Nuray Sayarı 12 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Kasım 2020

Nuray Sayarı 12 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 12 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 12 Kasım burç yorumları perşembe…

Günlük burç yorumları 12 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 12 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe günü, geçen hafta başladığınız görevleri ve taahhütleri tamamlamaya odaklanın. Sizin açınızdan duygusal eylemler veya motivasyon eksikliği, gelişimlerini yavaşlatmış veya karmaşıklaştırmış olabilir. Bugün zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamayın. Yarından itibaren hayatınızda yeni şeyler geliştirmek için yeni ve önemli bir döngüye başlıyorsunuz.
  • Ayın ortasını sizin için başarılı bir zaman veya boşa harcanan bir zaman haline getirebilirler. Bugün finansal belgeler veya sözleşmeler hazırlamayı taahhüt edebilirsiniz. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlarla iş sohbetleri sizin için verimli bir gelişme sağlayacaktır. Kişisel belgelerinizin ve paranızın halka açık bir yerde kaybolmaması veya unutulmaması için özen gösterilecektir. Genç kadınlar herhangi bir riskten ve aceleci kararlardan kaçınmalıdır.
  • Eğer Koç burcunda, Aslan burcunda veya Yay burcunda doğduysanız, Perşembe günü sizin için önemli olan sorunlara kolayca çözüm bulursunuz. Bugün zor bir mali durumdan bir çıkış yolu bulacaksınız. Tanıdığınız insanların hayatlarındaki dramayla ilgili haberler sizi üzecek, ancak bu olaya kişisel bir katılımınız olmayacak. Bugün, ailenizin temelleri olun ve herkesin size güvenmesine izin verin. Genç erkekler, kendilerinden farklı mesafelerde yaşayan insanlarla seyahat etmek ve önemli ilişkiler geliştirmek için uygun zamana sahip olacaklar.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysanız, sizin için önemli işlerin gerçekleşmesi için maksimum kullanmanız gereken bir gün önünüzde var. İş yerinizde bir konuşma veya özel bir etkinlik mümkündür. Duygusal dengesizliğiniz veya aşırı duyarlılığınız, günlük hayatınızdaki insanlarla ilişkilerinizde gerilim yaratabilir. Hava burçları altında doğan insanlarla olan temaslarınız, önemli planlarınızın geliştirilmesi için sizi iyimserlikle suçlayacaktır. Orta yaşın üzerindeki erkekler, istenmeyen çatışmalara neden olma tehlikesi olduğundan, duygusal tepkilerini kısıtlamak zorunda kalacaklar.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü çevrenizdeki insanlarla zor iletişim kuracaksınız. Bu, şu anda başka bir yerde yaşayan veya çalışan ailenizden bir kişiyle taahhütlerin gerçekleşmesi için hayırlı bir gün olacaktır. Su burçları altında doğan insanlarla ilişkiniz bir miktar gelişecektir. Bugün işinizle veya işinizle ilgili beklentilerinizi gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız. Orta yaşlı kadınlar zamanlarının çoğunu arkadaşlarıyla konuşarak veya başka deneyimler yaşayarak geçirecekler.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü aktif faaliyetler, kazançlar ve aile ilişkilerinizin organizasyonu için uygun bir zamanınız olacak. Ancak, bu haftanın sonuna kadar gerçek başarıya veya sonuçlara ulaşma fikriyle her şey yapılmalıdır. Birçoğu, büyük olasılıkla bir erkeğin dahil olduğu beklenmedik bir olaydan heyecan duyacaktır. Pek çoğu, hamilelik veya bir çocuğun doğumuyla ilgili uzaktan gelen haberler karşısında şaşıracak. Sevginizde, diğer insanlarla ilişkilerinizde bazı beklenmedik yanlış anlamalar veya istenmeyen (istenmeyen) müdahaleler ile karşılaşacaksınız.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 10 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 10 Nisan 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.