Koç burcu erkeği özellikleri | Koç burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Koç burcu erkeği özellikleri | Koç burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Astroloji size bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, Koç erkekleri tutkulu, maceracı, dürtüsel ve rekabetçidir. Peki Koç burcu erkeği özellikleri nelerdir, Koç burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Koç kendi ihtiyaçlarını ilk sıraya koyar. Bazen bu bencilce gelebilir. Bununla birlikte, ben merkezli olmaları, kendilerini mutlu etmek için çok çalıştıkları anlamına gelir. Bir Koç erkeğinin yerine getirilmiş hissetmek için bir ortağa ihtiyacı yoktur . Bir ilişkiye girerlerse, bunun nedeni diğer kişi hakkında ciddi olmalarıdır. Demek ki delice aşıklardır.

Koç burcu erkeği Kötü Özellikleri

Bir Koç adamı son derece inatçı olacaktır . Sonuçta Koç, koç tarafından temsil edilir. Bu burç uzlaşma konusunda pek iyi değildir çünkü her zaman en iyisini bildiklerine inanırlar. Kısa huyları, tartışmaları kaçınılmaz kılar. Bir Koç erkeği ile bir ilişkiye girerseniz, patlamalar olacak. Neyse ki, Koç asla kin tutmaz. Affederler ve unuturlar.

Koç adamları da dürtüsel ve tahmin edilemez. Rastgele bir düşünce akıllarına geldiğinde onu paylaşırlar. Bazen acımasızca dürüst oldukları için soğuk ve duygusuz görünürler. Eylemlerinin sonuçlarını düşünmezler. Koç, derinlerde sevgililer olsa da, ilk başta korkutucu görünebilirler.

Koç burcu erkeği İyi Özellikleri

Koç burcu erkeği özellikleri | Koç burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Koç tutkulu, hevesli ve çalışkandır. Yaptıkları her şeye yüzde yüz çaba harcarlar. Hayallerine ulaşana veya hayallerindeki kişiyi bulana kadar durmayacaklar. İlişkilerde Koç, sıkı çalışmayı umursamadıkları için harika ortaklar olurlar. Partnerlerini mutlu etmek için yukarıda ve öteye gitmeye isteklidirler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 8 Mart Pazar burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Mart 2020

Koç erkekleri de kendiliğindendir. Ortaklarını uyarmadan romantik bir tatile çıkarabilirler. Bazen bencil görünseler de, derinlerde romantiktirler. Her hafta aynı tarihlere razı olmazlar. İster yeni bir restoranda yemek yiyor, ister yeni bir şehri ziyaret ediyor olsun, her zaman yeni bir şeyler denemek isteyeceklerdir.

Koç burcu erkeği cinsellik

Koç erkekleri konu cinsellik olduğunda utangaç değildir . Sonuçta, Mars onların yönetici gezegenidir. Bu, dışa dönük aktivitenin ve hayvani tutkunun gezegenidir. Koç, yatak odasının içinde ve dışında ateşlidir . Partnerlerinden tam olarak ne istediklerini bilirler ve sormaktan çekinmezler. Ancak şaşırmayı severler.

Koç adamları maceracıdır, bu nedenle seksin pratik, öngörülebilir bir rutin haline gelmesini istemezler. Partnerlerinin her seferinde yeni şeyler denemelerini isterler. Koç adamları deney yapmakla ilgileniyorlar. Vanilyalı seks onları sıkar. Her seferinde sıcak, yepyeni bir deneyim yaşamayı tercih ederler.

Bir Koç erkeğiyle Çıkmak

Koç burcu erkeği özellikleri | Koç burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Koç onun güneş burcuysa, bağımsızdır. Koç, yalnız vakit geçirmekten hoşlanır, bu nedenle yapışkan ortaklarla iyi çalışmazlar. Kendileri için bolca zamana ve alana ihtiyaçları var. Aksi takdirde, kendilerini boğulmuş hissedeceklerdir. Kendilerini beklentilerinizden kurtarmak için sizden ayrılabilirler.

Koç adamları da duyguları hakkında konuşmakta zorlanırlar. Başkalarının kendileri hakkında ne düşündüklerini umursamadıklarını iddia etseler de, gizlice hassastırlar. Kolayca üzülürler ama kimsenin onları ağlarken görmesine izin vermezler. Bunun yerine, kızacaklar. Bunun nedeni, savunmasız olmaktansa sert görünmeyi tercih etmeleridir. Kimsenin onlarla uğraşmasını istemiyorlar.

Koç erkeğini ne tahrik eder?

Koç, zodyakın ilk burcudur . Sonuç olarak, ileriye dönük ve cesurdurlar. Bu adamlar doğuştan liderler, ancak oldukça büyük egoları var, bu yüzden çok fazla desteğe ve övgüye ihtiyaçları var.

‘Her şey benimle ilgili, ben, ben’ ifadesi. onun için icat edilmiştir. Bu adam övgü ve hayranlık için kendini bir kaide üzerine koydu. Ama kusura bakmayın, sizi aynı kefeye koyacaktır, ama sadece ona hak ettiğini düşündüğü hayranlıkla davrandığınızda.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 22 - 28 Kasım 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Koç burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır

Koç burcunu nasıl çekeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Belki de size karışık sinyaller veren belirli bir Koç vardır ve ne anlama geldiklerini daha fazla anlamak istersiniz?

Koç burcu erkeği özellikleri | Koç burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Koç erkeğinin sizi reddettiğini gösteren işaretler

 • Koç adamları kadınlarını bir kaide üzerine koyarlar . Ama onları kolayca yere sererler. Sana bir prenses gibi davranmadığını fark ettin mi? Bu bir reddedilme işaretidir.
 • Bir Koç erkeğinin sizi reddettiğini nasıl anlarsınız? Basit. Sana hiç ilgi göstermiyor. İlgilenmedikleri veya yatırım yapmadıkları hiçbir şey için zaman, para veya çaba harcamazlar. Bu nedenle, bir kez size ilgi göstermeyi bıraktığında, tamamen reddedilmeye doğru kaygan bir eğimdir.
 • derin anlamlı konuşmalar vardır. Eve sadece iş ya da arkadaş gibi sohbet ederek mi geliyorsun? Koç erkeği için ciddi bir konuşmaya girmek bir taahhüttür. Senin buna değmediğini düşündüğünde, çaba harcama zahmetine girmez.
 • cinselliği bıraktı. Bu adamlar seksi yaşam için bir zorunlulukmuş gibi gören ateşli, tutkulu aşıklar. Onsuz gidemezler. Bu yüzden onsuz gitmeyi başarır başarmaz, endişelen. Gözünü başka yere dikmiş olabilir.
 • Bir Koç erkeği için kıskançlık büyük bir sorun olabilir. Kesin bir reddetme işareti, kıskançlık patlamalarının olmamasıdır. Örneğin, nereye gittiğinizi sormayı bıraktı mı, sizi kimin aradığını merak etmiyor mu, nereye gittiğini söylemiyor mu? Bunlar kötü işaretler.
 • Tüm spontanlığını kaybetmiştir. Koç adamları havai fişek gibidir. Her yerde vızıldama ve patlama. Yaşama şehvetinden vazgeçti mi? Onun coşkusu nerede? Bu, bir şeylerin yanlış olduğuna dair gerçek bir işaret.
 • boşluk istiyor. Aslında doğruyu söylemek gerekirse Koç, sevgilileriyle birlikte olmayı sever. Egoları için bu sürekli damla damla övgüye ihtiyaçları var. Yani, ilişki sırasında aniden biraz boşluğa ihtiyacı olduğunu söylemeye başlarsa, bunu çok ciddiye alırım.
 • Aşırı küstahlaştı. Elbette, Koç adamları kunt tavırlarıyla ünlüdür. Sonuçta, onlar koçun işaretidir. Ama konu kadınlarına gelince, bu adamlar şefkatli, sevecen ve duyarlı. Sevgi dolu bir ilişki içindeyken duygularını ifade ederler. Bu nedenle, edepsiz ve açık sözlü olan Koç adamı artık bağlılığı istemediğini ve ‘bitti’ diyor.
 • taviz vermemek. Koç erkekleri kendi yollarını sevseler de, sevdikleri ve taptıkları kişiyle uzlaşmaya varırlar. Dolayısıyla bu, reddedilmenin açık bir işaretidir.
 • Başka kadınlarla flört ediyor. Koç burcu, tüm burçlar arasında en sadık olanlardan biridir. Gerçekten aşık olduğunda flört etmesini engeller. Bununla birlikte, tutkusu bir kez azaldığında, bu dürtü tekrar ilerlemeye başlayacaktır. Korkarım bu bir reddedilme işareti.
 • Artık plan yapmıyor ya da karar vermiyor. Koç adama restoran rezervasyonları, sinema biletleri, uçuşları ve tatil yerlerini sıralamak için her zaman güvenilebilir. Çünkü o sorumlu liderdir. Artık bu rolü istemiyorsa, umursamıyor demektir.
 • Bu günlerde hep meşgul. Günün her son dakikasını ve saniyesini birbirinizle geçirdiğiniz eski güzel günleri hatırlıyor musunuz? Koç erkekleri her şeyi kadınlarına, özellikle de zamanlarına adar. Adamınızla daha az zaman geçirmek, ilişkiyi yeniden değerlendirmek anlamına gelir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 13-19 Temmuz 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.