Koç erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Koç kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Koç, hedeflerine ulaşma ve şartları belirleme konusunda en savunmasız güneş işaretlerinden biri olarak tanımlanır ve Savaş Tanrısı olarak da bilinen Mars gezegeni tarafından yönetilir. Doğaları gereği vahşice saldırgandırlar ve özlem duyduklarından daha azına sarılmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceklerdir.

Koç erkeği Koç kadını uyumluluğu, ilişkide birçok şeyden geçmelerini sağlayacak bir gelgit gibidir.

Koç erkeği ile Koç kadınının bir araya geleceği durumu kolayca hayal edebiliriz. Önlerine çıkan her şeyi başarma ve fethetme arzusu ve hırsı tarafından yönlendirilen, her ikisinin de birbirini kabul etmesi zor bir durum haline gelir.

Ancak aynı tutku, onları paylaştıkları ilişkiyle ilgili sorunlarla başa çıkmak için yeterince güçlü kılar.

İçlerinden birinin kırmızı sıcak kafalarını aşağı çevirmek ve durumu daha gayretli bir şekilde ele almak neredeyse bir zorunluluk haline geliyor. Aksi takdirde, sakin ve soğukkanlılıkla uğraşırlarsa, Koç erkeği ve Koç kadını arasındaki ilişki uyumluluğu flüoresan olacaktır.

Koç erkeği Koç kadını uyumu Aşk

Koç erkeği ve Koç kadını aşk uyumu, birbirlerini önemsedikleri ve toplum içinde dile getirildiklerinde her zaman birbirleri için savaşmaya hazır oldukları için büyük zirvelere ulaşabilir.

Ancak durum egolarına indiğinde birbirleriyle savaşmaya istekli olabilecekleri de bir gerçektir.

Hem Koç erkeği hem de Koç kadını, Mars’ın üzerlerindeki etkisi nedeniyle bencil ve asi görünebilirler, bu da onların büyük hayaller kurmaya ve bireysel hedeflerini belirlemeye devam etmelerini sağlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 22 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Mayıs 2020

Ama aynı zamanda benzer bir kişiliğe sahip oldukları için partnerleriyle anlaşabilme eğilimindedirler. Bu çift birbirlerine öykünmeyi bırakırsa kendilerine heyecan, macera ve coşku dolu yepyeni bir dünya yaratabilirler.

Koç erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik

Koç ve Koç eşleşmesindeki insanlar kendine güvenen, güçlü bireylerdir. Bu güven, flört etmekten yatak odasına geçişi çok kolay hale getirir. Koç ve Koç aşk eşleşmesinin ateşli cazibesi, onları belaya sokan bir yola sürükleyebilir.

Tabii ki, bu dikkatli olmazlarsa. Bu Koç ve Koç çifti, dürtülerini takip etmeye veya anlık tatminlerine hizmet etmeye karar verirse, sorunlar başlar. İlişkinin önemli yapı taşlarını gözden kaçırıyorlar. Seks ve aşk vermek ve almakla ilgilidir.

Koç, eylem için bir zihniyete sahip olduğundan, sevgililerinin ihtiyaçlarını kaçırmaya eğilimlidirler. Tabii ki, kendilerine hitap etmekte zorlanmıyorlar. Mars’ın Koç burcuna hakim olması, onların da savaşçı bir tutuma sahip olmalarını sağlıyor. Bu, anlaşmazlıkların çirkin kafalarını ortaya çıkardığı anlamına gelir.

Sorunlar, bir veya her iki ortak da bir miktar memnuniyetsizlik yaşadığında ortaya çıkar. Taraflardan biri veya her ikisi de mantığa yatkın olmadığı sürece, incitici sözler bir şelalenin kolaylığıyla akar! Küskünlük sıcak ve çabuk kaynar. Buradan yokuş aşağı bir spiral var.

Koç kişiliklerinin duyguları cinsiyet denkleminin dışında bırakması yaygındır. Bu, sevginin gerektirdiği bir yakınlık düzeyine ulaşmayı zorlaştırır. İlişkinin devam etme şansını azaltır. Koç ve Koç, cinsel tatmin hakkında her şeyi bilir.

Eşlerden biri duygusal yakınlığı anlamadıkça, bu ilişki sorunlarla karşı karşıyadır. Koç ve Koç uyumluluğu, ilişkide açıklık eksikliği ile azalır. Bu çift genellikle aşk yolunda kendilerini kaybeder. Sadece cinsel doyuma en yakın çıkışta inme eğilimindedirler.

Koç erkeği Koç kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Evren, Koç’un başka bir Koç ile olan aşk ve evlilik uyumunun harika bir çift oluşturduğunu çünkü ortak bir düşünceyi paylaştığını ve her konuda ortak görüşleri olduğunu söylüyor. İlişkileri dış atmosferden pek etkilenmez. Her iki partnerin de kişilik özellikleri oldukça benzerdir ve bu birbirlerini anlamayı kolaylaştırır. Her ikisi arasındaki iletişim kristal berraklığında kalır ve her şey tutarlılıkla iyi gider. Fiziksel ilişkileri bir süre sonra biraz yoldan çıkıyor ama kısa sürede cazibesini kolayca geri getirebilirler. Kısacası aşk ve evlilik uyumlarının %89 ile %95 arasında olduğu söylenebilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 9 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Aralık 2020

Koç Adamı ve Koç Kadını: Anlama düzeyi

Hem Koç erkeği hem de kadını, kimliklerine erkeksi bir öz sergiler. İkisi de katı, sert ve sağlamdır, öyle ki tatmin olmazlarsa etrafa öfke nöbetleri atabilirler. İkisi de birbirinden üstün olmak isteyebilir ve hiçbiri pes etmek istemez.

Ancak öte yandan, her zaman kendilerini bağlamaktan çok hoşlandıkları bu kesik boğaz rekabetçi kişiliğini kaybederlerse, büyük bir karşılıklı anlayışa sahip olabilirler. İçlerinden birinin bir noktada bu sarsılmaz tavrından vazgeçmesi gerekiyor.

Koç ve Koç yakın ilişkisi harika olacak, her biri yatakta tutku ve romantizmle birbirlerini aşmaya çalışıyor. Bu aynı zamanda, aşırı agresif ve birbirleri üzerinde baskın olmaya çalışırlarsa, kendilerini beğenmişliklerine zarar verebilecek bir U dönüşü alabilir.

İlk aşamalarda, Koç erkeği ve Koç kadını iyi uyum sağlayacak, birbirlerinin heyecan dolu ruhunu takdir edecek ve birlikte bir arayışa çıkma konusunda anlaşacaklar, Koç erkeği ve Koç kadınının uyumluluğu sevmesini, mükemmel olmasını sağlayacak. tüm küreler.

Ancak zamanla, hiçbiri kendilerini sakinleştirmeye ve birbirlerine empati göstermeye çalışmazlarsa, Koç uyumluluğunun çok önemli bir parçası olan işler ters gidebilir . Koç erkeği-Koç kadını uyumu, eğer daha sabırlı ve sakinlerse harikalar yaratacaktır.

Koç Erkeği ve Koç Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği ve Koç kadını aşk ilişkisi, tahmin edildiği gibi birçok iniş ve çıkışlara sahip olacaktır. Hiçbiri benlik saygısı, maço, düşmanca ve kavgacı tavırlarıyla ilgili olağan davranışlarını bırakmak istemez.

Ancak Koç erkeği ve Koç kadını, birbirlerine ve kendilerine oldukça özgün ve doğrudur. Ateş, pozitif enerji ve çok daha fazla şevkle doludurlar. Bu onların hayatlarında çok şey kazanmalarını sağlar. Bir şeyi başarmak söz konusu olduğunda, başkaları veya kendileri için fazladan çaba harcamaktan çekinmezler.

Öte yandan Mars, çifti yakınlaştırmada ve tuhaf bir yakınlık geliştirmede de önemli bir rol oynar. Sadece egoları oyunu oynamaya başladığında kavga etmeye meyillidirler, bunu kendileri anlayacak kadar bilinçli değildirler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 24-30 Mayıs 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Bu çiftin ilgilenmesi gereken tek önemli husus, birbirlerine karşı çok agresif veya rekabetçi olmamaktır. Bu şekilde, herhangi bir lezzeti kaybetmeden ilişkide bir denge sağlayabilirler.

Koç burcu da kendilerini kabul eden insanlardan hoşlanır ve insanlar bunu yaptığında motive olurlar, bu da onlar üzerinde olumlu bir etkiye işaret eder ve etrafındaki olumsuzlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olur.

Koç erkeğinin Koç kadını ile uyumu, bu aşk maçının karanlık zamanların üstesinden geleceği, savaşacağı, kendilerini yeniden icat edeceği ve yepyeni bir özgürlük, keşif ve tözsel varoluş ölçüsüyle ilişki kuracağı bir roller coaster yolculuğudur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.