Site icon UZMAN YORUMLARI

No nut November nedir? 1 ay boyunca yapamayacaksınız…

No nut November nedir? No nut November Tr

Dünyaya Reddit ile yayılan bu akım, Türkiye’de oldukça popüler. Peki No nut November nedir? İşte No nut November Tr

No nut November nedir?

No Nut November (Türkçe: Kasım’da boşalmak yok), katılımcılarına Kasım ayı içinde mastürbasyon başta olmak üzere boşalmanın yasak olduğu bir internet yarışıdır.

Aslında No Nut November hiciv amacı taşımaktaydı, ancak kimi katılımcılar boşalmaktan ve pornodan kaçınmanın sağlık için de iyi olduğunu savunuyor.

Urban Dictionary’de No Nut Nevember başlığı 2011’de açıldı. 2017’de ise sosyal medyada viral halini aldı. Çoğunlukla Reddit’teki NoFap ile ilişkilendirilir.

Reddit’in NoNutNovemner subredditi Kasım 2018’de 16500, Kasım 2019’da 52000 ve Kasım 2020’de ise 63200 takipçiye ulaşmıştır.

Kurallar neler?

Kurallar basit. Seks yapamaz, mastürbasyon yapamaz veya herhangi bir şekilde boşalamazsınız. Bunun haricinde ise…

No Nut Kasım kuralları:

Bazıları, No Nut November’ı tamamlama eyleminin, Movember boyunca tıraş olmayı reddetme eyleminden ilham alan irade ve zihnin gücünün bir göstergesi olduğunu iddia ediyor.

İnsanlar prostat kanserine para toplamak için bu meydan okumayı kullanıyorlar. Bu yüzden mastürbasyon yapmayı bırakma seçiminiz hakkında halka açılmaktan hoşlanıyorsanız, No Nut November ayınızın iyi olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, kendini asla mastürbasyon yapmayan bir grup insan olan Reddit’teki NoFap topluluğuna başlatmanın bir yolu olabileceğine inanılıyor.

Galip gelenler Destroy Your Dick December’a hak kazanacak

NoFap genellikle +18 video ve seks bağımlılığıyla baş etmenin bir yolu olarak kullanılır. Bir de alternatif bir görüş var: No Nut November, kendinizi bir yılbaşı takvimi olarak çalışan Destroy Your Dick December’a hazırlamanın mükemmel bir yolu.

Yani 1 Aralık’ta bir, ikincisinde iki kez, üçüncüsünde üç kez mastürbasyon yapar veya cinsel ilişki yaşarsınız. Yeni yıla kadar böyle devam eder.

Exit mobile version