Nuray Sayarı 16 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 16 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 16 Aralık burç yorumları çarşamba…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 16 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 16 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Çarşamba günü, işleri farklı yapmak, daha önce gitmediğiniz bir yere gitmek veya yeni insanlarla tanışmak isteyeceksiniz. Bugün hayatınızda değişikliklere ihtiyacınız var ve kesinlikle bunun için çabalayacaksınız. Hayatınıza duygular katma, keyifli toplantılar ve aktiviteler için ortamlar yaratma arzunuz sizi ana ailenizden veya mesleki sorumluluklarınızdan alıkoymamalıdır. Arkadaşlarınızla ve tanıdıklarınızla konuşmak, size bütçenizde başka bir gelir sağlayacak fazladan iş veya faaliyet için fikir verebilir.
  • Geçmişinizden bazı hayat dersleri hakkında düşünmek fena olmayacak. Aslında hayatınız eskisinden daha iyi devam ederken, ne zaman bir şeyi kaybettiğinizi düşündünüz? Kişisel (aşk) ilişkiniz, partnerlerden birinin kötü ruh halinden etkilenebilir ve hakaret alışverişine veya kaba muameleye yol açabilir. Genç erkeklerin bugün eylemlerinde çok dikkatli olmaları gerekiyor, çünkü kurnazlık ve aldatma eylemleri yalnızca bu yılın sonuna kadar olan zamanı değil, geleceklerini de önemli ölçüde gizleyebilir. Genç kadınlar çok sabırsız olacaklar ve bu, her ne pahasına olursa olsun başarı isteyecekleri belirli bir durumda ortaya çıkacaktır.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün seyahat etmek, konuşmak veya yakın veya uzak insanlarla iletişim kurmak için güzel bir gün geçireceksiniz. Bu, hayatınızda çeşitlilik ve daha fazla yeni şey arzusuyla dinamik bir gün olacak. Bir projeyi, çabayı veya kişisel çalışmayı başarılı bir şekilde tamamlama şansınız olacak.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün kendinizi sağlıklı ve özellikle zihinsel olarak hissettiğiniz sürece uygulama için ilginç planlarınız olacak. Her durumda, sağlık önceliğiniz olmalıdır. Çarşamba günü geleceğiniz hakkında daha iyimser olacaksınız çünkü ne yapmak istediğiniz ve istenen sonuçları nasıl elde edeceğiniz konusunda daha net bir fikriniz olacak.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün aile taahhütleriniz daha fazla olacak, ama aynı zamanda işleri iyi planlayabileceksiniz. İyi bir iş organizasyonu bugün başarınızı belirleyecektir. Çarşamba günü kadınlarla yeni ve faydalı ilişkiler ve ilişkiler kuracaksınız. Her zaman olmak istedikleri gibi olmayı seven insanlarla yüzleşmekten kaçının. Ve bugün bunların üstesinden gelemeyeceksin!
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Çarşamba iş veya iş için uygun bir atmosfer ve koşullar yaratacaktır. Farklı şehirlerden ve ülkelerden yenileri önemli olacak. Bugün bir hediye, bir gönderi, bir tebrik kartı ve daha fazlasını alabilirsiniz. Çalışmanızla ilgili yeni teklifler umut verici olacaktır, ancak uygulanması daha uzun sürebilir.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Koç…

İnsanların sizi fark etmesi için dahi olmanıza ya da olağanüstü bir şey başarmanıza gerek yok. Mozart gibi yetenekli olmadığınız için bir enstrüman çalmaya cesaret etmemeyi ya da Rodin gibi yetenekli elleriniz yok diye heykel yontamayacağınızı düşünmeyi bir kenara bıraksanız iyi edersiniz. İlginizi çeken herhangi br uğraşa vakit ayırın.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Söz konusu sağlığınsa oldukça dikkatli hareket ediyorsun. Dengeli beslenen ve düzenli egzersiz yapan azınlıktaki insanlardan birisin. Bugün medikal onarımlar repertuvarını geliştirmek istiyorsun. Soğuk algınlığı veya alerji sıkıntılarıyla boğuşuyorsan, gittikçe yaygınlaşmakta olan bazı alternatif ilaçlara başvurabilirsin. Çin bitkileri ve akupunktur; çağımızın doktorlarının önerdiği tedavileri de düşünebilirsin.Bugün telepatik olduğunuzu düşünmeye başlayabilirsiniz; zira diğer insanların duygu ve düşüncelerinin anında farkına varacaksınız. Birisi daha leb demeden leblebiyi anlayacaksınız ve bunu nasıl başardığınıza şaşıracaksınız. Burcunuzun burçlar kuşağının en psişik burçlarından birisi olduğunu unutmayın. Belki bu gücünüze tamamen hakim değilsiniz ancak bu sizin doğuştan gelen yeteneklerinizden birisi. Bu yüzden bugün bu yeteneğiniz iş başına geçtiğinde ona kulak kesilin.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiklerinize nazik davranmaya çalışın. Gezegensel enerjilerden dolayı biraz sinirli olabilirsiniz ve bunu ailenizde çıkarmak size kolay gelebilir. Huysuz bir ruh halinde olsanız bile çocuklarınızı sevdiğinizi belirtin! Ya da eşinize bazı sorunları çözdüğünüzü söyleyin ve ona karşı kaba olmayın. Kalbiniz, açın ve insanların sizi ne kadar önemsediğini görün.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yatırım yapma konusunu düşündüğünüzde, bugün bir şeylere kalkışmak için doğru bir zaman değil. Seçeneklerinizi değerlendirmek, ekonomik eğilimlerinizi incelemek, yatırımdan elde etmek istediğiniz şeyi analiz etmek için harika bir gün. Fakat, bugün parasal yatırım için iyi bir gün değil. İpucu: Ortaya güçlü bir olasılık ortaya çıkabilir. Profesyonellere danışın, yazılar okuyun ve bir işe kalkışmadan önce bütün fırsatları gözden geçirin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 22 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Eylül 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Boğa…

İnsanların varlığına nasıl tepki gösterdiklerinin bilincinde ol bugün. Yaptığın espriler pek hoş karşılanmıyor olabilir. Daha da ileri gitme. Şu anki tavırlarınla yeterince ileri gitmiş olabilirsin. Biraz rahatla ve bir başkasının üstündeki rolü almasına izin ver. Konuşmadan önce biraz düşün. Negatif eleştiriler yerine, olan biteni pozitif kelimeler ve yüreklendirici ifadelerle destekle.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sözlerin bugün başını belaya sokabilir. Ne söylediğine dikkat et. Yoğun hislerin sebep olabileceği aceleci yorumlardan uzak dur. Bu yorumlar olması gerektiği gibi olmayabilir ve ileriki dönemlerde sana karşı kullanılabilir. Grubuna biraz neşe kat; inatçı tavırlarını evde bırak. Hedefler ve disiplin, günün en öne çıkan temaları olacak.Bugün telefonda arkadaşlarınızla çok zaman geçirebilirsiniz ve bazıları sizden büyük olabilir. Konuşmalarınız sevgi dolu, bilgilendirici ve biraz da açıklayıcı olacak. Bu sohbetler sonucunda, çevrenizdeki bazı grup etkinliklerine katılmaya karar verebilirsiniz. Birkaç günlüğüne ertelenen bir mektup, çek veya teslimat sonunda elinize ulaşabilir. İşlerin kötüye gitmesinden korktuğunuz için çok fazla gerilim yaşayabilir.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiklerinize sevgi sözcükleri söylemeyi unutmayın. Odadan her çıktığınızda, bir daha asla o odaya giremeyebileceğinizi düşünün. Belki de o insanları bir daha asla görmeyeceksiniz? Sevdiğiniz insanlara ilgi gösterdiğinizden emin olun. İnsanlar sizin tarafınızdan sevildiklerini ve önemsendiklerini hissetmek için ekstra ilgiye ihtiyaç duyabilirler. Sizin için önemli olan insanlara samimi bir şekilde sarılın.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yazı yazma, aktörlük veya konuşmayla ilgili herhangi bir projeye başlamak için harika bir gün. Yaratıcı enerjileriniz bugün özgürce ve bolca akacak. Aklınıza gelen yeni fikirler hoşunuza gidecek. Yakın arkadaşlarınızla hararetli sohbetler enerjinizi arttıracak. Telefonda veya arkadaşlarınıza giderken arabada fazla zaman harcayabilirsiniz. Günün keyfini çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili İkizler…

İnsanların ritimleri dengeni bozabilir. Göksel enerjiler insanları hızlandıracağa benziyor. Trafikte, sabah sabah aceleci ve sabırsız sürücüler gözlemleyebilirsin. Ayrıca telefonun aralıksız çalarken ve insanlar konuşmalarını bölüp dururken sabırlı olmaya bak. Kapını ve telefonunu kapatmadığın sürece sana rahat yok!

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Söylemen gereken her şeyi söyle. Aklındakini dışa vurmak için verimli ve istisnai bir gün – özellikle de evle ilgili meseleler söz konusuysa. Yine de konuşmayı seven yapın başını belaya da sokabilir! Düşünmeden ve hızlı konuşursan, bu patlamadan dolayı insanların keyfi kaçabilir. Nabza göre şerbet vermeyi öğrenmek ve becerebilmek ise gerçek bir yetenektir; ayrıca iyi iletişim kurmak zaman alır. Yine de böyle bir günde, içindekileri dışarı çıkarabilirsin – sonrasında otur ve insanların tepkilerini izle!Bugün tembellik yapma hakkını kullanabilirsin. Eğer gerçekten bir şey yapmak istemiyorsan yapma. Başka insanları da harekete geçirmek zor olabilir. İstediğin kadar onları kışkırtabilirsin fakat eğer gitmek istemiyorlarsa gitmeyeceklerdir. Esnek yapın sınanabilir. Muhtemelen, diğerlerinin durumuna uyum sağlamak zorunda olduğunu göreceksin; tersini değil.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiklerinize bazı yaratıcı fikirler vermekten keyif alabilir bunun yanı sıra, ailenizi ziyaret ederek bir ilham kaynağı bulabilirsiniz. Düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşın ve fikirlerinizi tartışın. Aklınızda bir icat veya yeni bir iş konusunda bir fikir olabilir veya evinizde yapmak isteyebileceğiniz değişiklikleri hayal edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yaratıcı bir projeye başlama konusunda düşünüyorsanız – özellikle de yazma alanında – bugün kesinlikle doğru zaman. Yaratıcı enerjiniz kıpır kıpır, zihniniz de odaklanmış ve konsantre durumda olmalı. Sizi finansal anlamda destekleyecek bir şeyler yaratabilirsiniz. Tek sorun şu: Bu projeye başladıktan sonra, büyük ihtimalle durup başka bir şeye başlayamazsınız. Kendinizi bir düzene sokun ve küçük molalar vermeyi unutmayın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Yengeç…

İnternetle ya da bilgisayarla iç içeysen, bugün ekran başında çokça vakit geçirebilirsin. Belki bir şeyler yazıyor, internet sitesi tasarlıyor, animasyon ile uğraşıyorsundur ama her ne yapıyorsan, bugün yaptığın şeyleri her zamankinden çok daha iyi bulacaksın. Zeka, içgüdülerle bir olup ilham ve bilgi yaratıyor. Şimdi bunun tadını çıkar. Yeni ve sürdürülebilir bazı yetenekler geliştirebilirsin bile!

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Süper kahraman gibi hissediyorsun. Dürtün ve enerjin çok yüksek. Pozitif tavırlarınla, neredeyse her şeyi başarabilirsin. Gözlerini hırsla hedefine dikiyorsun. Profesyonel hayatında ne istiyorsun? Romantizmden beklentin ne? Nerede yaşamak istiyorsun? Bu sorulara cevaplara bulabilirsin. Ruh arayışı için uygun zamanlardayız.Bugün tek yapmak istediğin şey konuşmak. Her şey hakkında bir fikrin var gibi duruyor ve bir kez başladın mı, durmak kolay olmayacak. Kendini frenlemek için elinden geleni yap ki çene çalmaya kendini kaptırıp sorumluluklarını aksatma. İyi haber şu ki, bu dönemde kendini diğerlerine açman ve ifade etmen olası.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiklerinizi kucaklayın. Kalbinizin size yol göstermesine izin verin. Siz izin verdiğiniz sürece her şey yolunda gidecek. Karşınıza çıkacak yeni şans için yer açın. Kapıyı açmaya zorlarsanız, hiç bir zaman harekete geçemezsiniz. Hafifçe vurun, kapı zaten kendiliğinden açılacaktır. Aklınız bugün çok hızlı düşünüyor ve neşeli. İşlerin olumlu yönde ilerlemesini sağlayın, öyle kalacaklar. Başarı istiyorsanız, zorlu bir dönemece girmeniz gerek.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yeni maceralara atılmaya çok heveslisiniz. Hala biraz tereddütlü olsanız da, bazı eski ve güçlü görüşleri yıkmak için geçmişe sünger çekmeniz şart. Olmak istediğiniz kişi olana kadar bir süreliğine şüphede kalabilirsiniz. Ama olsun, kesinlikle beklemeye değer!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Aslan…

İnsanların görüşleri bugün biraz gerilimli olabilir ve genel olarak inatçı tavırlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Siz hazır olduğunuz takdirde ilham göz açıp kapayıncaya kadar çıkıp gelebilir. Egonuzun tutsağı olursanız size ulaşmaya çalışan sinyalleri algılamanız zor olabilir. Her türlü yeniliğe karşı açık görüşlü ve esnek olun. Değerlendirebileceğiniz bütün olasılıkları gözden geçirin.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Su kenarında vakit geçirmek seni cezbedebilir. Günün enerjisi, bu ıslak elementle bağ kurmanı sağlıyor. Belki de bir göl kenarında yürüyüş yaparsın. Sıcak bir banyo bile bu bağ için yeterli! Su elementi tazeleyici ve iyileştiricidir; öyleyse bu enerjiyi benimse!Bugün tereddütsüz hareket edin, özellikle de yeni yollardan bilmediğiniz yerlere gidiyorsanız. Bu size çok da iyi bir tavsiye gibi görünmeyebilir fakat bugün önünüze çıkan tüm fırsatlara, kimileri belirsiz olsa da hiç düşünmeden evet diyebileceğiniz bir gün. #burç adı# burçları bu gibi sınavlardan tam not alır. Günün sonunda en yüksek not sizin olacak.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sanatsal yapınız, bugün özellikle yüksek. Kalbiniz ve beyniniz, bir şeyler yapmak için çalışıyor gibi. Cesur olamk için yaratıcı yeteneklerinizi kullanın. Dışarı çıkın ve zaman geçirin. Biraz tembellik etmek isteyebilirsiniz ve eğer sevgilinizle oturup dinlenmek istiyorsanız, tabii ki bunu yapın. Ancak, bu enerjiden yararlanmak isterseniz, ihtiyacınız olan potensiyel enerjinin içinizde olduğunu unutmayın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 17 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 17 Haziran 2020

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yaratıcı bir dönemde olabilirsiniz. İçinizde hep yaşayan sanatsal bir yönünüz var. Bugün onu çıkarmanın günü! Belki de, spesifil bir projede hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Grafik veya metin tasarlarken fikirlerinizi kullanarak bazı masaüstü yayıncılık işlerini yapabilirsiniz. Ya da, biraz yazı yazmaya ve zeki tarafınızı göstermeye karar verebilirsiniz. Bunun dışında, arkadaşlarınızla eğlenceli mesajlaşmalarınız olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Başak…

İstediğin takdirde, annenin kim olduğunu ve hayatının nasıl olduğunu hiç olmadığı kadar derinlemesine araştırabileceğin bir gündesin. Bu etkinlik senin için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca astroloji de annenin başından geçenler ile senin toplumdaki yer arayışın ve ilahi görevin arasında yakın bir bağlantı kurabilir. Biraz daha derine kaz bakalım, o zaman elmaslara ulaşabilirsin!

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sıfırdan bir şeylere başlamak; inşa etmek istiyorsun. Bu fiziksel bir obje de olabilir; kişisel bir proje de. Evin için bir mobilya dizayn etmeyi düşünüyor olabilirsin. Hayal gücün devreye girdikçe ilham dolu hissedeceksin. Ahşap malzeme, boya ve çeşitli araç gereçler alıp projene koyulabilirsin. Ya da daha sanatsal işlere girişebilirsin. Favori enstrümanın aracılığıyla güzel bir melodi besteleyebilir; veya bir web sitesi tasarlayabilirsin.Bugün tam havanızdasınız. Size meydan okuyoruz, yeni bir şey deneyin: Bir şeyleri göreceli bir bakışla değerlendirip belirsiz genellemeler yapmak yerine ortaya daha yapıcı bir felsefe koymaya ne dersiniz? İç görünüzü kanalize edemiyor ve gözlemlerinizi somut bir veriye dönüştüremiyorsanız bir olayı tüm yönleriyle görebilmenin faydası nedir?

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiklerinizle eğlenin. Endişelerinizi bir kenara bırakın. Bu günü güzel geçirmek için olası tüm negatif sonuçları kafanızdan atın. İyi şeylere odaklanın: yaşadığınız eğlence ve o anın heyecanı. Sevgilinizle aranızda fevkalade güçlü bağlar yaratabilirsiniz. Aşk bugün sizin yanınızda, bu yüzden güvenle hareket edin. Kendinizi kötü hissetmeniz veya güvensiz olmanızı gerektiren hiçbir neden yok. Pes etmeyin.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yeni yaratıcı projeler veya bir sonrakileri arttırmak için gün aklınıza gün boyunca sayısız harika fikirler gelecek. Eğer onları hemen not etmezseniz, tekrar aklınıza bir fikir geldiğinde geri dönüşü olmayabilir. Bu nedenle, diğer tüm sorumluluklarınızla birlikte, bugün odağınızın bir yerden bir yere kaydığı heyecanlı bir gün olabilir. Bunlarla başa çıkabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Terazi…

İnsanların bugün yolunuza çıkmaması akıllıca olur; zira kendinizi ağzına kadar ateşli kömürlerle doldurulmuş bir lokomotif gibi hissediyor olmanız muhtemel. Büyük ihtimalle izlediğiniz yol konusunda son derece kararlı olacaksınız ve hiçkimse sizi yolunuzdan çeviremeyecek. İnsanlar dikkatli bir şekilde bakarsa, kulaklarınızdan çıkan buharı bile görebilirler…

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Spiritüel yaşamına konsantre olabilirsin. Uzun süredir bir ibadethaneye gitmemiş olabilirsin. İbadet topluluğunun yarattığı topluluk enerjisi hoşuna gidebilir. Bir inanç kurumuyla bir bağın yoksa, meditasyona yönelebilirsin. Zihnini gereksiz şeylerden temizlemek isteyebilir; kendini pozitif enerjilere açabilirsin.Bugün Toprak Ana’yla bağ kurmak; bütünleşmek için harika bir gün. Güzel bir parkta uzun uzun dolaşmak veya ormanda keyfince yürümek isteyebilirsin. Doğal unsurlarla etkileşim kurmak seni keyiflendirecek. Dağlarda gezintiye çık. Bisikletle gez. Taze havayı ve tatlı esintiyi hisset. Göreceksin, gerginliğin dinecek.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sabırlı olmaya çalışmanız gerekebilir. Dört gözle bir yanıt bekliyor olabilirsiniz. Bütün zamanını sizinle geçirecek yeni bir sevgili isityorsunuz ya da yoğun bir arkadaşınızın dikkatini çekiyorsunuz. Bu insanlar sizi umursuyor olabilir ama kendi kaygıları var. Bugün istediğinizi alamazsanız çok üzülmeyin. Bunun yerine, zamanınızı verimli kullanın.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yakın gelecekte gelirinizin artacağı yönündeki bir söz bugün size özellikle iyimser hissettirebilir. Kazancınızı arttırma konusunda bir fırsat yakalayabilirsiniz veya borç verdiğiniz bir kişi sonunda paranızı ödeyebilir. Kaynağı neyse ne, peki bu parayı nasıl değerlendireceksiniz? Biraz çılgınlaşıp büyük bir parti vermeyi düşünebilirsiniz, aynı zamanda bazı sağlam yatırımlar da yapmak isteyebilirsiniz. Bunları bir düşünün!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Akrep…

İstemediğiniz bir iş için girişimde bulunuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Parkta kuş yakalamaya çıkan bir çocuk gibisiniz. Bu güzel güvercine çok yaklaşmış hissediyorsunuz. Kuş sizin ona yaklaştığınızın bile farkında değil, siz ona tam yaklaşmış ellerinizi onu yakalamak için açmışken o bir anda fark edip çoktan uzaklara uçmuş oluyor. Yine de sükunetinizi koruyun. O güvercin zaten hiç sizin olmamıştı ki.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sıkıcı ve ağır hissediyorsun, tatlım. Eğer kendini profesyonel yaşamında veya özel yaşamında kanıtlamaya çalışıyorsan bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsin. Senin için değerli olan birine öfkelenmen olası görünüyor. Olumsuz hislerini çabucak yansıtma; çevrene karşı tutumların bundan kötü etkilenecektir.Bugün tahammül sınırlarını kanıtlaman bekleniyor gibi.Hatta dahası talep ediliyor ve senden bekleneni yapmak dışında başka çaren yok. Başka yol yok: sen çevrende dönüp duran olayların kilit oyuncususun. Zaten bunu anlamışsındır. Her ne kadar bir tatile çıkmak istesen de, maalesef şu an bu isteğini gerçekleştiremezsin.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğiniz biri bugün sizinle kavga etmeye çalışıyor gibi görünebilir. Sizi sinir eden bir “önce ben davranışı” söz konusu olabilir. Rakibinizin hemen yanıldığını varsaymayın. Ortaya çıkan her çatışmada öğrenilmesi gereken değerli bir ders var. Her anlaşmazlığı kendiniz hakkında bir şeyler öğrenme fırsatı olarak görün.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Zihniniz bugün tıpkı bir sünger gibi, her türden bilgiyi almaya açık. Ancak, aldığınız bilgilerin doğru olmasına dikkat edin. Duyduğunuz büyüleci haberlerin çoğunun kurgu ve düzmece olma ihtimali çok yüksek. Bir bilgiyi almadan önce kaynağına gidin ve gerçeğini öğrenin. Eğer gerekirse, kütüphanede biraz araştırma yapın. Biliyorsunuz ki, kütüphaneler tarafsızdır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Yay…

İnsanların bugün söyleyecek çok fazla şeyleri olabilir, fakat sen sadece arkana yaslanıp dinlemeyi tercih edebilirsin. Böyle yapmakta rahat ol. Zaten konuşulacak şeylerin büyük çoğunluğu dedikodu ve sen de bu kazanın içine girmek istemeyebilirsin. Bu seçimin akıllıca. Konuşulanları duymazdan gel ve etliye sütlüye karışma. Sana uygun gelmeyen söylentileri süzmekten de çekinme.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Spaya, masaja ya da saunaya gitmek için ne kadar da güzel bir gün. Son zamanlarda çokça gerilim ve stres yaşadın ve kendini sakinleştirmek konusunda zorluklarla yüzleştin. Şimdi biraz huzura ve sessizliğe ihtiyacın var. Bir gazeteye bile elini sürme! Bir süre kendini kapat ve sadece kendine odaklan; kendinle ilgilen.Bugün tuhaf bir gün olabilir. Bugün, zihniniz düşüncelerinizi yavaşlatan anılarla dolabilir. Bunun sonucunda, aşırı tepkiler verebilir, geçmişe ait eşyaları sizin için ne derece önemli olduklarını enine boyuna düşünmeden, çaresizce atabilirsiniz. Pişman olacağınızı adınız gibi bildiğiniz bu tip girişimlerle risk almak yerine, öncelikle bu düşüşünüze yol açan asıl sebebi tespit etmeye çalışın.

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Ruhunuz parlıyor ve gününüz devam ederken çok büyük bir enerji harcadığınızı hissedebilirsiniz. Macera duygunuz bu ay en yüksek seviyede ve sizi alt edebilecek çok az şey var. Hayatınızın şu anda başa çıkmanızın biraz zor olabileceği bir alan var o da aşk hayatınız. Bazı nedenlerden dolayı, işlerin istediğiniz gibi gitmediğini hissedebilirsiniz. Anahtar kelime ise, sabırlı olmak.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yabancı bir ülkeyle ilgili bir kitap veya film hayalgücünüzü esir alabilir ve bu ülke size özellikle çekici gelmeye başlayabilir. Çok yakında bu yeri görmeyle ilgili fikirler kafanızdan geçebilir. Eğer bu konuda ciddiyseniz, bir yerden başlamak ve plan yapmak için bugün iyi bir gün. Özellikle pratik bir ruh halindesiniz ve oraya da bu ruh haliyle gitmek istiyorsunuz. Haydi, seyehat broşürlerine ve haritalara göz gezdirin, iyi eğlenceler!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Oğlak…

İsterseniz gerçekleştiremeyeceğiniz hiçbir rüya ulaşamayacağınız hiçbir hedef yok. Bugün kendiniz ya da aileniz için daha iyi bir şey isteyeceğiniz günlerden birisi olabilir. Daha iyisini istemek, zaten sahip olduğunuz bir şeyden memnun olmadığınız ya da aç gözlü olduğunuz anlamına gelmiyor. Bu nedenle eğer bu rüyalardan dolayı kendinizi suçluyorsanız bundan vazgeçin. Bunun yerine amaçlarınıza ulaşmak için bazı somut adımlara yönelmenizde fayda var.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sıra dışı içgörülere sahip olabilirsin. Bunlar insanlarla nasıl geçinmek gerektiğine dair gözlemler içeriyor olabilir (ya da geçinememek). Uzun süredir kişiliğinin bir parçası olan davranış örüntülerini nihayet çözebileceksin. İç görülerin sağlıklı ama yakında öğrendiklerini uygulamak isteyeceksin. Bir terapist ya da anlayışlı bir dostun sana bu konuda fikir sunabilir ve geri beslemede bulunabilir.Bugün sıra harekete geçmeye gelince size eşlik edecek biriyle bir şeyler yapmayı düşünebilirsiniz. Yanınızda birinin olması her şeyi dengede tutmanızı birçok açıdan kolaylaştıracaktır. Başkalarının şu anki duruma dair bakış açısı sizi tamamen hazırlıklı olduğunuza temin edecek. Büyük konumlara gelmeye çalışırken küçük insanları ihmal etmeyin. Gerçek bir lider halkının arkasında yürür.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevgiliniz bugün bir kariyeri hakkında bazı harika haberler almış olabilir ve bunu kutlamak için sizi dışarı çıkarmak isteyebilir. O halde başka ne işin olursa olsun gidin! Sevgiliniz harika bir ruh hali içinde, harika görünüyor, aynı zamanda çok tutkulu ve seksi hissediyor. Unutamayacağınız bir gece istiyorsanız, bu fırsatı geri tepmeyin. Ayrıca çok iyi göründüğünüzden de emin olun!

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Zihniniz çok açık, aktif, her türlü zorlukla başa çıkabilecek kadar hazır, ve istekli. İnsanlar bunu hemen fark edecek bu nedenle eğer kendinizi insanların yardım ve tavsiye istekleriyle boğulmuş halde bulursanız şaşırmayın. Bunlarla başa çıkabilirsiniz. Başkaları için yapabileceklerinizi yapın fakat kendiniz pahasına değil. Ateşlenebilirsiniz, dikkat edin. Bütün haftasonunu yatakta hasta halde geçirmek istemezsiniz. Hızınızı kendinize göre ayarlayın böylece yarın için de enerjiniz kalır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Kova…

İnsanları dinlemekte, onların ne zaman yardıma ya da ağlanacak bir omuza ihtiyacı olduğunu anlamakta muhtemelen iyisiniz. Bugün, en iyi yaptığınız şeylerden birini yapmak, yani birine yardım etmek için mükemmel bir gün olabilir. İhtiyaç içinde olan birine el uzatarak her zamankinden de fazlasını yapmayı düşünebilirsiniz. Olağanüstü vericiliğinizi göstererek gerçek bir dost olun. Arkadaşınızın yüzüne konduracağınız küçük bir gülücük onun için çok şey değiştirebilir.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sosyal bir modda olabilirsin; çevreni insanlarla doldurabilirsin. İfade etmek istediğin birçok fikir ve his var. Ayrıca espriler yapıp hikayeler anlatmak konusunda da çok başarılı olabilirsin. Şu anda gösterinin tek yıldızı olmak istiyorsun; öyleyse dikkati çekmek için yol bul! Sevdiğin arkadaşlarını akşam yemeğine davet et ya da en sevdiğin arkadaş grubuyla takıl.Bugün tutku dolusunuz ve normaldan daha duygusal hissediyor olabilirsiniz. İşin kötü tarafı bu duygunuzu istediğiniz gibi ifade edebilecek bir ortam bulamayacak oluşunuz. Dümeninizi çevrenizdekilerce onaylandığınız ve desteklendiğiniz limanlara kırın. Kozanızda bir delik açmaya çalışanlardan uzak durun.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Ruh eşinizle karşılaşabilirsin. Belki de gerçekten sizinle aynı frekansta bir kişi arıyordunuz. Ya da aradığınız, sadece size destek verecek eğlenceli ve iyi bir arkadaş. Belli bir enerjisi olan insanlara kulak verin. Bir sohbete başlamak ve birini yakından tanımak isteyebilirsiniz. Utangaçlığınızın yeni bir arkadaşlık kurma yolunda bir engel oluşturmasına izin vermeyin.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Uzun zamandır yapmayı istediğiniz fakat bugüne kadar yapamadığınız bir iş ayağınıza geldi. Kendinizi bu iş için kesinlikle iyi hissediyorsunuz çünkü fiziksel enerjiniz yüksek ve mental odağınız kuvvetli. Ayrıca, bazı yardımlar alabilmeniz de muhtemel: Ev halkının diğer üyeleri sizinle beraber çalışmaya hazır. Bu iş zemin katı temizlemek veya saksıda çiçek dikmek olsa bile, bu işi hızlı ve harika bir şekilde yapacaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 16 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 15 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Balık…

İstikrarsız tavırlarınızın çevrenizdeki insanlara ne kadar zarar verdiğini fark etmiyor olabilirsiniz. Diğerleri sizin bakış açınızı anlamaya çalışıyor olabilir fakat bazen bilmece gibi konuşuyorsunuz. Diğerlerine emierler yağdırmadan önce bir durup kendi bakış açınızı gözden geçirin. İnanılmaz bir gücünüz var, bunu kullanarak nasıl daha iyi bir önder olabileceğinizi öğrenin ki elinizdeki kaynaklardan azami derecede faydalanabilesiniz.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sıradışı ve garip olmakta kendini özgür hisset. Gerçeklikten biraz uzaklaş. Daha özgür bir düşünce yapısına gir. Birkaç film kirala; daha da iyisi kendin film yap! Kendini kıyafetler al; duvarlarını boya, evini dekore et. İçindeki özgür ruh bırak dışarı çıksın. En büyük fantezilerini insanlarla paylaş. Bırak hayallerin bugünü yönetsin.Bugün sıcak ve yardımsever yönünüzü ortaya koymanın tam zamanı. Genellikle dikkati üzerinize çekmekten hoşlanmıyorsunuz, hatta biraz utangaç olduğunuz bile söylenebilir. Ancak bugün içinizden sosyalleşmek, iletişim kurmak ve başkalarına ilgi göstermek gelebilir. İnsanları çekeceksiniz ve sizinle olmaktan keyif alacaklar. Arkadaşlarınızla öğle yemeğine çıkmaya ya da akşam bir yerde toplanıp başarınızı kutlamaya ne dersiniz?

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevgiliniz bugün meslektaşlarıyla bazı küçük kişilik çatışmaları yaşıyor olabilir ve bu nedenle size oldukça uzak ve meşgul görünebilir. Sorun her neyse yarın iyi geçebilir, ancak onu rahatlatmak kolay olmayacak. İhtiyacı olursa yanında olduğunuzu açıkça belirtin, sonra oturup bir kitap okuyun. Bu olayı yalnız kalarak atlatabilir.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çevrenizdekilerin bugün kafası karışık olabilir bu yüzden bilgi aktarırken açık olma konusunda çok insaflı davranmak isteyeceksiniz. Buna tüm sözsel etkileşimler, elektronik veya yazılı uyarılar dahil. Her seferinde, söylediğiniz şeyde açık olmaya çalışın. İnsanlardan söylediğiniz şeyi tekrar etmelerini isteyin ki herhangi bir yanlış anlaşılma veya zaman israfı olmasın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.