Nuray Sayarı 1 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Kasım 2020

Nuray Sayarı 1 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 1 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 1 Kasım burç yorumları cumartesi…

Günlük burç yorumları 1 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 1 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Pazar, dinlenme ve ruhsal faaliyet için, içinizdeki endişeleri ve korkuları temizlemek, meditasyon yapmak, ilgi alanlarına göre sizinle ilgili insanlarla okumak veya buluşmak için bir gündür. Günün bir kısmını kendi düşünceleriniz, fikirleriniz, planlarınız, duygularınız ve ruhsal rahatınız için önemli olan her şeye dalmış olarak geçirdiğinizden emin olun. Mülkiyet veya hane halkı meselelerindeki konuşmalarınız sizin inisiyatifiniz olmamalıdır. Öyleyse, başkalarının söyleyeceklerini dinleyin ve yanıt vermek veya karar vermek için zamana ihtiyacınız olduğunu açıklayın.
  • Bugün Oğlak burcu, Boğa burcu veya Başak burcunda doğan bir kişinin hediyesi veya ilgisi sizi şaşırtabilir. Beklenmedik bir sorun veya kaza olasılığı olduğu için bugün işçiler görevlerini yerine getirirken dikkatli olmalıdır. Başka bir evde ya da sizden uzakta yaşayan yakın bir kadın düşünmek için sebepler olacaktır. Gün, çeşitli nedenlerle bir adamla ilgili bir toplantı veya bir araya gelme olasılığını getirir. Doğada dışarıda bir yürüyüş bu zamanda size sizin için önemli olan enerjiyi verecektir.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün bunu yapmak için uygun bir şansınız olacağı düşüncesiyle bugün çeşitli sorunları çözmeyi taahhüt edebilirsiniz. Gün daha fazla aile taahhüdünü yansıtır ve bunların gelişimi kendi isteğinize bağlı olmayacaktır. Akraba veya arkadaşlarla hoş olmayan bir tartışma veya çatışma olasılığı yüksektir. Kıskançlığın olası tezahürleri, partnerinizle olan ilişkinizdeki diğer sorunları daha da kötüleştirebilir. Bugün, bu burçların kızları ve genç kadınları kararlarda ve eylemlerde özellikle dikkatli olmalıdır.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün verimli ve başarılı bir gün beklentiniz olacak. Durum muhtemelen budur. Önümüzdeki hafta için planlarınızı yapmanıza yardımcı olacak önemli ve faydalı haberler ve bilgiler alacaksınız. Birçoğu davete veya öneriye sevinecek. Şaşırtıcı deneyimleriyle gelecek bir gün bugün. Bazılarınız aile içindeki bir olay veya sohbetten dolayı üzüntü veya hayal kırıklığı yaşayacaktır.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız ilişkinizin gelişimini belirleyecek gerginlik nedeniyle Pazar zor bir gün olacaktır. Gün daha sık çatışmaları ve anlaşmazlıkları yansıtır. Ancak Pazar günü hem yurt içinde hem de yurt dışında (mümkünse yaşadığınız yerde) seyahat etmek için iyi bir gün olacaktır. Bir erkekle konuşmak, size garip ve açıklanamayan olaylar hakkında daha fazla netlik kazandırmanıza yardımcı olacaktır. Bugün, çocuklarınızın arkadaşları veya şahsen tanıdığınız diğer gençlerle ilgili ilginç haberler alabilirsiniz.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Pazar günü okumak, yeni bilgi veya beceriler öğrenmek için daha fazla zaman ayırın. Bir kadınla konuşmak, bir kişinin maneviyatı, doğru yaşam tarzı veya beslenme şekli ve daha fazlasıyla ilgili konularda önemli bilgiler edinmenize yardımcı olacaktır. Bugün iyi bir şey yapın, ama kendi seçiminizle değil, ama kaderin bugün sizin için yapacağı bir seçim. İş için seyahat edecekler veya toplu taşıma araçlarını kullanacaklar için pazar zor bir gün olacak. Bu, çevrenizdeki insanlarla yanlış anlaşılmaları, hakaretleri veya çelişkileri gidermek için önemli bir gün.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 20 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Mayıs 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.