Koç erkeği Oğlak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Oğlak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Oğlak kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Koç erkeği çocuksu ve dürtüseldir, Oğlak kadını ise olgun ve bilgedir. Aralarındaki çekim çok güçlü olabilir, ancak denge sorgulanabilir.

Onların kombinasyonu, Ateş ile Dünya’dır. Bu, ya harika bir kimya ya da kesinlikle hiçbir şey anlamına gelir. Onlara ilk baktığınızda iki farklı karakter, ancak gerçekten denerlerse işler yoluna girebilir.

Koç erkeği Oğlak kadını uyumu Aşk

Hem Koç hem de Oğlak burcunun liderlik özellikleri vardır, bu nedenle bir araya geldiklerinde aşk ilişkilerinde mücadele edecekleri açıktır. Ancak bu tür bir stres ve mücadele, hem Koç erkeği hem de Oğlak kadını arasındaki çekimin birincil nedeni olacağından kesinlikle ilerleyebilirsiniz. Koç ve Oğlak arasındaki ilişkinin en övgüye değer kısmı, onların samimi davranışlarıdır. Cinsel dürtüleri, çok az işaretin düşünebildiği, söndürülemez. Koç erkeği ve Oğlak kadını cinsel yaşamları beklentilerine uygun değilse, yollarını kolayca ayırmaya da karar verebilirler. Koç, gizli olmaktan ve ortaklarını aldatmaktan ziyade dürüst olmayı sever, bu yüzden bu sert doğa aslında kayda değerdir. Oğlak sembolü oğlak ve Koç sembolüdür koçtur. Duygusuz yapıları nedeniyle başkalarına soğuk görünseler de ikisi de birbirleri için mükemmeldir. 

Oğlak burcu kadınları, daha az içe dönük ve geleneksel yapıları nedeniyle arkadaşları ve meslektaşları ile oldukça sosyaldir. Kişisel değerlerine inanmayanların veya duygusallıklarını kolayca rencide edenlerin arkadaşlığını tercih etmezler. Sosyal grubu, onaylamadığını çabucak gösterme özelliği nedeniyle bazen ondan nefret edebilir. Koç erkekleri, doğalarına benzeyen veya benzemeyen arkadaşlar edinme konusunda çok kaygısız ve sosyaldir. Bağımsız ve özgür olmayı severler ve kendileriyle aynı değeri paylaşan insanlara saygı duyarlar. Dalga boyları eşleşirse, potansiyel arkadaşlarla hızla güçlü bağlar geliştirebilirler. İkisi de özgürlüklerinin tadını çıkarırken, Oğlak kadını ilişkide duygusal olarak kopuk görünüyorsa sorun olmaz. Genel olarak, ilişkilerini her geçen gün daha da yoğunlaştıran harika bir seks hayatları olacak.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Mart 2021
Koç erkeği Oğlak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Oğlak kadını uyumu Cinsellik

Koç ve Oğlak burcunun cinsel hayatı, roller coaster’a binmek gibidir. Bazen bu çiftin aralarında yüksek bir cinsel dürtü vardır. Bazen sürüş yavaşlayarak tamamen durur! Endişelenmeyin, bir sonraki yolculuğun yeniden başlamasına çok az kaldı. Seks dürtüsü yüksek olduğunda, karanlıkta Uzay Dağı’nda bir gezintiye çıkmak gibidir!

Koç’un yüksek bir bükülme faktörü vardır ve bu, Oğlak’ın seks için vanilya duygusuyla örtüşmez. Ancak, karizma ve dayanıklılığı karşılaştırırken Oğlak, enerjik Koç’a ayak uydurur. Ancak Oğlak cinsel deneylerden uzak durur, yatak odası karşılaşmaları keyiflidir.

Her iki partner de dokunmaya duyarlı olduğundan, ön sevişme masajı içermelidir. Oğlak, parmaklarını Koç’un saçlarından geçirerek Koç’un mırıldanmasını sağlayabilir. Koç, ayaklarını ovarak ve baldırlara ve dizlerin arkasına birkaç erotik öpücük vererek Oğlak burcunu açabilir. İşleri devam ettirmek için Koç, ön sevişme ile acele etme ihtiyacından vazgeçmek zorundadır. Oğlak, yavaş bir eli olan bir ortak ister.

Koç erkeği Oğlak kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Oğlak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Bu romantik çift, çok düşük bir aşk ve evlilik uyumluluğu paylaşır ve evlilik için en az tavsiye edilir. Koç ve Oğlak arasındaki ilişkide gülümsemeden çok gözyaşı vardır. Oğlaklar ve Koç, fiziksel sevgi ile en çok sorun yaşayanlardır. Oğlak burcundaki Satürn ile Koç burcundaki Mars arasındaki karşıtlık, her iki tarafı da birbirlerinin isteklerini kavrayamaz ve tatmin edemez hale getirebilir.

Koç burcunun atılganlığı titiz bir Oğlak burcunun kafasını karıştırabilir. Etkileşim söz konusu olduğunda, Oğlaklar mantığı takdir eder ve aceleci göründükleri için Koç’un fikirlerini reddetmeye eğilimlidirler. Oğlak burcunun olayların ve insanların her zaman üretken olma dürtüsü, Koç’u rahatsız edebilir ve sıkabilir. Bu birleşme, her iki tarafın kararlılığıyla daha da şiddetlenen uzun vadeli bir kavgaya yol açabilir.

Koç Adamı ve Oğlak Kadını: Anlama düzeyi

Oğlak kadını, kendisine tutunmaktan hoşlanmayan bağımsız insanları sevdiği için Koç erkeği için mükemmel bir eştir. Koç erkeği ve Oğlak kadını, doğalarında birçok çelişki olmasına rağmen inanılmaz bir kimyayı paylaşırlar. Bir birey tarafından yalnızca liderlik veya sevgi ve uyumluluk arasında seçim yapmak için bir seçim yapılması gerekecektir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Aralık 2020

Koç erkekleri bağımsız bir yapıya sahiptir, anı yaşamayı sever ve hayatta yeni zorluklara göğüs germek için her zaman heyecanlıdır. Hayatta kendi yollarını izlemekte katıdırlar ama neyse ki Oğlaklarla aynı hedefi paylaşırlar. Koç adamı, kendi istismarlarına tanık olmak için insanların etrafında olmayı seven bir dışa dönüktür. Evde oyalanmaya hiç ilgisi yok ama aktif olmayı ve dışarıda dolaşmayı tercih ediyor.

Koç Erkeği ve Oğlak Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Oğlak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği ve Oğlak kadını arasındaki uyumluluk, yalnızca birbirlerinin kişiliklerini ne kadar iyi anlayabileceklerine ve farklılıkları ne kadar iyi doldurabileceklerine bağlıdır. Koç erkeği genellikle hırssız ve dürtüseldir, bu nedenle sağduyu boşluğu onun esprili ve olgun doğasıyla doldurulurken Koç erkeği hayatında gerilimden uzak ve daha rahat olmasına yardımcı olacaktır. Koç erkekleri diğer kadınlarla flört etmeyi sever ama Oğlak kadını çok kolay kıskanmaz. Koç erkeği ve Oğlak kadını, yeni filizlenen bir aşkta ilk adımı atmak için çok zaman harcarlar, bu nedenle ikisinden birinin diğerini bir randevuya davet etmek için inisiyatif alması gerekir.

Oğlak kadını, bu ilişki ile hayatında ilk kez özgürlüğü ve özgürlüğü deneyimleyecektir. Onu monoton rutininden uzaklaştıran kişi olduğu için onun yanında rahatlık ve rahatlık hissedecektir. Kalbini kazanmak için yeni numaralar ve teknikler deneyecek ve ilişkilerinde tutku ateşi sürekli yanacaktır. Oğlak burcu kadını, profesyonel Oğlak kariyerinde başarılı olmayı sever ,her zaman elinden gelenin en iyisini yapmak ister ve durumlara kolay kolay teslim olan biri değildir. Koç erkeği ve Oğlak burcu kadını, güçlü bir duygusal ve gerçek ilişki veya evlilikten keyif alacaklardır. Görünüşünden etkilenecekken kendine güvenen doğasını sevecek.

Koç erkeği ve Oğlak burcu, hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışmayı ve sosyal hayatlarının tadını sonuna kadar çıkarmayı severler, bu da ilişkilerinin daha kararlı ve hırslı olduğunu gösterir. Ancak hiç kimse zamanın onlara ne kazandırdığını bilemez çünkü Koç ve Oğlak çifti bile zamanla zorluklarla yüzleşmek zorundadır. Sabır ve kararlılıkla mücadele ederlerse hayat hakkında çok şey öğrenecekler ve ilişkileri yeni zirvelere ulaşacaktır. Para biriktirmeyi ve doğru yatırım yapmayı tercih ederken, macera gezilerinde daha çok gereksiz harcamalar yapacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Burçların taşları ve renkleri | Burçların taşları ve özellikleri

Ayrıca, macera ve zorluklara olan susuzluğunu gidermek için tüm dünyayı keşfetmek isterken, evde kalmayı ve basit şeylerle ilgilenmeyi tercih edecektir. Oğlak burcu kadını, aceleci ve saldırgan yapısı nedeniyle gereksiz tartışmalara neden olacak en çekingen burçtur. Oğlak kişiliği. Koç’un benmerkezci olduğu için aniden ayrılması ve bir plan veya davranışı hakkında fikrini değiştirirse özür bile dilemeyebilir. Koç erkekleri kuralları çiğnemeyi severken, Oğlak burcu bir kadın, kavga nedeni olabilecek belirli ilke ve değerleri takip etmeyi sever.

Oğlak, istikrarı tercih ettiği için bu tür davranışlara tahammül edemeyecek, öte yandan onun tipi olmadığını düşünecektir. İlişkilerinin ilk gününden itibaren doğalarındaki farklılıkları gözlemlemeye başlayacaklardır. Koç adamı daha yaratıcıdır, bu da kurallara uymak istemedikleri, aksine özgürlüğe hayran oldukları anlamına gelir. Oğlak kadını, başkalarının ilke ve değerlerle dolu doğasına uygun davranmasını ister. Karar vermeden önce çok değerlendirirler. Öyleyse, Koç erkeği ve Oğlak kadını, enerjilerini onları ayıran şeylerden ziyade onları birbirine bağlayan şeylere yönlendirmeyi öğrenirlerse harika bir ilişkinin tadını çıkarabilirler. Hakkında okuOğlak erkeği ve Koç kadını uyumu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.