Koç erkeği Yengeç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Yengeç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Yengeç kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Koç erkeği coşkulu ve enerjik, Yengeç kadını ise hassas ve huysuzdur. Aralarındaki kombinasyon, hem yumuşaklık hem de sıcaklık anlamına gelen Su ile Ateştir.

Bu ikisi arasındaki şeyler bazen çok ısınabilir, ancak üstesinden gelemeyecekleri kadar değil. Sonuçta, hoş bir çift olurlar.

Koç erkeği Yengeç kadını uyumu Aşk

Koç erkeği, büyüleyici Yengeç kadınına ilk kez baktığında anında bir sevgi ve ilgi akışı olur. Onu kendisine çeken belli bir çekicilik var. Yengeç dişi, yumuşak ve hassas tavırlarıyla onu baştan çıkarır ve birbirlerine aşık olduklarında, ilişkileri birlikte heyecan ve macera dolu olacak ve Koç erkeği Yengeç kadını uyumluluğunu daha güçlü ve daha derin hale getirecektir. Ayrıca, Koç erkeğinin gerçekten takdir ettiği, son derece enerjik, canlılık dolu ve son derece çalışkan olma niteliklerini de sergiler. 

Bu, eşinin zaman gerektirdiğinde kendini yönetme ve kendine bakma niteliklerine sahip olmasını sevdiği için ona daha fazla aşık olmasını sağlayacaktır. Koç burcu erkeği, onu güçlendirecek çok sayıda pozitif enerji, sevgi ve coşku ile duş alacaktır. Ancak bazen duygusal dengesini kaybederse, kendisi de çok sinirli hissedebilir. Yengeç dişi de, eğlenceyi seven ve nazik doğasıyla, karşılaşabileceği bir dizi sorunla başa çıkmasında ona yardımcı olacaktır. Bu, birbirleri için bir denge ve iyi bir destek sistemi sağlar.

Koç erkeği Yengeç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Yengeç kadını uyumu Cinsellik

Koç ve Yengeç aşk eşleşmesinde farklı güven seviyeleri vardır. Arkadaşlar arasında güven seviyesi vardır. Yeterince kolay arkadaşlık kurarlar. Sonra yatak odasında yavaş gelişen güven var. Koç, sekse fiziksel bir tatmin eylemi olarak yaklaşır. Duyguların o sırada yüksek olup olmadığını pek umursamıyorlar. Bu, eylemin fiziksel anlamda nasıl hissettirdiği ile ilgilidir. Bunlar hareket, hareket ve eylemle ilgilidir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 7 Nisan salı burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Nisan 2020

Kanser, seks sırasında yüksek olmak için derin duygulara ihtiyaç duyar. Eyleme anlam katar ve aşka giden yolu açıklar. Koç’un sekse karşı çok küstah bir yaklaşımı var. Yengeç’in duygusal yakınlığa ulaşmakta zorlanmasına neden olur. Sürekli tetikte kalarak duygularını korurlar. Koç’un duygusal bir yatırımı olduğunu öğrenene kadar o koruma alanından çıkmazlar. Seks zevklidir ama olabileceği kadar anlamlı değildir.

Koç’un bağlılığa hazır olduğuna dair kanıtları gören Yengeç, Koç’un duygusal bir düzeyde içeri girmesine izin verir. Nasıl anlatabilirler? Ön sevişme bir güçlük haline gelmez. Sevişme yavaşlar. Bitiş çizgisine giden bir yarış değil. Duygusal yoğunluğa ve an be an elde edilen bağlantıya odaklanıyor.

Koç erkeği Yengeç kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Yengeç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç’un yedinci evi, Jüpiter’deki Venüs’ten oldukça etkilenir ve bu, bu burcu romantik ve evlilik açısından daha uyumlu hale getirir. Bu işaretlere duyulan aşk, her iki ortak da ilişkide büyüme arayışında olduğu için bir sanat gibidir. Koç, her zaman yeni bir şeyler denemek ve keşfetmek için gemideyken, Yengeç sessiz ve topraklanmış bir ortaktır, ancak bu zıt özellikler ilişkilerinde iyi bir denge sağlar. Aşk ve evlilik uyumları daha uzun vadede yüksek kalır. Fiziksel ilişkiler bu ortakları daha yakın bağlar ancak birbirlerine olan duygusal destekleri her zaman en üstte kalır. Aşk ve romantizm onlar için iyi bir yerde kalır, ancak her iki ortak arasındaki çok fazla yaş farkı kesinlikle ilişkileri etkileyebilir.

Koç Adamı ve Yengeç Kadını: Anlama düzeyi

Koç erkeğinin Yengeç kadını ile uyumu, çözülmesi gereken sorunlar olsa da başarılı bir ilişki olacaktır. Koç erkeği, bağımsızlığını ve özgürlüğünü etkilediği için partnerine çok fazla sarılmaktan hoşlanmaz. Bu Koç Yengeç aşk maçı, parayla ilgili konularda da fikir ayrılıklarına sahiptir. Yengeç dişi için para gerçekten önemlidir, çünkü para mevcut olduğunda duygusal ve finansal olarak güvende hisseder. Ancak Koç erkeği, parasal konularda kendini fazla endişelendirmez. partneriyle güzel bir ilişki paylaşıyor olması yeterli ve para onun için gelip gidecek bir şey. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Venüs retrosu nedir? Venüs retro 2020 burçlara etkisi

Parasını bankada biriktirmek istemiyor, daha çok başkaları için, özellikle de yakınları için harcamayı düşünüyor. Yengeç kadınının çok fazla ruh hali var ve karakter olarak oldukça kaprisli. Koç erkeği de huysuz olsa da, kendisi üzerinde fazla bir etkisi olmayan çok istikrarlı bir insandır. Hem Koç erkeği hem de Yengeç kadını, sevişme eyleminde yer alan çok fazla tutku ve şehvet ile harika bir fiziksel ilişkiyi paylaşacaklar. Koç erkeği, onunla mahremiyetini paylaşmak açısından garip bir çekiciliğe sahiptir, bu onu utangaç tavrından kurtarabilir ve fiziksel aşk eyleminin muazzam gücünü çok fazla arzu ve hayranlıkla keşfetmesine izin verebilir.

Koç Erkeği ve Yengeç Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Yengeç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği ve Yengeç kadını aşk uyumu, ancak ilişkideki bazı şeyler halledilirse uzlaştırılabilir. Bu aşk eşleşmesi arasında barışçıl bir bağ kurmak için geçmeleri gereken bazı engeller olabilir. Parayla ilgili konulara ilişkin genel bir konu, parasal yönlerinde ihtiyatlı olduğu için parasal konularda ihtiyatlı olduğu için onlar için bir endişe olacaktır. Birlikte güzel bir ilişki sürdürmek için aşkla birlikte parayla ilgili sorunlara da dengeli bir yaklaşım sergilemeleri gerekir. 

Çok fazla ruh hali dalgalanması olduğu için, kendi öfkesini kaybetmek ve onu bu koşullarda yalnız bırakmak yerine, kendini kötü hissettiğinde onu rahatsız eden şeyin ne olduğunu sormak ve onunla ilgilenmek zorundadır. Karşılığında ne yaparsa yapsın ona inanması gerekir. ve ona, onunla iyi bir bağ kurmasını beklediği bağımsızlığı ve özgürlüğü verin. Koç erkeği Yengeç kadını uyumluluğu, birlikte güzel bir hayat geçirebilecekleri ve bu maceralı yolculuğun tadını çıkarabilecekleri için dört gözle beklenecek bir şeydir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.