Kripto ile Para Kazanmanın En İyi 15 Yolu | Kripto para kazanma taktikleri

Yatırım Yapılabilecek En İyi Kripto Hangisi?

Kripto para, günümüz dünyasında bir insanı kısa sürede zengin edebilir. Bitcoin, uygun yatırım ve sabırla kısa sürede birçok insanı nasıl son derece zengin hale getirdiğinin harika bir örneğidir. Prosedür eskisi kadar basit değil, ancak azim ve analitik bir yaklaşım olumlu sonuçlar getirebilir. İşte Uzman Yorumları aracılığıyla kripto ile para kazanmanın en iyi 15 yolunun bir listesi. 

Kripto ile para kazanma taktikleri

Satın Alma ve HODLing

Kripto para yatırımcıları, temel bir kullanım durumu ile mükemmel Kripto para birimleri satın alarak ve adil bir pazar payı elde edene kadar bunları elinde tutarak kâr edebilirler. Bitcoin, Ethereum, BNB Coin ve diğerleri gibi kripto para birimleri genellikle güvenli yatırımlar olarak kabul edilir. USD, EUR vb. gibi itibari para birimlerinden daha hızlı değer kazanabilecekleri için, onları daha uzun bir süre elde tutabilirsiniz.

AYRICA OKUYUN: KRİPTO AIRDROP NEDİR VE NASIL ALINIR?

Stake etme

Kripto para birimlerini stake etmek, madeni paranın fiyat artışının yanı sıra temettülerden de yararlandığınız için para kazanmanın en iyi yöntemlerinden biridir. Staking, temelde Cryptos 24*7’yi canlı bir cüzdanda tutmak, dolayısıyla blockchain ağını stake etmek ve güvence altına almak için bir ödül olarak yeni ek paralar kazanmak anlamına gelir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Shiba mı Dogecoin mi | SHIB ve DOGE Karşılaştırmalı Analizi

Kripto Ticareti

Ticaret, kısa vadeli fırsatlardan yararlanan kısa vadeli bir çaba iken, yatırım, satın al ve tut taktiklerine odaklanan uzun vadeli bir çabadır. Cryptocurrency piyasası genellikle değişkendir, bu da varlık fiyatlarının kısa sürede önemli ölçüde yükselebileceği veya düşebileceği anlamına gelir. Fiyatın yükseleceğine veya düşeceğine inandığınıza bağlı olarak Cryptocurrency satın alabilir ve satabilirsiniz. Bu nedenle karlılık, fiyat dalgalanmalarından bağımsız olarak mümkündür.

Kripto ile Para Kazanmanın En İyi 15 Yolu | Kripto para kazanma taktikleri

Madencilik Yoluyla Kazanın

Madencilik, kripto ile para kazanmanın en eski yöntemlerinden biridir ve Proof of Work ( PoW ) konsensüs mekanizmasının çok önemli bir yönüdür . İşlemler doğrulanır ve ağ PoW’da korunur. Bu hizmetleri yerine getirebilmek için madenciler blok ödülleri şeklinde yeni paralarla tazmin edilecek.  

AYRICA OKUYUN: NADİR NFT’LER NEREDE BULUNUR?

Likidite Sağlayıcı Olun

DeFi’nin gelişimi, mevcut kripto ile para kazanma girişimlerinizden kâr etmeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi. Bir likidite sağlayıcısı olursanız, merkezi olmayan borsada gerçekleştirilen her işlemin bir kısmını kazanabilirsiniz. Bir likidite sağlayıcısı olarak geçici kayıplara karşı dikkatli olmanız gerektiğini unutmamak önemlidir.  

Temettü Yoluyla Kazanın

Temettüler, Cryptocurrency kullanarak para kazanmanın başka bir yoludur. Hisse senetlerine veya tahvillere yatırım yaptıysanız, muhtemelen temettüleri duymuşsunuzdur. Basit bir deyişle, Temettüler, hissedarlara sağlanan küçük nakit ödemelerdir. Bir kuruluş üç ayda bir kâr ederse, kâr bölünür ve hissedarların mülkiyetine iade edilir. 

AYRICA OKUYUN: 2022’DE YATIRIM YAPILABİLECEK EN İYİ 5 KRİPTO

Masternodlar 

Akıllı pasif gelir elde etmek için Cryptocurrency ana düğümlerini çalıştırmak, kripto ile para kazanmak için başka bir seçenektir. Bir ana düğüm, esasen, Bitcoin tam düğümleri gibi, blok zincirinin tam bir kopyasını gerçek zamanlı olarak tutan ve belirli görevleri yerine getirmek için sürekli olarak çalışan bir Cryptocurrency tam düğümü veya bilgisayar cüzdanıdır. Farklı Cryptocurrency ağları, masternode sahiplerine bu tür faaliyetleri tamamlamaları için ödeme yapar. Ancak, bir masternode çalıştırmak için önce belirli bir miktarda coin edinmeniz gerekir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Virtual Influencer Nedir? Virtual Influencer Instagram

Airdrop’lar

Airdrop’lar, ücretsiz Cryptocurrency elde etmek için herhangi bir yöntemin en büyük tehlikesini oluşturur. Yeni yatırımcıları çekmeye değer olduğuna inandığınızdan daha fazlası. Geliştiriciler yeni Kripto para birimlerini desteklemek istediklerinde airdrop kullanırlar. Kısacası, insanları benimsemeye teşvik etmek için bedava paralar veriyorlar.

Kripto ile Para Kazanmanın En İyi 15 Yolu | Kripto para kazanma taktikleri

Kripto Para Birimleri için Mikro Görevler

Eğer boş zamanınız varsa, birisi veya hizmet için bazı mikro görevler gerçekleştirebilir ve karşılığında Kripto para kazanabilirsiniz. Bu mikro görevler, test için yeni uygulamalar yüklemek, videoları görüntülemek, çevrimiçi anketleri doldurmak vb. gibi şeyleri içerebilir. Bituro ve Coinbucks, benzer mikro görevler sağlayan iki hizmettir.  

AYRICA OKUYUN: KRİPTO PARAYA NE KADAR YATIRIM YAPILMALI?

Ödüller

Cryptocurrency dünyası, yeni projeler başlatıldıkça ve yeni teknolojiler ortaya çıktıkça sürekli değişiyor. Kripto ile para kazanmanın en basit yöntemlerinden biri, platformlarına katılma, bir eğitim kursu tamamlama veya oyun oynama karşılığında ücretsiz Crypto veren firmalardan yararlanmaktır. İnsanlar her gün Crypto sektöründe para kazanmak için yeni yöntemler keşfediyor. 

Günlük Kripto Para Birimleri Ticareti

Günün çeşitli saatlerinde teknik çizelgelemeyi anlıyor ve beceriyorsanız, bu kazanma stratejisi tam size göre. Bugün, Binance ve ByBit gibi borsalarda birden fazla Kripto para ticareti yapabilirsiniz . Konsept basittir: ucuza satın alın ve amacınıza ulaştığınızda yüksek satış yapın. Cryptocurrency, verdiğiniz kararlara bağlı olarak günde %1-25 değişebilen değişken bir piyasa olduğundan, bu strateji bir teknik grafik uzmanı için iyi çalışır.

AYRICA OKUYUN: 3 KRİPTO MİTİNİN ARKASINDAKİ GERÇEK

Kripto Para Birimleri İçin Çalışın

Cryptocurrencies ile para kazanmak, para kazanmak için harika bir yöntemdir. Bir geliştirici, testçi, yazar veya tasarımcıysanız, becerilerinizi Kripto para birimleriyle değiştirerek hemen kripto ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Cointiply, Jobs4Bitcoins, CoinWorker ve diğerleri gibi çeşitli web siteleri ve platformlar, hizmetleriniz karşılığında Bitcoin sunuyor.

Kripto ile Para Kazanmanın En İyi 15 Yolu | Kripto para kazanma taktikleri

Kripto Para Arbitrajı

Cryptocurrency piyasası, çeşitli borsalar arasında çok fazla fiyat eşitsizliğine ve çok fazla oynaklığa sahiptir çünkü hükümetin yetkisinin ötesinde bir serbest piyasadır. Kripto ile para kazanmak için ikinci bir teknik, bir borsadan diğer bir borsadan daha düşük bir fiyata bir Kripto para satın almaktır, bu daha sonra arbitraj olarak adlandırılan başka bir borsada daha yüksek bir fiyata satılabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  2022'de Yatırım Yapılabilecek En İyi 5 Kripto

Kripto Para Birimi Web Sitelerinde Blog Yazma

Materyaliniz beğenilirse size Kripto para biriminde ödeme yapan platformlarda blog yazmak ve yazmak para kazanmanın bir yoludur. Materyalinizin izleyicileriniz için önemli olduğunu zaten biliyorsanız, onlara tam erişim sağlayarak doğrudan Kripto para birimleri için para kazanabilirsiniz. Y’alls, Yours ve Steemit gibi web sitelerine gidebilirsiniz.

AYRICA OKUYUN: 2022’DE SATIN ALINABİLECEK EN İYİ 10 NFT

Kripto Para Birimi Muslukları

Cryptocurrency ve Bitcoin muslukları da para kazanmanın basit yöntemleridir. Captcha’ları temizlemek, oyun oynamak, reklamlara tıklamak veya film izlemek gibi şeyler yaparak Bitcoin kazanabilirsiniz. Kazandığınız miktar, yaptığınız göreve göre belirlenir. Sorun şu ki, bu kripto ile para kazanma yöntemi, zaten stresli olabilecek tam zamanlı işleri olanlar için gerçekten bir seçenek değil.

Sorumluluk Reddi – Yazarın düşünceleri ve yorumları yalnızca eğitim amaçlı ve yalnızca bilgi amaçlıdır. Mali, yatırım veya diğer tavsiyeleri temsil etmezler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.