Koç erkeği Yay kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Yay kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Yay kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Koç erkeği ve Yay kadını arasındaki ilişki yoğundur. Bu ikisi, bir çift olarak farklı ve seksi olma fırsatının tadını çıkaracaklar.

Sonsuza kadar genç ve her zaman kendinden emin, bu da onu diğer erkeklerden daha ilginç kılıyor. O sevimli ve çok özel bir çekiciliğe sahip.

Koç erkeği Yay kadını uyumu Aşk

Koç ve Yay , zodyaktaki işaretleri gösteren ateştir. Bir güç çifti gibi görünüyorlar ve buluşmaları ideal görünüyor. Merakı onu var olan tüm bilgileri toplamaya yönlendirir. Takipçisi değil, ama biri onun fikirlerine uyuyorsa, kesinlikle takip edecektir. Yay burcu kadını, çabuk sıkılan, evcilleştirilemez bir yaratıktır. Hayatta enerjik olarak devam etmek için hayatta bir hızlandırıcıya ihtiyacı var. Onun için partneri eğlenceye ayak uydurabilmeli ve ilişkinin sıkıcı olmasına izin vermemelidir. Koç erkeği için o da arkadaşıyla dürüst ve sağlıklı bir ilişki ister. Kendiliğinden doğası, uzun sürmeyecek olan dikkatine rakip olabilir. Dürüst doğası, hiçbir zaman, kaba bir doğaya dönüşemez. Tutkulu bir açıklama, coşkulu bir tartışmayı kısa sürede sıkıcı bir tartışmaya dönüştürebilir.

Koç erkeği Yay kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Yay kadını uyumu Cinsellik

Koç ve Yay arasındaki uyumluluk yatak odasının dışında durmuyor. Bu ikisi aynı zamanda mükemmel aşıklar olur. Yay tutkuludur ve Koç’un baştan çıkarıcı yöntemlerine açıktır. Koç ve Yay arasındaki kimya yadsınamaz. Bu yıldız işaretlerinin ateş elementi ile aynı hizada olması, onların ateşli yatak odası antikalarıyla çok ilgisi var.

Bu aşk maçındaki her iki ortak da çarşaflar arasında memnuniyet bulur. Sevişme yoğun ve hassastır. Deney, her karşılaşmayı baştan çıkarıcı tutar. Koç ve Yay, birbirlerine olan duygularını ifade etmekte sorun yaşamazlar. Koç ve Yay ilişkisindeki kişiliklerin taahhüt etmesi kolaydır. Mutluluğu bulmakta zorlanırlar çünkü her bir ortak diğerinin ihtiyaçlarına uyum sağlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  31 Ekim Mavi Dolunay etkileri | 31 Ekim Mavi Dolunay burçlara etkisi

Bu çiftle yatak odasının dışında karşılaşanlar, yeni aşıklar gibi parıldadıklarını görebilirler. Flörtöz bir havaları vardır ve her zaman birlikte gülerler ve kıkırdarlar. Koç partneri partnerine göz kırpacak. Yay, utangaç bir gülümseme yüzlerine yayılırken kızaracak. Yüzlerini gülümsetecek tatlı ve seksi sırları birbirleriyle paylaşırlar. Birbirleriyle flört ettikleri kadar birbirleriyle dalga geçerler ve alay ederler. Flörtöz yapıları, yatak odasının dışındaki ön sevişmenin bir uzantısı gibidir.

Koç genellikle seks işine atılmaktan hoşlanır. Ancak Yay, Koç’u baştan çıkarır ve ortaklarını tatlı zamanlarını almaya ikna eder. Yatak odası menüsü, vanilyadan bitter çikolataya kadar uzanan geniş bir menüden oluşuyor. “Karanlığın Elli Tonu” bu çiftte hiçbir şey yok! Şakacı doğaları da yatak odasına giriyor. Karışıma ekstra bir eğlence seviyesi katacağından emin olabilirsiniz!

Koç erkeği Yay kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Yay kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Özgür aşk kuşlarının öne çıkan bir örneği Yay ve Koç’tur. Doğuştan gelen açıklıkları, keşfetme dürtüleri ve özgüvenleri nedeniyle Koç ve Yay, hızlı bir ilişki kurabilir. Bu ikisi, birbirlerinin bağımsızlık arzusunu takdir ediyor ve her iki tarafın da yeni anlayışlara olan doyumsuz ihtiyacından kaynaklanan büyüleyici bir uyumları var. Bununla birlikte, bir Yay ve Koç çifti, kontrol dışı duygusal patlamalara karşı dikkatli olmalı ve sorunlara acele etmeden önce olası yansımaları görmezden gelmek için ortak alışkanlıklarıyla mücadele etmek için birbirleriyle çalışmalıdır. Bu iki Ateş burcunun çok iyi şartları vardır ve en iyi olduklarında romantik ilişkilerde güvendedir.

Koç Adamı ve Yay Kadını: Anlama düzeyi

Koç burcu erkeği ve Yay burcu kadınının benzer özellikleri mıknatıs gibi birbirlerini çekerler ve kısa sürede ruh eşini bulurlar. Birbirlerini destekleme eğilimindedirler ve derinden bağlanmaya çalışırlar. Koç tam olarak aradığı şey. Yay, tam da istediği gibi sadık ve şefkatli bir kadındır. Ancak ikisi de yoldan çıkıp gerçek adına birbirlerine kırıcı sözler söyleyebilirler. Benzer düşünürler ve önlerine çıkan durumlar ve zorluklarla başa çıkma becerisine sahiptirler. Onu çöküşlerinden alacak ve onun için son derece minnettar olacak. Yay kişilik kadın hayatında ilişkilerine değer verir ve bir başkasıylayken kendinden her zamankinden daha fazla emindir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 29 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Eylül 2020

Onun hayata ve sevgiye kendisi kadar değer verdiğini görmekten memnun bir adam olacağından emindir. Onu başka bir erkekle gördüğünde bazen sahiplenici olabiliyor. Onun için fazla bir önemi olmayacak çünkü o kolay giden biri ve flörtleri seviyor. Ondan şüphe duyabilir, çünkü Yay, Aldatma ile ünlüdür. Özgür ruhlu doğası, Koç erkeği ve Yay kadını ilişkisine ve özellikle Koç erkeğine çok fazla acı çekmesine neden olabilir. Ancak Yay burçları zodyak astrolojisinde en sadık insanlar olarak bilinmediği için haklı olabilir . Yay kadını, ilişkinin başında Koç burcundaki erkeğe kişiliğini anlatsa bile, yine de ona çok acı çektirecektir.

Koç Erkeği ve Yay Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Yay kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Bir Koç erkeği kolayca ilgisini kaybedebilir. Öte yandan, Yay kadını asla sıkılmaz. Heyecanlı ve gayretli doğası, ilişkilerinin lehine çalışacak, çünkü o da maceracı ve hevesli bir adam. Onun özgürlük isteğine değer verecek ve onu asla hiçbir şeyle kısıtlamayacaktır. Maceracı ve iddialı doğası için ona hayran kalacak. Uzay isteği, Yay burcu kadını tarafından görev bilinciyle halledilecektir. Yapışkan bir insan değildir ve bu nedenle Koç erkeği ve Yay kadını ilişki uyumluluğu tatmin edici olacaktır. İhtiyacı olanlara yardım etmeye hazır, paralarını seve seve paylaşacaklar. 

Yeterince kazandıkları halde paraya öncelik vermezler. Koç erkeği ve Yay kadını her şeyden önce arkadaş olacaktır. İkisi de çabuk sinirlenir. Koç burcu uyumluluğu . Ancak, kendini her boş veya tatminsiz hissettiğinde onu rahatlatmak için çok çaba gösterecektir. İlgi odağı olmayı sever. Bağlılık sorunları olabilir ve kendini uzun vadeli bir ilişkiye yatırmak istemez. Koç erkeği ve Yay kadını, her zaman birlikteyseler kesinlikle bir ilişkiden düşeceklerdir. Yay erkeği ve Koç kadını uyumluluğu hakkında bilgi edinin .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.