Nuray Sayarı 1 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Mart 2021

Nuray Sayarı 1 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Mart 2021

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 1 Mart 2021 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 1 Mart burç yorumları pazartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 1 Mart 2021

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 1 Mart burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Bugün haftaya, 2021’in kısa ama önemli bir dönemini tamamladığınız ve önünüzde gelişmek üzere olan ve özellikle maddi ve finansal açıdan daha fazla istikrar getirecek yeni bir şeyin olduğu tavrıyla başlayacaksınız. Bu daha iyimser tutum kesinlikle size büyük fayda sağlayacaktır, ancak buna tek başına güvenmemelisiniz. Haftanın ilk gününde daha fazla duygusallık ve hassasiyetiniz, işlerinizi önem sırasına göre düzenlemede olumlu bir faktör olabilir. Bununla birlikte, kişisel ilişkinizde, kendi mizacınıza bağlı olarak, size daha küçük veya daha büyük fırtınalara mal olabilir.
  • Pazartesi günü alıngan, düşüncesiz ve sabırsız olacağınızın farkına varmanız ve bu olumsuz faktörler üzerinde çalışmanız çok önemlidir. Bu, özellikle ev ilişkilerinizde ve yakın ve uzaktaki akrabalarınızla olan ilişkilerinizde hissedilecektir. Kötü bir ruh haline izin verirseniz, kesinlikle diğer insanları sizden uzaklaştıracaktır. Davranışınızı düzeltin ve duygusal dengesizliğiniz için başkalarını suçlamayın.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün aileniz ve sevdikleriniz için daha fazla iyilik yapmaya çalışın. Kimin sizin için ne yaptığını ve birinin size borcu olup olmadığını düşünmeyin veya yorum yapmayın. Bugün düşünceleriniz, yaşamınıza bakış açısı olan ve her şeyden önce işiniz veya işinizle ilgili olan faaliyetlere odaklanmalıdır. Ailenize yabancılarla veya yabancılarla olan temaslarınıza çeşitli yanlış anlamalar eşlik edecektir.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün farklı mesafelerden insanlarla ilginç temaslarınız veya sohbetleriniz olacak. Bazılarınız için gün, büyük olasılıkla önceden düzenlenecek bir toplantıyla hatırlanacak. Kısa mesafelerdeki insanlarla konuşmalarınız dikkat gerektirecektir. Bugün, onaylamadığınız insanların sözlerinde veya eylemlerinde samimiyet aramayın. Bugün daha şüpheci olmak sizi olumsuz etkileyecektir.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün bir mektup, kargo veya telefon görüşmesi sizi şaşırtabilir. Genel olarak Pazartesi, günlük hayatınıza çeşitli beklenmedik durumları getirmenin bir yolunu bulacaktır; bu, çoğu durumda olumlu duygularla canlandırıcı ve hoş olacaktır. Bugün birçok kişi bir haberden veya finansal belgeden keyif alacak. Bugün ilginç ifade fırsatlarına sahip olacağınız işinize veya işinize daha fazla enerji ve hırs yatırın.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Pazartesi günü duygularınızı boşa harcamayın. Aşırı duygusal olma konusunda dikkatli olun ve ev işlerinizi ve profesyonel görevlerinizi yapmak için daha fazla çaba gösterin. Başkalarının ihtiyaçlarını anlamamak sizin için sorun yaratabilir. Bugün tanıdığınız bir kişinin hayatındaki yaşam dramasıyla ilgili haberler sizi üzebilir. Bu gün, bir süre önce ortaya çıkan hastalıkların tedavisini ve tedavisini destekleyecektir.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Koç…

Bugün kendinizi göstermek için ideal bir gün, dolayısıyla elinizden geleni yapın. Yaptıklarınız için layık olduğunuz takdiri gördüğünüzden emin olun ve kendinize acıma tuzağına düşmeyin. Kendiniz olursanız insanlar zaten peşinizden gelecektir. Geleceğe dair planlar yapmak için bundan iyi bir zaman olamaz. Sağlam durun ve hedeflerinize odaklanın. Başkalarının motivasyon ve heveslerinin sizi yolunuzdan ayırmasına izin vermeyin.

MART AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Yüklerinden Kurtuluyorsun”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yolculuk sizin için yapacağınız şeyler arasında. Bir arkadaşınızla günübirlik bir gezi planlayabilirsiniz ve bu gezi muhtemelen kısa bir gezi olacak. Bir arkadaşınızı ziyaret edebilir ya da indirimlerden faydalanıp biraz alışveriş yapabilirsiniz. Zihniniz bugün oldukça aktif ve ev ortamınızı daha iyi hale getirme yollarıyla ilgili tüm fikirlere açıksınız. Rutin işler bitince, eve gidin ve kendi yaşam alanınızı bir inceleyin: Bu ortamı daha iyi hale getirmeniz için yapacak çok şeyiniz var.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün elinize kalem alıp anılarınızı yazmalısınız. Duygularınız ve hisleriniz şu anda çok canlı ve ulaşılabilir olduğu için yazıklarınızdan sürükleyici bir kitap çıkabilir. Şu anda terapiye katılmış ya da yeni bir aşka başlamış olanlarınız için, bugün saf duygular yaşamak için uygun bir gün olacak.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu anda yansıtıcı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Profesyonel yaşamınızdaki son olaylar hakkında düşünüyor olabilirsiniz. Belki de bir değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz. Bazı iş ilanlarına bakmak isteyebilirsiniz. Özgeçmişinizi, potansiyel işverenlere kendinden emin ve açık bir şekilde sunabilmeniz için de güncelleyebilirsiniz. Yeni potansiyel müşteriler hakkında düşünmekten keyif alacaksınız. Şu anki mesleğiniz tarafından kapana kısılmış gibi hissetmeyin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Nisan 2020 | Nuray Sayarı Nisan ayı burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Boğa…

Bugün kendinizi film, müzik ve video gibi alanlara kaptırabilirsiniz. Film yapımı, ses mühendisliği ve video çekimiyle ilgilenebilir, peşine düşmek isteyeceğiniz ya da belki sadece bu alanlarla ilgili bir şeyler okumaya karar verip saha sonra öğrendiklerinizi gördüğünüz filmlere ya da dinlediğiniz albümlere uygulayacağınız yeni bir ilgi alanı keşfedebilirsiniz. Bu becerileri kazanmak konusunda ciddiyseniz, üzerine gitmenin tam zamanı. Bundan keyif alacaksınız!

MART AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Farklı Aktiviteleri Değerlendirmelisin”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Havaya bir gerginlik hakim ve inatçı yapın da bu durumu iyileştirmeye hiç yardım etmiyor. Hislerini içinde tuttukça, uyumu yakalamak da o kadar zorlaşacak. İnsanların eylemleri seni öyle sinir etmeye başlamış ki adeta saçını yolmak istiyorsun. Eğer sen ne hissettiğini ifade etmezsen nasıl tavırlarına çekidüzen verebilirler ki? Ocağın altını kısmak için tenceredeki suyun taşmasını beklemen akıllıca olmaz.Bugün sizi güzellikler çekebilir. Sanatçı yönünüzün güçlü olması muhtemel. Biraz daha ilham almak için bir sanat müzesini ya da galeriyi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Ya da bir şehri gezmenin keyfini sürebilir ve binaların mimarisine hayran kalabilirsiniz. Bazı favori müziklerinizi dinlemekten de keyif alabilirsiniz. İnsanlığın en güzel eserlerinden bazılarının güzelliğine şahit olun!

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ekstra tutkulu ve fevri hissediyor olabilirsiniz ve aşk hayatınızda cesur bir hareket yapabilirsiniz. Belki de hoşlandığınız biri vardır, bu kişiyi etkilemeye ve tüm dikkatini çekmeye karar verebilirsiniz. Veya şu anki ilişkinizde, biraz tuhaf olmaya ve beklenmedik bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, eğleneceğiniz kesin!

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu anda mesleğiniz ile ilgili olabilecek eski bir kimliği terk etme sürecindesiniz. Adınızı değiştirecek kadar ileri gitmeden, mirasınıza her şekilde saygı duymanız gerekmiyor. Ayrıca yaşamak için bir hayatınız var ve yolunuz atalarınızınkinden çok farklı olabilir. Yargılamak size kalmış.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili İkizler…

Bugün kendinizi inanılmaz derecede stresli bir ortamda bulabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişiler gergin,stresli ve oldukça endişeli olabilir. Sizin de onlardan aşağı kalır bi yanınız yok. Ama yine de, amacınıza ulaşana dek bu ortamda kalmanız gerek. Muhtemelen akşamınızı televizyonun karşısına yığılıp tam olarak hiçbir şey düşünmeden ve yapmadan evde geçirmek isteyeceksiniz. Rahatlayın!

MART AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “İletişim Kopuklukları Sona Eriyor”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayal gücün yükseklerden uçuyor ve yaratıcı enerji havada serbestçe geziyor. Yazı, müzik, resim konularındaki projelerle ilgili istisnai fikirler gün boyu aklına gelecek. Biriyle başla ve ötekileri not al. Tutkularının artışta olduğunu görüyorsan şaşırma! Hepsinden sonuna kadar faydalan ve eğlenmene bak!Bugün size engel olduğunu hissettiğiniz her türlü kapıyı zorla açın. Bunu başarmanız için çok büyük bir çaba sarfetmeniz bile gerekmeyebilir. Bugün yapmanız gereken, daha esnek bir yaklaşım benimsemek ve gruplarla savaşmak yerine onlarla dayanışmaya girmek. Kendinizi etrafınızdaki insanlara açtığınızda göreceksiniz ki meğer sizin gibi o kapıyı zorlayan niceleri varmış!

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün enerjik ve sosyal hissediyor olabilirsiniz. Gezegen enerjileri sayesinde de, arkadaşlık ihtiyacınızı arttırıyor. Bu iyi bir şey, çünkü genelde ilgiye ve cesaretlendirmeye ihtiyacınız olduğunu unutuyorsunuz! Bugün sevgilinize aşk ve hassasiyet göstermeye hazır, rahat bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa, daha yumuşak tarafınızı ifade etmeniz bugün birinin ilgisini çekmenizde yardımcı olacak.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu anda çok fazla enerjiniz var. Sert bir egzersiz yapmak için iyi bir zaman. Spor salonuna gidip uzun bir egzersiz yapmak hoşunuza gidebilir. Veya arkadaşlarınızla maç yaparak eğlenebilirsiniz. Kendinizi ekstra güçlü hissedeceksiniz ve dayanıklılığınız çok yüksek bir seviyede olacak. Bazı zorlu aktivitelerle fiziksel becerilerinizi test etmekten zevk alabilirsiniz. Daha önce hiç yapmadığınız yeni bir sporu denemekten korkmayın, ancak sporun çalışma gününüzün önüne geçmesine izin vermeyin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç…

Bugün kendinizi dışarı çıkmak ve bir şeyler yapmakla çok ilgili bir halde bulacaksınız. Neden olmasın ki? Birkaç arkadaşınızı arayıp bu akşam için bir şeyler yapmayı ayarlamak o kadar zor olamaz. Belki yerel gazetenin etkinlikler sayfasına bakıp toplantılar ya da katılmaktan keyif alacağınız kurslar var mı ona bakarsınız. Belki de ziyaret etmeyi istediğiniz ve hakkında merak ettiğiniz şeyler olan bir yer vardır? Öyleyse bir bakın. Gününüzün iyi geçmesi için elinizden geleni yapın!

MART AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Sorguluyorsun”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hassas ve yaralanmaya açık bir gündesin; fırtınadan korunacak bir barınak bulmak ise zor olabilir. Şemsiyen rüzgarla savaşıyor ve yağmur suları bardaktan boşalırcasına üzerine akıyor. Evine gelip akşamı yuvanda sakince geçirerek keyfini yerine getir. Diğer insanların uğraştığı sorunların seni rahatsız etmesine izin verme. Yardım edebileceğin meselelerle senin kontrolünün çok ötesinde olanları ayırt et.Bugün sizi motive edecek pek çok etken var. Yapmak istediğiniz her neyse rahatça kolları sıvayabilirsiniz! Çocuklarla vakit geçirin, yaratıcılığınızı kullanın ve oyunlarınıza başkalarını da katarak eğlenceyi seven yönünüzü değerlendirin. Yeteneklerinizi grup çalışmalarına sunmanın tam zamanı. İçine girdiğiniz hemen her sosyal ortamda memnuniyetle karşılanacaksınız. İyi eğlenceler!

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün düşünceli bir ruh halindesiniz. Belki ilişkilerinizi ve yıllar boyunca tanıdığınız insanları düşünüyorsunuz? Belki eski sevgilinizi düşünüyorsunuz? Bu kişi için hala güçlü hisleriniz olabilir, ancak bunun ne anlama geldiğine sadece siz karar verebilirsiniz. Onunla yarım kalmış bir işiniz varsa, iletişime geçmek en iyisi olabilir. Dostça bir mesaj veya e-posta bu kapıyı yeniden açabilir.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu anda biraz spor yapmaya ve fiziksel aktiviteler içinde olmaya hazır olabilirsin. Muhtemelen bugün çok fazla enerjiniz var. Yoğun bir egzersiz yapmak için spor salonuna gitmek isteyebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla bir tur basketbol oynayabilirsiniz. Vücudunuza iyi bakarsanız kendinizi iyi hissedeceksiniz. Biraz ter atın ve bu sinir bozucu hayal kırıklıklarının bir kısmını serbest bırakın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Aslan…

Bugün kendinizi iyi hissetmek için adımlar atın. Son zamanlarda çok aktiftiniz ve kendi ihtiyaçlarınız için zamana ihtiyacınız olabilir. Yeni bir kıyafetin ya da saç kesiminin zamanı geldi mi? Terapötik masaj, yüz bakımı ya da özel zayıflama teknikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? İlginizi ne çekiyor olursa olsun, iyi hissetmek ve iyi görünmek için bu mükemmel bir çözüm olabilir. Kendinize ve ihtiyaçlarınızla ilgilenmenin keyfini çıkarın ve günün ilerleyen saatlerinde özel biriyle bir araya gelmek için bazı planlar yapın.

MART AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Dalgınsın”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayallerini yaşıyor musun? Hala onlarla etkileşimde misin? Günün enerjisi sana hayallerin konusunda cesaret sunuyor. En çok ulaşmak veya sahip olmak istediğin şeylere yönelik olarak, bu enerjiyi fırsata çevir. Kendine şu soruyu sor: Ben dünyadan ayrıldıktan sonra insanların hakkımda ne söylemesini istiyorum? Arzularına yönelik adımlar attığın bir hayata geri dön!Bugün siyasi meselelerin peşine düşebilir; bu konularla haşır neşir olabilirsin. Bir topluluk dahilinde, aktif işler yürütebilirsin. Uzun zamandır seni üzerinde büyük bir zevkle düşünmeye iten sosyal bir mesele olabilir. Bu konuda bir karara varıp; bu meseleye olan desteğini veya muhalifliğini ilan edebilirsin. Toplum için bir şeyler yapıyor olmak sana iyi gelecektir. Tutku ve adaleti içinde hissedeceksin.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün eski bir sevgilinizi özlemiş, geçmişle ilgili biraz duygusallaşmış olabilirsiniz. Eski fotoğraflara bakıp önceki ilişkilerinizi düşünebilirsiniz. Yine de geçmişi çok fazla deşmeyin. Daha önce birçok kayda değer şey yaşamış olsanız da, aşk hayatınız için birçok fırsat sunan geleceğinize odaklanmaya devam etmeniz gerekiyor. Bu yüzden bizi dinleyin!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Haziran 2020

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu anda çok şımarık hissedebilirsiniz. Günün enerjisi meşgul ve aktif kalmak için size ilham verebilir. Biraz egzersiz yapmaktan hoşlanabilirsiniz. Spor salonunda kendinizi zor bir antrenmanla karşı karşıya getirebilirsiniz. Ya da tempolu bir doğa yürüyüşüyle ya da normal yürüyüşle keyiflenebilirsiniz. Vücudunuzda dolaşan ekstra enerjiden yararlanın. İşleri yapmak ve bu kalorileri yakmak için bu artan dayanıklılığınızı kullanın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Başak…

Bugün kendinizi dört bir yana çekiştiriliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Her biri diğerinden daha da kuvvetli ters akıntıların seyrettiği bir nehire düşmüş gibi hissedebilirsiniz. Hangi yöne yüzeceğinizi kestirmeniz zor çünkü nereye gideceğinizi ya da ne yapacağınız tam olarak kestiremiyorsunuz. Güneş burcunuz insanları etkileme kapasitenizi belirler ve bugün bu etki çok da güçlü değil. Şu an sadece kendinize faydanız dokunabilse ne ala! Sakin olun, bu kararsızlık dönemi geçici.

MART AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Ufak Detayları Göz Ardı Etmemelisin”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hassas bir su grubu mensubu olarak bazen insanların hakkında ne düşündüğü konusunda çok kaygılanıyorsun. Eğer biri senle hemfikir olmazsa, bunun moralini aşağı çekmesine izin verme. Negatif fikirlerden ve eleştirel yorumlardan kendini uzak tut. Geçmişinin başarılardan oluştuğunu hatırla. Sen olduğun kişisin, ve insanları memnun etme gibi bir zorunluluğun yok. Yaptığın seçimler konusunda daha iyi hissedeceksin…Bugün sizi yeni bir romantizm bekliyor olabilir, muhtelemen de uzun bir süredir tanıdığınız ancak birdenbire bambaşka bir gözle görmeye başladığınız bir adamla. Bu kişinin, daha önce orada olduğunu hiç fark etmediğiniz, bir tarafını görebilirsiniz ve bu durum sizin onunla ilgili algınızı tamamen değiştirebilir. Bugün şekillenecek her türlü yeni ilişki, ömürlük bir ilişkiye dönüşmek yönünde çok fazla umut vadediyor; zira kurulan bağlar oldukça derin olacak.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün düşünceleriniz konusunda mücadeleci olun. Biraz duygusal hissediyor olabilirsiniz ve kesinlikle özgürlüğünüze düşkün olacağınız bir dönemdesiniz. Bir şeylere çözüm getirmek için kendinize biraz zaman ayırın. Yıllar önceki eski sevgiliniz bir anda karşınıza çıkabilir, nasıl göründüğü sizi çok şaşırtmasın. Karşılaştığınız her şeyler konusunda peşin hüküm vermekten kaçının.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu anda ailenizin üyeleriyle bağlantı kurmak için doğru ruh halinde olabilirsiniz. Bazen işe ve başka endişelere kendinizi çok kaptırıp ailenizle iletişim kuramadığınız için yakalanıyorsunuz. Ebeveynlerinizi çağırın ve onlarla uzun bir konuşma yapın. Ya da kardeşlerinizi ziyaret edin ve haberleri değiştirin. Ailenin diğer üyeleriyle enerjiyi paylaşmanın keyfine varacaksınız. Sizi gerçekten önemseyen insanlarla bağlantı kurmak iyidir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Terazi…

Bugün kendinizi normalden daha agresif hissedebilirsiniz. Mevzu istediğinizi elde etmek olduğunda bu çok işinize yarayabilir; yalnız bu süreçte kimseye zarar vermediğinizden emin olmalısınız. Merdivenin tepesine ulaşmak için birilerinin üstüne basıp geçmek pek tabiatınıza uygun bir şey değil ve böyle bir şey olursa muhtemelen çok üzülürsünüz. Hedeflerinizi elde etmek için mümkün olan her yolu deneyin. Emin olun ki size uyan ve bu esnada ucu başkalarına dokunmayan bir şeyler bulacaksınız.

MART AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Yeni Aşka Yelken Açma Vakti Geldi!”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatın adeta bir mücadele ve sen bunu muhtemelen biliyorsun. Zamanının büyük kısmı insanları fikirlerine inandırmaya ve onları ikna etmeye çalışarak geçiyor. Yine de, bugün bunlara enerjin yok gibi. Seçim kampanyası gezisine çıkmaya dair bir tutkun bugünlük bulunmuyor. Biraz dinlenmek ve stratejilerini gözden geçirmek isteyeceksin.Bugün silahlarınıza sarılın ve insanların sizin huzurunuzu bozmasına müsaade etmeyin. Unutmayın ki bu sizin hayatınız ve onu nasıl yaşadığınızdan siz sorumlusunuz. Başkalarının kötü alışkanlıklarından etkilenmeyin. Kendiniz ve bedeniniz için neyin iyi olduğuna siz karar verebilirsiniz. Kendinize dikkat edin ve bu aralar sizi çevreleyen mahalle baskısına teslim olmayın. Düşündüklerinizi dile getirmekten çekinmeyin.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün etkili olan ve çok kolay hissedilemeyecek derecede yavaş hareket eden bazı enerjiler var. Ancak, bu enerjiler size en çılgın hayallerinizi ortaya çıkarmanın anahtarını sunuyor. Hayal dünyası sizin gerçekliğiniz olabilir, fakat bir seferde yalnızca küçük, ince bir adım olabilir. Pes etmeyin. Bir şeyleri alışılmadık şekillerde çözmeye odaklanın. Yapabileceğinize inandığınız sürece, en nihayetinde kalbinizin istediği herşeyi elde edeceksiniz.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

“Eureka” nın kralı bugün sizsiniz! Bugün, gezegensel enerjiler, yaşamınız ve çevrenizdeki durumlar hakkında size fikir verecek. Başınız ev tadilatları, yeni hobiler ve seyahat etmek istediğiniz yerleri planlamakla meşgul olabilir. Fikirlerinizi bir deftere not edin, böylece onları unutmazsınız, çünkü ruhunuz sizi gerçek hayallerinize ve arzularınıza dokunmaya yönlendiriyor. İşiniz bugün çarçabuk bitecek, geriye oynamak için bolca vakit kalacak!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Akrep…

Bugün kendinizi dalgın bir şair gibi hissederseniz şaşırmayın. Boşluğa dalıp çekim gücüne kapıldığınız birini düşünebilirsiniz. Onunla yapabileceğiniz konuşmaları ya da aktiviteleri hayal edebilirsiniz. Hayal kurmanın yanlış bir yanı yok. Eğer peşinden gitmeyi göze aldığınız özel biri varsa, hisleriniz hakkında dürüst olun, yeter.

MART AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Gereksiz Tartışmalardan Uzak Durmalısın!”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Harika bir gün önünde uzanıyor. Hayat sana alan ve özgürlük tanıyacak. Bu alanı yaratıcı işler yapmak için kullanabilirsin. Bir sanat içerikli kursan yazılabilir veya kendi kendine müzik, resim, edebiyat çalışabilirsin. Ne yapmak istiyorsun? Bir şeyler yap!Bugün sizin için kelimelerle başa çıkmanız her zaman olduğundan çok daha zor olabilir. Birisi size pek de anlayamadığınız tuhaf bir konuda bir kitap ödünç verebilir. Aslında kitabı -ya da okuduğunuz herhangi bir şeyi- son derece sıkıcı bulacaksınız! Ama yine de, arkadaşınızı kırmak istemiyorsunuz. Kitabı bir kenara koyun ve daha sakin olduğunuz bir zamanda okumaya çalışın. O zaman sözcüklerin anlamları önünüzde bir şebboy gibi açılacak.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün duygusal olmanın aksine bazı şeylerin biraz daha akıl odaklı olduğunu fark edebilirsiniz. Bugün insanları ikna etmeye çalışıyorsanız, argümanınızı desteklemek için elinizde sağlam veriler olduğundan emin olun. Diğer insanlarda sizin gibi doğal bir sezgisel güç yok. Aşk ve romantizm söz konusu olduğunda, istediğiniz kişiyle aranızda bir şeylerin başlaması için bugün ilk hamleyi yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu an yaptıklarınız size sekip geri gelebilir! Gezegenlerin enerjileri sizi bedeninizden uzaklaştırıyor olabilir. Kafanız fikirler ve hızlı düşüncelerle dolu olabilir. Konsantre olmak ve tek bir şeye odaklanmak zor olabilir. Kafanızı temizlemek için sık sık mola vererek kendinizi odaklamaya çalışın. Diğer insanlarla iletişim kurduğunuzda sakinleyin ve tüm çalışmalarınızı hata olasılığına karşı kontrol ettiğinizden emin olun.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yay…

Bugün kendinizi sizden uzakta yaşayan bir arkadaşınızdan esrarengiz telepatik mesajlar alırken bulabilirsiniz. Mesela size iyi haberler vereceği bir telefon konuşması yapabilirsiniz, hem de tam sizi arayacakken siz arayabilirsiniz! Bu muhtemelen bugün yaşayacağınız tek telepatik tecrübe olmayacak. Öngörü seviyeniz çok yüksek, bu yüzden alışılagelmişin dışındaki güçlü psişik mesajlar almaya hazırlıklı olun.

MART AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Sabah Saatlerine Dikkat!”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatın bir film gibi. Dramatikleşme söz konusu çünkü hayatındaki kilit elementler şu an çok duygusal hareket ediyor. Aile üyelerin bazı sorunlarla boğuşuyor olabilir. Kaos her yeri sarmış gibi duruyor. Rahatla. Bunlar daha çok sadece bugünün enerjisi. Sakinleşip esnek kalmak en iyisi olacaktır. Bu şekilde karşına çıkan her güçlüğün bir şekilde üstesinden gelebilirsin.Bugün seyahat etme tutkusuyla dolup taşabilirsin. Gökyüzünün enerjisini göz önünde bulundurduğumuzda böyle hissetmen şaşırtıcı değil. Çoktandır gecikmiştin zaten böyle bir şey için. Neden ilgini yönlendirebileceğin bir Kutsal Topraklara seyahat planlamıyorsun? İsrail’e gidebilir ve Masada’nın üzerinden gün doğumunu izleyebilirsin ya da İrlanda’ya gidip zengin kültürlerini ve tarihlerini içine çekebilirsin. Ruhunu doyurmak için gerekli olan şey neyse onu yap.

Bu da ilginizi çekebilir!  On numara sonuçları 13 Nisan 2020 pazartesi | On numara nasıl oynanır?

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün etrafınızdakilere özel bir ilgi gösterin. İnsanlara sizin için ne ifade ettiklerini hatırlatın. Heyecan ve macera için istekli çocuksu bir tutum benimseyin. Bu, böyle bir günde ihtiyacınız olan şey. Dışarıda hava nasıl olursa olsun, güneşin ruhunuzda parlamasına izin verin. İçinizdeki ateşi körükleyecek çok fazla şey olduğunu göreceksiniz. Öyleyse dışarı çıkın ve yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapın.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yay, sen çok sosyal bir insansın, ama son zamanlarda kendini saklıyorsun. Buna neden olarak herhangi bir düşünceniz var mı? Bugünün gezegensel pozisyonları, eski sosyal kendiniz gibi hissetmeye başlamanıza yardımcı olabilir – ama çok kısa sürede değil! Arkadaşlarınız sizi özlüyor ve iş arkadaşlarınızın sizi rahatsız edecek bir şeyler yapıp yapmadıklarını merak ediyorlar. Bazı kişisel başarılar sayesinde güveniniz geri geliyor. Bu, tek başına dışarı çıkıp biraz ortalığa karışmak istemenizi sağlamalıdır. Sakin olun, yalnızca kalabalığa karışın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak…

Bugün kendinizi birden fazla yöne gitmek isterken bulabilirsiniz ancak aynı zamanda bir şeyler sizi herhangi bir yere gitmekten alıkoyuyor gibi görünebilir. Bu can sıkıcı enerji çatışması, günün size sunacağı nimetlerden faydalanmanızı zorlaştırabilir ama bunun üstesinden gelebilirsiniz. Fazla acele hareket etmeyin. Nihai kararınızı vermeden önce bütün seçeneklerinizi değerlendirdiğinizden emin olun. Eğer bugün hiçbir şey size uymuyormuş gibi geliyorsa da hiç zorlamayın.

MART AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Günün Mottosu: “İş Başvurularını Gözden Geçirmelisin”

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hareketli, canlı yapın mevcut hızlı enerji tarafından gazlanacak! Senin için erişilebilir olan büyük miktarda bir fiziksel güç var ve az bir eforla yıllık hedeflerin için bile büyük ilerlemeler kaydedebilirsin. Kendine ve ihtiyaçlarına odaklanarak bu dönemden faydalan. El attığın her şeyi başarabileceğin bir destekleyici güç döneme hakim!Bugün sizin için başkalarıyla kıymetli bağlar kurmak açısından son derece önemli. Kendinizi hızlı gelişen ve zekice ilerleyen sobetlerin ve tartışmaların içinde bulabilir ve bunlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Madalyonun her iki yüzünü de görmekte başarılısınız fakat bu sizi kararsızlığa ve ilişki kurmakta zorlanmaya itiyor. Bir yol seçip oradan ilerleyin. Kararlı olun!

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün duygularınız konusunda kısıtlanmış hissedebilirsiniz, ancak bu iyi bir şey olabilir. Bu durum karşısında daha kaygısız bir yaklaşım sergilemeye çalışın ve hiçbir şeyi fazla ciddiye almayın. Ne kadar esnek bir tutum sergileyebilirseniz, o kadar iyi olursunuz. Bir şeylerin çok fazla derinliklerine inmeyerek duygularınızı kontrol altında tutun.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu an biraz çılgın bir bilim insanı gibisiniz. Bir şeyleri yapmanın daha iyi yolunu bulma konusunda takıntılı olabilirsiniz. Yatırımlarınız için yeni bir finansal plan geliştiriyor olabilirsiniz ve sizi milyoner haline getirecek mükemmel planı keşfedebilirsiniz. Ya da patronunuzu ya da iş arkadaşlarınızı şaşırtıcı stratejilerinizle etkilemeyi umarak iş yerindeki şeylere daha fazla odaklanabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve hayal gücünüz bugün güçlü olacak, o yüzden onlara bunu gösterin!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Kova…

Bugün kendinizi sosyal bir kasırganın ortasında bulabilirsiniz. Telefonunuz durmadan çalabilir ve birtakım beklenmedik ziyaretçilere ev sahipliği yapabilirsiniz. Bütün bu arkadaş çevresiyle uğraşırken biraz rahatlamaya çalışın. Biraz fazladan yiyecek içecek bulundurun ki herkesi doyurabilesiniz! Evinizi insanların sıcak karşılanıp mutlu hissedeceği hoş bir sosyal merkez haline getirin. Muhteşem bir ev sahibi olmanız mümkün, yeter ki isteyin!

MART AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Kurallarını Değiştiriyorsun”

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatında bir çok ilerlemeye tanık oluyorsun fakat bugün ne kadar da ileri gittiğini görme açını yitirebilirsin. İnsanların duygu değişimlerinin cesaretini yıkmasına veya seni değersiz hissettirmesine izin verme. İnsanlar bugün birçok hissini dışa vuruyor olabilir; ama bunlar kişisel değil. Bu sadece güne hakim olan enerji. Umursamamaya çalış ve devam et. Bir süre sonra yine iyi hissedeceksin.Bugün senin için olağanüstü bir gün ve neşeli, pozitif tonlarda kendini göstereceği enerjiyi kolaylıkla hissedebilirsin. İnsanları kendine çekeceksin ve bir şeyleri yapış biçimlerindeki bilgeliği farketmelerini sağlayacaksın. Kendine güvenini sağlam tut ve pozitif kal. Maceraperest ruhun yedi denizlere yelken açmaya hazır, o halde karadan uzaklaşmaya hazır ol.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün evcimen isteyen bir havada olabilirsiniz. Sevdikleriniz bazı oyunlar için size katılabilirler ve belki yeğenlerinizi de size katılmaları için alabilirsiniz. Aynı yerde yaşamaya devam etmek isteyip istemediğinizi de düşünebilirsiniz. Harekete geçmek için biraz erken olmasına rağmen, taşınma veya gelecekte bir ev satın alma konusu aklınızda olabilir.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Agresif bir ruh halinde olabilirsiniz. Şu an yolunuzu bulmaya kararlısınız. Belki de profesyonel ortamınızı etkilemeye çalışıyorsunuzdur. Yeni bir müşteriye kazanmaya veya terfi almaya odaklanmış olabilirsiniz. Ya da birinin romantik anlamda dikkatini çekmekle ilgileniyor olabilirsiniz. Doğrudan harekete geçmekten korkmayın. Cesaretinizi toplayın ve o özel kişiyi bir randevuya davet edin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 1 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Balık…

Bugün kendinizi biraz yalnız hissederseniz, modunuzu yükseltmek için müzikten faydalanmayı deneyebilirsiniz. Radyo ya da favori albümlerinizi dinlemek gerçekten işe yarayabilir. Şarkı söylemeyi ya da enstrüman çalmayı seviyorsanız, kendinizi bu şekilde de şımartabilirsiniz. Başkaları yokken söylemeyi ya da çalmayı tercih etseniz bile, çok geçmeden daha iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz. Ayrıca müzik eşliğinde temizlik ya da düzenleme yapmayı da deneyebilirsiniz ki bu şekilde ev işleri keyifli bir hale gelecektir. Bugün kendinize karşı nazik davranmak için ekstra özen gösterin.

MART AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Alacağın Kararlarda Acele Etmemelisin!”

Nuray Sayarı 7 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ocak 2021

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hareket alanın içerisinde birden fazla insan varken ve seni, yapacaklarını belli şekillerde yapmaya zorlarlarken temponu sürdürmek zor olabilir elbette. Bu duruma verdiğin otomatik tepki adapte olmak ve herkese uyumlu davranmak olarak kendini gösteriyor. Fakat bu atak planı, kendini bir uçtan öbür uca sürüklenirken bulduğunda sende sinirsel yıkıma yol açabilir…Bugün sizin için büyük bir gün olacak. Gezegenlerin şu anki enerjisinden gelen manevi güce karşı duyarlı olacaksınız. Akşam eğlenemeye çıkarsanız gece boyunca arkadaşlarınızla aydınlatıcı ve moral verici sohbetleriniz olacak. Hayata dair daha önce bilmediğiniz bir şey keşfedebilirsiniz. Alacağınız bu bildirime açık olun ve uyanışınızın keyfini çıkarın.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün duygularınız bir yerde aklınız bir yerde olabilir. Buradaki zorluk ise, ikisi arasında bir köprü bulmak. Aklınızın daha hassas ve alıcı bir yaklaşımda olduğunu görebilirsiniz, ancak kalbiniz bir saldırı modunda. Ne yazık ki, bu ik zıt enerjinin birlikte çalışması çok zor. Aralarında sağlıklı bir denge kurmanız gerekecek.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu an bir ayrı kalmışlık hissinden geçiyor olabilirsiniz. Belki son zamanlarda yeni bir işe geçmek için eski bir işiniz ayrılmış olabilirsiniz. Ya da belki de kendinizi çok anlayamadığınız romantik bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Kişisel bir karışıklık döneminden geçiyor olabilirsiniz, bu yüzden kendinize nazik olmaya çalışın. Yakında yaptığınız seçimlerin olumlu olduğunu göreceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.