Kova burcu erkeği özellikleri | Kova burcu erkeği nasıl tahrik edilir?

Kova burcu erkeği özellikleri | Kova burcu erkeği nasıl tahrik edilir?

Kova erkekleri bağımsız, zeki ve yaratıcıdır. Göz korkutucu görünseler de, onları tanıdıktan sonra son derece sadıktırlar. Peki Kova burcu erkeği özellikleri nelerdir ve Kova burcu erkeği nasıl sevişir? Kova burcuna sahip birine bağlanmadan önce bir Kova erkeği hakkında bilmeniz gereken her şey…

Kova burcu erkeği Kişilik Özellikleri

Kova, sabit bir hava işaretidir. Su taşıyıcısı tarafından temsil edilirler ve Uranüs gezegeni tarafından yönetilirler.

Kova erkekleri tahmin edilemez. Özgür ruhlu ve asidirler, bu yüzden kurallara veya otoriteye dayanamazlar. Akışa ayak uydurmayı ve kendi kararlarını vermeyi tercih ederler. Kova en iyi, başkasına cevap vermek zorunda olmadığı yaratıcı ortamlarda çalışır. 

Kova erkekleri benzersiz ve özgündür. Kalabalığa uyum sağlamak umurlarında değil. Kova, kendilerine karşı dürüst olmayı tercih eder. Popülerlik, arkadaşlık veya aşktan çok kariyerlerine önem verirler. İşe çok odaklandıkları için yanlışlıkla ailelerini ve arkadaşlarını ihmal edebilirler. Ayrıca, duyguları aniden ortaya çıkar ve bu da başkalarını şaşırtabilir. Dikkatli olmazlarsa, başkalarını uzaklaştırabilirler. 

Bazı ünlü Kova burcu erkekleri; Harry Styles, Michael Jordan, John Travolta ve The Weeknd’dir.

Kova burcu erkeği Kötü Özellikleri

Kova erkekleri soğuk ve küçümseyici olarak karşımıza çıkar. Bunun nedeni, onların her zaman haklı olduklarını varsayan problem çözücü olmalarıdır. Kova inatçıdır, bu yüzden bir şeye inandıklarında fikirlerini değiştirmek imkansızdır. Uzlaşmayı reddederler veya başka birinin kendilerinden daha fazlasını bildiğini kabul ederler. Zekaları onlara ters tepebilir çünkü her zaman odadaki en zeki kişi olduklarını varsayarlar. Bu kendini beğenmişlik, diğer insanları yanlış yöne itebilir, çünkü bu onların aptal olduklarını ima eder.

Kova erkekleri mükemmeliyetçidir. Kendileri için yüksek standartları vardır ve başarısız olduklarında buna dayanamazlar. Kova kolayca hüsrana uğrar. Zaman zaman kendi dünyalarında kaybolabilirler, bu da onları kopuk gösterir. Kova, bilgiye takıntılı olan her şeyi bilen kişilerdir. Birisi sıkıcı bir konu hakkında konuşuyorsa, huzursuz olurlar. Dinlemek istemedikleri zaman ilgi göstermekte zorlanırlar. 

Kova burcu erkeği İyi Özellikleri

Kova erkekleri zekidir. Onlar dünyayı iyileştirmek isteyen vizyonerlerdir. Bu burç, uzlaşmayı reddettikleri güçlü ahlaka sahiptir. Merhametleri ve güçlü adalet duyguları, doğru olduğuna inandıkları şeyler için savaşmalarına neden olur. Kova son derece ilericidir ve çoğu geleneksel değere dayanamaz. Bağımsızlığa ve yeniliğe inanırlar. Kova, kendi yaşam tarzlarından farklı olan yaşam tarzlarını yargılamaz. Diğer insanların düşüncelerini, görüşlerini ve inançlarını öğrenmekten hoşlanırlar. Genel olarak, son derece açık fikirlidirler. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 13 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Mayıs 2020

Kova erkekleri de tutkuludur. Başarılı olma arzuları tarafından yönlendirilirler. Ne zaman bir şeyi akıllarına koysalar, onu saplantı haline getirirler. Sabah, öğle ve akşam hakkında düşünebildikleri tek şey bu. Kova hiçbir şeyi yarı yolda yapmaz. Bir hedef belirlediklerinde, onu başarmaya kararlılar. Ve bir ilişkiye karar verdiklerinde, hepsi birliktedir. Yüzde yüz ilgilenmedikçe biriyle çıkmayı kabul etmeyeceklerdir. İlgilerini çekmeyen şeylerle vakit kaybetmezler. 

Kova burcu erkeği aşk

Tüm Kova erkekleri yalnızdır. Yeniden şarj olmak için bolca alana ve yalnız zamana ihtiyaçları vardır. Kendileri kadar bağımsız olan biriyle çıkmaları gerekiyor. Kova, çok muhtaç biriyle uzun süre dayanmaz. Kendi hayatları var. Onlar için ilişkilerden daha önemli şeyler var. Eşlerine her zaman öncelik vermeyecekler. Kova, kendi arkadaşları ve hobileri olduğu gerçeğine saygı duyan biriyle çıkmaya ihtiyaç duyar. Kıskanç bir ortak sadece onları uzaklaştıracaktır. 

Kova erkeklerinin yeni insanlara ısınması biraz zaman alır. Ancak, size alıştıklarında, tatlı ve misafirperver olacaklar. Ayrıca, herhangi bir konu hakkında konuşabilirler, bu da onları sohbetlerde eğlenceli kılar. Ancak, Kova burcunun kalplerinden çok kafalarıyla düşündüğünü unutmamalısınız. Bir ilişki onlara hizmet etmiyorsa, ayrılacaklar. Yanlış ilişkide olması gerekenden daha uzun süre kalmayacaklar. Kova, bir insan olarak değerini ve zamanının değerini anlar. 

Kova burcu erkeği Seks

Tüm Kova erkekleri seksi sever, ancak tatmin olmak için sekse veya bir ilişkiye ihtiyaçları yoktur. Kendi başlarına tamamen mutlular. Ancak, tek gecelik ilişkiler ve anlamsız kaçamaklarla rahatlar. Seksten zevk almak için bir ilişkiye ihtiyaçları yoktur. Tek eşliliğe aldırış etmeseler de, yeni şeyler denemeye istekli bir ortağa ihtiyaçları vardır. Bir ilişki rutinine girerlerse, Kova huzursuz olacak. Bu onların doğasında var.

Kova erkekleri maceracı ve isyankardır. Seks çok tekrarlanırsa sıkılırlar. Bu burç, partneriyle ilgilenmek için çeşitliliğe ihtiyaç duyar. Neyse ki, açık fikirlidirler, bu nedenle eşlerinden veya çevrimiçi bir makaleden gelen önerileri deneyeceklerdir. Yatak odasında çok seçici olmayacaklar. Kova, eğlenceli olabileceği gibi göründüğü sürece her şeye hazırdır. 

Bir Kova burcu erkeği ile Çıkmak

Kova burcu erkeği özellikleri | Kova burcu erkeği nasıl tahrik edilir?

Kova erkekleri partinin hayatıdır. Ancak flört etme konusunda pek iyi değiller. Size iltifat etmek yerine, hobilerinizi ve fikirlerinizi sorarak ilgi göstereceklerdir. Güvendikleri insanlarla entelektüel, anlamlı sohbetler yapmak isterler. Kova sadece eşitleriyle çıkar. Onlara ayak uydurabileceğinizi bilmek istiyorlar.

Kova erkekleri affeden ve unutan tipler değildir. Onları üzdüğünüzde, bununla iyi başa çıkamayacaklar. Yıllarca kin besleyecekler. Kova duygusal bir tip değildir, bu yüzden arkadaşlıkları için yalvarmak işe yaramaz. Sizin tarafınızdan ihanete uğradıklarını hissederlerse sizi hayatlarından çıkarırlar. Seni bir daha asla görmek istemeyecekler. Sen gittikten sonra seni özlemeyecekler bile.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Haziran 2020

Kova burcu erkeği Güven

Kova erkekleri dürüst, sadık, özverili burçlardır. Onları rahatsız eden insanlarla vakit kaybetmezler. Seninle çıkmayı kabul ederlerse, senden gerçekten hoşlanıyorlar. Kova, yapmak istemedikleri hiçbir şeyi yapmaz. Sizinle vakit geçiriyorlarsa, bunun nedeni sizin onlar için bir öncelik olmanızdır. Kova, sizi umursamasalar hiçbir çaba göstermezdi.

Kova erkekleri kıskanç tip değildir. Kendi hayatları var, bu yüzden etrafta yokken ne yaptığınız hakkında endişelenmeyecekler. Kıskansalar bile, bunu asla yüksek sesle kabul etmezler. Bunu kendilerine saklayacaklardı. Ancak, onları kasten üzerseniz, sizden uzaklaşırlar. Çocukça akıl oyunları için zamanları yok.

Kova burcu erkeğini Anlamak

Kova erkeklerini anlamak kolay değildir. Tahmin edilemezler, bu yüzden onlardan ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz. Onlara duygularını sorabilseniz de, size açılıp açılmayacakları söylenemez. Kova, duygularını kendine saklamayı sever. Ancak, etrafında olmak istemedikleri biriyle asla vakit geçirmeyeceklerinden emin olabilirsiniz.

Kova erkekleri dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ister. Yaptıkları her şey bu amaç için çalışıyor. Kova hakkında anlaşılması gereken en önemli şey, çoğu insandan farklı düşünmeleridir. Kalabalığa uyum sağlamak umurlarında değil. Farklı olmaktan gurur duyarlar. Sizi şaşırtmıyorlarsa, işlerini yapmıyorlardır.

Kova burcu erkeği Sevdiği ve Sevmediği Şeyler

Kova burcu erkeği özellikleri | Kova burcu erkeği nasıl tahrik edilir?

Kova burcu erkeği teknolojiden ve yazma ve çizim gibi yaratıcı uğraşlardan hoşlanırlar. Yeni ve daha önce hiç görülmemiş bir şey yaratma fikrini severler. Kova kendi işinin patronu olarak çalışmak ister. Kimseye cevap vermek istemiyorlar. Fikirlerini keşfetme özgürlüğü verildiğinde en mutlu olurlar. Kısıtlanmış olmak onları sadece huzursuz eder.

Kova erkekleri yalancılığa dayanamaz. Biri onlara bir söz verirse, tutsalar iyi olur. Kovalar sorumlu ve saygılıdır ve herkesin de benzer şekilde davranmasını beklerler. Olgunlaşmamış insanlarla vakitlerini boşa harcamazlar. Kendilerini yalnızca zeki, esprili akranlarıyla çevrelemek isterler.

Kova burcu erkeği Davranışı

Kova burcu bir erkek ya da kadınla uğraşıyor olsanız da, mantıksal olarak konuşursak, kendileri için en iyi olduğuna inandıkları şeyi yapacaklardır. Kalpleriyle düşünmezler. Kova beyinlerine duygularından daha çok değer verir. Bu yüzden hile yapmaları konusunda endişelenmenize gerek yok. İlişkilerini zedeleyecek bir şey yapmak için cazip olmayacaklar. Kendilerini kontrol edebilir ve kendileri için en iyisini yapabilirler.

Kova erkekleri inatçı ve tavizsizdir. Kendilerine güvenleri yüksek olduğu için işlerin istedikleri gibi yapılmasını isterler . Kovalar, çevrelerindeki insanlardan daha iyi bildiklerini düşünürler. Ancak, tek yönlü akılları başlarını belaya sokabilir. Bir projeye veya fikre o kadar uzun süre odaklanabilirler ki, etraflarındaki güzel şeyleri kaçırabilirler. Kova, hayattan daha fazla zevk almak istiyorsa dikkatli olmalıdır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Burçların taşları ve renkleri | Burçların taşları ve özellikleri

Kova burcu erkeği nasıl tahrik edilir?

Ne istediğini bilen kadınlara ilgi duyan Kova erkeği, baştan çıkarıldığında genellikle suskun kalır. Baştan çıkarmaya biraz sevgi ve saygı eklerseniz, sizinle yatakta her şeyi denemek isteyecek bir Kova erkeği elde edersiniz.

Bu burçtaki adam için seks bir macera, yeni şeyler denemek için bir fırsattır. Kova sevgilinizin seks kitapları okurken ne yaptığını merak etmeyin. Konuyu keşfetmeyi seviyor ve Kama Sutra’daki her şeyi deneyecek.

Onu aynı pozisyonda sıkmayın. Denemeyi sever ve fikirleriyle sizi mutlu edebilir. Seks hayatı sıkıcı olunca bu adam üzülüyor. Hatta acı çekiyor. Çok “normal” olmayan uygulamalara olan yakınlığını caydırmayın.

Cinsel deneylerle bu kadar ilgilendiğiniz için birçok Kova erkeğinin biseksüel olduğunu göreceksiniz. Çok erotik ve uzun ön sevişmeler için çok hevesli olduğu için, Kova burcundaki erkeğin iktidarsızlıktan veya gecikmiş boşalmadan muzdarip olması mümkündür.

Denemeye hazır olan Kova adamı muhtemelen tehlikeli sapıklıkları da deneyecektir. Rol yapma ve giyinme onun için “normal” olurdu.

Bu burçta asla yalnız kalan bir adam görmeyeceksiniz. Ruhlu ve iyimser, çevresinde birçok insan var. Aslına bakarsanız, kaliteli zaman geçirebileceği arkadaşları olmadığında hiç memnun olmuyor.

Bir sorununuz varsa, Kova arkadaşınızı arayın. Her zaman gerçeği ve birçok farklı konuya çözüm arayışı içinde olduğu için çözmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Durumu analiz edecek ve kendi sorunuymuş gibi çözmeye çalışacak.

Kova adamı aşık olduğunda tereddüt eder. Bu adamla çıkmak istiyorsan, önce ona asılacak kişi olmalısın.

Onu cezbetmek için yapabileceklerinize kayıtsız değil, sadece ilk hareketi yapan o değil. İnsanların sevgili olmadan önce arkadaş olması gerektiğine inanıyor, bu yüzden önce onun arkadaşı olun. Bu adamı yönlendiren sadece güç değil, aynı zamanda özgürlük ve yetkilendirmedir.

Profesyonel olarak yaratıcı ve eğlencelidir, ancak çok çalışmayı sevmez. Birçoğu, Kovaların zodyakın asileri olduğunu söylüyor ve haklılar.

Bu burçtaki insanlar, hükmedilmekten ve kontrol edilmekten hoşlanmazlar. İşler bekledikleri gibi gitmediğinde duygusallaşır ve kendi iç dünyalarına çekilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.