Nuray Sayarı 13 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Aralık 2020

Nuray Sayarı 13 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 13 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 13 Aralık burç yorumları pazar…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 13 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 13 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Belirli olayların, toplantıların veya konuşmaların anlamını anlamanız zor olacağından Pazar günü tuhaf bir gün olabilir. Başkalarının eylemlerini anlamak zordur, ancak tam olarak anlaşılamayabilirsiniz (kendi ailenizdeki insanlar da dahil). Bugün ruhsal gelişiminiz için bir şeyler yapmak, okumak, meditasyon, rahatlama veya dua için yerleri ziyaret etmek iyidir. Bazı ailelerde, bazı gizli, gizli eylemlerin, paylaşılmayan şeylerin ifşa edilmesiyle ilgili duygusal bir fırtına olacak.
  • Acı, başkalarını kandırmaya veya manipüle etmeye çalışan kişilerde kalacaktır. Genel olarak, yüksek ruhsal titreşimleriniz ve rahat bir yaşam sürme arzunuz nedeniyle gün çok duygusal geçecektir. İki dünya (manevi ve maddi) arasındaki dengeyi bulmak çok zor bir görev olacak ve şimdiye kadarki kendi gelişiminize bağlı olacaktır. Kıskançlığın tezahürleri sizi hayattaki düşük şeylere indirecek. Partnerinize güvenmiyorsanız, cesaretinizi toplayın ve kendi başınıza ilerleyin. Gün, ateşli ve hava burçları altında doğan insanlar için önemli mesajlar getiriyor. Bu, özellikle doğru yönü ve hedefi seçtiyseniz, seyahat için hayırlı bir gün olacaktır.
  • Bugün erkeklerin yapacak daha çok ödevi olacak ve dinlenme arzunuza rağmen sorumluluklarınızdan sorumlu olacaklar. Gün, ateşli ve hava burçları altında doğan insanlar için önemli mesajlar getiriyor. Bu, özellikle doğru yönü ve hedefi seçtiyseniz, seyahat için hayırlı bir gün olacaktır. Bugün erkeklerin yapacak daha çok ödevi olacak ve dinlenme arzunuza rağmen sorumluluklarınızdan sorumlu olacaklar. Gün, ateşli ve hava burçları altında doğan insanlar için önemli mesajlar getiriyor. Bu, özellikle doğru yönü ve hedefi seçtiyseniz, seyahat için hayırlı bir gün olacaktır. Bugün erkeklerin yapacak daha çok ödevi olacak ve dinlenme arzunuza rağmen sorumluluklarınızdan sorumlu olacaklar.
  • Koç burcunda, Aslan burcunda veya Yay burcunda doğduysanız, bugün profesyonel veya iş görevlerinizi, kendi evinize olan taahhütlerinizi göz ardı etmeyin: onarımlar, iyileştirmeler, vb. Sağlığınız istikrarsız olacak, bu yüzden bir denge arayın. fiziksel ve zihinsel çalışma arasında, stres ve duygusal tepkilerden kaçının. Bu, çocuklar ve gençlerle yapılacak sohbetler veya ortak etkinlikler için hayırlı bir gün olacak.
  • Boğa, Başak ya da Oğlak burcunda doğduysanız, Pazar günü hayatınızda birkaç sürprizle gelir. Gerçekte tamamen uygulanabilir olacak garip fikirlerin ortaya çıkmasıyla, beklenmedik toplantılar veya konuşmalarla ilişkilendirilebilirler. Bu sizin için önemli ve özel bir gün olduğundan, olumsuz duygulardan, homurdanmalardan veya kafa karışıklığı durumlarından kaçının. Bu gün, kaprisleri ve aptal arzuları takip etmedikleri sürece, bu burçlar altında doğan genç kadınlar ve kızlar için özellikle önemli ve cömert olabilir.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız bugün sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler hazırlayabilir, boyayabilir veya yaratabilirsiniz. Bazılarınız, sahip olduğunuz bir mülk veya eşyalarla ilgili iyi haberlerden memnun kalacaktır. Bu, mülkiyet konularında anlaşmalara varmak için hayırlı bir gün olacak. Genel olarak, yıl sonuna kadar eylemleriniz gelecekteki başarıları ve taahhütleri belirleyeceği için Pazar önemli bir gündür.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, bugün duygusal olacaksınız, bazı aşk deneyimleri veya toplantılar için arzularınız olacak. Günün duygusal yanıyla birlikte, belgeler, para veya diğer düzenlemelerle ilgili bazı şeyleri çözme arzunuz gidecek. Bu gündeki etki (umarım olumludur) Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan insanları oynayacaktır.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Koç…

Bugün ihtiyacı olanlara yardım etmek için güzel bir gün. Bir arkadaşınız zor bir dönem geçiriyor olabilir. Gizliliğine saygı duymayı bir kenara bırakıp yardımına koşmalısınız. Şefkatli doğanız ve narin yaklaşımınıza minnettar olacaktır. Bu kişiyi bir öğle yemeğine çıkarın ve endişelerini size anlatmasını sağlayın. Arkadaşça bir bağ kurmak ikinize de iyi gelecek.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yoğun bir gün olabilir. Aile üyeleri, bir o kadar da arkadaşları, biraz asabileşebilir. Bu yüzden karşılarına çok da fazla çıkma. Kaygılanma, bu asabiliğin senle bir ilgisi yok. Günün göksel enerjisi buna davetiye çıkarıyor. İlk fırsatta evinin özel bir köşesine çekil ve kapını kapat! Eğer küçük bir meseleden dolayı biri kavga çıkarırsa, gerilimin yükselmesine izin verme. Yarın hava temizlenecek ve olumlu enerji geri gelecek.Basit zevklere odaklan. Mutluluğu ve huzuru yakalamak için uzaklara gitmene veya şaaşalı etkinliklere katılmana gerek yok. İhtiyacın olan her şeyin içinde olduğunu idrak etmelisin. İçinde bulunduğun çevrede gülümseme sebebini ara. Güneş’e, Ay’a ve ağaçlara gülümse. Güzelliğin her yerde olduğunu gör. Sadece pahalı objelerde değil.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Eylül 2020

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün başkalarında nasıl bir izlenim bıraktığınıza dikkat edin, çünkü tartışmalara girmek kolay olabilir. Kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz, ancak aileniz onlarla birlikte olmanız için size baskı yapıyor olabilir. “İnziva” moduna girdiğinizde, insanları keşke buna dikkat etse, çünkü Koç erkekleri bu konuda biraz huysuz olabiliyor! Sevdiklerinizi reddetmemeye çalışın. Sadece biraz stres atmak için yalnız kalmanız gerektiğini açıklayın.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sohbet ve yolculuk sizin ana meseleleriniz. Bir uçak yolculuğu yapabilir ve yanınızda oturan etkileyici adamın ilgisini çekebilirsiniz. İkiniz de çok fazla ortak özelliği var ve birbiriniz hakkında daha fazla keşfettikçe zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yolculuğun sonunda, birbirinizin telefon numaralarını alabilirsiniz. Aranızdaki kimya inkar edilemeyecek cinsten. Bu etkileşime göre davranıp davranmamanız da size kalmış.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Boğa…

Bugün ihtiyacınız olan bütün gerçekleri bildiğinizden emin olabilirsiniz. Duygusal bakımdan oldukça iyi hissedeceksiniz ve üstesinden gelmek istediğiniz her işte büyük yol katetmek için içten gelen bu özgüveni kullanmalısınız. Aklınızın yaratıcı eğilimlerini keşfedebileceği hayal dünyasına kayıp gitmesine izin verin ve bunun tadını çıkarın. Yaratıcılık ve sezgi alemine doğru uçuşa geçmek için zemin olarak sağlam gerçekleri kullanmakta tereddüt etmeyin.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yüksek enerji ve duygular bugün senin ödülün olacak. Kendine ve başkalarına karşı fazlasıyla duyarlı yaklaşıyor olacaksın. Mevcut göksel açılar yanlış anlaşılmalara zemin hazırlamaya müsait ve duygusal tepkilerin yolunu açıyor. Mümkün olduğunca etkili şekilde iletişim kur ve eğer aklın karışmış, sinirli veya hüsrana uğramış hissedersen duruma açıklık kazandırmak adına soru sormaktan çekinme. Büyük sorunlarla baş etmek için bir başka günü bekleme.Aşağılık duygusuna dikkat et. Komşularının fazlasıyla yargılayıcı olduğu bir yerde yaşıyor olabilir ve onların düşüncelerine göre kalıplara oldukça iyi uyum sağlıyor olabilirsin. Gerçek şu ki, kimsenin kalıplara uymuyor ve bu oyunda uyum sağlamaya çalışırken yakalanıyor. Herkes güvensizdir ama bu duyguları hayatlarını değiştirmek için kullananlar en az mutlu olanlardır.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün başkalarının ilgisini çekme havasında olacaksınız, konuşma ve yazma yetenekleriniz artacak. Bir sunum yapıyorsanız veya yeni bir müşteriye ulaşmaya çalışıyorsanız, olayları kendi lehinize çevirmek için doğru şeyleri söyleyebileceksiniz. Kişisel hayatınızda, iki tarafı da etkileyen konular hakkında arkadaşlarınızla güzel sohbetler yapabilirsiniz. Sevgiliniz de seninle iletişim kurmaktan keyif alacak.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sözleşme imzalamak ya da büyük alımlar yapmak için uygun bir gün değil. Bir markete gidin, tabii ki bonfile deüil hamburger alın. Paranızı güvende tutun ve biriktirdiklerinizden istifade edin. Bugün hiç bir şey hakkında görüşme yapmayın. Teklif kulağa ne kadar iyi gelirse gelsin, pazarlık ne kadar zorlayıcı olursa olsun siz yolunuza bakın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili İkizler…

Bugün iki ayağınız bir pabuca girmiş gibi hissedebilirsiniz. İşler sizi huzursuz edecek kadar hızlı ilerliyor ve tempoyu artırmanızı gerektiren daimi bir aciliyet hissi var. Paniğe kapılmayın ve her şeyi aynı anda halletmeye çalışırken takılıp düşmeyin. Bunun yerine bütün olasılıklara açık olun. Havada sizi kendinizi aşmaya teşvik eden yüksek bir enerji var.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yüksek viteste olacağın bir gün. Pozitif enerjini ve neşeni her yere saçıyorsun. Mutlu enerjiye sahip olduğunda hiçbir şey senden daha moral verici olamıyor! Bu iyileştirici güneş ışınlarını başkalarıyla da paylaş; uygun bir dozda mizah ve dostane düşünceler üretecek biri olsun. Kısacası pozitif titreşimler yayacak ve şahane bir eğlence atmosferi üreteceksin!Açık görüşlü bir insansınız ve diğer insanlara karşı da verici bir yapınız var. Bugün tanışacağınız insanlar sebebiyle biraz dengeniz sarsılabilir. Kim olduğunuz ve aklınızdan neler geçtiğini anlamak konusunda bir takım zorluklar yaşayabilirler. Muhtemelen sizin esnek kafa yapınızı da anlayamayacaklar.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün beyninizde tırmalayan bir şey var ve sizi harekete geçmeye çağırıyor. Kalkıp gitmenizi isteyen bir huzursuzluk havası hissedebilirsiniz. Sorun şu ki, gitmeniz gereken yer ilk bakışta çok belirgin olmayabilir. Hassas duygular bu yolda belirleyici olabilir. Hedefinizin tam kalbinizin içinde olduğunu unutmayın. Hepimiz karamsarlık ve geri çekilme dönemlerinden geçiyoruz. Bu da sizin için onlardan biri olabilir.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün tüm finansal giişimleriniz iyi yönde ilerleyecek. Yeni bir iş girişimine atılmayı düşünüyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, bugün ideal iş ortağınızla tanışmanız muhtemel. Rutin işinizi yapmaya devam ederken bir yandan da gözünüzü kulağınızı dört açın. Hayatınızda ihtiyacınız olan özel kişiyle ne zaman tanışacağınızı bilemezsiniz. Arkadaşlarınızla akşam biraz sosyalleşebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Yengeç…

Bugün iki ayağınız bir pabuca girmiş gibi hissedebilirsiniz. İşler sizi huzursuz edecek kadar hızlı ilerliyor ve tempoyu artırmanızı gerektiren daimi bir aciliyet hissi var. Paniğe kapılmayın ve her şeyi aynı anda halletmeye çalışırken takılıp düşmeyin. Bunun yerine bütün olasılıklara açık olun. Havada sizi kendinizi aşmaya teşvik eden yüksek bir enerji var.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yüksek viteste olacağın bir gün. Pozitif enerjini ve neşeni her yere saçıyorsun. Mutlu enerjiye sahip olduğunda hiçbir şey senden daha moral verici olamıyor! Bu iyileştirici güneş ışınlarını başkalarıyla da paylaş; uygun bir dozda mizah ve dostane düşünceler üretecek biri olsun. Kısacası pozitif titreşimler yayacak ve şahane bir eğlence atmosferi üreteceksin!Açık görüşlü bir insansınız ve diğer insanlara karşı da verici bir yapınız var. Bugün tanışacağınız insanlar sebebiyle biraz dengeniz sarsılabilir. Kim olduğunuz ve aklınızdan neler geçtiğini anlamak konusunda bir takım zorluklar yaşayabilirler. Muhtemelen sizin esnek kafa yapınızı da anlayamayacaklar.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün beyninizde tırmalayan bir şey var ve sizi harekete geçmeye çağırıyor. Kalkıp gitmenizi isteyen bir huzursuzluk havası hissedebilirsiniz. Sorun şu ki, gitmeniz gereken yer ilk bakışta çok belirgin olmayabilir. Hassas duygular bu yolda belirleyici olabilir. Hedefinizin tam kalbinizin içinde olduğunu unutmayın. Hepimiz karamsarlık ve geri çekilme dönemlerinden geçiyoruz. Bu da sizin için onlardan biri olabilir.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün tüm finansal giişimleriniz iyi yönde ilerleyecek. Yeni bir iş girişimine atılmayı düşünüyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, bugün ideal iş ortağınızla tanışmanız muhtemel. Rutin işinizi yapmaya devam ederken bir yandan da gözünüzü kulağınızı dört açın. Hayatınızda ihtiyacınız olan özel kişiyle ne zaman tanışacağınızı bilemezsiniz. Arkadaşlarınızla akşam biraz sosyalleşebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Aslan…

Bugün herkes size aşırı agresif gelebilir. Elbette, çatışmadan kaçınmakta uzmansınız! Her tür nahoşluktan uzak durabilme yeteneğiniz sizi barbarlardan ayrı bir yere koyuyor. Fakat yaşanacak gün, ilginiz çekecek ve geleceğinizi ilgilendiren olayları kapsıyor. Bunlarla baş edebilmek için üzerlerine atılmalısınız. Herhangi bir şüpheniz varsa, bir otorite figürü size sorumluluklarınızı hatırlatabilir.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yerinden kalkıp hareketli bir şeyler yapma isteği içinde olacaksın. Çocukların varsa onları bir spor dalı öğretebilirsin – ya da onlar sana şakalar vs. öğretebilir… Alternatif olarak, arkadaş grubunla bir araya gelebilirsin ve birlikte spor yapabilirsiniz. Göksel açılar sayesinde, hem bedenin hem zihnin harika bir formda!Bazen başkalarıyla ilgilenmekten kendine bakamıyorsun! Bugün aldığın bütün sorumluluklardan bunalmış vaziyette olabilirsin. Kendine karşı dürüst ol ve eylemlerinin sayısını azalt. Eğer yapılması gereken şeyler varsa da yardım iste!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Temmuz 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bazı yeni beceriler kazanmakla ilgilenebilirsiniz. Öğrenmeyi çok seviyorsunuz, ama kitaplardan bilgi edinirken her zaman sabırlı olmayabiliyorsunuz. Bir şeyi deneyimleyerek öğrenmeyi tercih ediyorsunuz. Bir projede çalışırken kendinize yeni bir şeyler öğretmeyi seviyorsunuz. Bugün, yeni bir yazılım programı öğrenirken veya özel bir muhasebe şekli öğrenirken bazı yeni beceriler kazanabilirsiniz.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için entelektüel anlamda heyecanlı bir gün olacak. Birçok ilginç kavram dikkatinizi çekecek ve onlar hakkında bir an önce daha fazla şey öğrenmek isteyeceksiniz. Bunlar, sosyal veya politik konularla ilgili olabilir. Yeni fikirler sizin için karşı konulmaz fakat bunlarla ilgilenirken günlük yaşantınızdaki işleri de unutmayın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Başak…

Bugün iki farklı taraftan çekiştirilebilirsiniz. Ev dışında birçok sorumluluğunuz ve yükümlülüğünüz olabilir. Önünüzde sizi bekleyen yoğun bir gün olması muhtemel. Bununla birlikte evde de ilgilenmeniz gereken işler söz konusu olabilir. Belki çocuklarınızdan birisi hastadır. Ya da belki evinize bir şeyleri onarmak için bir tamirci geliyordur. İki taraf arasında dengeyi bulmaya çalışın.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yükselen duyarlılığın ve hassaslığın bugün başını belaya sokabilir. Ne kadar spesifik bir cevap arayışına girip çabalarsan o kadar direnişle karşılaşacaksın. Doğrudan bir cevap bugün kimseden bekleme, aksi takdirde hayal kırıklığıyla yüzleşirsin. Bugün insanlar vefasızlığa meyilli. Böyle bir günde söylenenleri pek ciddiye alma.Aynı oyunun tekrar tekrar perdelenmesini istemiyorsanız, oyunculara katılmayın. Kurban rolüne bürünerek manipülasyona ve diğerlerince kontrol edilmeye davetiye çıkarıyorsunuz. Tekrarlayan bir örüntüyü durdurmak için sorumluluğu kabul edip iyileşme sürecinde önemli bir rol olynadığınızın farkına varmanız gerekiyor. Değişme gücü ve cesaretine sahip olduğunuzu unutmayın!

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir baba figüründe olabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın ya da meslektaşlarınızın yol gösterilmeye veya cesaretlendirmeye ihtiyacı olabilir. Her zaman faydalı bir tarafınız var. İnsanlar dostça bir kucaklaşma için size gelmeyi seviyor! İhtiyacı olan insanlara bugün iyi bir enerji verin. Birkaç dakikanızı ayırıp biraz insanlara sıcaklık verirseniz kendinizi iyi hissedeceksiniz.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yapmak istemediğiniz şekilde para harcamaya zorlanmış hissedebilirsiniz. Belki de, bir projenin başına geçmek için söz verebilirsiniz ya da yakın bir arkadaşınız bugün özel bir şeyleri ele almanız gerektiğine karar verebilir. Her iki şekilde de bunları gerçekleştirme konusunda rahat hissetmezseniz, bunu söyleyin. Kendinizi ifade edebilme ve anlatabilme beceriniz bugünün enerjisiyle daha da artacak ve bir şeylere yeniden vadelendirmeniz olası dargınlıkları önleyebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Terazi…

Bugün herkes gergin olabilir. Ana faaliyet alanınızda hareket özgürlüğünüz kısıtlanabilir. Yolunuza bilinçli bir şekilde konmuş gibi hissettiren engelleri aşmak için kendinize yer açmaya çalışmanız gerekebilir. Tüm bunların sonucunda, çevrenizdekileri azarlayabilirsiniz. Ufukta bir fırtına görünüyor!

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yerinde duramıyorsun; hiperaktif bir moddasın! Bazen o kadar fazla enerjiye sahip oluyorsun ki fazlasıyla ne yapman gerektiğini bilemeyebiliyorsun. İnsanları bu yoğunluğunla bunaltmamaya çalış. Farkına varamayabilirsin ama, insanlar hızına yetişemeyecek! Tempon gözlerini korkutacak. İletişime geçtiğinde de, düşünce hızını yakalamaları pek kolay olmayacak.Bazen biraz fazla düşünceli olabiliyorsunuz. Duygusallığa meyillisiniz ve olayları aşırı içselleştiriyorsunuz. Diğer insanlara karşı hassasiyetiniz baskın olmanızı zorlaştırıyor. Devreye girip girişken olmaktansa ipleri başkalarının eline veriyorsunuz. Bu eski alışkanlıkları değiştirmeye çalışın. Kendinizi daha öz güvenli ve yaratıcı bir şekilde ifade etme fırsatı önünüze seriliyor ve kuvvetle muhtemel bunun faydasını göreceksiniz.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bazı insanlar arasındaki bağlantıyı kaçırıyor olabilirsiniz. Rakip güçler arasında köprü olan kişi sizsiniz. Bu rolü ciddiye alın ve ortaya attıkları şeyler konusunda her iki tarafa da saygı gösterin. Denge kurmak çok önemli. Rakip güçleri ortak bir hedefe ulaştırma konusunda aktif bir rol üstlenin. Esprili ve rahat tavırlarınız hemen hemen her durumda insanların sevgisini kazanabilecek nitelikte.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün size oldukça moral bozucu bir telefon gelebilir. Bu, geçici olan projelerinizden biriyle ilgili bir aksilik haberi olabilir fakat yine de size bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Sizi raahtsız etmeyen bazı küçük detaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ve bu da çok fazla zamanınızı alabilir. Metanetli olun, hala iyisiniz. Hayal kırıklığının size galip gelmesine izin vermeyin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Akrep…

Bugün ikna kabiliyetin zirve yapmış görünüyor; o yüzden de yeni bir projeye başlamak veya zam talep etmek için uygun bir gün. Başarılarınla tanınırlık kazanma arzun şöhretin peşinden gitmeni zorunlu kılıyor; eğer ihtiyacın olan şey tanıtımsa başarılı olabileceğin bir gündesin. Gözlem yeteneklerin yoğun; başkalarının hislerini kestirme gücün gibi. Bugün gelişim ve yükselme açısından kesinlikle güzel bir gün.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yıpranmış ve tükenmiş mi hissediyorsun? Son günleri ele geçiren enerji ve etkileri seni de yordu. Buna şaşırmamak da gerek tabi. Fiziksel olarak dinlenme ve zihinsel olarak rahatlama zamanı geldi. Tai chi’yla ilgilen, yoga ve meditasyon yap. Bunlar kuvvetli canlandırma yöntemleridir. Ekstra uyku veya yürüyüş de sana sakinlik ve tazelenme getirecektir. Bu etkinliklerden en az birini yapmak için her fırsatı değerlendirmelisin!Aynaya bak ve gördüğün kişiye gülümse. Kendine itibar etmen ve kendi sırtını sıvazlaman önemli. Çünkü ilham verici bir özgüven, kendine verebileceğin en güzel hediyedir. Bunu sakın hafife alma. Çevrendekiler de bu özgüveni hoş karşılayacak ve olumlu tepkiler verecekler. Başkalarının örnek ve destek alabileceği bir parlayan yıldız ol.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir ebeveynseniz, çocuklarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Gün boyunca, zayıf ve yardımınıza muhtaç insanlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Anaç bir ruh haline bürünmeye çalışın. Etrafınızda biraz teşvik ve desteğe ihtiyacı olan sevdikleriniz olabilir. Çocuğunuz yoksa da, bugün yeğeniniz, büyükanneniz veya büyükbabanız onlarla birlikte olmanızdan çok memnun olabilir.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yaratıcı fikirlere kulak vermek için güzel bir gün. Bunu her zaman fark etmezsiniz fakat içinizde bir sanatçı yaşıyor. Belki hayal gücünüz kendini hikaye anlatıcılığıyla ifade ediyor. Bugün arkadaşlarınıza zeki hikayeler anlatmaya son verebilirsiniz. Ya da, yapmak istediğin bir şey hakkında planlarınız olabilir. Bir marangozluk projesi veya ev yenileme hakkındaki fikirlerinizi kaleme alın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Yay…

Bugün herhangi bir konuda çözüme varmanız kolay olmayabilir. Günün üzerinde etkili olan ezici bir direnme duygusu, plana göre hareket etmenizi zorlaştırıyor. Bugün savaşmak için iyi bir gün değil. İşler istediğiniz şekilde gitmiyorsa, çok zorlamayın. Halletmek için şiddete başvurmak durumun daha da kötü bir hal almasından başka bir işe yaramayacak. Sakin kalabilmek için birtakım tavizler vermeniz gerekebilir.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yepyeni birine abayı yakabilirsin. Günün enerjisi seni flörtöz ve sosyal yapıyor. Bir komşunla ya da tamamen yabancı olan çekici bir kimseyle sohbete girebilirsin. Hatta tanıdığın bir kişiye çıkma teklifi de edebilirsin. Romantik açıdan ufuklarını genişletmek istiyorsun. Eğer halihazırda bir ilişkideysen de, yeni heyecanlar yaratmak isteyeceksindir.Bazen biraz fazla mı gurur yapıyorsunuz acaba? Başkalarının size uzatmaya istekli olduğu yardım elini yok sayarak genellikle her şeyi tek başınıza başarabileceğiniz konusunda ısrar mı ediyorsunuz? Beklenmedik kaynaklardan gelen yardımlara ve hediyelere açık olmaya çalışın. Biliyorsunuz ki siz çok verici bir insansınız ve karşınıza birkaç küçük iyiliğin çıkması kesinlikle sizin de hakkınız. Bu yüzden başka birisi bugün sizin öğle yemeğinizi ödemek istediğinde, bir kereliğine de olsa kabul edin. Bu nezaketen ve üzerine çok düşünmeden kabul edebileceğiniz bir hediye!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 20 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Mayıs 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bazı güçlü sezgisel anlar yaşıyor olabilirsiniz. Ruhani yetenekleriniz artacak ve aslında neler olup bittiğini görebileceksiniz. Bir işletme ortamında, müşterinizin veya patronunuzun ihtiyaçlarını önceden tahmin etmek için bu özel beceriden yararlanabilirsiniz. Söyleyeceklerini tahmin ederek onları etkileyebileceksiniz. Evde ise, sevdikleriniz duyarlılığınıza ve algılama kabiliyetinize hayran olacaklar.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizde bir haller var. İçinizdeki geleneklere karşı çıkan canavar bugün özellikle de sanat camiasındaki tüm tekdüzelikleri yıkmaya kararlı gibi. Neden gelenekçiliğe bu kadar öfke duyuyorsunuz? Bir taklitçinin sizin fikirlerinizi çaldığını ve onlar sayesinde bir şans yakaladığını düşünsenize? Eğer bir sanat eleştirmeni olsaydınız, bugün övgü dolu cümleler alabilirdiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Oğlak…

Bugün her şeyin doğru şekilde ilerlediğinden emin ol. Sabah erken saatlerde başladığın işler gün içindeki gidişatı etkileyecek. O yüzden bu günün başlangıcını olması gerektiği gibi yapman önemli, etkilerini ilerleyen saatlerde yaşayacaksın. İnsanların gereksinimlerine karşı hassas olmak şartıyla üzerinde çalışmakta olduğunuz bir projede öncülük rolü üstlenebilirsin.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yepyeni bir fitness planına başlıyorsun. Normalde televizyon karşısında tembellik yapan bir tipsin. Kanepe rahatlığını pek reddedemiyorsun; tabi bunda anormal bir şey yok. Rahatlamak ve keyif yapmak gayet doğal. Ama arada sırada bir şeyler taşımaktan, kaldırmaktan da korkma! Enerjinden yararlan. Spor salonuna gidebilir veya bisiklet sürmeye çıkabilirsin.Bazen durup kendimize “Neden ben” diye sorarız. Bu soruyu kendinize herkesten daha çok sorduğunuzu düşünebilirsiniz. Hayatınız size sonsuz bir roller-coaster turu gibi geliyor olabilir. Derinde bir yerde, bunu başka türlü yaşayamayacağınızı biliyorsunuz. Bugün, yapabiliyorsanız, bir mola verin. Duygu ve düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşın. Yüksek sesle söylediğinizde içinde bulunduğunuz durumla ilgili kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bazı güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Yetenekleriniz veya becerileriniz hakkında cesaret verici sözler duyabilirsiniz. Ya da eğer aşk hayatınızdaki çabalarınızın takdir edilip edilmediğini merak ediyorsanız, bu konuda önemli kişilerden içinizi rahatlatacak övgüler alabilirsiniz. Bugün, yeteneklerinize güveneceğiniz ve insanların da sizi takdir ettiğini göreceğiniz güzel bir gün olacak.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sessizce oturup etrafınızdaki telaşı gözlemleme fırsatınız olduysa, insanların neden bu kadar sabırsız olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Tabii ki, böyle bir felsefi fikirde olacağınıza dair çok küçük bir olasılık var. Ancak, bazı günlerde huzur ve meditasyon, endişe ve sıkıntıdan çok daha verimli olabiliyor. Bugünkü durum da aynı bu şekilde.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Kova…

Bugün her şeyin doğru şekilde ilerlediğinden emin ol. Sabah erken saatlerde başladığın işler gün içindeki gidişatı etkileyecek. O yüzden bu günün başlangıcını olması gerektiği gibi yapman önemli, etkilerini ilerleyen saatlerde yaşayacaksın. İnsanların gereksinimlerine karşı hassas olmak şartıyla üzerinde çalışmakta olduğunuz bir projede öncülük rolü üstlenebilirsin.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yepyeni bir fitness planına başlıyorsun. Normalde televizyon karşısında tembellik yapan bir tipsin. Kanepe rahatlığını pek reddedemiyorsun; tabi bunda anormal bir şey yok. Rahatlamak ve keyif yapmak gayet doğal. Ama arada sırada bir şeyler taşımaktan, kaldırmaktan da korkma! Enerjinden yararlan. Spor salonuna gidebilir veya bisiklet sürmeye çıkabilirsin.Bazen durup kendimize “Neden ben” diye sorarız. Bu soruyu kendinize herkesten daha çok sorduğunuzu düşünebilirsiniz. Hayatınız size sonsuz bir roller-coaster turu gibi geliyor olabilir. Derinde bir yerde, bunu başka türlü yaşayamayacağınızı biliyorsunuz. Bugün, yapabiliyorsanız, bir mola verin. Duygu ve düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşın. Yüksek sesle söylediğinizde içinde bulunduğunuz durumla ilgili kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bazı güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Yetenekleriniz veya becerileriniz hakkında cesaret verici sözler duyabilirsiniz. Ya da eğer aşk hayatınızdaki çabalarınızın takdir edilip edilmediğini merak ediyorsanız, bu konuda önemli kişilerden içinizi rahatlatacak övgüler alabilirsiniz. Bugün, yeteneklerinize güveneceğiniz ve insanların da sizi takdir ettiğini göreceğiniz güzel bir gün olacak.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sessizce oturup etrafınızdaki telaşı gözlemleme fırsatınız olduysa, insanların neden bu kadar sabırsız olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Tabii ki, böyle bir felsefi fikirde olacağınıza dair çok küçük bir olasılık var. Ancak, bazı günlerde huzur ve meditasyon, endişe ve sıkıntıdan çok daha verimli olabiliyor. Bugünkü durum da aynı bu şekilde.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 13 ARALIK 2020 PAZAR

Sevgili Balık…

Bugün iletişim konusunda daha disiplinli bir yaklaşım benimseyeceksiniz. Çok acımasız olmamaya ve sözcüklerinizi sınırlamamaya özen gösterin. İnsanlar, anlayışlı ve empati sezdiren tondaki konuşmalara yanıt vermeye daha meyillidir. Soğuk, sert, yıpratıcı gerçekler, var olan yaranızı daha da derinleştirmekten başka bir işe yaramaz. Olayları yumuşatın ve kendinize, içsel huzurunuzu sağlamak için uzun uzun düşünmek üzere kullanabileceğiniz bir zaman ayırın.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zihnin berrak ve anlamaya fazlasıyla yatkın. İlgini çeken şeylere odaklanmak ise daha da kolay gelecek ve bunun yanı sıra ilgini pek de çekmeyen şeylerle de başa çıkman daha kolay olacak. Son zamanlarda bir konsantrasyon sıkıntısı yaşıyorsan, günün enerjisiyle derin bir nefes alacaksın. Zihninden sonuna kadar faydalan!Artık insanların size cevval olmanızı söylemesine gerek kalmayacak. Hatta imparator havalarında ortada dolaşırken Napolyon gibi bile görünebilirsiniz! Ancak her şeyin istediğiniz gibi gitmesine güvenmeyin, zira rüzgar her an yön değiştirebilir ve sizi bekleyen sürprizler olabilir. Ne de olsa imparatorlar bile her şeyi kontrol altında tutamazlar! Bari umalım da günlük burç yorumlarını okumayı unutmasınlar.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir ilişkiye biraz farklı bir şekilde yaklaşmak isteyebilirsiniz. Eğer biri ile görüşmeye devam ediyorsanız, işler ciddiye binebilir. Ya da evliyseniz, biraz özel alana ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. İlişkiler, yakınlık ve özgürlük arasında bir dengede durmalı. Bugün doğru bir tavır takınmak için uğraşmanız gerekebilir, ama yapabilirsiniz!

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yolculuk sizin için yapacağınız şeyler arasında. Bir arkadaşınızla günübirlik bir gezi planlayabilirsiniz ve bu gezi muhtemelen kısa bir gezi olacak. Bir arkadaşınızı ziyaret edebilir ya da indirimlerden faydalanıp biraz alışveriş yapabilirsiniz. Zihniniz bugün oldukça aktif ve ev ortamınızı daha iyi hale getirme yollarıyla ilgili tüm fikirlere açıksınız. Rutin işler bitince, eve gidin ve kendi yaşam alanınızı bir inceleyin: Bu ortamı daha iyi hale getirmeniz için yapacak çok şeyiniz var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.