Netflix Aralık 2020 takvimi | Aralık ayı Netflix 2020

Netflix Nisan 2022 takvimi | Nisan ayı Netflix 2022

Aralık ayı Netflix 2020 programı kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Orijinal diziler, filmler, animasyonlar, belgeseller ve animeler… İşte Netflix Aralık 2020 takvimi ve detayları.

Netflix, Türkiye’deki kullanıcıların aralık ayında izleyebilecekleri yapımları açıkladı. Netflix’in açıklamalarına göre kullanıcılar, aralık ayında 9 Kere Leyla ve Equinox gibi yapımlarla tanışma imkanı yakalayacaklar. Aralık ayı, Netflix kullanıcıları için hareketli geçeceğe benziyor.

Aralık ayı Netflix 2020

Netflix Türkiye, aralık ayında kullanıcılarla buluşacak olan yeni içerikleri açıkladı. Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, aralık ayında yeni dizi ve filmlerin yanı sıra mevcut dizilerin yeni sezonlarını da izleme imkanı bulacaklar. Aralık ayı, Netflix kullanıcıları için fazlasıyla hareketli geçecek gibi görünüyor.

Netflix’in açıklamalarına göre Türkiye’deki kullanıcılar, diğer her şeyden önce 9 Kere Leyla isimli filmle tanışma imkanı yakalayacaklar. Ayrıca George Clooney de aralık ayında Netflix’te olacak. 30 Aralık’ta yayınlanacak olan yeni dizi Equinox ise 2021’in popüler yapımları arasına girmeyi başaracak türden.

Netflix Aralık 2020 takvimi

Netflix Aralık 2020 takvimi | Aralık ayı Netflix 2020
 • Netflix dizileri:
  • Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (4 Aralık)
  • Big Mouth: 4. Sezon (4 Aralık)
  • Bridgerton (25 Aralık)
  • Equinox (30 Aralık)
  • Chilling Adventures of Sabrina: 4. Sezon (31 Aralık)
 • Netflix filmleri:
  • 9 Kere Leyla (4 Aralık)
  • Mank (4 Aralık)
  • The Midnight Sky (23 Aralık)
Bu da ilginizi çekebilir!  TLC HD yayın akışı 6 Haziran 2020 | TLC canlı HD izleme linki

Viola Davis ve Chadwick Boseman’ın başrollerini paylaştığı Ma Rainey’s Black Bottom, 18 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak. Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Kerry Washington, Keegan-Michael Key gibi isimleri bir araya getiren Ryan Murphy imzalı The Prom ise 11 Aralık’ta izleyivi ile buluşacak.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (4 Aralık)

Netflix Aralık 2020 takvimi | Aralık ayı Netflix 2020

Netflix’in 4 Aralık’ta yayınlanacak yeni dizisi Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi, aslen Meksikalı olan ABD’li şarkıcı Selena’nın hayatını anlatıyor. Şöhret basamaklarını tırmanmak, efsane hale gelen şarkıcı için güzel olsa da hem kendisinin hem de ailesinin yaptığı fedakarlıklar, bu süreçte hiç de kolay değil.

Big Mouth: 4. Sezon (4 Aralık)

Netflix’in 18+ animasyon dizisi Big Mouth, uzunca bir süre sonra yeniden aramıza dönüyor. Dizinin dördüncü sezonunda da yepyeni maceralar, Big Mouth hayranlarını bekliyor olacak.

Bridgerton (25 Aralık)

İngiltere sosyetesini anlatan yeni Netflix dizisi, aslında bir klasik hale gelmiş olan Bridgerton isimli roman serisine dayanıyor. Daphne Bridgerton’un hayatını anlatan dizi, İngiliz kültürünü seven Netflix kullanıcılarını etkilemeyi başaracak gibi görünüyor.

Equinox (30 Aralık)

Netflix’in 30 Aralık’ta yayınlayacağı yeni dizi, çok büyük bir ihtimalle hit olacak. 1999 yılında öğrenci dolu bir otobüsün kayboluşunu anlatan dizide, 20 yıl sonra gerçeğin peşine düşülecek.

Chilling Adventures of Sabrina: 4. Sezon (31 Aralık)

Yarı cadı yarı insan olan Sabrina, aralık ayının en çok konuşulanlarından olacak. Sabrina yeni sezonda, kötülüklerle başa çıkmaya çalışırken, hayranlarını etkilemeyi başaracak.

NETFLIX ORİJİNAL FİLMLERİ

9 Kere Leyla (4 Aralık)

Netflix kullanıcıları, aralık ayında yeni bir Türk dizisiyle karşılaşacaklar. Leyla ve Adem isimli çiftin hayatına odaklanan film, bir evliliğin nasıl çıkmaza girebileceğini gözler önüne seriyor. Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy gibi ünlü isimlerin yer aldığı film, Netflix Türkiye’de çok büyük ilgi görecek gibi duruyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Fox TV yayın akışı 28 Mayıs 2020 | Fox TV canlı yayın izleme linki

Mank (4 Aralık)

Mank, Netflix kullanıcılarını 1930’lu yıllara yeniden götürecek. 1941 yılında yayınlanan Yurttaş Kane isimli filmin senaryosunu oluşturmaya çalışan alkolik senarist Herman J. Mankiewicz, o yıllarda Hollywood’un nasıl bir yer olduğunu gözler önüne serecek.

The Midnight Sky (23 Aralık)

Her yapımıyla milyonları peşinden sürüklemeyi başaran George Clooney, aralık ayında Netflix kullanıcıları ile bir araya gelecek. Dünyaca ünlü ismi bir bilim insanı olarak izleyeceğimiz bu filmde, bu bilim insanının Dünya’ya dönmeye çalışan astronotları, bu karardan vazgeçirmeye çalışmasına şahitlik edeceğiz. 

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELİ

Uzaylıların Dünyaları

Netflix Aralık 2020 takvimi | Aralık ayı Netflix 2020

Yaşamın yasalarını galaksinin geri kalanına uygulandığı belgesel seride, diğer gezegenlerdeki canlıların yaşamını düşlemek için bilim ile kurguyu bir araya getiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.