Nuray Sayarı 15 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Kasım 2020

Nuray Sayarı 15 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 15 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 15 Kasım burç yorumları pazar…

Günlük burç yorumları 15 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 15 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Pazar günü, son haftalardan itibaren bir hafiflik ve yavaş bir gerilim düşüşü hissedeceksiniz. Bugün çeşitli olaylar, uyum ve sevginin sadece ailenizde değil, yaşadığınız ortamda da ne kadar önemli olduğunu gösterecektir. Aslında, Kasım ayının ana görevi, bize aileyi, sevgiyi, hayattaki basit şeylere geri dönmeyi ve büyük para, pahalı mülk ve araba arayışını unutmayı öğretmek.
  • Bugün, olumlu sonuçlar veya başarılar yerine size sıkıntı ve kayıplar getiren geçmişinizden olayları düşünme eğiliminde olacaksınız. Pazar günü sizi mutlu edecek bir şey olacak, ancak “ödül kutusundan” herkes kendi değerine göre alacak. Kader bugün eşit mutluluğu dağıtmayacak. Daha iyi bir pozisyonda, hava burçları altında doğan veya böyle bir yükselişi olanlarınız olacak. Pazar sizin için bir iş günü ise ve işiniz parayla ilgiliyse, dikkatsizlik, telaş, aşırı güven nedeniyle oluşan hatalara dikkat edin. Pazar günü, arkadaşlarla veya benzer düşünen insanlarla seyahat etmek için uğurlu bir gün olacak, ancak görevlerinizi, sorumluluklarınızı ve bu gezinin mali kısmını iyi bir şekilde bölün ve organize edin.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Pazar günü beklenmedik olayların, toplantıların veya haberlerin olduğu bir gün olacak. Bugünün deneyimleri, yakın gelecekte önünüzde olan olayları işaretleyecektir. Bugünün belası size hatalarınızı ve ihmallerinizi göstermek içindir ve kesinlikle bir ceza değildir. Sizin için Pazar, önümüzdeki haftalarda gelişiminizin yönünü belirleyecek günlerden biri olacak. Bugün ailenizdeki çocukların veya gençlerin etrafında sürprizler olabilir.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Pazar günü açıklanamayacak kadar dokunaklı olabilirsiniz ve çevrenizdeki insanlarla çatışmalar kolayca ortaya çıkar. Bunun işiniz veya aile ilişkileriniz üzerinde hoş olmayan bir etkisi olabilir. Eğer derinleşmesine izin verirseniz, bugün ortaya çıkacak sıkıntılar önümüzdeki hafta bazı olumlu trendleri tamamen değiştirebilir. Eylemlerinizde ve kararlarınızda dikkatli ve özellikle akıllı olun. Bugün evinizi düzenleyebilir, evinizin veya bahçenizin içini tazeleyebilirsiniz (eğer varsa).
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Pazar günü sahip olduğunuz bir mülk, ev veya çiftlikte bakım veya çalışma ile ilgili önceden planlanmış vakalarınız olabilir. Bugün sizi doğru hediyeyi seçmeye teşvik edecek bir toplantıya katılabilirsiniz. Ne yazık ki, bu gün bazı olaylarla ilgili pek çok hoş olmayan olay yaşayacak veya hoş olmayan haberler alacaksınız. Yaklaşan toplantıları veya toplantıları çeşitli vesilelerle, ancak çoğunlukla kadınlarla ilgili olarak tartışacaksınız.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Pazar günü alçakgönüllü olmaya çalışın. Ne kadar bir şey yapmak isteseniz de, bugün bunu yapmak için en iyi zaman değil. Sabırlı olabileceğinizi ve koşullar yanınızda olduğunda harekete geçebileceğinizi gösterin. Bu gün boyunca rahatlayın, bilgi ve beceri biriktirin, doğanın veya çevrenizdeki iyi insanların tadını çıkarın. Bugün mali konularda bir anlaşmaya varma arzunuz, direniş veya yanlış anlaşılma ile karşılaşacaktır. Orta yaş üstü kadınlar için gün duygusal olarak karmaşık olacak.
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 28 Şubat-6 Mart 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.