Koç erkeği Balık kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Balık kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Balık kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Bu ikisi birlikte harika olabilir ama ilişkilerinin kaderi, birbirlerinin hayatlarına ne kadar iyi uyum sağladıklarına bağlıdır.

Koç erkeği ve Balık kadını arasındaki ilişki sakin ve genellikle olaysızdır. Balık itaatkardır ve hiç de bencil değildir; bu, zevk almaktan ve mutluluk getirmekten mutlu olacak otoriter Koç’un beğenisine olacaktır.

Bu, Ateş elementi ve Su elementinin en nadir kombinasyonlarından biridir. Manevi düzeyde, Koç erkeği ve Balık kadını arasındaki bağlantı derindir.

Koç erkeği Balık kadını uyumu Aşk

Koç burcu erkeği ve Balık burcu kadını güçlü bir çifttir ve her zaman romantik bir alanı paylaşabilecekleri birini arzularlar.

Koç ve Balık, birbirlerine duydukları sevgi ve şefkatin sürekli olarak hatırlatılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, genellikle bir sevgi, özen ve şefkat hatırası olarak hediye alışverişinde bulunurlar. Balık kadını, doğası gereği, gerektiğinde ilişkiyi yönetmeye yardımcı olabilecek bir vizyonerdir.

Öte yandan Koç, güçlü iradeli ve pratik bir kişidir ve bu nedenle, hayatının en düşük aşamasını gördüğünde, ona ihtiyaç duyduğu güvenliği sağlamakla birlikte kendisini daha iyi hissettirmek için orada olacaktır.

Her iki burç da son derece tutkulu ve bu nedenle yakın bir cephede, çiftin yoğunluğun yanı sıra yeni tutku alanlarını keşfettiği görülebilir.

Koç erkeği Balık kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Balık kadını uyumu Cinsellik

Yatak odasındaki Balık ve Koç bağlantısı sıcak! Burada iki temel etkinin karışımını alıyorsunuz. Balık bir su burcudur. Koç bir ateş burcudur. Onları bir araya getirin ve tam buhar! Balık, fantezi unsurlarını cinsel hayata sokan hayalperesttir. Koç, karışıma yoğun tutkular getiren motive olandır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Nisan 2020

Balık ve Koç ilişkisindeki bağlantı, erotik ve şehvetli bir bağlantıdır. Kovalamanın heyecanı, Koç’un her şeyiyle ilgilidir ve Balık, istekli bir avdır. Yatak odasında sıkıcı bir an olmayacak. İşlerin biraz çatışabileceği yer, ön sevişme alanındadır. Koç, bir koç gibi bir irade ile ilerler. Balık, bağlantının duygusal derinliğinin tadını çıkararak zamanını alır. Balık, çok fazla ön sevişmeyi tercih ederken, partnerleri de işin özüne inmelerini önerir!

Balık çekici ve çekicidir. Öncülük etmekte rahat olan bir ortak arzu ederler. Hiç kimse bu rolü bir Koç arkadaşından daha iyi dolduramaz. Yatak odasının dışındaki yavaş yoldan giderken bile, çarşaflar arasında işler hızlı hareket eder!

Balık baştan çıkarıcı ve erotiktir ve çekicilikleri ile Koç’u baştan çıkarmakta hiçbir sorun yaşamaz. Her nasılsa Balık, Koç’a dokunmanın doğru yolunu biliyor, böylece azgın koç vurulmuş bir kedi yavrusuna dönüşüyor! Rol yapma ve fantezi, Balık burcu kişiliği için önemlidir. Koç, Balık’ın yatak odasında macera duygusunu tetikleyen hayal gücünü bulur.

Koç erkeği Balık kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Balık kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Bir Koç-Balık ilişkisinde her iki ortak da genellikle birbirlerinin etrafında dikkatli bir şekilde dolaşırlar. Aşk ortaklıklarında Balık, tipik olarak, Koç’un sahip olmadığı nitelikler olan yumuşaklık ve hassasiyet ister. Koç ve Balık da pozitif ölçek oluşturmakta zorlanabilirler. Balık’ın Koç’un doğrudan kişilerarası becerilerini kavrayamaması bazen sorun yaratırken, Koç gereksiz yere talepkar olmayı seçer. Sonuç olarak, hem Koç hem de Balık hassastır, ancak çok farklı şekillerde. Sonuç olarak, empati kurmak, aktif dinleme taktikleri ve bu iki işaret için uyum zordur. Aşk ve evlilik uyumları daha düşük seviyelerde kalır, ancak yine de her bir eşin aşk için ne kadar vazgeçebileceğine bağlıdır.

Koç Adamı ve Balık Kadını: Anlama düzeyi

Bir Koç erkeği ve bir Balık kadını bağ kurduğunda, her ikisinin de duygusal ortaklıklarında, ikisinin birlikte pilotluk yapması ve ilişkiyi birlikte büyük bir boyuta taşıması gerektiğini anlamaları önemlidir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 15-21 Kasım 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

İlişki eşleşmesinin bu önemli yönünü anlarlarsa, aslında gerçek aşk ve uzun süreli bir ilişki için bir şansları olacaktır.

Balık kadını doğası gereği iyi kalplidir, koç içgüdüleriyle yönetilen Koç erkeği ise inatçılığın yanı sıra dışa dönük ve şamatacı bir kişiliğe sahiptir. Bununla birlikte, yakın gördüğü kişilere karşı çok koruyucudur ve bu nedenle bu, bir ilişkide istikrar ve güvence isteyen bir Balık kadını için bir bonus görevi görür.

Koç Erkeği ve Balık Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Balık kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Bu güç çiftinin parlak bir geleceği var ve her sabah gün batımından sonra güneş doğarken, ikisi de ikisi arasında ortaya çıkan farklılıkların üstesinden gelecektir.

Hem Koç erkeği hem de Balık kadını, son derece romantiktir ve bu nedenle, fiziksel olarak yakınlaştıklarında tutkunun yanı sıra yoğunluk seviyesi de yüksek olacaktır. Bu çiftin bir başka avantajı da, birbirlerine şefkat ve güvenlik sunmada birbirlerini tamamlamaları, dolayısıyla Koç partnerini içten daha yumuşak hale getirmenin yanı sıra, içindeki sertliği azaltması ve Balık’ı daha rahat hissetmesini sağlamasıdır. onun yanındayken sakin olduğu kadar.

Bununla birlikte, ilişkinin yüzleşmesi gereken birkaç zorluk da vardır. Koç erkeği daha agresif ve biraz baskın olduğu için, alıcı Balık kadını süreçte kendini unutabilir ve bir ilişkide kötü bir işaret olan koçun ilişkiyi yönetmesine izin verebilir.

İkisinin karşılaşabileceği bir diğer zorluk, ikisinin kişiliğindeki farklılıklar değil, incinme korkusudur. Korkunun yanı sıra, iki güneş burcu arasındaki kırılganlık oranı da yüksektir. Bu nedenle, Koç erkeği fazla otoriter olduğunda, Balık kadını incindiği kadar reddedildiğini de hissedebilir.

Bir Balık burcu kadınının Koç erkeğiyle birlikteyken karşılaşabileceği en büyük zorluklardan biri, onun istikrarlı olarak adlandırılabilecek biri olmamasıdır. Zıplayan Jack denebilecek, bu nedenle duygularını ve istekleri ne olursa olsun sürekli olarak değişen ve aynı anda yerine getirilmesini isteyen biridir. Ayrıca, hayatı pratiklik tarafından daha az, daha çok duygular ve duygular tarafından belirlenen bir Koç adamı, oldukça dürtüseldir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Burçlara göre hediye seçimi nasıl olmalı? İşte burçlara göre hediyeler 2021

Doğası gereği son derece sakin biri olarak, bir Koç erkeğinin dışa dönük ve gösterişli doğasıyla başa çıkmayı oldukça zor ve zor bulacaktır, ancak Koç erkeğinin gerçek bir lider olarak olumlu yanını göz önünde bulundurarak, ona güvenebilir. destek ve güvenlik de cabası.

Bununla birlikte, ilişkiyi sürdürmek ve mutlu olmak istiyorlarsa, bir Balık kadınının evde kalması ve etrafındaki tüm günlük olaylarla ilgilenmesi, ayrıca ona arkadaşlarıyla eğlenmesi için bir alan vermesi ve ona zaman vermesi esastır. anladığı kadar para kazanmak ve harcamak.

Bu nedenle mükemmel bir denge kurmak biraz zor gibi görünse de bu çift birbirlerini daha iyi anlamaya çalışırlarsa birlikte uyumlu bir hayat sürebilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.