Nuray Sayarı 11 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 11 Aralık 2020

Nuray Sayarı 11 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 11 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 11 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 11 Aralık burç yorumları cuma…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 11 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 11 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cuma günü, sadece sizin için önemli olana bencilce odaklanmaktansa çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarını daha iyi hissetmek ve anlamak gelişiminiz açısından önemli olacaktır. Başkalarına sempati duyabilir, onlara yardım edebilirsin ama onlara kendilerini önemsiz, güçsüz ve güvensiz hissettirmemelisin.
  • Bugün birçok kişi yaşadıkları ülkedeki epidemiyolojik durumun gelişimini yakından takip edecek veya dikkatiniz belirli bir kişinin sağlığına odaklanacaktır. Cuma, mali ve maddi işlerinizin gelişmesi için hayırlı bir gün olacak, ancak çevrenizdeki insanlarla önemli insan ilişkilerini görmezden gelerek sizin için kendi başlarına bir son olmamalıdır. Geçmişte bir kayıp ya da bir planın reddedilmesi şimdi size biraz kar payı getirecek ve bu kaderin sabrınız ve tevazunuz için sizi ödüllendireceği.
  • Eğer Koç burcunda, Aslan burcunda veya Yay burcunda doğduysanız, bu günün kişisel veya mesleki ilişkileriniz üzerinde çok faydalı bir etkisi olacaktır. Ailenizde, uygulaması yıl sonunda veya 2021’in ilk haftalarında gerçekleşecek olan önemli planlar üzerinde bir anlaşmaya varabileceksiniz. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan kişilerde Bugünkü işleriniz üzerinde iyi bir etki. Genç kadınlar bu gün yanlarında çok fazla ışık ve pozitif enerji taşıyacak ve verecek.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysan Cuma senin için zor bir gün olacak çünkü bugün senin de dahil olmak üzere farklı insanların ruh halleri ve karakterleri arasında manevra yapmak zorunda kalacaksın, bugün iletişim kurmak kolay olmayacak. Aslında, Cuma günkü göreviniz, o gün herhangi bir gerçek sonuç elde etmek istiyorsanız, eylemlerinize maksimum dokunma ve diplomasi yatırmaktır. Durumları ve olayları kendi lehinize çevireceğinize dair umut var, ancak bu (umut) yalnızca sizin elinizde olacak.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cuma günü kolayca öfkelenir, kırılır veya çeşitli yanlış anlamalara neden olursunuz. Bu, sizin açınızdan maksimum öz kontrol gerektiren bir gündür. İyi olaylar, bugün iletişim kuracağınız çocuklarınız veya gençleriniz aracılığıyla gelebilir. Kişisel yaşamınız size özel deneyimler verebilir ve sizi pozitif enerji ile yükleyebilir.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Cuma günü size deneyim kazandıracak olayların hızlı gelişmesiyle dinamik bir gün olacak. Sık sık kendinizle yalnız kalmak, 2020’de şimdiye kadar kat ettiğiniz yol üzerinde düşünmek isteyeceksiniz. Pek çok şey geride kalacak: bölünmeler, kayıplar, hayal kırıklıkları. Onlara bakmayın ama bu yılı size hala verdiği küçük özel deneyimler ve sevinçlerle hatırlayın.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Koç…

Bugün belli bir konuyla ilgili hakimiyet mücadelesi verirken kendinizi başka bir kadınla rekabet halinde bulabilirsiniz. Kimsenin dile getirmediği bir savaş başladı ve muhtemelen siz egemenliğinizi ilan edene kadar da sona ermeyecek. Eğer birinin sınırlarınızı ihlal ettiğini düşünürseniz topraklarınızı savunmaktan çekinmeyin. Patronun kim olduğunun herkese göstermezseniz bunu bir başkası yapacaktır.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hislerin hiç olmadığı kadar kuvvetli ve sen de bu durumdan gayet hoşnutsun. Duyarlılığın ve hassaslığın ise, sularda yolunu sıkıntısız şekilde bulman için sana destek oluyor. Hislerine güven ve sezdiğin şeyleri söylemek istediğinde söyle.Bu gücünü içinde tutmak iyi bir fikir olmayacaktır.Son zamanlardaki başarılarınızdan elde ettiğiniz yüksek kazanç, daha önceden ihtiyaç duymadığınız lüks eşyalar satın almak için delice bir istek duymanıza neden olabilir. Seçici olduğunuz ve dürtüsel alışverişin cazibesine kapılmadığınız sürece bunda sıkıntı yok. Ayrıca bu aralar aşırı yiyip içmemeye de dikkat etmenizde fayda var. Başarılarınızın keyfini sürmek en doğal hakkınız ancak bu esnada sağduyunuzu da kaybetmemelisiniz.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün biriyle temasa geçebilir ve o kişiyle duygusal anlamda ilgilenebilirsiniz. Hatta aşık bile olabilirsiniz! Bugün ruh halinize ve içinizdeki şeylere çok dikkat edin. Çünkü özellikle güçlü olacaklar ve içinizde neyin değiştiğini anlamanıza yardımcı olacaklar. Sadece duygularınızı (müstakbel?) sevgilinizin duygularından ayırma konusunda dikkatli olun.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Finansal konularda beklenmedik bir engel sizi sersemletebilir. Belki de, bir diş ağrısı veya bir eşyanızın bozulması hesapladığınızdan daha fazla masraf çıkarabilir. Fakat merak etmeyin, bu krizle baş etmenin yolunu muhtemelen bulacaksınız. Elinizde şu anda farkında olmadığınız yararlanabileceğiniz kaynaklar olabilir. Finansal kayıtlarınıza bir bakın, hoş bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Metanetli olun!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 5 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 5 Ocak 2021

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Boğa…

Bugün belki bir tür grup aktivitesi ya da belki de arkadaş aracılığıyla bir veya daha fazla heyecan verici yeni insanla tanışabilirsiniz. Bu insanlar sizi evinizde bilfiil ziyaret edebilir. Onlarla ve diğerleriyle kuracağınız ilişkinin size ilham ve motivasyon kaynağı olması ve geleceğiniz için birçok yeni olasılığı aklınıza getirmesi muhtemel. Ayrıca bir taşınma tasarısı da söz konusu olabilir. Gününüzün tadını çıkarın.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hislerin bugün çok güçlü fakat asıl mesele bu gücü nasıl kullandığın. Biraz uyuşuk hissediyor olabilirsin; hatta uyanmak ve hareket etmek bile zor gelebilir. Eğer harekete geçersen, günün olaylarının oldukça dönüştürücü olduğunu fark edeceksin. Zaten güçlü duyguların içinde bir şekilde bir hareketlenme yaratacaktır.Sonunda aklına takılan şeyleri çözmeyi başarmış bulunmaktasın; dünya da artık eyleme geçmen için hazır durumda. Her ne kadar temkinli bir yapın olsa da; cesur ve emin adımlarla ilerlemeye başla. Kendinden emin olmayan kişiliğini lütfen resme dahil etme! Başarısızlık korkusu ve özgüvensizlik en kötü düşmanlardır.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün biriyle ilginç bir konuşma yapabilirsiniz. Gezegensel enerjiler iletişimi ön plana çıkarıyor. Tahmin etmediğinizi biri size açılabilir. Örneğin, patronunuz iş yerinizde olan değişikliklerle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşabilir ve dürüstlüğü sizi şaşırtabilir. Ya da belki o çekici meslektaşınız sonunda flört etme girişimlerinize cevap verebilir. Anı yakalayın ve bu kişinin ilgisini çekin! Şans bugün sizinle.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Finansal konuda beklenmedik fakat güzel bir talih kuşu, yaşam koşullarınızda uzun zamandır istediğiniz değişkliklere yol açabilir. Gerçek bir adım atmaya karar verebilir ya da dekorasyon, düzenleme veya mobilya konularında daha az köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Ailenizden biri başka bir yere taşınabilir veya yakınlarınıza yeni biri taşınabilir. Bunların hepsi olumlu değişimler ve hayatınızda büyük farklar yaratacak gibi görünüyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili İkizler…

Bugün bilgisayar grafik, animasyon, teknik kayıtlar gibi şeyleri deneye karar verebilirsin. Hayal gücünün özgürce akmasına izin vermek ve modern teknolojinin sanatla nasıl kendini geliştirdiğini öğrenmek, bugünün harika geçmesini sağlayabilir. Yaptığınız şeye çok fazla dalabilir, bu yüzden yemek yemeyi unutabilir ya da dünyevi problemlerinizi göz ardı edebilirsiniz. Dünyanın geri kalanının hala var olduğunu unutmadan eğlenin. Gününüzün tadını çıkarın!

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hislerini dinle ve iç güdülerine güven. Beklenmedik vakalar olağan akışını bozmak için oyuna dahil olmaya çalışıyor olabilir; fakat kararlı ve odaklı olduğun sürece olan biteni kontrol altında tutamaman gibi bir şey söz konusu olmayacaktır. Gerçekleştirdiğin eylemlerin uzun süreli etkileri olacak; o yüzden enerjini bilinçli şekilde kullan. Eskiyi ve yeniyi bir arada kullanarak bir plan çiz.Son zamanlarda, herkesle her şey hakkında tartışan inanılmaz derecede açık görüşlü biriydin! Lafınızı esirgemez, hiçbir şeyi tolere etmez, başkalarının söyleyeceklerini dinlemezdin. Son zamanlarda sana ne oldu? Kişisel ifade özgürlüğünü engelleyen kurumlarla savaşacağını söylüyorsun. Ama aslında kendinize karşı mücadele veriyor olabilir misin?

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün büyük işleri bitirmek zor ve zihniniz çok fazla yöne odaklanmış olabilir. Bir ilişkiyi düşünebilir, kısa bir yolculuğa çıkmaya karar verebilir ve finansal durumunuz üzerine kafa yorabilirsiniz! Çok karmaşık bir şey yapmamaya, rahatlamaya ve gevşemeye çalışın. Sevgilinizle samimi sohbetlerin tadını çıkarın ve birlikte biraz zaman geçirin.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Gecikmeler ve yanlış anlaşılmalarla dolu can sıkıcı bir gün olabilir. Evle ilgili küçük bir problem evde tamirci beklemenize sebep olacak. Aslında sabah onu aradınız ama öğle ortasına kadar gelmedi. Bugünün çöp olduğunu düşünebilirsiniz ama onun yerine bunu avantaja dönüştürmeye ne dersiniz? Evden çıkamadığınıza göre, bunu masanızı ve elbise dolabınızı toplamak ve genel olarak evde canınızı sıkan tüm karmaşıklıktan kurtulmak için bir fırsat olarak görebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Yengeç…

Bugün beklenmedik şeylere hazır olun! Geçmişinizden çok eskilerden birisi birdenbire tekrar sahneye girebilir; hatta belki kapınıza kadar bile gelebilir. Her ne kadar bu kişiyi gördüğünüze memnun olacak da olsanız onu gördüğünüzde buz kesilebilirsiniz! Evde de beklenmedik gelişmeler – muhtemelen hane üyelerinden birisinin başına konan bir talih kuşu – bir anda bir kutlama yapılmasına neden olabilir. Her türlü şeye açık olun ve gününüzden keyin alın!

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Herhangi bir şeyi başarıyla tamamlayabileceğini düşünüyorsun; iyi haber şu ki evet haklısın! Yüksek enerji senle olacak ve telefon konferanslarından, tekliflere, toplantılara her konuda seni destekleyecek. Düşüncelerin ise gayet berrak ve kendini etkili, ikna edici şekillerde ifade edebileceksin. Pozitif enerjiye odaklan, mucizeler gerçekleşebilir.Sosyal davetler almaya karşı açın olun. Sizi daha iyi tanımak isteyen bir tanıdığınız olabilir. Bu kişiyle ortak bir paydanız olması mümkün. Yoğun bir programınız olsa dahi bu kişiyle buluşmak için biraz zaman yaratın. Onunla uzun bir öğle yemeği yemekten zevk alabilirsiniz. Ya da birlikte akşam yemeğine çıkabilir ve dostane bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Bu ilişki pozitif bir şey olabilir ve ilerde sağlam bir dostluğa dönüşebilir.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün biriyle dürüstçe bir tartışmaya girebilirsiniz. Belki de sevdiklerinizden biri son zamanlarda sizi anlamıyor olabilir ya da içinizde çok fazla duyguyu barındırıyorsunuzdur. Gerçeği söylemekten korkmamalısınız. Bugün, bazı şeyleri ortaya koymak ve ailenizin sizi gerçekten ne kadar sevdiğini anlamak için harika bir zaman. İyimser hissetmeseniz bile, daha iyi olmanıza yardımcı olacak.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eğer üzerinizde bir mülk varsa, bugün değerinin hayal edemeyeceğiniz kadar arttığını görebilirsiniz. Bu bir gayrimenkul olabilir fakat çiftlik hayvanı, senet ve hatta eski bir aile yadigarı bile olabilir. Bu bilgiyle ne yapacağınız size kalmış ancak sahip olduğunuz şeyi elinizde tutacaksınız gibi duruyor. Elinizdeki şeyin değerli olduğunu bilmek güzel bir şey.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Aslan…

Bugün bilgisayarlarla şansınızı çok denemeyin, özellikle de başkalarıyla yazışmak veya başkalarıyla iletişim kurmak söz konusu olduğunda. Teknolojik harikalar ile ilgili arızalar gün boyunca sizi rahatsız edebilir. Aslında, bir arkadaşınıza bir mesaj iletmek istiyorsanız, en iyi yolu sonu ziyaret etmek olabilir! Yaratıcı çabalar aynı şekilde engellenebilir. Bugün eski kalem ve kağıt günlerine dönüş yapmak için harika bir gün! Sabret!

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hislerinin sabit olacağı bir gün. Yine de bu durağanlığı sinsi bir etken bozmaya çalışabilir. Dengesiz insanlardan uzak dur. İlk anda sessiz ve sakin ilerleyen bir durum, bir dakika sonra patlayabilir. Gün boyunca güvenli ve dengeli kalmalısın ki insanların değişken duygularından ve tavırlarından etkilenme.Son zamanlarda, biraz takdir edilmek ve onaylanmak istemiş olabilirsin. Bugün, hangi patikanın hedeflerine ulaşman için daha elverişli olduğu bilgisini sana gösterecektir. Başarılı olmak için, her şeyi dikkatlice planlamalı ve sadece tek bir şeye odaklanmalısın. Hedefine giden yolda, arkanda destek olduğundan emin olmalısın. Önünde uzun ve engebeli bir yol var; başarmak zorundasın!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Mayıs 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün cesur ve maceracı bir ruh hali içinde olabilirsiniz ve heyecan verici bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Sadece evde oturup maç izlemeyin. Çıkın ve bir arayış içinde olun. Kısa bir yolculuk için bir arkadaşınızı davet edin. Mesela sevgilinizi şehir gezisine çıkmak için şehre girmeye ikna edebilirsiniz. Bugün güçlü, ilham verici enerjiyle iletişim kurmak isteyeceksiniz, bu yüzden kıçınızı kaldırın!

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Gizli bir tarafınız var gibi görünüyor. Gün boyunca, iş bitirici çalışan olacaksınız. Fakat havanın kararmasıyla bir palyaçoya dönüşebilirsiniz. Kesinlikle hem yazılı hem de sözlü becerileriniz çok iyi. Seyirci kitlenizi genişletmenin tam zamanı. Arkadaşlarınız yıllardır sizinleyken çok eğleniyor: Hünerlerinizi gerçek canlı bir seyirciye sunmanız için uygun zaman budur. Evet, çok korkutucu ama aynı zamanda çok heyecan verici. Bir deneyin. Ya şimdi ya hiç.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Başak…

Bugün beklenmedik değişimler yaşanabilir. Bugün, daha önce hiç kullanmadığınız, son teknoloji ürünü altlere alışmak zorunda kalacağınız durumlar içinde bulabilirsiniz. Panik yapmayın. Gayet güzel idare edeceksiniz ve bir kez alıştınız mı bu işin piri olacaksınız. Zihninizi şu ana odaklamaya çalışın ve öğrenebildiğiniz kadar çok şey öğrenmeye bakın. Bunu başarabilirsiniz!

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Her şeyin yumuşak ilerleyeceği bir gündesin. Parmağını kıpırdatman gereken çok az durum var. Az çabayla günü keyifli geçirebilirsin. Eğer kendini ifade etmeye kalkarsan veya bir işe girişirsen, gerçekten başarılı olabilirsin. Günün enerjisiyle uyumlu olacaksın!Sosyal etkinlikler ve grup etkinlikleri bugün sizi çok meşgul edecek. Birden fazla etkinliğe katılabilirsiniz ve bunlardan birinde yardım etmekten bile sorumlu olabilirsiniz. Birçok insan sizinle konuşmak isteyecek ancak her biri için istediğiniz kadar zamanınız olmayabilir. Fakat bugün sizin için çok hareketli ve ilginç bir gün olacak. Tadını çıkarın!

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün birinin size ihanet ettiğini hissedebilir, başkaları için yaptığınız her şeyin onlar için bir şey ifade etmediğini düşünebilirsiniz. Yaptığınız şeylerin karşılığında hiçbir şey görmediğinizin farkındasınız. Bir şeylerin vermenin aslında bir tür alma şekli olduğunu unutmayın. Başkaları için bir şey yaptığınızda, karşılığında bir şey almayı beklemeyin. Bunu sadece o kişiye karşı sevginizi ifade etmek için yapın.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eğer kendi eviniz veya gayrimenkulünüz varsa, bugün bu mülkünüzün değerlendiğini öğrenebilirsiniz. Eğer bir eviniz veya arsanız yoksa da, böyle bir mülk edinme fikrini düşünebilirsiniz. Bugün yapacağınız – özellikle de gayrimenkul alanında – herhangi bir yatırım normalde düşündüğünüzden çok daha kazançlı olacak gibi görünüyor. Biraz araştırma yapın, profesyonellere danışın, bu yatırımı değerlendirin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Terazi…

Bugün bilimsel konulara ilginiz ön plana çıkacak. Gezegenlerin konumu zaten var olan ilginizi artırabilir ya da daha önce olmayan bir ilgi kıvılcımı çaktırabilir. Bilime giden en kolay ve ulaşılabilir yol gece gökyüzüne bakmaktır. Bir dürbün ya da teleskop edinin. Merakla dolup taşacak ve daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanacaksınız. Bunun keyfini çıkarın!

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hiç olmadığın kadar enerjik hissediyorsun. Günün göksel açıları zihinsel keskinlik ve fiziksel dayanıklılık sağlayacak bir enerji sunuyor. Bu enerji de geçmişten kalan proje ve görevlerini bitirmek konusunda seni destekliyor! Birçok şey tamamlayacak vaktin olabilir; hatta bir de başkalarına destek olmayı düşünebilirsin. Yine de önce kendi işlerine odaklanmalısın…Son zamanlarda özgüvenli ve lakayıt görünüyorsun. Bir konuşma yapma, toplantı organize etme veya önemli bir rapor hazırlama gibi olasılıklarla karşılaşabilirsin. Eğer diğer bütün oyuncuları gölgede bırakabiliyorsan, bunu ustalık bilgine, gücüne ve ağırbaşlılığına borçlusun. Üst üste galibiyet aldığın bir dönemdesin ve çevredeki herkes de bunun farkında!

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün davranışlarınıza dikkat edin ve cazibenizin yüksek olduğundan emin olun. Enerjinizle ilgili ivmeyi devam ettirdiğiniz sürece grubunuzla kaynaşmanın puzzle ın önemli bir parçası olduğunu göreceksiniz. Ne kadar fazla o kadar iyi. Bir şeye doğru yerden başlarsanız, bir sonraki adıma daha kolay geçersiniz. Önemli olan, tüm eylemlerinizin sorumluluğunu almanız.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Grup aktiviteleri ve toplantılar bugün oldukça yoğun çünkü etrafınızdakiler ilgilendikleri konularda tartışmalara çekiliyor, bunlar hepsinin hemfikir olmadığı konular da olabilir. Zekanız bu fikri çok cazip bulsa da, bugün bu hararetli tartışmalara siz girmeseniz iyi olur. Sizin için bu yalnızca yorucu bir aktivite olur. Bu tartışmalardan uzak duran bir başkasını daha bulun, onunla konuşun.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Akrep…

Bugün beklenmedik bazı hislere kapılabilirsiniz, duygusal yanınız ağır basıp uzakta yaşayan akrabalarınızı ya da arkadaşlarınızı özleyebilirsiniz. Biraz zaman ayırıp onlara birer e-posta ya da kartpostal yollamaya ne dersiniz? Hatta daha sonra akşam saatlerinde bu çok özel insanlardan birine telefon edebilirsiniz. Onun sesini duymak size çok iyi gelecektir.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Her şeyin kolayca akıp gideceği bir gün önünde uzanıyor. Tek yapman gereken hislerinin dengesiz olduğunun farkına varmak. Kelimelerinin ardında büyük etkiler var ve insanlar da bunun farkına varıp seni dinliyor olacak; ki dinlediklerine göre zekiler demektir. Bugün söylediğin her şey hedefi tam ortadan vuracaktır.Sosyal etkinlikler, bilim, teknoloji, okült, astroloji ya da sosyal bilimler gibi ilginç alanlarda faaliyet gösteren ilginç insanlarla sizi buluşturabilir. Bu insanlara hayran olmanız olası, onlar da size hayran olacak! Öte yandan, akşam kendinize, hayatınızdaki erkeğe özel biraz zaman ayırın. Tüm bu entelektüel sohbetin ardından yalnızca size özel sarf edilmiş basit tatlı sözler duymak isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün birinin ayaklarını yerden kesmeye karar verebilirsiniz. Bu özel kişiye karşı güçlü bir sevgi hissediyor olabilirsiniz. Onun için şiir yazmak veya şarkı bestelemek isteyebilirsiniz. Ya da ilginizi açıkça belirten tutkulu bir mesaj gönderebilirsiniz. Risk almaya hazırsınız.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eğer bugün büyük bir işbirliğiyle çalışan bir savaş gemisinin kaptanı olsaydınız, önemli bir stratejik karar alırdınız. Piyasa payınızı arttırmanız ve üretim araçlarını geliştirmeniz gerektiğinin farkında fakat aynı zamanda, kendini yenilemeyen işlerin ölüme mahkum olduğunu da biliyor olurdunuz. Bugün, aklınızdaki en önemli konu!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Yay…

Bugün bir adım ileri gidebilir ve birinin senin yolunda engel oluşturduğunu öğrenebilirsin. İşin sırrı, o kişiyi bir buldozer gibi ezip geçmeye çalışmamaktır. O kişiyle önce arkadaş ol ve neden sana engel oluşturduğunu düşün. Kendinle ilgili çok şey öğrenebilirsin ve neden o kişi engel olarak gördüğünü de anlayabilirsin. Diğer insanlarınki kadar, kendi inançlarını da sorgula.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, zor bir durum içerisindesin. Duyguların hayatının akışında ve yapıp ettiklerinde ağır basıyor ve adeta duygusal açıdan sınırlarda yaşıyorsun. Şu anda deneyimlediğin şey her ne ise, bunun hatalı bilgilere veya varsayımlara dayanıyor olma olasılığı yüksek. Gerçeği göremeyecek hale gelecek kadar kendini dramaya kaptırmamaya dikkat etmelisin. Mevcut eğilimin seni sabit bir bakış açısına kilitleyebilir.Son zamanlarda çok fazla değişiklik yaşadığınız hissine kapılabilirsiniz. Bir çeşit kişisel dönüşüm geçiriyor olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız farklı bir hal alıyor ve arkadaş çevreniz de hızla değişiyor olabilir. Muhtemelen artık kim olduğunuzdan çok da emin değilsiniz. Rahatlayın! Kendini gelişimin kollarına bırakmak hiçbir zaman kolay olmamıştır. Bugün her zaman olduğunuz kişiyle an itibariyla olmaya başladığınız kişiyi karşılaştırıyor olmanız muhtemel.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Nisan 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün duygularınız konusunda cesaretiniz var, her zamankinden daha özgüvenli hissedebilir, kendiniz için ayağa kalkma cesaretinde bulunabilir ve bunları duyması gereken insanlar için bir şeyler söyleyebilirsiniz. Son zamanlarda aşk ve romantizm hayatınızda tartışmalar ve anlaşmazlıklar yaşanmış olması muhtemel ancak bugünün sakin ve dingin enerjisi sayesinde bu olumsuzluklar sona erecek. Belki de neden gerginlik yaşandığına dair kafanızda biraz daha fikir oluştu. Bunu tartışma yaşadığınız kişi ile paylaşmayı unutmayın.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hayattan ne istediğinizi dair açık bir görüşünüz var, bu konuda şanslısınız. Birçok insan ne yapacağını tam olarak bilmez durumda. Ancak sahip olduğunuz bu ayrıcalıklı avantaj yüzünden, deyim yerindeyse “mutluluğunuzu yaşamak” sizin için zor olabilir. Çok fazla insan, bir çoğu iyi niyetli, fikirlerini size empoze etmeye çalışıyor. Bunlardan etkilenmemek gerçekten zor. Teslim olmayın. Sizin için en iyi olanı ancak siz bilebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Oğlak…

Bugün başladığınız şeyleri tamamlamak için iyi bir gün. Normalde birilerinin peşine takılmak ya da kendinizi akışa bırakmakta daha iyisiniz. İşleri bu şekilde halletmek geçmişte işinize yaradı ve sizi bugüne kadar getirdi. Ancak şu an karşınızda farklı bir durum var. Başladığınız şeyler onları bitirmeye çabalamadığınız müddetçe size hiçbir fayda getirmeyecek.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Her şeyi sadece kendi bildiğin şekilde yapmak ve kabul etmek istiyorsun. Oldukça inatçısın ve çevrendekiler fikrini değiştirebileceklerine inanarak gerçekten komik duruma düşüyorlar. Bir işi yapabilecek veya alabilecek bir kişi varsa o da sensin. Doğrusu, gün içinde fikrini birkaç kez değiştirebilirsin ve bu gayet normal. Ama herkesin sana uymasını beklemen doğru olmayacaktır.Sosyal etkinlikler, çekici ve heyecan verici bazı insanlarla temas kurmanızı sağlayabilir. Düşüncelerinizi uyandırarak, zihninizi normalden daha canlı tutan tartışmalar gerçekleşebilir. Bazı ilginç kitaplar tavsiye edilebilir. Bugün tanıştığınız kişilerin adlarını ve telefon numaralarını almak isteyeceksiniz, bu yüzden dışarı çıktığınızda yanınızda bir defter bulunduğundan emin olun. İyi günler!

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün birine bir şeyler vermeniz gerekebilir. Sevgilinizle bir tartışmanın ortasında ve ikiniz de bir şeyleri savunuyor olabilirsiniz. Ama bugün barış imzalama zamanı. Uzlaşmak için bir yol bulun ya da eğer bu kişiyi gerçekten seviyorsanıız, belki de boyun eğmek en iyisi olacak. Egonuzu bir kenara bırakın, illa doğru olmanız gerekmiyor. Bu güzel ilişkiyi kurtarmak istediğinizi unutmayın.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eğer bir satış işindeyseniz, bugün para yığınla gelebilir. Sezgisel becerileriniz en yüksek seviyede bu da müşterilerinizin isteği ve ihtiyacını sezmenizde yardımcı oluyor. Siz onlara tam olarak ihtiyacı olan şeyleri sundukça şaşkına dönecekler. İnsanlar bu başarınızın sırrını sorarlarsa sadece gülümseyin. Sanki hep sürecekmiş gibi bu şanslı günün keyfini çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Kova…

Bugün bir aile toplantısına ev sahipliği yapabilirsiniz. Günün büyük bölümü yiyecekler, oturma düzeni ve yapılabilecek aktivitelerle ilgili ayrıntıları ayarlamakla geçebilir. Bir aile toplantısı düzenliyorsanız, eğlenebilmek için biraz yavaşlayın. Rahatlamak ve bir araya gelişinizden keyif almak için kendinize vakit yaratın. Her bir peçete mükemmel bir biçimde katlanmamış, müzikler muhteşem olmasa bile kimse ölmez!

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Huysuz ve mıymıntı hissediyorsun çünkü enerji açığın var. Ama günün enerjisi, hayatında olan bitene gerçekçi ve objektif bir pencereden bakman için sana gerekli araçları sunacak. Örneğin, arzu ve isteklerini ortaya çıkaramamanın muhtemelen yaşadığın bazı değişikliklerdir.Son zamanlarda çalıştığınız şirkette bazı güçlüklerle karşılaşmış olabilirsiniz. Çalışanların huzurunu kaçıran kurumsal değişimler ya da birleşmeler olabilir. Bu durumların bilincinde olmalısınız, ancak paniğe kapılmayın. Vaat ettiğiniz başarıya ve istikrarınıza dair olumlu tepkiler alabilirsiniz. Muhtemelen yerinizi koruyabilecek ve fırtınalara göğüs gereceksiniz.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün duygularınızı ifade etme günü. Birine karşı bir şeyler hissediyorsanız, ona açılmaya karar verebilirsiniz. Veya uzun süredir biriyle beraberseniz, bir süredir hissettiğiniz bazı önemli duyguları açığa vurabilirsiniz. Bugün, duygularınızı tam anlamıyla açık etmek için iyi bir zaman. Geri çekilmeyin. Kalbinizden geldiği gibi konuşmaya cesaret ederseniz, harika şeyler olabilir.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hayatınızın giderek dengesiz bir hale büründüğünü hissediyorsanız, bugün bazı değişiklikler yapmanın tam zamanı. Zamanınızın çoğunu başkalarına yardım etmekle ve kendinizi boş vermekle geçiriyorsunuz. Eğer bu hızda devam ederseniz, kendi kendinizi mahvedecek ve artık diğerleri için de faydasız hale geleceksiniz. Her gün yarım saat veya 1 saati yalnızca kendinize ayıracağınıza söz verin. Böyle bir zamanınızın olmadığını söyleyebilirsiniz fakat biz de diyoruz ki bunu yapmanız şart.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 11 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Balık…

Bugün başladığınız işleri bitirmek zor olabilir. Aynı anda dört bir yana çekilebilirsiniz. Göksel enerjiler iletişim becerilerinizi artırıp olayların hızlıca gerçekleşmesini sağlıyor. Değişimlere ayak uydurmaya çalışırken yorgun düşebilirsin. Bir mola vermek için elinizden geleni yapın ve bu karmaşadan uzaklaşın. Öğle yemeğini dışarda yiyin ya da zihninizi arındırmak için bir yürüyüşe çıkın.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Her şey senin için güzel olacak. Makineni kıpkırmızı ateş çıkacak kadar ekstra kömürle doldur! Yolunu hiçbir şeyin kesmesine de izin verme! Her şeyinle savaş! Duyguların oldukça güçlü seviyede ve gülsen de ağlasan da, hislerinin yoğunluğu gerçek ve cesurca!Sosyal hayatınız, belki hayatınızdaki bazı ilginç yeni insanlardan dolayı aniden daha yoğun hale gelebilir. Mesela insani amaçlardan dolayı dahil olduğunuz bir grup olabilir. Önümüzdeki birkaç hafta içinde çok yoğun olacaksınız ve bu yoğunluk yakınlarda azalacak gibi durmuyor. Hararetli sohbetler, zihninizin saatte bin kilometre hızla çalışmasını sağlayacak.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün biraz yoğun musunuz? Sizin için çok önemli olan bir şey hakkında dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerekebilir ve bu nedenle normalden daha sessiz olabilirsiniz. Sevdikleriniz belki de hasta olduğunuzu, üzüldüğünüzü ve hatta onlara kızdığınızı düşünebilir. Aklınızdakileri onlarla paylaşmaya çalışın, neden sessiz olduğunuzu onlara da söyleyin. Bu şekilde korkularını hafifleyecek ve hatta sizi yardımcı olabilecekler.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Evle ilgili organizasyonlarınızı kontrol etmek için iyi bir zaman. Bir şeyleri akışına bırakmak için kişisel alan oluşturmanız gerekebilir. Kıyafet dolabınızı gözden geçirin, ihtiyacınız olmayanları atın. Ya da, satmayı da düşünebilirsiniz. Karışıklık yaratan dosyaları ortadan kaldırın. Daha az dağınıklık demek daha fazla odaklanmak demek!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.