Mallorca 5-1 Celta Vigo maç özeti izle

Mallorca 5-1 Celta Vigo maç özeti | Mallorca - Celta Vigo özet izle

İspanya La Liga tam gaz devam ederken Mallorca – Celta Vigo kozlarını paylaştı. Kullanıcılar ise “Mallorca – Celta Vigo maç özeti izle” diye arama yapmakta.

Biz de sizin için özetini derledik. İşte Mallorca – Celta Vigo özet…

Mallorca – Celta Vigo maç özeti

Mallorca 5-1 Celta Vigo maç özeti | Mallorca - Celta Vigo özet izle
Mallorca 5-1 Celta Vigo maç özeti | Mallorca - Celta Vigo özet izle

Mallorca – Celta Vigo özet izle

90+6′

Hakem maçın son düdüğünü çaldı.
90+5′

Aleksandar Trajkovski (Mallorca) köşe vuruşundan isabetsiz bir orta yapıyor. Top oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor. Büyük bir fırsat kaçıyor!
90+5′ Alejandro Pozo (Mallorca) kendisine müdahale etmek isteyen oyuncuları birer birer geçiyor, ancak rakip oyunculardan birisi sonunda yerinde bir müdahaleyle topu uzaklaştırıyor.
90+4′

Lucas Olaza (Celta Vigo) tarafından kullanılan köşe vuruşu defans oyuncusu tarafından kafayla ceza sahası dışına gönderiliyor.
90+2′ Cucho (Mallorca) taç çizgisinin yakınından ceza sahasına orta yapıyor, ancak oyuncu istediği vuruşu yapamıyor ve tehlike iyi organize olmuş defans tarafından uzaklaştırılıyor.
90′

Uzatma olarak en az 5 dakika daha oynanacak.
90′

Celta Vigo köşe vuruşunu bekletmeden kullanıyor.
90′ Serbest vuruş Brais Mendez (Celta Vigo) tarafından kullanılıyor, ancak top uzaklaştırılıyor.
89′

Francisco Gamez Lopez (Mallorca) sarı kart görüyor. Oyuncu maçın geri kalanında daha dikkatli olmak zorunda, çünkü böyle bir hareket daha yaparsa oyundan atılabilir.
88′ Jeison Murillo (Celta Vigo) ufak bir sakatlık geçiriyor, ancak maça devam edeceğe benziyor.
87′

Jeison Murillo (Celta Vigo) yapılan sert müdahalenin ardından yerde yatıyor. İlk yardım ekibi olay yerine doğru ilerliyor.
87′ Celta Vigo takımından bir oyuncu sert bir müdahalede bulunuyor. Ricardo de Burgos Bengoetxea faulü çalıyor ve oyunu kontrolünde tutuyor. Mallorca serbest vuruş kazanıyor.
86′ Iago Aspas (Celta Vigo) rakibinden topu almak için çok sert bir hareket yapıyor ve Ricardo de Burgos Bengoetxea düdüğünü çalıyor. Mallorca serbest vuruş kullanacak.
84′

Nolito (Celta Vigo) tarafından kullanılan köşe vuruşu rakip kalede bir tehlike yaratmıyor. Top defans oyuncularının arasından geçti ve oyuncular topu kolayca uzaklaştırdı.
83′

Vicente Moreno bir değişiklik yapmaya karar veriyor. Lago Junior (Mallorca), Takefusa Kubo yerine oyuna giriyor.
83′

Oyuncu değişikliği yapıldı. Salva Sevilla oyundan çıktı, Aleksandar Trajkovski (Mallorca) oyuna girdi.
82′ Iago Aspas (Celta Vigo) tarafından gönderilen topu Manolo Reina kontrol ediyor ve atak son buluyor.
81′ Takefusa Kubo (Mallorca) ceza sahasının hemen dışından kullandığı serbest vuruşu golle sonuçlandıramadı. Top üstten dışarı gitti. Top sahanın dışına çıkıyor ve Celta Vigo şimdi kale vuruşunu kullanacak.
80′

Oyuncu bu sarı kartı hak etti. Jeison Murillo (Celta Vigo) tarafından yapılan hareket oldukça sertti ve Ricardo de Burgos Bengoetxea sarı kartı göstermekte tereddüt etmedi.
78′ Mallorca takımı oyuncusu yaptığı sert müdahalenin ardından serbest vuruşa sebebiyet veriyor. Celta Vigo taç çizgisine çok yakın bir yerden serbest vuruş kullanacak.
75′

Gabriel Fernandez (Celta Vigo) rakibini düşürdüğü için sarı kartı görüyor. Hakem Ricardo de Burgos Bengoetxea tarafından verilen karar açık seçik ortada.
75′

Ante Budimir için maç sona eriyor. Oyuncu bugün takımının başarısı için elinden geleni yaptı. Oyuncunun yerini Pablo Chavarria (Mallorca) alıyor.
74′

Teknik direktör takımına taze kan kazandırmak istiyor ve Aleix Febas (Mallorca) oyuna girerken, Daniel Rodriguez oyundan çıkıyor.
74′ Brais Mendez (Celta Vigo) ceza sahası içinde havadan fazla sert gönderilen topla buluşamadı. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Mallorca kale atışını kullanacak olan taraf.
73′ Celta Vigo topu kontrol ederek harika bir futbol ortaya koyuyor.
71′

Bu da ilginizi çekebilir!  Kupa Napoli'nin oldu! Oyun penaltılarda bitti

Rafinha sahayı terk ederken Joseph Aidoo (Celta Vigo) oyuna girecek.
71′

Oyuncu değişikliği. Gabriel Fernandez (Celta Vigo), Kevin Vazquez Comesana yerine oyuna giriyor.
70′ Fedor Smolov (Celta Vigo) güzel bir şutla kaleciyi şaşırtmaya çalışıyor, ancak vuruş isabetli olmuyor ve top farklı bir şekilde üstten dışarı çıkıyor. Top sahanın dışına çıkıyor ve Mallorca şimdi kale vuruşunu kullanacak.
70′

Celta Vigo köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
69′ Filip Bradaric (Celta Vigo) ceza sahasının hemen dışında bir boşluk yakalıyor, seken topu kontrol ederek kaleye gönderiyor. Manolo Reina harika refleksleriyle çok güzel bir kurtarış yapıyor ve kalenin ortasına doğru gelen topu durduruyor.
69′

Celta Vigo köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
68′ Iago Aspas (Celta Vigo) rakip oyuncuyu çalımlamak isterken rakip oyuncu topu uzaklaştırmayı başarıyor.
68′ Alejandro Pozo (Mallorca) kayarak yaptığı müdahalede rakibinin ayaklarına vuruyor. Hakem düdüğünü çalarak faulü belirliyor. Serbest vuruşu Celta Vigo kullanacak.
67′ Fedor Smolov (Celta Vigo) sert bir müdahalede bulunuyor ve Ricardo de Burgos Bengoetxea kurallara aykırı bu hareket için düdüğünü çalıyor. Mallorca serbest vuruştan şansını deneyecek.
65′

Şu anda kaleyi bulan şut sayıları 7:7.
64′ Mallorca topu kontrol eden taraf. Oyuncular orta mesafeli paslarla şut şansı arıyor.
63′

Santi Mina için maç bitti, taze kan olarak Brais Mendez (Celta Vigo) oyuna giriyor.
60′

Salva Sevilla (Mallorca) ceza sahasının kenarında bir boşluk yakalıyor ve şutunu çekiyor. Oyuncunun isabetli vuruşunda top direkten sekip ağlara gidiyor ve skor 5:1 oluyor.
59′ Fedor Smolov (Celta Vigo) topu ceza sahası içindeki arkadaşlarıyla buluşturamıyor ve pas rakip tarafından engelleniyor.
58′ Ante Budimir (Mallorca) kaleye doğru ilerliyor, ancak defans oyuncusu hızlı bir şekilde geri dönerek müdahalede bulunuyor.
57′ Salva Sevilla (Mallorca) tarafından ceza sahasına yapılan orta defans oyuncusu tarafından uzaklaştırılıyor.
56′ Filip Bradaric (Celta Vigo) sert bir müdahalede bulunuyor. Hakem düdüğünü çalarak faulü tespit ediyor. Mallorca bir gol şansı yakalamalarına yardımcı olacak bir serbest vuruş kazanıyor.
54′

Ricardo de Burgos Bengoetxea yaptığı faulden dolayı Ante Budimir (Mallorca) için sarı kartını kullanıyor.
52′

Ante Budimir (Mallorca) harika bir bitirici vuruş yapıyor. Salva Sevilla tarafından gönderilen olağanüstü ara pasta topla buluşan Ante Budimir (Mallorca) hızlı bir reaksiyon göstererek kaleciyle karşı karşıya kalıyor ve yakın mesafeden topu sağ alt köşeye gönderiyor. Skor şimdi 4:1.
52′ Mallorca takımından bir oyuncu sert bir müdahalede bulunuyor. Ricardo de Burgos Bengoetxea faulü çalıyor ve oyunu kontrolünde tutuyor. Celta Vigo serbest vuruş kullanacak.
50′

Gol! Iago Aspas (Celta Vigo) topu sol üst köşeye gönderiyor ve kaleci Manolo Reina uzanmasına rağmen topa yetişemiyor.

50′ Iago Aspas (Celta Vigo) penaltı vuruşunu kullanmak üzere ceza alanına doğru ilerliyor.
50′

Alejandro Pozo (Mallorca) rakibini çekerek durduruyor. Hakem pozisyona çok yakın ve faulü çalıyor. Hakemin kararı kesin. Celta Vigo penaltı kazanıyor.
49′

Celta Vigo köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
48′

Martin Valjent (Mallorca) kötü hareketinden dolayı kart görüyor. Sarı kart kesinlikle doğru karar.
48′ Filip Bradaric (Celta Vigo) önemli bir gol pozisyonu yakalıyor. Oyuncu yakaladığı boşlukta uzak mesafeden şansını deniyor ve yaptığı vuruşla topu sağ alt köşeye gönderiyor. Oyuncunun güzel vuruşunu kaleci Manolo Reina harika bir kurtarışla çıkartıyor!
47′ Fedor Smolov (Celta Vigo) ceza sahası içinde elle oynadı. Mallorca frikik kullanacak.
46′

Bu da ilginizi çekebilir!  Espanyol 1-3 Levante maç özeti izle

Oyuncu değişikliği. Fedor Smolov (Celta Vigo) hakemden işareti aldı ve Okay Yokuslu oyundan çıkarken oyun alanına giriyor.
46′

Artık ikinci yarı için her şey hazır; ve maç yeniden başladı.
45+9′

Karşılaşmanın ilk yarısı sona erdi.
45+8′ Nolito (Celta Vigo) orta mesafeden kullandığı serbest vuruşu kaleye gönderiyor, ancak top kalecide kalıyor.
45+7′ Oyun durdu. Salva Sevilla (Mallorca) top için giriştiği mücadelede oyun kurallarına aykırı davrandı. Oyuncu yaptığı hatanın farkında ve karara itiraz etmiyor. Celta Vigo lehine serbest vuruş kararı.
45+7′ Ricardo de Burgos Bengoetxea oyunu durduruyor. Mallorca takımından bir oyuncu topu alıyor, ancak oyuncunun bu hareketi hakem tarafından faul olarak değerlendiriliyor. Serbest vuruş Celta Vigo lehine çalınıyor. Takım kaleye daha yakın bir yerden atağa devam edecek.
45+6′ Francisco Gamez Lopez (Mallorca) ceza sahasına orta yapıyor ve bir takım arkadaşını bulmaya çalışıyor, ancak defans oyuncuları tehlikenin büyümesini engelliyor.
45+6′ Ricardo de Burgos Bengoetxea, Okay Yokuslu (Celta Vigo) tarafından yapılan sert müdahaleyi görüyor ve düdüğünü çalarak oyunu durduruyor. Mallorca takımı lehine serbest vuruş kararı verildi.
45+4′ Santi Mina (Celta Vigo) kendisine gönderilen kısa pası aldıktan sonra ceza alanı içinde bir boşluk yakalıyor ve şutunu çekiyor, ancak top farklı bir şekilde üstten dışarı çıkıyor ve fırsat boşa harcanıyor. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Mallorca kale atışını kullanacak olan taraf.
45+3′ Serbest vuruş. Mallorca topu rakip kaleye doğru ilerletmeye çalışacak.
45+3′ Celta Vigo oyuncusu rakibini düşürerek faul yapıyor.
45+2′

Celta Vigo köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
45+2′ Iago Aspas (Celta Vigo) sıyrılmaya çalışıyor, ancak rakip oyuncu engel oluyor.
45+1′ Celta Vigo topa sahip oluyor ve karşılıklı paslar yapıyorlar. Defansı aşmak için doğru zamanı bekliyorlar.
45′

Dördüncü hakem 8 dakikalık uzatma gösteriyor.
44′ TOP DİREKTEN DÖNÜYOR! Nolito (Celta Vigo) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak doğrudan kornerden gelen top direkte patlıyor!
44′

Nolito (Celta Vigo) köşe vuruşunu kullanacak.
42′

Oyuncu değişikliği. Lumor Agbenyenu oyundan çıkıyor ve yerine Francisco Gamez Lopez (Mallorca) oyuna giriyor.
40′

Takefusa Kubo topu Alejandro Pozo (Mallorca) ile buluşturuyor ve topu kontrol eden oyuncu ceza sahasının kenarından harika bir vuruş yapıyor. Top sol alt köşeden ağlara gidiyor. Muhteşem bir gol! Skor 3:0.

40′ Martin Valjent (Mallorca) basit bir faule mahal veriyor. Hakem Ricardo de Burgos Bengoetxea pozisyona çok yakın. Celta Vigo frikik kullanacak. Kaleye doğrudan şut çekerek sonuç almanın oldukça zor olduğu bir pozisyon.
40′ Antonio Raillo (Mallorca) yaptığı isabetsiz son pasla topu rakip defansa kaptırarak önemli bir fırsatı harcıyor.
38′ Lucas Olaza (Celta Vigo) tarafından ceza sahasına havadan yapılan orta başarısız oluyor ve rakip defans topa sahip oluyor.
35′ Kendi aralarında isabetli kısa paslar yapan Mallorca oyuncuları oyunun temposunu kontrol ediyorlar.
32′ Jeison Murillo (Celta Vigo) ileri doğru bir pas gönderiyor, ancak defans oyuncuları araya giriyor.
30′ Nolito (Celta Vigo) tarafından çekilen sert şut kendisini feda ederek topun önüne atlayan defans oyuncusu tarafından engellendi.
29′ Celta Vigo ortaya çok güzel bir futbol koyuyor. Oyuncular orta mesafeli paslarla topa sahip oluyor ve atağa kalkmak için doğru anı kolluyor.
28′

Bu da ilginizi çekebilir!  19 Aralık maç programı | Bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?

Teknik direktör oyuncu değişikliği yapmaya karar veriyor ve Denis Suarez çıkarken Nolito (Celta Vigo) oyunda.
27′

Cucho (Mallorca) ceza sahası dışından hiç tereddüt etmeden vuruyor. Oyuncunun gönderdiği top isabetli bir şekilde sağ alt köşeyi buluyor ve ağlara gidiyor.

26′

Denis Suarez (Celta Vigo) köşe vuruşunda topu ortalıyor, ancak defans oyuncularından birisi topun önüne geçerek ortayı kesiyor.
25′ Lucas Olaza (Celta Vigo) ceza sahası içine pasını gönderemiyor. Top rakip tarafından kesiliyor.
24′ Takefusa Kubo (Mallorca) tarafından çekilen şutta top kalenin ortasına gidiyor. Ancak bu şut kaleciye pek bir sorun yaratmıyor; kaleciyi zorlamak için daha zor bir şut gerekiyor.
23′ Celta Vigo güzel paslaşmalarla yeni atak fırsatları yakalamaya çalışıyor.
21′ Jeison Murillo (Celta Vigo) defans oyuncularından daha yükseğe çıkarak kornerden gelen topu kafayla sol alt köşeye gönderiyor. Kaleci harika bir kurtarışla bu şutu çıkartıyor.
20′

Orta hakem ve yardımcı hakem köşe vuruşunu işaret ediyor. Köşe vuruşu Celta Vigo tarafından kullanılacak.
18′ Salva Sevilla (Mallorca) soğukkanlılığını korumalı, bu yaptıkları çok aşırı! Oyuncu sert bir şekilde rakibinden topu alıyor ve hakem Ricardo de Burgos Bengoetxea düdüğünü çalarak faulü belirlemek zorunda kalıyor. Serbest vuruşu Celta Vigo kullanacak.
13′

Gol! Ante Budimir (Mallorca) topu sol alt köşeye gönderiyor ve kaleci Ruben Blanco uzanmasına rağmen topa yetişemiyor.

13′ Ante Budimir (Mallorca) penaltı vuruşunu kullanmak üzere!
13′

VAR kararı açıklanıyor. EVET, pozisyon penaltı!
7′ Oyun duruyor ve hakem Ricardo de Burgos Bengoetxea bir sinyal almış olmalı ki daha önce Mallorca oyuncularının penaltı itirazlarına konu olan pozisyonu VAR üzerinden inceleyeceğini işaret ediyor. İlginç bir karar çıkabilir!
7′

Santi Mina (Celta Vigo) tehlikeli bir müdahalede bulunuyor. Ricardo de Burgos Bengoetxea düdüğünü çalarak faulü veriyor. Mallorca lehine bir penaltı veriliyor.
6′

Denis Suarez (Celta Vigo) köşe vuruşunu kullanıyor, ancak biraz fazla sert bir vuruş yapıyor ve takım arkadaşlarından hiçbirisi topla buluşamıyor.
6′ Santi Mina (Celta Vigo) ceza sahasının kenarından tehlikeli bir pas gönderiyor. Ancak defans oyuncusu son dakikada gerekli reaksiyonu göstererek tehlikeyi uzaklaştırıyor. Hakem düdüğünü çalıyor, Celta Vigo köşe vuruşunu kullanacak.
5′ Lucas Olaza (Celta Vigo) ceza sahasına havadan bir orta yapıyor, ancak rakip defans tehlikeyi kafayla uzaklaştırıyor.
4′

Mallorca oyuncuları tarafından kullanılan köşe vuruşunda orta gereğinden sert bir şekilde yapılıyor ve top oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor.
3′ Daniel Rodriguez (Mallorca) güzel bir bireysel koşu yapıyor, ancak rakip oyuncu onu engelliyor ve şans yakalayamıyor. Hem orta hakem hem de yardımcı hakem köşe gönderini işaret ediyor. Mallorca kornerden rakip kaleyi yoklamaya çalışacak.
3′ Takefusa Kubo (Mallorca) tarafından gönderilen pas sahada kimsenin bulunmadığı bir bölgeye gidiyor ve organizasyon sona eriyor. Top oyun alanını terk ediyor ve şimdi Celta Vigo taç atışını kullanacak.
2′ Sahanın bir tarafından diğer tarafına Denis Suarez (Celta Vigo) tarafından gönderilen pas isabetli olmuyor ve rakip oyuncular topu kapıyor.
1′

İlk yarı başladı.
Oyuncular sahaya çıktı ve maç başlamak üzere. Mallorca başlama vuruşunu yapacak olan taraf.
Bugünkü maçı yönetecek olan hakem Ricardo de Burgos Bengoetxea.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.