Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

“Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?” sorularının cevabı erkeklerin en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Biz de sizin için araştırdık ve jigolo özellikleri ile Türkiye’de jigolo olmak bilgilerini derledik. İşte detaylar…

Jigolo, para ya da başka bir kazanç karşılığında cinsel ya da romantik hizmetler sağlayan ya da erkek ya da profesyonel dans partneri olarak çalışan bir erkektir. Bir jigolo için diğer terim salon kertenkelesidir. Çağdaş bir jigolo, rafine tavırları ve hizmetleri için cömertçe ödeme yapacak zengin kadınlara eşlik eden kusursuz elbise ile zevklere odaklanma eğilimindedir.

Jigolo nedir?

Basmakalıp jigolo, yetenek ve stil ile kusursuz tasarımlı kıyafetler giymiş esprili bir adamdır. Jigololar, potansiyel müşterilerle utanmadan flört ederken eğlenceli ve gurur verici bir konuşma yapma ve sürdürme yeteneğine sahiptir. Ayrıca hırs, büyüleyici baylar olarak imajlarını geliştirmelerine yardımcı olan iyi bir arkadaş destek sistemine ve hatta kimi yetiştirecekleri ve nerede avlanacaklarına dair elitist bir anlayışa ihtiyaçları vardır.

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

Jigolo terimi başlangıçta kadınlar için ücretli olarak çalışan erkeklere atıfta bulunsa da jigololar hem kadınlar hem de erkekler için cinsel iyilik sağlayabilir, zengin kadınlarla evlenmek için erkekler bu alana girebilir veya sadece ücretli ve refakatçi olarak hizmet edebilirler. Birçok jigolo sadece birden fazla metresi varsa hayatta kalabilir. Genellikle para biter bitmez bir metres bırakırlar ve birçoğu tatsız buldukları kadınlar için çalışmalarını önleyen bir seçiciliğin tadını çıkarır.

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

Jigololara ödeme genellikle dolaylıdır. Randevulaştıkları kadınlar, içecek için ödeme yapmak veya restoran faturalarını ödemek için para verir. Hediye olarak; takı, uçak bileti, tatil, kıyafet ve otomobil alırlar. Kadın müşterileri eğlence için ödeme yapar ve belki de bir banka hesabına veya başka bir paraya erişmelerini sağlar.

Jigolo isminin kökeni ve tarihçesi

Jigolo sözcüğü, on dokuzuncu yüzyılın ortalarında, “gigolette” adı verilen bir dans salonu pikap kızı istihdam eden veya tolere eden Fransız dans salonlarından gelir. Gigolette terimi, Fransız uykusu için ” gigue ” ve “uyluk ” anlamına gelen ” gigue ” ve jig veya bir dans türü anlamına gelen ” gigue ” kelimelerinin iki anlamının birleşiminden türetilmiştir.

Terimin hem dans hem de cinsiyetteki kökenleri jigolonun özel karakterini tanımlar. Dans salonları ve popüler danslar, özellikle tango… Yirminci yüzyılın başlarında Fransa’daki dans salonları ve profesyonel dans ortakları, genellikle Arjantinlileri işe aldı. Irene ve Vernon Kalesi, tangoyu 1912’de Amerika Birleşik Devletleri’ne ve bununla birlikte profesyonel ortaklara olan ihtiyacı getirdi.

Bu da ilginizi çekebilir!  Erkeklerde g noktası neresi? Erkeğin anüsten uyarılması
Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

I. Dünya Savaşı ise dans salonu çılgınlığını kesintiye uğrattı, ancak savaştan sonra kafe toplumu caz ve dansa olan ilgiyi yeniledi ve profesyonel dans ortakları için kazançlı bir zemin sağlayan aktif bir kültüre başladı. New York’taki Roseland Dans Salonu, ücret karşılığında kadın müşterilerle dans eden “dış yapraklar” adında bir erkek dansçı kadrosu çalıştırdı.

Bu erkek dans ortakları sadece dansa sadık kalmamışlardı, tutkulu ve skandalın yanı sıra iddialı ve yakışıklı göçmenler için bir dayanak sağlamıştır. 1922’de Edna Ferber , Cecil B. DeMille’in 1926’da Rod La Rocque’nin oynadığı bir filme çektiği “Gigolo” adlı romanını yayınladı. “Just a Gigolo” popüler bir şarkı oldu. Rodolpho adlı genç bir İtalyan göçmen o kadar başarılı bir dans partneri oldu ki profesyonel dansçılar arasına girdi ve sonunda Hollywood’a Rudolf Valentino olarak gitti.

Dans salonları Büyük Buhran sırasında kapanmaya zorlandı , ancak Fransa’daki kafe toplumu topallamayı başardı. 1930’larda Midwesterner Ted Peckham, bir akşam şirketi için 10 dolar ödemek isteyen kadınlar için cinsel olmayan erkek arkadaşlık sağlayan New York’ta Rehber Hizmeti’ni açtı . Hizmeti, Londra’ya ve Avrupa’ya yayılmaya yetecek kadar başarılıydı ve hizmeti müşterilerinin ödemelerini faturalayacak ve tahsil edecek bir mağaza üzerineydi. Hizmeti 1939’da New York iş kanunlarında yer alan bürokrasi tarafından durduruldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde erkek hizmetleri daha çok eşcinsel erkek müşteriye hitap ediyor, ancak heteroseksüel jigolo ve heteroseksüel erkek işçilere eğitim veren web siteleri mevcut. Bu işçilerin çoğu her iki cinsiyete de hizmet sunmaktadır.

Herhangi bir jigolo servisi ile iletişim kurarken kadınlar için ipuçları:

 • Herhangi bir ajansa gitmeyin, resmi belgeler kullandıklarını iddia edenler bile kayıtlı değil.
 • Gerçek adınızı, e-postanızı veya iletişim numaranızı vermeyin.
 • Onlara cep telefonu / telefon yoluyla ulaşmayın.
 • Önce sahte bir e-posta kimliği kullanın, sonra gerçek posta kimliğinizle konuşun. Eğer karşı taraf yüzünü gösterirse fotoğrafını isteyin, dikkatli olun.
 • Onunla şahsen tanışmak istiyorsanız, ilk buluşmanızı restoran gibi halka açık bir yerde rezerve edin.
 • Gerçek adınızı söylemeyin ve ondan da aynı şeyi istemeyin…
 • Bir jigolo ile takılsanız bile iletişim numaranızı vermeyin. Yalnızca e-postalarla koordine edin. Bu ikiniz için de güvenlidir.
Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

Jigolo özellikleri

Psikiyatrist Doçent Dr Andrew Mohanraj, birçok jigolonun narsisistik özelliklere sahip olduğunu tespit etti.

“Büyüklük, hayranlık ve başkaları için genel bir empati eksikliği, jigololar arasında bulunan özelliklerden bazılarıdır.

“Görünüşleri ile gurur duyuyorlar ve bu algıyı pekiştirmek için başkalarına ihtiyaç duyuyorlar” dedi.

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?
Psikiyatrist Doçent Dr Andrew Mohanraj.

Dr. Andrew, zevk için iş yapabileceklerini ve cinsel ilgi gördükleri için kendilerine hayran kaldıklarından bahsetti. Ayrıca para kazanma konusunda herhangi bir pişmanlık hissetmezler ifadelerini kullandı.

Cinsel deneyimlere erken maruz kalmanın yanı sıra fiziksel ve cinsel istismar da beden ticaretinde yer alanlar arasında yaygın faktörler.

Bu da ilginizi çekebilir!  G jel nedir? Doctor B G jel kullanımı nasıl?

Andrew’a göre, erkekler sadece parasal kazanç için ticarete dahil olsalar bile, uzun vadeli psikolojik yansımalar gelecekteki ilişkilerini etkileyecektir.

“Narsistik bir kişiliğe sahip olanlar, sayısız kadınla cinsel deneyim yaşayan, büyüleyici tarihi ile 18. yüzyıl’daki adıyla aynı aşk davranışlarına sahip olan zengin bir potansiyel olmayı ümit eden bir Casanova olmayı seçebilirler.” dedi.

Çoğu Malezyalının getirdiği katı ahlaki koda rağmen, jigolo fenomeni ülkede daha belirgin hale gelen bir durumdur.

“Kısa vadeli finansal kazanç arayışında, ahlak genellikle tehlikeye atılır. Birçoğu bunu tamamen bir meslek, yarı zamanlı veya başka bir şey olarak haklı çıkarır ve çok az ya da hiç suratsızdır” dedi.

Bununla birlikte, kadınları, bu tür karşılaşmalarda jigoloları şımartmayı seçmeleri durumunda jigolonun madde bağımlılığı var mı diye farkında olmaları konusunda uyardı.

Jigololar, genellikle libidolarını arttırmak için amfetamin benzeri maddelerin (kristal veya ekstazi) tüketiminde olabilirler.

“Bu, istemeyen müşteriler için zararlı olabilecek, korunmasız cinsel ilişki gibi riskli bir davranışla sonuçlanabilir.” diyerek, AIDS dahil olmak üzere Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklara (CYBH) maruz kalmanın kadınların alacağı riskler arasında olduğunu da sözlerine ekledi.

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

Dr.Andrew, jigolo kiralayan kadınların, bunun için pek çok sebeplerinin olabileceğini söyledi. Bunlardan biri tek eşli ve kararlı bir ilişkiye girme konusundaki isteksizlik.

“Jigololar, kadınların cinsel ihtiyaçlarını ve isteklerini taahhüt olmadan yerine getirebilirler. Psikolojik açıdan bu kadınların bazıları düşük benlik saygısından muzdarip olabilir ve yapay olsa bile böyle bir cinsel buluş tarafından “istenen kişi” hissedebilirler.”

“Diğer kadınların kendilerinin de bazı kişilik sorunları olabilir, bu da kendilerini kontrol altında hissetmelerini veya bu tür karışık davranışlara başvurarak eşlerine olan memnuniyetsizliklerini ve intikamlarını yansıtmak ister.” dedi.

Jigolo nasıl olunur?

Vicdan eksikliği, saf motivasyon ve ilgi duymadığınız biriyle yatağa atlayabilme yeteneği… Bu özelliklere sahipseniz, her gün para yatağında uyanabilir ve kendinize bir yaşam kurabilirsiniz.

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

Sapık değil, jigolo olmak için şu taktikler aklınızda olsun. UNUTMAYIN, SAPIKLIK İÇİN DEĞİL

 • Otobüs durakları, metrolar ve tren istasyonları, harekete geçmek isteyen bir kadınla tanışmak için mükemmel yerlerdir.
 • Dünyevi zevkleri seven bir kadın bulmak için ona lezzetli bir tuzlu kraker önerebileceğiniz bir hava yolu salonunu deneyin.
 • Süpermarketin et bölümü umutsuz bir ev hanımı aramak için iyi bir yerdir.

Filmler, jigoloları nazik ve güleryüzlü olarak tasvir edebilir, bir rahibenin bile ilgisini çekebilecek yakışıklı türler… Richard Gere, Amerikan Gigolo’da göz alıcıydı. Rob Schneider, “Çok iyi görünmüyor. Ama ışıklar söndüğünde … hala çok iyi görünmüyor.” sloganı olan Deuce Bigalow’da komikti.

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

İşte modern bir jigolonun bazı özellikleri:

 • Her zaman kusursuz bir şekilde takım elbise giyer. Yüksek topuklu kadınlar sevgililerinin iyi görünmesini ister, böylece arkadaşlarına gösterebilirler, ancak bu kesinlikle ‘takım elbise erkeği tamamdır’ diye kesinlik verilebilecek bir durum değildir.
 • Zengin kadınların uğrak yeri olan en seçkin gece kulüpleri, kaplıcalar ve tatil köyleri olan tüm doğru yerlerde görülür. En iyi şampanyayı sergileyen barın sonunda oturuyor olacaktır. Faturanızı kontrol edin, çünkü muhtemelen içeceklerinizi sepetinize koyacaktır.
 • Büyüleyici ve özenli. İyi cilalanmış çizgilerinin karşı taraftan en iyi cevabı aldığını gördükten sonra övgüleri güzelce dinler.
 • Tabii ki yatakta iyi ve bol pratik sahibi.
 • Endişeleri ve güvenlik açıklarını tespit etme becerisine sahiptir ve bunları kendi yararına nasıl kullanacağını bilir. Bir Jigolo, keman gibi yalnız, muhtaç kadınlara oynayacaktır.
 • Manipülatiftir ve istediğini elde etmek için hiçbir şey onu durdurmayacaktır.
Bu da ilginizi çekebilir!  No nut November nedir? 1 ay boyunca yapamayacaksınız...
Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

İyi bir jigolo bir kadını nasıl memnun edeceğini bilir. İşte bazı ilgi alanları.

 • Dünyevi zevkleri seven bir adam, şarabını bilmeli. Arbor Mist veya Wild Vines şarapları güzel bilgidir.
 • Sanat hakkında bilgi sahibi olmalısınız, örnekler için yerel merkezlere bakmayı deneyin.
 • Dünyayı bilmek ve iyi seyahat etmek bir artı, Greyhound başlamak için iyi bir yer.
 • İyi okuyan bir adam ilginç bir adamdır. Elit dergilere üye olmak önemlidir.
 • İyi giyimli bir adam ol. Uluslararası Erkek kataloğundan kıyafet seçmeyi deneyin .

TÜRKİYE’DE JİGOLO OLMAK

Diğer ülkelere göre Türkiye legalleşene kadar bu sektörü saklılık çerçevesinde yürütüyordu ta ki legal yollar müsaade edilene kadar. Müsaade edildikten sonraki bölümünde jigolo ajanslar eşliğinde çalışmaya başlamış ve poliçelere uygun bir şekilde İnternet ortamına sunulmuştur. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ başta olmak üzere ülke sıralamasında ilk 10’a girdiği de iddialar arasında. 

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

Jigolo ajansı güvenilir mi?

Türkiye’de şu an yaklaşık 50.000 civarında para karşılığı cinsel ilişki kuran erkek var. Bu erkeklerin bazıları ajansa bağlı olarak hizmet verse de bazıları ise bireysel olarak hizmet vermeyi tercih eder.. 

Ancak dolandırılmaya ve suistimale çok açık bir alan olması sebebiyle genel olarak güvenilir bir sektörden bahsetmek doğru olmaz.

Türkiye’de daha çok turist olarak gelen kadınlar, bu erkeklere talep gösteriyor. En çok talep ise Hollandalı, Belçikalı ve Alman kadınlardan geliyor.

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Jigolo ajansı güvenilir mi?

JİGOLOLUK YAPMANIN CEZASI VAR MI?

Jigololuk yapmanın kanune bir cezası yoktur. Fakat jigololuğa aracı olmanın cezası çok ağırdır.FuhuşMADDE 227.(2) Bir kimseyi fuhşa teşvik eden, bunun yolunu kolaylaştıran ya da fuhuş için aracılık eden veya yer temin eden kişi, iki yıldan dört yıla kadar hapis ve üçbin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır. Fuhşa sürüklenen kişinin kazancından yararlanılarak kısmen veya tamamen geçimin sağlanması, fuhşa teşvik sayılır.

16 yorum

 1. Nasıl olunuyo bilgi versin biri site varmı 0533015****

  (Herhangi bir özel bilgi (telefon, adres, e-mail vs.) veya reklam paylaşımı kanuni gerekçelerle yasak olup küfür ve hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.)

 2. P*** ajansa üye olmuştum dolandırdılar beni kadın yönlendireceğiz diye paralı üye oldum telefonları açmıyorlar oyaliyorlar. Referans yolu ile 1 aydır bir ajansla çalışıyorum çok memnunum aylik gelirim ortalama 16 17 milyar yeter bana.

  (Herhangi bir özel bilgi (telefon, adres, e-mail vs.) veya reklam paylaşımı kanuni gerekçelerle yasak olup küfür ve hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.)

 3. 0543716**** 5 yillik deyim ve tecrubeli jigolo ferhat mersin

  (Herhangi bir özel bilgi (telefon, adres, e-mail vs.) veya reklam paylaşımı kanuni gerekçelerle yasak olup küfür ve hakaret içerikli yorumlar onaylanmamaktadır.)

 4. Royal Gigolos grubundan esinlenerek önceki müzik grubumun adını Loyal Gigolos koyduğumu biliyor muydunuz?
  Cevap: Ahmet Kaya şarkısında söylendiği gibi “Nerden bileceksiniz” hey hey hey

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.