Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları perşembe…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 14 Mayıs burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe, yeniden yapılanma, plan ve tutumlardaki değişiklikler için bir gündür. Her şeyden önce, bu tür eylemler bir durgunluk veya başarı eksikliğinin olduğu yerlerde gereklidir. İyi çalışan ve size rahatlık veya memnuniyet veren şeyleri veya ilişkileri değiştirmek zorunda değilsiniz. Bu, seyahat etmek ve yakın ve uzak insanlarla iletişim kurmak için hayırlı bir gün.
  • Sizden haber bekleyen insanlarla gecikmeli veya unutulmuş yazışma veya iletişim ayarlamak için boş zamanınızı kullanın. Aşık olarak, bu gün beklenen gelecek etkinlikler veya toplantılarla ilgili çeşitli duygular ve tutkular yaratacaktır.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Perşembe günü kendiniz ve kişisel aktiviteleriniz veya eylemleriniz için zaman ayırmakta zorlanacaksınız. Arkadaşlar ve akrabalar çeşitli görüşmeler veya isteklerle dikkatinizi çekecektir. Bugünün sürprizleri tanıdığınız kişilerle ilgili haberlerle ilgili olacak. Bugün, kredi, kredi veya ipotek para almaktan kaçının.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Perşembe günü gelecekteki akrabalarınızla ilgili bir konuşma yapacaksınız. Bugün daha fazla ev işiniz olacak, bu yüzden muhtemelen yeterince zamanınız olmayacak başka şeylerle uğraşmaktan kaçının. Bugün, önümüzdeki günlerde geliştirilecek bir teklifi kabul etmeye hazır olun. Bu, stresin sinir sisteminizi ve duygusal istikrarınızı etkileyeceği dinamik bir gündür.
  • İkizler veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü kısa bir süre ile daha fazla göreviniz olacak. Gün, önemlerinden dolayı ertelenemeyen veya ertelenemeyen toplantılar ve temaslar getirir. Ancak Perşembe, önümüzdeki haftalarda planlarınızı değiştirecek bir etkinlikle sizi şaşırtabilir.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü mali işlerinizde dikkatli olun. Yabancılarla veya sezgisel bir endişeniz olanlarla hareket etmeye dikkat etmeniz gerekecektir. Perşembe, son 4-5 gün içinde toplantılarınızdan ve konuşmalarınızdan somut sonuçlar bekleyeceğiniz bir gün olacak. Bu sizi sabırsız ve agresif yapabilir, bu da size zarar verebilir. Bugün aşk ilişkilerinizde daha diplomatik olun. Geçmiş hatalara veya deneyimlere geri dönmekten kaçının. Perşembe günü, herhangi bir belge veya sözleşme ile ilgili olan her şeye dikkat edin.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 13 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Temmuz 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Sakin uyumlu ruh hali bugün tüm düşüncelerinizi ve eylemlerinizi işaretleyecektir. Hiçbir değişiklik sizi rahatsız edecek güce sahip olmayacaktır. Aslında, iş yerinizde sakinleştirici bir etki yapacağınız böyle bir durum ortaya çıkabilir. Ayrıca bazı ev geliştirme projelerini üstlenebilir veya evinizdeki gerilimleri yatıştırmaya ve ilişkilerinizdeki temel akımları çözüme kavuşturmaya çalışabilirsiniz.

MAYIS DOLUNAYIN KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Cilt ve dişlerle ilgili problemlerden rahatsız olabilirsiniz. Diyetinizde bol miktarda meyve, yeşil sebzeler, süt ve süt ürünleri yediğinizden emin olun. Alerjiler de harekete geçebilir ve bu, tüm alerjenlerden kaçınmak için özel dikkat göstermenin zamanıdır. Sağlığınızı ve güzelliğinizi korumak için uygun diyet ve gevşeme egzersizi gereklidir.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Eşinizle açıkça iletişim kurabileceğiniz için harika bir gün. Bu fırsatı uzun zamandır arıyorsunuz! Onlarla tüm sırlarınızı açığa çıkarın ve sahip olduğunuz endişeleri paylaşın! İlişkinizdeki coşku akışına izin verecek ve sizi arkadaş olarak ve bir çift olarak yaklaştıracak.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kariyer cephesinde değişiklik zamanı. Eğer işinizi değiştirmekle ilgili iki fikriniz varsa, o zaman sizin için en iyi olan kararı alacağınız zamandır. Kariyerinizle ilgili olarak bazı riskler almaktan korkmayın. Ödemeleri çok muhtemeldir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Bugün egonuz sizi harekete geçirir ve egonuzun harekete geçmesine ve düşünmesine izin verebilirsiniz. Bu nedenle iktidardaki bir kişi ile göz göze gelmeyebilirsiniz. İyi ya da kötü olacağı, taşımanız gereken bir düşüncedir. Bir tavsiye, bugün kafanı dinle. Diplomatik olun.

MAYIS DOLUNAYIN BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün fiziksel gücünüzü cezalandırmamalısınız. Sırt ve boyundaki ağrı ile ilgili küçük sorunlar bugün ortaya çıkabilir. Bu nedenle, yorucu bir şey yapmanız önerilmez. Dinlenme durumunuzda sağlığın anahtarıdır. Ayrıca hafif yoga yapmayı da deneyebilirsiniz, ancak sadece kalifiye eğitmen rehberliğinde.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Gün, ilişkinizde son zamanlarda ortaya çıkan sorunları düzeltmek için mükemmeldir, ancak ilk adımı atmanız gereken sizsiniz. Gururunuzu bir kenara bırakıp işleri elinize almalısınız. Aksi takdirde, ilişkiniz oldukça kayalık bir sürüşe yönelir. Partneriniz bugün yaptığınız önerilere açık olacaktır.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İşiniz size çok ihtiyaç duyulan memnuniyeti sağlayamadı ve bugün işinizden çıkmak için son adımı atabileceğiniz gündür. Ancak, bu hiç de kötü bir şey değildir, çünkü çok yakında gerçekten yapmak istediğiniz şeyi takip etmeniz için fırsatlar açılacaktır. İlk ödeme daha az olsa da, burada çok daha mutlu olacağınız konusunda uyarınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Mobilya, giysi ve kozmetik gibi konularda çok fazla harcama yapmanız muhtemeldir. Bununla birlikte, harcamalarınızı savurganlığın çok kısa bir sürede durdurabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz birine pahalı hediyeler vermeniz muhtemeldir ve bu kesinlikle takdir edilecektir. Ancak, hareketlerinizin daha anlamlı olması için duygularınızı sözlü olarak ifade etmeniz gerekir.

MAYIS DOLUNAYIN İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fiziksel sağlığınız iyi olsa da, duygularınız şimdi kırılgan bir durumda. Herhangi bir stres veya duygusal kargaşa size zarar verecektir. Ayrıca aşırı hassas hissediyorsunuz. Bunu önlemek için zamanında önlem almazsanız biriken stres sağlığınızı etkilemeye başlayabilir. Dramatik durumlardan ve tartışmalardan, özellikle de kalbinize yakın olanlardan kaçının.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Beklediğiniz kişi yakın! Bugün gerçeğe dönüştürebileceğiniz birçok fanteziyi hayal ediyordunuz! Bu olayla yoğun bir şekilde ilgileneceksiniz ve bu normalden daha uzun sürecek. Bu ilişkiye girebilmek için daha iyi beklentiler için hayattaki diğer fırsatları kaçırmanız gerekebilir!

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş yerinizde oldukça ikna edici olmanız muhtemeldir. Ortaklık ve işbirliği içinde işlerinizi halledebileceksiniz. Büyük bir projeyi tamamlamak için diğerlerine birlikte çalışmak için ilham verir ve organize edersiniz. Bu projedeki rolünüz için büyük beğeni ve saygı kazanacaksınız ve mali durumunuz da oldukça sağlıklı olacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Artık hayatınızda yeni bir enerji çalışmaya başlayacak. Aniden, aile ve kariyer sorunlarını dengelemenin artık çok kolay hale geldiğini göreceksiniz. Tüm tereddütleriniz kaybolacak ve eylemleriniz benzeri görülmemiş bir güven seviyesi ile işaretlenecek. Ayrıca, hem işyerinde hem de ailede size yakın olanlara yönelik kararsız duyguları çözebileceksiniz.

MAYIS DOLUNAYIN YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığınız sağlam ve iyi bir ruhun tadını çıkarıyorsunuz. Yakınlarınız hastalanabilir veya hastalanma belirtileri gösterebilir. Gözün onların üstünde olsun. Mümkün olan her yerde onlara yardım sunun. Ayrıca, evde biraz kaliteli zaman geçirin. Abur cubur yemekten veya dışarı çıkmaktan kaçının. Eğlenmek için bir gün ev yapımı yemek yeme ailesi ile zaman.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün partnerinizle romantik zaman geçirin. Rahat ve tembel bir gün olacak. Özel bir şey planlamasanız bile, eşiniz ve ailenizle biraz kaliteli zaman geçireceksiniz. Acil sorunları beklemeye alın ve bugün hayatın küçük şeylerinin tadını çıkarın. Memnuniyet ve merak duygusu ile dolacaksınız.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Huzur içinde değilsiniz. Sırasıyla ahlaki ve mantıksal olarak doğru kararları seçmek isteyen kalbiniz ve zihniniz arasında sürekli bir savaş var. Kalbinizi takip edin ve zihninizi susturmak için bir şeyler yapın. Kendinize yeni bir sorumluluk yüklemeyi deneyin. Fazla düşünmeden harcama yaparsanız, mali durum rahatsız olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

İyi bir durumdasınız ve ilham dolu. Zihniniz aktif olarak çalışıyor ve sizi sürekli yeni fikirler ve stratejiler bulmaya teşvik ediyor. Yani bu gün sizin için çok verimli olabilir. Bununla birlikte, sağlık konularını dikkate almazsanız, tüm bunlar berbat olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Haziran 2020

MAYIS DOLUNAYIN ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kısa bir süre önce yaşam tarzınızda daha iyi değişiklikler yaptınız ve meyve vermeye başlayacaklar. Bugün bir yarışma kazanabilir veya daha önce olduğundan daha iyi performans gösterebilirsiniz. Cildiniz özellikle sağlıkla ilgili değişikliklerinizden faydalanacaktır. Sivilceleriniz temizlenebilir veya güzel bir bronzluk geliştirebilirsiniz. Sağlıklı görünmeye ve hissetmeye başlayacaksınız.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İlişki yüzünüzde bir gülümseme getirmek istiyorsa, sizi mutlu ve huzurlu yapmalıdır. Değilse, devam etme zamanı. Bir ilişkiyi sürüklemeyin, çünkü güzel olması gerekiyordu. Bir uyumsuzsa, dökün. Ve iç seslerinizi sakinleştirirken, sizi bekleyen bir sürprizler dünyası göreceksiniz. Enerjinizi verimli bir ortama yatırın.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün mali durumunuz konusunda kararsız bir ruh halindesiniz. Çelişkili gezegen etkileri sizi farklı yönlere çekme eğilimindedir. Pahalı bir alışveriş için dışarı çıkabilirsiniz, ancak son kararı son anda almak zor olabilir. Bu kararsızlık yatırımlarınızı da işaretleyecektir. Bu, yakınınızdaki insanları tahriş edebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Bugün, geçmişin tutsağı olmanın size hiçbir şekilde yardım etmeyeceğini anlamalısınız. Dersinizi geçmişten öğrenmeniz gerekiyor, ama sonra onu bırakmanız gerekecek. Bunu gerçekleştirebiliyorsanız, yaşamınızda karşılaştığınız büyük sorunların çözümünde dev bir adım atabilirsiniz.

MAYIS DOLUNAYIN BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Artık enfeksiyonlara karşı savunmasızsınız. Bu nedenle, sabun, banyo havlusu vb. gibi ayrı hijyen öğeleri kullanmanız hayati önem taşımaktadır. Bağışıklık ve sağlığınızı iyileştirmek için vitamin takviyeleri alabilirsiniz. Enfeksiyon olasılığını azaltmak için evinizde yüksek hijyen sağladığınızdan emin olun.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevginizin ve bağlılığınızın gücünü test edecek bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eşinizin size tam olarak iman ettiğini ve mutlu ve tatmin edici bir ilişkide devam etmek istiyorsanız bu testi geçmeniz gerektiğini unutmayın. Biraz merhametle, kaderin sana attığı her şeyle başa çıkabileceksin.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Alçakta olduğunuzdan beri bir süredir. Bugün yeni bir şeye adım atma kararı alabilir, yeni gelir yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Daha tutkulu ve güçlülük konumundan hareket etmeye kararlı hissedeceksiniz. Mali durum diğer günler gibi olağan görünmektedir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Kendinize karşı dürüst olun çünkü her durumda size yardımcı olabilecek tek hareket budur! Başkalarının uğruna isteklerinizi feda etmek yerine tercih ettiğiniz şeyi almakta tereddüt etmeyin. Nereden başlayacağınıza karar vermede kafanız karışabilir, bu yüzden karar vermeye çalıştığınız her şeye öncelik verin!

MAYIS DOLUNAYIN TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Umut ve enerji dolusun. Bu olumlu duygu, kaç engeliniz olursa olsun gün boyu devam etmenizi sağlayacaktır. Durum sağlığınız için pembe değil, yine de yatağa basmayacaksınız! Bir uzmana uygun şekilde danışmak sizi en kısa sürede iyileştirecektir. Sağlıklı bir diyet yapın.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Eşiniz şimdi oldukça garip talepler ve fanteziler ortaya çıkarabilir. Deney ve macera için doğru zaman, ilişkilerinizle ilgili olarak genellikle ciddi bir kişi olmanız gerekir. Çok ciddi tavrınızı terk etmeniz ve iç çocuğun biraz eğlenmesine izin vermeniz gerekir. Bu, stresinizi de gidermek için uzun bir yol kat edecektir.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İşte önemli bir iş için zemin hazırlıyorsunuz ve bugün meyve vermeye başlayacaklar. Bununla birlikte, gerçek tehlike, işaretleri tanımamanız ve cesaretsiz ve tembel olmanızdır. Bu noktada çabaların azaltılması, daha önce yapmış olduğunuz tüm iyi işleri gerçekten berbat edebilir. Yani, aslında çabalarınızı yoğunlaştırmanız gerekiyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Bugün yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni kazılara başlayabilirsiniz! Her zaman yaptığınız gibi kendinize inanmaya devam edin. Bu, tutkulu olduğunuz her hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Gelecek için planlar yapmak için ideal zaman; ancak finans söz konusu olduğunda kendinizi sınırlayın. Yalnızca gereken yerlerde harcama yapın!

MAYIS DOLUNAYIN AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yoğun bir fiziksel egzersiz yapmanın tam zamanı. Ağırlık kaldırmak uygun bir seçenektir. Herhangi bir antrenmana başlama veya herhangi bir atletik etkinliğe katılma konusunda iki akılda bulunduysanız, şimdi kaydolun ve bir sağlık ve enerji duygusu ile ödüllendirileceksiniz. Egzersiz aynı zamanda kendi zihninizi ve duygularınızı net bir şekilde görmenize ve hayatınızda ilişkiniz veya kariyerinizle ilgili önemli bir karar almanıza yardımcı olacaktır.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir meslektaşınızla romantik katılım, gereksiz gerginlik ve zorluklar yaratacaktır. Kişisel yaşamınızı profesyonel yaşamdan ayrı tutmaya çalışın. İlişkinizdeki ve zihninizdeki stres seviyesini azaltmak için sevgilinizle bir fitness ve sağlık programına katılmaya çalışın. Bu endişeler, ilişkide güvensizlik hissinden muzdarip olabilir.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sorunsuz bir şekilde iletişim kurmaya çalışıyor olabilirsiniz, ancak birkaç kişi size izin vermeyecek ve müdahaleleri nedeniyle iş yerinde dramatik bir sahne ortaya çıkabilir. Görüşünüz kuruluşun yararına sayılır. Bu yüzden arka koltuğa otur ve başkalarının geri tepmesine izin ver. Bu arada kişisel gelişiminize odaklanın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Bu, inandığınız şeyleri en iyi şekilde göstermenin zamanıdır ve çok yakında zengin ödüller kazanacaksınız. Son zamanlarda birkaç fikirle oynuyorsun. Şimdi onları yürütmeniz gerekiyor ve bu tüm dikkatinizi gerektirecek. Yoğun bir zaman olmasına rağmen, ödüller yakında gelecek ve beklentilerinizi aşacaktır.

MAYIS DOLUNAYIN YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fiziksel rahatsızlıkların üzerine çıkmak için zihninizin gücünü işletmeye alma zamanı gelmiştir. Zihinsel sağlığın fiziksel sağlığınız üzerinde derin bir etkisi olduğunu ve herhangi bir fiziksel engeli aşmak için o zihinsel güce sahip olduğunuzu bilmeniz gerekir. Zihninizin gücüne güvenin ve sonuçlara hoş bir sürpriz olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Ekim 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Gezegenler size fırtınalı bir zaman vermek için sıraya giriyorlar, ama bu aslında kötü bir şey değil. Son günlerde romantik bir rutine düştünüz, ikiniz de birbirinizi kabul edersiniz. Tutkular yüksek olacak ve küçük sorunları bir kenara koyabilirseniz, bu en unutulmaz müdahalelerinizden biri olabilir.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün iş arkadaşlarınızla ilgilenirken özel dikkat göstermeniz gerekiyor. İş yerinizdeki değişken bir atmosfer tam teşekküllü bir tartışmaya dönüşebilir. Bu nedenle, bugün iş yerinde çatışmalardan kaçınmak en iyisidir. Yaşlılarla küçük anlaşmazlıklar da mümkündür. Ancak, bazı metallere veya tarımsal ürünlere yatırım yapmak sizin için çok şanslı olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Son birkaç gündür önemli bir şey planlıyorsunuz. Bugün, tam olarak ne yaptığınızı anlamaya başlayacaksınız ve bu sizi korkutucu bir etki yaratabilir. Ancak, geri dönmek bir seçenek değil. Sonraki adımları güvenle atmanız gerekecek ve yakında görevin düşündüğünüzden daha zor olduğu ortaya çıksa da, bunun hiçbir şekilde imkansız olmadığını göreceksiniz.

MAYIS DOLUNAYIN OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Küçük kazalar, özellikle yolda, güçlü bir olasılıktır. Bu nedenle, caddeyi sürerken veya karşıdan karşıya geçerken çok dikkatli olun çünkü şimdi bir çarpışma meydana gelebilir. Dikkatli olsanız bile, kaza başkalarının pervasızlığından kaynaklanabilir. Bu nedenle, savunma stratejisi gereklidir. Biraz ekstra dikkat bugün büyük güçlüklerden kaçınmaya yardımcı olabilir.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Cazibe / romantik ilişki ölçeğinde düşük puanlar aldığınızı düşünüyorsanız. O zaman bu konuda bir şeyler yapma zamanı. Nasıl görünmek istediğinizi ve ne tür bir ortak olmak istediğinizi gözünüzde canlandırmaya çalışın. Bu, hedefinize ulaşmak için izlemeniz gereken yola karar vermenize yardımcı olacaktır. Yolunuza çıkan her şeye karşı sakin olun.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sizinle eşiniz arasında sürtünme gelişmesi muhtemeldir, ancak noktanıza sadık kalmanız ve bundan geri adım atmamanız gerekir. Endişelenmeyin, bu durum kalıcı bir yabancılaşmaya yol açmayacaktır. Geçici soğukluk hissi olsa da, eşiniz doğru düşündüğünüzü yaptığınızı anlayacak ve ondan daha fazla saygı duyacaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

İş yerinde biri size karşı sessizce çalışıyor olabilir. Birçok kişiden şüpheleniyorsunuz, ancak bugün kimin size zarar vereceğine dair en iyi kanıtı alacaksınız. Bu kişiyle yüzleşirken acele etmeyin. Bu bilgiyi kazanarak büyük bir avantaj elde ettiniz ve düşmanlarınızı sonsuza dek ortadan kaldırmak için etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

MAYIS DOLUNAYIN KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Gözleriniz bir mercek ve uzun süre kullanıldığında onu temizlemelisiniz. Bu, kartların kabarık ve karanlık olabileceğini gösterdiğinden gözlerinizi kontrol etmeniz gerektiğini gösterir. Gözleriniz şu anda sizin için belirgin olmayan bazı enfeksiyonlara yakalanabilir, ancak aniden size bulaşabilir.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Maceracısınız ve bu nedenle kör bir tarih riskini almak istediniz. Ham ve utanç verici bir tarih olacak! Dışarıda yağmur sizi mekana bağlı tutabilir ama yakında sona erecek ve kişi sizi gelecekte de kızdıramayacak! Zeki ve çekici biri yakında hayatınıza girecek ve o zamana kadar tadını çıkaracak.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün işyerinizde iletişim ve müzakere becerilerinizi özel olarak kullanmalısınız. Yüksek sesle şikayet etmemeye veya ayak parmaklarına basmamaya dikkat edin. Bunun yerine, işyerinde hassas bir durumdan en iyi şekilde yararlanmak için diplomasi ve incelik kullanmanız gerekecektir. Başarılı müzakereniz kariyerinizi de önemli ölçüde ilerletebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Bugün sizin için birkaç sürpriz var, ama endişelenmeyin. Hepsi hoş! Uzun zamandır beklediğiniz şeylerin bir kısmı bugün meyvelerini verecek. Boşa harcandığını düşündüğünüz bazı çabalarınız sonunda başarılı olacaktır. Bu nedenle, bu akşam aileniz ve arkadaşlarınızla kutlayın ve hatta paylaşmak için iyi haberleri olabilir.

MAYIS DOLUNAYIN BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 14 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Mayıs 2020

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Mide problemleri nedeniyle sinirli ve oldukça hasta hissediyorsunuz. Ancak, farkına varmadan yemenin, bu zihinsel stres hissine yol açan tüm fiziksel sorunlarınızın kökü olduğunu fark etmelisiniz. Diyetinizi kontrol etmeniz gerekiyor, ancak muhtemelen bunu yapmak çok zor olacaktır. Bir diyet arkadaşınızla temasa geçin. Başka bir kişinin desteği bu durumda size daha iyi yardımcı olabilir.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Koşulsuz sevginizi ve desteğinizi eşinize uzatmanız istenecektir. Potansiyel olarak zarar verici bir şey öğrenebilirsiniz, ancak önceliklerinizi hatırlamanız ve sempatik olmanız gerekir ve yakında ilişkinizin gerçekten daha güçlü olduğunu göreceksiniz. Eşinizi çok sert yargılamayın. Bunun yerine, ilişkinizde bu fırtınayı havalandırmak için sevgi dolu bir kulak gereklidir.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çabalarınızı en iyi şekilde yerine getirin. Başkalarına çok destek oldunuz, ancak kendi iyiliklerini bile umursamıyorlar, çabalarınız için sizi takdir etmeyi unutuyorlar. Bu yüzden bu tür insanlar hakkında rahatsız etmeyin ve devam edin! Duygularınızı, önem vermediğiniz insanlara değil, yaptığınız işe ekleyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.