Nuray Sayarı 15 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mart 2021

Nuray Sayarı 15 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mart 2021

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 15 Mart 2021 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 15 Mart burç yorumları pazartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 15 Mart 2021

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 15 Mart burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Her zaman olduğu gibi, bu hafta Pazartesi, hafta boyunca ana olayları işaretleyecek. Hem sıradan insanlar hem de bizi yönetenler için çok fazla gerilim, beklenmedik stresli durumlar, değişen kararlar ve eylemlerle dinamik, hızlı tempolu bir zaman olacak. Önümüzdeki yedi gün içinde ortaya çıkacak yeni koşullara uyum sağlamak her birimiz için çok önemli olacak.
  • Bugün, önemli konular internette ve uluslararası çıkarların olacağı farklı ülkelerin hükümetleri arasında tartışılacaktır. Bazı yöneticilerin ne kadar başarılı olacağı, şimdiye kadar kazanılan deneyime bağlı olacaktır. Bu, “sıcak suyun” keşfedileceği bir hafta değil. Bazı olayların tekrarı, birikmiş bilgi ve deneyimi doğrulamak ve “hatalardan kaçınmaya” yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bugün ünlülerle ilgili ilginç veya önemli olayları beraberinde getiriyor.
  • Genel olarak, Pazartesi günü birçoğunuzun sevinmek veya iyi yapılmış bir işten veya kaliteli bir işten memnun olmak için nedenleri olacaktır. Bu gün boyunca mali işlerinizde olumlu bir gelişme bekleyebilirsiniz, ancak riskli eylemlerden ve duygusal kararlardan kaçının. Bazılarınızın bugün deneyimleyeceği iş değişiklikleri, gelecekteki kariyeriniz üzerinde iyi bir etkiye sahip olacaktır.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Pazartesi günü önceki günlerdeki yerine getirilmemiş görevlere odaklanacaksınız. Bugün bunun için kesinlikle uygun koşullara sahip olacaksınız ve birisinin yardımına güvenebileceksiniz. Su burçlarının temsilcileriyle olan ilişkiniz sizin için önemli olacaktır. Bu gün bir adam hakkında bir toplantı veya önemli bir konuşma getiriyor. Koç burcu için Pazartesi aşk heyecanı getiriyor, Aslan için – yavaş gelişme ya da Yay için eski taahhütlere dönme ihtiyacı – hızla geçecek olan stres ve panik.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysanız, geçen hafta harcadığınız enerji ve zaman kaybını fark edeceğiniz için haftanın başlangıcı sizin için zor olacaktır. Fikirlerinizi ve planlarınızı bugün saklayın. Bunları başkalarıyla paylaşmaktan kaçının, katı uygulamalarına odaklanın. Bu gün, hafta sonuna kadar eylemlerinizin önemli bir şekilde planlanmasını gerektirecektir. Boğa burcu için bu, ev konforu, alışveriş, bir ev veya mülk sorununu çözme ile ilgili eylemler için hayırlı bir gün olacak. Başak burcu için hamilelik, bebek, çocuk veya ailenizden bir gençle ilgili vakalar ilgilenilmesi gerekecektir. Oğlak burcu – sadece bekleyip izleyerek bugün önemli bir şey başaramayacaksınız.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Pazartesi günü daha fazla ev ödevi veya aile görevi ve taahhüdü ile suçlanacaksınız. Bunların çoğu aile içinde olacak veya sizin veya ebeveynlerinizin sahip olduğu mülklerle ilgili olacaktır. Bu, finansal belgeler, sözleşme, kredi vb. İle ilgili konuşmalar veya eylemler için hayırlı bir gün olacak. İkizler için Pazartesi, bugün tamamlanması gereken çok iş ve çok sayıda sorumlu görev getiriyor. Terazi, bir erkekle önemli bir konuşma yapacak veya işe girecek, etkilemenin (katılımın) bir erkeğe sahip olacağı çeşitli görevler yapacak. Kova burcu için, çeşitli aktivitelerden (çalışmak ve gelişmek istiyorsanız) küçük bir gelir elde etmek için gün uygun olacaktır.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Pazartesi günü eşyalarınızı planlamaya çalışın ve Evrensel Kurallar ile uyum içinde bunların uygulanmasına göre hareket edin. Bugün aşırı hassas olmak, özellikle de işiniz birçok insanla iletişim kurmayı içeriyorsa, size zarar verecektir. Pazartesi günü, kişisel yaşam sorunlarını sizinle paylaşmak isteyecek veya sizden yardım isteyecek arkadaşlarınız sizinle iletişime geçecek. Yengeç için – gün, çeşitli teklifleri veya fırsatları tartışacak önemli haberler, mesajlar, konuşmalar getiriyor. Akrep için gün, seyahatle ilgili aktiviteleri, yakındaki ve uzaktaki insanlarla iletişimi destekleyecektir. Balıklar için bu önemli bir gün olacak, çünkü hayatınızda bir değişiklik başlatmak için akıllıca bir karar vermeniz veya cesaret toplamanız gerekecek.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Koç…

Bazen başkalarının görüşlerine karşı fazla hassas oluyorsunuz. Çevrenizden birinin, sizden farklı bir görüşü olduğunu fark edebilirsiniz. Size karşı biraz soğuk davranabilir ve siz de bu davranışa alınabilirsiniz. Dik durun ve kendinizi savunun. Yetenekleriniz bu kişiyi sindirebilir. Onlarla yarıştığınızı düşünen bazı kişiler size eleştirel yaklaşabilirler. Onların bu olumsuz davranışını, itici bir güç olarak kullanın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 20 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Mayıs 2020

MART AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Sosyal Hayatın Hareketleniyor”

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İçgüdülerinle ilgili vurucu anlar yaşayabileceğin bir gün. Daha bir kelime etmeden, karşındakinin neler yaşadığını ve neler hissettiğini sezeceksin. İş yerinde de patronunun yapacağı duyuruyu, ne söyleyeceğini önceden kestirmen çok olası. İnsanların enerjilerine karşı çok hassas olacaksın ve trendleri da önden kestirebileceksin. İçgörülerin herkesi şaşırtabilir. Psişik titreşimleri sergilerken eğlenmene de bak tabi!Bugün telepatik olduğunuzu düşünmeye başlayabilirsiniz; zira diğer insanların duygu ve düşüncelerinin anında farkına varacaksınız. Birisi daha leb demeden leblebiyi anlayacaksınız ve bunu nasıl başardığınıza şaşıracaksınız. Burcunuzun burçlar kuşağının en psişik burçlarından birisi olduğunu unutmayın. Belki bu gücünüze tamamen hakim değilsiniz ancak bu sizin doğuştan gelen yeteneklerinizden birisi. Bu yüzden bugün bu yeteneğiniz iş başına geçtiğinde ona kulak kesilin.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk meselelerinde kendinizi fazla öne çıkarmayın, özellikle de yakın zamanda yeni biriyle tanıştıysanız. Bir adım atmadan önce bu kişiyi iyice tanımak için zaman ayırın. Eğer bir ilişkiniz varsa, bugün eşiniz/sevgilinize karşı daha dikkatli olmaya çalışın.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Burcunuz tamamen gerçekci olmanızı sağladığı için, kişisel veya iş hayatındaki engeller nadiren sizi şaşırtır veya canınızı sıkar. Ancak, bugün üstlendiğiniz bir projeyi sıkı bir kontrol altına almalısınız. Özellikle para mevzularında rahat tavırlar sergilemenin zamanı değil. Eğer sistematik bir yaklaşım benimserseniz, enerji ve mülk tasarrufundan ekstra fayda sağlarsınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Boğa…

Bazen başkalarıyla ilgilenmekten kendine bakamıyorsun! Bugün aldığın bütün sorumluluklardan bunalmış vaziyette olabilirsin. Kendine karşı dürüst ol ve eylemlerinin sayısını azalt. Eğer yapılması gereken şeyler varsa da yardım iste!

MART AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Ferahlıyorsun”

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İçinde bulunduğun duruma yaratıcı bir nefes aldırabilecek, önemli bir gündesin. Çevrendeki estetiği desteklemenin, seni işleri düzenli yapmak adına daha ilham dolu ve disiplinli kılacağını fark edeceksin. Zamanını yeterince kullan; acele etme. Başkalarının kaygılı tavırlarının seni aceleye sürüklemesine izin verme.Bugün tembellik etmek için bir bahaneniz yok o yüzden güneş doğmadan yataktan çıkın. Daha çok adım attıkça daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz. Mağaranızdan çıkıp çevrenizdeki insanlara fikirlerinizi anlatın. Açık havaya çıkıp rüzgarın şarkısını dinleyin. Aktif ve esnek olun. İnsanların duyguları bugün yüzeye daha yakın, o yüzden her şeyi hafif ve aktif düzeyde tutun.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk ve güzellik bölümünde işler senin için iyi gitmeli. Sosyal ortamlarda yaratıcı projeler izleyin. Başkalarıyla ne kadar çok zaman geçirirseniz, Güneşin battığı zaman da o kadar tatmin olmuş olursunuz. Başkalarının enerjisiyle beslenirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla ne kadar çok zaman geçirirseniz, o kadar fazla güvence hissedeceksiniz ve kendinize değer.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Burcunuz tamamen gerçekci olmanızı sağladığı için, kişisel veya iş hayatındaki engeller nadiren sizi şaşırtır veya canınızı sıkar. Ancak, bugün üstlendiğiniz bir projeyi sıkı bir kontrol altına almalısınız. Özellikle para mevzularında rahat tavırlar sergilemenin zamanı değil. Eğer sistematik bir yaklaşım benimserseniz, enerji ve mülk tasarrufundan iki kat kazanç sağlarsınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili İkizler…

Bazen af dilemek izin istemekten daha kolaydır. Eğer bugün yapmak istediğin bir şey varsa yap. Sonuçlar mükemmel olmayabilir ama yaptığın şeyler için değil; yapmadığın şeyler için pişman olup kendini yiyip bitirdiğini fark edeceksin. Tehlikeli yaşamaktan çekinmemelisin.

MART AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Beklenmedik Tadilat İşleri Çıkabilir”

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İçgüdülerin, en iyiyi aramaya ve elde etmeye yönelmiş olacak. Hayallerinin peşinden gitmek ve kendini ileri taşımak için isteklisin. Günün enerjisi seni biraz iddialı yapabilir, yine de ağırdan alsan iyi edersin. Bir saniyeliğine durup yansıttığın imajı düşünmek isteyeceksin. Eğer önemli bir toplantın veya sunumun varsa, sofistike bir tutum seni başarıya götürebilir.Bugün teknolojiyi de içeren yeni bir yeti kazanabilirsiniz. Hızlı öğreniyorsunuz, dolayısıyla bilgisayarla ilgili yeni şeyler öğrenmek ilginizi çekiyor. Yeni bir yazılım uygulamasını keşfedebilir ya da bu yazılımın daha efektif çalışması için internette araştırma yapabilirsiniz. WordPress ya da Blogger kullanarak ilgi çekici bir blog oluşturabilirsiniz.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk hayatınızın gidişatını düşünüyor olacaksınız. Belki de şu anki sevgiliniz sizden ayrı hareket ediyor ya da sizinle aynı duyguları paylaşmayan birine aşıksınız. Umutsuzluğa kapılmayın! Sevginin asla işe yaramayacağından endişelenseniz bile, olumsuz düşüncelere yer yok. Bunun yerine, durumdan en iyi şekilde yararlanmanın bir yolunu bulun. Belki onunla daha fazla iletişime geçip ilgi gösterirseniz cevap verebilir. Ya da belki “hoşlandığınız kişini” sadece sizi tanımak için zamana ihtiyacı vardır.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugünün gök haritası, bugün aşırıya kaçma günü olarak gösteriyor. Fakat bazıları iyi bazılar ise o kadar iyi olmayabilir. Yeme-içmeye çok fazla odaklanmamaya dikkat edin. Stresinizi tamamen davranışlarınızla dışa vuruyor olabilirsiniz. Biraz meditasyon yapıp sorunun kökenine inseniz sizin için iyi olacak. İyi tarafından bakarsak: Bugün size para geliyor ve muhtemelen yüklü bir miktar!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç…

Bazen biraz fazla düşünceli olabiliyorsunuz. Duygusallığa meyillisiniz ve olayları aşırı içselleştiriyorsunuz. Diğer insanlara karşı hassasiyetiniz baskın olmanızı zorlaştırıyor. Devreye girip girişken olmaktansa ipleri başkalarının eline veriyorsunuz. Bu eski alışkanlıkları değiştirmeye çalışın. Kendinizi daha öz güvenli ve yaratıcı bir şekilde ifade etme fırsatı önünüze seriliyor ve kuvvetle muhtemel bunun faydasını göreceksiniz.

MART AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Geçmiş Anıların Gözünde Canlanacak”

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İçinde hep bir okul öğretmeni oldu ve bugün bu öğretmen dışarı çıkmak için can atıyor. Bilgisayarla ilgili bir prosedür konusunda birisine yardım etmen olası. Belki öğrettiğin şey manuel işlemle ilgilidir. Belki de arkadaşlarına daha kişisel bir konuda yardım ediyorsundur. Dostuna araba tamiri veya kırık bir mobilyayı onarma konusunda destek olabilirsin.Bugün teraziyi dengede tutmak pek kolay bir iş olmayabilir fakat başkası yapabiliyorsa siz neden yapamayasınız? Diğer insanlardan gelen güçlü fikirlerin sizi zorladığını fark edebilirsiniz. Cephaneniz dolu ve bu zorluklara göğüs germeyi kabul ederseniz bir şeyler öğrenebilirsiniz. Ayrıca ateşli bir tartışmanın da içine düşebilirsiniz. Kendinize inanın.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk ve romantizmle ilgili konulara gelince biraz maceraperest hissedebilirsiniz. Hedefinizi yüksek tutun. Kalbinizi başkalarıyla bir araya getirdiğinizde, daha iyi olacaksınız. Sevdiğin birine cesur bir hamle yapmanın vakti geldi. Bu duruma karşı felsefi bir yaklaşım benimseyin, yanlış yolda olmadığınızı göreceksiniz.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Doğru olanı savunmakta tereddüt etmeyin. Bu güçlü insanları karşınıza almak anlamına gelse de. Bugün en ufak adaletsizlik bile katlanılır gibi değil. Sizi fikirlerinizi söylediğinizde – çünkü bugün bunu yapmak zorunda hissedeceksiniz – diğerleri de size saygı gösterecek. Uzun bir zaman böyle olacak ve bu size harika güzellikler getirecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Aslan…

Aşağılık duygusuna dikkat et. Komşularının fazlasıyla yargılayıcı olduğu bir yerde yaşıyor olabilir ve onların düşüncelerine göre kalıplara oldukça iyi uyum sağlıyor olabilirsin. Gerçek şu ki, kimsenin kalıplara uymuyor ve bu oyunda uyum sağlamaya çalışırken yakalanıyor. Herkes güvensizdir ama bu duyguları hayatlarını değiştirmek için kullananlar en az mutlu olanlardır.

MART AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Geri Adım Atmak İstemiyorsun”

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İçgüdülerin hiç olmadığı kadar kuvvetli. Bazen şeyler hakkında yoğun kokular alıyorsun ama bunlara her zaman önem atfetmiyor ve dikkatini vermiyorsun. Bugün bu enerjiye sarıl. Birisi hakkında, bütünüyle içgüdüsel, bazı düşünceler geliştirebilirsin. Bu içsel rehberliğe güven ve buna göre hareket etmekten çekinme. Profesyonel yaşamında sana faydası dokunabilecek bilgiler ayağına gelmiş olabilir mesela!Bugün tamamen farklı bir şey denemek isteyebilirsiniz. Eğer bunu daha önce hiç yapmadıysanız, neden kendinizi dans ederek ifade etmeyi denemeyesiniz? Kendinizi bir kutu kurşun kalem kadar yetenekli olduğunuza inandırmış olsanız bile, şaşırtın kendinizi. Tarzınız ne olursa olsun, herkes için bir dans türü vardır, kendinizi o kadar da delice bir şeye teşebbüs ediyormuşsunuz gibi hissetmeyin – ister polka kadar basit olsun, ister balo salonu dansı kadar karmaşık olsun. Kendinizi harika hissedeceksiniz, ayrıca bu iyi bir egzersiz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 13-19 Nisan 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk hayatınızda şanslı olabilirsiniz. Bazen mutlu bir ilişkiye başlamak size zor gelebilir. Dramatik bir yapınız olduğundan fırtınalar ve yoğun duygularla dolusunuz. Biraz rahatlayıp romantizm yaşamak şu durumda zor olabilir. Bu enerji şu an sizin için değişebilir. Kendinizi, en iyi yönlerinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacak harika bir ilişki içinde bulabilirsiniz.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugünkü gökyüzü haritası, günün maddi hırs konusunda bazı ayarlamalar yapmakla geçeceğini söylüyor. Profesyonel çevrenizde değişiklik yapmak veya birilerini çevrenize almak ya da arkadaş çevrenizden bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu düşündüğünüzden daha ince bir iş ama bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler. Alışık olduğunuz yöne doğru çekiliyorsunuz ve geldiğiniz yere geri dönmek isteyeceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Başak…

Bazen biraz fazla mı gurur yapıyorsunuz acaba? Başkalarının size uzatmaya istekli olduğu yardım elini yok sayarak genellikle her şeyi tek başınıza başarabileceğiniz konusunda ısrar mı ediyorsunuz? Beklenmedik kaynaklardan gelen yardımlara ve hediyelere açık olmaya çalışın. Biliyorsunuz ki siz çok verici bir insansınız ve karşınıza birkaç küçük iyiliğin çıkması kesinlikle sizin de hakkınız. Bu yüzden başka birisi bugün sizin öğle yemeğinizi ödemek istediğinde, bir kereliğine de olsa kabul edin. Bu nezaketen ve üzerine çok düşünmeden kabul edebileceğiniz bir hediye!

MART AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Şans Senden Yana Olacak”

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İçindeki savaşçı bugün kendini gösterecek. Kılıcın oldukça keskin ve bunu dikkatlice kullandığına emin olmalısın. Ölümcül zehir harika bir yardım unsuru da olabilir; büyük bir engel de; tamamen nasıl kullandığına bağlı. Bu enerjiyi istediğin şeylerin peşinden gitmek için kullanmalısın. Ama seni hedefine götüren yolda birkaç köprü yakmamaya dikkat et.Bugün teşvik edici enerjiler size felsefe, bilim ya da ruhsal konular hakkında ilham verebilir. Bilginizi artırmak için kitap okumaya, kurslara katılmaya ya da uzun sohbetlere dalmaya karar verebilirsiniz. Sezgileriniz artacak ve bu yolla bahsi geçen konuları daha iyi idrak edebileceksiniz. Peşlerinden gitmeyi bırakmayın. Hatta bir noktadan sonra kendinizi, bunlar hakkında insanlara bir şeyler öğretirken bulabilirsiniz.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bazı güçlü duygular ortaya çıkabilir. Sizi biraz sinir eden kişisel bir durum söz konusu olabilir. Bazı gerginlikler yaşanabilir. Bu endişeleri bugün ele almak sağlıklı olacak. Her şeyi içinize atmayın ve iyiymiş gibi davranmayın. Sevdiğiniz insanlara aklınızdan geçenleri anlatmanız önemli. Bugün şüpheleri gidermeye cesaretiniz varsa, her şey daha iyi olabilir.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Dün bir girişimci olarak sabrınız sınanmış olabilir çünkü işle ilgili konular önemli ölçüde yavaşlıyor gibi görünüyor. Ne yazık ki, gecikmelere, beklenmedik etkinliklere, son dakika ayarlamalarına veya organizasyonla ilgili aksaklıklara katlanmak zorunda kalacaksınız. Hepsi umudunuz yitirmeniz için birleşmiş gibi. Öfkelenmenizin hiç bir manası yok. Uyum sağlayabilmek, bir girişimcinin en önemli özelliklerinden biridir, bugün bu özelliğinizi kullanma zamanı!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Terazi…

Açık görüşlü bir insansınız ve diğer insanlara karşı da verici bir yapınız var. Bugün tanışacağınız insanlar sebebiyle biraz dengeniz sarsılabilir. Kim olduğunuz ve aklınızdan neler geçtiğini anlamak konusunda bir takım zorluklar yaşayabilirler. Muhtemelen sizin esnek kafa yapınızı da anlayamayacaklar.

MART AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Gündemin Değişiyor”

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İyi hissediyor olman gerek. O halde kendini bırak ve hislerini açıkça çevrendekilere yansıt. Bu iyi enerjinin tükenmesi için hiçbir sebep yok. Ne yaparsan yap, büyük bir cesarete ve mizahiliğe sahip olacaksın. Gülümseme ve neşe de, çıkabilecek arızaların tedavisinde seni adeta destekleyecek. Eğer birisi olayların hep negatif yönüne odaklanıyorsa, sen inatla pozitif yönlerini hatırlat!Bugün tam anlamıyla her şeyden bıkmış usanmış bir haldesin! Öfkeni bu kadar yükseltecek sadece tek bir insan var. O da tabi ki sensin! Bugünün açıları, seni davranış değişikliğine götürebilecek varoluş krizlerini destekler nitelikte. Bundan sonra kelimelerini daha dikkatli seçmeyi unutmayacaksın.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk hayatınızda işler yolunda gidiyor, ancak gerçekleşmesine izin verirseniz. Vermek ve almak için önce kollarınızı açmalısınız. Kollarınız doluysa, insanların size sarılması daha zor olacaktır. Kollarınızdakileri bırakın ve ihtiyacınız olan sevgiyi almak için serbest bırakın. Vermenin, almak kadar önemli olduğunu unutmayın, ve aynı şekilde tam tersi de.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugüne kadar kariyeriniz için sarf ettiğiniz çabalar sonunda istediğiniz gibi meyve vermeye başlayabilir. Kendinizi size para getirecek hukuki sözleşmeler imzalarken bulabilirsiniz. Açıkcası, tüm gün boyunca harika hissedeceksiniz. Bu yüzden sosyal yaşantınızda da aynı şekilde iyiye gidiyor gibi. Arkadaşlarınızı sizi kutlamak için arayabilir, sevgiliniz ise sizi bunu kutlamak için dışarı çıkartabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Akrep…

Bazen durup kendimize “Neden ben” diye sorarız. Bu soruyu kendinize herkesten daha çok sorduğunuzu düşünebilirsiniz. Hayatınız size sonsuz bir roller-coaster turu gibi geliyor olabilir. Derinde bir yerde, bunu başka türlü yaşayamayacağınızı biliyorsunuz. Bugün, yapabiliyorsanız, bir mola verin. Duygu ve düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşın. Yüksek sesle söylediğinizde içinde bulunduğunuz durumla ilgili kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

MART AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Aldığın Kararları Gözden Geçireceksin”

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İçindeki şair bugün ortaya çıkabilir. Hayal gücü yüksek ve yenilikçi bir yönün var, ve bu yönün bugün parlayacak. Kendini zeki şakalar yaparken bulabilirsin. Aile üyelerini ve arkadaşlarını sulu şakalarla güldürebilirsin. Ya da sanatsal bir şeyler yapmak isteyebilirsin. Mesela romantik partnerinin resmini çizebilir veya doğayı resmedebilirsin. Yaratıcılığını konuşturmalısın.Bugün toprakla haşır neşir olmak için ideal bir gün. Dışarıda vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Şu an doğa anayla iletişim kurmak size iyi gelebilir. Uzun bir doğa yürüyüşüne çıkar ya da evinizin çevresinde dolaşırsanız kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Dünya sizi çağırırken kendinizi dört duvara hapsetmeyin! Bahçe işleriyle uğraşma istiyorsanız bugün bir şeyler ekmek, çim biçmek ya da zararlı otları temizlemek için muhteşem bir gün.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bazı ilginç yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyal bir ruh halinde olabilirsiniz, zekanızla insanları eğlendirmeye ve cazibenizle de etkilemeye hazır olun. Heyecan verici biriyle bir temas kurabilirsiniz. İkinizin de aynı frekansta olduğunu görebilirsiniz. Bir çok ortak paydada buluşan aynı tutkuları ve hobileri paylaşabilirsiniz.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ertlelediğiniz tüm ev işleri bugün baş göstermeye başlayacak. Artık sırayla onları halletmeye başlamanız gerek. Aklınızı kullanırsanız, ilk başta bir öncelik listesi hazırlarsınız. Hangilerini kendiniz halledebilirsiniz hangileri için profesyonel birine ihtiyacınız var, belirleyin. Böyle organize bir tutum sergilerseniz, eviniz kaşla göz arasında harika olacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yay…

Aynı oyunun tekrar tekrar perdelenmesini istemiyorsanız, oyunculara katılmayın. Kurban rolüne bürünerek manipülasyona ve diğerlerince kontrol edilmeye davetiye çıkarıyorsunuz. Tekrarlayan bir örüntüyü durdurmak için sorumluluğu kabul edip iyileşme sürecinde önemli bir rol olynadığınızın farkına varmanız gerekiyor. Değişme gücü ve cesaretine sahip olduğunuzu unutmayın!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 7 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Temmuz 2020

MART AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Cesursun”

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İyi bir ruh halindesin. Başından geçen deneyimleri daha olumlu değerlendiriyorsun. Zorlukları gelişmek adına bir fırsat olarak görüyorsun. Hatta bir miktar felsefi hissedeceksin ve yaşadıkların altında daha geniş çaplı sebepler arayacaksın. Gün içerisinde, yükseltici bir spiritüel enerji ruh halini güzelleştirecek, seni başkalarına karşı çekici kılacak.Bugün sıradışı bir arkadaş edinebilirsiniz. Gün içinde bir yabancıyla sohbet edebilirsiniz. Belki de bu insan farklı bir kültürel ya da etnik kökene sahip olabilir. Bazı net farklılıklara rağmen ikiniz özel bir bağ kurabilirsiniz. Bu arkadaşlığı bir adım daha ileri taşıyıp bu insanı daha yakından tanımaktan çekinmeyin!

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk hayatınızda her şey sizin için iyi gidecek. Sosyal ortamlarda yaratıcı projeleri takip edin. Başkalarıyla ne kadar çok zaman geçirirseniz, günün sonunda o kadar tatmin olmuş hissedersiniz. Başkalarının enerjisiyle besleniyorsunuz. Sevdiğiniz insanlarla ne kadar beraber olursanız, o kadar fazla güvende ve özsaygı hissedeceksiniz.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, yakın arkadaşlarınızla takılmak isteyebilirsiniz. Eğer isterseniz, bir ziyaret hiç de fena olmaz. Günlük işleriniz biraz bekleyebilir. Değer bilen dostlar eşliğinde biraz dinlenseniz çok iyi olacak. Saçlarınızı salın ve bugün biraz kaytarın. Son dönemlerde yaşadığınız stresle beraber, kendinizi biraz eğlenerek şımartmaya ihtiyacınız var. Maddi endişelerinizi bir kenara bırakın ve günün tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak…

Bazen görünen o ki, ne kadar uğraşırsanız uğraşın, bir türlü insanlara bakış açınızı kabul ettiremiyorsunuz. Bugün ise her zamanki rutinden farklı olarak güzel bir değişiklik olacak; arkadaşlarınız ve çevreniz fikirlerinizin değerini anlıyor ve insanlar tespitlerinizin dikkatli bir şekilde düşünülüp araştırıldığını fark ediyor olacak. Bu durum gelecekte daha fazla insanın sizi ciddiye almasını sağlayabilir, ki bu da muhteşem olur!

MART AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Günün Mottosu: “Mücadelecisin”

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İşe koyul. Meşgul olmak için güzel bir zaman. Odaklanma ve yaratıcılık gerektiren eylemler destekleniyor olacak; hatta fiziksel güç ve enerji de desteklenerek seni hareket etmeye sevk edecek. Uyuşuk, yorgun ve biraz keyifsiz hissediyorsan, günün göksel açıları bütün bu olumsuz etkileri yok edebilir! Sanatsal projelere yönel ya da tahtadan bir şeyler inşa et. Hayatındaki özel insan için bir şeyler yaratabilirsin.Bugün tuhaf ve alışılmadık durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sizi bu yönde çeken büyük bir güç söz konusu. Kendinize getirdiğiniz kısıtlamaları biraz gevşetin ve aykırı görünmekten çekinmeyin. Bir şeyle ilgili kararlı bir duruş sergilemeniz gerekebilir. Hangi yolu seçerseniz seçin, kendinizden emin olun ve sonucu çok fazla kafanıza takmayın.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bazı olumlu haberler alabilirsiniz. Şansın harika bir yöne dönecek. Üzerinde çalıştığınız yaratıcı bir projeye dikkat çekmekle ilgili birkaç ipucu alabilirsiniz. Yolunuza iyi şeyler çıkacak. Kişisel hayatınızda ise, ssevgilinizle zaman geçirmekten keyif alacak, geleceğe dair iyimser hissedeceksiniz.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Etrafınızdakilere yeni bir yakınlık duygusu hissetmenizle bugün özellikle mutlu olabilirsiniz. İş ve maddi hayatınız gayet yolunda gidiyor ve geleceğiniz parlak gözüküyor. Gelecekte denemek isteyeceğiniz projelere yönelebilirsiniz, bu da hevesinizi arttırabilir. Fikirler daha da hızlı ve daha fazla sıklıkla gelecek gibi görünüyor. Gününüz güzel olsun.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Kova…

Aynaya bak ve gördüğün kişiye gülümse. Kendine itibar etmen ve kendi sırtını sıvazlaman önemli. Çünkü ilham verici bir özgüven, kendine verebileceğin en güzel hediyedir. Bunu sakın hafife alma. Çevrendekiler de bu özgüveni hoş karşılayacak ve olumlu tepkiler verecekler. Başkalarının örnek ve destek alabileceği bir parlayan yıldız ol.

MART AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Önceliklerini Belli Edeceksin”

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İyi anlaştığın bir gruptan siyaset ve üyeleri arasındaki çatışmalar gibi sebeplerle ayrı kalmış olabilirsin. Bu şartlar altında, en iyisi bir süre olayların dışında kalmak olacaktır. Veya başı belada olan bir arkadaşın sana danışıp tavsiyelerini dinlemek isteyebilir. Onların zayıflıklarının seni etkilemesine izin verme. Senin için oldukça can sıkıcı bir gün olabilir. Kendi projelerine yoğunlaşman yerinde olacaktır. Her şey yarına düzelecek.Bugün sıkıcılıktan çok uzak olacak!Her zamankinden biraz daha yaramazsın. İçindeki provokatif afacan “sınırların dışında” şeyler söylemeye kararlı. Utanç çukurunu boylayabilir ve çevrendeki insanları üzebilirsin. Yine de bu tavırlarının da bir getirisi olacaktır. Bunu, yıkmak üzere cezbedildiğin sistemi anlamak için bir fırsat olarak gör.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk hayatınızda biraz sakin olmalısınız. İnsanlarla olan ilişkinizin, düzenli olarak gerçekleştirmeniz gereken bir gösteri ya da sahne eylemi olmadığını anlayın. Bu, sevgilinizin verdiği geri bildirimleri dinlemeniz ve ilişkinizdeki belirli konuların, sizinle sevdikleriniz arasında daha sorunsuz bir şekilde akmasını sağlamak için yeniden yapılandırmayı düşünmeniz gereken bir gün.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, uzun süreliğine kaldığınız yerden ayrılma isteği duyabilirsiniz. Her şeyden uzaklaşma ve uzak kıyıları görme isteği içinizde macera isteği uyandırıyor. Gezi kitapları ilginizi çekebilir. Kitaplar okuyun ve ne yapmak istediğinizi düşünün, fakat şu zamanda kesin kararlar vermeyin. Kaçıp gitme isteği bir kaç güne geçebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 15 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Balık…

Bazen hayal dünyanızda yaşıyorsunuz. Ayaklarınızı yere basmanız çok zor oluyor. Fakat bugün vücudunuz sizi yeni alışkanlıklar edinmeye zorluyor olabilir. Belki, daha sık spor yapmalısınız. Bir rutin oluşturmak isteyebilirsiniz. Bisikletinizi alıp uzun bir tura çıkın. Akşamları evinizin yakınında birkaç kilometre yürüyün. Daha fazla fiziksel aktivite sizi mutlu edecek!

MART AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Planlarını Gözden Geçirebilirsin”

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İşleri dengede tutmak, olması gerekenden daha fazla sıkıntıya sebep olabilir; o yüzden zorlama. Bazen kişisel gelişim ve olgunlaşmamız için sarkacın tek bir yöne sallanması gerekir. Her şeyin her zaman olumlu ve uyumlu olmayacağını kabullenip işleri akışına bıraktığın takdirde, duygusal yüklerle daha kolay başa çıkabilirsin.Bugün tutkularınız uyanabilir. Kanınızı kaynatan bir söze kulak misafiri olabilirsiniz ya da haberlerde aklınızda şimşek çaktıran bir şey duyabilirsiniz. Tepkinizi olumlu şekilde değerlendirin. Belki de aynı görüşü paylaşan insanlarla bir araya gelmenizin zamanı gelmiştir. Politik bir davaya müdahil olabilir ya da manevi bir amaç edinebilirsiniz.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bazı yeni teknolojilere takıntılı olabilirsiniz. Yeni bilgisayar araçlarıyla oynamayı seviyorsunuz. Sizinle aynı burçtaki herkes elektronik aletlere bayılır! Şu anda işinizi çok daha kolaylaştıracak yeni bir yazılım yükleyebilir veya heyecan verici özellikler sunacak tamamen yeni bir sistem kurabilirsiniz. Bu araçlarla denemeler yapmayı ve bunları nasıl kullanacağınızı öğrenmekten keyif alacaksınız.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Evinizin yapısıyla ilgili bazı problemler dikkatinizi çekebilir. Belki boru tesisatı veya elektrik kabloları maksimum düzeyde çalışmıyor olabilir. Bunu tek başına düzeltmeye çalışmanız iyi bir fikir değil ama bugün bir ustaya ulaşamayabilirsiniz. Biraz deneyin, bu konuyu şimdilik bir kenara koymak isteyebilirsiniz, ancak vazgeçmeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.