Leverkusen – Wolfsburg maç özeti izle

Almanya Bundesliga tam gaz devam ederken Leverkusen – Wolfsburg kozlarını paylaştı. Kullanıcılar ise “Leverkusen – Wolfsburg maç özeti izle” diye arama yapmakta.

Biz de sizin için özetini derledik. İşte Leverkusen – Wolfsburg özet…

Leverkusen – Wolfsburg maç özeti

Leverkusen – Wolfsburg özet

90+4′

Maçta skoru değiştirecek başka bir şey olmuyor ve hakem düdüğünü çalarak maçı bitiriyor.
90+3′ Joao Victor Santos Sa (Wolfsburg) gönderdiği pasla topu Daniel Ginczek ile buluşturmaya çalışıyor, ancak bir pas için fazla sert bir vuruş oluyor. Top sahanın dışına çıkıyor ve Leverkusen şimdi kale vuruşunu kullanacak.
90′

3 dakika uzatma oynanacak.
90′

Maximilian Arnold (Wolfsburg) köşe vuruşunu dışarı gönderiyor ve büyük bir fırsat kaçmış oluyor.
89′ Wolfsburg aleyhine ofsayt kararı veriliyor.
86′

Gol! Doğru zamanda doğru yerde bekleyen Julian Baumgartlinger (Leverkusen) ceza sahası içinde seken topla buluşuyor ve topu yerden sol direğin içinden ağlara gönderiyor. 1:4.
84′

Leverkusen köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
84′ Kai Havertz (Leverkusen) kendisine gönderilen pası kontrol ediyor ve ceza sahasının kenarından güzel bir şut pozisyonu yakalıyor, ancak oyuncunu bu vuruşu rakip defans tarafından engelleniyor.
83′ Edmond Tapsoba (Leverkusen) serbest vuruştan ceza alanı içine yapılan ortada yükselerek topla buluşuyor, ancak bu önemli fırsatı değerlendiremiyor. Oyuncunun yaptığı kafa vuruşunda top farklı bir şekilde sağdan dışarı gidiyor.
82′

Oyuncu değişikliği. Robin Knoche (Wolfsburg) hakemden işareti aldı ve John Brooks oyundan çıkarken oyun alanına giriyor.
82′ Kevin Mbabu (Wolfsburg) kayarak yaptığı müdahale ile rakibini düşürüyor. Daniel Schlager oyunu durduruyor, ancak kart gösterebileceği bu pozisyonda sadece uyarı geliyor.
77′ Ceza sahasının kenarına gönderilen isabetli pasta Kai Havertz (Leverkusen) topla buluşuyor. Oyuncu bekletmeden yaptığı güzel vuruşla kaleciyi geçmeye çalışıyor. Ancak top çok şanssız bir şekilde soldan dışarı gidiyor. Top sahanın dışına çıkıyor ve Wolfsburg şimdi kale vuruşunu kullanacak.
76′

Oliver Glasner oyuncu değişikliği yapmaya hazırlanıyor. Renato Steffen yerine Omar Marmoush (Wolfsburg) oyuna giriyor.
75′

Top ağlarda! Marin Pongracic (Wolfsburg) yükselerek kazanılan duran toptan Maximilian Arnold tarafından yapılan ortadan gelen topu kontrol ediyor. Oyuncu altı pas içerisinden yaptığı kafa vuruşuyla topu sol alt köşeden ağlara gönderiyor. Oyuncu skoru 0:4 yapıyor.
74′

Bu da ilginizi çekebilir!  Bayern Münih 5-2 Frankfurt maç özeti izle

Teknik direktör oyuncu değişikliğine gidiyor ve Leon Bailey (Leverkusen), Moussa Diaby yerine oyuna giriyor.
72′

Orta hakem Daniel Schlager verdiği kararlar konusunda itiraz kabul etmiyor. Koen Casteels (Wolfsburg) itirazlarından dolayı sarı kart görüyor.
68′

Gol! Renato Steffen (Wolfsburg), Joao Victor Santos Sa tarafından yüksekten gönderilen akıl dolu pasa hareketleniyor ve yakın mesafeden sağ üst köşeye yaptığı vuruşla kaleciyi kolayca mağlup ediyor. 0:3.
68′

Bu pozisyonda sarı kart kaçınılmaz. Daniel Ginczek (Wolfsburg) sarı kart görüyor.
65′

Moussa Diaby (Leverkusen) sarı kart görüyor. Hakemin bu pozisyonda sarı kart göstermekten başka seçeneği yoktu.
65′

Peter Bosz takımının oyun planında bir takım değişiklikler yapmaya karar veriyor. Oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Kerem Demirbay sahayı terk ederken Lucas Alario (Leverkusen) oyuna giriyor.
65′

Oyuncu değişikliği. Josip Brekalo sahayı terk ederken yerini Daniel Ginczek (Wolfsburg) alıyor.
64′

Gol! Serbest vuruş Maximilian Arnold (Wolfsburg) tarafından kullanılıyor ve rakip oyunculardan birisi topa dokunuyor; kaleci Lukas Hradecky kontrpiyede kalınca top ağlarla buluşuyor. 0:2.
63′

Julian Baumgartlinger (Leverkusen) hakemden sarı kart gördü.
61′

Leverkusen köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
60′

Leverkusen köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
60′ Moussa Diaby (Leverkusen) topu ceza sahası içindeki arkadaşlarıyla buluşturamıyor ve pas rakip tarafından engelleniyor.
58′ Moussa Diaby (Leverkusen) gönderdiği harika pasla topu Kai Havertz ile buluşturmaya çalışıyor, ancak Koen Casteels kalesini terk ederek topu kontrol ediyor ve bu organizasyondan sonuç alınamıyor.
57′ Top yeniden kendisine oynanıyor ve Maximilian Arnold (Wolfsburg) topu anında kontrol ederek uzak mesafeden sert bir şut çıkartıyor, ancak vuruş isabetli olmuyor ve farklı bir şekilde soldan dışarı gidiyor. Top kale çizgisinden sahayı terk ediyor ve Leverkusen kale atışını kullanacak olan taraf.
54′ Julian Baumgartlinger (Leverkusen) için ofsayt bayrağı kalkıyor.
54′

Leverkusen köşe vuruşunu kullanıyor, ancak kornerden gol bulma hayalleri defansın topu uzaklaştırmasıyla son buluyor.
50′

Leverkusen köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
48′ Defansın arasından koşu yoluna atılan pası Josip Brekalo (Wolfsburg) ceza sahası içerisinde kontrol ediyor. Oyuncu kaleye bile bakmadan yerden kalenin ortasına şutunu gönderiyor, ancak kaleci Lukas Hradecky rahat bir kurtarış yapıyor.
47′

Bu da ilginizi çekebilir!  Mönchengladbach 3-0 Wolfsburg maç özeti izle

Wolfsburg oyuncuları tarafından kullanılan köşe vuruşunda orta gereğinden sert bir şekilde yapılıyor ve top oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkıyor.
46′

Takımlar ikinci yarı için yerlerini aldı ve bir değişiklik göze çarpıyor. Peter Bosz yaptığı değişiklikle Julian Baumgartlinger şans buluyor ve Mitchell Weiser (Leverkusen) oyundan çıkıyor.
46′

Devre arasının ardından bir oyuncu değişikliği. Karim Bellarabi (Leverkusen) oyundan çıkıyor, yerini Florian Wirtz alıyor.
46′

Devre arasında oyuncu değişikliği. Sven Bender (Leverkusen) yerine Aleksandar Dragovic oyuna giriyor.
46′

Devre arası sona erdi ve maç az sonra yeniden başlayacak. Oyuncular sahaya geri döndü ve ikinci yarı başlıyor.
45+2′

İlk yarı sona erdi.
43′

Harika bir serbest vuruş organizasyonu izledik! Maximilian Arnold frikikten ortayı yapıyor ve çok güzel yükselen Marin Pongracic (Wolfsburg) 6 pas çizgisinin kenarında topla buluşuyor. Oyuncunun yakın mesafeden yaptığı kafa vuruşu sol alt köşeden ağlara gidiyor ve gol değeri kazanıyor – 0:1.
42′ Joao Victor Santos Sa (Wolfsburg) oyundan çıkmasını gerektirecek kadar ciddi bir sakatlık yaşamıyor. Oyuncu şimdi oyun alanına döndü.
40′

Joao Victor Santos Sa (Wolfsburg) sağlık ekibinden yardım istiyor.
39′ Kai Havertz (Leverkusen) köşe vuruşunda gözlerini toptan ayırmıyor, ancak yakın mesafeden yaptığı kafa vuruşunda top az farkla üstten dışarı gidiyor.
39′

Top oyun alanını terk ediyor ve yardımcı hakem köşe gönderini işaret ediyor. Leverkusen korneri kullanacak olan taraf.
38′

Leverkusen tarafından kullanılan köşe vuruşunda top hazırlıklı Koen Casteels (Wolfsburg) tarafından çıkartılıyor.
38′ Leverkusen topu sahanın dört bir yanında dolaştırıyor, ancak defans iyi bir iş çıkartarak topu kapıyor.
36′ Sahayı baştan başa kat eden güzel pastan bir sonuç çıkmıyor ve Joao Victor Santos Sa (Wolfsburg) kötü bir pas yapıyor. Oyuncu topu ceza sahasına göndermeye çalışıyor, ancak defans oyuncusu topu uzaklaştırıyor. Boşa harcanmış bir fırsat daha.
32′

Joao Victor Santos Sa (Wolfsburg) kurallara aykırı hareket ediyor ve kartı görüyor. Daniel Schlager oyuncuya sarı kart gösteriyor.
32′ Kevin Mbabu (Wolfsburg) ceza sahasına güzel bir orta daha yapıyor. Ancak rakip defans topu güvenli bölgeye doğru uzaklaştırıyor. Yardımcı hakem Wolfsburg lehine taç atışını işaret ediyor.
29′

Bu da ilginizi çekebilir!  Real Madrid Valencia maçı hangi kanalda?

Hakem yaptığı faulden dolayı sarı kartını tereddütsüz bir şekilde Kerem Demirbay (Leverkusen) için kullanıyor.
24′ Bu şut kaleci için büyük bir tehdit oluşturmuyor. Renato Steffen (Wolfsburg) tarafından çekilen şut rakip defans tarafından engellendi.
19′ Kerem Demirbay (Leverkusen) uzak mesafeden serbest vuruşu kullanıyor, ancak defans topu uzaklaştırmayı başarıyor.
19′ Daniel Schlager oyunu durduruyor. Maximilian Arnold (Wolfsburg) bir taktik faul yapıyor. Leverkusen frikik kullanacak.
17′ Wolfsburg oyuncusu gereğinden önce bir koşu yapıyor ve hakem düdüğünü çalarak ofsaytı belirliyor.
16′

Yardımcı hakem köşe gönderini gösteriyor, Wolfsburg köşe vuruşu kullanacak.
16′

Wolfsburg köşe vuruşunu gole çeviremiyor. Bu pozisyonda hazırlıklı olan defans oyuncuları tehlikeyi uzaklaştırıyor.
16′ Joao Victor Santos Sa (Wolfsburg) seken topu kontrol ediyor ve şutunu çekiyor. Bu şuta hazırlıklı olan kaleci güzel bir kurtarışla topu çıkartıyor.
14′

Koen Casteels kalesinden çıkarak Kerem Demirbay (Leverkusen) tarafından kullanılan kornerde araya giriyor.
13′

Wolfsburg köşe vuruşunu kullanacak.
13′ Joao Victor Santos Sa (Wolfsburg) pasını göndermeye çalışıyor, ancak rakip oyuncu engelliyor. Yardımcı hakemin kararı doğru ve Wolfsburg köşe vuruşu kullanacak.
11′

Kerem Demirbay (Leverkusen) ceza sahasına tehlikeli bir orta yapıyor, ancak köşe vuruşunu savunmanın ilk adamı engelliyor.
6′

Koen Casteels (Wolfsburg) uzanarak topu alıyor ve Leverkusen köşe vuruşundan golü bulamıyor.
5′

Nadiem Amiri (Leverkusen) köşe vuruşundan topu ceza alanı içine gönderiyor, ancak defans oyuncularından birisi erken davranarak bu topu kafayla çıkartıyor. Leverkusen köşe vuruşu kazandı.
3′ Moussa Diaby (Leverkusen) ceza sahası içine pasını gönderemiyor. Top rakip tarafından kesiliyor.
1′

Karşılaşma az önce başladı.
Oyuncular sahaya çıktı ve maç başlamak üzere. Leverkusen başlama vuruşunu yapacak olan taraf.
Bugünkü maçı yönetecek olan hakem Daniel Schlager.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.