Nuray Sayarı 1 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Ekim 2020

Nuray Sayarı 1 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Ekim 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 1 Ekim 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 1 Ekim burç yorumları çarşamba…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 1 Ekim 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 1 Ekim burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe, sizi kişisel olarak ilgilendiren şeylerle uğraşmak için hayırlı bir gün olacak: görünüşünüz, kişisel sağlığınız, hobileriniz veya diğer önemli ilgi alanlarınız. Elbette bu, sahip olduğunuz diğer önemli sorumluluklarınızı etkilememelidir: iş, aile veya çocuklar. Bunları bugün başkalarına aktarmak bir hata olur ve sadece sizin için önemli olan şeylere odaklanırsınız. Her gün olduğu gibi, hayatınızda dengeyi korumak önemlidir.
  • Perşembe, partnerleri havada veya ateşli burçlar altında doğmuş olanlarınızın aşk hayatında ilginç deneyimleri önceden bildiriyor. Bugün bir çocuk için beklenmedik bir masraf veya başka bir mali durum ortaya çıkabilir. Yeterli paranız varsa bugünkü sorun kolayca çözülecektir, ancak bu sizi kibirli, gururlu ve bencil yapmamalıdır. Bugün, bazılarınızın anma ile ilgili bir nişanı olacak,
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün sabırsız ve sinirli olacaksınız. Birinin aptalca ve umursamaz eylemlerle sabrınızı kasıtlı olarak kışkırtması mümkündür. Hoş olmayan deneyimlere geri dönmekten kaçının. Kötü anıların etkisine kapılmayın, özellikle önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa. Negatif duygulardan ve öfkeden uzak durduğunuz sürece genel olarak Perşembe sizin için başarılı bir gün olabilir. Orta yaşın üzerinde olan bu burçlardan kadınların sağlığı için özen gösterilmesi gerekecektir.
  • Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğduysanız, bugün çoğunuz küçük bir ekstra veya beklenmedik bir gelir elde edeceksiniz. Perşembe günü, bir erkekle ilişki kurmak sizin için faydalı olacak ve bir sorunu çözmenize veya önemli bir yardım almanıza yardımcı olacaktır. Bugün hayatınızdaki olaylar, bölgenizin dışında yaşayan insanlardan etkilenecektir. Bu, sevdiğiniz insanlarla toplantılar ve ziyaretler için hayırlı bir gün olacak.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü seyahatle veya başka yerlerden ve ülkelerden insanlarla ilgili çeşitli duygular yaşayabilirsiniz. Sizden uzakta yaşayan romantik bir partnerle olan ilişkiniz ilginç bir gelişme gösterecektir. Bugün, bir kadınla olan mali veya mülkiyet meseleleriniz olumlu bir şekilde gelişecek. Bugünkü sorun esas olarak aceleci duygusal tepkilerinizden kaynaklanacak. Bu gün boyunca sizden uzakta yaşayan arkadaşlarınızın sizinle paylaşacakları ilginç haberler veya bilgiler olacak.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü ailenizi veya profesyonel planlarınızı gerçekleştirmede daha pratik olmanız gerekecektir. Uzak gelecekte eylemlerinizin gelişimini görmeye çalışın ve geçici başarıdan memnun olmayın. Bugünkü çalışmalarınızın çoğu sabır ve detaylara dikkat gerektirecek, hız değil. Bu gün boyunca birçok kişi ailesinde önemli bir olay yaşayacak. Rahatsızlık veya hayal kırıklığı, bölgenizin dışında yaşayan bir kişinin eylemlerinden veya sözlerinden kaynaklanabilir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Nisan 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Bugün kendi yeteneklerini daha net görebilirsin. Kendini keşfedebilirsin adeta. Güzel konulara odaklanmak ve başarıya yaklaşmak için kendinle barışacaksın. Bu güzel enerjiyi sonuna kadar değerlendirmelisin. 

EKİM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığın söz konusu olduğunda nasıl hareket edeceğini karıştırmamalısın. Kafana yatmayan şeyleri iki kere araştırman ve ona göre davranman öncelikli olabilir. Yeni kararlar alıp kendi enerjini artırman olası, bu güzel enerjiye sahip çıkmalısın. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişi ile aranda ufak tefek rekabetler olabilir. Bazı konularda birbirinizi aşmak isteyebilirsiniz. Özellikle birbirinizi mutlu etmek ve jest yapmak konusunda bir şeyler çığırından çıkabilir. Bunun keyfini çıkarmalısın. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yarım kalan işleri bitirebilir ve keyifle arkana yaslanabilirsin. Halledilmesi gereken meseleler kolaylıkla çözülebilir ve sonunda emeklerinin karşılığını alabilirsin. Maddi açıdan mutlu olacağın bir gün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Güzel gelişmeler beklemek hakkın. Ve güzel gelişmeler yolda! Şu aralar pek de güzel şeyler olmadığını hissetsen de hayatında bir yükselişe geçeceksin. Bu güzel enerjiyi boşa harcamamalısın. 

EKİM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Çevrende seni rahatsız eden şeylerle daha rahat başa çıkabilirsin. Stres yönetimini artırabilir ve keyfine odaklanabilirsin. Duygusal gerginlikleri geride bırakmaya çabalamak senin için önemli olabilir. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle daha evvelden oluşan gerginlikleri çözmek için zamana ihtiyacınız olabilir. Bir şeyleri çözmek isteyeceksiniz ama bunun için duygusal gerginliklere dalmamanız gerekecek. Biraz zaman size daha iyi gelebilir. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün para bir yana dostluk bir yana demen gerekebilir. Bir şeyleri para ile değerlendirmeyebilirsin. Her şeyi maddi kazanca bağlamayabilirsin. Kendini daha mantıklı ve sakin bir çerçevede sevdiklerine anlatabilecek ve dostluklara, iletişime özen gösterebileceksin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Kendine güvenin artacak. Ayakların yere daha sağlam basacak bugün. İsteklerine odaklanmakta, keyifli bir vakit geçirme konularında kendine yakışanı yapacaksın. Bu güzel enerji seni daha da yüceltebilir. 

EKİM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjini daha da artırabilir. Vücudunun ihtiyacı olan suyu tüketmekten kaçınmamalısın. Bu konuda dikkatli olmak ileride daha kalıcı bir iyi alışkanlığa dönüşebilir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişiyle daha samimi konuşmalara girmek biraz seni gerebilir. Bazı konuşmalar beklenmedik yollara sokabilir sizi. Bunu aşmak ve olayları hazmetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ufak tefek işleri yoluna koymak için iyi bir gün olabilir. Bir süredir göz ardı ettiğin meseleleri çözmek için fırsatın olabilir. Bu güzel zamanı detayları güzel bir yola koyarak harcayabilir ve kendini mutlu edebilirsin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 27 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 27 Ekim 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Eğlenmek ve keyifli vakitler geçirmek için güzel bir gün. Bir şeyleri planlamak ve strese dahil olmak yerine keyifli şeylere odaklanmak senin için öncelikli olabilir. Bol bol gülebileceğin ortamlara girmelisin. 

EKİM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kişisel bakıma özen göstermen gereken bir gün olabilir. Saç ve cilt bakımı, sıcak bir banyo ve hijyen konuları öncelikli olabilir. Kendine odaklanman duygusal gerginlikleri aşmanı kolaylaştırabilir. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirmek için bazı planlar yapabilirsin. Aranızdaki eğlenceyi artırmak ve birlikte gülebilmek enerjinizi çok güzel seviyelere taşıyabilir. Her şeye daha hafif bakabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak için güzel bir gün olabilir. Maddi olarak “yetmez” diye düşünmeyeceksin çünkü. Hem kendine hem de sevdiklerine para ayırabilir, keyifli aktiviteler için bu parayı kullanabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Birden fazla yeteneği olan bir insansın. Ama bugün hiç fark etmediğin bir yeteneğini daha keşfedebileceksin. Kendini tanımak, olaylara biraz daha farklı bir gözle bakmak seni çok daha mutlu edebilir. Kendine bile inanamayabilirsin. 

EKİM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Enerjini daha da artırmak için şekerli gıdalardan biraz uzak durman gerekebilir. Kan şekerini zıplatan yiyeceklerden uzak durmak daha uzun süreli bir enerjiye sahip olmanı sağlayacak. Bünyeni şeker ile gereksiz yere yormamalısın. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Eğer beyaz atlı prens bekliyorsan… Bekleme. Öyle birisi yok. Aşkta gerçekçi olmak ve verdiğin ilgi kadar ilgi gördüğünü anlamak için önemli bir gün olabilir. Kendi algını bu konularda değiştirebilirsin. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kendine karşı parasal açıdan dürüst olmalı ancak etrafındaki insanlara ne kadar paran olduğunu söylememelisin. Kendine bir alan yaratmak ve geleceğini planlamak, kendi masraflarını göz önünde tutmak daha önemli olabilir. El aleme para dağıtmamalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Etrafındaki insanların bir anda seninle konuşmaya çalışması seni şaşırtabilir. Ancak bazı iletişimlerin seni germemesi için kendine dikkat etmen gerekecek. Etrafında olan biteni gözlemlemek ve konuşmaları hazmetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. 

EKİM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yediklerine özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sağlıklı beslenmek için kendince hazırlıklar yapabilirsin. Mutfağa girmek ve sağlıklı bir öğün hazırlamak sana çok daha fazla enerji sağlayabilir. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında ne istediğini bilerek hareket edeceksin. Kendini ifade etmen kolaylaşacak ve isteklerine odaklanabileceksin. Kendi mutluluğunu ön plana çıkarabilirsin bugün. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konularda bir şeyler daha fazla içine sinebilir. Daha önceden tam olarak göremediğin veya anlamlandıramadığın konular bir mantığa oturacak. “Şimdi anladım” diyebilir ve daha doğru kararlar alabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Şımarık insanların senden faydalanmaya çalışmasına fırsat vermemelisin. Eğlenmek ve kendine zaman ayırmak istediğin süreci kendi çıkarları için kullanmalarına fırsat vermemen gerekecek. Kendince bir gün planlamak sana daha iyi gelebilir. 

EKİM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek hem zihnini berraklaştırmana hem de gereksiz enerjileri üstünden atmana vesile olabilir. Vücudunun ihtiyacı olan suyu tüketmeyi alışkanlık haline getirmek için hazırlıklar yapabilirsin. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle ufak tefek rekabetlere girebilirsin. Birbirinizi aşmak ve daha fazlasını yapmak konusunda iki taraf da daha çok çaba gösterebilir. Bu rekabeti dozunda bırakmak ise size kalacak. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeylere karar vermek zor olabilir. Ancak bu karar sürecinde elindeki paraya göre hareket etmen gerekecek. Gereksiz masraflarla kendini zora sokmamalı ve sakin bir gün planlayarak parayı elinde tutmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Hayatındaki ilişkileri, arkadaşlıkları bir düzeye çekmen gerekebilir. Bir şeyleri iyileştirmek, daha pozitif konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Yolunda gitmediğini düşündüğün şeylere daha rahat odaklanabilirsin. 

EKİM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ufak bir egzersiz rutini oluşturmak için nelere sahip olman gerek? Bugün bunun hazırlıklarını yapabilirsin. Evinin rahatlığında spor için kendini disipline sokman gerekebilir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 15 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Haziran 2020

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda beklenmedik bir durum gündeme gelebilir. Olaylara bakış açını farklılaştırman gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar almak ve ona göre hareket etmek için biraz durup düşünmen gerekecek. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün seni mutlu edecek şeylere para ayırabilirsin. Keyifli ve güzel konulara vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan ufak tefek şeylerle ilgilenmek senin için yeterli olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Bir şeyler bozulabilir, gecikebilir veya seni zora sokabilir. Bu durumda ne yapacağına odaklanman gerek. Yakınmak ve söylenmek yerine yapıcı davranmak seni bir adım ileriye taşıyabilir. 

EKİM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığın için doğru kararlar vermek, vücudunu tanımaktan geçer. Nelere ihtiyacın olduğunu görmek için vücuduna dikkat etmelisin. Kan değerlerini ölçtürmek, sağlığına özen göstermek bugün önceliğin olabilir. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişinin kaprisler yaptığını düşünebilirsin. Ancak ona çıkışmadan önce neden böyle davrandığını kendi içinde çözmeye çalışabilirsin. Karşındaki insanı anlamak seni daha güzel kararlar almaya itebilir. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konularda aceleci olmamalısın. Bir şeyleri zamana yaymak ve etrafında olan bitenleri dikkatle izlemek için biraz beklemen gerekebilir. Gözlem yeteneğin sana daha güzel kazançlar getirebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Etrafındaki insanların biraz dalgın olduğunu fark edebilirsin. Onların fark etmediği meseleleri sen daha net görebilirsin. Bu algıda açıklık seni çok daha güzel noktalara taşıyabilir. 

EKİM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kan dolaşımını artırmak için bir yürüyüşe çıkabilirsin bugün. Biraz hareket etmek sana daha iyi gelebilir. İnsanlara mesafeni koruyarak bir yürüyüş yapmak enerjini artıracak bugün. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşkta öne geçmek veya sevdiğin kişiyi yenmek gibi bir şey olmadığını kendine hatırlatman gerekecek. İlişkinize kazanılacak bir skor veya oyun gibi bakmamalısın. Sevdiğin kişinin kalbini kırmamaya dikkat etmelisin. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Senden uzakta olan birisi ile iş konuşmaları yapabilir veya farklı bir ortamda bulunan insandan ilham alabilirsin. İş ve maddiyat konularında daha sağlıklı kararlar alarak ayakları yere basan bir figür olacaksın. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Yeni arkadaşlıklar edinmek için iyi bir gün olabilir. Kendini daha rahat ifade edebilirsin. Çevresel koşullara daha fazla uyum sağlayıp kendini göstermen olası. Kendini içine kapatmamalısın bugün. 

EKİM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Şekerli gıdalardan uzak durmak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak hem sindirim sistemini hafifletecek hem de enerjini artıracak. Vücudunu şekerle yormamak, daha rahat hareket etmene vesile olabilir. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda daha yapıcı olabilirsin. Hayatında kimse yoksa bile olaylara daha pozitif ve romantik bakabilirsin. Yeni kişilere ilgi duyman olası. Bir şeyleri aceleye getirmediğin sürece mutlu olacaksın. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş görüşmeleri, toplantılar ve gelecek planları gününü meşgul edebilir. Eğer yeni kararlar alınacaksa bu kararları dikkatle alman gerekecek. Maddi konularda mantıklı kararlar almak için aceleci olmamalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 1 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

İşini bilen kişilerle muhatap olmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı konuşmalar, mantıklı iletişimler kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Bir şeyleri çözebilmek enerjini artırabilir. 

EKİM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kişisel bakım ve temizlik gibi konular öncelik kazanabilir. Aynada gördüğün kişiyle barışmak isteyebilirsin. Kendine vakit ayırdıkça stresin etkilerinden de kurtulabileceksin. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişinin sadece kendini düşündüğünü hissedebilirsin. Onun neden böyle davrandığını düşüneceksin. Ve aranızdaki iletişim hakkında bir şeyleri düzeltme ihtiyacınız olduğunu sezebilirsin. Bu konulara özen göstermelisin. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün keyfine göre bir gün geçirebilirsin. Maddi açıdan kendi isteklerine öncelik verebilirsin. Uzun zamandır ihmal ettiğin şeylere vakit ve para ayırabileceksin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.