Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Koç burcu erkeğini aşık etmek

Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Koç burcu erkeğini aşık etmek

Bir Koç erkeğinin dikkatini çekmeyi umuyor musunuz?

Belki de kendine bir Koç erkek arkadaşı buldun ve onun üzerinde harika bir izlenim bırakmak istiyorsun? 

Belki de bu burcun özellikle çekici bulduğu belirli davranışların olup olmadığını merak ediyorsunuz?

Eğer öyleyse, doğru yerdesiniz.  Peki Koç burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır? Koç burcu erkeğini aşık etmek mümkün mü?

Cevap için aşk ve romantizm tanrıçası Afrodit’e (Romalılar için Venüs) bakın, çünkü o Koç’un en sevdiği sevgilisidir.

Koç, bir savaş tanrısından daha fazlasıydı; tutkulu bir aşıktı.

Bu erkeksi adam önce güzellikten etkilenir. Güzellik her zaman “bakanın gözünde” atasözü gibidir, ancak Koç bu güzelliğin derinlere inmesini bekler ve arzular. Koç için sığ modeller yok, en azından çok uzun süreli olarak.

Koç Erkeklerin Sevdiği Kadın Türleri

Koç erkekleri yüksek enerji seviyeleri ile güçlüdür. Aktif yaşam tarzlarına ayak uydurabilecek bir kadın arıyorlar.

Buna gece eğlencesi ve gündüz eylemi dahildir.

Koç bir romantiktir ve sevgilisini dikkatle ve eski moda flörtün tüm nüanslarıyla şımartmaktan hoşlanır .

Zamanının modern bir kadını olurken eski dünyanın cazibesini takdir edebilecek bir kadın istiyor.

Seksi ve Eğlenceyi Seven

Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Koç burcu erkeğini aşık etmek
 • Koç, seksten ve ilk karşılaşmaların çapkın dansından hoşlanır .
 • Ne söyleyeceğini ve bir kadına nasıl bakacağını bilmekte, dünyadaki tek kadın ve onun gözünde kesinlikle en seksi senmişsin gibi hissetmeni sağlamakta uzmandır.
 • Koç, sizi utandırabilecek sıcak görünümü icat etti. Bu, Koç’un yeni biriyle tanıştığında arzuladığı kovalamanın eğlenceli kısmı.
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 7-13 Mart 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Kovalamayı sever

Koç erkekleri, kovalıyormuş gibi hisseden kişiler olmayı severler. Bu, bir kadının elde edilmesi biraz zor oynamasını istedikleri anlamına gelir. Bunun nedeni, bir Koç erkeğinin fethi sevmesidir ve eğer sevgisinin konusunu bir ortaklık başlatmak için çok kolay bulursa, uzun süre ilgilenmeyecektir. Ulaşamayacakları gibi görünen kadınlara ilgi duyuyorlar – bu yüzden onlara çok çabuk teslim olmayarak onlara yardım edin.

Esprili ve çekici

 • İyi bir mizah anlayışı Koç için bir dönüm noktasıdır çünkü sizin zihinsel çevikliğiniz onun ilgisini çekecektir .
 • Sadece sözlerinin dikenli veya zalim olmadığından emin ol. Koç, mazlumun şampiyonudur ve kimsenin başka birini aşağılamasına izin vermez.
 • Koç, hassas dokunuşlar, kahkahalar ve içten övgüler ile büyülenir.

Flört etmeyi sever

Bir kadınla çıkan bir Koç, her zaman onunla flört etmek isteyen bir randevunun tadını çıkaracaktır . Bunun ana nedenlerinden biri, bir Koç ile çıkmanın, egosuna masaj yapmakta iyi olmanız gereken bir eşleşme olmasıdır. Onunla flört etmek , Koç erkeklerinin kadınlarla ilgilenmeye devam ettiklerini ve bu nedenle flört etmeyi aşklarının nesnesinden son derece çekici bulduklarını bulma yollarından biridir.

Sanatsal ve Sofistike

Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Koç burcu erkeğini aşık etmek
 • Koç , hayattaki daha ince şeyleri, özellikle sanatı takdir eder.
 • Bir sanatçıysanız veya yerel sanat ortamına dahilseniz, sevgilinizle bu mekanlardan birinde tanışacaksınız.
 • Bir sanat galerisinde bir akşam kadar senfoni, açık mikrofon kulüpleri veya doğaçlama jam seanslarından hoşlanıyorsanız, Koç heyecanlanacak.
 • Onun ideali, yerel kültüre ve topluma olan ilgisini paylaşabilen sofistike, ancak gerçekçi bir kadındır.

Spor Meraklıları

 • Koç açık havada olmayı çok ister . Onu, çalıştığı yerel bir spor kulübünde ya da bir mahalle beyzbol takımı maçını izlerken bulabilirsiniz.
 • Koç, hayat arkadaşının onunla birlikte spor yapmasını ve onlardan gerçekten zevk almasını ister. Sahte yapma. Yaparsan kırar. Koç, otantik duygular ve arzular arıyor.
 • Bir spor takımındaysanız, sizin için tezahürat yapan kalabalığın en yüksek sesi olacaktır.

Fiziksel olarak formda

Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Koç burcu erkeğini aşık etmek
 • Koç, herhangi bir savaşçı gibi, iyi bir fiziksel formda olmanın önemini anlar. Düzenli bir eğitim programı var ve sizin de öyle olmalı.
 • Kendisine meydan okumak ve bisiklet maratonları ve yarışlarında yarışmak için ideal bir fırsat sunduğundan bisiklete ilgi duyabilir. Diğer sporlara, özellikle de dünya ile teması içeren sporlara ilgi duyacaktır.
 • Bu ilgi alanlarını paylaşacak bir eş arzu eder ve en üst düzeyde fiziksel formda olmaktan hoşlanır .
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 25-31 Ekim 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Kariyer odaklı

Koç, eşinin başarılı bir kariyere dahil olmasını istiyor . İş zekasına büyük saygı duyuyor çünkü bu, zekanın ve kendinizden daha büyük bir şeye katkıda bulunma yeteneğinizin gözle görülür bir göstergesi.

Koç, grup aktiviteleri ve takım projeleri tarafından heyecanlanır. O doğal bir liderdir ve eşinin bu güçlü yönleri yansıtmasını ister.

Estetik Güzelliğe Değer Verin

 • Koç, pahalı nesnelere sahip olmayı sever ve başarısının dışa dönük sembolleri olan lüks yaratık konforlarından hoşlanır.
 • Giyim ve ev dekorasyonu konusunda iyi bir zevkiniz varsa, heyecanlanacaktır. Koç, güzel olan her şey için ince bir takdire sahiptir.
 • Bu, yüksek bakım gerektiren bir kadın istediği anlamına gelmez. Sığ materyalizme hitap etmek zorunda kalsaydı, çok fazla takılmazdı.
 • Gerçek bir sanat takdiri ve uyumlu bir romantik partnerde daha yüksek bir yaşam tarzı arzusu istiyor .

Çocuklarla İyi

Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Koç burcu erkeğini aşık etmek
 • Yunan mitolojisinde Koç, çok sayıda çocuk babasıydı ve onlara karşı çok koruyucuydu.
 • Annelik içgüdünüzü değerlendirecek ve çocuklarla nasıl etkileşim kurduğunuzu gözlemleyecektir. Evleneceği her kadın, çocuklarına mükemmel bir anne olmalıdır.
 • Her ikisi de Koç olan Don Juan ve Casanova türlerinin sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu işaret tek eşli bir ilişkiye yerleşebilir.
 • Koç, uzun vadeli bir ilişki sürdürme konusunda oldukça yeteneklidir . Bir aile ve yuva yaratmaya kararlıdır, ancak macerayı onunla paylaşmak için mükemmel bir eşe ihtiyacı vardır.

Sorumlu olmak istiyor

Bir alfa erkeği olarak, bir Koç erkeği , davayı kendisinin yönetiyormuş gibi hissetmek isteyecektir . Bir kadın tarafından iğdiş edildiğini hissederse, derhal kapatılacaktır. Bunun yerine, korunmaktan mutlu olan ve fazla bağımsız olmayan kadınlardan hoşlanır. İhtiyaç duyulduğunu hissetmeye ihtiyacı var ve bunu gösterdiği yollardan biri, ilişkilerinde kararları veren kişi olma ihtiyacıdır.

Bir Koç Erkeğinin Size Takıntılı Olmasını Nasıl Sağlarsınız?

Her şey seçtiğiniz Koç erkeğini cezbediyor, ama onun size takıntılı olmasını nasıl sağlarsınız, böylece her şeyden önce her zaman eve size gelmek isteyeceğini bilirsiniz. Yine bu, bir Koç erkeğinin bir kadında tam olarak ne aradığını anlamak ve bunu en iyi avantajınız için kullanmakla ilgilidir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 3 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 3 Haziran 2020

Koç burcu erkeğini aşık etmek

Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Koç burcu erkeğini aşık etmek

Ona zekanı göster

Bir Koç erkeği bir ilişkiden sorumlu olmak istese de, bu onun da tam bir itici güç istediği anlamına gelmez. Entelektüel düzeyde meydan okunması gerekiyor çünkü bu, onu diken üstünde tutmaya ve ilgisini çekmekten daha fazlasına yardımcı oluyor. O egoyu zedelemeden akıllı olmanın bir yolunu bulun – bu kadar güvensiz olduklarında zor ama imkansız değil.

Fiziksel aktivitelerinde onunla baş başa ol

Zodyak’ın bu işaretinin bir kadınla ilgilenmeye devam etmesi için iyi bir oyun arkadaşı olması gerekir. Bu, onun için , tipik olarak yüksek enerjili hobilerinde ona mutlu bir şekilde katılabilecek ve bunda da iyi olabilecek bir kız arkadaşa ihtiyacı olduğu anlamına gelir . Rekabetçi doğası, ona karşı şiddetli bir rakipseniz, daha fazlası için geri gelmek istediğini göreceğiniz anlamına gelecektir.

Hırslı ol

Koç burcu bir adam hayatının her alanında iyi şeyler yapmayı sever. Başarıyı bir kadında çekici bir özellik olarak görüyor, bu yüzden iş kariyeriniz olduğunda ona ne kadar hırslı olduğunuzu göstermek iyi bir fikir. Çıktığı kadın, şu anki rolüne veya işine devam etmekten mutluysa, bunu büyük ölçüde erteleyecek. Bunun yerine, o terfi için gidin ve toplantı odasında olabileceğinizi bildiği kadın olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.