Nuray Sayarı 14 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Kasım 2020

Nuray Sayarı 14 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 14 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 14 Kasım burç yorumları cumartesi…

Günlük burç yorumları 14 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 14 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cumartesi günü, hafta sonunun tadını sonuna kadar çıkarmaya çalışın. Sevdiğiniz şeylere odaklanın: müzik, kitap okumak, bir tür hobi, konuşmak veya arkadaşlarla buluşmak, çiftlikte çalışmak ve daha fazlası.
  • Bugün, (umarız) öğrendiğiniz yaşam deneyimleri göz önüne alındığında, bu yıl şimdiye kadar geçirdiğiniz bazı denemeleri yeniden düşünmenin ve hayatınızdaki yeni önceliklere öncelik vermenin zamanıdır. Başkalarına hayattan ne istediğini, seni neyin mutlu ettiğini ve neyin kötü hissettirdiğini göstermekten çekinme. Mesajınızı alanların gelecekte sizinle kalmasına izin verin. Diğerleri için kendi kararınızı vermek size kalmıştır. Bugün parayla ilgili beklenmedik deneyimler sizi şaşırtabilir. Bugün çalışacak kadınlar, kendileri için önemli ve olumlu sonuçlara ulaşmak için büyük bir şansa sahip olacak.
  • Cumartesi, sevginizin ve arkadaşlığınızın gelişmesine yardımcı olacaktır. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlarla olan ilişkilerinizin son günlerdeki olaylar göz önünde bulundurularak yeniden değerlendirilmesi gerekecektir. Bugün, sizi birkaç haftadır rahatsız eden bir soruna veya vakaya beklenmedik bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Cumartesi daha fazla bilgi veya mesaj alacağınız bir gün olacaktır. Bugün kendinizi kararsız hissedebilir veya tanıdığınız birinden bir sağlık sorunu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bugün önemli kararlar verebilir ve gelecek hafta için önemli taahhütler planlayabilirsiniz. Sürprizler kısa bir süre için kafanızı karıştıracak, ancak kendinizi yeni koşullara hızla yönlendireceksiniz. Erkekler kişisel eşyalarını ve genel olarak kendileri için önemli olan şeyleri saklamalıdır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cumartesi günü muhtemelen evde kalmayı, hafta boyunca yerine getirilmeyen bazı işlere veya diğer aile sorumluluklarına konsantre olmayı tercih edeceksiniz. Genel olarak, bu gün çeşitli mesleki veya ticari vakaların tartışılması veya çözülmesi için uygun olacaktır. Cumartesi günü sizin için önemli bir mesaj taşıyan tuhaf deneyimler yaşayacaksınız. Bu gün boyunca, bazılarınız bir tür ayrılık yaşayacak. Bugün yaşayacağınız sorunların çatışmalara neden olmasına izin vermeyin – şimdi daha fazla strese değil, sakin ve tamamen dinlenmeye ihtiyacınız var.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, her Cumartesi olayı kendi hayatınızın anlamını düşünmek için bir fırsat olmalıdır. Kişisel olarak, bir ev sorunu veya satın alma isteğinizle ilgili bir çatışma olabilir. Bazılarınız için bu gün akrabalarınızın, arkadaşlarınızın veya komşularınızın evine bir ziyaret anlamına geliyor. Bugün, ana etkinlikleriniz ve taahhütleriniz kendi aileniz veya akrabalarınızla ilgili olacaktır. Mali işleriniz genellikle istediğiniz gelişmeye sahip olacaktır.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, bu Cumartesi gününü aileniz veya sevdiklerinizle çeşitli duygusal olaylar ve deneyimler yaşamak için kullanın. Rahatlayın, hayatınızdaki küçük şeylerin tadını çıkarın ve kızgın veya üzgün bir yüz göstermekten kaçının. Bunun için provokasyonlar olacak. İnsanlarla tanışmak veya onları ziyaret etmek, onlar veya sizin için hoş olmayan bir durum olacaktır. Bugün finansal sorunlara çözüm aramayın ve böyle bir konu hakkında konuşmaktan kaçının. Gerçekte ne olduğu hakkında eksik bilgiler olacağından, bir çocukla ilgili sorunlar dikkat gerektirecektir.
Bu da ilginizi çekebilir!  20 Ocak hangi burç oluyor| 20 Ocak burcunun yükseleni

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.