Koç erkeği Aslan kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Aslan kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Aslan kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Koç erkeği Aslan kadını aşk uyumluluğu , ilişkide kopuk olduğu kadar duygusal olarak da bağlı olacakları şekildedir. Ateş elementi tarafından yönetilirler, bu da onları oldukça öfkeli, gayretli, cesur ve saldırgan ve genellikle kendilerini ifade etmede cesur yapacaktır.

1. zodyak işaretli erkek , Savaş Tanrısı olarak da bilinen Mars gezegeni tarafından yönetilir ve doğası gereği enerjik ve arzulu olmanın yanı sıra yoğun ve kavgacı kişiliği ile karakterize edilir.

Dişi Aslan , kişinin iradesini, nihai yüksek benliğini ve canlı bir kişiliğini temsil eden muazzam Güneş tarafından yönetilir.

Koç erkeği, aksiyon odaklı, neşeli ve enerjik bir insandır. Çok kararlıdırlar ve bir şeylere bakmak yerine onları yapan işi uygulamaya başlarlar.

Aslan dişi aynı zamanda çekici bir aurası olan ve iyi kalpli bir insan olan dinamik bir bireydir. Takdir edilmekten ve sevilmekten hoşlanır, bu da onu daha cömert yapar.

Her ikisi de pratik olduklarından ve içlerinde bir miktar duygu barındırdıklarından, Koç erkeği ve Aslan kadını uyumluluğunun maksimum potansiyeline ulaşmasını sağlayarak oldukça iyi uyum sağlarlar.

Koç erkeği Aslan kadını uyumu Aşk

Aslan kadını, içinde bulunduğu duruma göre agresif, gururlu, kibirli ve egoist olabilen, aynı zamanda kibar, nazik, şefkatli ve cömert davranabilen bir kadındır.

Koç adamı , istediği gibi olmasına izin verme konusunda oldukça cömerttir ve bunun için ona hayrandır. Bu, onu olduğu gibi kabul ederek onu anlayan partnerine karşı sakin, sakin ve bağlı kılar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 27 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 27 Ekim 2020

Bu Koç erkeğinin Aslan kadını ile uyumu, birbirlerine karşı büyük bir tutku ve sevgiye sahip olacak ve bu da onları mutlu bir çift yapacaktır.

Özellikle Güneş-Ay konumunun onlar üzerinde olumlu bir etkisi varsa, birlikte en mutlu hayatı yaşamak için muazzam bir olasılıkları olacaktır.

Partnerinde gerçekten hayran olduğu bu kadar fahiş bir kişiliğe sahip olduğu için onu gerçekten takdir ediyor. Etrafta olmadığında kendini savunabileceğini biliyor ve bu da onun için bir güvenlik noktası oluşturuyor.

Koç erkeği Aslan kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Aslan kadını uyumu Cinsellik

Yatak odasında Koç ve Aslan çılgın bir zaman geçirecek! Koç ve Aslan birbirlerine dokunduklarında ve seks yaptıklarında, kendiliğinden yanmaya doğru gidiyorlar! Yatak odasında birlikte ateşle yönetilen Yıldız İşaretleri, şehvetli bir ortamın vaadidir. Ateş açık ve bu ikisi, bir patlama için gecikmiş bir Süper Volkan gibi birbirlerinin üzerine salıverdiler! Bu tutkulu insanlar arasındaki çekim, inkar edemeyecekleri bir şeydir. Romantizm yoluna başladıkları andan itibaren çekicilik karşı konulamaz. Duygular yolun her adımında yoğunlaşır.

Her iki partner de seksin fiziksel doğasından hoşlanır. Cinsel çekim Koç ve Aslan uyumluluğunu artırır. Koç ve Aslan, eşlerinin zevkini sağlamaktan mutluluk duyarlar. Niye ya? Peki, daha iyi soru “Neden olmasın?” Karşılığında onların zevkini garanti eder. Bu ikili sevişirken siz de evi dışarıdan izleseydiniz, sizi bir sürpriz bekliyor. Pencerelerden aşağı akan taze buhar. O kadar ısıyla evi yakabileceklerini düşünebilirsiniz!

Koç erkeği Aslan kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Aslan kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Aslan ve Koç’un ikisi de ateş burcu olduğu için, onların açık bilinçli ve uzun kişiliklerinin birleşiminin aşk ve evlilik için kazanan bir kombinasyon olduğuna inanmayın. Bu iki korkusuz insan, fiziksel ve psikolojik enerjilerini besleyen bir dizi görev ve hobiyi dengeleyen daha da korkusuz bir ortaklık yaratır. Bu faaliyet girdabında birbirlerinin özerkliğini destekleyen Koç-Aslan ortaklarını gözlemlemek tipiktir. Bununla birlikte, her iki işaret de dikkat çekmeyi gerektirdiğinden, rekabet etmek yerine birbirlerinin benzersiz başarılarını tanımak için birlikte çalışmak çok önemlidir. Birbirinizi cesaretlendirin ve birbirinizin duygularını ifade etmedeki kusurlu çabalarına karşı hoşgörülü olun.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Mart perşembe burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Mart 2020

Koç Adamı ve Aslan Kadını: Anlama düzeyi

Koç ve Aslan burcunda ortak olan şeylerden biri de paralarını harcama biçimleridir. Hediye almayı ve hediye vermeyi de severler. Parasal olarak oldukça pratiktirler ve bazen zenginlikleri için para ödemeyi de severler.

Onun üstün ve bencil olmayı sevdiğini biliyor ve onun kendisinde taptığı şekilde olmasına izin verecek. Ona saygı duyuyor ve onu olduğu gibi kabul etmeye çalışıyor, bu da ona yaklaşımında daha nazik, kibar ve anlayışlı olmasını sağlıyor.

Aralarında, ateş unsuruna ait olmaları beklenen, hararetli tartışmalara ve tartışmalara neden olan farklılıklar vardır.

Ancak bu hararetli tartışmalar, aralarında ne kadar derin bir bağ olduğunu fark etmelerini sağlıyor. Aksine, onları topraklı tutar ve birbirlerine karşı daha sevgi dolu olurlar. Bu, Koç erkeği ve Aslan dişi uyumluluğunun florlama olasılığı olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Hem Koç erkeği hem de Aslan kadını kıskanç olma eğilimindedir ve aynı zamanda sadece eğlence için diğer partneri kıskandırır. Her ikisi için de, herhangi bir sadakatsizlik işareti, onları ortakları hakkında sahiplenici ve öfkeli yapar.

Fiziksel ilişki söz konusu olduğunda, ikisi de sevişirken benzersiz bir kimyayı paylaşır. Tutkuludurlar ve genellikle birbirlerine olan sevgilerini ifade etme ihtiyacı hissederler ve bu yakın ilişkiyi iyi bir bağ kurmak ve harika bir şehvet deneyimi paylaşmak için kullanırlar.

Koç Erkeği ve Aslan Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Aslan kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Hiç şüphe yok ki bu aşk ikilisi, Koç erkeği ve Aslan kadını ilişki uyumuna doğru güzel bir yol örerek, birbirlerine çok fazla anlayış, özen ve sevgi ile birlikte başarılı bir evlilik yaşayabilirler.

Bu ilişkide Koç erkeği, karısıyla uyum içinde olmayı unutacak kadar başka işlerle uğraşmadığından emin olmalıdır. Onu takdir etmeye devam etmeli ve önemli olduğunu ve onu unutmadığını hissettirmek için konuşmalar yapmalıdır.

Bu da ilginizi çekebilir!  23 Ocak hangi burç oluyor| 23 Ocak burcunun yükseleni

Ona olan sevgisini ifade etmeye devam etmeli ve ona sevildiğini ve ilgilenildiğini hatırlatmaya devam etmelidir.

Birbirlerine güvenirler ve yoğun bir tartışma ya da kavgadan sonra bile birbirlerini incitmeyecek kadar kibar oldukları için tekrar bir araya gelirler. Bu, paylaştıkları uyumluluk düzeyidir .

Böylece Koç erkeği ve Aslan kadınının uyumu, partnerlerinin hayatlarındaki önemini hissedecekleri ve birbirleri üzerinde ne kadar önemli bir etkiye sahip olduklarını anlayacakları bir dereceye kadar giderse, ilişkileri harika olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.