Nuray Sayarı 13 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Kasım 2020

Nuray Sayarı 13 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 13 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 13 Kasım burç yorumları cuma…

Günlük burç yorumları 13 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 13 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cuma günü, kendi tutkularınızı çevrenizdeki insanların arzularına ve yeteneklerine göre ayarlamanız gerekecek. Gücünüz, sadece kendi yeteneklerinizi değil, aynı zamanda o gün güvenmek isteyeceğiniz insanların yeteneklerini de hissetmenizde olacaktır. Bu gün işinizde bir duraklama olabilir veya aktif olma arzunuz olmayabilir. Ancak, bazı yeni görevlerin bugün başlatılması gerekecek. Kişisel ilişkilerinizde muhalefet veya bencillikten kaçının. Karşı çıkmanız için eşinizin veya başka bir akrabanızın iradesine uymanız gerekebilir.
  • Bugün kendi çocuklarınıza karşı cömert olun, ancak onların öğrenmesini veya geliştirmesini istediğiniz bilgi ve becerilerle. Kendi iradenizi empoze etmeyin, onların arzularını takip edin: ne öğrenmek istiyorlar, neyle ilgileniyorlar, neye yetenekleri var. Oğlak burcu, Boğa veya Başak adamları, kendi yalanlarını veya aldatmacalarını kullanmaktan kaçınmalı, kurnaz insanların ve dolandırıcıların bu tür tezahürlerine dikkat etmelidir. Bugün, gelecek hafta alacağınız önemli bir haber veya bir mektup bekleyebilirler. Parayla ilgili yeni riskli girişimlerden kaçının!
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün profesyonel veya sosyal yaşamlarıyla ilgili olayları veya kararları tartışacağınız akrabalarınızla sohbetler yapacaksınız. Bugün hatırlayacağınız önemli olaylardan biri de gençlerle ilgili olacak. Şahsen, sevinmek için bir sebebiniz olacak. Bu aşk ve samimi deneyimler için hayırlı bir gün olacak. Seyahat, özellikle akrabaların evini ziyaret etmeyi ve orada kalmayı içeriyorsa, olumlu bir gelişme gösterecektir.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün yakında veya uzaktan alacağınız yardım veya bilgileri görmezden gelmeyin. Aranızdaki mesafe ne olursa olsun, Cuma gününün iletişim kurmanız için önemli bir gün olacağını unutmayın. Bu şekilde, sizin için önemli bilgiler edinebilir veya gelecekteki planlarınız ve eylemleriniz için önemli olacak şeyleri öğrenebilirsiniz. Bugün kişisel mülkünüz için önemli görevler üstleneceksiniz. Orta yaşın üstündeki kadınlar hobilere veya aşk deneyimlerine daha fazla zaman ayıracak.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cuma günü sağlık veya aile sorunları olan bir kadın için endişeleriniz olacaktır. Gergin bir durum, istenmeyen tartışmalara veya çatışmalara neden olacaktır. Cuma, herhangi bir özel mali olayı yansıtmaz. Genel olarak, bu günün kişisel veya profesyonel ilişkileriniz ve taahhütleriniz üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır. Sizin veya aileniz için önemli olan satın alımlarla ilgili masraflar muhtemeldir.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Cuma günü sizden gelen olaylar hızla gelişecek ve sizden yeterli tepki almanızı gerektirecektir. Bugün her şey size daha kolay verilecek ve herhangi bir gerginlikle baş etmeniz daha kolay olacaktır. Birçoğu kişisel veya aile bütçesindeki küçük gelir karşısında şaşıracak. Cuma, ahirette olan sevilen biriyle ilgili bir rüyayı veya merhumla ilgili bir yeri ziyaret etmeyi önceden bildirir. Bugün, içinde yaşadığınız gerçeklikle hiçbir ilgisi olmayan arzularla şansınızı zorlamayın.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 14 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 14 Nisan 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.