Nuray Sayarı 12 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Aralık 2020

Nuray Sayarı 12 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 12 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 12 Aralık burç yorumları cumartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 12 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 12 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cumartesi, yeni planlarınızı ve taahhütlerinizi Noel tatillerinden önce düzenlemek için bir gündür. Bütçenizden ödün vermeden taahhütlerinizi yeniden düzenlemek, hediyelerinizi düzenlemek ve bazı satın alımları akıllıca yapmak için hala zamanınız var. Bugün ailenizden aldığınız bilgileri, önerileri veya davetleri düşünün. Hangilerine cevap vermen gerekiyor? Öncelikli olarak hangilerine dikkat etmelisiniz? Hangileri önemsiz veya anlamsız ve onlarla zaman kaybetmemelisiniz?
  • Bugün, çoğu yakın bir arkadaşla ilgili bir tatile veya özel bir deneyime katılacak. Genç erkekler seyahat etmek için güzel bir gün geçirecekler ama hadi yaşadığın ülkede aşırı özgüven ve yol kurallarına aldırış etmekten kaçınalım. Orta yaşın üzerindeki erkekler evde iyi haberin tadını çıkaracaklar. Oğlak burcunda doğan orta yaşlı kadınlar,
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Cumartesi size birkaç sürpriz ve beklenmedik olaylarla gelir. Çevrenizdeki insanların sözleri ve eylemleri hakkında aşırı şüpheli, şüpheli veya güvensiz olabilirsiniz. Kova, Terazi veya İkizler burcunda doğan bir kişinin tavsiyesini veya yardımını kolayca kabul edin.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, kalbiniz karşı cinsten sevgi ve özel ilgi isteyecektir. Ancak bugün, geciktirmemeniz gereken birkaç ciddi göreviniz olacak. Bu burçlar altında doğan ebeveynlerin, çocuklarıyla olan etkinliklere ve konuşmalara yeterince dikkat etmesi gerekecektir. Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğan insanlarla konuşmak ilginç olacak.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cumartesi sizin için zor bir gün olacaktır. Öncelikle gün için ön programınızı tamamlamak zor olacak. Kendinizi iyi hissetmeyebilir, uykusuz bir gece geçirebilir veya başka rahatsızlıklarınız olmayabilir. Başkalarının sözlerinden kolayca rahatsız olursunuz veya küçük, önemsiz şeyler yüzünden çatışmalara neden olursunuz.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, bugün boşa harcama eğiliminde olacaksınız: zaman, enerji, kaynaklar. Aslında bugün eşyalarınızı toplamak ve düzenlemek zordur, ancak çoğunuz bunu yapma iradesine sahip olmayacaksınız. Başkalarının sizin için bir şeyler yapmasını beklemek eğiliminde olacaksınız. Nakit gelirler büyük olasılıkla bütçenizdedir, ancak sizi şaşırtmaları pek olası değildir.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Koç…

Son zamanlardaki başarılarınızdan elde ettiğiniz yüksek kazanç, daha önceden ihtiyaç duymadığınız lüks eşyalar satın almak için delice bir istek duymanıza neden olabilir. Seçici olduğunuz ve dürtüsel alışverişin cazibesine kapılmadığınız sürece bunda sıkıntı yok. Ayrıca bu aralar aşırı yiyip içmemeye de dikkat etmenizde fayda var. Başarılarınızın keyfini sürmek en doğal hakkınız ancak bu esnada sağduyunuzu da kaybetmemelisiniz.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ayak işleriyle uğraşmak için iyi bir gün değil. Hava ve trafik muhalefeti söz konusu olabilir. Ayrıca önsezilerin oldukça kuvvetli olacak ve bu sebeple çevrendekilerden kolay etkilenebilecek; öfke ve hüsran yaşayacaksın. Sıkıntılı bir dönemden geçen birini konuşmalarınla rahatlatabilirsin. Fakat bu kişiye karşı sabırsızlığını koruyamama ihtimali de yok değil. Diplomatik olmaya çalış!Efsanevi derecedeki sabırsızlığın sana oyunlar oynuyor. Çok acele ediyorsun. Dışarıdan değişmiş görünebilirsin fakat kim olduğunu değiştirmiş değilsin. En baştan başlamak için her şeyi süpürüp atma isteğine karşı koy. Eğer böyle bir şeyi halihazırda yaptıysan, birkaç ay içinde başladığın yere geri dönebilirsin. Daha iyi bir yaklaşım geliştirmelisin.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugünkü gezegen konumu, bu burçtaki insanların aşk hayatında ve yaratıcılığında geçirdikleri nispeten kasvetli döneme bir son verebilir. Eğer “ruh eşinizi” henüz bulamadıysanız, bu dönem bu konuda oldukça umut vadediyor. Eğlenecek ve hayatınızı değiştirebilecek bazı ilginç insanlarla tanışacaksınız!

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Uzak bir yerde bir tatil planınız mı var? Beklenmedik küçük problemler planınızı bozabilir, bu da hevesinizi kırıp size tüm planı iptal etmeniz gerektiğini düşündürtebilir. Hatta telefon açıp bunu yapmayı bile düşünebilirsiniz. Bugün böyle bir eyleme girişmeyin. Genel durum yarınla beraber açıklığa kavuşacak gibi gözüküyor. Planınızı tekrardan dört gözle beklemeye koyulacaksınız. Odaklanın ve sakin kalın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 3 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 3 Temmuz 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Boğa…

Sonunda aklına takılan şeyleri çözmeyi başarmış bulunmaktasın; dünya da artık eyleme geçmen için hazır durumda. Her ne kadar temkinli bir yapın olsa da; cesur ve emin adımlarla ilerlemeye başla. Kendinden emin olmayan kişiliğini lütfen resme dahil etme! Başarısızlık korkusu ve özgüvensizlik en kötü düşmanlardır.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ayaklarının yer basması gereken bir gün. Bir iş veya ilişki konusunda heyecan dolu fikirlere sahipsin. Ama yine de bazı şeyleri oturtmak zaman gerektiriyor. Bugün için gerçekçi kal, sağlıklı beslen, egzersiz yap ve vücudunun ihtiyaçlarını gözeten şeyler yap. Gelecek konusunda sabırlı ol ve dikkatini ana odakla.Ebeveynlikle ilgili meseleler aklını kurcalayabilir. Çocuklarınla ilişkilerini geliştirmeye odaklanabilirsin. Onlarla daha fazla vakit geçirmen gerektiğini düşünebilirsin; böylece günlük programında değişikliğe gitmen gerekebilir. Eğer çocuğun yoksa kendi anne-babanı düşün. Yıllarca üzerinde bıraktıkları etkileri sorgulayabilirsin.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugünle ilgili bir şey, sizi kendinizi savunmaya zorluyor olabilir. Bu sevdiğiniz bir gün! İnsanların, işinize ve çevrenizdeki insanlara renk katabilme yeteneğinizi takdir etmesini seviyorsunuz. Bugün çok duygusal bir deneyim sonrasında, bir yakınınıza rehberlik etmek zorunda kalabilirsiniz. Doğuştan gelen samimiyetinizi korumaya çalışın…

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Uzakta yaşayan bir arkadaşınızdan bazı şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Bu muhtemelen sizi doğrudan etkilemeyecek çünkü çoğunlukla dünya ekonomisi, siyaset veya büyük işlerle alakalı bir haber fakat genel olarak topluj üzerindeki uzun-vadeli etkilerinden dolayı endişelenebilirsiniz. Diğer arkadaşlarınızla bu konudan doğan tartışmalar yapabilirsiniz. Objektif kalmaya ihtiyacınız var ancak bu konuyla ilgili haberleri takipte kalın. Görüldüğü kadar ciddi bir durum olmayabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili İkizler…

Son zamanlarda, herkesle her şey hakkında tartışan inanılmaz derecede açık görüşlü biriydin! Lafınızı esirgemez, hiçbir şeyi tolere etmez, başkalarının söyleyeceklerini dinlemezdin. Son zamanlarda sana ne oldu? Kişisel ifade özgürlüğünü engelleyen kurumlarla savaşacağını söylüyorsun. Ama aslında kendinize karşı mücadele veriyor olabilir misin?

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Asabi ve sıkkın hissetmenin sebebi kendine çok fazla yüklenmenin bir sonucu olabilir. Kendine karşı olan beklentilerine bir göz at. Şunu da göz önünde bulundur: En sevdiğin insana aynı taleplerde bulunur muydun? Eğer yanıtın olumsuzsa, hayatını en sevdiğin insana uygun şekilde düzenleme zamanı gelmiştir – yani kendine.Egon son zamanlarda oldukça kuvvetli gibi ve özgüven patlaması yaşıyor olabilirsin. Bugün birdenbire agresif ve dikkafalı, senin görüşlerinle uyuşmayan fikirlere sahip biri karşına çıkabilir ve bu egon tehdit altında kalabilir. Bugün insanlarla uğraşmak sana çok zor gelecek gibi duruyor; belki genel olarak kafalarının karışık olması yüzündendir.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugünkü elektrik atmosferi size tam anlamıyla uyacak. Aşk hayatınızdaki bakış açınızı tamamen değiştirebilecek olan beklenmedik romantik fırsatlar ortaya çıkabilir. Bugün etrafınızda olan bitene dikkat edin, işler çok hızlı gelişebilir!

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Taşınmak veya hayat koşullarınızı bir şekilde değiştirme isteği, şu anda maddi konularda çok fazla endişe etmenize sebep olabilir. Bu şu an yapabileceğiniz bir şey değil, bu isteğiniz sahip olduğunuzdan çok daha fazla şey gerektiriyor. Gelirinizi arttırma yolları üzerinde düşünebilirsiniz fakat şu an bir şeylere kalkışmak için iyi bir zaman değil. Bir kaç gün bekleyin, eğer hala isteğiniz devam ediyorsa o zaman seçenekleri değerlendirirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç…

Sosyal davetler almaya karşı açın olun. Sizi daha iyi tanımak isteyen bir tanıdığınız olabilir. Bu kişiyle ortak bir paydanız olması mümkün. Yoğun bir programınız olsa dahi bu kişiyle buluşmak için biraz zaman yaratın. Onunla uzun bir öğle yemeği yemekten zevk alabilirsiniz. Ya da birlikte akşam yemeğine çıkabilir ve dostane bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Bu ilişki pozitif bir şey olabilir ve ilerde sağlam bir dostluğa dönüşebilir.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ayağını yere sıkıca basıp gittiğin yolda inatçı bir şekilde devam etmeyi düşünüyor olabilirsin ama biraz daha bonkör bir tavır takınmalısın. Son zamanların olaylarının baskıları , genel pozitif tavırlarına olumsuz etki ediyor. Ama bil ki bu dönemler de geçecek. Hüsrana uğradığını düşünüp durarak kendine zarar vermeye değmez.Dışarısı sana adeta göz kırpıyor. Neden çocuklarla birlikle kaymaya gitmiyorsun ya da eşinle beraber kaşıya çıkmıyorsun? Emin olduğumuz bir şey var o da bugün kimse evin içine hapsolmak istemiyor. Eğer yağmur yağarsa da yaratıcı bir B planı düşün. İç mekan tırmanma aktivesine katılabilir, ya da bulunduğunuz yerde varsa I-max sinemaya gidebilirsiniz. Bu şekilde en azından evde olmuş olmayacaksınız.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugünü, önümüzdeki aylarda sizi nelerin beklediğine dair “gizli bir önizleme” olarak düşünün. Bu dönem aşk hayatınızda gerçek bir dönüm noktası. Kariyer hedeflerinizde büyük bir değişiklik yapmaya karar verebilirsiniz, ya da sizin ve hayatınızdaki önemli kişilerin cesur bir karar vermesi gerekebilir. Taşınmayı mı düşünüyorsunuz? Ya da belki ailenize birilerini katabilirsiniz? Şu an verilen kararlar oldukça dalgalanma etkisine sahip olacak, bu yüzden hareket etmeden önce dikkatlice düşünün. Ve elbette, kalbinize ve sezgilerinize kulak verin.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Uzun süredir görmediğiniz biriyle bir araya gelmeniz bazı güzel haberler ve faydalı bilgiler almanızla sonuçlanabilir. Biriyle olan ilişkiniz bugün sıcak ve cana yakın olacak. Sizinle aynı fikirde olan insanlarla ufkunuzu genişletecek tartışmalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda, bugün bir tatil planı yapmak veya okula dönüp notlarınızı yükseltmek için harika bir gün. Tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Aslan…

Son zamanlarda, biraz takdir edilmek ve onaylanmak istemiş olabilirsin. Bugün, hangi patikanın hedeflerine ulaşman için daha elverişli olduğu bilgisini sana gösterecektir. Başarılı olmak için, her şeyi dikkatlice planlamalı ve sadece tek bir şeye odaklanmalısın. Hedefine giden yolda, arkanda destek olduğundan emin olmalısın. Önünde uzun ve engebeli bir yol var; başarmak zorundasın!

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Artık içsel hislerini keşfedemiyormuş gibi hissediyorsun ama buna şu an tahammül etmek zorundasın maalesef. Sorunları içinin derinlerine gömme konusunda kapasiten yüksek ve hayatı da bu gömülerin üzerine inşa ediyorsun. Bu strateji olumlu bir mod sürdürmene olanak sağlıyor. Ama kalıcı bir mutluluk yakalayamıyorsun, sence de öyle değil mi?Elinizde isviçre çakısıyla geçmişe doğru bir yolculuğa çıktığınızı ve sizi durmaksızın rahatsız eden ve gelişmenizi engelleyen eski düşmanlarınızı paramparça ettiğinizi hayal etmek kolaydır. Çakınızın menteşeleri pahasına onları kökünden kazıyın! Eğer öfkenizi kusmanız gerekiyorsa aşırı derece sinirlenmekten korkmayın. Artık önünüze bakıp yolunuzu alma vakti geldi. Bir süredir canınızı sıkan olayların etrafından dolanamazsınız. Onların ancak üstesinden gelebilirsiniz.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, özellikle içgüdülerinize kulak verip sevdiklerinize söylenmesi gerekenleri söylerseniz, yoğun bir gün olabilir. Ev cephesinde çözülmemiş bazı sorunlar olabilir. Siz ve kardeşlerinizin bu sorunları ele alması mı gerekiyor? Eğer öyleyse, bugün bunu yapmanın tam zamanı. Bazı güçlü duygusal tepkiler verebilirsiniz. İlk başta bu duyguları vücudunuzdan atacaksınız, fakat en sonunda iyileşmenizi sağlayacak.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sosyal bir etkinlik veya grup toplantısı, diğerleriyle paylaştığınız yeni hedefler hakkında hevesinizi arttırabilir. Bu hedefler, size akranınız olan grup üyelerinin dostluğu ve yoldaşlığından keyif almanızın yanı sıra yaratıcı becerilerinizi kullanmanız için de bir şans getirebilir. Bu nedenle, bugün ayarladığınız etkinlikler sizin için hem tatmin edici hem keyifli olabilir. Tereddüt etmeyin! devam edin, faydalı bir şeyler yapın ve tadını çıkarın.

Bu da ilginizi çekebilir!  14 Mart hangi burç oluyor| 14 Mart burcunun yükseleni

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Başak…

Sosyal etkinlikler ve grup etkinlikleri bugün sizi çok meşgul edecek. Birden fazla etkinliğe katılabilirsiniz ve bunlardan birinde yardım etmekten bile sorumlu olabilirsiniz. Birçok insan sizinle konuşmak isteyecek ancak her biri için istediğiniz kadar zamanınız olmayabilir. Fakat bugün sizin için çok hareketli ve ilginç bir gün olacak. Tadını çıkarın!

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ağır düşünceler, sürpriz olarak kapını çalabilir. Belki bunlar, yüzleştiğin ve çözmek zorunda olduğun bir meselenin sonucu olarak ortaya çıkacaktır. Eğer mesele bu ise, günün enerjisi yapılan seçimleri idrak etmek konusunda destek sunuyor. Düşünce ve fikirlerini yazmaktan çekinme. Yazmak, eylem planı oluşturmana destek olabilir. Karşı koyma – durumu avantaja çevir.Dış görünüşünde değişiklikler yapmaya yönelmiş olabilirsin. Yeni kıyafetler almayı düşünebilirsin. Eğer artık bluzlarında delikler oluştuysa, gardırobu yenilemenin zamanı gelmiş demektir! Giyimine çekidüzen verip parlak, jilet gibi bir stille insanların karşısına çıkmak istiyorsun. Siyahlar ve kahveler yerine parlak renkler giyinmek hoşuna gidebilir. Yeni şeylerle deneysel olmaya cesaret et.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugünün gerçekten size özel bir gün olduğunu hissedebilirsiniz. Duygusal olarak güçlüsünüz. Tek bir bağda yüksek binalara sıçrayabildiğinizi hissediyorsunuz. Katılmayı istediğiniz, ancak çekindiğiniz tüm projeleri ele alın. Çalışmak için çok fazla enerji ve güvene sahipsiniz. Neredeyse yaptığınız her şeyi başarabilecek kapasiteniz var, bu yüzden sadece evde kalarak ve televizyon izleyerek bu elverişli zamanı boşa harcamayın.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Vay canına, finansal durumunuzu ilk kez gözden geçiriyor, toparlıyor ve düzenliyorsunuz. Yapılacak daha çok şey var fakat en sonunda tamamen farklı bir şekile ulaşacaksınız. Örneğin, bugün biri beklenmedik bir şekilde fikirlerinizi destekleyebilir. Finansal istikrarınızı geliştirme sürecindesiniz ve buna dahil olan insanların hepsi bunu destekleyecek gibi görünüyor!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Terazi…

Son zamanlarda özgüvenli ve lakayıt görünüyorsun. Bir konuşma yapma, toplantı organize etme veya önemli bir rapor hazırlama gibi olasılıklarla karşılaşabilirsin. Eğer diğer bütün oyuncuları gölgede bırakabiliyorsan, bunu ustalık bilgine, gücüne ve ağırbaşlılığına borçlusun. Üst üste galibiyet aldığın bir dönemdesin ve çevredeki herkes de bunun farkında!

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Arkadaşlarınla ilgili romantik meseleler gündemde. Aniden uzun süredir çevrende olan bir erkek arkadaşını potansiyel partner olarak görebilirsin. İçinde bulunduğun grup, bazı sorularına yanıt olacak nitelikte davranabilir, ve dünyanın en iyi arkadaşlarıyla birlikte olduğunu fark edebilirsin. Bu, herkesin mükemmel olduğunu düşünmeye başlamadığın sürece güzel bir şey!Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymaya ne kadar da ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Bu tarz farkındalıkları bir çok insan yaşıyor… Özgürlük aynı zamanda hangi yönünüzü gösterip hangi yönünüzü saklı tutacağınız demektir de. Bakalım hangisi gelecek, yazı mı tura mı?

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, özellikle de sevdiklerinize yardım ederek ilişkilerinizde kendinizi tanımanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Çevrenizden biri sorun yaşıyor ve yardımınıza ihtiyacı var. Eğer yardım ederseniz çok iyi olacak çünkü bu sıralar oldukça hassas ve anlayışlısınız. Özellikle başkalarının öfkesini yatıştırabilir ve tartışmalarda arabulucu görevi üstlenebilirsiniz. İyimserliğiniz seviyemiz çok yüksek ve onu başkalarına yaymak için de hazırsınız.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Son zamanlarda sizi meşgul eden para konusundaki endişelerinizin asılsız olduğunu anladınız. Bu size gerçekten bir rahatlatmış olmalı. fakat ilk bakışta bunu anlamak zor olabiliyor. Beyniniz hala bunu kabullenme aşamasında. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar yazışmalarınızın ve banka hesaplarınızın üstünden geçin. Cevap yine aynı olacak: Her şey göründüğünden çok daha iyi gidiyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Akrep…

Sosyal etkinlikler, bilim, teknoloji, okült, astroloji ya da sosyal bilimler gibi ilginç alanlarda faaliyet gösteren ilginç insanlarla sizi buluşturabilir. Bu insanlara hayran olmanız olası, onlar da size hayran olacak! Öte yandan, akşam kendinize, hayatınızdaki erkeğe özel biraz zaman ayırın. Tüm bu entelektüel sohbetin ardından yalnızca size özel sarf edilmiş basit tatlı sözler duymak isteyebilirsiniz.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ağır çekim hareket ettiğin birkaç günden sonra, yoğun enerjini tekrardan toplayacaksın. İçgüdülerin harika olacak ve seni mevcutta yaptığın şey konusunda yardım alabileceğin insanlara götürecek. Raporlar ya da günlük yazmak için güzel bir gün! Bir kalem ve kağıt kapmaktan ve hayatını yazıya dökmekten çekinme!

Düşünceleriniz ve duygularınız özellikle bugün biraz kararsız. İnsanlarla iletişim kurmak bugün biraz zorlu olabilir, bu yüzden dilini tutman gerek. Uyuşturucuya ya da alkole düşmek konusunda dikkatli ol çünkü durman gerektiğinde buna karşılık içinde çok az bir istek oluyor. Keyifli ve yüksek enerjili bir hayal dünyan var, bu yüzden biraz kaçmakta özgürsün. Sadece eve güvenli bir şekilde geri dönebileceğinden emin ol.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugünün gezegen haritası, sizi hem kendi hayatınız hem de en yakınlarınızın hayatıyla ilgili bir bakış açısı edinmeye zorluyor. Son zamanlarda bencil olduğunuzu kabul etmelisiniz. Tabii ki, evrenin merkezinin siz olmadığını biliyorsunuz. Peki neden bazen öyleymiş gibi davranıyorsunuz? Hem arkadaşlarınız hem de sevdikleriniz için kendinizi değiştirmenin tam zamanı. Bu değişiminiz karşısında çok sevinecekler.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yakın bir arkadaşınız veya romantik partneriniz bugün çok da konuşkan gibi durmuyor ve bu yüzden bu kişinin sizi hala önemseyip önemsemediği konusunda endişelenebilirsiniz. Ancak, maddi konularda bazı zorluklardan geçiyor bu da onları hüzünlü yapıyor olabilir. Eğer konuşmak isterlerse onları dinleyin, istemezlerse de yine de yanlarında olduğunuzu bilmeleri önemli.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yay…

Sosyal etkinlikler, bilim, teknoloji, okült, astroloji ya da sosyal bilimler gibi ilginç alanlarda faaliyet gösteren ilginç insanlarla sizi buluşturabilir. Bu insanlara hayran olmanız olası, onlar da size hayran olacak! Öte yandan, akşam kendinize, hayatınızdaki erkeğe özel biraz zaman ayırın. Tüm bu entelektüel sohbetin ardından yalnızca size özel sarf edilmiş basit tatlı sözler duymak isteyebilirsiniz.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ağır çekim hareket ettiğin birkaç günden sonra, yoğun enerjini tekrardan toplayacaksın. İçgüdülerin harika olacak ve seni mevcutta yaptığın şey konusunda yardım alabileceğin insanlara götürecek. Raporlar ya da günlük yazmak için güzel bir gün! Bir kalem ve kağıt kapmaktan ve hayatını yazıya dökmekten çekinme!Düşünceleriniz ve duygularınız özellikle bugün biraz kararsız. İnsanlarla iletişim kurmak bugün biraz zorlu olabilir, bu yüzden dilini tutman gerek. Uyuşturucuya ya da alkole düşmek konusunda dikkatli ol çünkü durman gerektiğinde buna karşılık içinde çok az bir istek oluyor. Keyifli ve yüksek enerjili bir hayal dünyan var, bu yüzden biraz kaçmakta özgürsün. Sadece eve güvenli bir şekilde geri dönebileceğinden emin ol.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 25 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Haziran 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugünün gezegen haritası, sizi hem kendi hayatınız hem de en yakınlarınızın hayatıyla ilgili bir bakış açısı edinmeye zorluyor. Son zamanlarda bencil olduğunuzu kabul etmelisiniz. Tabii ki, evrenin merkezinin siz olmadığını biliyorsunuz. Peki neden bazen öyleymiş gibi davranıyorsunuz? Hem arkadaşlarınız hem de sevdikleriniz için kendinizi değiştirmenin tam zamanı. Bu değişiminiz karşısında çok sevinecekler.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yakın bir arkadaşınız veya romantik partneriniz bugün çok da konuşkan gibi durmuyor ve bu yüzden bu kişinin sizi hala önemseyip önemsemediği konusunda endişelenebilirsiniz. Ancak, maddi konularda bazı zorluklardan geçiyor bu da onları hüzünlü yapıyor olabilir. Eğer konuşmak isterlerse onları dinleyin, istemezlerse de yine de yanlarında olduğunuzu bilmeleri önemli.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak…

Sosyal etkinlikler, çekici ve heyecan verici bazı insanlarla temas kurmanızı sağlayabilir. Düşüncelerinizi uyandırarak, zihninizi normalden daha canlı tutan tartışmalar gerçekleşebilir. Bazı ilginç kitaplar tavsiye edilebilir. Bugün tanıştığınız kişilerin adlarını ve telefon numaralarını almak isteyeceksiniz, bu yüzden dışarı çıktığınızda yanınızda bir defter bulunduğundan emin olun. İyi günler!

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bazen bazı insanlara bakıp onların nasıl hissettiğini görebilirsin. Tabi bu senin için pek geçerli olmuyor. Oğlaklar, yapı olarak, hislerini saklarlar ve hayatlarındaki insanlar için onları çözmek gerçekten zordur. İşte bu yüzden duygularını göstermen önem taşır. Eğer insanlardan, hislerini yüzüne bakıp anlamalarını bekliyorsan bu gidişle sonsuza dek beklersin.Düş kırıklığı bugünün anahtar kelimesi olabilir; zira seyahat etme arzusuyla yanıp tutuşsanız, uzak şehirler ve yabancı ülkeler sizi çağırsa da, içinde bulunduğunuz koşullar bu aralar kaçıp gitmenize imkan tanımayabilir. Ayrıca hayatınızdaki adamla aranızda yaşanması muhtemel bir sürtüşme de söz konusu. Bunu ciddi bir kavgaya dönüştürmemeye dikkat edin. Makul davranmak için uysal tabiatınızdan faydalanın ve mevcut sorunlara pratik çözümler üretin.”

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Buluşma hissi size iyi geliyor olabilir. Bazı eski okul arkadaşlarınızı arayıp bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Veya eski sevgilinize yazıp hal hatır sorabilirsiniz. Geçmişinizle tekrar bağlantı kuracak ve nereden geldiğinize dair bir duyguyu yeniden yaşayacaksınız. Bu sizin için olumlu ve canlandırıcı olabilir, bu yüzden buna direnmeyin.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yakın çevrenizdeki grup aktiviteleri, topluluğunuzda pozitif değişikliklere yol açabilir. Grup içerisinde, diğerleriyle fikir ve bilgi alışverişi yapmaktan zevk alacaksınız ve bu aktivitelerden keyifli bir şekilde ayrılacaksınız. Eve yürüyerek gitmek belki sonrasın da bir kahve içmek veya bir film seyretmek iyi bir fikir olabilir. Uyuyana kadar düşüncelerin kafanızı kurcalamasına izin verirseniz, uykuya dalamayabilirsiniz!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Kova…

Son zamanlarda çalıştığınız şirkette bazı güçlüklerle karşılaşmış olabilirsiniz. Çalışanların huzurunu kaçıran kurumsal değişimler ya da birleşmeler olabilir. Bu durumların bilincinde olmalısınız, ancak paniğe kapılmayın. Vaat ettiğiniz başarıya ve istikrarınıza dair olumlu tepkiler alabilirsiniz. Muhtemelen yerinizi koruyabilecek ve fırtınalara göğüs gereceksiniz.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Arkadaşlarla ve aileyle toplanmak için güzel bir gün. Bir parti organize etme olanağın varsa yap! Sohbet ve birliktelik modundasun. Bir süredir görmediğin arkadaşlarını davet et ve birlikte pasta kesin, kutlama yapın. Hayatında yer alan insanların önemini hatırlamak için uygun bir gündesin.En sevdiğiniz kadın yazarın son zamanlarda yepyeni bir romanı yayımlanmış olabilir. Bu size ilham verebilir. Özellikle zihinsel olarak tetikte ve yaratıcı bir ruh halinde olacaksınız. Sanatsal bir projeye el atmayı düşünüyorsanız bunu yapmanın tam zamanı. En yakınlarınızla kurduğunuz iletişim sorunsuz ilerleyecek ve kendinizi sevecen ve iletişime açık hissedeceksiniz. Romantizm, partnerinizle ortak ilgi alanlarınız üzerine ettiğiniz sohbetlerle artacak.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, özellikle anaç bir ruh hali içinde olabilirsiniz ve bitkilerden evcil hayvanlara, arkadaşlarınızdan, çocuklarınıza ve sevgilinize/eşinize kadar çevrenizdeki her canlıyla iletişim kurabilirsiniz. Bununla birlikte, bu çok yardımsever ve destekleyici tavrınız bazılarına boğucu gelebilir. Sevdikleriniz sizi rahat ve mutlu görmeyi seviyor, bu yüzden bu enerjinin bir kısmını kendinizi şımartmaya harcayın; mesela masaj yaptırmaya gidebilirsiniz. Biraz hayatınızı yaşayın!

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Size borçlu olan bir yakınınız aniden çıkagelip size borcunu ödeyebilir. Bu sizi biraz şaşırtabilir fakat yine de bu davranış hoşunuza gidecek. Bir arkadaşınızı öğle yemeğine çıkararak veya birine hediye alarak modunuzu daha da yükseltmek isteyebilirsiniz. Bu gece uykunuzda güzel rüyalar sizi bırakmayabilir ve hatta uyandığınıza üzülebilirsiniz bile. Onları not edin, çünkü size bir şeyler anlatıyor olabilirler.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 12 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Balık…

Sosyal hayatınız, belki hayatınızdaki bazı ilginç yeni insanlardan dolayı aniden daha yoğun hale gelebilir. Mesela insani amaçlardan dolayı dahil olduğunuz bir grup olabilir. Önümüzdeki birkaç hafta içinde çok yoğun olacaksınız ve bu yoğunluk yakınlarda azalacak gibi durmuyor. Hararetli sohbetler, zihninizin saatte bin kilometre hızla çalışmasını sağlayacak.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bazen genel mod ekstra heyecanlıyken ve neredeyse bulutlara değecek dereceye gelmişken, sen kendini mantıklı, sorumlu ve gerçekçi olduğun için tuhaf ve acayip hissediyorsun. Bugün, inanılmaz derecedeki istikrarlı ve sabit yapın böylesi duygusal açıdan çalkantılı bir günde adeta aranan bir özellik olacak. Aslında başkalarıyla çok daha fazla bağlantılı ve etkileşim halinde olduğunu göreceksin – özellikle de yerinde durmayan bir atmosferin hakim olduğu bir durumda sabitliği sağlayabilmiş olanlarla.Dürtüleriniz bugün size farklı kapılar açıp zengin bir takım kazançlar elde edebileceğiniz grup aktiviteleri için sizi ziyaret edebilir. Doğuştan gelen bu yeteceğiniz birden ortaya çıkabilir. Çevrenizdeki insanlarla gerçekleştireceğiniz bazı tartışmalar sosyal, ruhsal, politik, felsefi açıdan size yeni anlayışlar kazandırabilir, entelektüel ufkunuzu genişletebilir. Artan kabiliyetiniz ne isterseniz onu başarıyla ulaştırmanız hakkında size önderlik edebilir, bu konu hakkında daha çok konsantre olmanızı sağlayabilir. Vazgeçmeyin!

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Burcunuza göre, sizin işiniz karşılaştığınız insanlarda güvenirliğe dikkat etmek. Ancak şaşırtıcı olan şu ki; sevilme arzunuzdan dolayı insanlar sizi daha çok beğensin ve sevsin diye kendinizle ilgili belli şeyleri değiştirmeye yatkınsınız. Aslında, her zaman gerçek benliğinizle tam anlamıyla uyuşmayabilirsiniz. Bugünkü gezegensel enerjiler, gerçek kimliğinizle tekrar bağlantı kurmanıza yardımcı olacak.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yaratıcı bir proje için ani bir ilham patlaması, sabah zihninizi öğlen de arabanızı meşgul edebilir. Evinizde olmayan bilgilere ve materyallere ihtiyacınız olacak ve bunların hepsini elde etmeniz başta düşündüğünüzden daha fazla zaman, enerji ve para gerektirebilir. Yine de, bu fikirden vazgeçmeyin. İyi bir fikir gibi görünüyor ve kesinlikle peşini bırakmak isteyeceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.