Nuray Sayarı 1 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Aralık 2020

Nuray Sayarı 1 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 1 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 1 Aralık burç yorumları salı…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 1 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 1 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Bugün, özellikle güçlü bir başarı arzusunun etkisi altında olacağınız için, aktif eylem için uygun bir gün geçireceksiniz. Salı günü, yöntemleri kurnazlık, manipülasyon veya başkalarını size karşı kullanmaya çalışacağınız için bir kadınla sorunu çözmekten kaçının. Bugün birçok kişi, bazı finansal haberler veya olaylar karşısında şaşıracak.
  • Beklenmedik para Terazi, Kova veya İkizler temsilcilerini bekleyebilir. Bugün bir erkekle olan ilişkileri veya yanlış anlamaları açıklama girişimleri sizin için iyi bir gelişme sağlayacaktır. Ailelerindeki diğer insanlara karşı kıskançlık veya sahiplenme (efendi) davranışından kaçınmak için Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan erkekler. Genç erkekler Aslan, Koç veya Yay burcu fikirlerini, planlarını veya arzularını gerçekleştirme fırsatına sahip olacaklar. Eski aşkınız veya evlilik ilişkinizle ilgili haberler sizi üzebilir veya üzebilir.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün hayatınızda ciddi kaos yaratacak yanılsamalara ve hatalara karşı savunmasız olacaksınız. Birini yanlış değerlendirebilir, güveninizi hak etmeyen bir kişiye güvenebilir, geleceğiniz hakkında yanlış kararlar verebilirsiniz. Arkadaşlarla ilişkileriniz özellikle istikrarsız veya sorunlu olacaktır. Bu burçların genç kadınları dengesiz bir ruh haline, bugün olayları olumsuz algılama eğilimine ve üzüntü, depresyon belirtilerine sahip olacak.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Salı aşk, romantik tanıdıklar ve buluşmalar için hayırlı bir gün olacaktır. İltifatlardan veya tatlı sözlerden kolayca ilham alacaksınız. Mantıklı olun ve yanlış dalkavukluğa kapılmayın. Bugün geleceğiniz için önemli olan bir şeyi inşa etmeye başlayacaksınız. Bugün, önemli bir olayla veya akraba veya arkadaş çevrenizden bir adamla yapılan bir sohbetle hatırlanabilir. Bugünkü seyahat planlarınız ertelenebilir veya iptal edilebilir.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün bir arkadaşınızda hayal kırıklığına uğrayacaksınız veya onun hayatında duygusal olarak çok tatsız bir durum yaşayacaksınız. Bu sizin için başarılı ve önemli bir gün olacak, bu nedenle önemli görevlerinize odaklanın ve şu anda önemli olmayan hikayeler ve toplantılarla zamanınızı boşa harcamayın. Arkadaşlarla, akrabalarla veya yabancılarla yapılan toplantılar size önemli ve faydalı bilgiler ve bilgiler verecektir.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Salı sizin için olumlu ve yoğun bir gün olmayacak. Elbette, her şey dünkü eylemlerinize ve kararlarınıza bağlı olacaktır. Birçoğu, çeşitli beklentileri ve umutları yerine getirmeye yardımcı olacak hoş sürprizlerle, yeni bir şansla, şansla sevinecek. Mektup veya posta kalemi almak mümkündür. Gün, bir çocukla ilgili karar verme veya yeni girişimleri destekleyecektir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Mart perşembe burç yorumları

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Koç…

Bugün fikirlerini ifade ederken tartışmaktan kaçınmalısın. Yoksa bir şeyler çok fazla gerilebilir. Olaylara gerginlikle yaklaşmaman gerekecek. Yapıcı taraf sen olmalısın bugün.

KASIM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hijyene özen göstermelisin. Dışarıdan eve gelirken mikrobu ve virüsü getirebileceğini unutmamalısın. Temiz olmaya özen göstererek biraz daha fazla önlem alabilirsin bugün. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşkta hayal kırıklığına uğramış olabilirsin. Ancak bu durum aşka küsmeni gerektirmemeli. Tek bir kişinin sana yaşattığı gerginliği ömür boyu çekeceksin diye bir durum olmadığını kendine hatırlatmalısın. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda dediğim dedik davranmak sana yaramayacak. Bugün kendini toparlaman gerekebilir. Her şeye kendi düşüncelerin doğruymuş gibi yaklaşmaktansa biraz başkalarının kendini ifade etmesine fırsat tanımalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Boğa…

Bugün hassasiyetin yüzünden kendini odaklanman gereken konulara veremeyebilirsin. Aklın dağılabilir, farklı şeylere odaklanabilirsin. Bunu aşmak için dikkatli olman gerekecek.

KASIM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin bir yemeği yemek sana daha iyi bir enerji verebilir. Keyifli bir ruh haline girmek gününün daha farklı geçmesine vesile olabilir. Bunun için hem ruhunu hem de bedenini doyurmalısın. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle sakin bir muhabbet sana çok iyi gelecek. Gün içerisinde kendini ne kadar kötü hissedersen hisset, günün sonunda onun sesini duymak sana daha iyi gelebilir. Aşka vakit ayırmalısın. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Resmi işlere, evraklara, belgelere odaklanırken biraz daha dikkatli olman gerekecek. Detayları gözden kaçırmamalısın. Sana daha fazla paraya mal olacak şeylere karşı dikkatli olman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili İkizler…

Bu aralar parasal anlamda hesabını iyi yapman gerekebilir. Aşırılara kaçman olası. Ya çok para harcamak ya da hiç para harcamamak ileride canını acıtabilir. Aman dikkat!

KASIM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Şekerli gıdalar tüketmeyi azaltman gerekebilir. Son zamanlarda çok fazla şeker tüketiyor olabilirsin. Bunun kötü bir alışkanlık haline gelmemesi için biraz daha dikkatli tercihlerde bulunmalısın. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hayatında birisi olmayabilir. Veya var olan bir ilişki güzel sonuçlanmayabilir. Bunlar normal olan şeyler. Anormal olan ise yolunda gitmeyen geçici durumlar karşısında büyük büyük tepkiler vermek olacak. Hareketlerinde dikkatli olmalısın. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir bütçe belirlemek her zamankinden önemli olabilir. Ne kadar para harcayacağına dikkat etmelisin. Birikim yapmak ve tasarruflu olmak için ekstra bir çaba göstermen gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Yengeç…

Bugün sabırsızlıkla hareket edebilirsin. Bu yüzden hata yapma riskin daha yüksek olacak. Bir şeyleri iki kere teyit etmeden hareket etmemek senin için önemli olabilir. Acele kararlar almamalısın.

KASIM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hazır gıdalar her ne kadar kolaylık sağlasa da içeriği konusunda bizi aslında daha fazla sıkıntıya sokuyor olabilir. Bugün tükettiğin hazır gıdaların içerik kısımlarını okuyup sıkıntılı kısımları gözlerinle görebilirsin. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir gün geçirebilirsin. Kafanı tamamen başka bir yöne verebilirsin böylece. Aranızdaki sıcak muhabbet etrafınızdakiler tarafından gıpta ile izlenecek. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Haziran 2020

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda acele etmek sana daha fazla para kaybettirebilir. Eğer bir harcama yapmak istiyorsan biraz daha düşünmen gerekecek. Gereksiz yere fazladan para ödemek istemiyorsan bugün biraz daha fazla düşünebilirsin bu konuları.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Aslan…

Bugün kendini yorgun ve yıpranmış hissetmen normal. Bu aralar bünyene fazlaca yükleniyor olabilirsin. Kendine biraz zaman tanıman ve dinlenmeye vakit ayırman senin için daha iyi olacak bugün. 

KASIM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendi sağlığını düşünmen gereken bir gün. Biraz dinlenmek, neye ihtiyacın olduğunu düşünmek hakkın. Kendini fazla yormadan sakince bir gün geçirerek stresin etkilerini azaltmak isteyebilirsin. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kafanı boşaltmadan, kendi içindeki yorgunlukları atmadan başka bir ilişkiye başlamak pek doğru olmayabilir. Ne kendine ne de karşındakine haksızlık etmemelisin. Yalnız olmak da iyidir, bugün bunu görmen gerekecek. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi açıdan biraz geri durman gerekebilir. Bütün masraflara sen koşmamalısın. Böyle bir görevin yok. Etrafındakilerin bu hassasiyetinden faydalanıp kendi çıkarları doğrultusunda davranmasına fırsat vermemelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Başak…

Bugün farklı şeylere odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Her zaman odaklandığın, enerjini tüketen konulara zaman ayırmak yerine kendince bir gün geçirmek ve keyif aldığın şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek. Bugün kendine bir mola vermelisin. 

KASIM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yorgun hissetmen olası. Bu yorgunluk hissini görmezden gelmemeli veya geçiştirmemelisin. Kendini, bünyeni dinlendirmek sende daha farklı bir etki yaratabilir. Kendine biraz zaman ayırmalısın. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişi ile arandaki konuşmalarda yapıcı olman gerekecek. Karşındaki insanın kalbini kırmamalısın. Dikkatli konuşmalar yapmak ve biraz daha uzlaşmacı olmak sana düşebilir. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Para konularında büyük beklentilere girmemek için iyi bir gün olacak. Hırsla veya çabayla paraya odaklanmak yerine sahip olduklarına şükretmen gereken bir gün olabilir. Kendini zihnen bu konulardan uzaklaştırman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Terazi…

Bugün istemediğin konuşmaları sonlandırman gerekecek. Gerek iş gerekse arkadaşlık konularında içine sinmeyen şeyleri bitirmelisin. Bu durum zor olsa da daha büyük kayıplardan seni alıkoyacak bir önlem, o yüzden göz ardı etmemelisin bunları.

KASIM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zihnini boşaltmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacın olabilir. Bugün yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için önce içsel huzuruna odaklanman gerekecek. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle yaşadığın anlaşmazlıkları göz ardı etmemelisin. Sürekli tekrarlanan davranışları daha net görmen gerekecek. Kendini ezdirmemen ve kalbini koruman gereken bir gün olabilir. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş konusunda içine sinmeyenleri açıkça dile getirmelisin. Etrafındaki insanların senin emeklerinin üstüne yatmasına izin vermemelisin bugün. Açık olmak, net davranmak sana daha iyi gelecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Akrep…

Bütün enerjini tek bir seferde yok edecek şekilde davranmamalısın. Ölçülü olmak her şeyden önemli olabilir. Atacağın her adımda yarınları düşünerek, biraz yavaş ve ölçülü davranarak kararlar alman önemli olabilir. 

KASIM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığına odaklanman gereken bir gün olacak. Hareketlerinde ölçülü olman gerekebilir. Özellikle tutulmalara ve kasılmalara fırsat vermemek için esneme hareketlerine odaklanmalısın bugün. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda daha şanslı olabilirsin. Hoşlandığın kişiye açılmak için gereken şartları sağlayabilirsin. Keyifli konuşmalar sana daha iyi gelebilir. Aşk için güzel adımlar atabilirsin. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eğer elinde güzel bir para varsa bunu tek seferde harcamamalısın. Para biriktirmek, tasarruf etmek sadece yokluk dönemleri için değil, daha iyi şartlara kavuşmak için de önemlidir. Bugün paranı saklamayı tercih edebilirsin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 23 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Nisan 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Yay…

Bugün kafana yatmayan konular önüne çıkacak. İçine sinmeyen şeylerle uğraşmak zorunda kalacaksın. Ancak bir şeyleri yoluna koymak için bu durumlardan kaçmaman gerekecek. Özellikle insan ilişkilerinde dikkatli olmalısın. 

KASIM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Egzersizlere başlamak için iyi bir gün olabilir. Güzel bir yürüyüş kan dolaşımını artırabilir mesela. Egzersiz deyince bir tek spor salonlarını düşünmediğin sürece güzel başlangıçlar yapabilirsin. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle önemli konuşmalar yapmanız gerekecek. Bir şeyleri aşmanız ve daha iyi bir ilişkiye odaklanmanız için aranızdaki muhabbeti onmanız gerekebilir. Dikkatli olman gerekecek bugün. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Paranı harcama konusunda dikkatli olmalısın. Bir şeylere çok fazla para ayırıyor olabilirsin. Kendine bir bütçe hazırlamak daha iyi gelebilir. Bütün paranı tek bir günde bitirmemelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Oğlak…

Bugün, günlük rutinlerinden uzaklaşmak ve keyfine göre bir gün geçirmek isteyebilirsin. Bunun için güzel fırsatlarla karşılaşacaksın. Keyifli ve neşeli bir gün geçirmek için kendini güzel konulara açabileceksin.

KASIM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişilerin sağlığını düşünmek önemli olabilir. Özellikle de virüs böyle kol gezerken. İnsanlarla mesafeni artırman sadece yabancılara karşı değil kendi ailene karşı da dikkatli olman gereken bir durum. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle bir telefon konuşması bile sana daha iyi gelebilir. Ufak mesajlaşmalar, keyifli sohbetler sana daha iyi bir enerji verecek. İletişim kanallarınızı açık tutmalısınız. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Para kaygısı gütmeden bir şeylere odaklanmak enerjini çok ama çok yenileyecek. Eğer yeni bir işe başlayacaksan bunun temeline parayı koymamak sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Kova…

Bugün eksikleri gidermede başarılı olacaksın. Kendi hayatını bir yola koymada daha güzel fırsatlarla karşılaşabilirsin. Keyifli ve neşeli bir ruh hali bütün gününe yansıyabilir.

KASIM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Keyifli bir gün geçirerek enerjini toplaman olası. Tabii bu güzel günün daha rahat geçmesi için vücudunu fazla yormaman da gerekecek. Enerjini emen olaylarla arana bir mesafe koyarak duygusal gerginlikleri daha da azaltabilirsin. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşka kendini açabileceksin. Yeni bir insan ile konuşuyorsan eğer aranızda daha samimi durumlar oluşabilir. Kendini ifade etmekte çekinmeyeceğin bir gün olacak bugün. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Söz konusu olan ihtiyaçlar ise bugün onları karşılayabilirsin. Keyifli harcamalar yapabilir ve eksiklerini giderebilirsin. Bugün para sana sıkıntı vermeyecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 1 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Balık…

Bugün kendini fazlaca yorgun hissedebilirsin. Kendine biraz zaman ayırmak, dinlenmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunu fazlaca yormayacak şekilde dikkatli davranmalı ve bünyeni daha fazla yormamalısın.

KASIM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bazen bedensel yorgunluklarımızın temelinde zihinsel yorgunluklar yatabilir. Bugün sen de kendini dinlendirmek için dış dünya ile arana bir mesafe koymalısın. Stres kaynaklarından uzaklaşmak sana daha iyi gelecek. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında kendince bir gün geçirmek daha iyi olabilir. Eğer sevdiğin birisi yoksa bugün sakin bir gün geçirmek daha iyi olacak. Eğer bir ilişkin varsa aranızdaki iletişimleri zorlamamalısın. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Parasal konularda büyük kararlar almamak bugün daha iyi olabilir. Kendini maddi anlamda da çok yormamalısın. Büyük masraflara girmemek sana daha iyi gelecek.

Kaynak: Falcıhane

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.