UZMAN YORUMLARI

Luppo alan adam sosyal medyanın gündeminde!

Luppo alan adam dünkü 48 saatlik sokağa çıkma yasağından sonra oldukça gündemde. Peki Luppo alan adam kim? Luppo ne demek? Vatandaşların marketleri talan etmesiyle ortaya çıkan görüntüler oldukça şok ederken, bir dayının o kadar temel ihtiyaç arasında Luppo alması sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Kimileri linç girişiminde bulunurken kimileri ise olaya daha duyarlı yaklaştı. Ancak çoğunluğu ise olayı daha çok mizahi buldu. İşte o ilginç görüntüler 🙂

Herkes ekmek alırken Luppo alan adam 🙂

Herkes ihtiyaç anlayışı farklı tabi, onun tercihi de Luppo! Twitterdaki bazı kullanıcılar “Tabi 48 saat için luppo önemli abi” yorumlarında bulundu.

Luppo neden gündem oldu? Luppo, Sokağa Çıkma Yasağı gelir gelmez, bir kişinin 100 kişilik markete girip sadece Luppo alması sebebiyle gündemde. Luppo yemesen olmaz diyerek tüm hesaplar dalga geçerken ülkenin gündemine oturdu.Luppo gibi, Bilecik’te vatandaşlar, Coca Cola alan vatandaşlar ve büyük kavgalar Sokağa Çıkma Yasağı ilan edilir edilmez Türkiye’nin diğer gündemleriydi.

Dün akşam getirilen 2 günlük sokağa çıkma yasağı sonrasında sosyal medyada bir çok görüntü paylaşıldı. Özellikle Luppo alan ve kola alan vatandaşların görüntüleri en çok paylaşılan görüntülerden oldu.

EKMEK İZDİHAMINDA LUPPO KEYFİ

Yasağın açıklanması sonrasında insanlar market ve fırınlara akın ederken bazı hoş olmayan görüntülerde yaşandı. Özellikle birbiriyle kavga eden tartışanlar gecenin üzücü olaylarından birisiydi. Diğer taraftan o kadar kişinin yan yana gelmesi de yine herkesi üzen olayların başında geliyor. Sosyal medyada bu görüntüler büyük tepki çekerken koronavirüs bulaşma riskinin arttığı belirtildi.

Luppo ne demek?

Marketlerde sıra bekleyen kişilerin fotoğrafları da bir bir internete düştü. Özellikle sırada beklerken elinde Luppo olan adamın bu durumu en çok konuşulan olaylardan birisi olmuştur. Diğer taraftan başka bir vatandaşta elinde kola ile görüntülenince sosyal medyada gündem olan bir başka bir olay oldu.

Exit mobile version