Koç erkeği Başak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Başak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Başak kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Koç erkeği ve Başak kadını arasındaki ilişki başarılı olabilir, çünkü onları farklı kılan aynı zamanda onları bir araya getiren şeydir.

Zayıf yönlerine değil, güçlü yönlerine odaklanırlarsa, birlikte güzel bir ilişki geliştirebilirler.

Koçlar enerjik ve her zaman genç olarak bilinirken, Başaklar olgun ve çekingendir. Bu işaretlerin her ikisinin de sahip olduğu duygular, bir çift olarak iyi olmaları için güzelce karışabilir.

Ortak noktaları, yardıma ihtiyaç duyulduğunda hiçbirinin bir kenara çekilmemeleridir. Başkalarının hayata farklı baktığını kabul ederlerse, çevrelerindeki dünyayla daha barışık olacaklardır.

Koç erkeği Başak kadını uyumu Aşk

Koç erkeği Başak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Hem Koç erkeği hem de Başak kadını, ilişkinin başlangıcında birbirlerine çekilirler, bu da Koç erkeği ve Başak kadınının uyumluluğunun işe yarayabileceğini gösterir. Başak kadını, kendisine çok fazla sevgi gösteren Koç erkeği tarafından büyülenir. Bu adam tarafından sevildiğini ve ilgilenildiğini hissediyor, bu da onu neşeli ve mutlu hissettiriyor.

Küçük jestler ve eylemlerle bile oldukça memnun. Bu, Başak burcunun en iyi özelliklerinden biridir , diğer insanlar tarafından fark edilmeyen en küçük şeylere bile hayran kalacaktır. Gününü güzelleştirebilecek en küçük işleri takdir ediyor.

Aynı zamanda çok şefkatli ve yardımseverdir, ancak farkında olmadığı için fazla dikkat etmeyecektir, ancak er ya da geç gösterdiği sevgi ve şefkatin, paylaştığı duygularla çok derinden bağlantılı olduğunu anlayacaktır.

Koç erkeği ayrıca ona keşfetme özgürlüğü, kendi alanını ve kendini inceleme özgürlüğü verir. Sevgiye çok ihtiyacı var, istemese de çok ihtiyacı var.

Endişelenmenin zaman kaybı olduğunu ve daha iyi bir insan olmaktan başka hiçbir şeye odaklanmaması gerektiğini fark etmesini sağlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Başak burcu erkeğini aşık etmek

Koç erkeği Başak kadını uyumu Cinsellik

Koç ve Başak aşk maçında çıkmak doğal ve kolaydır. Başak, kusursuz etik ve görgü kurallarına sahip bir ortak ister. İyi giyimli olmak da mükemmelliği seven Başak’ın talepleri arasında!

Koç, Başak’ın başarı için kıyafet gereksinimlerini karşılamakta sorun yaşamaz! Görünümlerine ve gardıroplarına daha fazla özen gösterirler. Niye ya? Başkaları üzerinde istisnai bir izlenim bırakmak, Koç’un etkisinin ayırt edici özelliğidir! Sosyal başarı arenasında iyi görünmeyi bir silah olarak görüyorlar!

Peki, Başak’ın gözünde baştan çıkarıcı nitelikler listesinde başka neler var? Güçlü bir varlığı olan bir ortak. Mükemmel Başak eşi, zorluklar karşısında pes etmeyen kişidir.

Başak, liderlik için bir tada sahiptir ve bu nitelikleri bir ortakta çekici olarak görür. Başak’ın gözünde mükemmel çift, birlikte çalışırken güçlü olanlardır. Dışarıdaki birlik, yatak odası duvarlarının içindeki birlik potansiyelini gösteriyor!

Koç, tamamen doğal savaşçı tavırlarıyla gücün özünü yayar. Başak, en başından beri bir Koç partnerini takip etmekte sorun yaşamaz. Kovalama, Koç’un egolarını okşadığı için hoşlandığı bir şeydir. Koç’un cinsel libidosu, bazı baharatlı yatak odası anları sağlar! Bir Başak partneri, romantizm ve tatlı baştan çıkarma dokunuşu vaat ediyor.

Aires ve Başak ilişkisinde ortakların çekiciliği yadsınamaz. Sanki bir kişi metal, diğeri ise güçlü bir mıknatıs gibi. Koç-Başak çifti gözlerini topa tutabilirse, ilişki kalıcı olabilir. İyi bir bakış açısını sürdürmek ve olumlu özellikleri kabul etmek ilişkiyi güçlendirir.

Koç, arzularını yaşamak için biridir. Başak, samimi anlardan ve Koç partnerini tatmin etmekten zevk alır. Çift, yatak odasında fiziksel ve duygusal zevk yaşar. Koç ve Başak arasındaki fiziksel bağlantı, çekiciliğin yeniden onaylanmasıdır. Ayrıca aralarındaki duygusal bağı yeniden kurar. Çarşaflar arasında duygusal ve ruhsal düzeyde kendinden geçmiş bir deneyim var.

Bu da ilginizi çekebilir!  11 Nisan hangi burç oluyor| 11 Nisan burcunun yükseleni

Başak partneri, Koç partnerinin sunduğundan daha fazla ön sevişme isteyebilir! Koç ileri atılır, bazen bir durumda yolunu “iter veya çarpar”. Aries, çuvaldaki temel konulara inmekten hiç çekinmez. Ancak yatak odasındaki bu acele, Başak’ın ana olaya daha yavaş yaklaşmasını istemesine neden olur.

Başakların tonlarca uyarıcı ve eğlenceli seks konuşmasına ihtiyacı vardır. Başak partnerini canlandırmak ve şehvetli bir boğuşmaya hazır hale getirmek zaman alır. Aries, kadranı açarken sorun yaşamaz. Koç ortağı, doğrudan “GO” düğmesine doğru ilerlerken “hazır” ve “ayarlandı” adımlarını atlar!

Koç erkeği Başak kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Başak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Her iki ortak da endişelerini bir kenara bırakıp birbirini anlamaya çalıştığında, Başak-Koç romantizmi ve evliliğinin kalıcı olma şansı yüksektir. Başak ve Koç arasında güçlü bir karşılıklı yakınlık vardır, ancak birbirlerinin sınırları için gerçek bir takdir ve şefkatle başa çıkmak için çok çaba sarf etmelidirler. Bu iki burç arasındaki konuşma, hem Başak hem de Koç’un diğerinin kusurlarını telafi etmeye çalışmasıyla yorucu olabilir. Koç ve Başak, en iyi olduklarında sarsılmaz bir romantik bağ kurarlar, ancak her iki taraf da birbirlerinin ilkelerinden öğrenmeli ve kendi kişiliklerini geliştirmelidir.

Koç Adamı ve Başak Kadını: Anlama düzeyi

Bu aşk eşleşmesi arasında iyi bir anlayış var. Koç ve Başak uyumu , birbirlerinin kusurlarını belirtmek yerine kendi kusurlarıyla uğraşırlarsa güzel bir ilişkiye dönüşebilir.

Koç erkeği partnerine karşı çok sadık ve sadıktır, bu da onu aldatabileceği nadiren böyle durumlar olacağı anlamına gelir. Benzer şekilde, Başak kadını da çok güvenilir ve güvenilirdir.

Başak kadını oldukça künt ve açık sözlüdür. Kimseyi incitme niyeti olmasa da, karar verme sürecinde kusurlar varsa, durumları ve insanları analiz etmekte çok iyi olduğu için diplomatik olmayan ve açık sözlü olacaktır.

Koç erkeği, içindeki tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmanın yollarını ve araçlarını göstereceği için onun için çok destekleyici bir faktör olacaktır. Onu dışarı çıkaracak, üzücü anıları içinde tutmanın durumu daha da kötüleştireceğini ve tüm korkularını bırakması gerektiğini bilmesini sağlayacak. bu

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Eylül 2020

Başak burcu kadını aynı zamanda kimseden bir şey beklemeden yardımcı olmanın önemini, insanlara hizmet etmenin değerini ve daha düşünceli ve düşünceli olmanın onun bir insan olarak gelişmesine nasıl yardımcı olacağını anlamasını sağlayacaktır.

Koç erkeği Başak kadını ilişkisi, aralarındaki fiziksel ilişki özünde çok saf ve samimi olacağı için olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

İkisi de sevişirken tutkulu ve sevecen olacaklardır. Fantezi arzuları olmasa da yakınlıkları romantik ve doğada güçlü olacaktır.

Koç Erkeği ve Başak Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Başak kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeğinin Başak kadını ile uyumlu olması olasıdır, ancak yine de bir ilişkide üstesinden gelinmesi gereken bazı zorluklar olabilir. Koç erkeği, etik bir ilişkiyi sürdürmek için varsa kusurlarını kabul etmek zorundadır. Ayrıca her türlü korkularından kurtulmalı ve nitelikleri konusunda iyimser olmalıdır.

Aynı zamanda, onun fikirlerine tamamen zıt olan farklı görüşlere sahip olmasının, onun duygularını anlama konusunda hassas veya açık olmadığı anlamına gelmediğini de anlamalıdır. Çok analitiktir ve bu nedenle koşullarla başa çıkmak için kendi fikirleri ve yöntemleri olabilir. Bu nedenle sadece hassas değil, aynı zamanda empatiktir.

Hem Koç erkeği hem de Başak kadını , birbirlerini suçlamak yerine eksikliklerini kabul edip üzerinde çalışırlarsa, Koç erkeği ve Başak kadını arasındaki aşk uyumu başarılı bir ilişki olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.