Koç erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Boğa kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Bir Koç erkeği ve bir Boğa kadını gerçekten aşıksa, onları mutlu olmaktan alıkoyacak hiçbir şey yoktur. Farklı tutumlara sahip olmaları önemli değil, bu ikisi ne olursa olsun birlikte olacaklar.

Aptalca davranan ve çocukça şakalar yapan Koç erkeği, Boğa kadınının yanaklarını kıpkırmızı yapacaktır. Karşılığında da ona çocukluğundan beri aradığı bağlılığı sunacaktır.

Koç ve Boğa’nın genel uyumluluğu %70 civarında olacaktır.

Koç erkeği Boğa kadını uyumu Aşk

Koç erkeği Boğa kadını aşk uyumu, ikisinin birlikte gelişebileceği keyifli bir ilişki olacaktır.

Boğa kadını mükemmel bir ev hanımı olmak gibi eşsiz bir niteliğe sahiptir. Evin içindeki her şeyle ve her şeyle ilgilenmeyi sever, bu da onu yaşamak için rahat bir yer haline getirir. Bu ilk başta küçük bir iş gibi görünebilir, ancak evin havasını korumak için kusursuz bir çaba gerektirir.

Erkek Koç burcu , her zaman iyi bir rekabete hazır olan kişidir. Yönetici gezegeni Mars nedeniyle saldırgan olma ihtimali olsa da, ilişkide her zaman zorluklara göğüs germeye hazırdır.

Aynı zamanda çok açık sözlü, tutkulu, kendine güvenen ama çabuk sinirlenen doğasına çok kolay teslim olduğu için çok sabırlı değil.

Boğa kadını doğaya yatkındır ve ağaçlarla, dağlarla ve bahçelerle çevrili olmayı sever. Bu, oldukça enerjik ve her zaman açık havada maceralı bir spor yapmaya hazır olan Koç erkeği ile jelleşir.

Koç burcu erkeği Boğa burcu kadınının uyumluluğu, kısa sürede birbirleriyle bağlantı kurmalarını sağlayan ortak bir zemine sahiptir. Birbirlerine güveniyorlar ve oldukça sadıklar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Mart 2022 | Nuray Sayarı Mart ayı burç yorumları

İlişkinin ilk aşamasından itibaren net bir iletişim şekli varsa, Koç ve Boğa’nın birlikte olması amaçlanacaktır.

Koç erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik

Boğa, nihai baştan çıkarmanın gerçekleşmesini talep eder. Koç’un her duyusunu doyurmasını talep eden bir yaratıktır. Koç, daha çok ön sevişme boyunca koşar ve işe başlar. Boğa buna sahip değil. Boğa, “Kurabiyeyi istiyorsan önce akşam yemeğini yemelisin” diyor! Koç somurtur ama Boğa’nın istediğini yapana kadar çerez olmayacağını bilir. Koç, “Ama çikolatalı süt, kurabiye olmadan berbat!” diyor. Boğa bilmiş bir sırıtışla gülümser.

Koç tamamen fiziksel hareketle ilgilidir. Şimdi bitirin ve bitirin! Şimdi, ikinci tur için. Boğa tamamen deneyimle ilgilidir. Acele etmeyin, ikinci raund birinci raunddan daha iyi olacaktır. Boğa, Koç’a yavaş sevişme sanatını öğretir. Koç, Boğa’ya ara sıra boğuşmanın da aynı derecede eğlenceli olduğunu öğretir. Harika bir stres gidericidir.

Koç deneyseldir ve Boğa gemidedir. Esnek ve kabullenici olmak Koç ve Boğa uyumluluğunu geliştirir. Ama acı bir Boğa’nın oynayacağı oyun değildir. Şehvetli seksten ve nazik alışverişlerden hoşlanırlar. İyi hissetmiyorsa, Boğa’ya hitap etmez.

Koç, ciddi bir bükülme faktörü ve yerine getirmek için biraz maceracı arzusu olan kişidir. Halka açık bir yerde veya yakalanabilecekleri bir yerde seks, bir Koç için sıcaklığı arttırır. Her iki partnerin de tatmin olması için partnerlerinin arzularını göz önünde bulundurmaları gerekir.

Koç erkeği Boğa kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Evren, Koç ve Boğa’nın her ikisinin de ateş burcu olduğunu ve bu nedenle kişiliklerinde birkaç ortak özelliği paylaştığını ancak Koç’un kolay giden bir kişi olduğunu, Boğa ise çok fazla umursadığını ve aşırı düşünür olduğunu ve bu nedenle aşk ve evlilik uyumluluğuna zarar verdiğini söylüyor. ikisinden de. Boğa her zaman güvenilir bir ortak olur ve aynı şey Koç için de geçerlidir ve bu onları uyumlu bir çift yapar. Fiziksel ilişkileri de ilişkilerinin tüm aşamalarında harika geçer. Birbirinden birkaç sır saklamak ilişkilerinde stres sebebi olabilir. Koç Boğa’nın ilişkisi evlilikten sonra gerginleşir. Bu çiftlerin aşk ve evlilik uyumu puanları %75 civarında bir yerde duruyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 5 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 5 Mayıs 2020

Koç Adamı ve Boğa Kadını: Anlama düzeyi

Koç erkeği ve Boğa kadını aşk maçı, çoğunlukla aşk ve paraya bağlı ortak değerleri paylaştığı için başarılı bir ittifak olacaktır.

Her ikisinin de hayatlarında istikrarlı olabilmeleri için maddi ve manevi güvenceye ihtiyaçları vardır ki bu da birlikte başarılı bir yaşam sürmeleri için çok önemlidir.

Birbirlerini iyi anlamalarına rağmen, her ikisi de özelliklerinde oldukça inatçı ve kararlıdır. Zodyakın ilk burcu ve ikinci burcun yerlilerinin , fikirlerinin farklı olduğu küçük meselelerde boynuzları birbirine kilitlemesi fazla zaman almaz .

Her ikisi de finansal olarak istikrarlı olmaya hevesli olsalar da, etraflarında örülen parasal iplik hakkında farklı görüşleri var. Harcama tutumları da aynı değil, para harcama konusundaki öncelikleri de çok farklı.

Sadece harika bir bağa sahip değiller, aynı zamanda yatakta birbirlerini çok tatmin edici buluyorlar. Fiziksel bir ilişkide Koç erkeğinin bazen aradığı yaratıcılığa sahip olmasa da, partnerinin kendisini çok fazla tutku ve duyguyla sevmesine ihtiyaç duyan Boğa kadınının duygusallığından ve özgüveninden etkilenir.

Koç Erkeği ve Boğa Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Boğa kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği ve Boğa kadını aşk ilişkisinde paylaştıkları pek çok benzerlik var gibi görünüyor. Bu aşk eşleşmesi arasında çözülebilecek farklılıklar olabilir, ancak genel bir değerlendirme birbirleriyle çok uyumlu olduklarını gösterir.

Gelecekte bu ilişkiyi sürdürürken dikkate alınması gereken birkaç zorluk var.

Hem Koç erkeği hem de Boğa kadını birbirine sadık, dürüst ve sadıktır, bu da Koç erkeğinin Boğa kadını ile uyumluluğunu hayırsever bir bağlantı haline getirir.

Koç erkeği, duygusal Boğa kadını ile ilgilenmeli ve onunla kavgalı durumlarla uğraşırken çok agresif, vahşi ve acımasız olmadığını görmelidir.

Koç erkeği, duygusal Boğa kadını ile ilgilenmeli ve onunla kavgalı durumlarla uğraşırken çok agresif, vahşi ve acımasız olmadığını görmelidir.

Bu da ilginizi çekebilir!  30 Ocak hangi burç oluyor| 30 Ocak burcunun yükseleni

Boğa dişi küçük meselelerde nadiren sinirlenir, ancak tedirgin olduğunda, en öfkeli kadınlardan biri olur ve onu sakinleştirmeyip bunun yerine tartışmaya devam ederse, Boğa kadınının kaybetmesi muhtemeldir. onun aklı.

Genel olarak, birbirleriyle büyük bir ittifak kurabilecekleri ortak geçitleri olduğu için, duygusal, fiziksel, zihinsel ve finansal olarak mutlu bir çift olmaları muhtemeldir.

Koç erkeği ona koruma sağlar, saldırgan ama mütevazı doğasıyla fiziksel olduğu kadar duygusal olarak da onunla ilgilenir ve pragmatik herhangi bir kadının ihtiyaçlarını karşılayacak finansal istikrarla kalbini kazanır.

Öte yandan, Boğa kadını, Koç erkeğinin bir ilişkide dört gözle beklediği huzur ve macerayı verir.

Böylece kabullenme, anlayış ve şefkat Koç erkeği ve Boğa kadınının uyumunu bir çiçek gibi açmasını sağlayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.