Nuray Sayarı 14 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Aralık 2020

Nuray Sayarı 14 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 14 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 14 Aralık burç yorumları pazartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 14 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 14 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Birçoğu yeni haftaya iyi bir ruh hali içinde başlayacak, Noel veya Yeni Yıl tatillerini ve deneyimleri bekleyecek. Elbette bu herkes için geçerli olmayacak çünkü bazı ülkelerdeki koşullar eylemlerinizi çok kısıtlayacaktır. Bu öğrenilmesi gereken bir derstir: şu anda sahip olduklarımızdan zevk almak ve sırf kişisel rahatımız bir süredir tehlikeye girdiği için şikayet etmemek.
  • Aslında uzun bir süre rahatlığımız tehlikeye girecek. Bu nedenle, farklı yaşamaya alışın ve her şeyden önce kendi evinizde ve ailenizde uyum ve iyi bir ruh hali yaratmak için çabalayın. Bugün çocuklar için yapmanız gereken harcamalarda makul olun. Onların arzularını ve kaprislerini takip etmeyin, pratik düşünmeye çalışın. Bu, evdeki eski eşyaları yenileriyle değiştirmek için hayırlı bir gün olacak. Bazılarınızın bir hediye veya aile toplantısı almak için bir nedeni olacak. Orta yaşın üzerindeki erkeklerin, kaçırılan ödemeler, diğer insanlarla çözülmemiş mali ilişkiler veya daha fazla ertelenmemesi gereken daha önce yerine getirilmemiş diğer görevlerle ilgili taahhütleri olacaktır. Anne ve oğul, baba ve kız arasındaki ilişkiler, aldatma veya manipülasyon girişimleri nedeniyle istikrarsız olacaktır.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün alacağınız bilgi ve haberlere yakın ve uzaktan açık olun. Bazıları planlarınızı ve görevlerinizi organize etmede ve yerine getirmede size oldukça iyi hizmet edecek. İşletmeniz ve gelişiminiz üzerinde olumlu bir etkisi olacak bir teklif veya davet alabilirsiniz.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün çok sabırsız olacaksınız ve bu aptalca hatalar veya ihmaller yapmak için bir neden olabilir. Hepsinden önemlisi, bugün eşinizle veya yakın partnerinizle ihtilaf veya çatışmalardan kaçının. Kendi karakteriniz bugün bir veya iki gün içinde çözmekte zorlanacağınız sorunlar yaratabilir.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün sizin için önemli vakaların, belgelerle taahhütlerin, mali gelirin ve Pazartesi günü size verilecek diğer iyi şansların geliştirilmesinin tadını çıkaracaksınız. Önümüzdeki günlerde veya aylarda çeşitli fikirleri ve olası gerçekleşmelerini tartışacağınız arkadaşlarınızla ilginç sohbetler yapacaksınız. Bugün mali işlerinizde kesinlikle sağduyu ve pratiklik göstereceksiniz, bu da size başarı getirecektir.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, bugün bu hafta ve sonraki görevlerinizi ve taahhütlerinizi daha net bir şekilde şekillendirecek faydalı toplantılar ve sohbetler yapabilirsiniz. Genel olarak, bu gün sizin tarafınızdan iyi planlanacak ve sürprizler neredeyse imkansız. Pazartesi günü, dikkatinizi ve enerjinizi planlarınızı organize etmeye ve bunları başarılı bir uygulama için hazırlamaya odaklamanız önemli olacaktır.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Koç…

Basit zevklere odaklan. Mutluluğu ve huzuru yakalamak için uzaklara gitmene veya şaaşalı etkinliklere katılmana gerek yok. İhtiyacın olan her şeyin içinde olduğunu idrak etmelisin. İçinde bulunduğun çevrede gülümseme sebebini ara. Güneş’e, Ay’a ve ağaçlara gülümse. Güzelliğin her yerde olduğunu gör. Sadece pahalı objelerde değil.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Evini derleyip toplamak isteyebilirsin. Temizlik yapmak pek sana göre değil; fakat bu girişiminle belki de hayatının ücra köşelerinde birikmiş tozları da keşfedersin! Artık fırçalamanın ve ovmanın zamanı geldi. İşe koyul; mikroplardan arın ve arındır! Bunu yaparken eski, bayat enerjiyi de üzerinden atacaksın. İşini bitirdiğinde ferahlamış hissedeceksin!İnsanların sizi fark etmesi için dahi olmanıza ya da olağanüstü bir şey başarmanıza gerek yok. Mozart gibi yetenekli olmadığınız için bir enstrüman çalmaya cesaret etmemeyi ya da Rodin gibi yetenekli elleriniz yok diye heykel yontamayacağınızı düşünmeyi bir kenara bıraksanız iyi edersiniz. İlginizi çeken herhangi br uğraşa vakit ayırın.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, romantik bir kaçamak yapmak için güzel bir gün. Sevgilinizle şehir merkezine gitmek isteyebilirsiniz. Bazı güzel manzaraların ve rutininizin dışına çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Birlikte bir dağ yürüyüşü ya da hareketli bir şehri ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği yiyin ve bir konserine katılın. Ya da hiç birini yapmayıp sadece şehirdeki mimariyi hayranlıkla seyretmek isteyebilirsiniz.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hissettiğiniz sıradışı duygulara veya gördüğünüz hayallere dikkat edin, onlarda sizin için önemli şeyler olabilir. Size ilginç gelen şeyleri not etmeye çalışın. Bir şeyleri anlamanız ve açıkca kavramız için günler geçebilir. Sonrasında, aldığınız notlarınıza şükredeceksiniz. Bir terapiste veya yakın bir arkadaşınıza içinizi dökün. Objektif bir ikinci taraf, bu bilgilerin hayatınızı doğrudan nasıl etkileyeceğini analiz etmenizde yardımcı olacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 6 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ekim 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Boğa…

Aşağılık duygusuna dikkat et. Komşularının fazlasıyla yargılayıcı olduğu bir yerde yaşıyor olabilir ve onların düşüncelerine göre kalıplara oldukça iyi uyum sağlıyor olabilirsin. Gerçek şu ki, kimsenin kalıplara uymuyor ve bu oyunda uyum sağlamaya çalışırken yakalanıyor. Herkes güvensizdir ama bu duyguları hayatlarını değiştirmek için kullananlar en az mutlu olanlardır.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Evine yeni biri getirebilirsin. Sosyal olarak eşlik edilmekten keyif alacaksın. Belki bir arkadaşını bir süre sende kalması için ikna edebilirsin. Ya da bir aile üyesini ağırlayabilirsin. Daha sosyal ve Yay’ın bonkörlüğünün hakkını verir modda olacaksın. Tabi birilerinin evinde iki ay kamp kurmasına da izin verme. O kadarı da fazla!İnsanların varlığına nasıl tepki gösterdiklerinin bilincinde ol bugün. Yaptığın espriler pek hoş karşılanmıyor olabilir. Daha da ileri gitme. Şu anki tavırlarınla yeterince ileri gitmiş olabilirsin. Biraz rahatla ve bir başkasının üstündeki rolü almasına izin ver. Konuşmadan önce biraz düşün. Negatif eleştiriler yerine, olan biteni pozitif kelimeler ve yüreklendirici ifadelerle destekle.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, romantik bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Birine daha derin sözler vermeyi düşünebilirsiniz. Belki de özel bir kişi kalbinizi çoktan kazandı. Bu duygulardan etkilenmekten korkmayın. Ruhunuzun size verdiği tutkulu mesajlara kulak vermenin zamanı geldi! İçgüdüleriniz sizi doğru yönde yönlendirecek ve mutluluğunuz artacak.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Heves, iyimserlik, heyecan.. Bu hislerin hepsini gün boyunca sürekli olarak yaşayabilirsiniz. Uzak bir yere bir yolculuk yapmak mı istiyorsunuz? Uzun süredir istediğiniz kursa başlamak üzere misiniz? Bu düşüncenin nedeni ne olursa olsun, bu beklenti size gerçeği kadar keyif verecek. Peki şu an beklemek yerine kutlama yapmaya ne dersiniz? Şu an tam da bu moddasınız ve arkadaşlarınız da buna ayak uyduracak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili İkizler…

Bazen bazı kişisel alışkanlıklar konusunda katı olabilirsiniz. Her zaman aynı yiyecekleri yiyor veya belirli egersizleri yapıyor olabilirsiniz. Ama şu anda, vücudun biraz değişiklik istiyor! Beslenme şeklinizi değiştirirseniz daha iyi hissedeceksiniz. Eğer et yemiyorsanız, o zaman proteinlere yüklenin. Çok fazla et yiyorsanız, bir süreliğine vejetaryen yaşam sürün. Vücut sisteminiz için şu anda sert bir değişiklik iyi gelebilir.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Evini yeniden dekore etmeyi hiç düşündün mü? Eğer düşündüysen işte bugün bunun için biçilmiş kaftan. Fiziksel enerjin ve estetik algıların oldukça uygun. Renkler, stil ve düzenlemeler için aile üyelerinin fikirlerini al. Evinde birçok aktivite gerçekleşebilir bugün. Yine insanların kendilerini çok yormamalarına dikkat et.İnsanların ritimleri dengeni bozabilir. Göksel enerjiler insanları hızlandıracağa benziyor. Trafikte, sabah sabah aceleci ve sabırsız sürücüler gözlemleyebilirsin. Ayrıca telefonun aralıksız çalarken ve insanlar konuşmalarını bölüp dururken sabırlı olmaya bak. Kapını ve telefonunu kapatmadığın sürece sana rahat yok!

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, sahne sanatçısı modunuzda olabilirsiniz. Sizinle aynı burca sahip bir sürü ünlü aktör, avukat ya da politikacı var. Bu, sizi dinamik bir karakter yapan aslan enerjisinden kaynaklanıyor! Bugün bu yönünüz ön planda olabilir. Bir çeşit sunumlar yapabilirsiniz ve enerjiniz de olumlu tepkiler alacak. Ya da eğlenceli veya etkili insanların olduğu sosyal bir etkinliğe katılabilirsiniz, cazibeniz burada da insanların ilgisini çekmeyi başaracaktır.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İnançlarınız konusunda çok tutkulu olabilirsiniz. Doğruyu yanlışı ayırt edebiliyorsunuz ve diğer insanlarla fikrinizi paylaşmada sıkıntı çekmiyorsunuz. Bugün, cesur bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Ahlaki etik duygularınız harekete geçecek gibi duruyor. Gördüğünüz veya duyduğunuz bir şey sizi kışkırtabilir. Devreye girip olaylara farklı bir şekilde bakmayı insanlara göstermek isteyebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç…

Açık görüşlü bir insansınız ve diğer insanlara karşı da verici bir yapınız var. Bugün tanışacağınız insanlar sebebiyle biraz dengeniz sarsılabilir. Kim olduğunuz ve aklınızdan neler geçtiğini anlamak konusunda bir takım zorluklar yaşayabilirler. Muhtemelen sizin esnek kafa yapınızı da anlayamayacaklar.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Evinde birkaç değişiklik yapabilirsin. Belki de görüntüsünden sıkıldın. Biraz renk katmak, mobilyalarınla ilgilenmek veya yeni dekorasyon eşyaları almak isteyebilirsin. Bu tarz şeyler satın almak için uygun bir gün. Bu değişiklikleri yapmanı kolaylaştıracak yaratıcı bir vizyon sende var!Deneysellikten korkma ve evine güzel enerjiler getir.İnternetle ya da bilgisayarla iç içeysen, bugün ekran başında çokça vakit geçirebilirsin. Belki bir şeyler yazıyor, internet sitesi tasarlıyor, animasyon ile uğraşıyorsundur ama her ne yapıyorsan, bugün yaptığın şeyleri her zamankinden çok daha iyi bulacaksın. Zeka, içgüdülerle bir olup ilham ve bilgi yaratıyor. Şimdi bunun tadını çıkar. Yeni ve sürdürülebilir bazı yetenekler geliştirebilirsin bile!

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, ormanlar kralı rolünü üstlenebilirsiniz. Kendiniz için ayağa kalkmanız ve üzücü bir duruma son vermeniz gerekebilir. Belki de birilerinin sizden faydalandığını hissediyor olabilirsiniz. Kendinizi savunmaya ve duygularınızı ifade etmeye hazırsınız. Ya da sevdiğiniz biri sinirlerinizi bozmuş olabilir, bu yüzden bazı sınırlar belirleyip fiziksel ve duygusal alanınızı koruyun.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Her zaman konsentrasyonunuz yüksek fakat bugün özellikle de sizin için çok şey ifade eden projeler üzerinde her zamankinden daha fazla odaklanmış durumdasınız. Bu işle ilgili olabilir, bir arkadaşınıza yardım etmekle ilgili olabilir ya da kendi kişisel projeniz olabilir. Her ne ise, bugün bunu başarıyla tamamlayacaksınız. Bunun dezavantajı ise, yemek yemeyi, uyumayı veya biraz ara vermeyi unutabilirsiniz. Kendinize dikkat edin!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Aslan…

Bazen başkalarıyla ilgilenmekten kendine bakamıyorsun! Bugün aldığın bütün sorumluluklardan bunalmış vaziyette olabilirsin. Kendine karşı dürüst ol ve eylemlerinin sayısını azalt. Eğer yapılması gereken şeyler varsa da yardım iste!

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Evinle ilgili fiziksel değişimlere gidebilirsin. Tamir işleri yapmak için uygun bir gün. Tamir çantanı çıkar ve hasarlıları onar. Mobilyalarının kırık çıkığı varsa onları düzelt, yapışması gerekenleri yapıştır. Ya da ahşap yüzeyleri ovala ve parlat! Bugün mükemmellik tutkunu dışa vurmak seni keyiflendirecek!İnsanların görüşleri bugün biraz gerilimli olabilir ve genel olarak inatçı tavırlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Siz hazır olduğunuz takdirde ilham göz açıp kapayıncaya kadar çıkıp gelebilir. Egonuzun tutsağı olursanız size ulaşmaya çalışan sinyalleri algılamanız zor olabilir. Her türlü yeniliğe karşı açık görüşlü ve esnek olun. Değerlendirebileceğiniz bütün olasılıkları gözden geçirin.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, sevdiklerinize öncelik vermek zorunda kalabilirsiniz. Şu anda ailenizde bir sürü şey olabilir: belki çocuklarınızın yeni kıyafetler alması veya bir spor etkinliğine gitmesi gerekiyordur? Bu arada, diğer akrabalar sizi ziyaret etmek isteyebilir. Bugün bir akşam yemeğine ev sahipliği yapabilirsiniz. Şu anda ailenize odaklanmaya çalışın ve onlarla zaman geçirmenin tadını çıkarın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Koç erkeği Akrep kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İnsanlara ne yapacaklarını söylemek zor, öyle değil mi? Eğer bir ekipten sorumluysanız, bugün insanlar tarafından daha iyi anlaşılabilir, direktif verirken daha ince düşünebilirsiniz. Arkadaşlık ve kibarlık, güçlü ve etkili bir yönetim aracı. İnsanları yönetme konusunda çok fazla tecrübeniz olmayabilir fakat bugün ne kadar nezaketli olabileceğinizi göreceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Başak…

Aynı oyunun tekrar tekrar perdelenmesini istemiyorsanız, oyunculara katılmayın. Kurban rolüne bürünerek manipülasyona ve diğerlerince kontrol edilmeye davetiye çıkarıyorsunuz. Tekrarlayan bir örüntüyü durdurmak için sorumluluğu kabul edip iyileşme sürecinde önemli bir rol olynadığınızın farkına varmanız gerekiyor. Değişme gücü ve cesaretine sahip olduğunuzu unutmayın!

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Eve yönelik işlerini tamamlamaktan seni alıkoyan yavaş ve tutuk bir enerjiyle karşılaşabilirsin. Hafif ve çok da zaruri olmayan işler direnişle karşılanabilir. Bugün vericilikten çok alıcı olmaya çalış. Yavaşlamak ve şarjını doldurmak için güzel bir zaman. Bir sonraki adımını atmadan önce iyi düşün.İstediğin takdirde, annenin kim olduğunu ve hayatının nasıl olduğunu hiç olmadığı kadar derinlemesine araştırabileceğin bir gündesin. Bu etkinlik senin için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca astroloji de annenin başından geçenler ile senin toplumdaki yer arayışın ve ilahi görevin arasında yakın bir bağlantı kurabilir. Biraz daha derine kaz bakalım, o zaman elmaslara ulaşabilirsin!

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, muhteşem sarayları ziyaret edip sonsuz ve tamamen özgür ve zamansız bir aşkı tatmak için dünyanın dört bir yanına bir yolculuğa çıkma şansınız olabilir! Hatta belki Disneyland sizi bekliyor olabilir! Fakat şimdiye kadar tecrübelerinizden öğrendiniz ki, böyle şeyler sadece masallarda olur.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hayatınıza vermek istediğiniz yeni yön hakkında yeterince düşündünüz. Bu düşünce aşaması şu an sona eriyor gibi. Projeleri somut olarak ele alma ve becerilerinizi test etme aşamasında, harekete geçerek tüm soruları çözmek zorundasınız. İster inanın ister inanmayın, bu şekilde harekete geçmek sizi daha da rahatlatacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Terazi…

Bazen biraz fazla düşünceli olabiliyorsunuz. Duygusallığa meyillisiniz ve olayları aşırı içselleştiriyorsunuz. Diğer insanlara karşı hassasiyetiniz baskın olmanızı zorlaştırıyor. Devreye girip girişken olmaktansa ipleri başkalarının eline veriyorsunuz. Bu eski alışkanlıkları değiştirmeye çalışın. Kendinizi daha öz güvenli ve yaratıcı bir şekilde ifade etme fırsatı önünüze seriliyor ve kuvvetle muhtemel bunun faydasını göreceksiniz.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Evle ilgili planlarında bir değişiklik olabilir. Artık mahalleni değiştirmeyi düşünüyor olabilirsin. Gazetelerde yer alan apartman dairesi ilanlarına bakabilirsin. Ya da evinin enerjisini yükseltecek yeni bir dekorasyona girişebilirsin. Yeni bir boya veya duvar kağıdı taze bir başlangıç olabilir.İnsanların bugün yolunuza çıkmaması akıllıca olur; zira kendinizi ağzına kadar ateşli kömürlerle doldurulmuş bir lokomotif gibi hissediyor olmanız muhtemel. Büyük ihtimalle izlediğiniz yol konusunda son derece kararlı olacaksınız ve hiçkimse sizi yolunuzdan çeviremeyecek. İnsanlar dikkatli bir şekilde bakarsa, kulaklarınızdan çıkan buharı bile görebilirler…

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, sevdiklerinizle bağlantı kurmak için güzel bir gün. Günün enerjisi, hayatınızdaki özel kadınlarla kaliteli zaman geçirmeniz için size ilham verecek. Annenizle veya kız kardeşinizle öğle yemeği yiyebilir ve sohbet edebilirsiniz. Ya da kızınızla takılmak için biraz zaman ayırın, eşinizle veya sevgilinizle romantik bir öğleden sonranın keyfini çıkarın. Feminen enerji çok güçlüdür ve bugün onu kullanmaktan zevk alacaksınız!

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İnsanlardan çok fazla şey öğrenmeyi umduğunuz bir gün bugün. Sosyal etkinlikler, etrafınıza size olan takdirini ve beğenisini gizlemeyen insanları etrafınıza topluyor. Bu insanlar size ilginç ve faydalı bilgiler verebilir. Bu da daha zor hedeflerinizle ilerleme konusundaki güveninizi canlandırabilir, aynı zamanda egonuzu tatmin edebilir. Bugün oluşan yeni ilişkiler uzun-vadeli olacak gibi görünüyor. Bu ilişkiler, arkadaşlık, iş ortaklığı ve hatta belki yeni aşklar olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Akrep…

Aynaya bak ve gördüğün kişiye gülümse. Kendine itibar etmen ve kendi sırtını sıvazlaman önemli. Çünkü ilham verici bir özgüven, kendine verebileceğin en güzel hediyedir. Bunu sakın hafife alma. Çevrendekiler de bu özgüveni hoş karşılayacak ve olumlu tepkiler verecekler. Başkalarının örnek ve destek alabileceği bir parlayan yıldız ol.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Evde çatışmalar ve rahatsızlıklar baş gösterebilir. Planlar iptal olabilir. Her şeyi kendin düzeltmeye kalkışma, nasıl yapılacağını bilsen bile gerilmiş sinirlerin çabalarını sabote edebilir. Bir profesyonele danış, icabına onlar baksın. Sen ise dışarı çık, eğlen ve unut! Böyle şeyler hep olur nihayetinde.İstemediğiniz bir iş için girişimde bulunuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Parkta kuş yakalamaya çıkan bir çocuk gibisiniz. Bu güzel güvercine çok yaklaşmış hissediyorsunuz. Kuş sizin ona yaklaştığınızın bile farkında değil, siz ona tam yaklaşmış ellerinizi onu yakalamak için açmışken o bir anda fark edip çoktan uzaklara uçmuş oluyor. Yine de sükunetinizi koruyun. O güvercin zaten hiç sizin olmamıştı ki.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, koruyucu meleğinize veya Yüksek Güç’e ulaşmak için iyi bir gün. Çevrenizde pozitif ve canlandırıcı bir enerji hissedebilirsiniz. Bu, sevgi dolu manevi rehberlerin varlığına işaret ediyor olabilir. Meditasyon yapmak veya dua etmek için biraz zaman ayırmaya çalışın. Şu anki hayatınız için size yol gösterebilecek bir ilham kaynağı olabilir. Huzurun ve sevginin kalbinize nüfuz etmesine izin verin.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Günlük zorluklardan kaynaklanan yılgınlıklaralışveriş yapmanıza ve para harcamanıza ya da dışarda yemek yemeye çıkıp a dan z ye masayı donatmanıza neden olabilir. Bunları hak ediyorsunuz fakat aşırıya kaçmamakta fayda var. Yoksa, pratik kişiliğiniz keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Bir arkadaşınızla öğle yemeğine çıkın. Yeme içme yerine sohbet etmeye odaklanın. Böylece stresiniz hafifleyecek hem de hiç bir negatif etkisi yok.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yay…

Bazen biraz fazla mı gurur yapıyorsunuz acaba? Başkalarının size uzatmaya istekli olduğu yardım elini yok sayarak genellikle her şeyi tek başınıza başarabileceğiniz konusunda ısrar mı ediyorsunuz? Beklenmedik kaynaklardan gelen yardımlara ve hediyelere açık olmaya çalışın. Biliyorsunuz ki siz çok verici bir insansınız ve karşınıza birkaç küçük iyiliğin çıkması kesinlikle sizin de hakkınız. Bu yüzden başka birisi bugün sizin öğle yemeğinizi ödemek istediğinde, bir kereliğine de olsa kabul edin. Bu nezaketen ve üzerine çok düşünmeden kabul edebileceğiniz bir hediye!

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Eyleme geçme zamanı tam da şimdi. Neyi bekliyorsun ki? Eğer işleri yapmak konusunda aşırı sabırsız hissedersen şaşırma. İstiyorsun ve hemen şimdi istiyorsun. Sana istediğini elde etmen konusunda yardım edecek tek kişi sensin, öyleyse adımını at. Oldukça genişlemeci bir enerji seni düşündüğünden de ileri götürmek için bekliyor. Öyleyse geride durma. Sınır diye bir şey yok!İnsanların bugün söyleyecek çok fazla şeyleri olabilir, fakat sen sadece arkana yaslanıp dinlemeyi tercih edebilirsin. Böyle yapmakta rahat ol. Zaten konuşulacak şeylerin büyük çoğunluğu dedikodu ve sen de bu kazanın içine girmek istemeyebilirsin. Bu seçimin akıllıca. Konuşulanları duymazdan gel ve etliye sütlüye karışma. Sana uygun gelmeyen söylentileri süzmekten de çekinme.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 8 Mart Pazar burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Mart 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, sevgilinizle aynı fikirde olmayabilirsiniz. Bazen çok güçlü bir iradeniz oluyor ve bir şeye tek bir açıdan bakıyorsunuz. Uzlaşmayı bilmeniz gerek. Sevgilinizle tartıştığınızda ortak bir nokta bulmaya çalışın. Ego savaşına girmeyin. İkinizin de haklı olabileceğinizi anlayın!

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İnternetiniz, bilgisayarınız ve diğer teknolojik ürünlerinizde gün boyunca ters giden şeyler olabilir bu yüzden bu tarz bir ekipman gerektiren işlerinizi tamamlamakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sizin için çok stresli ve heves kırıcı olabilir bu nedenle bu şeyleri bir kenara bırakıp bu türden ekipman gerektirmeyen işlerinize konsantre olmanız çok daha iyi olacak. Sakin olun. Yarına kalmaz hepsi düzelecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak…

Arzunun seni biraz sabırsız yaptığı bir gündesin. Ne istediğini ve isteğine nasıl ulaşabileceğini görebiliyorsun gibi geliyor ama henüz bir şeyler tam değil. Eğer yeni bir iş arayışındaysan, özgeçmişlerini yollamaya devam et. Eğer romantizm peşindeysen, buluşmalar ayarlamaya çalış. Doğru kombinasyon yakında karşına çıkacaktır. Bugün ümidini yitirmeye meyillisin gibi. Kaydetmiş olduğun ilerlemeyi görmeyi dene.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ev içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Evin diğer üyeleri gibi senin de cinler tepende olabilir ve bu da sizi birbirinize sataşmaya itebilir. Birisi, küçük çaptaki bir sorunu abartarak evde fırtınalar estirebilir. Kaygılanma – eskiye dönecektir. Günün sonunda, herkes yaşananları daha sağlıklı bir biçimde görebilecek ve tekrar eskisi gibi olacaksınız. Sık dişini!İsterseniz gerçekleştiremeyeceğiniz hiçbir rüya ulaşamayacağınız hiçbir hedef yok. Bugün kendiniz ya da aileniz için daha iyi bir şey isteyeceğiniz günlerden birisi olabilir. Daha iyisini istemek, zaten sahip olduğunuz bir şeyden memnun olmadığınız ya da aç gözlü olduğunuz anlamına gelmiyor. Bu nedenle eğer bu rüyalardan dolayı kendinizi suçluyorsanız bundan vazgeçin. Bunun yerine amaçlarınıza ulaşmak için bazı somut adımlara yönelmenizde fayda var.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, kendinizi şarj etmek ve hayatınız hakkında iyi hissetmeniz için harika bir gün. Gezegensel enerjiler, şansınızı ve ruh halinizi yükseltiyor. Sevdiklerinizle bir şeyleri kutlamak, aile üyeleriyle özel bir buluşma planlamak isteyebilirsiniz. Ya da özel biriyle romantik bir akşam organize edebilir ve muhteşem bir gece geçirebilirsiniz. Bugünü evde televizyonun önünde oturarak harcamayın. Dışarı çıkın ve biraz eğlenin!

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Grup aktiviteleri ve sosyal etkinlikler özellikle bugün sizi tatmin edebilir. Eski arkadaşları görmek ve yeni arkadaşlar edinmek güzel olabilir özellikle de, bir sürü güzel haber ve bilgi almak açısından. Birisi sizinle bazı noktalarda iş ve para konuşmak isteyebilir. Kendinizi özellikle dışadönük hissedeceksiniz böylece insanlar arkadaşlığınızdan en az sizin kadar keyif alacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Kova…

Bazen durup kendimize “Neden ben” diye sorarız. Bu soruyu kendinize herkesten daha çok sorduğunuzu düşünebilirsiniz. Hayatınız size sonsuz bir roller-coaster turu gibi geliyor olabilir. Derinde bir yerde, bunu başka türlü yaşayamayacağınızı biliyorsunuz. Bugün, yapabiliyorsanız, bir mola verin. Duygu ve düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşın. Yüksek sesle söylediğinizde içinde bulunduğunuz durumla ilgili kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Eyleme geçmek üzere düğmeye basılmış gibi hissedebilirsin çünkü günün dengesiz enerjisi insanların modunu yoğun ifadeler olarak dışarı çıkarabilir. Fakat bugün alelacele bir şekilde bir şeyler yapmak ve teslim tarihli şeyler konusunda kendine baskı yapmak için iyi bir gün değil. Yapman gerekenlere dair daha gerçekçi bir tutum benimse ve planlamalarında daha yumuşak ol. Evde ise gereksiz meseleler yüzünden tartışmalara girme. Sinirini yatıştırmak için birkaç dakika kendine zaman verebilirsen o küçük uzlaşmazlıkların gerçekten küçük olduğunu göreceksin.İnsanları dinlemekte, onların ne zaman yardıma ya da ağlanacak bir omuza ihtiyacı olduğunu anlamakta muhtemelen iyisiniz. Bugün, en iyi yaptığınız şeylerden birini yapmak, yani birine yardım etmek için mükemmel bir gün olabilir. İhtiyaç içinde olan birine el uzatarak her zamankinden de fazlasını yapmayı düşünebilirsiniz. Olağanüstü vericiliğinizi göstererek gerçek bir dost olun. Arkadaşınızın yüzüne konduracağınız küçük bir gülücük onun için çok şey değiştirebilir.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, sevgilinizle maddi konularda tartışıyor olabilirsiniz. Belki de birlikte bir ev almayı düşünüyorsunuz. Muhtemelen yuva kurmaya hazırsınız. Belki de paralarınızı birleştirip hayallerinizin peşinden gitmenin zamanı gelmiştir. Ekstra çalışma ve kararlılıkla, yakında ortak bir hedefe ulaşacaksınız. Bütçenize odaklanın ve dikkatli hesaplamalar yapın. Aradığınız cevaplar tam önünüzde olabilir.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İçinizdeki coşku yeni bir özgüven duygusuyla artıyor. Grup aktiviteleri ve diğer sosyal etkinlikler size değerli iş kontakları getirecek insanlarla iletişim kurmanızı sağlayabilir. Hedeflediğiniz amaçların sonunda somutlaştığını görebilirsiniz ve bu da size inananların çabasıyla olacak. Şanslı bir gününüzdesiniz, aynı zamanda da eğlenceli. Tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Balık…

Artık insanların size cevval olmanızı söylemesine gerek kalmayacak. Hatta imparator havalarında ortada dolaşırken Napolyon gibi bile görünebilirsiniz! Ancak her şeyin istediğiniz gibi gitmesine güvenmeyin, zira rüzgar her an yön değiştirebilir ve sizi bekleyen sürprizler olabilir. Ne de olsa imparatorlar bile her şeyi kontrol altında tutamazlar! Bari umalım da günlük burç yorumlarını okumayı unutmasınlar.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Etrafında sosyal olarak kaynıyor. Günün enerjisi iletişimi arttırıyor olacak. Yemek davetleri alacaksın. Arkadaşların bir anda sözleşmiş gibi seni arayıp soracak. Bu sırada aile üyeleri de iletişim kuracak. Kardeşlerden, kuzenlerden, halalardan telefonlar alacaksın. Eğer programın yoğunsa her biriyle sohbet edemeyebilirsin. Fakat önümüzdeki günlerde bu insanlara vakit ayırabilirsin.İstikrarsız tavırlarınızın çevrenizdeki insanlara ne kadar zarar verdiğini fark etmiyor olabilirsiniz. Diğerleri sizin bakış açınızı anlamaya çalışıyor olabilir fakat bazen bilmece gibi konuşuyorsunuz. Diğerlerine emierler yağdırmadan önce bir durup kendi bakış açınızı gözden geçirin. İnanılmaz bir gücünüz var, bunu kullanarak nasıl daha iyi bir önder olabileceğinizi öğrenin ki elinizdeki kaynaklardan azami derecede faydalanabilesiniz.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, kalbinizde şiirselliğin ortaya çıkacağı bir gün olacak. Kendinizi yaratıcı bir kişi olarak görmüyorsanız bile, bugün ilham periniz yanınızda olacak. Sevgilinizi özel aşk sözleriyle baştan çıkarmaya karar verebilirsiniz. Romantik bir not yazabilir veya içten bir konuşma planlayabilirsiniz. Bu ince, nazik yönünüzü ifade etmek ve bunu daha spiritüel bir şekilde paylaşmak hissedeceksiniz.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Genellikle rüyalarınıza önem verirsiniz fakat bu gece bilinçaltınız sonrasında size hiç bir şey ifade etmeyecek karmaşık istenmeyen bilgiler verebilir. Eğer mesaj açıksa, o zaman mesaja dikkat edin. Fakat eğer sembollerin ne anlama geldiğini bulmak için mental olarak çok fazla düşünmeniz gerekiyorsa, muhtemelen bir şey anlamları yoktur. Bazen rüyalar rüyadan daha fazlası olmayabiliyor. Bunu unutmayın!

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.