Koç erkeği Akrep kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Akrep kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Akrep kadını uyumu cinsellik, aşk ve evlilik açısından çeşitli özelliklere sahiptir.

Koç erkeği ve Akrep kadını bir çift olarak çok iyi anlaşabilirler. Akrep kadını bir dakika içinde Koç’un kalbini eritecek. Bu kombinasyon, başlar başlamaz başarılı olmak içindir.

En önemli şey, zamanla birbirlerine daha da çekici gelmeleridir. Ateş burcu Koç, Su burcu Akrep ile buluşacağı zaman bu çatışmadan bir miktar havai fişek çıkacaktır.

Koç erkeği Akrep kadını uyumu Aşk

Akrep kadını hem psikolojik hem de fiziksel olarak güçlü, yoğun bir aşıktır. Koç burcu erkeği ise kendisi ve partneri arasında bir denge kurmayı seven sakin ve dengeli bir varlıktır. Bu denge, partneriyle ayrı veya duygusal olarak birlikte geçirilen zamanlar içindir. Bu işaretlerin her ikisi de sevgili olarak bir araya geldiğinde, Koç erkeği ve Akrep kadını aşk uyumluluğuna göre şehvetli ve sıcak olur. Birbirlerinin arkadaşı olsalar da tipik el ele tutuşan veya kumsala giden türden olmayabilirler. Kadın yapışırsa, kalbini ona kaybetmesi muhtemeldir ve etrafta dolanıp özlemlerine uyum sağlayacak birini arıyorsa, kendini yalnız bulması muhtemeldir.

Ama hepimiz “Karşıtlar birbirini çeker” ifadesini duyduk! Bu ifade Koç erkeği ve Akrep kadını için geçerlidir. Bir Akrep kadını, hedeflerine ulaşmak için alana ihtiyaç duyan kişidir. Yükselen bir yıldız veya bir şirketin CEO’su veya bir stand-up komedyeni olabilir. Bir Koç erkeğinin verebileceği daha basit bir hayata uzun ve yorucu bir günün ardından eve gelmeyi çok isterdi. Benzer şekilde, başarılı bir yapıya sahip veya zorlu bir kariyere sahip bir Koç erkeği, Akrep gibi yoğun, tutkulu ve anlayışlı bir kadının evine gelmeyi çok ister.

Koç erkeği Akrep kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkeği Akrep kadını uyumu Cinsellik

Koç ve Akrep, yaptıkları her şeyle ortamı ısıtmayı severler! Yani, yatak odasını tek bir alıngan olarak hayal edebilirsiniz! Koç bir ateş burcudur ve Akrep bir su burcudur. Ateş ve suyu karıştırın ve ne elde edersiniz? Evet, buhar! Çarşaflar arasındaki bu ikili ile duvar kağıdının buhar etkisine dayanabilmesi için dua ediyoruz!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 25 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Nisan 2020

Yoğun bir libido söz konusu olduğunda Koç ve Akrep aynıdır. Birbirlerini bütün gece ayakta tutacak kadar enerjiktirler. Koç ve Akrep’in gün boyunca aynı yerde çalışmaması en iyisidir. Niye ya?

Bütün gece ve yorucu cinsel buluşmalarından biri sırları açığa çıkarabilir. İş arkadaşlarının, şehvetli tutkularla dolu bir gecenin, bir çeyiz gününe yol açtığını anlamasını istemeyiz! Hem Koç hem de Akrep iyileşme süresine ihtiyaç duyacak!

Koç ve Akrep ilişkisi, yatak odasında kimin önderlik ettiği konusunda bir savaş görmeye eğilimlidir. İnceleme için ilk tartışma, yatak odasındaki hileleri seçme hakkına kimin sahip olduğudur! Her gece ve sürekli değişen cinsel hareketler menüsünün dikkate alınması gereken çok sayıda listesi var!

Hem Koç hem de Akrep, dikkat ve yatak odası kontrolü için yarışıyor. Bu ikili dinamiktir. Cinsel gerilim birden ona kadar bir ölçekte yirmi! Bu yüzden, bütün gece boyunca sırayla liderliği ele almalılar!

Koç ve Akrep eşleşmesindeki cinsel karşılaşmalar, hiçbir partneri isteksiz bırakmaz. Menüdeki hem vanilya hem de çikolata gibi cinsel lezzetler. (Hey, orada birkaç bitter çikolata hamlesi de olabilir!). Yeni şeyler denemeye isteklidirler, bu yüzden can sıkıntısı bu çiftin yatak odası tuhaflıklarıyla ilişkilendirdiği bir kelime değil.

Hem Koç hem de Akrep, tam teslimiyette bir zayıflık bulur. Koç savaşçısı kolay pes eden biri değildir. Akrep partneri de teslim olmayı sevmez. Yine de, bu çiftin içlerinden biri arzuya teslim olmadan asla yaşayamayacağı bir coşku var. Birbirlerine teslim olurlarsa, ecstasy başka hiçbir şeye benzemez.

Koç erkeği Akrep kadını uyumu Evlilik

Koç erkeği Akrep kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç ve Akrep, aşk ve romantizm açısından birbirleriyle iyi geçinirler. Her iki burcun da tamamen farklı kişilikleri vardır, ancak her iki işaret de eşlerinin kişiliğinde kendi farklı yönlerini aradığından, aşkları ve evlilik uyumluluğu için iyi olduğu kanıtlanmıştır. Eğlenceyi seven Koç yerlileri, Akrep’in ciddi doğasıyla mükemmel bir ritmi paylaşır. Birbirlerine olan muazzam güven, bağlarını daha da güçlendirir.

Ünlü astrolog Chirag Bejan Daruwalla, Akrep yerlilerinin aşırı koruyucu davranışları biraz rahatsızlığa neden olabilir ve bu genellikle aralarında bir sınır çizer, ancak hiçbir şey onları ayrı tutamaz çünkü bu çift hayatlarındaki en uyumlu ortaklar olarak kabul edilebilir diyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 27 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 27 Temmuz 2020

Koç Adamı ve Akrep Kadını: Anlama düzeyi

Ateş ve buz arasında mükemmel bir denge kurmak zor olabilir. Koç erkeği ve Akrep kadını arasındaki uyumluluk, işaretleri sırasıyla ateş ve buzu tasvir ettiği için olabildiğince zordur. Yoğunluk, tutku ve dürtü Koç ve Akrep ile eş anlamlıdır .

Ancak hem burçlar hem de enerjileri farklı çalışır. Farklı durumlar için farklı bir bakış açısına sahip olmak ve kişilikleri şekillendirmede evrenin rolünü anlamak, hem farklılıkların üstesinden gelmeye hem de birbirlerinin içindeki iyiyi ortaya çıkarmaya yardımcı olabilir.

Koç Erkeği ve Akrep Kadını: Yararları ve Zorlukları

Koç erkeği Akrep kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

Koç erkekleri ve Akrep kadınları birbirlerine kolayca çekilir. Koç erkeğinin manyetik çekiciliği, karizması ve erkeksi enerjisi, Akrep kadınını ona çeken şeydir.

Tutkuludurlar ve benzer enerjileri ve duyguları paylaşabilirler, ancak Koç erkeği için hassas ve Akrep kadını için yumuşak bir şekilde. Sanki duyguları için güzel şarkılar ya da soneler yazabiliyorlar ve Akrep kişiliği ile Koç kişiliği aynı olduğu için tutkularını canlı bir şekilde yaşayacaklar.

Koç erkeği ve Akrep kadını, esrarengiz ve elle tutulur bir kimyaya sahiptir ve birbirleri için mükemmel bir eşleşme gibi görünmektedir. Bir Akrep kadını asla işine engel olmaz ve her zaman yeniden başlar.

Onu daha düzenli hale getirebilir, çünkü ona tekrar tekrar aşık olmasını sağlayan yerçekimi ve özveri getirir. Bağımsız bir kimlik olacak ve ailesinin ve evinin kalbine hükmedecek.

Her ikisi de; Koç erkeği ve Akrep kadını, ilişkileri gelişmeye bağlı olduğu için hayatlarının bir döneminde birlikte olurlar. Birlikte planladıkları her şey başarının kaderini görecek.

Her kadın gibi bir Akrep burcu kadını da hediyeleri ve sevgiyi sever. Aynı şeyi Koç burcu erkeğinden almak zorunda olduğu için cömert miktarda mutluluğa sahip olacaktır.

Erkek ise eşine sonsuz şükretmek için nimetlerini sayar. O onun rüyası ve maceracı olduğu için her gün ona aşık olacak; tıpkı tercih edeceği gibi.

Bir Akrep astroloji zodyak işaretleri konusunda bilgili bir sevgili olarak bilindiği ve Koç burcunun sıcak kanıyla bilindiği için tutkuyla sevişirlerdi . Koç erkeği, onun zarafetine ve çekiciliğine hayran kalacak, çünkü o gerçekten istediği şey.

Mükemmel, göz alıcı ve tatlı bir çift olacaklardı. Halka açık bir şekilde sevecen olmaktan çekinmezlerdi ve gözlerinde birbirlerine olan düşkünlük kolayca görülebilirdi. Koç burcu asabi olsa da, çok az kişi bunun belirli bir zamanda hissettiği acıdan kaynaklandığını bilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  18 Mayıs hangi burç oluyor| 18 Mayıs burcunun yükseleni

Öte yandan, bir Akrep kadınının kendini tevazu ve utangaçlıkla kamufle ettiği bilinmektedir. Gerçek benliği, duygusal ve intikamcı biridir ve sadece bir Koç erkeği onun gerçek benliğini görebilir.

Koç erkeği ve Akrep kadını saatli bomba gibidir. Her ikisi de öfkelerinden dolayı patlayabilir. Yeterince hızlı olup o an öfke nöbeti geçirebilse de, daha sonra ona karşı kullanmak ve muazzam bir acıya neden olmak için bunu kendine saklardı.

İyi geçinmek bir meydan okumadır ve çoğu, sevişirken kimin baskın olduğuna bağlı olacaktır. Yedi gökte bir Koç erkeği, kendisinin hırslı olması takıntısını onun önünde yıpratacak olsa da, kimsenin alaca kavalcı ve Akrep kadını oynamasına izin vermezdi. Koç burcuna sahip bir erkek, Akrep burcuna sahip bir kadına hükmedebilecek kadar hakim olma ihtiyacından dolayı gerçekten yorgun olabilir . Kibirli doğası ve asabiliği, kendisi de tutkulu olduğu için aralarında bir ayrım yapabilir. Kendisinin ve diğer her şeyin patronu olmaya alışkındır ve onun istediği gibi olmasına izin vermez. Sonunda, ilişkinin devam etmesi için birinin pes etmesi gerekir ve bu olmazsa, düşebilir.

Her ikisi de; Akrep kadını ve Koç erkeği manipülatif varlıklardır ve kendi yollarına sahip olmak isterler. O baskın bir yapıya sahip olup her şeyi kontrol etmek isterken, Akrep kadını aynı derecede ketum ve açgözlüdür.

Bununla birlikte, aralarında iyi bir ortak nokta bulunsa da, tartışmaya yol açan çarpıcı kişilikleri nedeniyle yine de bir farklılık noktası olacaktır. Ve hiçbiri silahlarını bırakmaya hazır olmadığında işler karışır.

Karizmatik ve gizemli yolu onun dikkatini çekecektir. Bu, alevin parıldamasını sağlayacak ve birbirlerine daha çok saygı duyacak ve seveceklerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.