İkizler burcu erkeği özellikleri | İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

İkizler burcu erkeği özellikleri | İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Astrolojiye göre 21 Mayıs ile 20 Haziran arasında doğduysanız İkizler burcusunuz . İkizler, iletişimin hükümdarı olan Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Ayrıca Yunan mitolojik ikizleri Castor ve Pollux’u temsil eden iki sütunla sembolize edilirler. Bu burç genellikle “ikizler” olarak tanımlanır. Ünlü İkizler, iki yüzlü veya bölünmüş bir kişiliğe sahip olarak bilinir. Bir hava işareti olarak İkizler entelektüel, meraklı ve işbirlikçidir. Ayrıca kendilerini başkalarının yerine koymakta da iyidirler. Değişken bir burç olarak İkizler çok uyumludur ve bazen dünyaya/toprakla bağlantı kurmakta zorlanırlar. Peki İkizler burcu erkeği özellikleri nelerdir ve İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

İkizler burcu erkeği Özellikleri

İkizler erkeği çok dışa dönüktür. Her zaman yeni ve heyecan verici bir şeye atlamaya hazırdır. Sürekli uyarılmaya ihtiyaç duyduğu için, çok yönlüdür ve aynı anda birden fazla görevi yerine getirmede iyidir. Her zaman iyi bir mücadele için oldukça rekabetçi olabilir.

İkizler erkeği iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilir. İkizler akıllıdır ve konuşmada ve konuşmalara ayak uydurmada oldukça iyidir. Büyük olasılıkla yersiz, tavsiye verecek tipte olabilir. Ancak, iletişim becerileri her zaman iyi bir şey değildir. Yalan söyleme konusunda oldukça ikna edici ve yetenekli olabilir. Ayrıca, o korkunç duygularıyla ilgili konuşmakta. Tüm masraflardan kaçınacaktır.

İkizler burcu erkeği Kötü Özellikleri

İkizler erkeği oldukça iki yüzlü olabilir. Bu burcun ikili doğası nedeniyle, biraz muamma olabilir. Bir noktada, hafif olabilir. Sonraki, karanlık. Kararlarında, kişiliğinde, insanlara karşı davranışlarında tutarsız ve kararsızdır. Biraz güvenilmez olabilir.

İkizler erkekleri ilişkilerde kolayca sıkılır, sürekli olarak yeni ve heyecan verici bir şeyler isterler. O zaman olduğu bir ilişkide, o ve yatak odasından hem onun ortağı ile yeni şeyler denemek isteyeceksiniz. Sürekli uyarılmaya ihtiyacı var. Aldatacak tip de olabilir. İkizler erkekleri iletişim kurmakta harikadır, ancak duyguları hakkında konuşmakta iyi değildir. Aslında, hiç açılmayacak. Duygularıyla alaycı mizah ve kaçınma teknikleriyle başa çıkıyor. Yani bir ilişki hissetmiyorsa, ayağa kalkıp bir şeyler konuşmadan gidecek.

İkizler burcu erkeği İyi Özellikler

İkizler burcu erkeği çok uyumludur – bu onun içindeki hava elementidir. Daha çok şu ana odaklanıyor ve hayatın maceralarından en iyi şekilde yararlanıyor. Değişken kalitesi ile akışa devam edecek. İkizler erkekleri de problem çözmeyi sever. Oldukça zeki, fikir ve bilgi dolu.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Temmuz 2020

İkizler, iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetildiğinden, bu adam sosyal bir kelebek olacak. Yeni insanlar, yeni yerler ve yeni şeyler denemeye meraklıdır ve eline geçen her fırsatta hayatı deneyimlemeye fazlasıyla istekli olacaktır. Onu heyecanlandıran şeyler yapmak için zaman harcamak isteyecektir.

Aşık İkizler burcu erkeği

İkizler burcu erkeği özellikleri | İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

İkizler erkeği aşık olduğunda, bunun ne kadar süreceğini söylemek zor. Söylediği ve yaptığı her şeyde çok tutarsız ve bu güvenilmez görünebilir. Ortağı, fırsat bulamadan onu terk edebilir. Eğer taahhütlere içine kişisel sorular veya basınç ona bir sürü sorarsanız, o ilk şeyler konuşmadan bırakacaktır. Sahiplenildiğini hissetmek istemiyor.

Onun da ne kadar sadık olacağını söylemek zor. İkizler erkekler bir ilişkide kolayca sıkılırlar. O sadece hile yapacak bir tip değil, aynı zamanda sadece gündelik ilişkiler kuran bir tip. O Ancak, olup sizinle bir ilişki içinde, o zihinsel ve fiziksel olarak uyarıcı olmak isteyecektir. İçinde bulunduğu ilişki hakkında heyecanlanmak istiyor! Partnerine, cinsel yaşamına ve birlikte yaptıklarına karşı hevesli hissetmiyorsa, muhtemelen dışarı çıkıp başka birini arayacaktır.

İkizler burcu erkeği Seks

Sekste, ilk hareketi yapan tip olacaktır. Bunun heyecan verici olduğunu düşünüyor! İlişkilerinin ve bağlantılarının teşvik edici olmasını istediğinden, yatak odasında da deney yapmak isteyecektir. Yeni pozisyonlar veya oyuncaklar denemek onu heyecanlandıracaktır. Seks hayatını renklendirmek için her şeyi denemeye istekli olacaktır.

İkizler erkeği, uzun süreli bir ilişki türünden ziyade, sıradan bir kaçamak ya da takılma türünden bir adamdır. Kendisinin hayat ve aşık aradığını bilen ve onun şimdiki ortağı onu tatmin olmayan ya da ne ile aynı sayfada değilse kullanılabilir o istediği, onun şeyler toplayıp üzerinde hareket edecektir.

İkizler burcu erkeği Arkadaş

İkizler erkeğiyle çıkmak kolay ve heyecan verici olacak. Aslında, onunla asla sıkılmayacaksın. Ayrıca sizden asla sıkılmayacağına da dikkat çekecektir. Muhtemelen seni daha önce hiç yapmadığı bir şeyi yaparak heyecan verici bir yere götürmek isteyecektir. Yeni şeyler denemeyi sever ve partnerinin bu konuda aynı fikirde olmasını ister! Ayrıca biri onu yeni ve havalı bir yere randevuya çıkarsa da nefret etmezdi . İlgi alanlarına uyan ve yeni şeyler denemeye teşvik eden birini istiyor.

Bir İkizler erkeğiyle çıkmaya çalışıyorsanız, tutarsız kişiliğine karşı sabırlı olun. Ne kadar zor olursa olsun, güven geliştirebilmeniz için onunla gerçekten sık sık konuşmaya özen gösterin. Yine de soru soran bir köşeye dönüp merhaba demeyin. Ne yaptığınızı görecek, endişelenecek ve üzülecek. Bağlanmak veya kontrol edilmek istemeyecek ve gidecek.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Mayıs 2020

İkizler burcu erkeğine Güvenin

İkizler erkeğinin ne kadar sadık olacağını söylemek zor. Bu ikili yapıya sahip olduğu için dinamik ve ilginç olabilir ama aynı zamanda çok karmaşık ve başa çıkması sinir bozucu olabilir. Tutarsızlığı güvenilmez olarak görülebilir ve herhangi bir potansiyel ortak veya arkadaş bundan dolayı kapatılacaktır. Aynı zamanda sosyal bir bukalemundur ve zamanının çoğunu diğer insanlarla geçirir. Çeşitlilik istiyor! Bağlanacak bir tip değil – bağlılık onun işi değil!

İkizler burcu erkeği özellikleri | İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

İkizler adamları, güvenilmezliğini kaldırabildiğiniz sürece iyi arkadaşlar edinir. O da oldukça konuşkan, bu yüzden konuşmalarına ayak uydurabilirsen senden hoşlanacak. Sadece dikkatli olun: o çok entelektüel ve bu nedenle ikna edici. kesinlikle yalan söyleyen tiptir.

İkizler burcu erkeğini Anlamak

İkizler erkeklerini anlamak, onların ikili doğasını ve tutarsızlıklarını anlamaktır. Hayata karşı tutkulu ve heyecanlı ama aşkta tereddütlü ve mesafeli olacak. O bağlılık hayranı değil. Muhtemelen biraz güvenilmez olacak ve önceden belirlenmiş planlarla güvenmeniz gereken biri değil.

Konuşmayı ne kadar sevdiğini anlamalısın. Çok zekidir ve entelektüel konuşmalarına ayak uydurabilen herkesi sever. Buna ayak uyduramazsanız veya ilgi gösteremezseniz, sıkılır ve uzaklaşır. İyi bir dinleyici olan birini de takdir eder.

İkizler burcu erkeğinin Sevdiği ve Sevmediği Şeyler

İkizler erkeği espri anlayışı olan insanları sever. Sıkıcı insanlardan nefret eder! Komik bir kemiği olan, yaşama hevesli ve yeni şeyler deneyen birini, sohbet edebilen birini takdir eder.

İkizler erkeği, özellikle de partneri onu heyecanlandırmıyorsa , uzun vadeli bir romantik taahhütte bulunmaktan nefret eder . Duyguları hakkında konuşmaktan da nefret eder. Muhtemelen duygularını kimseyle konuşacak kadar rahat hissetmeyecektir. Birine güvense bile, kişisel meseleler hakkında konuşmaktan kaçınacaktır.

İkizler burcu erkeği Davranışı

Sosyal bir varlık olan İkizler erkeği, arkadaşları ve ailesi ile çok zaman geçirecektir. Ancak, uzun mesafeli arkadaşlara ayak uyduracak tipte olmayacaktır. O sadece bu şekilde güvenilir değil! Bu tür bir çabayı gösterme zahmetine girmez. Aynı şey romantik ilişkiler için de geçerli – eğer partneri onun yanında değilse, onu sürekli uyarıyorsa, sıkılır, eşyalarını toplar ve gider.

İkizler, değişken bir niteliğe ve hava unsuruna sahip bir burç olduğu için hayatını özgürce yaşamak isteyecektir. Dünyayı keşfetmek, yeni şeyler denemek ve yeni insanlarla tanışmak istiyor. Oldukça spontane ve öngörülemez olabilir ve bu bir partner için heyecan verici olsa da biraz güvenilmez ve güvenilmez olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 19 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 19 Nisan 2020

İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

İkizler burcu erkeği özellikleri | İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

1. Sana dikkat etmiyor: Bu bir erken uyarı işaretidir. Siz onunla konuşurken o Instagram’da geziniyor. Başkalarının yanındayken, seni geceye bırakmak için bir sebep bulur. Size olan ilgisini kaybeden İkizler, daha fazla burada kalmayacaklar.

2. Duygularınızı esirgemez: Artık duygusal bir bağı olmayan İkizler , nezaket duygularını tamamen kaybedebilir. İkizler genellikle olduğu gibi söylese de, çıkarken duygularınız için endişeleri de belirgin olacaktır. Ancak, sonlara doğru, kaba görünebilirler.

3. Artık seninle çıkmak istemediğini söylüyor: İkizler, fikrini söylemekten çekinmez. Hem kendini hem de seni özgür kılmak için sana gerçeği söylemek istiyor. Bu yüzden, tek başına uçmak isteyen bir İkizler erkeğinin sizi belirsiz bir şekilde bilgilendirmesini bekleyin.

4. Mesajlarınızı ve aramalarınızı görmezden geliyor: Ne kadar uğraşırsan uğraş, bu adamla çevir sesiyle hiçbir şey alamıyorsun. Ona mesaj attığınızda cevap alamıyorsunuz… metninizi okuduğunu görseniz bile. Ve bu olmaya devam ediyor. Daha sonra veya ertesi gün size geri döndüğünde, sizi asılı bırakıyor.

5. Seni engeller: Bir İkizler erkeğinin aramalarınızı ve mesajlarınızı engellediğini fark ederseniz, bu her şeyin bittiğine dair bir beyandır. Bu büyük bir sürpriz olabilir ve biraz canınızı yakabilir çünkü ne yaptığı çok açık. Bu işareti başka türlü almak zor.

6. Ortadan kayboldu… bu sefer sonsuza kadar: İkizler günlerce ortadan kaybolmasıyla ünlüdür, sonra hiçbir şey olmamış gibi size çarpar. Bu mutlaka sizinle işinin bittiğinin bir işareti değildir, çünkü sadece özgürlüğünü korumaya çalıştığı veya düşünmek için zamana ihtiyacı olduğu anlamına gelebilir. Ancak bir İkizler adamı bittiğine karar verdiğinde, muhtemelen onu bir daha kapınıza kadar görmeyeceksiniz. Bu sefer kesin gitti.

7. Sanki yokmuşsun gibi: Onunla temasa geçmek için yapılan tüm girişimler suya düşer. Onu dışarıda görürseniz, sizinle yüz yüze gelmemek için elinden geleni yapar. Bir İkizler erkeği bir ilişkinin gerçekten bittiğini gördüğünde , kitabı mümkün olduğunca çabuk kapatmaya çalışır. Yani aniden onun dünyasında yokmuşsunuz gibi görünüyorsa, onun devam etme kararını verdiğini bilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.