Nuray Sayarı 16 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Mayıs 2020

Nuray Sayarı 16 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Mayıs 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 16 Mayıs 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 16 Mayıs burç yorumları cumartesi…

Günlük burç yorumları 16 Mayıs 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 16 Mayıs burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cumartesi günü, ailenizden insanlara daha fazla güven vermek, onlar için önemli bir hedefe veya fikre ulaşmalarında destek olmak iyi olacaktır. Birisi size herhangi bir suçlama veya hakaretle saldırırsa, sessiz kalır, en geç 2-3 gün sonra bir özür veya başka bir memnuniyet şekli alırsınız. Bugün kendinize güvenin, evinizdeki veya ailenizdeki (varsa) kaos için başkalarını suçlamayın.
  • Bugün, kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşırken dikkatli olun. Herkes sizi gerçekten desteklemeyecek veya anlamayacaktır. Aslında, samimiyetsiz insanların çevresini temizlemenize yardımcı olacaktır. Cumartesi beklenmedik ama ilginç ya da olumlu finansal haberleri müjdeliyor. Bugün Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğmuş bir akraba ile ilgili önemli haberler veya bir olay bekliyoruz.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Cumartesi günü arkadaşlarınız, akrabalarınız ve diğerleriyle daha fazla toplantı veya görüşme yapacaksınız. Bugün, yakın ve uzak arkadaşlarınızla daha fazla konuşma ve eğlence havasında olacaksınız. Bugün daha fazla aile sorumluluğunuz olacak ve bazılarınız önemli bir aile etkinliğine hazırlanacaksınız.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cumartesi, özellikle de önceden bir planınız varsa, seyahat etmek için harika bir gün olacaktır. Bugün beklenmedik para veya küçük bir kar ile şaşırabilirsiniz. Cumartesi bu üç burç altında doğanlara önemli ya da zor bir zamanda şans verecektir.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cumartesi günü aile üyeleri veya diğer akrabalarla ciddi bir görüşme yapmak için iyi zaman geçireceksiniz. Gün, akraba veya arkadaşlarla önemli bir olay veya duygusal toplantı getiriyor. Bu güzel ve dinamik bir gün olacak, her türlü değişim veya seyahat fırsatı olacak.
  • Eğer Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Cumartesi günü beklenmedik sağlık bozuklukları, soğuk algınlığı veya kazalar yaşayabilirsiniz. Gün, akraba çevrenizden olmayan biriyle ilginç bir konuşma veya toplantı getiriyor. Bu, aile sorunları ve zorluklarına çözüm aramak ve bulmak için hayırlı bir gün olacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Koç…

Akrabalarınızla birkaç önemli konuyu görüşebilirsiniz. Sohbetlerinizde sevgi dolu ve nazik olmaya çalışın. Eğer herhangi bir durumla başa çıkamıyorsanız, aşırıya kaçmak yerine şimdilik bırakın. Ruh halinizi hafifletmek istiyorsanız akşam saatlerinde toplantılara katılın. İnanç ve maneviyat konularına odaklanmak sizin için yararlı olacaktır.

MAYIS DOLUNAYIN KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı beslenme, yoga ve meditasyon, sağlığınızı korumanıza ve zihninizde ve vücudunuzda biriken stresi yavaş yavaş boşaltmanıza yardımcı olacaktır. Alternatif tedaviler ve tedavilerin şu anda çok etkili olması muhtemeldir. Ancak onların çalışması için sağlığınıza aktif bir ilgi duymalı ve amacınıza uygun en iyi ilaçları araştırmalısınız.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İşler bugün oldukça değerli olacak! Bugün seyahat için size eşlik edecek olanlar için karşı konulmaz olacaksınız. Yaptığınız şey hakkında aklınıza herhangi bir şüphe gelirse, kararınızı yeniden değerlendirmek için bir dakikanızı ayırın. Ama şimdi büyümüşsünüz, bu yüzden zevklere düştüğünüz için karşılaşacağınız pek çok zorluk olmayacak!

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yıldızınız iş yerinizde yükselişte. Bu, mali durumunuz için harikalar yaratırken, ofiste bir dereceye kadar kıskançlık ve rahatsızlık hissi yaratmakla yükümlüdür. Bugün meslektaşlarınızla bazı köprüler kurmanız gerekiyor, ancak düşmandan arkadaşınızı da tanımlamanız gerekiyor çünkü kariyerinizi harap etmek için arkanızda çalışan biri olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Boğa…

İş toplantısı, bekleyen görüşmelerin olumlu yönde ilerlediğini görecek. Bugün istikrarlısınız. Kararlarınız iyi düşünülmüş süreçlerin bir sonucudur. Çalışma ortamı olumlu bir değişiklik görebilir. Eski bir tanıdık ile karşılaşabilirsiniz. Evde sakin ve tartışılmış olabilirsiniz. Entelektüel büyüme benzersiz olacak. Sevdikleriniz iyi haberlerle hayatınıza neşe getirebilir.

MAYIS DOLUNAYIN BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zihninizi sadece sağlıklı yiyecekler için can atmak ve vücudunuzun her günün başında egzersiz için can atmak için güçlü bir disiplin eylemi gerçekleştirmeniz gerekebilir. Ve bu hayatınızın en başarılı macerası olacak! Gerekirse kendinize özel olarak sorun; nasılsınız? Kendinize daha iyi bakmak için!

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Tartışmalar ve değişiklikler gününüzü işaretler. Bugün partnerinizle herhangi bir sorun seçmekten kaçının. Bir kişi içeri girerse argümanlar durur. Bu sefer sessiz olun. Nazik ve sevgi dolu olun. Partnerinizin amacını anlamaya çalışın ve karşı bildirimde bulunmayın. Fikrini paylaştığınız güzel zamanlara yönlendirmeye çalışın. Gün daha az hasarla geçecek.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Gün, bekleyen tüm görevlerinizi tamamlamak için mükemmeldir. Dış nedenlerden ötürü çalışmanızı planlanmış olarak tamamlayamadınız. Yani, bunu yapmak için biraz yakalama var. Bugün işte yeni taahhütler üzerinde daha az baskı olacaktır. Böylece, taahhütlerinizi tamamladığınızı bilerek, tüm bu görevleri tamamlamak ve rahatlamak için yeterli zaman bulacaksınız.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 6 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ekim 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili İkizler…

Dürüstlük günün parolasıdır. Gün, işinizin ayrıntılarına veya son zamanlarda kaçındığınız titiz görevlere odaklanmak için mükemmeldir. Bu sıkıcı rutin görevlere direnebilirsiniz, ancak bir kez tamamlamak için oturursanız, çok hızlı giderler. Size en yakın insanlardan bir iyilik duygusu bekliyoruz.

MAYIS DOLUNAYIN İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Atmosferde sağlığınızı biraz etkileyebilecek küçük rahatsızlıklar var. Yine de, bu sizin için büyük bir aksilik olmayacak. Hapşırmaya, soğuk algınlığına ve öksürüğe eğilimlisiniz. Hijyenik anlamda, bu küçük rahatsızlıklara kolayca bakılabilir. Dezenfektanı gittiğiniz her yerde yanınızda bulundurun.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Cazibe / romantik ilişki ölçeğinde düşük puanlar aldığınızı düşünüyorsanız. O zaman bu konuda bir şeyler yapma zamanı. Nasıl görünmek istediğinizi ve ne tür bir ortak olmak istediğinizi gözünüzde canlandırmaya çalışın. Bu, hedefinize ulaşmak için izlemeniz gereken yola karar vermenize yardımcı olacaktır. Yolunuza çıkan her şeye karşı sakin olun.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bu, kalıcılığınızın ve sıkı çalışmanızın işe yarayacağı zamandır. Üstleriniz tarafından fark edilirsiniz ve daha iyi bir kapsam sunulur. Bu şanstan daha az ve kendi samimiyetinizden dolayı daha fazladır. Kariyerin şu anda başlamaya hazır. Bu fırsatı sonuna kadar kullandığınızdan emin olun.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç…

Bugün başka birine güvenmek zorunda kalacaksınız. Bu kişi size yakın biri olabilir – bir arkadaş ya da akraba. O, geleceğinizi önemli ölçüde etkileyecek bazı önemli görevlerde size yardımcı olacaktır, ancak buradaki anahtar, o kişiye yerleştirmeniz gereken güvendir. Bu sizin için bir inanç sıçraması gerektirecektir.

MAYIS DOLUNAYIN YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bol miktarda fiziksel egzersiz yaptığınızdan emin olun. Kısa süre sonra fiziksel olarak cezalandırıcı bir etkinlik gerçekleştirmeniz istenebilir ve bu, sahip olmadığınızı asla düşünmediğiniz kaynaklar ve fiziksel dayanıklılık gerektirecektir. Aşırı yeme bugün mide rahatsızlıkları da dahil olmak üzere bir dizi soruna neden olabileceği için orta derecede yiyin. Stresi azaltmak için nefes egzersizleri yapmalısınız.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün gerçek olamayacak kadar mükemmel görünen biriyle tanışacaksınız. Şansınıza güvenin çünkü ruh eşinizle tanışmış olabilirsiniz. Mantıksal zihniniz şeylerin çok iyi olduğu konusunda sizi uyarsa bile, bugün kalbinizi dinleyin. Bir keresinde, romantik etkinlikler tam istediğiniz gibi olacak. Hayatınızda anlamlı bir ilişki için bu fırsatı kaçırmayın.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Demir tavında dövülür! Bu, özellikle motivasyonel konuşmacılar veya benzer profillerdeki rolünü tamamlayan insanlar için harika bir gün. Kitleler ile daha iyi iletişim kurabileceksiniz. Ve bunun için de size yüksek ücret ödenebilir. Bu yüzden, sizden daha fazla dinlemek isteyen herkesi bırakmak için elinizden geleni yapın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Aslan…

Bu, inandığınız şeyleri en iyi şekilde göstermenin zamanıdır ve çok yakında zengin ödüller kazanacaksınız. Son zamanlarda birkaç fikirle oynuyorsun. Şimdi onları yürütmeniz gerekiyor ve bu tüm dikkatinizi gerektirecek. Yoğun bir zaman olmasına rağmen, ödüller yakında gelecek ve beklentilerinizi aşacaktır.

MAYIS DOLUNAYIN ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fiziksel olarak vergilendirme faaliyetleri bugün kartlarda yer alıyor ve her dakikasının tadını çıkaracaksınız. Formunuzun en üstünde olacaksınız ve tüm spor ve atletik uğraşlarda mükemmel performans göstereceksiniz. Kendinizi zor kullanma eğiliminiz olacak, başarınızla uzaklaşacaksınız. Bununla birlikte, diyetinizi düzenlemeyi hatırladığınız sürece bunun herhangi bir olumsuz etkisi olmayacaktır.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevginizin ve bağlılığınızın gücünü test edecek bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eşinizin size tam olarak itaat ettiğini ve mutlu ve tatmin edici bir ilişkide devam etmek istiyorsanız bu testi geçmeniz gerektiğini unutmayın. Biraz merhametle, kaderin sana attığı her şeyle başa çıkabileceksin.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yansıtıcı bir ruh halindesiniz. Derin düşünme ve düşünmeyi içeren herhangi bir işte mükemmel olmanız muhtemeldir. Öğretmenler, vaizler, avukatlar, münazaracılar ve politikacılar mesleklerinde çok iyi performans göstereceklerdir. Ancak, kısa dikkat planı sizin için bir sorundur ve bu finansal planlamanızı etkileyebilir. Bir tür öz disiplin egzersizi bunu geliştirmeye yardımcı olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Başak…

Zamanınızı ve enerjinizi, kısıtlı çocukları eğitmek için ayırmanız iyi olacaktır. Eşyalarınızın bir kısmını muhtaç olanlara bağışlayabilirsiniz. Finansal durumunuz iyidir, böylece finansal yardım bile yapabilirsiniz. Yeni tanıdıklarınızla güzel geçinecek ve iyi işler için aralarında popüler olacaksınız.

MAYIS DOLUNAYIN BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Son zamanlarda sağlığınıza en az dikkat ettiğiniz için kendinize daha fazla dikkat etme zamanı. Sağlığınızı korumak için herhangi bir noktada kaçırırsanız, ateş veya hafif kazalar olabilir. Güvenebileceğiniz birine kalbinizde neler olduğunu gösterin! Bu sizi oldukça rahatlatacaktır. Gerekirse yaşam tarzınızı ve zihniyetinizi de değiştirin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Haziran 2020 | Nuray Sayarı Haziran ayı burç yorumları

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Romantizm için doğru zaman. Partnerinize, onu almadığınız veya ilişkinizi kabul etmediğini göstermeniz gerekir. Bu ekstra mil gitmek ve eşinizi şımartmak için doğru zaman ve ilişkiniz sadece romantik ve samimi bir akşam yemeği ya da düşünceli bir jest ya da hediye ile yeni bir zirveye ulaşabilir.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ofis romantizm sizi bir mıknatıs gibi çekiyor. Ama hatırlayın ofis duygularınızı göstermek için değil, çalışmak için bir yer. İş arkadaşlarınız takdir etmeyebilir. Diğer uçtan, bu bir delicesine aşık olabilir. İşinize konsantre olun. Eğer olması gerekiyorsa, kesinlikle olacak. Aksi takdirde, rüzgar gibi geçecektir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Terazi…

Hayatınızda sizi geride tutan ve ilerlemenizi engelleyen bazı kişisel olaylar var. Kendinizi gerçekten ciddi bir beladan kurtarmak istiyorsanız, bunları çözmeye çalışın. İlişkilerin değerini sorgulamaya çalışın; ilişkiye vermeniz gereken girdi açısından değerlilik belirleyici bir faktör olabilir. ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ

MAYIS DOLUNAYIN TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kilo almamaya özen göstermelisiniz. Diyetinizi kontrol etseniz bile, ağır ve şişkin hissediyorsunuz. Bir tür uyuşukluk sizi yenebilir ve sizi yorgun ve kayıtsız hissetmenize neden olabilir. Bu bedeninizden ziyade zihninizin bir koşulu. Meditasyon ve diğer zihin beden disiplini bugün daha hafif ve zinde hissetmenize yardımcı olabilir.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Gün tutku ve ateş için mükemmeldir. İçinizde romantik talepler oluşuyor, ancak eşinizin duygularını ve duygularını hafife aldınız. Sadece ilişkiden taleplerinizi dile getirmeniz gerekir ve bunlar eşit olarak eşleştirilmekten daha fazlası olacaktır. Bu nedenle, ilişkinizde daha tutkulu bir dönem başlatmak için bu zamandan yararlanın.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yıldızlar gayrimenkul veya inşaat sektöründe olanları tercih eder. Bu mülk satın almak için iyi bir zamandır. Hayalinizdeki evi veya daireyi ararken büyük bir pazarlık bulabileceğiniz çok kısa bir fırsat penceresi açılabilir. Bu alanda yapmış olduğunuz yatırımlar artık meyve verecek. Bugün gayrimenkul yatırımına da iyi sonuçlarla başlayabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Akrep…

Bazı önemli gezegenler, size iyileştirmek ve değişiklik yapmak için nadir bir fırsat sunulacak şekilde sıraya giriyorlar. Geçmişte yaptığınız bazı yanlışları itiraf edebileceksiniz ve bunun için kefaret edebileceksiniz. Bunu yaparken, ruhunuzdan büyük bir yük kaldırabileceksiniz.

MAYIS DOLUNAYIN AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güne başlayın ya da yavaş ve rahat bir yürüyüşle gününüzü bitirin. Size pozitiflik verecek ve aynı zamanda rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Sevdiklerinizden şirket isteyin. Yorgunluk sizi gün boyunca zorlayabilir. Stres almayın. Doğru zaman geldiğinde işler yerinde olacak. Kafeinli içecekler yerine taze meyve suyu için.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Öfkenize dikkat edin. Yakınınızdaki birine saldırabilirsiniz. İş ortağı öfkenize zarar verebilir. Eşinize geçmişte göz ardı edilen bazı duyguların patladığını açıklamaya çalışın. Giysilerinizin bir kısmında mavi giyin. Duygularınızı kontrol etmeyi deneyin ve kontrol edilemiyorsa en azından yoğunluğu izleyin.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bekleyen birkaç taahhüdünüz var, ancak bunları kolayca tamamlamak için bolca zaman var. Bununla birlikte, huzursuz, dikkatsiz ve uyuşuk hissedeceksiniz. Sonuç olarak, birikmiş işler biriktireceksiniz. Zihniniz konsantre olmaya hiç hazır olmadığından, bir gün izin almak ve kendinize çok ihtiyaç duyulan bir dinlenmek en iyisidir. Bu, stresinizi büyük ölçüde hafifletmeye yardımcı olacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yay…

Muhtemelen bugün beklenmedik bir deneyim yaşayacaksınız. Mutlaka tatsız değildir, ancak muhtemelen bir çıngırak olacaktır. Bakış açınızda radikal bir değişiklik meydana getirebilir. Duygularınızı ifade etmekten korkmayın, ancak bu kez diğerlerinin duygusal taleplerini kendinizinkinin önüne koymak daha uygundur.

MAYIS DOLUNAYIN YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığınız bugün biraz öngörülemez olabilir, ancak olağanüstü zihinsel gücünüz ve kararlılığınız herhangi bir durumla başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Bir gün hatırı sayılır fiziksel emekle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz, ancak uçan renklerle karşılaşacak ve tüm görevlerinizi boş zamanla tamamlayacaksınız. Ayrıca başka birini sağlıklı bir rejime başlaması için teşvik edebilirsiniz. Ancak, günün sonunda favori aktivitenizle rahatladığınızdan emin olun.

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir argüman kazanmak, bir kalbi kazanmaktan çok farklıdır. Ne demek istediğini kanıtlama zahmetine sahip olabilirsin ama bu partnerini öfkelendirecek. Aşkınıza bir tartışma kazanma şansı verin. Hiçbir şey söylemediğinizde sevginizin zihninizi okumasına izin verin. Birkaç adım daha atarak sevginize yardımcı olun, eşiniz ince hareketlerinizi takdir edecektir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Mayıs 2020

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Önerdiğiniz yeni iş fikirleri artık meyve vermeye başlayacak. Kendi işinizi kurmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu, kendi başına vurmanın en iyi zamanı. Şimdilik yeni işiniz için yeterli finansmanı sağlayabilme şansınız çok yüksektir. Bu işi kurmak için yurt dışından biriyle işbirliği içinde çalışmanız gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak…

Gün yeni başlangıçlar ve yeni başlangıçlar için mükemmeldir. Seni geri tutan şeylerden kurtulabileceksin. Yeni fırsatlar, hayatınızı şekillendirmek ve değiştirmek için size yol gösterecektir, ancak hala zaman varken bu fırsatı kavramanız gerekir. Hızlı ve kararlı hareket gelgiti sizin için önemli ölçüde değiştirebilir.

MAYIS DOLUNAYIN OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yoğun bir programınız var ama egzersize sıkmayı unutmayın! Spor salonunda yeni bir makine alın. Ayrıca fitness ve koruma için karate veya dövüş sanatları tekniklerine de katılabilirsiniz! Dövüş sanatları gibi yeni bir form öğrenecekseniz, düzenli spor egzersizi durdurun ve dövüş sanatları dersleri bittikten sonra devam edin. ᅠ ᅠ

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Çok ciddisiniz ve muhtemelen ilişki sorunlarınızı aşırı düşünüyorsunuz. Gevşe. Eşinizle zaman geçirmeyi bir noktaya getirin. Her hareketin çifte anlamını keşfetmeye çalışmayı bıraktığınızda, ilişkinizin güçlü bir temel üzerine kurulduğunu göreceksiniz ve bazen sadece saçlarınızı hayal kırıklığına uğratmanız ve şeylerin tadını çıkarın.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Beklenmedik parasal kazançlar bugün sizin için kartlarda. Bir daha asla görmeyi düşünmediğiniz önemli miktarda parayı geri kazanabilirsiniz. Uyuyan yatırımlarınızı bugün takip edin ve beklenmedik bir iyi haber alabilirsiniz. Senden borç para almış ve sonsuza dek kaybolduğunu düşündüğün birinin bugün geri dönmesi muhtemeldir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Kova…

İnsanlar bu noktada büyüleyici fikirlerinize çok açıklar. İnsanların isteklerinize ulaşma şansı bırakmamalısınız. Kontrol edilmezse, size karşı çalışabilecek kontrol tutumunuzu kontrol altında tutun. Yakın birinden beklenmedik bazı haberler alabilirsiniz, bu yüzden zihninizi açık tutun.

MAYIS DOLUNAYIN KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bu gün ailenizle zaman geçirmek için özellikle uygundur. Ailenizle veya kardeşinizle biraz bağ kurmaya gidin veya eşinizle sessiz bir zaman geçirin. Çocuklarınızla eğlenceli bir etkinliğe katılın. İş baskısı yükselmekle tehdit etse bile, bugün için bir kenara koyun ve beraberliği kutlayın. Bu aile oturumlarından neler öğrenebileceğinize şaşırabilirsiniz.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk ve romantik ilişkiler konusunda ciddileşmenin tam zamanı. Artık boşta flörtlerle ilgilenmediğinizi göreceksiniz. Bunun yerine, daha ciddi ve olgun romantik bir ortağa doğru doğal bir şekilde çekim yapacaksınız. Ayrıca uzun vadeli geleceğinizi ve ilişkilerinizi düşünmeye başlayacaksınız ve hatta uzun vadeli bir taahhüdün ilk adımlarını atmaya başlayabilirsiniz.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kariyerinizde çok ihtiyaç duyulan bir değişikliğin zamanı geldi. Bir süredir durgunluk hissi yaşıyorsunuz. Bugün yeni ve heyecan verici fırsatlar açılacak ve bilinmeyene doğru olumlu bir adım atmanız gerekiyor. Bu, kariyerinizi canlandırmanıza yardımcı olabilir ve ayrıca son zamanlarda sağlığınızı etkileyen işle ilgili stresi hafifletmek için uzun bir yol kat edecektir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 16 MAYIS 2020 CUMARTESİ

Sevgili Balık…

Bugün inanılmaz net bir vizyonla kutsanıyorsunuz ve eylemlerinizin uzun vadeli faydalarını doğru bir şekilde tartabileceksiniz. Bu nedenle, bugün nesnel bir karara varmanız için yeni girişimleri ve yatırımları değerlendirmek için iyi bir zaman. Ayrıca yakınınızdaki kişileri yargılayabilir ve gerçek iyi dileklerinizin kim olduğunu tespit edebilirsiniz.

MAYIS DOLUNAYIN BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Son birkaç gündür tahriş olmuş ve takdir edilmemiş olabilirsiniz ve bunun nedeni, kendi sağlığınız pahasına başkalarına dikkatinizi çekmiş olmanızdır. Sevgiyi kendi benliğinize çevirme zamanı. Diyetinize dikkat edin. Vücudunuzu şımartmak için bolca dinlenin veya güzellik bakımı yapın ve kendinizi tazelenmiş ve enerjik hissedeceksiniz.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yeterince ilişkiniz var gibi görünüyor ve kısa ve titiz işlerden sıkıldınız. Vücudunuzun içine giremeyeceği özel bölgenizde hazırda bekletme vakti! Rahatsız edici bir ilişkiden ayrılamıyorsanız, en azından partnerinizi bu konuda bilgilendirip ikna ettikten sonra kısa bir ara verin.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün profesyonel bir güven ile dolacaksınız. İşle ilgili kaygılara güçlü ve sezgisel olarak yanıt vereceksiniz ve hiçbir sorun bugün başa çıkmanız için çok büyük değil. İşyerinde küçük krizler meydana gelebilir, ancak onlarla uğraşmaktan ve uçan renklerle çıkmaktan daha fazlasına sahipsiniz. İş arkadaşlarınız yeteneğinizden etkilenecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.