Koç erkeği Terazi kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Terazi kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Terazi kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Terazi burcu dengelidir ve diğer insanlarda nadiren görebileceğiniz bir çekiciliğe sahiptir; Koç Ateşi burcu ise çocuksu ve sevimlidir. Bu ikisi aşık olduğunda, uyumlu oldukları çok açık.

Birbirlerini ne kadar sevdikleri, yapacakları ve söyleyecekleri her şeyde fark edilecektir. Koç bazen Terazi’yi kıskanabilirken, aralarındaki ilişki karşılıklı saygı ve hayranlıktır. Bu ikisinin birbirine karşı şefkatli ve şefkatli olması çok doğal.

Bu ikisi ilk buluşmalarında çok konuşacak ve gülümseyecekler. İçgüdüsel olarak birbirlerine çekileceklerinden bahsetmiyorum bile. Sonuçta, tamamlayıcı özelliklere sahip iki zıt işarete aittirler.

Koç erkeği Terazi kadını uyumu Aşk

Koç erkeği ve Terazi kadını arasında paylaştıkları ilişkide anlık bir aşk ilişkisi vardır. Bu nedenle, bu Koç erkeği ve Terazi kadın aşk uyumluluğunun işe yaraması için iyi bir şans var.

Koç adamı, Terazi kadınının sahip olduğu karizmaya hayran kalır ve bu da onu kişiliğinin üzerine salmasına neden olur. Bu ikili arasında anlık bir saf aşk alışverişi hissedilir.

Nazik ve şefkatlidir ve genellikle onunla tatlı konuşmalara girer, onu ve sevgisini övmeye çalışır. Bu onun tarafından gerçekten takdir ediliyor, onu daha çok sevmesini ve daha derin bağlantılar kurmasını sağlıyor.

Terazi burcunun sık sık kavga etme eğilimi vardır, bu da tam tersine erkek Koç tarafından takdir edilir. Herhangi bir çaba harcamadan kazanmaktansa bir şey için savaşması gerektiğinden hoşlanıyor, tuhaf bir aşk ilişkisi.

Aynı zamanda, nazik, yumuşak, sevimli ve coşkuyla yaydığı hoş titreşimlerle çok öfkeli ve agresif erkek Koç’u kontrol etme gücüne sahiptir. Bu, en ateşli olanları bile eritir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Aralık 2020
Koç erkeği Terazi kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Terazi kadını uyumu Cinsellik

Bu aşk maçındaki Yin ve Yang kutupları cinsel bağı güçlendirir. Koç ve Terazi çifti fiziksel birlikteliğe katıldığında, ikisi de bir aydınlanma duygusuna ulaşır. Sanki kendilerinin diğer yarısını ilk kez keşfediyorlar.

Onların birliği, ikiz ruhların veya ruh eşlerinin ötesinde bir şeydir. Genellikle ilk Koç’ta, birlik sadece fiziksel tatminin ötesine geçer. Terazi için fiziksel bağlantı sevgiyi takip eder. Bu nedenle, Koç-Terazi kombinasyonunun yakınlığı, Terazi partneri için aşkındır.

Koç Terazi cinsel bağlantısının yoğunluğu kelimelerin ötesindedir. Çağrışım yapan dil, bu çiftin yaşadığı coşkuyu tarif etmenin hiçbir yolunu sunmaz. Yine de bu kadar coşkulu yüksekliklere ulaşmak için verme ve alma gerekli! Ne Koç ne de Terazi tepetaklak ve doğrudan yatağa düşmez!

Terazi, yatağa atlamadan önce denklemde sevgiye ihtiyaç duyar. Koç, Terazi “Seni seviyorum” sözlerini söylemeden çok önce fiziksel bağlantıyı memnuniyetle karşılar. Ancak Terazi, cinsel yakınlıktan önce aşkın varlığına duyulan ihtiyaçtan taviz vermez. Terazi’nin cinsel yakınlıktan önce aşka bakış açısı sağlamdır. Koç ve Terazi ilişkisinin kırılmaz altın kurallarından biri olarak kabul edin.

Koç, sabrı öğrenmeli veya cinsel hayal kırıklığına dayanmalıdır. Partnerinin ilişkide kendini güvende ve güvende hissetmesini beklemelidirler. Ne kadardır? Terazi aşk aleminde her şeyin uyumlu olduğunu hissedene kadar.

Terazi veren bir ruhtur. Terazi’nin yaptığı bir ilişkideki ana hatalardan biri, kendinden çok fazla şey vermektir. Denge olduğunda gelişen bir kişi, Terazi, tanıştığı her şeyin mutluluğunu sağlar.

Bir Koç partneri için farklı değil. Terazi, kendi ihtiyaçlarını ihmal ederken Koç’un ihtiyaçlarına katılır. Terazi kişiliği, “Kendin için doğru ol” kuralına bağlı kalırsa başarılı olur. (Zamansız bilgeliğiniz için teşekkürler, Avon’un büyük Ozanı!) Terazi, Koç partnerini cinsel ihtiyaç ve tercihlerinden haberdar etmelidir.

Koç, Terazi’ye cinsel isteklerini anlatmakta sorun yaşamaz. Koç, cinsiyetin temel fiziksel eylemine ne kadar hızlı ulaşırsa, o kadar iyidir. Terazi yatak odasında arzularından bahsetmiyorsa, Koç’un uyum sağlamaktan başka seçeneği yoktur! Terazi, Koç’a yatak odasında sabırlı olmanın bazı zevkli ödülleri olduğunu öğretir! Koç, Terazi’ye ara sıra şehvetli boğuşmanın da arzuyu doyurabileceğini öğretir. Her bir tarafın partnerine öğrettiği dersler Koç ve Terazi uyumluluğuna katkıda bulunur.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Aralık 2020

Koç erkeği Terazi kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Terazi kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Evren, Koç için son derece romantik ve evlilik uyumlu olan zodyaklardan birinin Terazi olduğunu söylüyor. Koç ve Terazi birleştiğinde, aralarındaki bağ güvene, bilişsel parlaklığa ve hiç bitmeyen bir eğlenme arzusuna dayanır. Bazen birbirlerinden hoşlandıkları ortak özellikler sabırsızlık veya katılık gibi kontrolden çıkmış gibi görünür, Koç ve Terazi çiftinin birbirini uyumlu tutması kritik hale gelir. İşin iyi yanı, Terazi’nin sınırsız coşkusunun Koç’un cesur tutumunu mükemmel bir şekilde tamamlamasıdır. Koç-Terazi ilişkisi, meşgul olmak, coşkularını çeşitli hayır kurumlarına yönlendirmek ve ilk sorun belirtisinde boğulmak yerine kendini düzenlemekle yönlendirilebilir.

Koç Adamı ve Terazi Kadını: Anlama düzeyi

Hem Koç hem de Terazi , birbirlerini tanımak için zaman ayırarak ve kendilerini ilişkiye kaptırarak bir anlayış geliştirir, bu da Koç erkeği ve Terazi kadını ilişkisini zirveye çıkarır.

Hem Koç erkeği hem de Terazi kadını, hiçbirinin kendi hatasını kabul etmekten kaçınmadığı ve asla özür dilemek için geri dönmediği açık bir zihniyete sahiptir. Bu zihinsel tutum onları birbirine yaklaştırır.

Çok hassas bir birey olduğu için onu duygusal olarak rahatsız edebilecek veya yaralayabilecek hiçbir şey söylemediğinden veya yapmadığından emin olur.

Koç burcu yerlisi aynı zamanda hiçbir şey olmamış gibi çok çabuk affeden ve unutan biridir. Hararetli bir tartışmaya girebilecekleri durumda bile, kin tutmanın bir anlamı olmadığını çok geçmeden anlayacak ve olanlardan onu aklayacaktır.

Bu, partneriyle olan ilişkisini sürdürmek ve dengelemek için içinde özümsediği oldukça güçlü bir nokta.

Ama onun da olumsuz yanları var, örneğin partnerinden durumu analitik olarak değerlendirme şansı bile vermeden her zaman yanında olmasını talep ediyor. Ve eğer reddederse, çok hayal kırıklığına uğrayabilir ve onu bir ortak olarak sadakatsiz olarak adlandırabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 24 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Aralık 2020

Aynı zamanda, onun tutkulu, şehvetli ve hassas olduğu, onun ise sevecen, karizmatik ve romantik olduğu, birbirleriyle harika bir fiziksel ilişkiyi paylaşacaklar. Bu kombinasyon, güzel ve samimi bir sevişme eyleminin keyfini çıkarmalarını sağlayacaktır.

Koç Erkeği ve Terazi Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Terazi kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği ve Terazi kadını aşk uyumu, zaman geçtikçe ilişkiden öğrenir ve büyürlerse büyük zirvelere ulaşacaktır.

Çok otoriter ya da çok talepkar hale gelmediğini görmelidir, çünkü bu onun duygularını incitecek ve bu da aralarındaki ilişki üzerinde zıt bir etki yaratacaktır.

Zodyak burcu kadın yerlisi ayrıca onunla hararetli tartışmalara girmediğinden emin olmalıdır, çünkü bu onu daha da öfkelendirebilir ve öfkeyle söylememesi gereken şeyler söyleyebilir.

Koç erkeği ayrıca, ona yargılanmadan fikrini dile getirme özgürlüğü ve ayrıcalığı vermek isteyebilir.

Aralarında çok fazla güven olmalı ve ilişkiyi ilerletmek için birinin diğerine inanması gerekiyor.

Koç erkeğinin Terazi kadını ile uyumu, iyi karşılık verirse ve olaylarla daha sakin ve sakin bir şekilde başa çıkmaya çalışırsa harikalar yaratacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.