Koç erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği İkizler kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Koç erkeği yeni doğmuş bir bebeğin aurasına ve enerjisine sahiptir ve bu her zaman İkizler kadınını cezbedecektir. Dürtüsel ve ham, kadın anlayışlı ve gerçek bir gezgin.

Bu, Ateş ve Havanın birleşimidir, sevgi ve sıcaklığın özel bir yere sahip olacağı bir ilişki.

Koç erkeği İkizler kadını uyumu Aşk

Daha önce de belirtildiği gibi, bu aşk ikilisi arasında çok ilginç bir bağlantı olacak, bu nedenle Koç erkeğinin İkizler kadını ile uyumu başarılı bir ittifak olacaktır. Hem Koç erkeği hem de İkizler kadını, pratik düşüncelerden çok idealler tarafından yönlendirilen vizyonerler ve hayalperestlerdir. Koç erkeği İkizler kadın uyumluluğu, birlikte, birbirlerini çok iyi anlamalarını sağlayan büyük bir bağı paylaşacak şekildedir. Koç ve İkizler de çok yaratıcı, yenilikçi, yaratıcı ve biraz sezgiseldir.

Bu aşk eşleşmesi birlikte olduğunda büyük bir pozitiflik duygusu vardır, ancak ilişkide kısa bir süre için hassasiyet ve güvenilirlik ile ilgili inişler ve çıkışlar olur. Hem Koç burcu hem de dişi İkizler birlikte çocuksu titreşimler yayar ve bu da onları daha çekici, zevkli ve ustaca yapar. Ayrıca biraz bencil olma eğilimleri olabilir, ancak bu kasıtlı değildir. Her ikisinde de önemli olan bir öz, ilk etapta sorun yaratabilecek kendilerini kandırabilmelerine rağmen birbirlerine karşı çok dürüst olmalarıdır.

Koç erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik

Yine de, bu çift yatakta her zaman bir gül yatağı değildir! Burada savaşçıya ve entelektüele katılıyoruz. Koç, aksiyon odaklı, savaşçı fikirli bir kişiliktir. Koç şefkatli olabilir, ancak bu yakınlık seviyesine ulaşmak biraz zaman alır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 9 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Mayıs 2020

Tüm akıl sahibi olan İkizler, duygulara dokunmada zorluk çeker. Daha fazla yakınlığa yol açarken işleri zorlaştırır. Bu, bu kişiliklerden ikisinin akıntıya karşı mücadele edeceği anlamına gelir. Aşk çiçek açacaksa, bu Yıldız İşaretlerinin duyguları nasıl serbest bırakacağını öğrenmesi gerekecek. Bunu yapmak, açık kalplerin buluşmasına ve kucaklamasına izin verecektir.

Duyguların ifade edilmesinde zorluklar ortaya çıkar. Ancak Koç ve İkizler seks konusunda zorluk çekmezler. Koç, güçlü ve agresif bir libidoya sahiptir. İkizler yaratıcı ve ilgi çekici fikirlerle doludur. Yatak odasında fiziksel özgürlüğü ifade etmelerini sağlar. Büyük bir enerji, merak ve şehvet karışımı seks sırasında itici güçtür. İkinci faktörlerin tümü, fiziksel bir bağlantıyla ilgili olarak harika Koç ve İkizler uyumluluğuna yol açar. Bu ilişkinin kink faktörü yüksek kalır.

Koç ve İkizler gizli duyguları fark ettiğinde, yatak odası atmosferi değişir. Duygusal yakınlık kendini gösterirken cinsel karşılaşmalar da değişir. Samandaki hızlı bir boğuşmadan daha uzun ve daha anlamlı sevişme seanslarına giderler. Son olarak, cinsel karşılaşmalar, yalnızca fiziksel doyuma karşı duygusal doyumla ilgili hale gelir.

Koç erkeği İkizler kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Evren, Koç ve İkizlerin birbirleriyle orta düzeyde bir aşk ve evlilik uyumluluğunu paylaştığını söylüyor. İletişim teknikleri ruh hallerine çok bağlıdır ve her iki burç da biraz karamsar olduğundan, aşk ve romantizm söz konusu olduğunda tutarlı kalmak zorlaşır. Birbirlerinin kusurlarını kabul edebiliyorlarsa, bu işaretlerin aşk ve evlilik uyumu gayet iyi. Her iki işaret de kolayca bırakma eğiliminde olduğundan, evlilik onlar için mükemmel kalır. Aşk ve romantizm akıllarının merkezinde yer alır, ancak profesyonel cepheleri ilişkilerinde karışıklık yaratır. Bu burçlarda birbirlerinden beklentileri daha yüksek kalır ve bu kadar sevgi dolu olmalarına rağmen orta dereceli aşk ve evlilik uyumlarının nedeni budur.

Bu da ilginizi çekebilir!  7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

Koç Adamı ve İkizler Kadını: Anlama düzeyi

Her ikisinin de para ve güç söz konusu olduğunda rahat bir tavırları vardır, bu yüzden her ikisini de düzgün bir şekilde ele geçirmeden kolayca kaybetme eğilimindedirler. Koç erkeği ve İkizler kadını, harika bir ilişki uyumluluğunun örneğidir. Koç adamı oldukça masum bir şekilde dürtüseldir ve İkizler kadını tamamen bağımsız olmakta ısrar eder, bu da her ikisinin de birlikte olgunluk duygusundan yoksun kalmasına neden olur ve durumları hayatta kalmak için biraz daha karmaşık hale getirir. Koç burcu, Kardinal burcunun yönettiği, zorlukları kabul ederek ve onlarla güvenle yüzleştiği için her zaman çeşitli koşullara ve durumlara liderlik etmeye çalışacaktır. Ancak İkizler kadını, Merkür’ün gücünü kullanarak, durumlarını çok mantıklı bir şekilde ele alarak başkalarıyla etkili bir şekilde iletişim kurduğu fikirleri bulmak için mantıklı zihnini kullanır. İkizler burcunun etrafındaki kaosun ortasında kendi özgürlüğünü ve bağımsızlığını bulmanın bir yolu vardır, ancak Koç erkeği bunu nadiren yapabilir. Ancak bağımsız olmanın aynı yönü, ikiz doğası nedeniyle kolayca şaşkına dönebileceğinden, İkizler kadınını engelleyebilir. Bu, Koç erkeğinin, doğrudan ve doğrudan yaklaşımlarıyla onu güvensizliklerden ve korkulardan kurtarmasına yardımcı olabileceği zamandır. Bu, Koç erkeği İkizler kadını arasındaki aşk ilişkisini geliştirir.

Koç Erkeği ve İkizler Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği İkizler kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Bu aşk eşleşmesindeki en önemli husus, Koç erkeğinin çok anlayışlı olması ve İkizler dişinin emdiği ikiz doğayı anlamasıdır, bu da onların iyi bağlantı kurmasını sağlar. Koç erkeği, üzerinde düşünmeden sonuçlara atlayıp sıçrayan kişidir, oysa İkizler kadını, durumları analiz etme, senaryonun olumlu ve olumsuz yönlerini düşünme ve ardından bir sonuca varma konusunda çok kritik olan kişidir. Her ikisi de birbirlerini hiçbir acı ve hoşnutsuzluk olmadan kavrarlar, bu da bağlarını aynı zamanda gerçekten güçlü ve takdire şayan kılmaktadır. Bu bağlantı, güçlü bir Koç erkeği ve İkizler kadını uyumluluğu ilişkisi kurmaya yardımcı olur. İkizler ve Koç birbirlerine karşı arkadaş canlısıdır, karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak aralarındaki farklılıkları gidermeye çalışırlar. Sabırlı olmayı ve ilişkide güçlü bir temel oluşturmayı başarırlarsa, Koç erkeği ve İkizler kadını aşk uyumu birbirlerine karşı çok güçlü bir duygu yaşayacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 15-21 Haziran 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.