Koç erkeği Kova kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Kova kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Kova kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Bu ikisi aşıklardan önce en iyi arkadaşlardır ve duygu ve düşünceleri hakkında açıkça konuşarak bağlarını daha da güçlendireceklerdir.

Bu ikisinin çok güçlü bir fiziksel bağlantısı olacak. Her ikisi de sosyaldir ve büyük bir sosyal gruba sahip olmayı tercih eder. Koç erkeği romantik bir erkek olduğu için Kova kadınını her zaman yanında bulunduracaktır.

Kova kadını, partnerinin spontane ve özgün olmasını sevecektir. Sevdiği kişiler için yüksek standartları vardır ve eğer Koç erkeği kalbini kazanmaya karar verirse, kesinlikle başarılı olacaktır.

Koç erkeği Kova kadını uyumu Aşk

Hem Kova kadını hem de Koç erkeği ilişkilerinde yakınlıktan keyif alacaklardır ancak bunun kendi zorlukları olacaktır. ikisi de sinema sever, o zaman Gaston ve Belle’in eskiden zevk aldığı gibi ilişkilerinden zevk alabilirler, ancak Koç erkeği bu noktada hanımının ne istediğinin farkında değilse, biraz sorun yaşayabilir. Koç, tutkulu bir yapıya sahip olduğunu ve zamanla duygularını yavaş yavaş ortaya çıkaracağını belirten bir ateş burcudur, ancak bu bazen onun için sinir bozucu da olabilir çünkü hırslarını kazanmak için her zaman hayatla mücadele eder.

Kova kadını cinsel aktivitelerle ilgilenmeyebilir, bu nedenle Koç erkeğinin deneysel zihni ve cinsel dürtüsü bile yatak odasını belirli bir seviyeye kadar ilginç tutacaktır, ancak onun içindeki tutkuyu tamamen ortaya çıkarmasına pek yardımcı olmayacaktır. Neyse ki, Koç erkeği ve Kova kadını arasında daha az tartışma olacak ve aralarında daha az kin tutulacak. İlişkiniz başarılı ve umut verici olabilir, ancak ikinizden de ciddi çabalar gerektirecektir. Kova kadınları aynı zamanda doğaları gereği oldukça çekingen ve dışa dönük olsalar da, sosyal durumlarla nasıl başa çıkacaklarını gerçekten iyi bilirler. İnsanlar ilham alacak ve başkalarına mümkün olan her şekilde yardımcı olmayı sevdiği için şirketinde neşeli olacaktır.

Büyüleyici ve gizemli kişiliğini çevresine ne zaman göstereceğine o karar verecek. Pek çok arkadaşı olacak, ancak koruyucu doğası nedeniyle sadece birkaçı güvenini kazanacak. Koç adamı daha çok mutlu-şanslı bir tiptir ve gerçek bir dışa dönüktür. Kolayca etkilenen insanlarla arkadaş olmayı sever, bu da egosunu tatmin etmesine yardımcı olabilir. Arkadaşlarından daha az beklenti içinde olmayı sever, ancak birinin ona ihtiyacı olursa yardım edeceğinden emin olur. Koç, su taşıyıcısının sıkı sıkıya bağlı arkadaş çevresiyle karşılaştırıldığında, diğer neşeli insanları arkadaş olarak kabul etmeyi sever. Ancak Koç erkeğinin derin duygusal sırlarını kolayca açığa vurmadıkları için kalbinin kolayca kazanılamayacağı tam olarak doğru değildir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 23 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Haziran 2020
Koç erkeği Kova kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Kova kadını uyumu Cinsellik

Koç ve Kova kişilikleri bir araya geldiğinde arkadaşlık doğal bir sonuçtur. Romantizm sahneye girmeden önce “faydalı arkadaşlar ilişkisi” başlayabilir. Onu bu kadar çekici kılan, bağlılığın olmadığı seksin tabu doğasıdır.

Bu aşıklar yatak odasının içindeki ve dışındaki kimyayı keşfettiklerinde, duygular gelişir. Yine de bu iki “kafalı” entelektüel, hissettikleri duyguları gizli tutabilirler. Soğukkanlılık ve mesafeli davranmak, carpe diem tutumunun gelişmesine olanak tanır.

Ne Kova ne de Koç, ilişkinin başlangıcında sekse karşı “günü yakala” tutumunu bozmak istemez. Her ikisi de ilişkilere bağlılık konuşmasının harika seks üzerinde bir engel oluşturduğunu hissediyor. Bir carpe diem tavrıyla yangınları söndürmek için uzun vadede biraz özgürlükten vazgeçme hakkında bir tartışma gibisi yoktur!

Kova ve Koç yatak odasında çok az kısıtlama vardır. “Deneysel”, Uranüs tarafından yönetilen Koç ve Mars tarafından yönetilen Koç arasındaki cinsel karşılaşmaları tanımlar. İlk birkaç tutkulu karşılaşmada, ateşli seks kaynayarak kaynamaya başlar.

Yeni ilişkinin sıkıntısı sona erdiğinde, bağlılıktan söz edilir. Kova kişiliği, konuyu ilk açan kişi değil. Zodyak’ın aksiyon arayan ve go-getter olan Koç, konuyu gündeme getirmeye uygun kişidir. Kova ve Koç uyumluluğu, çift bağlanmaya hazır olduğunda yoğunlaşır.

Hafif soğuma, sevgi dolu ve duygusal olan aralıklı karşılaşmalara izin verir. Çılgın seks ya da sevişme olsun, Kova-Koç kombo yatak odası karşılaşmaları unutulmaz. Oh, ve yatak odası bazı özel iç tasarım öğeleriyle daha iyi durumda. Bu aşıklar, karartma akımlarını ve odanın ses yalıtımını göz önünde bulundurarak iyi yapabilirler. Aksi takdirde, komşular şok edici bir kulaktan kulağa OLACAKTIR .

Koç erkeği Kova kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Kova kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Fiziksel yakınlık ve romantizm söz konusu olduğunda, bu iki işaret yakınlık kurar ve birbirine inanır, ancak stresli olabilirler. Her iki işaret de şehvetli bir ilişkiye muazzam miktarda enerji katar, ancak duygularını sosyal ortamlarda ifade edememeleri, her iki partnerin de ihmal edilmiş hissetmesine neden olabilir. Bu zorluklara rağmen, Koç ve Kova, yeni deneyimler için karşılıklı tutkuları ve romantik ortaklar olarak yaratıcı bir şekilde tartışma ve düşünme istekleri gibi diğer alanlarda güçlü bir bağlantıya sahip olabilirler. İki ortak uyumsuz olduğunda, bu kombinasyon empatiden yoksun olabilir, ancak uyumlu olduklarında Koç ve Kova, karşılıklı saygı ve karşılıklı değerler üzerine kurulmuş yoğun ortaklıklar kurabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Koç erkeği Balık kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç Adamı ve Kova Kadını: Anlama düzeyi

Koç kişilik adamı , açık bir kitap gibi çok etkileyici ve dürüsttür ve neredeyse hiç sır saklamaz. Son derece dürtüsel bir doğası var ve herhangi bir ikinci düşünce olmadan her şeyi yapardı. Davranışları, duygu ve düşüncelerinden kolaylıkla söz edebilir. Öte yandan, Kova kadını oldukça içe dönüktür ve duygularını çok kolay ifade etmez. İkisi için de en iyi şey sıkılmaktan hoşlanmamaları ve burada Koç’un maceracı doğası işe yarıyor. 

Su taşıyan, bir Kova sembolü, entelektüel ve ilginç sohbetleri takdir eder, bu nedenle tercihen Koç erkeğinin, ona aynı şeyi, birbiri ile fazla zaman kaybetmeden sağlayabilecek kişi olması gerekir. Neyse ki hiçbiri sınırların ötesine geçmeye inanmıyor ve bu ortak özellik daha samimi bir ilişki kurmalarına yardımcı olacak. İkisi de bağımsız olmayı ve hayatta kendi yollarını bulmayı seviyor ve bu ortak özellik ikisini de güçlü bir şekilde birbirine çekecek. 

Koç , bir Koç sembolü, yeteneklerinin sorgulandığı ve azmine değer verildiği veya korkulduğu rekabetçi ortamlarda bulunmayı sever. Su taşıyan kişi ise sıcak ve sevecen bir tabiata sahiptir. Kendi kişisel uğraşlarını paylaşmakta bazı zorluklar yaşayacaklardır. Neyse ki, Kova erkekleri, yalnız kaliteli zaman geçirmeyi sevdikleri için, eşlerinin çabalarına düşkün olmamalarına aldırış etmezler. Koç erkeği egoisttir ve fetihleri ​​için gerçekten hayranlık veya tanınma aramaz.

Koç Erkeği ve Kova Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Kova kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

İkisinin de hayata karşı maceracı bir tavırları var ve bu da birbirlerinin arkadaşlığından çok keyif almalarını sağlayacak. İlişkilerinin uzun ömürlü olmasına da yardımcı olacak büyük bir anlayışı paylaşacaklar. Kova kadını, macera gezilerine kendi başına gitmesine aldırmaz. Koç hayatlarında kararsızdır, Kova kadını ise partnerinden istikrar arar. Koç erkeğinin öngörülemeyen bir doğası vardır, ancak bir gün kendini iyi bir koca olarak kanıtlayacağına inanır. Koç erkeği ve Kova kadını, onun umutları ve hayata dair izlenimleri hakkında ondan haber almayı dört gözle bekleyeceği birçok halka açık toplantıya karı koca olarak katılacak. Aşk ilişkilerinin başlangıcında ayrılmaz olacaklar. Yatak odasında harika zaman geçirecekler ve bol bol deney yapmayı çok isterler. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 31 Ocak-6 Şubat 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Koç erkeği ve Kova kadını aşklarından farklı bir şey isteyeceklerdir ancak bazı zorluklarla karşılaşabilirler. Tartışmayı sevse bile, tartışmaları aklının yardımıyla kazanır, ancak çoğu zaman yüzleşmekten kaçınır. Kova kadını, erkeğinin anı yaşamayı sevmesini sevecek ve onun için ilgisiz olmadığını takdir edecektir. Bir Kova Kadını oldukça içgüdüseldir ve hedeflerine ne pahasına olursa olsun ulaşabilecektir. Bir kez taahhüt edildiğinde erkeğine sunması gereken her şeyi verebilecektir. İkisi de sıkılmaktan nefret ettiği ve deneysel bir doğası olduğu için birbirlerinin arkadaşlığından zevk alacaklardır. Haklı olduğuna inanırken hakim olacağı için karar vermede sorun yaşayacaklar. Zaman zaman, kendi küçük mükemmel dünyasında ona ihtiyacı olmadığını da hissedecek ve bu onun egosunu incitecek. Koç erkeği, onun hayran olmayacağı Koç kadını için fazla sahiplenici olacaktır. 

Yetişkin bir partnerle değil, bir çocukla uğraştığını hissettiği için onun dürtüsel doğasını takdir etmiyor. Kova kadını, Koç erkeğinin hayallerinin peşinden gitmesine yardımcı olacak ve bu süreçte çok uğraşacak olsa da bir süre onunkinden ayrılacaktır. Ama başka kadınlara eşlik etmeye devam edecek ve bu Kova kadını tarafından hoş görülmeyecek. Onu duyarsız biri olarak düşünecek ve ilişkilerinin başlangıcında olduğu gibi her şeyi normale döndürmeye zorlayacaktır. Ancak Koç erkeği bunu özgürlüğüne bir saldırı olarak değerlendirecek ve bu da aralarındaki tartışmaları artıracaktır ve Kova kadını bu süreçte egosunu incitebilir. Sabırlı olmayı öğrenmesi ilişkilerinin uzun ömürlü olması için önemlidir ve bunu başardığında daha kapsamlı olmakla birlikte uyumlu bir yaşam süreceklerdir. 

Ancak Koç erkeği bunu özgürlüğüne bir saldırı olarak değerlendirecek ve bu da aralarındaki tartışmaları artıracaktır ve Kova kadını bu süreçte egosunu incitebilir. Sabırlı olmayı öğrenmesi ilişkilerinin uzun ömürlü olması için önemlidir ve bunu başardığında daha kapsamlı olmakla birlikte uyumlu bir yaşam süreceklerdir. Hakkında oku Ancak Koç erkeği bunu özgürlüğüne bir saldırı olarak değerlendirecek ve bu da aralarındaki tartışmaları artıracaktır ve Kova kadını bu süreçte egosunu incitebilir. Sabırlı olmayı öğrenmesi ilişkilerinin uzun ömürlü olması için önemlidir ve bunu başardığında daha kapsamlı olmakla birlikte uyumlu bir yaşam süreceklerdir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.