Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 13 Haziran 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları cumartesi…

Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 13 Haziran burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cumartesi günü çevrenizdeki insanlarla ya da iletişim kurmak zorunda kalacaklarınız için çok aktif, sosyal, arkadaş canlısı olacaksınız. Bu, açık havada, doğada, arkadaşlarınızla veya insanlarla konuşacağınız bir şey olacak daha fazla zaman harcamanız gereken bir gündür.
  • Zihinsel olarak, bir ebeveynseniz veya yakın ilişkiniz olan genç bir kişi iseniz, bir çocuk için endişelenebilirsiniz. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan insanlarla ilgili etkinliklerden heyecan duyacaksınız. Bazen işler sizin istediğiniz şekilde çalışmaz ve bu nedenle kolayca mızmız olabilirsiniz.
  • Bugün kaderin size en iyi şansı ve değerlerinize göre vereceğinden emin olun. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanların yorumlarıyla rahatsız olmayın. Bugün, Yeni haftaya katılacağınız mali işlerinizi planlayın. Bugün bazı ilginç anlayışlara sahip olacak Yengeç, Balık veya Akrep burcunda doğan insanların tavsiyelerini ve sözlerini dinleyin. Cumartesi, pahalı alımları veya parayla ilgili riskli eylemleri desteklemeyecektir.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Cumartesi günü yeni hafta için planlarınız için önemli olacak şeylerin gerçekleştirilmesini taahhüt edebileceksiniz. Tamamlanmış bir önceki taahhüde veya iyi bir hazırlığa dayanırsa, bugün herhangi bir yeni şey başarılı olacaktır. Şahsen, her şey inisiyatifinize ve ruh halinize bağlı olacaktır. Pazar günü garip rüyaların seni korkutmasına izin verme. Aşk partneriniz kadar sizin için de cömert olacaktır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cumartesi günü hafta boyunca tamamlanmamış görevlerde bulunacaksınız, bu sizin için hoş olmayabilir. Evinizdeki sıkıntı sürpriz olmayacak. Bunlar, bu hafta yaptığınız eylemlerin ve kararların sonuçları olacak. Cumartesi kişisel bir arkadaş tatili ile ilgili bir toplantı getiriyor. Beklenmedik stresli bir durum size özgüveninizin iyi bir danışman olmadığını gösterecektir.
  • Eğer İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cumartesi günü bugün ve yarın için planladığınız iyi organize edilmiş planlar olacaksınız. Bugün küçük denemeler, yanlış anlaşılmalar veya engeller olacak, bu nedenle bu tür zorluklara hazırlıklı olun. Ancak, Cumartesi sizi şansla şaşırtabilir veya beklenmedik bir yerden alacağınız yardımla karşılaşabilir. Bugün yeni tanıdıklar karmik olacak veya gelişiminiz için önemli olan insanlarla tanışacak.
  • Eğer Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Cumartesi günü haber veya tanıdığınız bir kişi ile ilgili bir olaydan üzüleceksiniz veya üzüleceksiniz. Duygusal hayatınız, uzun zamandan beri duygusal olarak sona eren bir ilişkiyle zaman kaybetmediğiniz sürece ilginç ve olumlu olacaktır. Bugün sağlığınız kararsız olacak ve muhtemelen ilk halsizlik belirtilerini hafifçe alacaksınız. Bugün haberlerin, sohbetlerin veya başka bir yerden veya başka bir vatandaştan biriyle görüşmenin keyfine varacaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Koç…

Kendinize çok güveniyorsunuz, ancak aşırı güveni veya egemen olmamalısınız. Kendi bakış açınızı başkalarına dayatmaya çalışmak bugün geri dönüşe neden olabilir. Doğru olmak yeterli değil. Ayrıca başkalarını rahatsız etmeden bir şekilde davranmanız gerekir. Mütevazi bir yaklaşım bugün bekleyen bazı görevleri tamamlamanıza yardımcı olabilir.

HAZİRAN DOLUNAYININ KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Günümüzde çalışma yerinin gerginliği ve baskısı uykunuzu etkileyebilir. Kendinizi tekrar tekrar uyanırken bulabilirsiniz. Yatmadan önce rahatlayın ve bir süre meditasyon yapın. Yavaş ve melodik şarkıları dinlemek isteyebilirsiniz. Odanızı karartın ve huzur içinde uyuyabilmeniz için sıcaklığı yeterince hoş ayarlayın. Uyumadan önce bir bardak ılık süt için.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Çekici yabancılarla kısa ve titiz katılımlarınız olabilir. Cazibeniz ve şeker kaplı görüşmelerinizle onları kolayca ikna edebilirsiniz. Ancak bu katılımların hiçbir yere yol açmasını beklemeyin. Hiç olmadığında daha derin anlamlar aramayın! Flörtler havada uçuşuyor ve nefes almalısın. ᅠ ᅠ ᅠ

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Başarı bugün üstlendiğiniz her görevi işaretleyecektir. Rekabetçi bir sınava girdiyseniz, bugün olumlu sonuçlar alacaksınız. Gün ayrıca, daha fazla sorumluluk üstlenmek veya terfi için üstlerinizle görüşmeler başlatmak için de uygundur. Tüm çabalarınızı bu çok elverişli günün çoğunu sömürmeye konsantre etmelisiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Boğa…

Bugün işler hızla gerçekleşiyor ve beklenmedik şeyleri karşılayabilme yeteneğine sahip olmanız gerekiyor. Çeşitli yönlere çekileceksiniz, ancak pozitifliğiniz gücünüz olacak. Uzun vadede faydalı olacak orijinal ve taze planlarla çıkacaksınız. Sevdiklerinizi planınıza dahil edin. Bugün önemli biriyle tanışacaksın.

HAZİRAN DOLUNAYININ BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İşle ilgili bazı konularda gereksiz stres ve zorlanmanız gerekebilir. Asla herkesi memnun edemeyeceğinizi fark etmelisiniz ve bunu yapmaya çalışmanız sağlığınızı etkileyecek gereksiz gerginliğe neden olacaktır. Bunun yerine, çok ihtiyaç duyulan bir mola vermeye çalışın ve enerji seviyenizi gençleştirin. Ayrıca zihinsel gerginliğinizi hafifletmek için biraz gevşeme egzersizi uygulamaya çalışmalısınız.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 8-14 Kasım 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hem siz hem de eşiniz son zamanlarda çok meşguldünüz. Bu nedenle, bugün birbirinizin şirketinde zaman geçirdiğinizden emin olun. Romantik bir akşam yemeği planlayın ve eşinizi dikkatinizle şımartın. Bu takdir hareketi uzun bir yol kat edecektir. Bekarlar, ilişkiyi bir sonraki seviyeye çekmeleri için ilham verebilecek harika bir tarihe sahip olabilirler.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün çeşitli roller üstlenmeniz gerekebilir. Bu yüzden arkadaşlardan gelen iyilikleri aramaktan çekinmeyin. Sizi başarı yoluna götürmede güçlü bir destek oluşturabilirler. Öğrenciler için iyi bir şey olabilir; prestijli bir kurumdan diploma veya derece alabilirsiniz. Bu, yüksek ücretli işleri yedeklemenin yolunu açacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili İkizler…

Aşırı duygusal doğanız yine de muhtaç yardımcı olur, ancak bazen utanç verici bir durumda sizi boğabilir. Böyle bir durumdan çıkmak için partnerinizden yardım isteyin. Bu, samimi ve gizli bir iletişim zamanıdır. Finansal kazançlar büyük olasılıkla mümkündür ancak kumardan uzak durun. Sevdiklerine zarar vermemek için sözlerini dikkatli bir şekilde koy.

HAZİRAN DOLUNAYININ İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kutlama ruh halinizle aşırıya kaçacaksınız, ancak sağlığınızı sağlıksız bir yaşam tarzı ile çok fazla vergilendirmenin nihayetinde size büyük zarar vereceğini hatırlamanız gerekiyor. Diyet ve fiziksel aşırılıklar dahil her şeyde ılımlılık yapmanız gerekir. Tütün, alkol ve uyuşturucu gibi bağımlılık yapan maddelerden uzak durmak da günümüzde ciddi sağlık riskleri oluşturması zorunludur.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Gezegensel pozisyonlar bazı büyük çatışmaların yolunuza geldiğini yansıtır. Bu çatışma hem aşk hayatınızı hem de kariyerinizi etkileyebilir. Eşinizin sözlerine ve eylemlerine duygusal olarak tepki vermemeniz önemlidir. Bunun yerine, doğru kararı aldığınızdan emin olmak için her hareket tarafsız bir şekilde değerlendirilmelidir.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Siz ruhunuz huzursuzdur; bu nedenle, onlar için bir şeyler organize etmek yerine başkalarına liderlik etme konusunda maksimum potansiyelinizi ayırın. Bu, işinize koyduğunuz tüm zor işler için daha fazla tanınma ve itibar kazanacaktır. Harcamalarda bir artış olabilir, bu nedenle daha az satın alarak ve yatırım yaparak onu en aza indirmeye çalışın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç…

Bugün dürtüsel bir ruh halindesiniz. Düşünmeden projelere koşma eğilimindesiniz ve bu hem işte hem de aile hayatında gereksiz sorunlar yaratabilir. Düz bir kafa tutmaya çalışın, ancak şimdi çok zor görünebilir. Birlikte birkaç fırsat ortaya çıkacaktır ve sizin için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmeniz gerekir.

HAZİRAN DOLUNAYININ YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün küçük düşüşler veya yaralanmalar yaşayabilirsiniz veya alerjik reaksiyonlara karşı duyarlı olabilirsiniz. Yıldızlarda küçük bir kaza var. Bu yüzden, çok dikkatli olmalısın. Aksi takdirde olaysız bir gün olacak. Bir sağlık merkezindeki birini ziyaret ediyor olabilirsiniz. Bu aynı zamanda yaşam tarzınızda uzun süredir gerekli bazı değişiklikleri tanıtmak için iyi bir zamandır.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevginizin ve bağlılığınızın gücünü test edecek bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eşinizin size tam olarak iman ettiğini ve mutlu ve tatmin edici bir ilişkide devam etmek istiyorsanız bu testi geçmeniz gerektiğini unutmayın. Biraz merhametle, kaderin sana attığı her şeyle başa çıkabileceksin.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Doğal olarak güce ve otoriteye ilgi duyuyorsunuz ve bu sizi her zaman çok odaklanmış bir şekilde çalıştırdı. Tüm emeğiniz bugün meyve verebilir, ancak sabırlı olmanız ve zamanınızı iyi değerlendirmeniz gerekir. İş yerinde açık fikirli olmak da gereklidir. Görüşlü veya yargılayıcı olmayın ve iş yerinizdeki herkesle çok daha iyi geçineceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Aslan…

Kendiniz için çok yüksek bir standart belirlediniz ve bunu başarmak için kendinizi daha da zorlayacaksınız. Hedefinize ulaşmak zor olacak ve bu bir hayal kırıklığı hissine yol açabilir. Hedeflerinizi belirlemeden önce kendi yeteneklerinizi gerçekleştirmeniz gerekir. Büyük bir karar almak için zaman iyi değil.

HAZİRAN DOLUNAYININ ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün alternatif tedavilerin sevinçlerini keşfedeceksiniz. Son hastalık durumunuz için çeşitli ilaçlar denediniz, ancak iyi sonuçlar elde etmediniz. Bugün, aslında aradığınız rahatlamayı getirebilecek bir çare ile karşılaşacaksınız. Bugün küçük bir deneme yapmayı deneyin ve hastalığınız için oldukça etkili bir ilaç alabilirsiniz.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Öfkenize dikkat edin. Yakınınızdaki birine saldırabilirsiniz. İş ortağı öfkenize zarar verebilir. Eşinize geçmişte göz ardı edilen bazı duyguların patladığını açıklamaya çalışın. Giysilerinizin bir kısmında mavi giyin. Duygularınızı kontrol etmeyi deneyin ve kontrol edilemiyorsa en azından yoğunluğu izleyin.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün size yanlış yapmış olan herkese çok bağışlayıcı olabilirsiniz! Size kıskançlıktan zarar vermeye çalışan meslektaşlarınız ya da size hiç işitmeyen ve ilerlemenizi her zaman engelleyen acımasız patronlarınız olun! Mali durumunuz zirveye ulaşabilir, ancak kazançlar için çok az risk almanız gerekebilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 4 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 4 Ekim 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Başak…

Bugün size birçok yanlış bilgi sunulabilir. Dinlemek ve başkalarından etkilenmek yerine kendi yargılarınıza ve muhakemenize güvenmek daha iyidir. Gerçeği kendi hızınızda kendi yolunuzda bulmaya çalışın ve muhtemelen en iyi karara varmalısınız. Çok ihtiyaç duyulan bir tatil planlaması havada.

HAZİRAN DOLUNAYININ BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün fiziksel ve psikolojik olarak iyimsersiniz. Moralinizdeki artış işinize yansır. Sağlığınıza iyi bakıyorsunuz. Bugün bu bakımı biraz daha artırın ve can sıkıntısı hızlı bir şekilde sızdığı için bir fitness programına katılın. Bir şirket sizi motive edecektir. Yürüme veya koşu için eğlenceli bir şirket arayın.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aralarında en iyisini keşfetmek için birçok sevgili ile deney yaparken zamanınızın çoğunu boşa harcamayın. Büyüleyici bir kişiliğiniz var ama zor şans nedeniyle bu noktada başkalarına büyü yapamazsınız. Bir karara varacağınız zaman, doğru şeyi yaptığınızı hissedeceksiniz.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sorunsuz bir şekilde iletişim kurmaya çalışıyor olabilirsiniz, ancak birkaç kişi size izin vermeyecek ve müdahaleleri nedeniyle işyerinde dramatik bir sahne ortaya çıkabilir. Görüşünüz kuruluşun yararına sayılır. Bu yüzden arka koltuğa otur ve başkalarının geri tepmesine izin ver. Bu arada kişisel gelişiminize odaklanın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Terazi…

Özellikle evinizle ilgili bazı iyi haberlere hazırlanın. İkamet yerinin değişmesine yol açan fırsatlar ortaya çıkabilir veya bir ev satın alma planlarınızı sonuçlandırabilirsiniz. Pozitif enerjilerden yararlanın. Bir yenileme projesi düşünüyorsanız veya evinizi veya bir kısmını yeniden şekillendiriyorsanız, projeyi yerden kaldırmak için en iyi zaman.

HAZİRAN DOLUNAYININ TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Tutku bugünün sırasıdır. Son günlerde büyük bir kısıtlama uygulamış olabilirsiniz, ancak tutkulu doğanızı gizlemek için tüm çabalarınız bugün boşa çıkacaktır. Eşinizi biraz kendiliğinden hareketle şaşırtın. Kendi doğanızdaki gizli derinlikleri keşfedebileceksiniz ve hem kendinizi hem de partnerinizi daha da ileriye götürebileceksiniz.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Partnerinizden bazı iyi haberlere hazır olun, ya da bugün ondan çok iyi bir hediye alıyor olabilirsiniz. Bekarsanız, hayatınızda büyük bir fark yaratabilecek o özel kişiyle tanışmanın tam zamanı. Açık fikirli olun ve beklenmedik yerlerde sevginin çiçek açtığını göreceksiniz.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün işte, akışa devam etmek ve doğru şeyi yapmak arasında seçim yapmak zorunda kalacağınız bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bugün çalışma etiğinize daha fazla dikkat edin. Kalabalığa gitmeyi reddetmek meslektaşlarınızla biraz gerginliğe neden olabilir, ancak patronlarınızın tanınmasını sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz ve bunun uzun vadede kariyeriniz üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Akrep…

Bugün yakın birine iyi tavsiyelerde bulunacaksınız ve minnettarlıkla kabul edilecektir. Bugün çok anlayışlı ve yumuşak bir ruh halindesiniz. Bu, geçmişinizden insanlarla bağlantı kurmak için harika bir zamandır. Yakın bir okul arkadaşını ara ve iletişime geçmekten büyük keyif alacaksın. Ayrıca geçmiş farklılıkları ortadan kaldırmak için en iyi zamandır.

HAZİRAN DOLUNAYININ AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Gün sizin için çok olumlu duygular getiriyor ve bu mükemmel fiziksel sağlığın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak. Zihninizin mutluluğu, sağlığınızın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Ancak, duruşunuza dikkat etmeniz gerekir. Bu olmadan, kalıcı nitelikte geri problemler geliştirebilirsiniz. Formda kalmak için koşu, yürüyüş veya yüzme gibi egzersizler yapın.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yeterince ilişkiniz var gibi görünüyor ve kısa ve titiz işlerden sıkıldınız. Vücudunuzun içine giremeyeceği özel bölgenizde hazırda bekletme vakti! Rahatsız edici bir ilişkiden ayrılamıyorsanız, en azından partnerinizi bu konuda bilgilendirip ikna ettikten sonra kısa bir ara verin.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş yerinizdeki bir kişi başarılarından övünebilir. Kötü hissetme çünkü senin hissetmeni istediği şey bu. Aynı önlemlerle başarılar elde ettiniz! Mali cephede ihtiyacınız olan her şeyi veya daha fazlasını depolayabileceğinizi alacaksınız!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yay…

Gezegensel hizalamalar size sakin bir yansıma dönemi sağlar. Geçmişteki belirli durumlara oldukça sert tepki vermiş olabilirsiniz, ancak şimdi çok daha akılcı bir zihin çerçevesinde olacaksınız. Zeytin dalı uzatmanın tam zamanı. Kendinize ve etrafınızdakilere ikinci bir şans verin ve çok daha mutlu bir konumda olacaksınız.

HAZİRAN DOLUNAYININ YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yüksek enerji ruhunuzu yükseltir. Bugün, kısa bir tembellik döneminden sonra egzersiz rejimine geri dönmek için harika bir gün, bu da sizi pistte geri dönecek kadar umutsuz bıraktı. Fitness’i yaşam tarzınıza dönüştürmeye inanıyorsunuz ve bugün de aynı şekilde çalışıyorsunuz. Egzersiz sırasında doğru prosedürü takip etmek, küçük bir yaralanma yaşayabileceğiniz için önemlidir.

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kısa vadeli ilişkilerle iyi karşı karşıya görünüyorsunuz, ancak yakında gerçek aşk için bir özlem geliştirebilirsiniz! Mizaçta biraz dürtüsel ve döküntüsünüz. Bu, uzun vadeli ilişkilerin bir parçası olmanız için bir engel oluşturur. Ruh halinizi kontrol etmeye çalışın ve çok yakında dindar bir ruhla yerleştiğinizi göreceksiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Ekim 2020

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çalışma basıncı artacak ve sizi zevk aldığınız etkinliklerden uzaklaştırabilirler. Dinlenmek için fazla zamanınız olmayacak. Yani, hayatın küçük şeylerinden zevk almak zorunda kalacaksınız. Normal çabalarınıza kıyasla çok tatmin edici ve daha ucuz olduklarını kanıtlayacaklardır. Bu, bugün bazı gereksiz masraflardan tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak…

Kutlamalar köşede! Size yakın olanlardan biri evleniyor. Parite sizden birçok dilek alacak. Aşık olanlar için, ilişkinizi bir sonraki taahhüt seviyesine götürecek ve hatta yemini değiştirmeye karar verebilirsiniz. Zaten evli olanlar için partinin tadını sonuna kadar çıkarmalısınız.

HAZİRAN DOLUNAYININ OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün canlı ve aktif bir ruh halindesiniz. Son günlerde küçük ağrı ve acı çekiyorsunuz ve bu sizi karamsar ve sinirli yapabilir. Bugün, pozitif bir enerji dalgalanması hissediyor ve tüm kötü kullanım duygularınızı sallıyorsunuz. Sağlık sorunlarınızla başa çıkmaya ve daha aktif bir yaşam tarzına dönmeye hazırsınız.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendi iyiliği için onları durdurmak için partnerinizle tartışmanız gerekebilir. Görüşümüzü kabul etmeyebilirler, ancak onların bakış açınızı anlamalarını sağlamalısınız. Çok fazla uğraşmayın, alaka düzeyinizi kaybedersiniz. Değişiklikler uzun sürmeyecek ve partnerinizden günün sonuna doğru daha fazla saygı göstereceksiniz.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Değişiklikler kariyer cephesinde güçlü bir şekilde belirtilir. Eğer işinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, bugün son adımı atmanız muhtemeldir. Hatta uzun zamandır yapmak istediğiniz bir şey için eğitime başlayacak kadar ileri gidebilirsiniz. Bu süreçte bazı riskler almanız gerekecek, ancak uzun vadede ödeyecekler.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Kova…

Bugün rakipsiz bir güç gibisiniz ve karşıtlıklar olsa da, onları kolayca yok edeceksiniz. Bu, uzun zamandır yapmaya çalıştığınız şeyi başarmanın günüdür, çünkü şimdi sizi kimse durduramaz. Bugün için acil görevlerinizi planlayın ve her adımda başarı sizin olacaktır.

HAZİRAN DOLUNAYININ KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıkla ilgili bazı sorunlar için bugün bir sağlık uzmanına danışmanız gerekecektir. Ama şimdi tavsiyeye uymazsanız, sağlık cephesinde ciddi sorunlara yönelirsiniz. Artık herhangi bir sağlık sorununu göz ardı etmeyin. En küçük konular bile yakından araştırılmalıdır. Uygun bakım ile uygun bir yaşam tarzını koruyabilir ve sağlıkla ilgili sorunları önleyebilirsiniz.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün partnerinizle romantik zaman geçirin. Rahat ve tembel bir gün olacak. Özel bir şey planlamasanız bile, eşiniz ve ailenizle biraz kaliteli zaman geçireceksiniz. Acil sorunları beklemeye alın ve bugün hayatın küçük şeylerinin tadını çıkarın. Memnuniyet ve merak duygusu ile dolacaksınız.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çalışmanızda her zaman son derece titiz oldunuz ve detaylara gösterdiğiniz özen bugün üstlerinizin desteğini ve onayını kazanacaktır. Samimiyetiniz, yaratıcılığınız ve çalışmaya olan bağlılığınız nihayet fark edilecek ve büyük ödüller sizi bekliyor olacak. Gün meşgul olacak ve işle ilgili taahhütlerle dolu olacak, ama kendinizi mutlu ve enerjik hissedeceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Sevgili Balık…

Aileniz bu konuda iğrenç hissedebilse bile ufkunuzu genişletmek konusunda kendinize güveneceksiniz. Kendinize ne yapmak istediğinizi taahhüt edin. Gizli gizli çalışmayın; ne yaparsanız yapın açığa çıkarın. Dostluk için hayatınıza acele eden yeni adaylar bulabilirsiniz. ᅠ ᅠ

HAZİRAN DOLUNAYININ BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Özellikle işiniz gözlerin ağır gerilmesini gerektiriyorsa, gözlerinize özel dikkat göstermeniz gerekir. Gün boyunca çok fazla okumak, fotoğraf çekmek veya bilgisayarı sürekli kullanmak zorunda olan insanlar gözlerini kontrol ettirmeli ve yeterli özen göstermelidir. Yorgun gözlerinizi bir gün dinlendirmek ve doğaya kitaplar ve bilgisayar ekranları yerine bir değişiklik için bakmak da iyi bir fikir olabilir.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir yerlerde, romantik katılımların sıkıcı ve tatmin edici olmadığını bugünlerde hissetmeye başladınız. Bununla birlikte, eşsiz ve taze bir romantizm, karşı cinsi insanlarla ittifaklar kurma arzunuzu yeniden canlandırabilir. Umut kaybetmemek için kendinizi motive edin, sabrın meyvesi tatlıdır ve ödülünüz de olacaktır.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yıldızınız iş yerinizde yükselişte. Bu, mali durumunuz için harikalar yaratırken, ofiste bir dereceye kadar kıskançlık ve rahatsızlık hissi yaratmakla yükümlüdür. Bugün meslektaşlarınızla bazı köprüler kurmanız gerekiyor, ancak düşmandan arkadaşınızı da tanımlamanız gerekiyor çünkü kariyerinizi harap etmek için arkanızda çalışan biri olabilir.

2 yorum

  1. “Kapağın altında çalışmayın; ne yaparsanız yapın ışığa çıkarın. Dostluk şeklinde hayatınıza acele eden yeni adaylar bulabilirsiniz” nolur şunları google translate’ten çevirip koymayın. Gözünüz yok mu,görmüyor musunuz cümlelerdeki anlamsızlığı ?! Pes!!

    • Röportajları ve astrolojide gerekli editleri yapan editörümüz Alman bir uzman Esra Hanım, ancak dediğiniz gibi içeriklere kendi dilindeki deyimlerle yansıması olabiliyor. Ortada bir “Google translate” söz konusu değil. Sizin vesilenizle de okurun memnun kalmaması halinde gereken yapılacak ve yerine başka bir editör getirilecektir. Pes etmeyin, sevgiler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.