Nuray Sayarı 17 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 17 Aralık 2020

Nuray Sayarı 17 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 17 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 17 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 17 Aralık burç yorumları perşembe…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 17 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 17 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe günü, ailenize, işte ve yaşadığınız toplumda sahip olduğunuz sorumluluklar ön plana çıkacak. Bugün sadece seyirci olmayın. Aktif olun, problemleri çözün, olaylara katılın, yeni şeyler yaratması gereken pozitif enerji olun. Hayatınızdaki yeni şeylere yer açmak istiyorsanız, önünüzde çok çalışmanız gereken üç gün daha var. Bugün yapmanız gereken önemli sohbetler esas olarak şimdiye kadar tanımadığınız kadınlar hakkında olacak.
  • Aşk hayatınız bazı beklenmedik durumlar ve deneyimlerle gerginlik yaratabilir, ancak bunlar şu anda sahip olduğunuz ilişkinin gelişiminin bir parçasıdır. Sizden biraz uzakta yaşayan akrabalar ile iletişim kurmak zor olacaktır. Herkes kendi sorunlarına öncelik tanıyacak veya bugün yaşanan olaylarda geçmişte şimdiye göre daha fazla yaşama eğilimi gösterecektir.
  • Unutmayın: Bugün ayrılıkların ve güle güle zamanı değil, çünkü biri sizden farklı ya da sizden farklı şeyler istiyor. Bu, her ilişkinizde denge bulmanız gereken bir gündür: aile, arkadaşlar; halihazırda ortaya çıkan sorunları çözmek için sevin ve tavizler arayın. Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan orta yaşlı kadınlar, gelecekleri için bazı önemli kararlar alma cesaretine sahip olacaklar. Orta yaş üstü erkekler, ne ile ilgili olursa olsun iş için uygun bir gün geçireceklerdir. sadece birisi sizden farklı olduğu veya sizden farklı şeyler istediği için.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Perşembe hayatınızda çeşitli sürprizlerle birlikte gelir: beklenmedik bir yolculuk, beklenmedik bir toplantı veya mektup, sizi şaşırtabilecek para ve bir dizi başka olasılık. Bulutların üzerinde uçup mucizeler beklememelisiniz. Sürprizler küçük olabilir, ancak bir şekilde (görünür veya görünmez) hayatınızı farklı bir yöne çeviren mekanizmayı döndüreceklerdir.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün evde, işte ve genel olarak hayatınızda her şeyin yolunda olmasını isteyeceksiniz. Evinizde küçük onarımlar veya iyileştirmeler yapabilirsiniz. Artık ihtiyaç duyulmayan kıyafetleri veya eşyaları dağıtma eğiliminde olacaksınız. Önemli şeyler görmek veya başarmayı arzulayarak, geleceğin hakkında büyük düşüneceksin.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün dikkatiniz çocuklarla veya torunlarla yapılan konuşmalara veya ilişkilere odaklanacaktır. Gençlerle, özellikle de kadınlarla iletişim kurmaktan keyif alacaksınız. Son birkaç günden ilginç bilgileri veya deneyimleri paylaşmak zorunda kalacağınız yakın veya uzak arkadaşlarınıza yeterince dikkat edeceksiniz.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, sizin için cömert bir gün olabilir, ancak diğer insanlarla ilişkilerinizde ve eylemlerinizde gurur veya kibir göstermemek için sıradan olmaya çalışın. Sevinç, bazı zorluklardan veya sorunlardan kurtulmak için kişisel nedenleriniz olacak. Birçoğu paradan veya önemli bir belgeden memnun kalacak.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Bugün telepatik olduğunuzu düşünmeye başlayabilirsiniz; zira diğer insanların duygu ve düşüncelerinin anında farkına varacaksınız. Birisi daha leb demeden leblebiyi anlayacaksınız ve bunu nasıl başardığınıza şaşıracaksınız. Burcunuzun burçlar kuşağının en psişik burçlarından birisi olduğunu unutmayın. Belki bu gücünüze tamamen hakim değilsiniz ancak bu sizin doğuştan gelen yeteneklerinizden birisi. Bu yüzden bugün bu yeteneğiniz iş başına geçtiğinde ona kulak kesilin.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Dinlenmek ve rahatlamak istediğin bir gün. Günün enerjisi seni uykulu ve uyuşuk hale getirebilir. Ya da kendini hayallerine dalmışken bulabilirsin. Yaptığın işlere dikkatini vermen önemli. Kendini de çok zorlama çünkü yapmak için arzun çok yüksek olmayacaktır. Rahatla ve işleri ağırdan al. Yapabiliyorsan, doğada bir yürüyüşe çık.Bugün bir maraton yarışı için güdülenmek adına iyi bir gün. Eğer bir amacın varsa, başarmak için daha da yakına gelmelisin. Kararlılığın ve dayanıklılığın bugünlerde test ediliyor, bu yüzden seni zafere taşıma konusunda yardımcı olacak olan daha ufak adımlara odaklan. Bugün bir projen hız kazanabilir ya da gelecek vaat eden bir ilişki alevlenmeye başlayabilir.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ailesel sorumluluklarınız yüzünden biraz yıpranmış hissediyor olabilirsiniz. Çocuklarınız ekstra gergin ve şu anda çok fazla enerji ve zaman istiyor olabilirler. Ya da belki aileniz ve kardeşleriniz son zamanlarda yardımınıza ihtiyaç duymuş, bu da sizi zorlamış olabilir. Kendinizi yorgun hissediyorsanız, sevdiklerinize karşı dürüst olmaya çalışın. Sizden faydalanmak istemiyorlar, fakat siz konuşmadıkça durum değişmeyecek.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Mayıs 2020

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir miktar beklenmedik para elinize geçebilir. Belki size borcu olan bir arkadaşınız sonunda borcunu ödeyebilir ya da ekstra para kazanmak için beklenmedik bir fırsat yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınız da yolunda gidiyor, siz ve sevgili adayınız sıcak ve duygusal hisler yaşıyorsunuz. Favori restaurantınıza gidin ve bu şansınızı kutlayın, sonrasında kontrol sizde!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Bugün telefonda arkadaşlarınızla çok zaman geçirebilirsiniz ve bazıları sizden büyük olabilir. Konuşmalarınız sevgi dolu, bilgilendirici ve biraz da açıklayıcı olacak. Bu sohbetler sonucunda, çevrenizdeki bazı grup etkinliklerine katılmaya karar verebilirsiniz. Birkaç günlüğüne ertelenen bir mektup, çek veya teslimat sonunda elinize ulaşabilir. İşlerin kötüye gitmesinden korktuğunuz için çok fazla gerilim yaşayabilir.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Dinlenmek ve kitap okumak isteyeceğin bir gün. Aklına yeni fikirler depolayabilirsin. Sevdiğin bir yazarın ilham verici bir kitabına başlayabilirsin. Yazarın düşünceleri üzerine akıl yorarak, kendi hayatın için de fikirler edinebilirsin. Seni yükseltecek yeni bir felsefeya yelken açabilirsin.Bugün bir projede daha aktif bir rol almak için uygun bir gün. Belki de sizin için sorumluluk alma ve çevrenizdekilere yol gösterme vakti gelmiştir. Duruma çözüm getirebilecek içsel bilgiye sahip olabilirsiniz. Diğer insanların size patronluk taslayarak hevesinizi kırmasına izin vermeyin. Yeni sorumluluklar almanın ne demek olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Bir adım atın ve sesinizi duyurun.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ailenizle vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle temasta olmak ve sizi önemseyen insanlarla birlikte uzanıp rahatlamak için iyi bir gün. Ebeveynlerinizle sohbet etmek veya kardeşinizle takılmak isteyebilirsiniz. Ailenizle birlikte olmak, sizi daha ayakları yere sağlam basan ve canlı biri gibi hissettirecek. Hayatın bu artan temposunda, biraz yavaşlamak ve ailenizle vakit geçirmek iyi gelecek.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir meydan okuma günü. Kendinizi sorgulamada tam bir profesyonelsiniz, öyle ki başardığınız şeylere sert bir bakış atarken yeterliliğinizi gözlemleyeceksiniz. Son 10 yılda gerçekten şahsi bir benlik yaratmanızı sağlayan şey ne? Kendinizden şüphelendiğiniz için basiretinizin bağlandığı ve bir şeyi takip ettiğiniz oldu mu? Hiç sürekli olarak “neredeyse hazır” hissetiniz mi? Hala “kusursuz” olan projelere atlamaya cesaret ettiniz mi? Bugünün soruları bunlar. Bol şans!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Bugün tembellik yapma hakkını kullanabilirsin. Eğer gerçekten bir şey yapmak istemiyorsan yapma. Başka insanları da harekete geçirmek zor olabilir. İstediğin kadar onları kışkırtabilirsin fakat eğer gitmek istemiyorlarsa gitmeyeceklerdir. Esnek yapın sınanabilir. Muhtemelen, diğerlerinin durumuna uyum sağlamak zorunda olduğunu göreceksin; tersini değil.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Disiplin tavırların verim getireceği bir gün. Dikkatini ver ve her ne yapıyorsan yoluna devam et. Doğru taktikler uygularsan bugün birden fazla şey başarabilirsin. Detayların vaktini çok da almasına izin verme. İnsanlar seni kaygılanmaya sevk etse de enerjilerinin ilerlemene ket vurmasına izin verme.Bugün bir komedyen gibi hissediyor olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları kahkahalara boğup boğmamanız ya da onları durumdan soyutlamanız, kendinizi ne kadar iyi kontrol edebildiğinize bağlı. İğneleme çok komik olabilir ama aynı zamanda mizahın en acımasız şekli de olabilir. Bir kez başladıktan sonra, işlerin ne kadar çabuk çığrından çıkabileceğini fark etmek zordur, bu yüzden aşırıya kaçmadığınız ve bir başkasına zarar vermediğiniz konusunda dikkatli olun.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün analitik bir ruh hali içinde olabilirsiniz. İnsanları çözmekte her zaman iyisiniz ve doğuştan bir psikolog gibisiniz. Bugün, hayatınızdaki birinin sorunlarını çözmesine yardımcı olabilirsiniz. Eğer uygunsuz bir durum varsa müdahale etmemeye çalışın ancak uygun görülürse desteklerinizi ve sezgilerinizi sunmaktan çekinmeyin. Sevdiğiniz birinin önemli bir ikilemi çözmesine yardım edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir öneri veya plan üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Pozisyonunuzu destekleyecek kesin verileri bir araya getirebilirsiniz. İnternetteki son araştırmaları toplamak istemeniz ya da alanınızda bir uzmana başvurup girişiminiz hakkında onların düşüncelerini almanız muhtemel. Eğer tüm parçaları bir araya getirirseniz, fikirleriniz baş göstermeye başlayacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Bugün tek yapmak istediğin şey konuşmak. Her şey hakkında bir fikrin var gibi duruyor ve bir kez başladın mı, durmak kolay olmayacak. Kendini frenlemek için elinden geleni yap ki çene çalmaya kendini kaptırıp sorumluluklarını aksatma. İyi haber şu ki, bu dönemde kendini diğerlerine açman ve ifade etmen olası.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Dinlenip bataryalarını şarj etmek isteyebilirsin. Biraz yorulmuş hissediyorsun. Belki de sıkılmışsın. Toksik enerjiyi temizlemek için kendine biraz zaman tanıyacaksın. Öğleden sonrasında uzun uzun kestirmek isteyebilirsin. Birkaç saat ekstradan uyumak sana iyi hissettirecektir. Mahallende birkaç tur da atabilirsin. Güzel mimari ve hareketli sokaklar neşeni yerine getirebilir. Kendini pozitif şeylerle çevrele.Bugün bir rüya günlüğü tutmanızın tam zamanı. Bazen bir film kadar canlı rüyalar görüyorsunuz. Aklınızda görüntüler ve sahneler canlanıyor ve etkileri oldukça çarpıcı olabilir. Hatırladığınız önemli anları not etmek isteyeceksiniz. An itibariyla bilinçaltınız size önemli mesajlar göndermeye çalışıyor olabilir, bu yüzden onun kaydını tutmaya çalışın!

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ailenizle biraz zaman geçirmekten hoşlanabilirsiniz. Belki rahatlamayı ve çocuklarla oyun oynamayı düşünmelisiniz. Gerçekten sevdiklerinizle temas kurduğunuzdan emin olun. Bazen o kadar meşgul oluyorsunuz ki, gerçek bir sohbet için zamanınız olmuyor. Çocuklarınızla hayatlarında neler olduğunu konuşun. Veya sevgilinizin belli konulardaki duygularını öğrenin.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir dönüm noktası yaşarsanız şaşırmayın. Buna ister kriz deyin ister farkına varma deyin, hayatınızda bir yön seçip diğerini devre dışı bırakmanız gereken zamanlardan biri. Tabii ki, sizin gibi insanlar belirsizlikten nefret ederler. Asla tereddüt etmezsiniz ve zorlukların üstesinden gelirsiniz. Bugün hedefinize tam gaz ulaşacaksınız ancak ayaklarınız yere basana kadar birkaç endişeli an yaşayabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Bugün tereddütsüz hareket edin, özellikle de yeni yollardan bilmediğiniz yerlere gidiyorsanız. Bu size çok da iyi bir tavsiye gibi görünmeyebilir fakat bugün önünüze çıkan tüm fırsatlara, kimileri belirsiz olsa da hiç düşünmeden evet diyebileceğiniz bir gün. #burç adı# burçları bu gibi sınavlardan tam not alır. Günün sonunda en yüksek not sizin olacak.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Doğru yolda olup olmadığın konusunda kendini düşüncelerinle strese sokma, çünkü öylesin! Geçmişte yaşananlar yüzünden pişmanlık ya da utanç duymana hiç gerek yok; belli ki hep doğru zamanda doğru yerde oldun. Daha iyi bir gelecek adına olumsuz deneyimlerinden dersler çıkar. Belli bir durumu değiştiremeyecek olsan da, duruma karşı vereceğin tepkiyi değiştirebilirsin.Bugün bir kenara çekilip saklanırsanız kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsatı tepebilirsiniz. İçinizde harekete geçmenizi söyleyen bir dürtü olabilir ve bu ses muhtemelen siz gerekeni yapana kadar susmak bilmeyecek. Arka planda kalıp birilerine fısıldamak yerine ortaya atılıp kendinizi ve inandıklarınızı savunun. Herhangi bir haksızlığa tanık olursanız bunu derhal dile getirmekten çekinmeyin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Aralık 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün anlaşmazlıklara dahil olmak istemeyebilirsiniz. Günün enerjisi insanlarda agresif davranışlara yol açabilir ve dramatik bir durum yaşamak istemezsiniz. Barışçıl olmak en iyi yol. Arkadaşlarınız veya aile fertleriniz sizi herhangi bir anlaşmazlığa sokmaya çalışırsa, buna izin vermeyin. Bunun yerine, nötr olmaya çalışın, tıpkı İsviçre gibi! Bu savaşlardan kendinizi korursanız, güzel bir gün geçireceksiniz.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeyleri anlamaya çalışmanın bir mantığı yok. Olanların çoğu bilinçsiz bir düzeyde ve her türlü mantıklı açıklamayı def ediyor. Bu gece, profesyonellerce yorumlanması gereken bir rüya görmüş olabilirsiniz. Eğer kafanızdan geçenleri durdurabilirseniz, sizin için kazançlı bir gün olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Bugün tam havanızdasınız. Size meydan okuyoruz, yeni bir şey deneyin: Bir şeyleri göreceli bir bakışla değerlendirip belirsiz genellemeler yapmak yerine ortaya daha yapıcı bir felsefe koymaya ne dersiniz? İç görünüzü kanalize edemiyor ve gözlemlerinizi somut bir veriye dönüştüremiyorsanız bir olayı tüm yönleriyle görebilmenin faydası nedir?

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Dilediğin her şeyi elde etmene destek olacak, beklenmedik bir enerjinin sana güç vereceği harika bir gün. Bu güzel modun ve insanlarla kurduğun güzel ilişkilerin keyfini çıkarmalısın. Kendine yönel; keyif aldığın şeyler yap. Ailene de vakit ayır ve pozitif enerjiyi onlarla paylaş.Bugün bir süredir görmediğiniz bir arkadaşınızdan bir telefon alabilir ya da o sizi ziyaret edebilir. Bu buluşmayı duygusal bir takım konuşmalar takip edebilir. İlgi çekici bir takım haberler sizi bir süreliğine endişelendirebilir. Spiritüel aktiviteler gününüzün büyük bir kısmını oluşturabilir. Konuşan birisini dinlemek normalden çok daha öngörülü biri olmanızı sağlayabilir. Bu durum soyut kavramlara karşı iyi bir içgüdü oluşturmanıza da yardımcı olabilir.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ailenize alışılmadık bir şekilde yakın hissedebilirsiniz. Günün enerjisi, sevdiklerinizle eğlenmek ve samimiyet içinde olmak için size ilham verecek. Bazen biraz gergin oluyor ve insanlardan uzak duruyorsunuz. Ama bugün çok daha rahat hissedeceksiniz. Sadece kendiniz olmak ve sevdiklerinizin size siz olduğunuz için değer verdiğini bilmek güzel. Sahte davranmanıza ya da numara yapmanıza gerek yok. Sadece kendi benliğinizin ortaya çıkmasına izin verin!

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir arkadaşınızın canını sıkan şey hakkında endişelenebilirsiniz. Bu kişi biraz üzgün ve kaygılı gibi görünüyor ancak sizinle kaygılarını paylaşmak istemiyor gibi. Bütün belirtiler, kafasındakilerin para mevzuları olduğunu gösteriyor, bu da onun içine kapanmasına neden oluyor. Bırakın kapansın. İhtiyacı olursa, burada olduğunuzu onu hissettirin ve kendi işlerinize konsantre olun. İyi hissettiğinde, sizinle kaygılarını paylaşacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Bugün Toprak Ana’yla bağ kurmak; bütünleşmek için harika bir gün. Güzel bir parkta uzun uzun dolaşmak veya ormanda keyfince yürümek isteyebilirsin. Doğal unsurlarla etkileşim kurmak seni keyiflendirecek. Dağlarda gezintiye çık. Bisikletle gez. Taze havayı ve tatlı esintiyi hisset. Göreceksin, gerginliğin dinecek.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Doğruluk anlayışın bugün oldukça güçlü ve acı verici bir durumdan kolay yolla kurtulmaya çalışmak tercih edeceğin bir yol olmayacak gibi duruyor. Çünkü onurun buna izin vermeyecek. Eğer bir şey yapacağına söz verdiysen, sözünü tutman gereken şey her ne kadar zor olsa da, yine de yapacaksın. Aferin sana. Doğruluk bir insanın sahip olabileceği en önemli özelliklerden birisidir.Bugün bir ilişkinizi yeni bir açıdan yönetmeye karar verebilirsiniz. Biriyle bir süredir flört halindeyseniz, ilişkinizi bir sonraki adıma taşımaya karar verebilirsiniz. Yahut son zamanlarda işler pek de pürüzsüz ilerlemiyorsa, bir mola vermeye karar verebilirsiniz. Eğer halihazırda uzun süreli bir ilişkiniz varsa, yeni rutinler belirlemeye açık olabilirsiniz. Belki de hafta sonları daha farklı şeyler yapmaya başlamalı ya da akşamları tekrarladığınız bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aranızda bir huzursuzluk var. İnsanların güçlü görüşleri sizin güçlü duygularınızla çatıştıkça gerginlik çıkması muhtemeldir. Akıl ile kalp arasında bir miktar gerginlik yaşanabilir ve bu konuları çözmek her zaman kolay olmuyor. Meselelerin böyle beklenmedik bir şekilde ortya çıktığı günde mantıklı düşünmek için elinizden geleni yapın.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün biraz para kazanabileceğiniz bir gün olabilir. Bu para bir çok çeşitli yerden gelebilir: Devlet Dairesi, bir hesaplama hatasından dolayı size geri ödeme yapabilir veya maaşınızda beklenmedik bir artış olabilir. Bu paranın nasıl geleceğine dair olasılıklar sayısız. Bu paranın gelişini, hayatınızın her alanında doğru yolda olduğunuz şeklinde yorumlayabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Bugün tahammül sınırlarını kanıtlaman bekleniyor gibi.Hatta dahası talep ediliyor ve senden bekleneni yapmak dışında başka çaren yok. Başka yol yok: sen çevrende dönüp duran olayların kilit oyuncususun. Zaten bunu anlamışsındır. Her ne kadar bir tatile çıkmak istesen de, maalesef şu an bu isteğini gerçekleştiremezsin.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Değişken bir günündesin. Fikrin on beş dakikada bir değişiklik gösterecek. Bir gün kendini bir yapı firması kurmaya karar verirken; öbür gün yeni seyahat acentan üzerine düşünürken bulabilirsin. Kalıcı bir yol seçmelisin. Vakit kaybediyorsun ve hemen karar vermezsen arkada kalacaksın. O halde bekleme ve ilerle!Bugün bir sürü işi halletmek için acele ediyor olabilirsiniz. Ancak insanlar size göre biraz fazla yavaş hareket ediyor olabilir! Sabah işe giderken fazla agresifleşmemeye çalışın. Önünüzdeki arabaların orada bulunmak için her türlü hakkı var; sizin kadar hızlı gitmeseler bile! On daha gerçekçi bir sayı iken kendinizi bin tane işi bitirmeye zorlamayın.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aile ilişkilerine odaklanmış olabilirsiniz. Belki de anne-babanızla daha iyi geçinmeye çalışıyorsunuz. Ya da kardeşinizle ya da çocujlarınızla aranızdaki ilişkiyi iyileştirmeyi umuyorsunuzdur. Bazı kişisel işlerinizi yapmak için iyi bir zaman. Sevdiklerinizle önemli konular hakkında derinlemesine konuşun. Birazcık daha çaba gösterdikten sonra, sevgi kapılarının açıldığını göreceksiniz.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bilgiler altında ezilmiş hissedebilirsiniz. Gün ortasına kadar, hem posta hem de mail kutunuz tamamen dolu olabilir. Herkesin size ihtiyacı var gibi duruyor. İnsanların bugün sizden beklediği herşeyi yapmaya çalışmayın, bu imkansız. Onun yerine, Neyin önemli neyin önemli olmadığı konusunda kararınızı verin. Üst-düzey birilerinden bazı red alabilirsiniz fakat en sonunda sizin zekanızı keşfedecekler.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Bugün tuhaf bir gün olabilir. Bugün, zihniniz düşüncelerinizi yavaşlatan anılarla dolabilir. Bunun sonucunda, aşırı tepkiler verebilir, geçmişe ait eşyaları sizin için ne derece önemli olduklarını enine boyuna düşünmeden, çaresizce atabilirsiniz. Pişman olacağınızı adınız gibi bildiğiniz bu tip girişimlerle risk almak yerine, öncelikle bu düşüşünüze yol açan asıl sebebi tespit etmeye çalışın.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Doğuştan gelen iyileştirici yetilerin sayesinde birinin iyi hissetmesini sağlayabilirsin. Fark etsen de etmesen de, enerjin insanlara iyi hissettiriyor. Bu sihirli özelliğini birilerinin acılarına deva olarak kullanmayı dene. Belki romantik partnerin zor zamanlardan geçiyordur veya yakın bir arkadaşının destek ve yüreklendirmeye ihtyacı vardır? Pozitif enerjini paylaş. Onları kucakla, bonkör ol.Bugün bir grup içinde dedikodu dönüyor ya da kötü hisler deneyimleniyor olabilir. Siyasi tartışmalardan uzak dursanız iyi edersiniz. Bugün her şeyden şikayet eden insanlarla öğle yemeği yememek için elinizden geleni yapın. Duyduğunuz her şeye hemen inanmayın çünkü doğru olmayabilir. Fikirlerinizi kendinize saklayın. Açıklarsanız, yok yere tatsız olaylara dahil olacaksınız.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 29 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Nisan 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün arkadaşlarınızla takılarak güzel zaman geçirebilirsiniz. Bazen programınız biraz fazla yoğunlaşıyor ve arkadaşlarınızı zar zor görebiliyorsunuz. Ancak bugün bir araya gelmek için bir buluşma ayarlamak kolay olacak. Arkadaşınızı güzel bir bir akşam yemeğine götürerek doğum gününü kutlayın. “Dörtlü bir buluşma” için bir çift daha davet edin. Özel ve eğlenceli bir şeyler planlayın ve çılgınca eğlenin.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bitirmeyi umduğunuz bir şey konusunda kafanız karışabilir. Sersem bir halde, ne yaptığını bilmeden yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Odaklanmaya çalışın: Her zamanki objektif ve pratik halinize dönün. Her zamanki gibi kolay gelmeyebilir fakat siz busunuz. Oturun, bir kahve için ve yapmanız gerekenlerin listesini çıkarın. Bazen ihtiyacınız olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Bugün sıra harekete geçmeye gelince size eşlik edecek biriyle bir şeyler yapmayı düşünebilirsiniz. Yanınızda birinin olması her şeyi dengede tutmanızı birçok açıdan kolaylaştıracaktır. Başkalarının şu anki duruma dair bakış açısı sizi tamamen hazırlıklı olduğunuza temin edecek. Büyük konumlara gelmeye çalışırken küçük insanları ihmal etmeyin. Gerçek bir lider halkının arkasında yürür.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Devam eden başarın ve şansın sana yeni fikirler ve planların konusunda büyük destek sunuyor. Fiziksel enerjin kadar tutkun da yüksek ve ufuklarını genişletecek yönde düşünüyorsun. Seyahat ve eğitim konularında fikirler kafanda dönüp duruyor ve kesinlikle bu fikirlere bir göz atmalısın. Dikkatlice plan yap -ve doğru zaman gelmeden hamlede bulunma.Bugün bir yazı işine girişmiş olabilirsiniz. Sizin burcunuzdaki kişiler yazı yazma, dilbilgisi ve dil alanında yeteneklidir. Bu yeteneklerinizi yaratıcı yanınızla birleştirebilirsiniz. Evet, bugünün enerjisi sezgilerinizi ve ilhamınızı kaydetme arzunuzu uyandıracak. İçinizdeki sese kulak verin ve onu kağıda dökün. Hiç şüpheniz, içinizde pek çok cevher var. Bugün kelimelerle oynamak için ne güzel bir gün!

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün affetme havasında olabilirsiniz. Oğlak ‘in kalbi kocamandır! Geçmişte damarınıza basmış biriyle barış yapmaya karar verebilirsiniz. Bu kişiyle hiçbir zaman anlaşamadınız, ancak birbirinize saygı gösterebilirsiniz. Aranızda bir iletişim hattı oluşturmaya çalışın. Birbirinizdeki farklılıkları kabullenip benimseyin.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün beyinfırtınası yapmak ve yaratıcı olmak için çok güzel bir gün olabilir. Bazen hayalgücünüz aniden ortaya çıkıyor. Size ilham veren bir vizyonunuz var. Belki de, kafanızda bilgisayar tasarımı ve şirket logosu için bir fikir canlanabilir. Ya da, bir tuval alıp bir şeyler canlandırmak isteyebilirsiniz. Siz sanatçı bir kişiliksiniz, içinizdeki sese kulak verin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Bugün tutku dolusunuz ve normaldan daha duygusal hissediyor olabilirsiniz. İşin kötü tarafı bu duygunuzu istediğiniz gibi ifade edebilecek bir ortam bulamayacak oluşunuz. Dümeninizi çevrenizdekilerce onaylandığınız ve desteklendiğiniz limanlara kırın. Kozanızda bir delik açmaya çalışanlardan uzak durun.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Dramayı minimumda tutabildiğin sürece bugün her şey yolunda gidecek. Önüne çıkan herhangi bir engelin önünden atlayabilirsin. O yüzden hiçbir şey için endişelenme! Keskin ve sezgisel bir zekan var. Detaylara önem ver ve bir sonraki adımını planla. Temizle, organize et ve sana artık hizmet etmeyen şeylerden kurtul.Bugün bir başkasıyla son derece uyumlu hissedebilirsiniz. Sezgileriniz keskinleşecek, bu yüzden karşınızdakinin zihnini okuyormuşsunuz gibi hissettiğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Her koşulda, bu kişinin bugün deneyimlediği tüm hisleri siz de algılayacaksınız. Bu algınızı, ona faydası dokunacak tavsiyeler vermek için kullanabilirsiniz. Birine uzanıp ona iyilik dolu bir dokunuşla yardımcı olmak size de iyi gelecektir.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ateş hattından bir adım geriye gidin ve bulunduğunuz yeri inceleyin. Bazı cesur hamleler yaptınız, şimdi ise duraklama ve değerlendirme zamanı. İnsanların tepkilerine kulak verin, yorumlarını ve gözlemlerini dikkate alın. Diğer insanlar şu anki durumunuzla ilgili buz dağının görünen kısmını görebilirler. Dar görüşlü düşüncelerle kendinize işkence etmeyin. Öğrendiklerinizi sindirin ve ufkunuzu genişletin.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün büyük bir alım yapmanız gerekebilir. Bunun için zamanlamanız pek iyi değil çünkü bütçeniz düşüş belirtileri gösteriyor. Kendi finansal hissinize güvenin ve kendinizi para konusunda bir şey bilmeyen insanlara bırakmayın. Eğer para harcama eğilimindeyseniz, çok savurgan olmamaya dikkat edin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 17 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Bugün sıcak ve yardımsever yönünüzü ortaya koymanın tam zamanı. Genellikle dikkati üzerinize çekmekten hoşlanmıyorsunuz, hatta biraz utangaç olduğunuz bile söylenebilir. Ancak bugün içinizden sosyalleşmek, iletişim kurmak ve başkalarına ilgi göstermek gelebilir. İnsanları çekeceksiniz ve sizinle olmaktan keyif alacaklar. Arkadaşlarınızla öğle yemeğine çıkmaya ya da akşam bir yerde toplanıp başarınızı kutlamaya ne dersiniz?

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Detaylara ekstra dikkat etmek isteyeceksin. Günün enerjisi sende kafa karışıklığı yaratabilir veya başını döndürebilir. Yeterince dikkat etmezsen küçük şeyleri unutabilirsin! Bugün bitirmen gereken şeylerin bir listesini yap. Sonrasında listeyi kaybetmemeye dikkat et! Ayrıca gün içindeki iletişimlerinde doğru kelimeleri seçmeye çok özen göstermelisin.Bugün bir çok duygu tarafından ele geçirileceksiniz. Bir başka deyişle çocukluğunuza geri döneceksiniz ama çok gergin olacaksınız! Hayatınızı gözden geçirmek için ideal bir pozisyonda olacaksınız. Etrafınızdaki şeylerin bir yere ait olup olmadığını görebiliyor olacaksınız.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bu, yeni insanlarla tanışmak ve onları işe almak için güzel bir gün. İşinizin patronu veya müdürüyseniz, işyerindeki ekibinize yeni birini katmaya karar verebilirsiniz. Ya da iş yerinize ve hayatınıza taze bir enerji getirebilecek bazı ilginç insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Kararlı ve kendi fikirleri olan büyüleyici, zeki insanlara açık olun. Bu tür bir insanla birlikte çalışmak ve onun yanında olmaktan size büyük fayda sağlayabilir!

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün başka biriyle iş birliği içerisindeyseniz, güzel şeyler yapabilirsiniz. Bazen sessiz bir ortamda olmak isteyebiliyorsunuz. Çok bağımsız bir insansınız ve yalnız kalmak size iyi geliyor. Bir şeyler konusunda zorluk yaşasanız bile, yardım istemek sizi rahatsız ediyor. Bugün bu tabunuzu yıkmaya çalışmalısınız. Bir arkadaşınız size çok faydalı tavsiyeler verebilir. Ya da bir şeyleri düzeltmek adına adım atabilir. Dışardan gelen yardımlara açık olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.