekiyorsa, o gün bugün. Fakat, biraz gecikme yaşayabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Yay…

Bugün bir grup içinde dedikodu dönüyor ya da kötü hisler deneyimleniyor olabilir. Siyasi tartışmalardan uzak dursanız iyi edersiniz. Bugün her şeyden şikayet eden insanlarla öğle yemeği yememek için elinizden geleni yapın. Duyduğunuz her şeye hemen inanmayın çünkü doğru olmayabilir. Fikirlerinizi kendinize saklayın. Açıklarsanız, yok yere tatsız olaylara dahil olacaksınız.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Olağan enerjin söz konusu. Son birkaç günün zirve enerjisine bağlı olaraktan, bu enerji normalleşmesi iyi bir şey olabilir. Her zaman yüksek viteste olmak iyi değildir; ne kadar olmak istesen de. Dinlenme ve rahatlama da enerji kadar önemlidir ve evren de bu gevşeme evresine girdiğini sana göstermek ister. Neden karşı koyasın? Yavaşla ve kendini dinlenerek canlandır.Tam sallantıda olan duygularınızı dengelediğinizi düşünürken işleri yeniden karıştıran büyük bir gücün devreye girdiğini fark edebilirsiniz. Bu engebelere eğlenceli bir maceranın birer parçası olarak bakın. Mizacınızdaki huzur veren sakinlik övgüye değer. Eğer insanlar bu müthiş niteliğinizi takdir edemiyorsa bunu değişmeniz gerektiğine dair bir işaret olarak almayın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 8-14 Haziran 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, anlaşmazlık içinde olduğunuz bir kişiyle uzlaşma sağlamanız gerekebilir. Bu kişi sevdiğiniz biriyse, eski sorunların ilişkinizi bozmasına izin vermeyin. Affetmek ve unutmak sorun değil, ama önce havayı yumuşatmak isteyebilirsiniz. Olayı kendi açınızdan anlatın ve karşı tarafa da aynı şeyi yapma şansı tanıyın.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yaptığınız bir yatırımla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Borsaya para koyduysanız veya karşılıklı sermayeye yatırım yaptıysanız, bugün bunun bazı olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Ya da beklediğiniz bir kredi, bugün kabul alabilir. Fakat kesin olan şu ki; gün sonuna kadar kesinlikle önemli bir parasal mevzu hakkında güzel haberler alacaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Oğlak…

Bugün bir yazı işine girişmiş olabilirsiniz. Sizin burcunuzdaki kişiler yazı yazma, dilbilgisi ve dil alanında yeteneklidir. Bu yeteneklerinizi yaratıcı yanınızla birleştirebilirsiniz. Evet, bugünün enerjisi sezgilerinizi ve ilhamınızı kaydetme arzunuzu uyandıracak. İçinizdeki sese kulak verin ve onu kağıda dökün. Hiç şüpheniz, içinizde pek çok cevher var. Bugün kelimelerle oynamak için ne güzel bir gün!

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Pratik bir insansın ve her şeyi baştan sonra soruşturmayı seviyorsun. Ama bugün mantıki yönünün uçları yaşamasına izin verme. Sezgisel ve hayalperest hissetmen mümkün. Fikirler aklında dolaşıyor ve bir su gibi akıyor olabilirler. Eğer onları çok sıkı tutmaya çalışırsan, pratik kullanımları açısından onları sorgularsan, bu rüyalar yitip gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Fakat bu bilinç akışından faydalanırsan, kullanışlı bir şey ortaya çıkabilir.Söz konusu gerçekler olduğunda son derece katı ve acımasız olabiliyorsunuz. Sert mizaçlı biri olarak tanınıyorsunuz ama aslında bu hassas yanınızı gizleyen bir maskeden başka bir şey değil. Kendinizi ifade ediş biçiminiz ve hisleriniz konusunda kendinizden belki de tam anlamıyla emin değilsinizdir. İnsanlar bu durumdan bihaber olabilir çünkü sadece kararlı ve atılgan yanınızı sergilemekte son derece başarılısınız. Diğer insanlardan karakterinizi esirgememeye çalışın.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, dinlenme ve rahatlama günü. Bugünün sakin havasından yararlanarak kendinizi merkeze alın ve hayatınızdaki önemli şeylere odaklanın. İş hayatınız çok yoğun ve ailenizi bir şekilde ihmal ettiğinizi hissediyor olabilirsiniz. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin. Sizi özlediler ve onlarla beraber olmanıza çok sevinecekler. İş gelip geçici, ama unutmayın ki aile bakidir.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, ailenizin size bıraktıkları konusunda bir hassasiyet yaşabilirsiniz. Ailenizden size kalan sizin için çok fazla önem arz ediyor. Bu bir ev, para veya başka bir kaynak, bir hikaye, kıymetli bir eşya ya da bir işletme olabilir. Fakat bu şey her ne ise, bugün size her zaman olduğundan daha değerli gelebilir. Kendinizi diğer aile üyelerine bu miras hakkında bir şeyler anlatırken bulabilir hatta belki de bu hassasiyeti onlara da geçirebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Kova…

Bugün bir başkasıyla son derece uyumlu hissedebilirsiniz. Sezgileriniz keskinleşecek, bu yüzden karşınızdakinin zihnini okuyormuşsunuz gibi hissettiğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Her koşulda, bu kişinin bugün deneyimlediği tüm hisleri siz de algılayacaksınız. Bu algınızı, ona faydası dokunacak tavsiyeler vermek için kullanabilirsiniz. Birine uzanıp ona iyilik dolu bir dokunuşla yardımcı olmak size de iyi gelecektir.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Okuyup araştırma yapmak için uygun bir gündesin. Zihinsel olarak enerjin yüksek olacak ve bilgiyi çok kolay özümseyeceksin. Çözmek istediğin bir sorun varsa, düzgün bir çözüm üretebilirsin. Gün bittikten sonra ise kendini çok iyi hissedeceksin; sonuçta beynini güzel şeyler için kullandın! Zekana ve bilgeliğine güvenmelisin.Tamamen özgür olsanız yakınlarınıza asil ve büyük bir proje sunacağınız şüphesiz. Fakat ne yazık ki, bugün sizi dinlemeye pek gönüllü değiller bu yüzden onları, size katılmaya ikna edemeyebilirsiniz. Aslında, göz önünde bulundurmadığınız tümö zorlukları listeleyerek söylediklerinizi eleştirebilirler. Bunu bir uyarı olarak görün. Bugün büyük girişimler için uygun bir gün değil!

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, aklınızı karıştıran herhangi bir ilişki konusunda derine ineceğiniz bir gün. Son zamanlarda sevilinizle aynı görüşlerde değilsiniz. Karşılaştığınız sorunlarla yüzleşin. Dürüst, sevgi dolu bir şekilde iletişim kurabiliyorsanız, iyileşme dönemi yaşayacaksınız demektir. Ya da bazı şeyleri birlikte çözmeniz gereken bir arkadaşınız olabilir.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yakın çevrenizde sosyal bir etkinlik organize etmek veya bu etkinliğe katılmak için gününüzü telefonda geçirebilirsiniz. Bunlar bir açıdan işle ilgili durumlar olabilir. Eğer bu durumlar bugün gerçekleşirse, muhtemelen harika bir zaman geçireceksiniz. Kendinizi çok cana yakın ve hevesli bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmanız ve eski arkadaşlarla tekrar bağ oluşturmanız muhtemel. Kendiniz gibi olun, ve günün tadını çıkarın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 18 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Balık…

Bugün bir çok duygu tarafından ele geçirileceksiniz. Bir başka deyişle çocukluğunuza geri döneceksiniz ama çok gergin olacaksınız! Hayatınızı gözden geçirmek için ideal bir pozisyonda olacaksınız. Etrafınızdaki şeylerin bir yere ait olup olmadığını görebiliyor olacaksınız.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Pratik tutumlar sergileyeceğin bir gün. Amacını sağlamlaştır ki insanların fikirleri seni bu yoldan caydırmasın. Enerjini bilinçlice kullan. Yapman gerekenler konusunda gerçekçi davranır ve düşünürsen başarılı olursun. Rahat ve hayalperest tavırlarını göz önüne aldığımızda bu durum biraz zor gözükse de, ayaklarını yere sağlam basman gereken bir gün.Söylemeye çalıştığın şeyde net ol. Bugünkü olaylarla birlikte, sözlerinin yanlış yorumlanması olasılığı normalden daha fazla. Tam olarak açık olduğunu düşündüğünde bile, insanlarda senin söylediklerini anlama değil, duymak istediklerini anlama şansı her zaman vardır. Bir şey söylemeden önce iki kez düşünün ya da eğer olayın risk taşıdığını hissediyorsanız. söylediğiniz şeyi onların kelimeleriyle tekrarlayın.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, diğer insanların pozitif enerjilerinden yararlanmak için iyi bir gün. Sadece evde rahatlamak ve ailenizle biraz zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ya da şehir dışında yaşayan sevdiklerinizi görmek için seyahat etmeye karar verebilirsiniz. Genel olarak, “akrablarınız” arasında sizi gerçekten önemseyen ve anlayan insanlarla bağlantı kurmaktan zevk alacaksınız. Gevşemenize yardımcı olmak için şu anda biraz ilgiye ihtiyacınız olabilir.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, bir parti veya buluşmada kulak misafiri olduğunuz bazı haberler sizi şaşırtabilir. Kendi kariyer yöneliminiz hakkında sizi ikinci kez düşünmeye itecek iş fırsatları ya da birine yakın olmadan önce bir daha düşünmenizi gerektirecek şeyler duyabilirsiniz. Duyduğunuz her şeye direkt inanmayın. Bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeniz sizin için daha faydalı olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.